PDA

צפה בגרסא המלאה : יוסי אדרי

יוסי אדרי
07-09-08, 01:35
חברה ראיתם אותי איך הייתי ?

תאמת השעווה בבטן ממש כאבה!!!!!!!

arbel2
07-09-08, 01:43
קודם כל אם זה באמת אתה ברוכים הבאים לפורום :)
השתפרת המון מאז המר צפון בטבריה כשראיתי אותך ,כל הכבוד.

Yehuda-Benaim
07-09-08, 01:48
יפה מאוד יוסי ברוך הבא לפורום

אל תישכח מחר דבר איתי ...

ארבל ינקניק

arbel2
07-09-08, 01:49
יפה מאוד יוסי ברוך הבא לפורום

אל תישכח מחר דבר איתי ...

ארבל ינקניק

יהודה נשמה של אבא !
אל תשכח יום שבת ! הדדליפט מחכה לך !

Yehuda-Benaim
07-09-08, 02:09
sabba hhh sagor

Ido
07-09-08, 03:19
חחחחחחחחחחח יוסי איך בכית כמו ילדה קטנה !!

חחח סתם נשמה אני מבין את הכאב גם יום לפני התחרות - או שזה היה באותו יום.. עם כל התשישות מהתזונה והכל ביחד, ועוד שעווה...

אתה נראה מצויין אחי !

ניגרי ענק
07-09-08, 08:31
אדרי, טוב לראות אותך בפורום, מקווה מאוד שתשאר ותשתתף.
אני חושב שהיית בסדר גמור, נוכח מבול של שאלות דביליות, ובהתחשב בראש המפוצץ שבטח היה לך יום לפני תחרות.
חוץ מזה נראית מדהים בתחרות, אם תומר לא היה אומר לי שהתחרת גם במר צפון לא הייתי מזהה אותך (אגב מישהו יכול לתת לינק לגלרייה מהתחרות ההיא?), אין לי מושג מה עשית בחצי שנה, אבל מה שזה לא יהיה - כל הכבוד.
ד"ש לגייניש בתנין...

Raffib
07-09-08, 10:40

שראיתי אותך עושה את השעווה, נזכרתי בזאת שאני עשיתי וכאבתי יחד איתך.
אני מסכים איתך, בבטן ובחזה זה ממש אבל ממש כואב, גב וכתפיים זה נסבל :)

איזה מעצבן שהיא אומרת שאין לנו כוח סבל, נראה אותה עושה שעווה בשדיים ואז שתדבר.
הם עושות ברגלים, זה בכלל לא כואב ברגלים.

Pro_XXL_Universe
07-09-08, 16:02
אהלן יוסי!
ניראתה מדהים בתחרות ואני ראיתי תמוונות שלך מתחרויות קודמות לדעתי השנה ממש הפצצתה ובאמת ניראתה מרשים!
באמת כל הכבוד לך אחי ובהצלחה בהמשך:cool:

יוסי אדרי
08-09-08, 12:13
צהריים טובים , חברה מה שלומכם ?. אני צריך קצת סדר הרבה אנשים פה עם כינויים ולא מכיר ... יהודה מה שלומך אותך אני רואה במכון . ניגרי אני מכיר . ארבל? עידו? רפי? פרו xxl? היתיי רוצה להכיר אתך מיאתם שמכם הפרטי.
וחוץ מזה תודה לכם על הכל הרבה מאמצים ועבודה הייתי צריך לעשות אם מישהו ראה אותי במר צפון ניראתי כמו בלון מתנפח אני מכין את עצמי רק למר ישראל אי לא מתחרה יותר במר צפון או מר דרום או מרכז או שפלה או ערבה אם אני אלך לכל התחרויות האלה אי לא אבנה מסה ... ד"ש לכלום אוהב אותכם

Ido
08-09-08, 13:54
יוסי אחי אם אתה רוצה ליצור קשר דבר איתי במסנג'ר - או במייל,
thierryhenry_14
שטרודל
walla.com

ניגרי ענק
08-09-08, 14:12
אדרי אני רוצה לראות תגובה שלך בפוסט הזה:

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=40372

יוסי אדרי
08-09-08, 14:53
אני יגיב יותר מאוחר כי זה קצת ארוך ...

יוסי אדרי
08-09-08, 14:54
דרך אגב אני אולי יהיה ברמת גן בישראבאדי בחנות יש לי תמונות של התחרות ואחרי משהו מגניבבבבבבב

ניגרי ענק
08-09-08, 15:06
אני יגיב יותר מאוחר כי זה קצת ארוך ...

בזמנך החופשי אש אל המטרות...תמונות גם כן יתקבלו בברכה

גיל גרנות
08-09-08, 16:00
בחור מדהים.
נפגשנו לפני שבוע באופו רשמי.
פשוט בחור זהב ונראה מעולה.

יש לו עתיד בתחום!

נ,ב
יהודה, יא נקניק :eek:

ניגרי ענק
08-09-08, 16:33
נראה מעולה.
אגב אדרי אתה עדיין חטוב אימים מה קורה אח אתה לא אוכל?

arbel2
08-09-08, 17:16
צהריים טובים , חברה מה שלומכם ?. אני צריך קצת סדר הרבה אנשים פה עם כינויים ולא מכיר ... יהודה מה שלומך אותך אני רואה במכון . ניגרי אני מכיר . ארבל? עידו? רפי? פרו xxl? היתיי רוצה להכיר אתך מיאתם שמכם הפרטי.
וחוץ מזה תודה לכם על הכל הרבה מאמצים ועבודה הייתי צריך לעשות אם מישהו ראה אותי במר צפון ניראתי כמו בלון מתנפח אני מכין את עצמי רק למר ישראל אי לא מתחרה יותר במר צפון או מר דרום או מרכז או שפלה או ערבה אם אני אלך לכל התחרויות האלה אי לא אבנה מסה ... ד"ש לכלום אוהב אותכם

נפגשנו במר צפון ,בחור מגודל ואשכנזי עם משקפיים ,דיברנו קצת מאחורי הקלעים.

יוסי אדרי
09-09-08, 20:22
אהה ארבל יתותח מה שלומך אולי תבוא אלי תראיין אותי בבית עם אבא שלי ... סתם הוא יהרוג את שנינו הוא לא יודע שאני מתחרה ... מה שלומך הכל טוב ?....

trx--->sus
09-09-08, 20:29
תעשו לו כזה כחול של מתחרים

גיל גרנות
09-09-08, 20:42
צודק, זה בטיפול.

arbel2
09-09-08, 21:48
אהה ארבל יתותח מה שלומך אולי תבוא אלי תראיין אותי בבית עם אבא שלי ... סתם הוא יהרוג את שנינו הוא לא יודע שאני מתחרה ... מה שלומך הכל טוב ?....

ואללה מעולה
אשמח לראיין אותך ,ועוד יותר אשמח אם תקפוץ לאיזור לאימון משותף :)

האדמור
09-09-08, 22:26
אז ככה...כבר שראיתי אותך בחדר ההרשמה הייתה לי תחושה שאתה לוקח את הקטגוריה, הורדת חולצה שם והיית נראה ענק! ממש מוכן וברגע שיצאתי מהחדר יידעתי את חברי הניגרי שהמקום הראשון נמצא כרגע בהרשמה והוא נראה טוב מאוד!

לגבי השידור בערוץ 10 יצאת הכי קול ורגוע.
ברוך הבא לפורום ואני מקווה שתתרום מהידע שלך לכולנו!

בהצלחה בהמשך!

HardCor3
09-09-08, 22:43
מברוכ על הזכייה וכל הכבוד על השינוי ממר צפון!

עלוש
09-09-08, 22:46
ברוך הבא לפורום ומזל טוב על הזכייה :)
גם השעווה כואבת :s

אורית
09-09-08, 23:28

היי יוסי,
אני רוצה לשבח ולברך אותך על ההישגים.
ראיתי אותך על הבמה, מאחורי הקלעים, היית נראה טוב! גדול! ואיכותי!
את הדברים האלה לא כל כך רואים בכמה דקות של שידור שמקפיצים אותך מקטע אחד לאחר אבל בינינו מה איכפת לנו מה רואים אחרים ובטח לא מה חושבים, הכי חשוב זה מה אנחנו, כל אחד מאיתנו רואה ואוהב!
אני מאוד מאוד מזדהה איתך לגבי החוסר תמיכה של המשפחה, גם אצלי לא ממש אהבו את הרעיון ואת כל ההקרבה, אמנם אצלי זה מטעמי דת אבל בשורה התחתונה, אנחנו מצפים לתמיכה מהאנשים הקרובים לנו, מהאנשים שאנו אוהבים וזה באמת חסר, אבל, ואבל גדול!!! אנחנו עושים את מה שאנחנו אוהבים באמת ולא נרקוד לפי החליל של אף אחד! יוסי, ישר כוח, חזק ואמץ!
לגבי השעווה...
אני, בתור בחורה יודעת עד כמה שעווה זה דבר כואב באיזורים מסויימים בגוף אז שלא תתפלסף לנו שם הבחורה הזאת שעשתה לך את הטיפול, נכון שאתם הגברים חלשלושים ביחס לנשים אבל עברת זאת בהצלחה!
נ.ב.
הערה בונה;)
לדעתי ולפי מה שראיתי והתרשמתי מאוד, עליך לשפר יותר את הרגליים, הן טובות אך בכל זאת מעט חלשות ביחס לפלג גוף עליון. לטיפולך!!!

Yehuda-Benaim
10-09-08, 01:21
היי יוסי,
את הדברים האלה לא כל כך רואים בכמה דקות של שידור שמקפיצים אותך מקטע אחד לאחר אבל בינינו מה איכפת לנו מה רואים אחרים ובטח לא מה חושבים, הכי חשוב זה מה אנחנו, כל אחד מאיתנו רואה ואוהב!
אני מאוד מאוד מזדהה איתך לגבי החוסר תמיכה של המשפחה, גם אצלי לא ממש אהבו את הרעיון ואת כל ההקרבה, אמנם אצלי זה מטעמי דת אבל בשורה התחתונה, אנחנו מצפים לתמיכה מהאנשים הקרובים לנו, מהאנשים שאנו אוהבים וזה באמת חסר, אבל, ואבל גדול!!! אנחנו עושים את מה שאנחנו אוהבים באמת ולא נרקוד לפי החליל של אף אחד! יוסי, ישר כוח, חזק ואמץ!
לגבי השעווה...
אני, בתור בחורה יודעת עד כמה שעווה זה דבר כואב באיזורים מסויימים בגוף אז שלא תתפלסף לנו שם הבחורה הזאת שעשתה לך את הטיפול, נכון שאתם הגברים חלשלושים ביחס לנשים אבל עברת זאת בהצלחה!
נ.ב.
הערה בונה;)
לדעתי ולפי מה שראיתי והתרשמתי מאוד, עליך לשפר יותר את הרגליים, הן טובות אך בכל זאת מעט חלשות ביחס לפלג גוף עליון. לטיפולך!!!

אורית היית ניראת מצוין !!!

טוב שאת בפורום פה !!!

ניגרי ענק
10-09-08, 08:27
זה רק אני או שהפורום עלה מאתים דרגות מאז שהצטרפו לכאן מתחרים רציניים?
צריך להגיע למצב שיהיו פה 40 מתחרים פעילים, לאור מה שקורה מאז התחרות אני מאמין שזה אפשרי.

Raffib
10-09-08, 09:54

אני התחרתי במר ישראל החטוב וגם התראיינתי בכתבה שגם אתה בתראיינת בה.
כל הכבוד על הזכיה :d

HardCor3
10-09-08, 15:06
צריך להגיע למצב שיהיו פה 40 מתחרים פעילים, לאור מה שקורה מאז התחרות אני מאמין שזה אפשרי.

אכן יש שיפור בפורום .

*DAVID*
10-09-08, 15:30
אכן יש שיפור בפורום .

שיפור אדירר אחי
אם עובדות אי אפשר להיתווכח
למרות שעדיין יש יותר מידי פעילות בדיבורים כללי ופח הזבל

עלוש
10-09-08, 15:32

::ok:

האדמור
10-09-08, 15:34

:cool:סבלנות ניגרי זה לא יקרה בין לילה, מאמין שהרמה רק תעלה ואכן כך זה נראה!

הפורום וכלי תקשורת אחרים הם באמת כלים שאפשר ורצוי להשתמש בהם לצורך קידום התחום שלנו ואני מצפה ממתחרים בעיקר וגם מכל מי שמתעניין בתחום להירשם ולתרום מעצמו כי בעצם כולנו באותה הסירה וכדי שהרמה בארץ תעלה (והיא עולה אך לא מספיק) לא די רק לצפות בתגובות אלה להשתתף ולשתף!

ניגרי ענק
10-09-08, 16:07
:cool:סבלנות ניגרי זה לא יקרה בין לילה, מאמין שהרמה רק תעלה ואכן כך זה נראה!

הפורום וכלי תקשורת אחרים הם באמת כלים שאפשר ורצוי להשתמש בהם לצורך קידום התחום שלנו ואני מצפה ממתחרים בעיקר וגם מכל מי שמתעניין בתחום להירשם ולתרום מעצמו כי בעצם כולנו באותה הסירה וכדי שהרמה בארץ תעלה (והיא עולה אך לא מספיק) לא די רק לצפות בתגובות אלה להשתתף ולשתף!

ידוע שכולם כולל כולם קוראים את הפורום כבר הרבה שנים, הבעיה הייתה שכמעט אף מתחרה לא השתתף באופן פעיל.
שים לב לשינוי, בנוסף לשנינו שכבר פעילים כאן הרבה זמן, פתאום יודה כאן, רפי, גלעד, ישי, חאפיז, גדי, אדרי שהצטרף עכשיו, אורית, אפילו סטאס כותב פה ושם.
ברגע שאנשים שעשו משהו בספורט הזה אומרים את דעתם או מספרים על התוכניות שלהם, אני חושב שהפורום משתדרג משמעותית, וזה נפלא.
הלוואי שיצטרפו עוד ועוד אנשים איכותיים.

arbel2
10-09-08, 19:17
הכל תלוי בכם חבר'ה ,תשכנעו חברים שלכם שמתחרים שיכתבו פה ,זה יתרום רק לכולנו.

ניגרי ענק
10-09-08, 19:18
הכל תלוי בכם חבר'ה ,תשכנעו חברים שלכם שמתחרים שיכתבו פה ,זה יתרום רק לכולנו.

אני לוקח על עצמי לצרף את תומר, סגן קטגוריית הגוף החטוב 2008.

arbel2
10-09-08, 19:23

הוא מוזמן ואף יותר מזה :)

Raffib
11-09-08, 12:54

תומר כבר בפורום אם לא שמתם לב, ומגיב פה ושם.
תשכנע אותו להיות יותר פעיל.

ניגרי ענק
11-09-08, 22:39
תומר כבר בפורום אם לא שמתם לב, ומגיב פה ושם.
תשכנע אותו להיות יותר פעיל.

וואלה?
אני אדבר איתו.
מה איתך רפי חזרת להפציץ באימונים?
היום עשיתי עם אלכס אימון רוצח!

Raffib
12-09-08, 14:13
וואלה?
אני אדבר איתו.
מה איתך רפי חזרת להפציץ באימונים?
היום עשיתי עם אלכס אימון רוצח!
אני חזרתי השבוע גם להתאמן, התאמנתי די חזק, אבל לא נתתי הכל כדי לא להתפס על ההתחלה.
שבוע הבא אני מעביר הילוך ונותן בראש.
יאללה שיגיע דצמבר ......;)

arbel2
12-09-08, 14:13
אני חזרתי השבוע גם להתאמן, התאמנתי די חזק, אבל לא נתתי הכל כדי לא להתפס על ההתחלה.
שבוע הבא אני מעביר הילוך ונותן בראש.
יאללה שיגיע דצמבר ......;)

יאללה רפי,עושים אותך קרנף על

ניגרי ענק
12-09-08, 15:40
דצמבר מוקדם, אני מחכה לינואר...

Pro_XXL_Universe
12-09-08, 16:44
דצמבר מוקדם, אני מחכה לינואר...

גם אני מחכה חחחחחחחחח אחי שתהיה בענין שהורידים שהיו לך בתחרות יהיו לך גם בינואר נהיה בקשר יא קרנף!
שבת שלום אם טוסט חלום:1eye:

גיל גרנות
12-09-08, 20:34
היי יוסי,
לגבי השעווה...
נ.ב.
הערה בונה;)

גברת יקרה,
ברוכים הבאים לפורום! :yup:
שמחנו לראות אותך בתחרות, ואפילו שמחנו פי 10 שידענו שאופיר -האדמור- בכר, עומד מאחורי הקלעים.
שיהיה לך רק בהצלחה, עשית אחלה עבודה!!!
הייתי מוסר ד"ש לאדמור בעצמו, אך הוא במילא רואה את ההודעה :crazy:

אורית
13-09-08, 01:20
גברת יקרה,
ברוכים הבאים לפורום! :yup:
שמחנו לראות אותך בתחרות, ואפילו שמחנו פי 10 שידענו שאופיר -האדמור- בכר, עומד מאחורי הקלעים.
שיהיה לך רק בהצלחה, עשית אחלה עבודה!!!
הייתי מוסר ד"ש לאדמור בעצמו, אך הוא במילא רואה את ההודעה :crazy:

גיל גרנות היקר,
כבוד הוא לי לקבל ממך מילות הערכה ועידוד!:king:
שבת שלום.

יוסי אדרי
23-03-09, 19:52
מתי מתחרים בפעם הבאה? גברת פלפלת...

Elad12
23-03-09, 20:02
חחח יוסי צילמתי את מר ישראל בפלאפון,ותמיד אני נזכר בשעווה שלך xd"לגברים אין כוח סיבולת" עלק ההיא אמרה את זה חח!

אבל סחטיין שלקחת מקום ראשון!

יוסי אדרי
24-03-09, 10:24
תודה ...איזה אלעד אני מכיר אותך?

Elad12
24-03-09, 14:18
אלעד בושרי,ולא לא ניראה לי אתה מכיר אותי,פשוט ראיתי תתוכנית טלויזיה בערוץ 10 שעשו על מר ישראל וראיתי אותך סובל שם xd

יוסי אדרי
24-03-09, 14:19
חחח איזה קטע אכן כאב לי בקטע שבבטן אבל רוב הזמן זה היה משחק הם ביקשו ממני :)

Elad12
24-03-09, 14:20
עדיין לא הבנתי איך אביך עדיין לא יודע שאתה בעסק הזה.

יוסי אדרי
24-03-09, 14:31
עכשיו כן אחרי כמה אנשים שאמרו לו... הוא יודע.

LoveToBe
28-03-09, 12:49
שלום לך יוסי.
יש מצב אתה מכיר את דוד מהמכוניות^^?

יוסי אדרי
29-03-09, 12:16
דוד מאיפה?

LoveToBe
29-03-09, 16:45
נתניה

יוסי אדרי
30-03-09, 00:05
סוכן מכוניות?

יוסי אדרי
30-03-09, 00:12
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=579756&TypeID=1&sid=126
הוספתי קישור לכתבה של ערוץ 10 .

YossI822
30-03-09, 07:37
http://news.nana10.co.il/article/?articleid=579756&typeid=1&sid=126

חחחחחחחחחחחח כמה צחקתי :)
איזה מילים יצאו לך מהפה, זהב!

יוסי אדרי
30-03-09, 11:47
יהלום מה זהב :)

rosilio
30-03-09, 18:46
ייצגת את חבריך בכבוד :-p,אחלה מילים

השעווה היה מצחיק :d:d

goldBEN
30-03-09, 21:24
http://news.nana10.co.il/article/?articleid=579756&typeid=1&sid=126

חחחחח וואי איזה ציצי יש שמה ב-6:13
!!! D:
אני לא מבין למה הכתב הזה רק מנסה להשמיץ את הספורט...

LoveToBe
31-03-09, 12:14
סוכן מכוניות?

כן אחי.

יוסי אדרי
01-04-09, 17:30
אתם לא יודעים מה היה מאחורי הקלעים ... חחח

hachem-01
02-04-09, 00:08
אני חושב שהכתבה בערוץ היתה נחוצה לספורט בארץ.ואני חושב שעצם זה שנתנו לאחד כמו יוסי אחד שיודע לדבר ולהציג עמדה להשתתף בה הועילה מאוד הבחירה בו הייתה במקום.כל הכבוד לך אחי .....(באמת שתי תבניות ליום?.........סתם )

יוסי אדרי
02-04-09, 12:38
תודה, שתי תבניות לא אולי אחד וצי זה עינין של תקציב, ובכל מקרה זה היה בשביל לעלות את הרטיניג שלהם, בכל אופן אלי האנה נתן להם את המספר שלי זה היה מגניב , כתבה כזאתי עולה לפחות 40000 שקל שרית חדד שילה להם שיעשו לה כתבה שכזאת , מה שמגניב זה שבסוף בחרו במישהו נכון כי בסוף הפתעתי אותם במקום הראשון ככה סגרתי את הכתבה .

LoveToBe
02-04-09, 12:45
יוסי,אתמול לא נפגשת עם בן אדם בשם דוד לוי סוכן מכוניות בבוקר?

יוסי אדרי
02-04-09, 12:51
מה השם שלו ?

LoveToBe
02-04-09, 13:44
דוד לוי.