PDA

צפה בגרסא המלאה : האם המוצרים האלו טובים? MuscleTech

Crystal
03-09-08, 22:53
במכון שאני מתאמן בו יש עכשיו מבצע על חלבון מי גבינה של MuscleTech שהולך ביחד עם קראטין 300גר.

האם מישהו נישה את המוצרים של החברה הזאת? וזה שווה 400 כמו שהם מציעים?

צירפתי תמונה אם מישהו רוצה לראות:
http://img142.imageshack.us/my.php?image=dsc01069in6.jpg

תודה!

VIKING
03-09-08, 23:48
לא ראיתי בחיים מוצר כזה של מאסלטק חוץ מהארץ, ניראה זיוף.
לגבי אולטימייט אני מטיל ספק בכל מוצר שלהם, ויש לי מספיק סיבות לכך.

HardCor3
03-09-08, 23:50
כל מה שנכנס לארץ של חברת מאסל-טק זה לא המוצר האורגינל,לכן אני ממליץ לך ללכת על הליין מוצרים של אופטימום.

Ja Rule
03-09-08, 23:52
ניסיתי את הגיינר של החברה הזאת, לא רע.

Crystal
04-09-08, 07:02
זאת אבקת חלבון שהמכון החליט למכור בייחד עם קראטין (חברה אחרת) ושתיהם בייחד עולים 400 שח
אתם אומרים זה מזויף, יש כזה דבר ?
ואם זה לא מזויף שתי המוצרים האלו ב400 שווה קניה או שלא?

Nicolas
04-09-08, 11:27
ל-MuscleTech קיים חלבון בכלל ?

eyalamzleg
04-09-08, 11:28
חבר'ה טובעלאק לא מוכרת....
מאוד מוכרת ומצליחה טעם טוב

SiX PACK
04-09-08, 11:31
ניסיתי את הגיינר של החברה הזאת, לא רע.

איך אתה יודע שהוא לא רע..?

bigbit
04-09-08, 11:43
זה לא זיוף זה פשוט הדגם הישן שלהם..
זה כמו שלאופטימום יש את האופטימום קלאסיק הזה שהוא דגם ישן וכבר לא מראים אותו באתר שלהם..אותו דבר המסל טק..הוא ישן כבר אז הם לא מראים אותו בקטלוג בארה"ב באתר אינטרנט שלו..הם כבר לא מוכרים אותו..
אני מאמין שאת הדגם החדש אי אפשר להביא לארץ בגלל הגבלות של משרד הבריאות..

VIKING
04-09-08, 11:50
לא היה מוצר כזה ב 5 שנים האחרונות. ואם כן היה ליפני יותר מ 5שנים אז הוא פג תוקף ביותר. כל זה רק הנחה. אני אומר זה זיוף, בחדרי כושר לא ימכרו שום דבר טוב הם לוקחים את כל החרא שיש בישביל זקנים וילדים בני 15 שמיסתכלים תמונות ליפני ואחרי ומאמינים להכל.

bigbit
04-09-08, 11:55
לא היה מוצר כזה ב 5 שנים האחרונות. ואם כן היה ליפני יותר מ 5שנים אז הוא פג תוקף ביותר. כל זה רק הנחה. אני אומר זה זיוף, בחדרי כושר לא ימכרו שום דבר טוב הם לוקחים את כל החרא שיש בישביל זקנים וילדים בני 15 שמיסתכלים תמונות ליפני ואחרי ומאמינים להכל.

זה לא נכון מה שאתה אומר
זה גירסה שהחברה ממשיכה לייצר כי היא מייצאת אותה בעיקר למדינות באירופה ועכשיו גם לישראל
אבל היא לא מוכרת את זה בארה"ב כי יש דגם יותר חדש..שבעצם אי אפשר לייצאות אותו לכל מקום בגלל הגבלות של משרד הבריאות בארץ ואני מאמין שבעוד מקומות באירופה
יכול להיות שגם מטעמים כלכלים מעדיפים להביא את החלבון הזה ולא את הnitro tech שהוא ממש יקר גם במושגים של ארה"ב

VIKING
04-09-08, 12:53
נייטרוטק זה אבקת חלבון מהדור החדש עם המון מרכיבים בגלל זה המחיר אבל עזוב.
המכסה לא דומה למאסל טק, הקופא הלבנה לא מאפיינת אותם הם מעצבים שונה את המוצרים שלהם. תשווה את המראה החיצוני לנאנו ואפור, קראקיק, וכו'...
תחפש באתר הרישמי שלהם אם הוא קיים ובכל אתר מוכר שאפשר לסמוך עליו
תתקשר ליבואן תשאל אותו למה אין אותו בשום מקום. :eek:
אני יעיף עליו מבט היום עוד פעם באימון... אני יבדוק משהו שאני לא בטוח שהוא קיים שם והוא אמור ליהיות.

דרך אגב גם "מאסלטק" של הארץ וגם אולטימייט השקר נימצא מול העיניים, אולטימייט רושמים 100% isolated, יש לך מושג כמה עולה אייזולייט אמיתי???
מאסלטק של הארץ כותבים 97% לא זוכר אם דיברו על אחוז חלבון או אייזולייט אבל בכל מיקרה, רמאות נטו.

Ja Rule
04-09-08, 15:04
איך אתה יודע שהוא לא רע..?

העלתי משקל די מהר (כמובן שלא הכל שריר), הטעם לא רע בכלל, וגם הוא נותן די בוסט טוב לאימון.
מה שכן לא אהבתי בו שהוא עושה קצת כאבי בטן אחרי שאתה לוקח אותו. (לפחות אצלי)

Crystal
04-09-08, 15:44
הינה החלבון ניראה בידיוק ככה:
http://www.powersport.co.il/Product.asp?cc=020201&id=666

אני לא חשוב שזה מוצר מזויף, בכל זאת אתם ממליצים לקנות אותו וקראטין 300גר. ב400 שח? או שיש טובים יותר..

ThE HummeR
04-09-08, 17:05
אתה מתאמן בלייף ופיטנס בחדרה xp1234 ?

Crystal
04-09-08, 18:17
אתה מתאמן בלייף ופיטנס בחדרה xp1234 ?

כן אבל בסניף עפולה

TORBO
04-09-08, 20:03
אז ככה מאסלטק מייצרים מוצרים ברמה מאוד גבוהה הבעיה היא שמה שמיובא לארץ זאת גירסה זולה יותר ממה שמוכרים בחול. האחוז חלבון בה הרבה פחות ממה שמוכרים בחול ומורידים את כל המרכיבים "הבעייתיים" כמו שאמרו לפני בשביל שיאשרו את המוצר הזה במדינות העולם בגלל זה זה לא נימכר בארה"ב בשום מקום אם תסתכל טוב טוב מקרוב על האריזה מקדימה תבין שהיבואן פה הדביק את המדבקה על התוית כן בקדמת המוצר ורשום עליו 97 % ISOLATE

וברכיבים מאחורה המרכיב העיקרי הוא concentrated ולא ISOLATE ואם תחשב את הריכוז חלבון האחוז יורד מתחת ל70 וממש אבל ממש לא מגיע 97 % אם זה היה נכון החלבון הזה היה עולה קרוב ל700 ש"ח

shahar-king
04-09-08, 20:43
אחלה חברה מאסלטק

Big_Hand
04-09-08, 20:54
אתה בגו אקטיב?

agrox
05-09-08, 18:26
אני שמעתי משהו שאמר שבnitro tech יש מרכיבים שהם לא חוקיים בארץ (או משהו בסגנון) ולכן מייצרים מהדורה מיוחדת ליצוא לארץ (מן הסתם גם עוד מדינות) ובגלל זה לא תמצא את הprotein hardcore באמריקה.

זה מה שאני שמעתי, לא יודע אם זה אמין או לא.