PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לחבר'ה הרצינים פה..

UltraShay
08-09-08, 22:12
ידוע שהענף בארץ לא ממש מופתח לעומת ארה"ב ששם יש כמעט לכל מפתח גוף ספוסנר או משהו בסגנון.. אצלנו בארץ זה קיים? שספורטאי כמו מפתח גוף מקבל חסות מחברה כזאת או אחרת? ואם לא אז איך אתם מסתדרים? קצת יקר כל העסק ..

אתם מנסים לפנות אולי בעצמכם לאותם ספונסרים ?

Ja Rule
08-09-08, 22:40
פירסום המתחרים בחו"ל הרבה יותר גבוהה מכאן, בגלל זה לרוב הpro שם יש ספונסר.
פה לאותם חברות אין טעם פשוט לתת ספונס למקצוענים, בגלל שהספורט כאן לא מפותח מספיק
כדי שזה ישתלם לאותם ספונסרים.

UltraShay
08-09-08, 23:32
לאלי האנה יש ספונסר?

Ja Rule
08-09-08, 23:59
הוא מנהל איגוד, הוא לא מתחרה.

Colossus
09-09-08, 01:41
בוא נגיד את זה ככה,

התחום בארץ מבחינת החזר כספי, או מטרת רווח שואף לאפס, עד שהמצב ישתנה יקח קצת זמן.

בינתיים, אין הרבה מפתחי גוף שיש להם ספונסרים והם עובדים סימולטנית בעבודה 1 אם לא יותר על מנת להתקיים ולהצליח להתפתח.

ניגרי ענק
09-09-08, 09:20
יש כמה מתחרים שזוכים לחסות מינורית שמסבסדת להם קצת תוספי תזונה, אבל אם כוונתך לספונסר רציני שתומך באמת במימון אוכל וחומרים, שזה ההוצאה הגדולה באמת של באדיבילדר תחרותי, לא ידוע לי אפילו על ספורטאי אחד בארץ שמקבל את זה.

Philip1123
09-09-08, 22:23
^^^ אני אוסיף למה שנאמר כאן. ספונסר רציני זה ספונסר שממן את מפתח הגוף לגמרי - ז"א מאפשר לו לא לעבוד אלא רק להתעסק בפיתוח גוף + מימון תזונה וכד'.

כמובן שספורטאים אולימפיים בארץ (רובם פחות, או אלה שבענפים הרציניים) מקבלים את זה. תחום פיתוח הגוף לא מפותח בארץ.
ובאשר, למפתחי גוף בארה"ב, אז גם אצלם, רק אלה שברמות הכי הכי גבוהות, טופ 10 גג, ממש יכולים להתפרנס רק מפיתוח גוף (להבדיל ממימון תוספים פה ושם). ומספרם (אני זוכר שראיתי את זה באחד הראיונות לקראת המר אולימפיה השנה) הוא קטן מאוד, אולי פחות מעשרה אפילו. אם אני טועה, אשמח לתיקון.