PDA

צפה בגרסא המלאה : היחס ל"חומרים אסורים"

adirsommer
07-09-08, 18:22
היי,

אני מבין שהדיון על הורמונים, סטרואידים וכו' הנצרכים ממקור חיצוני אסור כאן. השאלה שלי היא מדוע זה לא חוקי ? כלומר, זה כמו לדבר על סמים רגילים מבחינת החוק היבש כאן בארץ ? או שישנה סיבה אחרת ?

תודה לכל אחד שיאיר את עיניי !

VIKING
07-09-08, 18:33
לא מבין למה אסור... אין שום סיבה שיהיה אסור לדבר על זה, זה כמו לדבר על תרופות מרשם. בשרירים מותר לדבר על זה חופשי וחבל שפה זה ככה.

adirsommer
07-09-08, 18:50
זה מה שאני מנסה להבין, כולם אומרים שזה לא חוקי.. אני רוצה להבין למה זה לא חוקי.

(לא בקטע של התרסה, אלא מידע אישי)

YONI
07-09-08, 20:51
כי אתה חי במדינה דפוקה של גנבים

adirsommer
07-09-08, 21:16
למה הכוונה ?

HardCor3
07-09-08, 21:16
זה לא חוקי מפני שזה עלול לגרום לילדים צעירים יחסית לנסות להשתמש בכאלה חומרים,לפעמים ברגע שאתה לא יודע זה יותר טוב.

The Sun
07-09-08, 21:17
יוני יש לך מסן או לשלוח לך תמונות מהסיום במייל?

אדיר - כי יש פקודת סמים וחומרים אסורים והחומרים האלה נכללים בתוכם, אני לא חושב שיש פקודה נגד שימוש עצמי אלא רק נגד סחר.

הארדקור תתחבר אתה יודע...

DrGYM
07-09-08, 21:18
חוקי להשתמש - לא חוקי לסחור ברובם אם לא בכולם מכיוון שהם ניתנים בד"כ רק ע"י מרשם רופא ודרכים אחרות הן פשוט לא חוקיות.
מכיוון שהפורום שייך לחברה מסחרית אזי אם ידברו פה על נושאים שכאלו יתעורר חשד שישראלבודי סוחרת כביכול בחומרים כאלו שזה לא חוקי בעליל, ולכן אסרו את הדיבור בנושא בפורום הזה.

ערב טוב ואימון מוצלח לי :-)

HardCor3
07-09-08, 21:18
יוני יש לך מסן או לשלוח לך תמונות מהסיום במייל?

אדיר - כי יש פקודת סמים וחומרים אסורים והחומרים האלה נכללים בתוכם, אני לא חושב שיש פקודה נגד שימוש עצמי אלא רק נגד סחר.

הארדקור תתחבר אתה יודע...

the sun , אין לי כרגע אינטרנט אני מחובר ממחשב של חבר ואין כאן תוכנת מסנג'ר.

The Sun
07-09-08, 21:19
יש תמונות גבר ;)

HardCor3
07-09-08, 21:20
יש תמונות גבר ;)

מחר בשעות הצהריים אני אהיה מחובר מצטער...

m0she
07-09-08, 21:25
זה לא חוקי כי לא סתם תרופות מרשם דורשות מרשם. השימוש בסטרואידים בספורט הוא לא שימוש קליני, הוא מוגדר כabuse.

HardCor3
07-09-08, 21:34
זה לא חוקי כי לא סתם תרופות מרשם דורשות מרשם. השימוש בסטרואידים בספורט הוא לא שימוש קליני, הוא מוגדר כabuse.

ב-UNDERGROUND אין צורך במרשם :happy:

VIKING
07-09-08, 21:50
משה באמת לפי דעתי כן צריך לדבר על זה למה כל כך הרבה אנשים משתמשים ואין להם מושג מה מי ומו. (אפדרין= סטרואיד???????) . בכל פינה לוקחים פה ולוקחים שם ואף אחד לא יודע מה זה. ללא ספק ילדים, מינונים פסיכיים וכאלה אין מה לדבר, לא מומלץ.

HardCor3
07-09-08, 21:53
משה באמת לפי דעתי כן צריך לדבר על זה למה כל כך הרבה אנשים משתמשים ואין להם מושג מה מי ומו. (אפדרין= סטרואיד???????) . בכל פינה לוקחים פה ולוקחים שם ואף אחד לא יודע מה זה. ללא ספק ילדים, מינונים פסיכיים וכאלה אין מה לדבר, לא מומלץ.

אפדרין לא נחשב לסטרואיד.

VIKING
07-09-08, 21:57
באמת?:lol::lol::lol:

arbel2
07-09-08, 22:14

אבל שוב ,ההגדרה החוקית שמה את הסוחר כפושע ,לא את המשתמש.

m0she
07-09-08, 22:23
הכמויות שנדרשות לביצוע של סייקל נחשבות לכמויות של סחר ולא לשימוש אישי.

SiX PACK
07-09-08, 22:39

אבל לא יכולים להאשים אותך על סחר בלי עדייות, יכול להייות חשד לסחר.
כלעוד אין עדים או הוכחות שסחרת לא יפתח תיק.

UltraShay
07-09-08, 22:40
הרי אצלנו בארץ הענף לא כלכך מפותח, אז השאלה אם בכלל אוכפים את החוק נגד החומרים האסורים האלה ?

m0she
07-09-08, 22:44
אבל לא יכולים להאשים אותך על סחר בלי עדייות, יכול להייות חשד לסחר.
כלעוד אין עדים או הוכחות שסחרת לא יפתח תיק.

בוא נעשה ניסוי:

תסתובב עם קילו קוקאין, נראה במה יאשימו אותך... גם בלי לראות אותך מוכר, זה נחשב לכמות שאסור להחזיק ואי אפשר לטעון לשימוש אישי.

VIKING
07-09-08, 22:44
ממתי אוכפים חוקים בארץ?

m0she
07-09-08, 22:45
דוגרי, בואו נפתח עסק של ייבוא וייצוא חומרים אסור

Holy_Templar
07-09-08, 22:47
דוגרי, בואו נפתח עסק של ייבוא וייצוא חומרים אסור

חחחחח שמעו יש לי עורך דין חזק במקרה ויהיו בעיות :)

arbel2
07-09-08, 22:48

זה לא נכון כל כך ,אבל לא משנה :)

Holy_Templar
07-09-08, 22:48

שמע צריך להסתכל בחוק הכתוב מה הכמות שנחשבת לסחר ...

DrGYM
07-09-08, 23:05
הרי אצלנו בארץ הענף לא כלכך מפותח, אז השאלה אם בכלל אוכפים את החוק נגד החומרים האסורים האלה ?

רק במדינה נהדרת כמו ישראל, במקום להשקיע את הכוחות נגד הפושעים האמיתיים, הולכים ודופקים אצל אלי האנה על הדלת.

אני פשוט לא אוסיף שום מילה.

AB6Killer
07-09-08, 23:32
אבל בתחלס מי שרוצה יודע איפה לקנות וכמה לקנות ולמה לקנות ואף אחד לא ידע ולא יגיד כלום וגם עם יגידו למשיהו לא יקרה דבר.
למה ניראה לי במדינה שלנו זה חראטה ברטה בקשר לנושא הזה ..
בו נגיד ככה לא שמעתי על מישהו שניתפס על זה ..כמובן יש מצב שלא מספרים ובכל זאת ..
לי מה שידוע זה נימכר יחסית בחופשיות הסטרו'..

VIKING
07-09-08, 23:38
חבל שזה ככה ויצא כזה שם לכל החומרים שקשורים לספורט, יש בהם שימושים כל כך מועילים מידי פעם וחבל שזה ככה. הם יודעים מה יקרה אם יהיה פשוט מידי להשיג, לא שעכשיו קשה, פשוט לא מיוצר בפיקוח רפואי.

nirbin
08-09-08, 01:08
אפדרין לא נחשב לסטרואיד.

הוא ממש לא סטרואיד, אבל החוקיות שלו אפורה, כי אפדרין זה תרופה שדורשת בישראל מרשם רופא.

nirbin
08-09-08, 01:11
חבל שזה ככה ויצא כזה שם לכל החומרים שקשורים לספורט, יש בהם שימושים כל כך מועילים מידי פעם וחבל שזה ככה. הם יודעים מה יקרה אם יהיה פשוט מידי להשיג, לא שעכשיו קשה, פשוט לא מיוצר בפיקוח רפואי.

נכון. אלא שכשמוכרים את זה לילדים שרוצים שרירים, בדרך כלל לא מציינים שאיזה רומני או סיני מערבבים את זה מכימיקלים סוג ז' באסלה של השירותים שלהם, ושאם הם ישתמשו בחרא הזה הם כנראה ידפקו לעצמם איזה שלוש ארבע שנים מתוחלת החיים שלהם.

m0she
08-09-08, 08:15

המינונים שנחשבים לשימוש עצמי לא נקבעים לפי מה שכתוב בפורומים של BB.com, המינונים בסייקל יכולים להיות גם פי 20 יותר גבוהים ממינון שבו מטפלים ולכן הכמויות של סייקל ממוצע יכולות להחשב לכמויות של מסחר.

VIKING - אין לזה שימושים מועילים, אף אחד לא חייב להשתמש בזה. אנשים שרוצים להיות שריריים כאילו עושים את המאזן של סיכון מול רווח, אבל אין כאן רווח אמיתי מבחינה בריאותית, רק אסתטית.

///Efi///
08-09-08, 16:25
viking - אין לזה שימושים מועילים, אף אחד לא חייב להשתמש בזה. אנשים שרוצים להיות שריריים כאילו עושים את המאזן של סיכון מול רווח, אבל אין כאן רווח אמיתי מבחינה בריאותית, רק אסתטית.

אין גם נזק אמיתי מבחינה בריאותית;)

m0she
08-09-08, 17:31
כן, כי כולם כל כך חכמים ויודעים להשתמש בלי שום תופעת לוואי. זה אחלה שאומרים שבשימוש מושכל זה לא גורם לנזק, השאלה היא כמה אנשים באמת מספיק מבינים בשביל להשתמש בצורה מושכלת ללא כל נזק. יש אנשים שסוחבים מזה נזקים. הכמות של השטויות שאפשר לקרוא באינטרנט על החומרים האלה היא אינסופית ועדיף לא לפתוח את הנושא הזה לדיון בפורום (מעבר לצד החוקי) רק מהסיבה שיהיה קשה למצוא מישהו שיכתוב דברים שלא יזיקו למי שקורא אותם.

VIKING
08-09-08, 19:00
כן, כי כולם כל כך חכמים ויודעים להשתמש בלי שום תופעת לוואי. זה אחלה שאומרים שבשימוש מושכל זה לא גורם לנזק, השאלה היא כמה אנשים באמת מספיק מבינים בשביל להשתמש בצורה מושכלת ללא כל נזק. יש אנשים שסוחבים מזה נזקים. הכמות של השטויות שאפשר לקרוא באינטרנט על החומרים האלה היא אינסופית ועדיף לא לפתוח את הנושא הזה לדיון בפורום (מעבר לצד החוקי) רק מהסיבה שיהיה קשה למצוא מישהו שיכתוב דברים שלא יזיקו למי שקורא אותם.

נכון מאוד, ועוד פעם נכון מאוד, אבל אם היו כל כך נימנעים מלהיתעסק בלהפחיד אז אולי לא היינו צריכים להקשיב לכל אחד שקרא 5 שורות על כל כל חומר אנבולי וליקבוע לנו תכנון סייקל. חוץ מזה, יש להם שימושים רפואיים, ננדרולון ואקסנדרולון נימכרים כתרופה בכמה ארצות, לא פה.
פה יש טסטוסטרון ופרווירון זהו.

avlier
08-09-08, 19:16
מדינת ישראל צודקת שלא נותנים לנו להשתמש בזה...
זה מוצר מסוכן וזהוא אל תבלבלו תמוח ......
זה סיכון רציני לחיים ..

m0she
08-09-08, 19:20
נכון מאוד, ועוד פעם נכון מאוד, אבל אם היו כל כך נימנעים מלהיתעסק בלהפחיד אז אולי לא היינו צריכים להקשיב לכל אחד שקרא 5 שורות על כל כל חומר אנבולי וליקבוע לנו תכנון סייקל. חוץ מזה, יש להם שימושים רפואיים, ננדרולון ואקסנדרולון נימכרים כתרופה בכמה ארצות, לא פה.
פה יש טסטוסטרון ופרווירון זהו.

במינונים המדוברים אין לחומרים האלה שימוש רפואי. לרוב החומרים האסורים למיניהם יש או היה שימוש רפואי (גם לקוקאין..) אבל מה שאנחנו מדברים עליו זה ממש לא המקרה. אם לא היינו מדאיגים אנשים, אז אולי היו הרבה יותר אנשים שהיו קוראים 5 שורות ורצים לסייקל.

VIKING
09-09-08, 00:13
במינונים המדוברים אין לחומרים האלה שימוש רפואי. לרוב החומרים האסורים למיניהם יש או היה שימוש רפואי (גם לקוקאין..) אבל מה שאנחנו מדברים עליו זה ממש לא המקרה. אם לא היינו מדאיגים אנשים, אז אולי היו הרבה יותר אנשים שהיו קוראים 5 שורות ורצים לסייקל.

דווקא יש מינונים של הרבה שהם כן רפואיים אבל לא חשוב, אבל שוב אני מסכים שחייבים להגביל, אבל הרעש שעושים מסביב הוא מוגזם, אם היו שואלים אותי הייתי מגביל לציבור אלכוהול, סיגריות ומרגרינה, אח"כ שוקל את זה. אני לא אומר שניהיה עכשיו כמו יוון, ובידיוק כדי שלא יקראו 5 שורות וירוצו לסייקל צריכים לתת יותר מידע מאשר איזה רובוט שחוזר על אותם תופעות לוואי בפעם המיליון.אל תשכח שהדיון התחיל על לדבר על זה בפורום. דרך אגב אני לא מדבר על עצמי למי שכבר חושד ...:flowers:

nirbin
09-09-08, 00:44
רק במדינה נהדרת כמו ישראל, במקום להשקיע את הכוחות נגד הפושעים האמיתיים, הולכים ודופקים אצל אלי האנה על הדלת.

וטוב מאד שלא תוסיף מילה.
בוא תגיד לי מיהם הפושעים האמיתיים? יש פושעים אמיתיים שיורים בנשים תמימות בחוף הים. יש פושעים אמיתיים שרוצחים ילדים ויש כאלה שמוכרים הרואין וקראק. אני בטוח שאתה מסכים איתי שזה פשע אמיתי.

אלא שלדעתי, למכור סטרואידים זה פשע אמיתי. יש סיבה טובה שסטרואידים הם תרופות שדורשות מרשם. למה הם דורשים מרשם? כי כשאתה מכניס לגוף שלך סטרואידים, הם גורמים לשינויים ולהשפעות מרחיקות לכת. סטרואידים זה לא אקמול. הם גורמים לשינויים בתפקוד הגוף והם גורמים גם לשינויים פסיכולוגיים.
הם יכולים לעשות דברים שלדעתך הם טובים, כמו לעזור לך להגדיל את השרירים. אבל הם גם יכולים לעשות דברים רעים מאוד, כמו להרעיל אותך ולפגוע במערכות בגוף שלך. בוא נאמר, שגם אתה נראה מיליון דולר בזכותם, בריא יותר - אתה לא.

בוא נתמקד רגע בנערים צעירים שקנו חומר אצל אלי האנה. חלק מהם עלול להגיע לבית חולים. חלק מהם איבדו כמה שנים מהחיים שלהם (כי הנזק יבוא לידי ביטוי יום אחד בעוד 40 שנה, כשיקבלו סרטן, שלא היו מקבלים לולא השתמש בסטרואידים). אולי מישהו מהם עשה תאונת דרכים או פגע במישהו שעיצבן אותו בגלל שהוא היה ב-roid rage.

ועוד גרוש למחשבה - אני די בטוח שאלי האנה לא משתמש בזבל שהוא מוכר לאנשים אחרים באינטרנט. הוא משתמש בסטרואידים יקרים באיכות רפואית, וסייקל שלו עולה כנראה בערך פי 20 ממה שהוא היה משלם אם הוא היה משתמש בחומרים הירודים שהוא מוכר לאנשים שלא מודעים למה שהם עושים.

אז לסכם את דבריי: אלי האנה הוא פושע אמיתי. ללא ספק. הוא פושע אמיתי כי:
א. הוא לא יורה בנשים תמימות בחוף הים אבל הוא מוכר חומרים שעלולים לסכן את בריאות המשתמש, בדיוק כמו סמים.
ב. הוא לא זורק רימונים לבית של ראש העיר אבל הוא מוכר חומרים שעלולים לגרום למשתמש לסכן אנשים אחרים.
ג. הוא לא רוצח ילדות קטנות ומשליך אותן לירקון אבל הוא מוכר לכל אחד שמוכן לשלם לו כסף ולא אכפת לו עד כמה הקונה מודע להשלכות השימוש.
ד. הוא לא מכה זקנות ולוקח מהן את התיק אבל הוא עובר על החוק כי הוא מפיץ חומר שאסור לו להפיץ.
ה. וככה בקטנה אני מוסיף, שבדומה לזאב רוזנשטיין ואסי אבוטבול, הוא מלבין כספים וגונב מהמדינה כי הוא עושה טונות של כסף אבל לא משלם מס למדינה (זהו אכן פשע).

יש הרבה סוגים של פושעים. אחרי מה שאמרתי, בוא תחשוב ותגיד לי אם צריך לדפוק לאלי האנה על הדלת או לא.
אני חושב שלא צריך רק לדפוק לו על הדלת, אני חושב שצריך לדפוק לו את החיים.

YONI
09-09-08, 00:51
לא.
מי שפושע הוא כל מי שמרוויח מהבירוקרטיה במדינה הזאת
זה אם כבר פשע

BodyBone
09-09-08, 01:10

אחי זה לא קשור אבל איזו חתימה אניעל דינק :d

VIKING
09-09-08, 01:32
לא.
מי שפושע הוא כל מי שמרוויח מהבירוקרטיה במדינה הזאת
זה אם כבר פשע

יפה מאוד...:fellow:

m0she
09-09-08, 18:13
דווקא יש מינונים של הרבה שהם כן רפואיים אבל לא חשוב, אבל שוב אני מסכים שחייבים להגביל, אבל הרעש שעושים מסביב הוא מוגזם, אם היו שואלים אותי הייתי מגביל לציבור אלכוהול, סיגריות ומרגרינה, אח"כ שוקל את זה. אני לא אומר שניהיה עכשיו כמו יוון, ובידיוק כדי שלא יקראו 5 שורות וירוצו לסייקל צריכים לתת יותר מידע מאשר איזה רובוט שחוזר על אותם תופעות לוואי בפעם המיליון.אל תשכח שהדיון התחיל על לדבר על זה בפורום. דרך אגב אני לא מדבר על עצמי למי שכבר חושד ...:flowers:

אתה יודע מה, סבבה - תביא לי מקרה קליני שמטפלים בו במינונים של סייקל ממוצע ואז נדבר, סבבה?
המינונים בסייקל הם פי כמה וכמה משימוש רפואי, אבל אתה מוזמן ללכת ולחפש מקרים שלא.
תאמין לי שאלכוהול ומריחואנה באים הרבה אחרי סטרואידים ברשימה של דברים שצריכים להגביל.. חוץ מזה שמריחואנה כבר מוגבלת ואלכוהול גם נמכר רק מעל גיל 18.

VIKING
09-09-08, 18:33
מי דיבר על מריחואנה?? איפה??אמרתי סיגריות, מי גורם ליותר מחלות ומקרי מוות בעולם? ואלכוהול תאמין לי, גם בן 10 משיג למרות שזה לא חוקי נכון אבל לא יהיה הד כמו חומרים אנאבוליים.
בפרוביון מישתמשים באותם המינונים, וכל האנטי אסטרוגנים אותו מינון ברפואה. ניראה לי ננדרולון ואנבר הם גם במינונים זהים אותו לא הרבה מתחת, כמובן בארץ אין אותם.
אני לא בא להיתווכח כן צריך לא צריך, אני אומר הגזימו חזק, יש הצדקה להגזמה רק בגלל שאנשים לא יודעים מה זה באמת ומגזימים. גם אקמול יהיה מסוכן במינון גבוה.

m0she
09-09-08, 18:39
סליחה, קראתי מהר והחשבתי את המרגרינה למריחואנה :P

בכל אופן, אתה לא לוקח בחשבון את העובדה ה"קטנטנה" שכמות האנשים שמשתמשים בסגריות היא פי כמה וכמה יותר גדולה מסטרואידים. השאלה היא מה הסיכון באחוזים ואני לא חושב שיש על זה נתונים מסודרים איפה שהוא. יש לסטרואידים גם אפקטים מזיקים שאולי לא יהרגו אותך, אבל בהחלט ישאירו אותך עם בעיות.

פרובירון ואנטי אסטרוגנים הם לא הסייקל, הם ההתאוששות מהסייקל. יש חומרים שאנשים משתמשים בהם שהם בכלל וטרינריים ולא מאושרים לשימוש בבני אדם, השימוש בטסטוסטרון למשל הוא במינונים שעוברים בהרבה את המינונים לטיפול. אבל עזוב, למה להתווכח על שטויות, קח רפרנס:

Many athletes and their coaches believe that anabolic steroids - in doses 10-200 larger than the daily normal production - increase strengthe and aggresiveness... The adverse effects of these drugs clearly make their use inadvisable.

Basic & Clinical Pharmacology, 10th edition

בקליניקה משתמשים למינונים שמביאים את רמות ההורמונים לנורמה ולא פי 10-200 ממנה.

dor_dru
09-09-08, 18:52
סליחה, קראתי מהר והחשבתי את המרגרינה למריחואנה :p

בכל אופן, אתה לא לוקח בחשבון את העובדה ה"קטנטנה" שכמות האנשים שמשתמשים בסגריות היא פי כמה וכמה יותר גדולה מסטרואידים. השאלה היא מה הסיכון באחוזים ואני לא חושב שיש על זה נתונים מסודרים איפה שהוא. יש לסטרואידים גם אפקטים מזיקים שאולי לא יהרגו אותך, אבל בהחלט ישאירו אותך עם בעיות.

פרובירון ואנטי אסטרוגנים הם לא הסייקל, הם ההתאוששות מהסייקל. יש חומרים שאנשים משתמשים בהם שהם בכלל וטרינריים ולא מאושרים לשימוש בבני אדם, השימוש בטסטוסטרון למשל הוא במינונים שעוברים בהרבה את המינונים לטיפול. אבל עזוב, למה להתווכח על שטויות, קח רפרנס:

Many athletes and their coaches believe that anabolic steroids - in doses 10-200 larger than the daily normal production - increase strengthe and aggresiveness... The adverse effects of these drugs clearly make their use inadvisable.

Basic & clinical pharmacology, 10th edition

בקליניקה משתמשים למינונים שמביאים את רמות ההורמונים לנורמה ולא פי 10-200 ממנה.

בסופו של דבר אתה אומר שלא ניתן לעשות סייקל לא משנה כמה נכון הוא מתבצע, תמיד תושפע מתופעת לוואי או השפעה לטווח הרחוק?

Bodybuilder
09-09-08, 18:58
אני יודע על 3 מקומות בהם מוכרים סמים כבר למעלה משנתיים, אף שוטר לא דוחף את העף שלו לעסק הזה בכלל, מישהו מקבל מהדילרים כסף ונותן פקודה לשתוק לכול השוטרים !

שמעתם בכלל למה עצרו את אלי ? לא בגלל שהוא מכר זבל ברמה ירודה לארה"ב וכו', אלה בגלל שהוא מכר את הזבל הזה בצורה לא חוקית ז"א לא שילם מס' !

בושה !

m0she
09-09-08, 19:02
בסופו של דבר אתה אומר שלא ניתן לעשות סייקל לא משנה כמה נכון הוא מתבצע, תמיד תושפע מתופעת לוואי או השפעה לטווח הרחוק?

תחת פיקוח מתאים ותכנון טוב אפשר לעשות באופן עקרוני סייקל עם תופעות לוואי מינימליות אם בכלל, הבעיה היא שלרוב מוחלט של האנשים אין כלים לבדוק את עצמם כמו שצריך, הם לא יכולים לבדוק את איכות החומר (שבד"כ אינו חומר שמשתמשים בו ברפואה אז הבקרה על האיכות נמוכה יותר) ואין להם מי שיתכנן להם סייקל הגיוני.

rosilio
09-09-08, 19:05
אנשים יודעים על זה כ"כ הרבה אבל בנינו

מי יכול להיות גאה ולהגיד שהוא משתמש? (סתם לידע כללי)

VIKING
09-09-08, 19:09
לגבי טסטוסטרון אני מודע, בגלל זה לא ציינתי ואמרתי חלק. פרובירון בחלק מהמיקרים כן שייך לסייקל, ולפעמים חובה, גם אנטי אסרוגנים לפעמים מומלץ מאוד המהלך. וטרינריים, מעבדות מוזרות, חומרים עם חלק ניכבד מזוייף, זה בעיה בפני עצמה שהתחילה בגלל שאין דרכים אחרות להשיג. הסיכון קיים, כמובן, לא כמו שניפחו אותו. מי שהחליט שכן צריך לדעת מה הוא החליט, וברוב המיקרים לא יודעים וגם אין גורם מיקצועי מוסמך שאפשר לדבר איתו על זה (שיתן תשובות נורמליות).
לא הבנתי כל כך את הרפרנס ניראה לי לא תירגמת אותו נכון, זה אפשרי בכלל להגיע לרמות בדם פי 10-200?

VIKING
09-09-08, 19:11
תחת פיקוח מתאים ותכנון טוב אפשר לעשות באופן עקרוני סייקל עם תופעות לוואי מינימליות אם בכלל, הבעיה היא שלרוב מוחלט של האנשים אין כלים לבדוק את עצמם כמו שצריך, הם לא יכולים לבדוק את איכות החומר (שבד"כ אינו חומר שמשתמשים בו ברפואה אז הבקרה על האיכות נמוכה יותר) ואין להם מי שיתכנן להם סייקל הגיוני.

בידיוק!!! הכל מגיע משמועות, איזה חברה כן ואיזה לא, כנ"ל מינונים, סוגים, תקופות שימוש וכו'...

m0she
09-09-08, 19:12
ברור שאפשר, זה מה שעושים בסייקל. אתה באמת לא כל כך יודע על מה אתה מדבר, בלי להעליב, אני ממליץ לך לקרוא עוד בנושא..

מה שאמרתי בנוגע לאנטי אסטרוגנים זה שלא מהם מצפים לקבל את האפקט, הם רק בשביל לסדר את הבלאגן, אז אותם לוקחים במינונים נגיד שיחסית שפויים. את החומרים עצמם של הסייקל לוקחים בכמויות לא הגיוניות.

כמובן שאתה גם שוכח שרוב החומרים הם בעלי אפקט אנדרוגני ולא רק אנבולי ויש לזה אפקטים שליליים רבים (כמו למשל עליה מאוד משמעותית בldl וירידה בhdl, סתם לדוגמא).

Bodybuilder
09-09-08, 19:27
ברור שאפשר, זה מה שעושים בסייקל. אתה באמת לא כל כך יודע על מה אתה מדבר, בלי להעליב, אני ממליץ לך לקרוא עוד בנושא..

מה שאמרתי בנוגע לאנטי אסטרוגנים זה שלא מהם מצפים לקבל את האפקט, הם רק בשביל לסדר את הבלאגן, אז אותם לוקחים במינונים נגיד שיחסית שפויים. את החומרים עצמם של הסייקל לוקחים בכמויות לא הגיוניות.

כמובן שאתה גם שוכח שרוב החומרים הם בעלי אפקט אנדרוגני ולא רק אנבולי ויש לזה אפקטים שליליים רבים (כמו למשל עליה מאוד משמעותית בldl וירידה בhdl, סתם לדוגמא).

תקנה אומגה 3 בטבליות ויחס הכולסטרול יסתדר :D

:rolleyes:אתה בתח חושב, הלוואי וזה היה כזה פשוט ...

VIKING
09-09-08, 19:28
האפקטים השליליים אף אחד לא אמר שאין, וגם הם לא כל כך שכיחים,ורוב המיקרים בקושי מורגשים בסייקלים סבירים.
ואני כן יודע מה אני מדבר, בטוח שלא כמוך ברמת התיפקוד במערכות בגוף ומערכת המין, אבל יודע מעט.בחו"ל גם יש כמה אנשי מקצוע כולל רופאים שבעצם מישתמשים למטרות האלה, ויש כמה פירסומים (לא קליניים כניראה) שמראות השפעות קטנות ולא רציניות, וכל מיני הפכים ממה שחושבים.
בכל מיקרה בוא נעזוב את זה, דעתך ואני באמת מכבד אותה, אני לא ישנה אותה ולא מנסה לשנות, ואתה לא את שלי.:ok::ok::ok:

Bodybuilder
09-09-08, 19:31
האפקטים השליליים אף אחד לא אמר שאין, וגם הם לא כל כך שכיחים,ורוב המיקרים בקושי מורגשים בסייקלים סבירים.
ואני כן יודע מה אני מדבר, בטוח שלא כמוך ברמת התיפקוד במערכות בגוף ומערכת המין, אבל יודע מעט.בחו"ל גם יש כמה אנשי מקצוע כולל רופאים שבעצם מישתמשים למטרות האלה, ויש כמה פירסומים (לא קליניים כניראה) שמראות השפעות קטנות ולא רציניות, וכל מיני הפכים ממה שחושבים.
בכל מיקרה בוא נעזוב את זה, דעתך ואני באמת מכבד אותה, אני לא ישנה אותה ולא מנסה לשנות, ואתה לא את שלי.:ok::ok::ok:

יש לך נסיון אישי או שאתה מדבר בתאוריות ?

VIKING
09-09-08, 19:33
יש לך נסיון אישי או שאתה מדבר בתאוריות ?

זה מורכב... עזוב:10:

Bodybuilder
09-09-08, 19:40
זה מורכב... עזוב:10:

נו באמת גבר:(
אני לא חושב שלהשתמש בחומרים זה ביג דיל ובתח שאני לא חושב שזה סוד גדול, אני אישית עשיתי סייקל 1 קטן לא רציני לפני איזה שנה וחצי +, אין מה להיתבייש כאן, או שאתה משתמש בעצמך ומדבר מנסיון, או שאתה כמו הרוב הגדול כאן, אחד טוען שas יעשו אותך אימפוטנת, אחר אומר שחומרים לא באמת פוגעים, וכול הטופעות שאפשר לשמוע עליהם בטלויזיה זה סתם הגזמה וכו', אבל לא יתכן שאומר את זה לרוב מישהו שאין לו שום נסיון עצמי וכול מה שהוא אומר הוא קרא בספר !
תאכלס, לדעתי רק אחד בעל נסיון עצמי יכול לדבר על הנושא הזה ולנסות להוכיח משהו !
להרבה רופאים בעולם יש אינטרס כזה או אחר בנושא הזה ...

VIKING
09-09-08, 19:45
אמרתי לך זה מורכב, עזוב.

nirbin
09-09-08, 20:38
אני יודע על 3 מקומות בהם מוכרים סמים כבר למעלה משנתיים, אף שוטר לא דוחף את העף שלו לעסק הזה בכלל, מישהו מקבל מהדילרים כסף ונותן פקודה לשתוק לכול השוטרים !

שמעתם בכלל למה עצרו את אלי ? לא בגלל שהוא מכר זבל ברמה ירודה לארה"ב וכו', אלה בגלל שהוא מכר את הזבל הזה בצורה לא חוקית ז"א לא שילם מס' !

בושה !

מה זה משנה, העיקר שתפסו את השרץ.
אגב, ככה גם תפסו בארה"ב את אל קפונה, גדול המאפיונרים של תקופתו. הפשעים שהוא ביצע או שבוצעו בשמו הם מטורפים, אבל עצרו אותו על העלמת מס. אגב, בארה"ב העלמות מס זה כלא מיידי.

little_friend
09-09-08, 22:06
וטוב מאד שלא תוסיף מילה.
בוא תגיד לי מיהם הפושעים האמיתיים? יש פושעים אמיתיים שיורים בנשים תמימות בחוף הים. יש פושעים אמיתיים שרוצחים ילדים ויש כאלה שמוכרים הרואין וקראק. אני בטוח שאתה מסכים איתי שזה פשע אמיתי.

אלא שלדעתי, למכור סטרואידים זה פשע אמיתי. יש סיבה טובה שסטרואידים הם תרופות שדורשות מרשם. למה הם דורשים מרשם? כי כשאתה מכניס לגוף שלך סטרואידים, הם גורמים לשינויים ולהשפעות מרחיקות לכת. סטרואידים זה לא אקמול. הם גורמים לשינויים בתפקוד הגוף והם גורמים גם לשינויים פסיכולוגיים(1).
הם יכולים לעשות דברים שלדעתך הם טובים, כמו לעזור לך להגדיל את השרירים. אבל הם גם יכולים לעשות דברים רעים מאוד, כמו להרעיל אותך ולפגוע במערכות בגוף שלך(2). בוא נאמר, שגם אתה נראה מיליון דולר בזכותם, בריא יותר - אתה לא.

בוא נתמקד רגע בנערים צעירים שקנו חומר אצל אלי האנה. חלק מהם עלול להגיע לבית חולים. חלק מהם איבדו כמה שנים מהחיים שלהם (כי הנזק יבוא לידי ביטוי יום אחד בעוד 40 שנה, כשיקבלו סרטן, שלא היו מקבלים לולא השתמש בסטרואידים)(3). אולי מישהו מהם עשה תאונת דרכים או פגע במישהו שעיצבן אותו בגלל שהוא היה ב-roid rage.

ועוד גרוש למחשבה - אני די בטוח שאלי האנה לא משתמש בזבל שהוא מוכר לאנשים אחרים באינטרנט. הוא משתמש בסטרואידים יקרים באיכות רפואית, וסייקל שלו עולה כנראה בערך פי 20 ממה שהוא היה משלם אם הוא היה משתמש בחומרים הירודים שהוא מוכר לאנשים שלא מודעים למה שהם עושים.

אז לסכם את דבריי: אלי האנה הוא פושע אמיתי. ללא ספק. הוא פושע אמיתי כי:
א. הוא לא יורה בנשים תמימות בחוף הים אבל הוא מוכר חומרים שעלולים לסכן את בריאות המשתמש, בדיוק כמו סמים.
ב. הוא לא זורק רימונים לבית של ראש העיר אבל הוא מוכר חומרים שעלולים לגרום למשתמש לסכן אנשים אחרים.
ג. הוא לא רוצח ילדות קטנות ומשליך אותן לירקון אבל הוא מוכר לכל אחד שמוכן לשלם לו כסף ולא אכפת לו עד כמה הקונה מודע להשלכות השימוש.
ד. הוא לא מכה זקנות ולוקח מהן את התיק אבל הוא עובר על החוק כי הוא מפיץ חומר שאסור לו להפיץ.
ה. וככה בקטנה אני מוסיף, שבדומה לזאב רוזנשטיין ואסי אבוטבול, הוא מלבין כספים וגונב מהמדינה כי הוא עושה טונות של כסף אבל לא משלם מס למדינה (זהו אכן פשע).

יש הרבה סוגים של פושעים. אחרי מה שאמרתי, בוא תחשוב ותגיד לי אם צריך לדפוק לאלי האנה על הדלת או לא.
אני חושב שלא צריך רק לדפוק לו על הדלת, אני חושב שצריך לדפוק לו את החיים(4).

1- על סמך מה אתה אומר את זה?? תוכיח! עוד אחד שמקשיב להייפ של הסטרואידים.
2- מאיפה הבאת את זה? סטרואים בשימוש הרפואה משנות השלושים של המאה שעברה. לא נראה לי שהיו משתמשים במשו שיכול להרעיל.
3- מה?? אתה גם נביא... פששש... ושמע.. גם אנשים שמשתמשים בסטרואידים 20 30 ו40 שנה עדיין חיים ובריאים ונבדקים תקופתית, וחוץ מזה איפה כל האנשים שמתים לכאורה מסטרואידים? בינתיים, האחוזים של משתמשים/נפגעים מאוד לטובת הסטרואידים, בניגוד להייפ העולמי.
4- כן, יופי.. בוא נדפוק לאלי האנה את החיים.. עזוב את כל אלו שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותםלירקון או מכניסים אותם למיקרוגל.. בוא נדפוק את אל האנה. אידיוט

נ.ב.
לגבי רויד רייג'.. גם לאנשים שהקשר בינם לבין סטרואידים הוא מקרי בהחלט יש התקפי זעם, ראה ערך בערך כל ערס ממוצע במדינה הזאת, כל עבריין צעצוע, או סתםמישהו מתוסכל זמנית או תמידית. יש אנשים שיש להם נטייה פסיכוטית יותר מאנשים אחרים. כך לדוגמא את כריס בנואה, ושאר מתאבקי הwwe

arbel2
09-09-08, 22:19
רויד רייג' הוא מיתוס ,מניסיון אישי יש עליה מסויימת באגרסיביות אבל זה בא בעיקר באימונים ולא מעבר לזה
הרבה אנשים פה מדברים מהתחת על חומרים ללא מחקר כל שהוא או ניסיון אישי (כמובן שאני לא מתכוון בזה למשה המכובד ,למרות שאני לא מסכים עם דעתו מנסיבות ברורות)

m0she
10-09-08, 00:16
2- מאיפה הבאת את זה? סטרואים בשימוש הרפואה משנות השלושים של המאה שעברה. לא נראה לי שהיו משתמשים במשו שיכול להרעיל.
3- מה?? אתה גם נביא... פששש... ושמע.. גם אנשים שמשתמשים בסטרואידים 20 30 ו40 שנה עדיין חיים ובריאים ונבדקים תקופתית, וחוץ מזה איפה כל האנשים שמתים לכאורה מסטרואידים? בינתיים, האחוזים של משתמשים/נפגעים מאוד לטובת הסטרואידים, בניגוד להייפ העולמי.
4- כן, יופי.. בוא נדפוק לאלי האנה את החיים.. עזוב את כל אלו שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותםלירקון או מכניסים אותם למיקרוגל.. בוא נדפוק את אל האנה. אידיוט

אני רק חייב לציין שאם אתה חושב שלדברים שמשתמשים בהם ברפואה אין יכולת להרעיל אתה טועה בגדול. לכל תרופה יש טווח תרפוייטי שהוא הטווח הטיפולי ומעליו יש טווח טוקסי, עם תופעות לוואי שפעמים רבות יכולות להיות קשות ולהוביל למוות, תלוי בתרופה. השפעות פסיכולוגיות בכל אופן יכולות להתרחש וnirbin צודק בזה ב100%, אתה יכול לפתוח את synopsis of psychiatry של קפלן וצדוק ולקרוא על זה בעצמך.

בנוגע לסעיף ה-4 שלך: אתה מציג הגיון לקוי מהסוג הגרוע ביותר. זה שיש אנשים שרוצחים ילדים לא אומר שלא צריכים לעצור אנשים שמעלימים מס או מוכרים סטרואידים. צריכים לטפל בהכל. לפי ההגיון שלך אם מחר מישהו יפרוץ אליך הביתה המשטרה לא צריכה ללכת לחפש אותו, כי יש גם אנסים ורוצחים.

nirbin
10-09-08, 00:52

נ.ב.
לגבי רויד רייג'.. גם לאנשים שהקשר בינם לבין סטרואידים הוא מקרי בהחלט יש התקפי זעם, ראה ערך בערך כל ערס ממוצע במדינה הזאת, כל עבריין צעצוע, או סתםמישהו מתוסכל זמנית או תמידית. יש אנשים שיש להם נטייה פסיכוטית יותר מאנשים אחרים. כך לדוגמא את כריס בנואה, ושאר מתאבקי הwwe

אין ספק שאתה כרגע הוכחת, שגם לאנשים שהקשר בינם לבין סטרואידים הוא מקרי בהחלט יש התקפי זעם. פעם הבאה תנשום לפני שאתה רושם לי תגובה. בעצם אולי... אל תנשום... ותחסוך אותה מאיתנו.
אבל היות שכבר נשמת ורשמת, אני אחרוג ממנהגי להתעלם מאנשים שקוראים לי אידיוט, ואומר לך מה דעתי. לא שהיא חשובה לך או למישהו אחר, אבל באמת משעמם לי כרגע:

סעיף 1+2: אתה מצד אחד דורש הוכחות שחור על גבי לבן, שאוכיח לך את ההשלכות הפסיכולוגיות של סטרואידים, אבל מצד שני אתה אומר משהו כל כך אפור ונאיבי כמו "לא נראה לי שהיו משתמשים במשהו (האמת שכתבת "משו" אבל אני מתקן את זה בשבילך) שיכול להרעיל"...
כשאתה מניח שאנשים, שמוכרים סטרואידים לא חוקיים מהבגאז' של האוטו שלהם בתחנת דלק חשוכה או בשירותים המסריחים של חדר הכושר לכל מי שמוכן לשלם - הם צדיקים פילנתרופיים - שבוודאי לא היו משתמשים בחומר שמסוגל (חס וחלילה!) להרעיל מישהו או לגרום לו נזק, אתה נשמע כמו ילד קטן. ולא חכם. כי אתה צריך לדעת שאנשים שעושים דברים כאלה בדרך כלל לא ממש דואגים לבריאותו, רווחתו, ותוחלת חייו של הלקוח שלהם.

סעיף 3: אנשים שמשתמשים בסטרואידים 20 או 30 שנה נבדקים תקופתית. עם העובדה הזו אני מסכים איתך. לגבי הבריאות שלהם, לא הייתי מציע לך להתחייב. ואתה יודע מה? אנשים שיש להם כסף לחיות 20-30 שנה על סטרואידים לא קונים את הזבל שאלי האנה מוכר. הם לא לוקחים גלולות דיאנאבול. ובנוסף, על כל אדם בריא שצורך סטרואידים במשך 30 שנה וטוב לו - יש 99,999 איש שצורכים סטרואידים במשך שלוש שנים ויש להם בעיות כלשהן. רפואה הוא מדע של סטטיסטיקה. השאלה באיזה צד של הסטטיסטיקה אתה רוצה להיות. רק כדי לסבר את האוזן, לא רק שרירים אוהבים הורמוני גדילה. גם גידולים סרטניים אוהבים שמפנקים אותם עם הורמונים שעוזרים ומעודדים אותם לגדול.
ולגבי אותם אנשים שמתו לכאורה משימוש בסטרואידים - הם נמצאים, לכאורה, בבית הקברות.

סעיף 4: במדינה שלנו, אופנתי ככל שזה יהיה להשמיץ אותה, יש עדיין מי שמסוגל לטפל בו זמנית באנשים שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותם לירקון או מכניסים אותם למיקרוגל (רק שיצאת חומוס, כי הקטע עם המיקרוגל זה בכלל בארצות הברית) - וגם באלי האנה. חביבי, אלי האנה הוא פושע. זה שיש נבלות יותר מסריחות ממנו, לא אומר שהוא לא נבלה. ונבלות צריך לגרד מהמדרכות כדי שלא יעשו לנו ריח רע בחיים. אלי האנה - פושע. אמרתי שוב, אני אומר עוד 1000 פעמים: הוא לא מוכר m&m ולא סוכריות גומי. הוא מוכר חומרים שמסכנים את ציבור המשתמשים בהם ועלולים בסבירות גבוהה להשפיע לרעה על בריאותם. הוא מוכר אותם גם בתחנות דלק חשוכות, גם בשירותים המסריחים של חדר הכושר, וגם מהאינטרנט באמצע החיים מתוך חדר סודי בתוך הבית המפואר שלו - משתין לבריכה מעל גובה המקפצה - לכל מי שמוכן לשלם לו כסף - לא רק לבודיבילדרים מקצועיים שלכאורה יודעים מה הם עושים, או לפחות עושים את זה בשביל הקריירה שלהם. בשבילו זה בכלל לא משנה מי זה. אפילו ילדים - כמוך. הבעיה היא, שילדים כמוך חושבים שזה לא מזיק, ושאף אחד לא מת מזה ושאף אחד לא נפגע מזה. אז בוא תקבל עכשיו בהפוכה, חביבי - ילדים כמוך הם האנשים שנמצאים ברמת הסיכון הגבוהה ביותר להיפגע מחולירע כמו אלי האנה.

עכשיו, ידידי, בדרך כלל מה שהייתי עושה זה עובר על המכתב שרשמתי ומפשט אותו קצת, אתה יודע, מקצר את המשפטים הארוכים וכו', כדי שיהיה לך קל לקרוא ולהבין, אבל החלטתי שלא בא לי, אז תתאמץ בשבילי הפעם.

YONI
10-09-08, 08:43
לפני שאתה ממשיך בדפקה שלך לאלי האנה תחשוב שוב על המשפט שלך פה אוקיי?

סעיף 4: "במדינה שלנו, אופנתי ככל שזה יהיה להשמיץ אותה, יש עדיין מי שמסוגל לטפל בו זמנית באנשים שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותם לירקון או מכניסים אותם למיקרוגל"

אתה בטוח שזה נכון? כשזה יהיה נכון אני יסכים לגבי אלי האנה מבחינתי הוא צדיק כרגע

m0she
10-09-08, 09:10
אתם חושבים כמו ילדים בני 3, אז אני אנסה להסביר באותם מונחים: זה שיש מישהו ממש רע לא אומר שיש מישהו שהוא סתם רע וצריכים לטפל בו. גם אם יש רוצחים, צריכים לטפל בכייסים. גם אם יש אנסים, צריכים לטפל בסוחרי סמים. זה מאוד פשוט..

nirbin
10-09-08, 09:15
לפני שאתה ממשיך בדפקה שלך לאלי האנה תחשוב שוב על המשפט שלך פה אוקיי?

סעיף 4: "במדינה שלנו, אופנתי ככל שזה יהיה להשמיץ אותה, יש עדיין מי שמסוגל לטפל בו זמנית באנשים שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותם לירקון או מכניסים אותם למיקרוגל"

אתה בטוח שזה נכון? כשזה יהיה נכון אני יסכים לגבי אלי האנה מבחינתי הוא צדיק כרגע

אני חושב שאלי האנה צריך לטעון שהוא מכר סטרואידים לילדים ברגע של אי שפיות זמנית. אולי אפילו ישחררו אותו.

little_friend
10-09-08, 09:37
אין ספק שאתה כרגע הוכחת, שגם לאנשים שהקשר בינם לבין סטרואידים הוא מקרי בהחלט יש התקפי זעם. פעם הבאה תנשום לפני שאתה רושם לי תגובה. בעצם אולי... אל תנשום... ותחסוך אותה מאיתנו.
אבל היות שכבר נשמת ורשמת, אני אחרוג ממנהגי להתעלם מאנשים שקוראים לי אידיוט, ואומר לך מה דעתי. לא שהיא חשובה לך או למישהו אחר, אבל באמת משעמם לי כרגע:

סעיף 1+2: אתה מצד אחד דורש הוכחות שחור על גבי לבן, שאוכיח לך את ההשלכות הפסיכולוגיות של סטרואידים, אבל מצד שני אתה אומר משהו כל כך אפור ונאיבי כמו "לא נראה לי שהיו משתמשים במשהו (האמת שכתבת "משו" אבל אני מתקן את זה בשבילך) שיכול להרעיל"...
כשאתה מניח שאנשים, שמוכרים סטרואידים לא חוקיים מהבגאז' של האוטו שלהם בתחנת דלק חשוכה או בשירותים המסריחים של חדר הכושר לכל מי שמוכן לשלם - הם צדיקים פילנתרופיים - שבוודאי לא היו משתמשים בחומר שמסוגל (חס וחלילה!) להרעיל מישהו או לגרום לו נזק, אתה נשמע כמו ילד קטן. ולא חכם. כי אתה צריך לדעת שאנשים שעושים דברים כאלה בדרך כלל לא ממש דואגים לבריאותו, רווחתו, ותוחלת חייו של הלקוח שלהם.

סעיף 3: אנשים שמשתמשים בסטרואידים 20 או 30 שנה נבדקים תקופתית. עם העובדה הזו אני מסכים איתך. לגבי הבריאות שלהם, לא הייתי מציע לך להתחייב. ואתה יודע מה? אנשים שיש להם כסף לחיות 20-30 שנה על סטרואידים לא קונים את הזבל שאלי האנה מוכר. הם לא לוקחים גלולות דיאנאבול. ובנוסף, על כל אדם בריא שצורך סטרואידים במשך 30 שנה וטוב לו - יש 99,999 איש שצורכים סטרואידים במשך שלוש שנים ויש להם בעיות כלשהן. רפואה הוא מדע של סטטיסטיקה. השאלה באיזה צד של הסטטיסטיקה אתה רוצה להיות. רק כדי לסבר את האוזן, לא רק שרירים אוהבים הורמוני גדילה. גם גידולים סרטניים אוהבים שמפנקים אותם עם הורמונים שעוזרים ומעודדים אותם לגדול.
ולגבי אותם אנשים שמתו לכאורה משימוש בסטרואידים - הם נמצאים, לכאורה, בבית הקברות.

סעיף 4: במדינה שלנו, אופנתי ככל שזה יהיה להשמיץ אותה, יש עדיין מי שמסוגל לטפל בו זמנית באנשים שרוצחים תינוקות בים או זורקים אותם לירקון או מכניסים אותם למיקרוגל (רק שיצאת חומוס, כי הקטע עם המיקרוגל זה בכלל בארצות הברית) - וגם באלי האנה. חביבי, אלי האנה הוא פושע. זה שיש נבלות יותר מסריחות ממנו, לא אומר שהוא לא נבלה. ונבלות צריך לגרד מהמדרכות כדי שלא יעשו לנו ריח רע בחיים. אלי האנה - פושע. אמרתי שוב, אני אומר עוד 1000 פעמים: הוא לא מוכר m&m ולא סוכריות גומי. הוא מוכר חומרים שמסכנים את ציבור המשתמשים בהם ועלולים בסבירות גבוהה להשפיע לרעה על בריאותם. הוא מוכר אותם גם בתחנות דלק חשוכות, גם בשירותים המסריחים של חדר הכושר, וגם מהאינטרנט באמצע החיים מתוך חדר סודי בתוך הבית המפואר שלו - משתין לבריכה מעל גובה המקפצה - לכל מי שמוכן לשלם לו כסף - לא רק לבודיבילדרים מקצועיים שלכאורה יודעים מה הם עושים, או לפחות עושים את זה בשביל הקריירה שלהם. בשבילו זה בכלל לא משנה מי זה. אפילו ילדים - כמוך. הבעיה היא, שילדים כמוך חושבים שזה לא מזיק, ושאף אחד לא מת מזה ושאף אחד לא נפגע מזה. אז בוא תקבל עכשיו בהפוכה, חביבי - ילדים כמוך הם האנשים שנמצאים ברמת הסיכון הגבוהה ביותר להיפגע מחולירע כמו אלי האנה.

עכשיו, ידידי, בדרך כלל מה שהייתי עושה זה עובר על המכתב שרשמתי ומפשט אותו קצת, אתה יודע, מקצר את המשפטים הארוכים וכו', כדי שיהיה לך קל לקרוא ולהבין, אבל החלטתי שלא בא לי, אז תתאמץ בשבילי הפעם.

קודם כל אני לא ילד. ואני גם מספיק חכם.
אני מסכים שסטרואידים שניתנים עפ"י מרשם אינם מסכנים, אני רק מציין את העובדה שהחומרים עצמם אינם מסכנים את רוב אוכלוסיית המשתמשים בהם. כל חומר יכול להיות סם, תרופה או רעל, תלוי במינון.
אני אינני מדבר מכעס כלל וכלל, פשוט מגועל מאנשים כמוך שזורקים דברים לאויר סתם.
אינני הסנגור של שימוש בסטרואידים, אך סבלנותי לאנשים המדברים שטויות בקילו (לגבי כל דבר בעולם) זעירה ביותר. קרא לזה רויד רייג' אם אתה רוצה, זה לא משנה לי כלכך, אינני צריך להגן על עצמי מפניך.
ההערה על ה"משו" סתמית. סתם הרגל מקיצורי סמס.
המדינה שלנו לא רק כושלת בלהביא אנשים כמו אלי האנה לדין, היא גם כושלת בלהביא את כל השאר לדין וצדק. לכן, שימקדו מאמציהם לדוגמא במי שעובר ברמזור אדום במהירות 150 קמש, ולא במי שהחנה לדקה על אדום לבן בת"א.
ההערה האחרונה שלך פשוט ילדותית.ואתה קורא לי ילד. אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אתהצריך להתבגר, ולדעת לקבל ביקורת, גם אם היא חריפה.

nirbin
10-09-08, 11:10
קודם כל אני לא ילד. ואני גם מספיק חכם.
אני מסכים שסטרואידים שניתנים עפ"י מרשם אינם מסכנים, אני רק מציין את העובדה שהחומרים עצמם אינם מסכנים את רוב אוכלוסיית המשתמשים בהם. כל חומר יכול להיות סם, תרופה או רעל, תלוי במינון.
אני אינני מדבר מכעס כלל וכלל, פשוט מגועל מאנשים כמוך שזורקים דברים לאויר סתם.
אינני הסנגור של שימוש בסטרואידים, אך סבלנותי לאנשים המדברים שטויות בקילו (לגבי כל דבר בעולם) זעירה ביותר. קרא לזה רויד רייג' אם אתה רוצה, זה לא משנה לי כלכך, אינני צריך להגן על עצמי מפניך.
ההערה על ה"משו" סתמית. סתם הרגל מקיצורי סמס.
המדינה שלנו לא רק כושלת בלהביא אנשים כמו אלי האנה לדין, היא גם כושלת בלהביא את כל השאר לדין וצדק. לכן, שימקדו מאמציהם לדוגמא במי שעובר ברמזור אדום במהירות 150 קמש, ולא במי שהחנה לדקה על אדום לבן בת"א.
ההערה האחרונה שלך פשוט ילדותית.ואתה קורא לי ילד. אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אתהצריך להתבגר, ולדעת לקבל ביקורת, גם אם היא חריפה.

היה גם מי שאמר שאיינשטיין מדבר שטויות. אגב, האנשים שהשמיצו את אינשטיין ואמרו שהואן מדבר שטויות היו נאצים בגרמניה.

נורא קל לצעוק שמישהו מדבר שטויות, אבל אם אתה חושב שאני מדבר שטויות אתה צריך להסביר למה, ולתקן את דבריי. אחרת אתה לא נראה יותר חכם ממני.
עוד בעיה איתך היא שאתה מתיימר להחליט איפה צריך לאכוף את החוק יותר ואיזו עבירה יותר חמורה. התפיסה שלך ילדותית ומסוכנת, כי אתה נותן לגיטימציה לפשעים קלים לאורם של פשעים קשים. אז זהו, שזה לא עובד ככה. צריך לטפל בבעיות הגדולות וגם בבעיות הקטנות.

ואני רוצה להוסיף כאן, שאם אתה מסתכל על ההשלכות החברתיות של סוחרי סמים וסוחרי סטרואידים, אתה יכול להבחין שהפשע שלהם, למרות שהוא אולי נמוך בעצימותו מפשע של הורה רוצח, למשל, יש לו השלכה חברתית נרחבת יותר והוא פוגע ביותר אנשים. לא ברמה של הרג, אבל הוא משפיע באופן ישיר על יותר אנשים.

little_friend
10-09-08, 13:06
היה גם מי שאמר שאיינשטיין מדבר שטויות. אגב, האנשים שהשמיצו את אינשטיין ואמרו שהואן מדבר שטויות היו נאצים בגרמניה.

נורא קל לצעוק שמישהו מדבר שטויות, אבל אם אתה חושב שאני מדבר שטויות אתה צריך להסביר למה, ולתקן את דבריי. אחרת אתה לא נראה יותר חכם ממני.
עוד בעיה איתך היא שאתה מתיימר להחליט איפה צריך לאכוף את החוק יותר ואיזו עבירה יותר חמורה. התפיסה שלך ילדותית ומסוכנת, כי אתה נותן לגיטימציה לפשעים קלים לאורם של פשעים קשים. אז זהו, שזה לא עובד ככה. צריך לטפל בבעיות הגדולות וגם בבעיות הקטנות.

ואני רוצה להוסיף כאן, שאם אתה מסתכל על ההשלכות החברתיות של סוחרי סמים וסוחרי סטרואידים, אתה יכול להבחין שהפשע שלהם, למרות שהוא אולי נמוך בעצימותו מפשע של הורה רוצח, למשל, יש לו השלכה חברתית נרחבת יותר והוא פוגע ביותר אנשים. לא ברמה של הרג, אבל הוא משפיע באופן ישיר על יותר אנשים.

כשאתה אומר שהסטרואידים מסוכנים, חובת ההוכחה היא עליך, לא עלי.
אתה משווה את עצמך לאינשטיין? לזה לא אגיב
אינני מתיימר לשום דבר, אבל אימרות כמו "צריך לדפוק לאלי האנה את החיים".... אז התפיסה ש ל י ילדותית? למה קבעת שאני נותןלגיטימציה לפשעים קטנים? אלי האנה עבר על החוק. אבל מפה ועד לאימרה השטותית, ילדותית, חסרת כל שמץ של מחשבה תחילה, המרחק הוא כביר.
בקיצור,ופה אני חותם את הויכוח העקר הזה, סיים בית ספר, סיים צבא, תלמד קצת, חשוב לפני שאתה פוצה את פיך וקבל משפט לחיים "סייג לחכמה- שתיקה".
יום טוב

Dr. Muscle
10-09-08, 15:23
הבעיה של הדיון כאן שהוא היה מושתת על אדם אחד עם ידע רפואי נרחב (משה), וחבורה של אנשים שאולי קראו באינטרנט מה זה סטרואידים. בדיוק בגלל זה אולי עדיף שלא יהיה פורום כזה כאן.

HardCor3
10-09-08, 15:24
הבעיה של הדיון כאן שהוא היה מושתת על אדם אחד עם ידע רפואי נרחב (משה), וחבורה של אנשים שאולי קראו באינטרנט מה זה סטרואידים. בדיוק בגלל זה אולי עדיף שלא יהיה פורום כזה כאן.

כן,אבל אל תשכח שזה שיש לו ידע רפואי נרחב לא אומר שיש לו ידע בהרכבת סייקלים ובכאלה דברים אין קשר בין השניים.

Dr. Muscle
10-09-08, 15:31
כן,אבל אל תשכח שזה שיש לו ידע רפואי נרחב לא אומר שיש לו ידע בהרכבת סייקלים ובכאלה דברים אין קשר בין השניים.
לא אמרתי ש... :) אמרתי שהוא יודע על מה הוא מדבר.

m0she
10-09-08, 17:45

בניתי למישהו סייקל? :eek:

BodyKilo
10-09-08, 18:01
כשאתה אומר שהסטרואידים מסוכנים, חובת ההוכחה היא עליך, לא עלי.
אתה משווה את עצמך לאינשטיין? לזה לא אגיב
אינני מתיימר לשום דבר, אבל אימרות כמו "צריך לדפוק לאלי האנה את החיים".... אז התפיסה ש ל י ילדותית? למה קבעת שאני נותןלגיטימציה לפשעים קטנים? אלי האנה עבר על החוק. אבל מפה ועד לאימרה השטותית, ילדותית, חסרת כל שמץ של מחשבה תחילה, המרחק הוא כביר.
בקיצור,ופה אני חותם את הויכוח העקר הזה, סיים בית ספר, סיים צבא, תלמד קצת, חשוב לפני שאתה פוצה את פיך וקבל משפט לחיים "סייג לחכמה- שתיקה".
יום טוב
זה לא ברור שסטרואידים מסוכנים?

m0she
10-09-08, 18:03
מה פתאום, שום תרופה לא מסוכנת, לא ידעת? זה סתם במרשם

Sugarzaza
10-09-08, 18:22
סייקלים זה הארדקור, והם שם רק בשביל האליטה של האליטה, הדובדבן שבקצפת. לכן אני מציע לכל בנאדם שיחשוב לעצמו, לאן אני הולך? ו-מה אני עושה עם זה? ושאלות מהותיות אחרות. בכל מקרה הארדקור זה סופרמגניב וזה לא מסוכן כל עוד זה הארדקור.