PDA

צפה בגרסא המלאה : הערה בונה לגבי התחרות של נאבא

ניגרי ענק
03-09-08, 22:43
ראיתי עכשיו את הדיסק שצולם על ידי אחותי, ומאוד צרם לי העניין שכל המתחרים, ללא יוצא מן הכלל, נקראים על שם המספר הסידורי שלהם.
אפילו באלוף האלופים, מכתירים את סטאס הכביר במספר שלו, זה פשוט חבל.
גיא שלמון הוא אדם יקר, מרצה מחונן (היה המורה שלי בקורס מדריכים אין לכם מושג איזה ידע יש לבנאדם הזה אני מאוד נהניתי ללמוד ממנו ואין חניך אחד במחזור שלנו שיגיד עליו מילה אחת רעה) משכיל וכריזמטי: אישיות נדירה ואהודה.
הוא תורם לאיגוד בהתנדבות מלאה, ועושה עבודה נהדרת, לכן רבע טענה אין לי נגדו, להיפך.
אני רק מקווה שלהבא יוסקו המסקנות.
לא רק שמגיע למתחרים שיקראו בשמם, זה גם יעבור הרבה יותר טוב לקהל, יוסיף עניין וכבוד לתחרות, בטח ובטח כאשר האירוע מצולם לטלוויזיה.

The Sun
03-09-08, 22:45
אלון "דר.מאסל" ואני אמרנו את זה כבר עשרות פעמים, אבל טוב שאחד המתחרים קם ואומר את זה בקול רם.
בהחלט עניין שאפשר לתקן בשניה ויוסיף המון.

ניגרי ענק
03-09-08, 22:49
תראה כשאתה מסתכל על התחרות כולה בטלוויזיה זה פשוט זועק לשמיים, וחבל.
אני בטוח שהקריאה שלנו לא נופלת על אוזניים ערלות.
כבר אמרתי לגיא בעצמי בשנה שעברה, אבל הוא כנראה שכח.
בהחלט עם קצת חשיבה והקפדה על הפרטים הקטנים ניתן לפתור את הבעיה הזאת ולשדרג בבת אחת את התחרות, גם לא צריך להיות קשה מידי הרי השם מופיע ליד המספר.

*DAVID*
03-09-08, 22:54
יהיו כאלה שיגידו מספיק להיתעסק בקטנות ומה שחשבו זה רמת המתחרים..
אבל זה לא נכון החלק של ליקרוא לבנדם בשם מאודדדדדד חשוב יש הרבא פרטים קטנים שאפשר להעלים עין.
אבל זה בלתי נסבל חוסר כבוד זה מה שזה

arbel2
03-09-08, 23:16
תשמע, רצוי לציין שאחרי מה שראיתי שהולך בifbb ,נאבבא בהחלט נראה כאיגוד רציני יותר
נאבבא בארץ חזק יותר ולא יעזור בית דין
אבל ההבעיה היא של ספורטאים שרוצים לצאת לחו"ל וחולמים על pro card ,זה רק דרך ifbb וכאן המכשול

בנימה זאת אני חייב להגיד על אלי שהוא כן עומד במילה שלו ומספק לנו תחרויות טובות ,ביקורת תמיד יש ,אבל אי אפשר לקחת מאלי את העובדה שהוא מנסה לקדם את הענף הזה ,אולי הוא לא המפתח גוף האהוב עליי ,אבל אני בהחלט מכבד אותו.

ניגרי ענק
03-09-08, 23:21
אלי נשמה, אמנון נשמה, וגיא נשמה.
שלושתם אנשים שאוהבים את הספורט, פועלים למען המתחרים, ולא מרוויחים מזה פרוטה.
מי שראה את אלי רץ מאחורי הקלעים כאחרון הסדרנים, תמיד מפרגן ומעודד, יודע כמה שאין עליו רבע פוזה, ואיך הוא מוכן לתת מעצמו למען קידום הספורט.
תשוו את זה לאדון ההוא, שכל הזמן צורח משפיל מעליב ומאיים.
איחס.
לא הכל מושלם, יש מקום לשיפורים, אבל כל השוואה עם הפארטייה של אדון פריג' עושה עוול גדול לנאבא.
הקהל גם מצביע ברגליים, שים לב שלפריג' היו השנה פחות מ 15 מתחרים, וזה ביזיון נורא לתחרות ארצית.
רק נאבא!

dethMAN
03-09-08, 23:31
פשוט מגוחך...
באמת שצעד טיפשי מצידם.
נקווה ששנה הבאה הם לא יחזרו על הטעות

ניגרי ענק
03-09-08, 23:35
חברים אין צורך במילות גנאי, אני חושב שהביקורת שלי הובאה באופן מלא, ומכובד.
אין לי ספק שאלי אמנון וגיא ייקחו את זה לתשומת ליבם, ובכלל התחרות הבאה תהייה הרבה הרבה יותר טובה.

VIKING
03-09-08, 23:41
ניגרי אחי... כל מה שאמרת כאן אני עונה אמן.

hell
04-09-08, 02:05
ניגרי.
היו 26 מתחרים בIFBB.
גם לי מאוד הפריע שקראו למתחרה בתור מספר.
כמו איזה פרה/עז בעדר.
לא מכובד ואפילו מבזה את המתחרה.
http://ifbb.co.il/mrisrael2008-results.aspx

Raffib
04-09-08, 08:03
מי שראה את אלי רץ מאחורי הקלעים כאחרון הסדרנים, תמיד מפרגן ומעודד, יודע כמה שאין עליו רבע פוזה, ואיך הוא מוכן לתת מעצמו למען קידום הספורט.
איחס.
לא הכל מושלם, יש מקום לשיפורים, אבל כל השוואה עם הפארטייה של אדון פריג' עושה עוול גדול לנאבא.
הקהל גם מצביע ברגליים, שים לב שלפריג' היו השנה פחות מ 15 מתחרים, וזה ביזיון נורא לתחרות ארצית.
רק נאבא!

אחי אני איתך, מסכים לכל מילה.
אני גם הייתי עד לתיאור שלך לגבי אלי וכמה איכפת לו מכל מתחרה.
דרך אגב 40 הוא גם אמנון וגם גיא היום איתנ מהבוקר ואלי ואמנון היו במיונים ובדקו והעירו לכל המתחרים אחד אחד.

אני באמת מקווה שיוסקו מסקנות חיוביות וישתפרו לתחרויות הבאות.

Bodybuilder
04-09-08, 10:27
איחס.
רק נאבא!

למה אתם, המתחרים, מרשים לקרפדה מכוערת כמו אשר לקלל, להשפיל, לצרוח ולאיים עליכם ?
איפה הכבוד ? מזמן היתי דופק לו ביתה בראש, היתי קופץ עליו וחונק אותו, שבוע שלם היתי גורם לא להישתעלhttp://israelbody.com/images/icons/icon8.gif
למה כול הזמן להיתלונן גבר, אני אישית, אף פעם לא מאשים את ה"סאדיסט" אני תמיד אומר שמי שאשם הוא המזוכיסט, הרי הוא זה שנותן רשות לסאדיסט להשפיל, לצרוח, לאיים ולקלל :XDemoticon:

ניגרי ענק
04-09-08, 10:36
למה אתם, המתחרים, מרשים לקרפדה מכוערת כמו אשר לקלל, להשפיל, לצרוח ולאיים עליכם ?
איפה הכבוד ? מזמן היתי דופק לו ביתה בראש, היתי קופץ עליו וחונק אותו, שבוע שלם היתי גורם לא להישתעלhttp://israelbody.com/images/icons/icon8.gif
למה כול הזמן להיתלונן גבר, אני אישית, אף פעם לא מאשים את ה"סאדיסט" אני תמיד אומר שמי שאשם הוא המזוכיסט, הרי הוא זה שנותן רשות לסאדיסט להשפיל, לצרוח, לאיים ולקלל :xdemoticon:

תפנה את ההודעה הזאת למי שמתחרה אצלו.
אני לא הכתובת שלך.

ניגרי ענק
04-09-08, 10:37
ניגרי.
היו 26 מתחרים בifbb.
גם לי מאוד הפריע שקראו למתחרה בתור מספר.
כמו איזה פרה/עז בעדר.
לא מכובד ואפילו מבזה את המתחרה.
http://ifbb.co.il/mrisrael2008-results.aspx

26? זה עדיין מעט.

VIKING
04-09-08, 11:04
26 עם יותר קטגוריות מנאבא...