PDA

צפה בגרסא המלאה : מי ראה את השידור בערוץ 10 ?! !!!

or16
05-09-08, 21:27
מי ראה את השידור בערוץ 10 ?היה די מרשים יפה היה די ארוך

MagneZium
05-09-08, 21:28
אלי האנה מלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה יופי הוא הוציא את פיתוח הגוף בכתבה!!

hasman90
05-09-08, 21:29
כן היה כתבה נחמדה+
כוס אמק פעם הבאה שאני רואה כתבות כאלה =רק לבד.
כל שניה אני שומע מהצד "איכס" "מפלצות"
וסבתא שלי בכלל משגעת אותי " ככה אתה רוצה להראות !?!?"

G-G
05-09-08, 21:29
היה נחמד . רק הכתב נשמע כאילו עוד שניה נרדם

דודי התותח
05-09-08, 21:35
גיל אהבתי איך שסידרת את האבקות - כמו שלימדתי אותך
אולי תקבל העלאה במשכורת.
רק פעם הבאה שים את ה"טריפל נוטרישן" ליד הגלוטומין.
ובפעם האלף!!! עם הכיתוב כלפי חוץ!
תודה

thereupemi
05-09-08, 21:54
כל סוף סוף עשו כתבה כמו שצריך על באדיבילדינג
אלי האנה הקרנף הזה נתן להם בראש

ValkYriE
05-09-08, 21:55
היה נחמד

toxicity
05-09-08, 21:57
זריקת כדור ברזל זה דווקא נחמד :)

or16
05-09-08, 21:57
פעם ראשונה שהרחיבו על זה בצורה כזאת כיביחול?

tipakess
05-09-08, 22:00
אור ימניאק..
ראו לי תראש בשורה 9 חחח

or16
05-09-08, 22:09
אור ימניאק..
ראו לי תראש בשורה 9 חחח

רציני חח אני לא ראיתי איך ראיתי יגנוב יממזר אחושילג חחח מה קורה???כתבה נחמדה תישמע די הרחיבו על זה לדעתי.

tipakess
05-09-08, 22:14
חוחח ראיתי צילמו את הצד שישבתי ועד רחוק אז ישלי יס מקס עצרתי תתכונית ומצאתי אותי חח
אני ברוך השם מה יאתך

or16
05-09-08, 22:17
חוחח ראיתי צילמו את הצד שישבתי ועד רחוק אז ישלי יס מקס עצרתי תתכונית ומצאתי אותי חח
אני ברוך השם מה יאתך

היה לי אימון טוב היום גב וכתפיים משו טוב שרף לי כול הגוף . תשומע אל תתיתן פרטים על המאמן טוב?

rg12
05-09-08, 22:25
זה מצחיק שהמגישים אמרו לפני הכתבה "מר ישראל? זה עדיין קיים? חשבתי שזה משהו שהיה ונגמר פעם" משהו כזה.
הכתבה הזאת ממש טובה למודעות של אנשים...אבל זה עדיין לא יעזור, מהעיניים של מי שלא מתעניין בפיתוח גוף זה נראה כמו סתם גורילות אגואיסטיות שמשקיעים זמן וכסף בעצמם ונראים מחריד עם ורידים מפחידים.

גם אמא שלי התחילה עם הקדיחה "נו באמת, זה יפה לדעתך?, סתם גועל נפש, אנשים שעסוקים כל הזמן באיך שהם נראים".

זה מעצבן אבל אני לא מתפלא...ככה זה נראה לאנשים מבחוץ וחבל.

or16
05-09-08, 22:33
זה מצחיק שהמגישים אמרו לפני הכתבה "מר ישראל? זה עדיין קיים? חשבתי שזה משהו שהיה ונגמר פעם" משהו כזה.
הכתבה הזאת ממש טובה למודעות של אנשים...אבל זה עדיין לא יעזור, מהעיניים של מי שלא מתעניין בפיתוח גוף זה נראה כמו סתם גורילות אגואיסטיות שמשקיעים זמן וכסף בעצמם ונראים מחריד עם ורידים מפחידים.

גם אמא שלי התחילה עם הקדיחה "נו באמת, זה יפה לדעתך?, סתם גועל נפש, אנשים שעסוקים כל הזמן באיך שהם נראים".

זה מעצבן אבל אני לא מתפלא...ככה זה נראה לאנשים מבחוץ וחבל.

המישפטים האלה שאנשים כאלה מוצאים מהפה כולכך מעצבן וואה! כן אפילו אלה שעשו את הכתבה גיחחו בקטנות הביאו זילזולים מרגישים את זה אבל הכתבה היתה די טובה וממוקדת..

Status76
05-09-08, 22:40
גועל נפש של תוכנית...איפה אדעל,יהודה,סרגיי,מורדכיי,ילנה,גדי?חברה שבאמת מגיעה להם כבוד כי היו טובים ומוכנים לתחרות לא כמו כל מיני קקרים שחלקם ביכלל ברחו ל-ifbb.אותי קרו בשם טס...פשוט מגעיל...

ZoonD
05-09-08, 22:45
תאכלס לא הבנתי ..
איך הוא הגיע לטס ?

יש מישהו בעולם שקוראים לו טס ?
בקיצור כתב חובבני , והכתבה בעקבותיו

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 22:49
הביאה לי עצבים התוכנית הזאת יאלה שילכו כולם לקיבינימט מה אני בכלל מתרגש מיורי הזבוב:p
סטס אתה וסרגיי עשיתם את התוכנית הזאת שווה לצפיה אחי!באמת מדהים!

tona
05-09-08, 22:49
התוכנית הזאת תמיד נראתה לי משהו חובבני כזה
אבל לפחות הייתה כתבה על פיתוח גוף בטלוויזיה בערוץ יחסית פופלרי וקצת חשיפה לפחות משהו

arbel2
05-09-08, 22:58
גועל נפש של תוכנית...איפה אדעל,יהודה,סרגיי,מורדכיי,ילנה,גדי?חברה שבאמת מגיעה להם כבוד כי היו טובים ומוכנים לתחרות לא כמו כל מיני קקרים שחלקם ביכלל ברחו ל-ifbb.אותי קרו בשם טס...פשוט מגעיל...

מסכים איתך
אבל מה לעשות ,התקשורת בחיים לא תיקח את הספורט הזה ברצינות כי אף אחד מהספורטאים שלוקחים את עצמם ברצינות לא מוכן להשתתף בכתבות כאלו

or16
05-09-08, 23:00
גילעד סטס ראיתי אותכם ברקע הייתם מרשימים גילעד אתה בחור חזק כול הכבוד לך קראיתי מה שרשמתה איך הייתי ניפני וזה וראיתי אותך בוינגט (בראנ' ווארן כולל הכבוד מרשים סטס אתה בחור מרשים מאוד .

חבל שהם לא הרחיבו את זה יותר לעומק לא שאלו יותר דברים לא הציגו לא התמקדו על הדברים ועל המיתחרים הזוכים

Raffib
05-09-08, 23:32
מסכים איתך
אבל מה לעשות ,התקשורת בחיים לא תיקח את הספורט הזה ברצינות כי אף אחד מהספורטאים שלוקחים את עצמם ברצינות לא מוכן להשתתף בכתבות כאלו

לדעתי בסה"כ הייתה כתבה טובה. הכתבה לא קטלה ולא הציגה באור שלילי את הענף.
אלי אנה דיבר לעניין, היה סיקור של הקטגוריות, הראו את ההכנות לתחרות ואת התחרות עצמה.

לדעתי היה חסר קצת יותר סיקור מקצועי וחבל, בראיון איתי הם חתכו הרבה מאוד דברים ושאולות עלינם הם קיבלו תשובות מקצועיות. כמו בשיחה עם יוסי, גם אותי שאלו כמה ביצים אתה אוכל ביום, אני עניתי תשובה יותר לעניין שלא משנה כמה ביצים אתה אוכל אלה ממה מורכב כל התפריט שלך ושיחס החלבונים היה נכון בתפריט הזה , אבל הם חתכו את זה בעריכה.
שורה תחתונה צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה ולשמוח שלפחות הם לא קטלו והציגו באור שלילי כמו דנה וייס בכתבה הקודמת שלה. סה"כ הציגו את המאמצים שלנו וכמה קשה אנחנו עובדים כדי להכין את עצמנו.

אני די מרוצה מהתוצאה, ברור שאפשר יותר טוב, נקווה שפעם הבאה הסיקור היה יותר מקצועי.

ארבל דווקא ממך ציפיתי לתגובה יותר בוגרת. סה"כ כתבה מפרגנת, לא מקצועית אבל אי אפשר לבקש מתוכנית כזאת כתבה מקצועית.
אי אפשר בכלל להשוות את הכתבה הזאת לכתבה של דנה וייס, זאת הרבה יותר מפרגנת.

עוד דבר קחו בחשבון שחצי מהמתחרים בכלל לא רצו להתראייןף כך שאי אפשר לבור בטענות רק לערוץ ולמכיני הכתבה.
בתור אחד שהשתתף אני די מודע לכך שהם פנו להרבה מתחרים אבל הם לא רצו להצטלם מהפחד שהכתבה לא תהיה מפרגנת.

אני טוען שבסופו של דבר המצולמים והמרואיינים הם שיוצרים את הכתבה.

גלעד, על תיקח חלק קטן בכתבה כמו מה שיורי אמר ותתעצבן על זה, זה לא שווה תסתכל בגדול. סה"כ צילמו אותך ונראית גדול ומרשים וראו אותך מתחמם יחד איתי מאחורי הבמה :).
וכולם ראו בכתבה שאתה קיבלת מקום שלישי ולא המתאמן של יורי וזה מה שחשוב, באף אחד לא יזכור עוד שעתיים מה אמר יורי, יזכרו שאתה לקחת מקום שלישי.

אני שמח שגם ישראל-בודי קיבלו חשיפה בכתבה :d

Raffib
05-09-08, 23:56
מי שפיספס הנה לינק לצפיה :
http://news.nana10.co.il/Video/?VideoID=49169&TypeID=1&pid=48

Pro_XXL_Universe
05-09-08, 23:59
עזוב רפי חחחחחחחחחחחחח התרגשתי רק לשניה אתה יודע למה?כי המשפחה שלי ראתה תתוכנית וסבתא וסבא שלי ראו ולא יודע הרגשתי קצת מושפל...כי הם הסתכלו עלי בשקט ולא אמרו כלום זה לא גרם לי להרגיש נעים...:(

ככה סתם?יאלה שידבר חטוב לא חטוב שמן לא שמן אני הלכתי אם גביע ביד הבייתה והוא הלך בלי כלום וגם שהוא חשב שהוא יקבל מפריג' איזה גביע LOL PLS גם שם הוא לא קיבל כלום:clap::clap:
אז שילך למכור תקיטורים שלו במקום שלמישהו באמת יהיה איכפת מהם:)

gilsXM
06-09-08, 00:00
עזוב רפי חחחחחחחחחחחחח התרגשתי רק לשניה אתה יודע למה?כי המשפחה שלי ראתה תתוכנית וסבתא וסבא שלי ראו ולא יודע הרגשתי קצת מושפל...כי הם הסתכלו עלי בשקט ולא אמרו כלום זה לא גרם לי להרגיש נעים...:(

ככה סתם?יאלה שידבר חטוב לא חטוב שמן לא שמן אני הלכתי אם גביע ביד הבייתה והוא הלך בלי כלום וגם שהוא חשב שהוא יקבל מפריג' איזה גביע lol pls גם שם הוא לא קיבל כלום:clap::clap:

מה אתה מתבייש! הייתה בטלויזיה! ועוד בתחום שאתה אוהב!

Raffib
06-09-08, 00:02

ככה סתם?יאלה שידבר חטוב לא חטוב שמן לא שמן אני הלכתי אם גביע ביד הבייתה והוא הלך בלי כלום וגם שהוא חשב שהוא יקבל מפריג' איזה גביע LOL PLS גם שם הוא לא קיבל כלום:clap::clap:

אחי, מושפל אתה בטח לא צריך להרגיש.
שיגיד תודה שנשארה לו פינה קטנה על הבמה עם כל הגודל שלך ;).
אני שראיתי אותך קודם ועכשיו יכול להגיד בפה מלא שעשית התקדמות אדירה וממש שמחתי בשבילך על המקום השלישי כי מגיע לך על כל העבודה הקשה שעשית.
מעבר לכך שאתה עצום היית די חטוב ונראית מעולה, נתת הופעה טובה ובקיצור שימותו הקנאים :clap:!!

Rendi Orton
06-09-08, 00:02

העיקר שאתה לוקח את זה כמוטיבציה :cool:
רפי,תודה רבה על הלינק!

HardCor3
06-09-08, 00:03
דווקא הייתה כתבה די חיובית.

Raffib
06-09-08, 00:03
העיקר שאתה לוקח את זה כמוטיבציה :cool:
רפי,תודה רבה על הלינק!

בכיף :D

Raffib
06-09-08, 00:04
דווקא הייתה כתבה די חיובית.

או סוף סוף מישהו שמסכים איתי :)

HardCor3
06-09-08, 00:06
או סוף סוף מישהו שמסכים איתי :)

:sbb2:

VIKING
06-09-08, 00:10
כתבה דוחה בלי טעם. בסופו של דבר כניראה שהם באו לעשות כתבה כי מישהו שכנע אותם. היה להם 5 דקות ריקות בסוף התוכנית אז עשוה טובה ודחפו לשם את "טס" וגלעד. המזג אויר היה כבר יותר ארוך.

*DAVID*
06-09-08, 00:15
שרמוטות התיקשורת האלה
חח גילעד שמעתה את יורי
אומר איך זה מקום שלישי אין לו בטן ולא כלום.......

מקום שני ניראה פחות טוב ממך למקום ראשון לא שמתי לב

Ja Rule
06-09-08, 00:19
אם היו מביאים תחקירנית הכל היה שונה..

Ja Rule
06-09-08, 01:07
מה שכן אני רתחתי כשהוא אמר "אני מתקשה להבין למה, מה יפה פה?"
קיבינמאט בטח הוא כולו מדלדל בן 60

TORBO
06-09-08, 01:58
בסה"ך כתבה לא רעה בכלל דיי מפרגנת רק אם הכתבים היו באמת לא מלגלגים היה נחמד מצידם

ולא הבנתי למה לא הראו את הזכיה של סטס שהיא הדובדבן של הערב

Pro_XXL_Universe
06-09-08, 03:22
כן מסכים היו צריכים לראות את הזכיה של סטס באלוף האלופים שזה הדבר שלמעשה סיכם את התחרות!
מה שכן חשבתי על הנושא
אני ראיתי סטס בתמונות,בחדר כושר אחרי אימון,בטלויזיה עכשיו הגעתי למסקנה אני לא חושב שיש כרגע מישהו בארץ כרגע פרט לעמית ספיר ועדאל וצוקרמן שמתקרב לרמה המקצועית שלו :cool:
פשוט מדהים לראות איך שהספורט בארץ מתחיל לטפס קדימה שיש מתחרים ברמה של סטס על הבמה:boxing:

אליאב קרייסלר
06-09-08, 09:53
לא מבין מה אתם רוצים זאת אחלה כתבה בסה"כ ... אין כתבה שלא אומרים דברים שליליים בה כמעט בכל נושא זה ככה...

חחחחחחחחחחחח אבל בחייאת אני הייתי בשוק שהראו את גלעד כלכך הרבה בחיי נראהלי שהראו אותו יותר מאלי האנה כל תצלום שני קולטים אותו במצלמה חחחחחח היו מוסיפים לזה ריאיון קטן והנה עשו כתבה על גלעד אשקרא

חוץ מיזה שלדעתי היו צריכים לצלם יותר את הכבדים בקושי הראו את אלון ואת סטס...

Ido
06-09-08, 11:16
לא מבין מה אתם רוצים זאת אחלה כתבה בסה"כ ... אין כתבה שלא אומרים דברים שליליים בה כמעט בכל נושא זה ככה...

חחחחחחחחחחחח אבל בחייאת אני הייתי בשוק שהראו את גלעד כלכך הרבה בחיי נראהלי שהראו אותו יותר מאלי האנה כל תצלום שני קולטים אותו במצלמה חחחחחח היו מוסיפים לזה ריאיון קטן והנה עשו כתבה על גלעד אשקרא

חוץ מיזה שלדעתי היו צריכים לצלם יותר את הכבדים בקושי הראו את אלון ואת סטס...

חחחחחחח גלעד היה שם פשוט במרכז העניינים ופשוט עם הגודל שלו הוא נכנס לכל תמונה שם :)

EILAM1993
06-09-08, 12:57
חחח אבא שלי ראה איתי אהוא שואל אותי כך אתה רוצה ליראות את לא מתביש מה אתה הופך לנרקסיסט ...
מה אתה רוצה לסרוף את כל הכסף שהיה לך על פיתוח גוף ולא על אופנועיים {שתבינו הוא סתם יצא עלי אני לא רוצה להיות כזה גדול יש לי מתרות אחרות }
בכללי היה נחמד לא ארו לכם את זה לפני ..

ניגרי ענק
06-09-08, 20:52
זו הייתה כתבה ברמה של טלוויזיה מקומית, שום יצירתיות, שום מעוף, שום דבר שלא ראינו כבר מיליון פעם.
עוד פעם "כמה ביצים אתה אוכל"?
בדיוק בגלל הדברים האלה לא התלהבתי להתראיין.
נכון שלו הייתי שם, הייתי לוקח ומוביל להם את הכתבה לרמות הרבה יותר אקסטרימיות, כגון להסביר את ההבדל בין תפריט מאסה לחיטוב, ולהבהיר שאלה המזלזלים, אם אשים אותם יומיים בנעליו של באדיבילדר תחרותי הם כבר יחפשו את האם 16 מהמילואים כדי לשים בפה עם מחסנית בהכנס, ושבאדיבילדר זה קודם כל אדם חזק בראש.
אבל יום לפני תחרות כשהראש שלי כואב ודואב, החלטתי לוותר על התענוג, וכשאני רואה את הכתבה אני ממש לא מתחרט.
מקווה שערוץ הספורט יסקר את הצד המקצועי של התחרות, ישווה מתחרים, וייתן יותר כבוד לספורטאים שאוכלים כל כך הרבה חרא.

Rendi Orton
06-09-08, 20:56
זו הייתה כתבה ברמה של טלוויזיה מקומית, שום יצירתיות, שום מעוף, שום דבר שלא ראינו כבר מיליון פעם.
נכון שלו הייתי שם, הייתי לוקח ומוביל להם את הכתבה לרמות הרבה יותר אקסטרימיות, כגון להסביר את ההבדל בין תפריט מאסה לחיטוב, ולהבהיר שאלה המזלזלים, אם אשים אותם יומיים בנעליו של באדיבילדר תחרותי הם כבר יחפשו את האם 16 מהמילואים כדי לשים בפה עם מחסנית בהכנס, ושבאדיבילדר זה קודם כל אדם חזק בראש.
אבל יום לפני תחרות כשהראש שלי כואב ודואב, החלטתי לוותר על התענוג, וכשאני רואה את הכתבה אני ממש לא מתחרט.
מקווה שערוץ הספורט יסקר את הצד המקצועי של התחרות, ישווה מתחרים, וייתן יותר כבוד לספורטאים שאוכלים כל כך הרבה חרא.

איך אני מת על התשובות שלך,מנוסחות כמו שצריך ;)

Logout
06-09-08, 21:18
חחח ניגרי..
תגיד הכתב שלך כבר אוטומטית כחול או שאתה כל פעם משנה אותו לכחול? :)

Ido
06-09-08, 21:22
למה לעזאזל לא שומעים את הכתבה איזה עצבים שצריך לקרוא את הכתוביות !!!!

Pro_XXL_Universe
06-09-08, 21:56

כוס אמא של התוכנית:)
העיקר ראו אותך פורס גב אח שלי ולא משנה מה יגידו...בזה אף אחד בקטגוריה שלך לא יכול לדבר איתך;)יא מפלצת אתה מספר אחת בישבילי אח שלי!

ניגרי ענק
06-09-08, 22:00
כוס אמא של התוכנית:)
העיקר ראו אותך פורס גב אח שלי ולא משנה מה יגידו...בזה אף אחד בקטגוריה שלך לא יכול לדבר איתך;)יא מפלצת אתה מספר אחת בישבילי אח שלי!

אוהב אותך אח שלו, תן לי להתקרנף קצת ואז אני בא אליך לדפוק אימון משותף.
תחרות זה יום בשנה, אבל מה שאנשים עומדים לראות ממני בקרוב יהיה הרבה יותר חזק ומשמעותי מאשר כמה רגעי תהילה על הבמה.

arbel2
06-09-08, 22:09
אוהב אותך אח שלו, תן לי להתקרנף קצת ואז אני בא אליך לדפוק אימון משותף.
תחרות זה יום בשנה, אבל מה שאנשים עומדים לראות ממני בקרוב יהיה הרבה יותר חזק ומשמעותי מאשר כמה רגעי תהילה על הבמה.

בהצלחה גברברון מסוקס שכמוך !

ניגרי ענק
06-09-08, 23:08
בהצלחה גברברון מסוקס שכמוך !

עם כל הכבוד למקום ולדעתם של השופטים אני לא מכיר הרבה מפתחי גוף בארץ שעשו שינוי כמו שאני ביצעתי, והוסיפו 12 קילו בשר בזמן כל כך קצר.
לכן הוכחתי שאני לא מקשקש במוח אלא יודע איך להתקדם כבאדיבילדר, והתוכניות שלי לעתיד הן לא פחות מופרעות כידוע לך...

oRen_s
06-09-08, 23:31
משו מוזר ששמעתי ולא הבנתי אלי אנה אמר שזה לא ענף ספורט אלא תחרות יופי...
ואני שואל אם זה לא ענף ספורטטטטטט אז מה כן????
או שלא שמעתי טוב ומישהו רוצה לתקן אותי

arbel2
06-09-08, 23:35
עם כל הכבוד למקום ולדעתם של השופטים אני לא מכיר הרבה מפתחי גוף בארץ שעשו שינוי כמו שאני ביצעתי, והוסיפו 12 קילו בשר בזמן כל כך קצר.
לכן הוכחתי שאני לא מקשקש במוח אלא יודע איך להתקדם כבאדיבילדר, והתוכניות שלי לעתיד הן לא פחות מופרעות כידוע לך...

מסכים איתך
תרים צלצול כשאתה יכול יא קרנף

Philip1123
06-09-08, 23:50
התחרות בסוף עצמה היא אכן לא ספורט, כי מי שזוכה לא זוכה על פי הישג אובייקטיבי (נצחון במשחק, במירוץ וכו') אלא על פי החלטת השופטים. לכן זה יותר תחרות יופי מאשר ספורט... אלי האנה צדק.
כל זה לא פוסל את העובדה שמי שמתאמן חי אורח חיים ספורטיבי, ויכול להחשיב עצמו ספורטאי.

oRen_s
06-09-08, 23:51
זה לא ספורט, כי מי שזוכה לא זוכה על פי הישג אובייקטיבי (נצחון במשחק, במירוץ וכו') אלא על פי החלטת השופטים. לכן זה יותר תחרות יופי מאשר ספורט...

וואלה חרטא כזאת הרבה זמן לא שמעתי חצי מהאולימפידה זה על פי החלטת השופטים.

אשמח לקבל תגובה יותר לעניין עם יותר עומק.

טל יואב
07-09-08, 01:02
הקלטתי את התוכנית בייס מקס , אומרים שכל פירסום בין אם הוא שלילי או חיובי זוהי פרסומת טובה .

לא התאכזבתי כי לא היו לי ציפיות , לדעתי הכתבה הייתה ממש ירודה רדודה ונמוכה . התרכזו דוקא בשתיים שלא ייתחרו יותר בנאבא כי הם שתיהם עברו לאיגוד השני .

לא התרכזו במובילים והבולטים בענף שזה ממש מוזר ולא ברור בכלל .

ללא ספק גולת הכותרת היא הכתרתו של סטס לאלוף האלופים וזה היה חייב להיות מצויין בכתבה , אני לא מבין מה הבעיה לייצג את הענף כמו שהוא מה כל הפליאה והתימהון הזה שיש לאנשים ? ממה יש להם לפחד ?

אתה יכול להיות הכי חחכם ורהוט בעולם אם העורך רוצה להוציא אותך מפגר הוא יצליח וכך הם עושים ברוב הכתבות הם רק מחפשים את השלילי כי זה מה שלדעתם יעשה כביכול את הכתבה ציבעונית יותר .

עד שלא יבוא משהוא מתוך הענף שהוא מהתקשורת לא נוכל לזכות בחשיפה שמגיע לענף ספורט שלנו .

Philip1123
07-09-08, 07:01
וואלה חרטא כזאת הרבה זמן לא שמעתי חצי מהאולימפידה זה על פי החלטת השופטים.

אשמח לקבל תגובה יותר לעניין עם יותר עומק.

מאוד לא מדויק מה שאתה אומר. אל תשווה בכלל. אלי האנה אמר דבר נכון מאוד, לאנשים מסוימים זה פגע כנראה באגו. אם הוא, שפיתוח גוף זה החיים שלו, אמר את זה, אולי זה לא אמור להעליב כל כך. ושוב, אני אדגיש - הוא דיבר רק על התחרות עצמה שהיא תחרות יופי, לא כל התחום עצמו.

Dr. Muscle
07-09-08, 09:54
לדעתי היתה כתבה נחמדה שלא שפכה אור שלילי מדי על הספורט. לא אינפורמטיבית מדי אבל למי אכפת זה פרסום, סטס זכה ל10 דקות בפריים טיים (אולי תחת השם "טס", אבל גם זה שם יפה :) ).

ולמי שמתפלא למה אנחנו נראים בתור אנשים שעסוקים כל היום בגוף שלנו... זה בגלל שזה נכון. זה חלק מהמשחק. מי שלא אובססיבי לגבי הגוף שלו לא יצליח.

מנטור
07-09-08, 09:57
הערה ראשונה: כל זמן שהכתבה אינה מציגה את הענף באופן נלעג הרי שזו ברכה. אולם אני לא רואה אדם אחד המתחיל לפתח גוף באופן מקצועי לאחר שראה את הכתבה.
הערה שנייה: האם שמתם לב שאלי האנה מתייחס לפיתוח הגוף כמו אל תחרות יופי ולא ספורט.

מה דעתכם

erezg
07-09-08, 10:03
סליחה, אבל אני רוצה להבין איך כמה בחורות שמשחקות עם חישוקים וסרטים (אההמ בדיוק התקשרו מקרקס מדרנו), או מאידך כמה בחורות שעושות צורות לא ברורות במים, כן נחשב ספורט, אבל הספורט הכי קשה ותובעני שיש, אינו נחשב ספורט.

ניגרי ענק
07-09-08, 10:09

אני הפניתי את התחקירנית טל גרנות אלייך מאתיים פעם, אמרתי לה שאתה כנראה תזכה באלוף האלופים, הצעתי לה ללוות אותך, כבעל משפחה שלא מיילל אלא מטפל כמוני בתינוקת ועדיין עושה הכנה לתחרות כמו גבר, וככה גם יהיה להם סיפור של אלוף, אבל לא עניין אותה.
הם חיפשו גימיק, משהו אחר.
לא נורא אחי, בערוץ הספורט אתה תפציץ.
בהצלחה במה שדיברנו, אני לא מפרסם פה, לא יודע אם אתה רוצה או לא.
אם יבוא לך תכתוב לבד...

Raffib
07-09-08, 10:34

כמו שכבר אמרתי ניסיתי להוביל לכיוונים אחרים אבל הם פשוט חתכו בעריכה והשאירו את התשובות של יוסי על כמה בייצים אתה אוכל בארוחה.
גם אותי שאלו שאלות כאלו וניסיתי למשוך אותם להבין שלא הכל עומד על כמות הבייצים, אבל תשובה כמו של יוסי מושכת רייטינג וזה מה שמעניין ערוץ מסחרי.
אי אפשר לבוא אליהם יותר מדי בטענות. ערוץ מסחרי לא יעשה כתבה מקצועית על תחרות ספורט, זה התפקיד של ערוץ 5 שם אני מצפה לכתבה יותר רצינית.
כאן זה היה סיקור חביב על העולם וההכנות לתחרות.

The Sun
07-09-08, 10:42
פעם הבאה פשוט לא לענות על שאלות כאלה.

ניגרי ענק
07-09-08, 10:42
כמו שכבר אמרתי ניסיתי להוביל לכיוונים אחרים אבל הם פשוט חתכו בעריכה והשאירו את התשובות של יוסי על כמה בייצים אתה אוכל בארוחה.
גם אותי שאלו שאלות כאלו וניסיתי למשוך אותם להבין שלא הכל עומד על כמות הבייצים, אבל תשובה כמו של יוסי מושכת רייטינג וזה מה שמעניין ערוץ מסחרי.
אי אפשר לבוא אליהם יותר מדי בטענות. ערוץ מסחרי לא יעשה כתבה מקצועית על תחרות ספורט, זה התפקיד של ערוץ 5 שם אני מצפה לכתבה יותר רצינית.
כאן זה היה סיקור חביב על העולם וההכנות לתחרות.

למרות זה אין לי ספק שהייתי מוביל להם את הכתבה למקומות אחרים, כי יש לי את הכריזמה לעשות את זה. הם היו מקבלים ממני כאלה הד ליינים שלא היה להם אחר כך שום רצון להשתמש בקלישאה המטומטמת על הביצים.
תראה, בשלב מסויים היא שכנעה אותי, ואמרתי לה שאחרי התחרות או ביום עצמו אני מוכן להתראיין, אבל היא התעקשה שצוות הצילום יגיע אלי הבייתה יום לפני, וזה היה יותר מידי בשבילי.

Raffib
07-09-08, 13:26
למרות זה אין לי ספק שהייתי מוביל להם את הכתבה למקומות אחרים, כי יש לי את הכריזמה לעשות את זה. הם היו מקבלים ממני כאלה הד ליינים שלא היה להם אחר כך שום רצון להשתמש בקלישאה המטומטמת על הביצים.
תראה, בשלב מסויים היא שכנעה אותי, ואמרתי לה שאחרי התחרות או ביום עצמו אני מוכן להתראיין, אבל היא התעקשה שצוות הצילום יגיע אלי הבייתה יום לפני, וזה היה יותר מידי בשבילי.

זה לא עובד ככה.
לא משנה מה תגיד ולאן תוביל, חדר העריכה הוא זה שקובע ושם הם משאירים רק מה שמביא רייטניג.
אני אומר שוב הם חתכו את כל הראיון איתי והשאירו רק את הראיון הקלישאי אם יוסי ואת זה שהספורט הוא מאוד יקר ואנחנו מוציאים המון כסף. עצוב אבל זה מה שקרה בפועל, זה בכלל לא משנה שראיינו אותי כמעט שעה ושנסעתי בשבילם עד לתל-אביב (ואני מדבר איתך על יום לפני התחרות שכולי יבש וכמעט ולא שותה) כדי שלא יצטרכו להגיע לנצרת עילית (למרות שאם הייתי מתעקש הם היו באים אלי, פשוט לא רציתי להכניס את כל המשפחה שלי לסיפור הזה). זה ערוץ מסחרי ומה שמעניין אותם זה הרייטניג.
אם זאת ולמרות הכל, הכתבה הייתה הרבה יותר אוהדת מהכתבה של דנה וייס שהציגה אותנו כגורילות שכל מה שמעניין אותם זה גודל השריר.
לפחות כאן הוא הציג את העובדה שהאנשים שמתעסקים בתחום פיתוח הגוף הם אנשים נורמטיבים (יוסי איש מכירות ואני איש הייטק) מתוך אהבה לנושא ואם זאת יש להם גם עבודה וחיים מעבר לכך. עצם זה זה כבר שבירת סטיגמה עלינו והעולם שלנו.

Ido
07-09-08, 13:40
רפי אתה יכול להסביר לי למה לא שומעים את הסרטון הזה מערוץ 10? איזה עצבים זה !!! רק רואים ולא שומעים !

יש עוד מקום שאפשר לראות את זה אולי?

מתחרה מקצועי
07-09-08, 14:01
:jockey:http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=579756&sid=126

שומעים...עכשיו ראיתי את המתחרה של יורי נראה מדהים מגיע לו מקום שלישי

ילד תפעיל רמקולים:jockey:

Ido
07-09-08, 14:42
:jockey:http://news.nana10.co.il/article/?articleid=579756&sid=126

וואי שכחתי אין לי רמקולים חחחחחח

תגיד לי יא חתיכת נטחן? נראה לך שאני מפגר?

Ferrari F430
07-09-08, 14:56
:jockey:http://news.nana10.co.il/article/?articleid=579756&sid=126

זה יעני עקיצה לגלעד ?

בכל אופן, גלעד נראה יותר טוב ממנו.

מתחרה מקצועי
07-09-08, 15:02
וואי שכחתי אין לי רמקולים חחחחחח

תגיד לי יא חתיכת נטחן? נראה לך שאני מפגר?

למה אתה מתעצבן,רשמתי לך בצחוק:bye1:

תבדוק מה הבעיה שלך במחשב...כי שומעים יופי

femulo
07-09-08, 15:24
אני חושב שהכתבה היתה מעניינת. כמובן, תמיד מלגלגים בתקשורת על פיתוח הגוף, כי קשה להם להגדיר מה זה. במיוחד כאשר לא מוגדר פרס כספי. קשה לאנשים להבין משהו שכסף לא משמש בו תמורה. לאובססיה לגבי ה"טבעי" בספורט הזה יש זקן ארוך מאוד, אבל היא אף פעם לא נמאסת.
ככתבה שגרתית על ספורט (במידה ומגדירים את פיתוח הגוף כספורט) זאת כתבה שגרתית. קשה לצפות מהם להראות את החלקים שהמעריצים מגדירים כמעניינים.

Pro_XXL_Universe
07-09-08, 15:40
:jockey:http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=579756&sid=126

באמת שאתה מצחיק
אני ארשום לך הודעה אחת ואחרי זה אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה כמה שאתה רוצה זה ממש לא יזיז לי:happy:

שי-מתחרה מדהים!באמת שאני מפרגן לו גם עכשיו הוא קטן ממני בשנתיים וניראה ממש ענק לגיל 18 ובא באמת בשייפ טוב לתחרות אולי הוא היה אמור לקחת אותי אולי לא :cool:חחח אתה לא שופט אתה לא יכול לקבוע והשיפוט הראה שאני הגעתי בשייפ טוב יותר וגם התמונות מהתחרות:happy:בכל זאת אני עדין מפרגן לו ומאחל לו בהצלחה בתחום ואני אישית יריע לו בתחרות הבאה שלו,ולא אקלל אותו או יאיים עליו כמו שאתה רוצה שאני יעשה מר מתחרה מקצועי(מתחרה בספאם אולי)

יורי-סתם בכיין,אני מבין את המוניטין שלו להגן על המתחרה שלו אבל חבל שזה יוצא מפה של בן אדם שמתחרה כבר כמה שנים בורח מאיגוד לאיגוד וכל שנה ניראה אותו דבר:(
כניראה ששי צריך לאמן אותך יורי...ואולי אתה הייתה מגיע בשייפ יותר טוב והיו מתיחסים אליך יותר ברצינות,ואם תביט בתמונות תריאה שאני ניראה הרבה יותר מרשים מימך ככה שאני אשמח להתחרות מולך יום אחד ולאמת את ההודעה שלי ואז להגיד אותו דבר עליך בטלויזיה,אין בטן אין כלום בסדר נו...

בכל מקרה אני יודע מי אתה אגב..ואני גם לא ארשום פה את השם שלך או יאיים עליך אני פשוט אמשיך להשתין עליך בדרך המקצועית ואמשיך להיתקדם ואתה תאכל תלב אם היקף יד ה40 שלך יא שחיפון לבקן אם פצעי בגרות:)אני חושב שזרקתי רמז מי אתה לא?חחח

יאלה יום טוב לך ידידי.

נ.ב
רפי וד"ר מאסל אל תיתיחסו להודעה שלי כי ההודעות שלכם שאתם רושמים לי איזה 10 שורות למה אתה מתיחס למה אתה מתיחס הן אלו שבאמת מעצבנות אותי ההודעות של האידיוט הזה לא מזיזות לי בשיט.

BodyKilo
07-09-08, 15:44
מי זה באמת?

לא מבין מה הקטע של אנשים להרשם בשמות בדויים ואז לנסות לעקוץ אחרים, מה יעני אתם מפחדים?

אם יש לכם משהו להגיד אז תגידו בפנים עם השם האמיתי שלכם ואל תשחקו אותה גברים עם שם בדוי...

Pro_XXL_Universe
07-09-08, 15:47
מי זה באמת?

לא מבין מה הקטע של אנשים להרשם בשמות בדויים ואז לנסות לעקוץ אחרים, מה יעני אתם מפחדים?

אם יש לכם משהו להגיד אז תגידו בפנים עם השם האמיתי שלכם ואל תשחקו אותה גברים עם שם בדוי...

אם אני אגיד לך אחי אתה תבכה...חחחחחחחחחחחחחחחחחח התואר האחרון שמגיע לבן אדם הזה זה מתחרה מקצועי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עזוב ניתן לו לשחק קצת בפורום תכף שהסבתאל'ה שלו ששומרת עליו כי אמא ואבא בעבודה תילך הוא יוכל להכנס לאתרי פורנו ולאונן אבל כל עוד סבתא שומרת עליו הוא לא יכול :(

ניגרי ענק
07-09-08, 15:56
באמת שאתה מצחיק
אני ארשום לך הודעה אחת ואחרי זה אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה כמה שאתה רוצה זה ממש לא יזיז לי:happy:

שי-מתחרה מדהים!באמת שאני מפרגן לו גם עכשיו הוא קטן ממני בשנתיים וניראה ממש ענק לגיל 18 ובא באמת בשייפ טוב לתחרות אולי הוא היה אמור לקחת אותי אולי לא :cool:חחח אתה לא שופט אתה לא יכול לקבוע והשיפוט הראה שאני הגעתי בשייפ טוב יותר וגם התמונות מהתחרות:happy:בכל זאת אני עדין מפרגן לו ומאחל לו בהצלחה בתחום ואני אישית יריע לו בתחרות הבאה שלו,ולא אקלל אותו או יאיים עליו כמו שאתה רוצה שאני יעשה מר מתחרה מקצועי(מתחרה בספאם אולי)

יורי-סתם בכיין,אני מבין את המוניטין שלו להגן על המתחרה שלו אבל חבל שזה יוצא מפה של בן אדם שמתחרה כבר כמה שנים בורח מאיגוד לאיגוד וכל שנה ניראה אותו דבר:(
כניראה ששי צריך לאמן אותך יורי...ואולי אתה הייתה מגיע בשייפ יותר טוב והיו מתיחסים אליך יותר ברצינות,ואם תביט בתמונות תריאה שאני ניראה הרבה יותר מרשים מימך ככה שאני אשמח להתחרות מולך יום אחד ולאמת את ההודעה שלי ואז להגיד אותו דבר עליך בטלויזיה,אין בטן אין כלום בסדר נו...

בכל מקרה אני יודע מי אתה אגב..ואני גם לא ארשום פה את השם שלך או יאיים עליך אני פשוט אמשיך להשתין עליך בדרך המקצועית ואמשיך להיתקדם ואתה תאכל תלב אם היקף יד ה40 שלך יא שחיפון לבקן אם פצעי בגרות:)אני חושב שזרקתי רמז מי אתה לא?חחח

יאלה יום טוב לך ידידי.

נ.ב
רפי וד"ר מאסל אל תיתיחסו להודעה שלי כי ההודעות שלכם שאתם רושמים לי איזה 10 שורות למה אתה מתיחס למה אתה מתיחס הן אלו שבאמת מעצבנות אותי ההודעות של האידיוט הזה לא מזיזות לי בשיט.

אני צריך פה שופט אגרוף שיספור אחורה 5...4...3...2..1...נוק אאוט אחי! :clap:

מקצועית לבחור הצעיר מעפולה יש עתיד ופוטנציאל אולם כרגע הוא לא בשל לקטגוריית הצעירים, ולהשוות אותו לגלעד זה פשוט לעג לרש, או במילים אחורות: נו באמת.
אם הייתה קטגוריה של עד 18 זה היה סיפור אחר מבחינתו, אבל כאן הוא עמד מול אנשים שגדולים ממנו, בגיל הזה כל שנה של אימונים זה הבדל מטורף.
רק על הרגליים שגלעד הביא לתחרות כבר הגיע לו הרבה הרבה הרבה כבוד, שלא לדבר על המאסה, ולא, לפחות בינתיים מר ישראל עדיין לא הפכה לתחרות מר פיטנס עם כי יש כמה שהיו רוצים שזה יקרה, אבל גם אני הייתי רוצה לראות 120 מנדטים לימין ואני "נשאר ברצון" אז תרגיעו.

Pro_XXL_Universe
07-09-08, 16:00
אני צריך פה שופט אגרוף שיספור אחורה 5...4...3...2..1...נוק אאוט אחי! :clap:

מקצועית לבחור הצעיר מעפולה יש עתיד ופוטנציאל אולם כרגע הוא לא בשל לקטגוריית הצעירים, ולהשוות אותו לגלעד זה פשוט לעג לרש, או במילים אחורות: נו באמת.
אם הייתה קטגוריה של עד 18 זה היה סיפור אחר מבחינתו, אבל כאן הוא עמד מול אנשים שגדולים ממנו, בגיל הזה כל שנה של אימונים זה הבדל מטורף.
רק על הרגליים שגלעד הביא לתחרות כבר הגיע לו הרבה הרבה הרבה כבוד, שלא לדבר על המאסה, ולא, לפחות בינתיים מר ישראל עדיין לא הפכה לתחרות מר פיטנס עם כי יש כמה שהיו רוצים שזה יקרה, אבל גם אני הייתי רוצה לראות 120 מנדטים לימין ואני "נשאר ברצון" אז תרגיעו.

תאמת אחי לדעתי היה דווקא צריך לפתוח את הקטגוריה הזאת ...היו בקטגורית הצעירים עוד 2 מתחרים אחי לא כולל שי שהיו בני 18 וחודש ושי הגיע לתחרות בידיוק בן 18 וחודשיים ואם הייתה הקטגוריה הזאת נפתחת הוא היה לוקח מקום ראשון בהליכה.

נ.ב
זאת ההודעה הראשונה שלך אחי היקר מאז התחרות שבא לא הוזכר שם סוג של אוכל:)
חחחחח אוהב אותך אחי!

ניגרי ענק
07-09-08, 16:22
תאמת אחי לדעתי היה דווקא צריך לפתוח את הקטגוריה הזאת ...היו בקטגורית הצעירים עוד 2 מתחרים אחי לא כולל שי שהיו בני 18 וחודש ושי הגיע לתחרות בידיוק בן 18 וחודשיים ואם הייתה הקטגוריה הזאת נפתחת הוא היה לוקח מקום ראשון בהליכה.

נ.ב
זאת ההודעה הראשונה שלך אחי היקר מאז התחרות שבא לא הוזכר שם סוג של אוכל:)
חחחחח אוהב אותך אחי!

לדעתי אין הצדקה לקטגורייה של מתחת לחמישה משתתפים, וגם זה מעט.
אני חושב שלראות תחרות כמו של אדון פריג' עם קטגוריות של 2 משתתפים, זה אפילו לא פאתטי, צריך למצוא מילה חדשה.
מתחרה מדהים כמו עמית ספיר עומד מול מתחרה אחד, איזה מין דבר זה?
עם זה ככה הייתי משנה את הקטגוריות, עושה הפרשים גדולים יותר נגיד עד 70 עד 80 ועד 90, מבטל את קטגוריות הביניים של 65, 75 ו 85, ומנסה איכשהו להעמיד תחרות שלא תהייה מביכה.
לגבי האוכל אחי..אני עמדתי היטב בתוכנית שלי, חגגתי כמו שהיה מגיע לי, אבל מיום חמישי אני כבר בתפריט מסודר, אוכל נקי בלי שטויות. כמובן אוכל טוב ומשביע, פחמימות איכותיות, טיבול איכותי.
זרקתי החוצה את הג'אנק, אוכל במקום זה פירות (גם כן תחת בקרה).
חזרתי היום לאימונים יותר רציניים עם אלכס, אני עדיין קצת חלש יחסית במשקלים מה שמראה שהגוף טרם התאושש לגמרי.
לעומת זאת אני מרגיש נפלא לראות את עצמי עדיין חטוב ולא להפוך שוב לפרה אולימפית.
המטרה לגדול לאט ובכיף עד ינואר ואז לתת "בוסט" כמתוכנן...
צ'יטינג בשישי שבת זה די והותר עבורי.

יוסי אדרי
08-09-08, 12:24
לפחות כיכבתי שם עם השעווה אני מקווה שאבא שלי לא ידע על זה ...

hasman90
08-09-08, 13:04
לפחות כיכבתי שם עם השעווה אני מקווה שאבא שלי לא ידע על זה ...

אני שם מיליון דולר שאתה זה לא יוסי הזה מהכתבה..

doldol360
08-09-08, 13:43
זה רק אני שחושב שאלי האנה יצא חרמן\טיפש שנישק לבחורה הזאת את הבטן?