PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך עזרה בנושא עלייה במאסה בבקשה

LIVEBODY
05-09-08, 18:54
אני מתאמן 3 חודשים .
בתחילת האימונים שלי היתי שוקל 70 . 22 אחוזי שומן . וזהו . לאחר 3 שבועות היתי באותו משקל ואותו אחוזי שומן ועם 40 % שריר
במשך הזמן גדלתי וניהיה לי צורה לגוף יחד עם שרירים . אני כמעט ולא משלב אירובי
אני אוכל 80% נכון הורדתי כמעט את כל השומן שהיתי אוכל לפני האימונים . פיצות. ממתקים סוכרים . וכו ..
למעט ארוחה 1 בשבוע אולי פיצה המבורגר או משהו אחר . בשישי שבת אני אוכל לחם פה ושם וקצת ממש טיפה פיצוחים אולי 30 גרם .

עעכשיו עברו 3 חודשים גדלתי ורואים אתזה בהרבה . אבל המסת שריר שלי נשארה לי אותו דבר , אחוזי שומן אותו דבר ,
וזה לא הגיוני למה לפני שהיתי מתאמן היתי אוכל במבות פיצות המבורגרים מאכלים רק עם שומנים ומלאאאאאאאאא , וגם אחרי 3 חודשים ( היום ) צמצמתי בצורה משמעותית אני כבר לא אוכל כמעט מאכלים עם סוכר או שמניים , ועדיין אני על אותו אחוזי שומן 22 . לפחות היתי יורד כמה אולי 3-4 % שומן כי זה לא הגיוני הריי צימצמתי והרבה .

ואותו דבר המסת שריר היא גדלה ורואים , היד גם כן גדלה ורואים החזה הכול אבל המסת שריר נשארת אותו דבר 39 - 40 %
אני יושן טוב ושומר על תזונה נכונה
מה יכולה להיות הסיבה ????

Big_Hand
05-09-08, 18:58
לא ממש הבנתי אם אתה רוצה לרדת באחוז השומן או לעלות במסת שריר...
בכל מקרה-
לא ירדת בגלל שהפסקת עם ה"ג'אנק פוד", אלא בגלל שניכנסת למאזן קלורי שלילי.

HardCor3
05-09-08, 18:58
איפה אתה בודק את אחוזי השומן שלך? אם במשקל דיגיטלי או כל מכשיר אחר שאוחזים בו בידיים זה בולשיט.

הייתי ממליץ לך לקנות סרט מידה ולמדוד היקף יד ומותן פעם בשבועיים זה הרבה יותר מדוייק מבדיקת אחוזי שומן במשקל דיגיטלי.

בנוסף לכל מה שאמרתי לך תתחיל לשלב אירובי 20 דקות של הליכה מהירה בסוף כל אימון גם יעזור לך בשריפת קלוריות וגם כי חשוב לשלב סיבולת לב ריאה.

LIVEBODY
05-09-08, 20:49
אני עולה במאסה זה התכנון שלי לעלות לעלות ואז לחטב .
הפסקתי עם הארוחות בחוץ וכאלה אולי פעם בשבוע (אולי)
ושנמדדתי בהתחלה ( והיתי אוכל המון המון המון דברים שומניים ) היתי על 22% שומן
ואחרי 3 חודשים והפסקתי עם המון המון המון המון המון דברים שומניים אבל בצורה משמעותית הפסקתי אז עדיין נשארתי עם 22 % שומן זה לא הגיוני ואין לי מושג למה
ואותו דבר במאסת שריר , לקראת ההתחלה . וגם היום ( אחרי 3 חודשים ) אותו מסאת שריר 39-40 .
ואני חוזר שוב ואומר אני אוכל 90% אוכל בריא עם המון פחמימות חלבונים ובערך 1600 - 2000 קלוריות ביום . ובלי שומנים וסוכרים וכו' ..
אז אני לא מבין בידיוק .

or16
06-09-08, 12:32
גם שאתה אוכל נכון ואוכל אוכל שיש לו חלבון גבוה ופחממות איכוטיות הוא יכול להיכנס לתאי השומן אם אתה תיצרוך חלבון גבוה הוא יהפוך לשומן אם אתה הולך הרבה הרבה אבל בריא זה לא חייב להיות בריא זה יכול לעשות מה שאתה לא רוצה להשמין מאוכל בריא כי אתה צורך חלבונים פחממות בצורה נכונה טובה אך יותר מידי אולי בישבילך אולי ביגלל זה אתה לא יורד וגם טבלינים ושטיות כאלה זה גם יכול להיות כמה זה מצחיק

the animal
06-09-08, 14:15
אתה לא במצב של עלייה במסה, אחוז שומן גבוה מדי בשביל להיכנס איתו למאסה, אבל במקביל מספר קלוריות נמוך מדי בשביל המטרה הזאת. תבנה לעצמך תפריט לחיטוב עד שתרד ל-13 אחוז שומן פחות או יותר ומשם תתחיל אתה המסה שלך. זה ייקח זמן אבל המטרה שעומדת מולך הרבה יותר חשובה מהזמן שתבזבז. ולגבי הצ'יטים שאתה עושה פעם בשבוע, אתה לא נשמע במצב לעשות צ'יטים על בסיס שבועי, תוריד את מספר הצ'יטים שלך

Big_Hand
06-09-08, 14:18
גם שאתה אוכל נכון ואוכל אוכל שיש לו חלבון גבוה ופחממות איכוטיות הוא יכול להיכנס לתאי השומן אם אתה תיצרוך חלבון גבוה הוא יהפוך לשומן אם אתה הולך הרבה הרבה אבל בריא זה לא חייב להיות בריא זה יכול לעשות מה שאתה לא רוצה להשמין מאוכל בריא כי אתה צורך חלבונים פחממות בצורה נכונה טובה אך יותר מידי אולי בישבילך אולי ביגלל זה אתה לא יורד וגם טבלינים ושטיות כאלה זה גם יכול להיות כמה זה מצחיק

החלבון לא הופך לשומן, אלא עודף קלורי.

LIVEBODY
06-09-08, 23:54
הנה כמה תמונות שלי עם תאכל להעריך כמה אחוזי שומן יש לי

ושוב אני אומר אני אוכל אולי פעם בשבוע בחוץ וגם לא דברים הכי משמינים הכוונה היא שלפני שהתחלתי להתאמן אכלתי כל דבר שאני רוצה מסוכרים עד לא יודע מה ואחרי כמה ימים כבר זהו הפסקתי הכול וצימצמתי ממש בצורה משמעותים - זאת אומרת ( שאני כמעט לא אוכל מאאכלים עם שמן אלא רק מאכלים בריאים . חזה עוף אורז מעדנים 1.5 % המון דברים עם חלבונים פחמימות וכאלה
קראתי כמה מאמרים שעזרו לי להבין מה לאכול .
עכשיו הכוונה היא שהיום אחרי 3 חודשים אני על אותו % שומן שהיתי לפני 3 חודשים ( לפני שהתחלתי להתאמן ) והיתי אוכל הרבה הרבה הרבה יותר לפני איך זה יכול להיות ?

http://www.jup.co.il/view/eabe20e836.jpg

http://www.jup.co.il/view/e09bcfecf6.jpg

http://www.jup.co.il/view/8dadc653cb.jpg

UltraShay
06-09-08, 23:57
יותר אירובי..

LIVEBODY
07-09-08, 00:02
אפשר אבל לעשות בהליכה מהירה עם כן כמה זמן ?