PDA

צפה בגרסא המלאה : ייעוץ | עדיין צריך ג'יינר?

tuli10
07-09-08, 11:48
אז ככה..אני שחיף כן אבל מאז שהתחלתי לעבוד לפי תפריט אני אוכל פי 2 ממה שהייתי אוכל בדר"כ ואני מצליח לאכול כל מה שאני צריך..
אז אני צריך בכל זאת ג'יינר?
אל תענו סתם רק מי שבאמת מבין

Bodybuilder
07-09-08, 11:50
לא, במקרה כזה אתה לא צריך "ז'יינררר"

אני לא סתם, אני מבין !

nirbin
07-09-08, 13:27
אז ככה..אני שחיף כן אבל מאז שהתחלתי לעבוד לפי תפריט אני אוכל פי 2 ממה שהייתי אוכל בדר"כ ואני מצליח לאכול כל מה שאני צריך..
אז אני צריך בכל זאת ג'יינר?
אל תענו סתם רק מי שבאמת מבין

שמור ת'כסף שלך ואל תבזבז אותו על גיינרים. פרסמת כאן הודעה לפני שבועיים, מאז קצת קשה לראות תוצאות. תמשיך לאכול יותר ולהתאמן, וחכה עוד קצת. עזוב אותך מהשטויות של גיינר.

tuli10
07-09-08, 14:55
אחלה תודה
למרות שאחד אומר ככה והשני ככה..

king l8
07-09-08, 16:59
מה הנתונים שלך אחי?

tuli10
07-09-08, 18:23
1.82
אחרי ה2 קילו שוקל 67 חח
עליתי 2 קילו בשבועיים

פאראמדיק
07-09-08, 22:09
אם הינך זקוק לקלוריות נוספות ואין באפשרותך לאכול יותר אוכל מוצק בהחלט גיינר יהיה הפתרון המושלם.

תן קצת פרטים על עצמך ואשמח להמליץ לך על מוצר כלשהו.

avlier
07-09-08, 23:41
הבעיה שגם גיינר קשה לשתות זה כמו שלפעמיםאין כוח לאכול אז גם אין כוח לשתות תגיינר

reshos123
08-09-08, 00:39
שמע זה תלוי

אני למשל כשאין תקציב מוצא את עצמי מכין דג סלומון ב4 בבוקר או אוכל סטייק ב10 בבוקר
(ולא, אני לא מהמושפעים שקמים כדי לאכול, פשוט יש לי סדר יום ושעות שונות)

nirbin
08-09-08, 01:03
אם הינך זקוק לקלוריות נוספות ואין באפשרותך לאכול יותר אוכל מוצק בהחלט גיינר יהיה הפתרון המושלם.

תן קצת פרטים על עצמך ואשמח להמליץ לך על מוצר כלשהו.

אם לא שמת לב, הבנאדם מתאמן בערך שבועיים.
אתה מגדיר עצמך יועץ תזונה ומאמן כושר אז אתה אמור להבין בזה משהו. עוד כתוב כאן באיזה מקום שאתה מנהל מחלקת תוספי מזון אז אני מבין שאתה כולך חם למכור ולמכור, אבל קצת מצפון, בנאדם - איך אתה יכול להמליץ למתאמן חדש להתחיל לדחוף גיינר, כשעוד לא עברו לו הדומס מהאימון הראשון שלו?? :nono:

פאראמדיק
08-09-08, 10:01
אם לא שמת לב, הבנאדם מתאמן בערך שבועיים.
אתה מגדיר עצמך יועץ תזונה ומאמן כושר אז אתה אמור להבין בזה משהו. עוד כתוב כאן באיזה מקום שאתה מנהל מחלקת תוספי מזון אז אני מבין שאתה כולך חם למכור ולמכור, אבל קצת מצפון, בנאדם - איך אתה יכול להמליץ למתאמן חדש להתחיל לדחוף גיינר, כשעוד לא עברו לו הדומס מהאימון הראשון שלו?? :nono:

אדון nirbin היקר אומנם אני מנהל את פורום תוספי המזון אך אינך כנראה מכיר אותי כלל - אני האדם האחרון שידחוף סתם מוצרים לאדם כלשהו רק לצורכי מכירה.

אני מציע לך לברר קצת פרטים עלי שתדע מי אני.
לגבי אותו בחור, בשום מקום לא הוזכר שהוא מתאמן שבועיים וגם אם כן לא שמתי לב.
בכל אופן המשפט האחרון שאמרתי זה "תן קצת פרטים על עצמך...".

לגבי צריכת תוספים - גם אדם שהתחיל להתאמן לפני יום יכול לקחת תוסף זה או אחר ואין קשר בין צריכת אבקת חלבון/גיינר לוותק האימונים!

מדובר בחלבון ופחמימה ולא בקריאטין או תוסף דומה!
ישנם אנשים שלא מסוגלים לאכול אכול מוצק - כן, יש כאלו - איך תגרום לאדם כזה להוסיף קלוריות?

tuli10
08-09-08, 13:26
אני 1.82 שוקל 67..חילוף חומרים מהיר ואין לי בעיה לאכול אני מגיע לקלוריות הרצויות שלי..
Bmr 1731
ואני מגיע ל2400-2500

nirbin
08-09-08, 16:10
אדון nirbin היקר אומנם אני מנהל את פורום תוספי המזון אך אינך כנראה מכיר אותי כלל - אני האדם האחרון שידחוף סתם מוצרים לאדם כלשהו רק לצורכי מכירה.

אני מציע לך לברר קצת פרטים עלי שתדע מי אני.
לגבי אותו בחור, בשום מקום לא הוזכר שהוא מתאמן שבועיים וגם אם כן לא שמתי לב.
בכל אופן המשפט האחרון שאמרתי זה "תן קצת פרטים על עצמך...".

לגבי צריכת תוספים - גם אדם שהתחיל להתאמן לפני יום יכול לקחת תוסף זה או אחר ואין קשר בין צריכת אבקת חלבון/גיינר לוותק האימונים!

מדובר בחלבון ופחמימה ולא בקריאטין או תוסף דומה!
ישנם אנשים שלא מסוגלים לאכול אכול מוצק - כן, יש כאלו - איך תגרום לאדם כזה להוסיף קלוריות?

אני יודע עליך מספיק, וגם ביררתי פרטים על מי שפתח את השירשור לפני שהעפתי לו תשובה.
בנאדם שהתחיל להתאמן עכשיו ממש לא צריך לא תוסף זה ולא אחר, אין לזה ערך מוסף. מתאמן חדש שאוכל כמות נורמלית של אוכל נורמלי משתפר באופן יחסי יותר מאשר בודיבילדר מקצועי שדוחף 500 גר' חלבון ליום + עוד 20 תוספי מזון. אפקט המתאמן המתחיל הוא חזק, ומתאמן מתחיל יגיב לאימון גם בלי תזונת הייטק ותוספים יקרים. כשהוא ייכנס לפלאטו הראשון שלו אחרי כמה חודשים, תדבר איתו על תוספים, בשלב הזה מה שהוא צריך זה ללמוד איך להתאמן.

במיוחד שמדובר בבחור נורמלי לגמרי (רזה, אבל נורמלי), ולא בבנאדם עם בעיה לאכול אוכל מוצק. הוא כולה התחיל להתאמן, הוא לא צריך להכפיל את כמויות האוכל שהוא אוכל. בהנחה שהוא היה יציב קודם ולא הלך ורזה, מספיק שהוא יאכל עוד שני סנדוויצ'ים ביום והוא יראה אכבר-שיפורים בגוף שלו.

ran_z
08-09-08, 17:14
אני יודע עליך מספיק, וגם ביררתי פרטים על מי שפתח את השירשור לפני שהעפתי לו תשובה.
בנאדם שהתחיל להתאמן עכשיו ממש לא צריך לא תוסף זה ולא אחר, אין לזה ערך מוסף. מתאמן חדש שאוכל כמות נורמלית של אוכל נורמלי משתפר באופן יחסי יותר מאשר בודיבילדר מקצועי שדוחף 500 גר' חלבון ליום + עוד 20 תוספי מזון. אפקט המתאמן המתחיל הוא חזק, ומתאמן מתחיל יגיב לאימון גם בלי תזונת הייטק ותוספים יקרים. כשהוא ייכנס לפלאטו הראשון שלו אחרי כמה חודשים, תדבר איתו על תוספים, בשלב הזה מה שהוא צריך זה ללמוד איך להתאמן.

במיוחד שמדובר בבחור נורמלי לגמרי (רזה, אבל נורמלי), ולא בבנאדם עם בעיה לאכול אוכל מוצק. הוא כולה התחיל להתאמן, הוא לא צריך להכפיל את כמויות האוכל שהוא אוכל. בהנחה שהוא היה יציב קודם ולא הלך ורזה, מספיק שהוא יאכל עוד שני סנדוויצ'ים ביום והוא יראה אכבר-שיפורים בגוף שלו.

נירבין היקר - אתה לא מדבר בהיגיון, אז בבקשה, לפני שאתה ממשיך את שירשורי ה"אני מאשים" שלך, תחזור שוב על החומר.
גיינר לא מוצר בלעדי המיועד למפתחי גוף. נכון, הוא פופולרי לעולה במסה, וזה ממש לא משנה מה הותק שלך בענף המשקולות.
גיינר מיועד להוסיף (בדר"כ) בין 400 ל 4000 קלוריות ליום, בנוסף לויטמינים ואנטיאוקסידנטים. מתאים גם לאנשים החסרים בזמן לאכול מסיבות כאלה ואחרות, התאוששות לאחר ניתוח והרשימה כאן לא נגמרת.
אני נעזרתי בגיינרים לעלייה במשקל עוד לפני שהתחלתי להתאמן בכלל.
פרמדיק אמר לו, שאם אין לו יותר מקום לאוכל מוצק, הוא יכול להעזר בגיינר. מה שגוי כאן..?

פאראמדיק
08-09-08, 18:42
נירבין היקר - אתה לא מדבר בהיגיון, אז בבקשה, לפני שאתה ממשיך את שירשורי ה"אני מאשים" שלך, תחזור שוב על החומר.
גיינר לא מוצר בלעדי המיועד למפתחי גוף. נכון, הוא פופולרי לעולה במסה, וזה ממש לא משנה מה הותק שלך בענף המשקולות.
גיינר מיועד להוסיף (בדר"כ) בין 400 ל 4000 קלוריות ליום, בנוסף לויטמינים ואנטיאוקסידנטים. מתאים גם לאנשים החסרים בזמן לאכול מסיבות כאלה ואחרות, התאוששות לאחר ניתוח והרשימה כאן לא נגמרת.
אני נעזרתי בגיינרים לעלייה במשקל עוד לפני שהתחלתי להתאמן בכלל.
פרמדיק אמר לו, שאם אין לו יותר מקום לאוכל מוצק, הוא יכול להעזר בגיינר. מה שגוי כאן..?

אין יותר מה להוסיף - כל מילה במקום!
הגיע הזמן שאנשים יבינו שתוספי מזון לא נועדו למפתחי גוף בלבד.
נירבין - לפי תשובותיך כנראה עוד לא נתקלת בבחורה אנורקסית שכל רצונה עכשיו זה להחלים והדרך היחידה בשבילה להכניס מזון לגוף זה בצורת נוזל - האם גם לה תציע להוסיף שני סנדוויצ'ים?????

חברים יקרים - אנו עובדים קשות בכדי לעלות את רמת הפורום - רובם המוחלט של המנהלים כאן עושים את העבודה בהתנדבות ואינם מקבלים שקל בעבור המלצה זו או אחרת.
צוות המנהלים נבחר בקפידה רבה.

כן, לפעמים גם אנחנו יכולים לטעות - הרי כולנו בני אדם - אך לרוב כל תשובה שיספק מנהל זה או אחר תיהיה התשובה המדוייקת והטובה ביותר.

פאראמדיק
08-09-08, 18:48
אני 1.82 שוקל 67..חילוף חומרים מהיר ואין לי בעיה לאכול אני מגיע לקלוריות הרצויות שלי..
Bmr 1731
ואני מגיע ל2400-2500

אם כרגע אתה עומד על 2500 קלוריות (אני מקווה שמהרכב אבות מזון נכון) פשוט תמשיך ועוד שמתי לב שציינת שעלית כבר 2 קילו.
כרגע אין טעם להוסיף שום דבר.
זכור שאם תעלה מהר מידי - מן הסתם זה שומן ולא שריר.

בהצלחה,

VIKING
08-09-08, 18:50
מיתאמנים מתחילים צריכים דווקא יותר חלבון ופחמימות ביחס למשקל הגוף, לא כמות זהה כי מיתאמן מתחיל שוקל פחות בדרך כלל.

tuli10
08-09-08, 19:02
אופס ובאתי לירשום שנשקלתי עכשיו, עליתי עוד קילו.
מזה "אם תעלה במשקל מהר מידיי"?
אני אוכל מה שצריך אני אבל לא שולט במהירות שאני יעלה במשקל,אז מה אני אמור לעשות עכשיו?
עליתי בשבועיים 3 קילו

ותודה בכל מקרה לכולם על העזרה :)

גיל גרנות
08-09-08, 19:29
NIRBIN היקר,

מה הקשר בין וותק המתאמן לבין צריכה קלורית הן ממזון מוצק או מאבקה?
אילו ההית מדבר על קריאטין, ההיתי מצדיק אותך במאת האחוזים. באמת בזבוז של כסף.
אבל, אם אדם מתקשה להעלות משקל, וזאת מאחר ואינו יכול לאכול מספיק קלוריות על מנת ולהגיע למאזן קלורי חיובי, מדוע שלא יעזור לעצמו בתוספת פחמימות/חלבונים/קלוריות בזכות גיינר?

אם תסכל על מבחן התוצאה, הבחור רזה, גם לפני שהתאמן היה רזה, כעת שהוא מתאמן הצריכה הקלורית שלו גדלה, משמע הוא צריך לאכול יותר, אבל הוא מטבעו רזה שלא עולה מהר במשקל קשה לו לאכול הרבה ( אני משער), אז מדוע לא להשתמש בתוספת קלוריות?

Tuli10 היקר, תרגיש חופשי לפנות אלי במייל בכל שאלה, או ל פארמאדיק, נשמח לעזור ולעמוד לרשותך.
כמו כן, נסה להעזר במדריכים לעלייה במסה המופיעים באתר על מנת שתוכל ללמוד יותר.

מקווה שעזרתי,

גיל גרנות
08-09-08, 19:29
אופס ובאתי לירשום שנשקלתי עכשיו, עליתי עוד קילו.
מזה "אם תעלה במשקל מהר מידיי"?
אני אוכל מה שצריך אני אבל לא שולט במהירות שאני יעלה במשקל,אז מה אני אמור לעשות עכשיו?
עליתי בשבועיים 3 קילו

ותודה בכל מקרה לכולם על העזרה :)

אז מה אתה בוכה :d ?
זה אחלה שיפור!

The-One
08-09-08, 20:10
אז מה אתה בוכה :d ?
זה אחלה שיפור!

גיל אני שולח לך אימל תסתכל עכשיו..

tuli10
08-09-08, 20:29
היי לא בכיתי, פשוט פארמדיק אמר לי שאם זה מהר מידי זה לא טוב כי סביר להניח זה שומנים.
ו3 קילו בשבועיים נשמע מהר מידי, לא בא לי להיות מתימני שחיף לתימני שמנמן. :x
חח
אבל אם אתה אומר אז אחלה, מצויין לדעת.

Benx
08-09-08, 21:53
תעלה עכשיו את המקסימום שהגוף יכול לתת בלי אבקה ושתעצר תיקנה גיינר כל עוד בגוף עולה לבד זה מיותר

nirbin
08-09-08, 23:58
nirbin היקר,

מה הקשר בין וותק המתאמן לבין צריכה קלורית הן ממזון מוצק או מאבקה?
אילו ההית מדבר על קריאטין, ההיתי מצדיק אותך במאת האחוזים. באמת בזבוז של כסף.
אבל, אם אדם מתקשה להעלות משקל, וזאת מאחר ואינו יכול לאכול מספיק קלוריות על מנת ולהגיע למאזן קלורי חיובי, מדוע שלא יעזור לעצמו בתוספת פחמימות/חלבונים/קלוריות בזכות גיינר?

אם תסכל על מבחן התוצאה, הבחור רזה, גם לפני שהתאמן היה רזה, כעת שהוא מתאמן הצריכה הקלורית שלו גדלה, משמע הוא צריך לאכול יותר, אבל הוא מטבעו רזה שלא עולה מהר במשקל קשה לו לאכול הרבה ( אני משער), אז מדוע לא להשתמש בתוספת קלוריות?

Tuli10 היקר, תרגיש חופשי לפנות אלי במייל בכל שאלה, או ל פארמאדיק, נשמח לעזור ולעמוד לרשותך.
כמו כן, נסה להעזר במדריכים לעלייה במסה המופיעים באתר על מנת שתוכל ללמוד יותר.

מקווה שעזרתי,

גיל, אתה לא משכנע, כי אין עדיין "מבחן תוצאה" לאימונים של הבחור הזה.
הוא מתאמן במשך שבועיים ובטח שמוקדם מדי לראות תוצאות. אם הוא יכול לאכול עוד ביום, אין סיבה להכניס לתמונה גיינר, אפילו אם כל החיים שלו הוא היה רזה. רק עכשיו הוא התחיל להתאמן ולאכול יותר, ואתה גם תראה למעלה שנתון, שהוא העלה 3 ק"ג בשבועיים. הוא כן מסוגל לעלות במשקל (מבחן התוצאה, והפעם מבחן תוצאה אמיתי, אומר שהוא מסוגל להעלות משקל), אז מה בוער לרוץ לחנות לקנות גיינר? אוכל נורמלי עובד מצויין בינתיים. קל וחומר - אם הוא העלה 3 ק"ג בשבועיים, בטוח שזה לא 3 ק"ג שרירים, וזה רק אומר שהוא גם יכול לאכול עוד פחות ולהמשיך לעלות במשקל, וזו עובדה שדורשת בדיוק 2 תאי מוח של בנאדם שמבין בשביל להסיק מתוך הכתוב.

לא שיש לי בעייה עם גיינר, יש לו את השימושים ואת היתרונות שלו. אבל כן יש לי בעיה עם זה, שבנאדם שואל שאלה ובלי לנסות בכלל להבין מי הבנאדם ומה הסיפור שלו, אתם (אתם = פאראמדיק וגיל גרנות) ישר דוחפים לו תוספי מזון (או מצדיקים את השימוש בהם). נכון שאתם חנות, ונכון שזה לא מזיק, אבל "לא מזיק" זו לא סיבה מספיק טובה להוציא כסף על תוספי מזון. בשביל שההוצאה תהיה מוצדקת צריך שזה גם יהיה "מועיל", ולא רק "לא מזיק".

YONI
09-09-08, 00:20
שכל אחד יחסוך את הכסף שלו לעצמו ויהיה קמצן בשביל עצמו, וגם אתה ואל תשכנע אנשים לא לעשות ככה וכן להיות ככה. אנשים פה מבטלים תוספי מזון שנמכרים בכל העולם וכן עוזרים, רק מקמצנות ומזה שהם לא ניסו שום דבר על עצמם ובשביל להרגיש טוב עם עצמם אז הם אומרים שהכל ביזבוז כסף, זה פשוט צביעות הקטע הזה.
ואני לא מדבר במיוחד על הנושא בפוסט הנוכחי אלה יותר בכלליות
אנשים משקיעים כספים מפה ועד הודעה חדשה בבולשיט בחיי היום יום אבל בגוף שלהם שזה אמור להיות הכי חשוב מתקמצנים על קריאטין ובגלל זה, זה לא עוזר בכלום ומנסים לדחוף לאנשים סתם מוצרים, כן...

VIKING
09-09-08, 00:36
אם מיסתכלים ממבט של לאכול בשביל השריר ופחות בגלל מה טעים ומה משביע, אז גיינר יהיה יותר זול מארוחה ממוצעת עם אותם ערכים, אם לא מיתאפשר לבן אדם לאכול (ואין תחליף לאוכל אמיתי) אז בהחלט כדאי. אני מכיר לא מעט שמספרים לי כמה הם "טוחנים" ולא מעלים משקל, שתי פרוסות לחם וקופסת טונה והם תופסים ת'בטן עד הערב, יש כאלה ולהם זה עוזר.

YONI
09-09-08, 00:48
יש הרבה כאלה, השאלה היא אם הם מודעים לעצמם או לא... והרבה לא

גיל גרנות
09-09-08, 16:48
בואו נעשה סדר:
tULI- זאת אכן עלייה חדה, ואפילו עלולה להסתכם בשומן. שים לב שאינך משמין סתם. אבל סה"כ הדרך נראת נכונה.

NirBin - אני לא מנסה לשכנע, אני מסביר. והנה קיבלת את התשובה האמיתית של הבחור ואח"כ את שלי כהוכחה שאף אחד לא דוחף כלום, הוא עלה לא רע, ולכן הוא לא צריך אבקה כרגע.
אילו הוא לא היה מצליח להעלות, האבקה יכלה לעזור לו להתגבר על המחסור הקלורי.

Viking - מחזק את דבריך במאת האחוזים. א

The ONE- לא קיבלתי מייל, נסה שוב...

מקווה שהכל מובן,

שתיהיה אחלה גדילה :-)

Sugarzaza
09-09-08, 16:52
Tuli - עלייה יפה

ran z - אתה בחור טוב

גיל - קריאטין זה לא בזבוז כסף

גיל - הפסק להיות שמן

tuli10
09-09-08, 22:39
תודה!
אני יקנה ג'יינר בכל מקרה פשוט לא עכשיו, נחכה חודש.
בכל מקרה תודה לכולכם על העזרה והיחס.