PDA

צפה בגרסא המלאה : תיראו איזה מטורפים :

מטורף
05-01-07, 12:23
חאלס לפרסם פה כבר מה אתם מסכנים?!?!?

עומרי בפעם הבאה תערוך! ותשעה את מי שיפרסם.

יהודי
06-01-07, 15:15
מטורפים בערבון מוגבל :jockey:

מתן18
06-01-07, 15:22
מטורפים בערבון מוגבל :jockey:

לך חפש

עריכה:לך חפש,יהומו.

OMRI-TURBO
06-01-07, 15:24
כנסו :

http://www.hazit.jer.co.il

לפחות תנו פרסום חיובי לאתר שלכם, תגידו לנו מה אנחנו יכולים למצוא שם וכו', ככה עושים פרסום חיובי.
אני רוצה לדעת במה האתר יכול לתרום לי כגולש,איזה דברים הוא יכול לחדש לי, ומה אני יכול למצוא שם.

יהודי2
06-01-07, 15:29
שלום עומרי
זה אתר של ימין אמיתי שלא משקר לציבור.
אתר שיודע לטפל בבעיה המוסלמית כמו שצריך לטפל בה.
תיצטרף לאתר ותיראה הכל :)

OMRI-TURBO
06-01-07, 16:05
ואיזה סוג אוכלוסיה יש שם? (גילאים,סוג)

יהודי2
06-01-07, 16:45
אוכלוסייה ברובה חילונית, למרות שהמפלגה נוטה לכיוון "כיפות סרוגות",
יש שם יהודים טובים שפועלים במסירות נפש למען הצלת האדמה היהודית מפני האוייב המוסלמי שרוצה להשמידנו.
בכל הגילאים.

SuzukiR
06-01-07, 17:24
יהודי אמיתי :)[

תהיה בטוח שאני ירשם לשם :)

יהודי2
06-01-07, 17:46
סבבה,
אני מקווה שהרבה בני נוער מכאן יבואו לשם,
יש לנו קהילה גדולה של נוער אמיץ.
שמעתם על 'נוער הגבעות' ?

נוער ששומר על הגבעות ביהודה ושומרון,
יהודה ושומרון מיועדים לפינוי וגירוש יהודים מאחר והממסד השמאלני מתכנן להביא עלינו עוד גירוש לטובת המוסלמים הרצחניים.
אז,
נוער הגבעות שומרים בגופם על שטחים אלו :jockey:

נוער יהודי (דתיים וחילוניים כאחד!!)

OMRI-TURBO
06-01-07, 18:18
אני לא ממש נוער אבל לא משנה.
בכל אופן אני אכנס לבדוק את האתר ניראה אם יש שם דברים רציניים.

SuzukiR
06-01-07, 18:22
אני לא ממש נוער אבל לא משנה.
בכל אופן אני אכנס לבדוק את האתר ניראה אם יש שם דברים רציניים.

זה אתר מאוד טוב עומרי לפי דעתי
אתה תהיה נכס ממש לאתר הזה
בנאדם משכיל וחכם כמוך
תיכנס אחי !

יהודי2
06-01-07, 18:24
סבבה
http://www.hazit.jer.co.il

OMRI-TURBO
06-01-07, 18:25
זה אתר מאוד טוב עומרי לפי דעתי
אתה תהיה נכס ממש לאתר הזה
בנאדם משכיל וחכם כמוך
תיכנס אחי !

אתה חבר שם? מאיפה אתה מכיר את האתר?

SuzukiR
06-01-07, 18:35
אתה חבר שם? מאיפה אתה מכיר את האתר?

אני כבר חורש עליו כמה שעות טובות חחח מפה הגעתי לשמה

Sinai11
06-01-07, 19:00
סבבה,
אני מקווה שהרבה בני נוער מכאן יבואו לשם,
יש לנו קהילה גדולה של נוער אמיץ.
שמעתם על 'נוער הגבעות' ?

נוער ששומר על הגבעות ביהודה ושומרון,
יהודה ושומרון מיועדים לפינוי וגירוש יהודים מאחר והממסד השמאלני מתכנן להביא עלינו עוד גירוש לטובת המוסלמים הרצחניים.
אז,
נוער הגבעות שומרים בגופם על שטחים אלו :jockey:

נוער יהודי (דתיים וחילוניים כאחד!!)
בפעם האחרונה שבדקתי הממסד לא היה אפילו קרוב להיות שמאלני. תבדוק מי היה בשלטון מאז תחילת המילניום- רק ליכוד ופורשי ליכוד.

Leo
06-01-07, 19:03
בפעם האחרונה שבדקתי הממסד לא היה אפילו קרוב להיות שמאלני. תבדוק מי היה בשלטון מאז תחילת המילניום- רק ליכוד ופורשי ליכוד.
...כנראה אתה לא מבין מה הולך בארץ ,

דבר ראשון בגץ הם שמאלאנים

דבר שני כל התקשורת שמאלאנית

דבר שלישי כל הפסואדו אינטלקטואלים באוניברסיטאות הם שמאלאנים קיצוניים

יהודי2
06-01-07, 19:08
ליאו ,
וזה עוד רק חלק קטן :)

Sinai11
06-01-07, 19:10

תקשורת שמאלנית- זה אוליי היה נכון לפניי 10 שנים, מאז היתה פה אינתיפאדה והציבור הלך מאוד ימינה בדעותיו, גם מבחינה כלכלית העולם עובר ימינה לכלכלה גלובלית שבה כל אחד דואג לעצמו ואין מדיניות רווחה- והתקשורת שהיא ברובה עסק בפניי עצמו (הערוצים המסחריים) מיישרת קו.

Leo
06-01-07, 19:21
תקשורת שמאלנית- זה אוליי היה נכון לפניי 10 שנים, מאז היתה פה אינתיפאדה והציבור הלך מאוד ימינה בדעותיו, גם מבחינה כלכלית העולם עובר ימינה לכלכלה גלובלית שבה כל אחד דואג לעצמו ואין מדיניות רווחה- והתקשורת שהיא ברובה עסק בפניי עצמו (הערוצים המסחריים) מיישרת קו.
אה ושחכתי : מערכת חינוך

Sinai11
06-01-07, 19:22
אה ושחכתי : מערכת חינוך
לימור לבנת.

OMRI-TURBO
06-01-07, 19:35

יפה נאמר!
אם אפשר להוסיף עוד משהו, בניגוד לעבר שמערכת החינוך היתה ציונית היום היא שמאלנית.

OMRI-TURBO
06-01-07, 19:36

חחח איזה שטויות אתה מדבר, כלכלה גלובלית זה אומר תלות גומלין, מדיניות ליברלית קיצונית.

Leo
06-01-07, 19:43
לימור לבנת.
יולי תמיר והשטויות שלה זוכר??

לימור ליבנת כבר לא שרת חינוך

Sinai11
06-01-07, 20:05
יולי תמיר והשטויות שלה זוכר??

לימור ליבנת כבר לא שרת חינוך
יולי תמיר לעולם לא תוכל לקחת את מערכת החינוך שמאלה כמו שלימור לבנת לקחה אותה ימינה...
לבד זאת בחלק נרחב מהשינויים שיולי תמיר מכניסה למערכת חיונים לציונות ולקיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית, הייתי שמח להרחיב ולהסביר...

Leo
06-01-07, 20:58
יולי תמיר לעולם לא תוכל לקחת את מערכת החינוך שמאלה כמו שלימור לבנת לקחה אותה ימינה...
לבד זאת בחלק נרחב מהשינויים שיולי תמיר מכניסה למערכת חיונים לציונות ולקיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית, הייתי שמח להרחיב ולהסביר...
תרחיב ותסביר?

shahaflol
06-01-07, 21:37
כלכלה ליברלית לדעתי זה דבר מצוין שצריך ליישם יותר בארץ.

Sinai11
06-01-07, 23:59
אי אפשר ליישם יותר כלכלה ליברית בישראל, הגענו לקצה גבול היכולת של ניצול עובדים, פערי שכר ודורסנות חברתית...

Sinai11
07-01-07, 00:01
תרחיב ותסביר?
למשל צמצום הפערים במגזר הערבי יביא להפחתת הלאומניות (וכל מה שמשתמע מכך) שם.
הצלת מערכת החינוך תמנע מסטודנטים וצעירים רבים לעזוב את הארץ.

Nareznoy
07-01-07, 01:17
יש זכיתי ב25 ש"ח בוינר

OMRI-TURBO
07-01-07, 01:20

כלכלה ליברלית זה מה שיש בארץ, הכוונה בכלכלה ליברלית זה תלות גומלין בין מדינות(כל מה שגלובליזציה מביאה) ושוק חופשי, ולא משק מרקנטילי.
כלכלה ליברלית קיצונית זה כבר כל מה שהאיחוד האירופאי עומד מאחוריו אבל למזלינו אנחנו לא נהיה חלק מזה.

sustanon
07-01-07, 02:05
כלכלה ליברלית זה מה שיש בארץ, הכוונה בכלכלה ליברלית זה תלות גומלין בין מדינות(כל מה שגלובליזציה מביאה) ושוק חופשי, ולא משק מרקנטילי.
כלכלה ליברלית קיצונית זה כבר כל מה שהאיחוד האירופאי עומד מאחוריו אבל למזלינו אנחנו לא נהיה חלק מזה.

תצטרף לאתר אחי אני גם חבר בפורום שלהם

shahaflol
07-01-07, 13:43
אי אפשר ליישם יותר כלכלה ליברית בישראל, הגענו לקצה גבול היכולת של ניצול עובדים, פערי שכר ודורסנות חברתית...

אתה מגזים מאוד. ההבדלים במעמדות פה הרבה יותר קטנים מהפערים במעמדות בארה"ב לדוגמא. שם הכלכלה הרבה יותר ליברלית מבארץ, והרמת חיים הממוצעת שם יותר גבוהה והכלכלה משגשגת הרבה יותר.

Sinai11
07-01-07, 14:17
אתה מגזים מאוד. ההבדלים במעמדות פה הרבה יותר קטנים מהפערים במעמדות בארה"ב לדוגמא. שם הכלכלה הרבה יותר ליברלית מבארץ, והרמת חיים הממוצעת שם יותר גבוהה והכלכלה משגשגת הרבה יותר.
ישראל וארה"ב שונות כמו יום ולילה, ארה"ב היא מדינה פוליטית שהכלכלה החופשית היא כרך עליון בה ואילו ישראל היא מדינת לאום של העם היהודי שבנויה על יסודות הסוציאל דמוקרט, פה יש מודעות חברתית גבוהה ותחושת שותפות קיבוצית כוללת - קפיטליזם (מהסוג חזירי) לא נכנס כאן טוב- כמו וירוס.

Leo
07-01-07, 15:40
ישראל וארה"ב שונות כמו יום ולילה, ארה"ב היא מדינה פוליטית שהכלכלה החופשית היא כרך עליון בה ואילו ישראל היא מדינת לאום של העם היהודי שבנויה על יסודות הסוציאל דמוקרט, פה יש מודעות חברתית גבוהה ותחושת שותפות קיבוצית כוללת - קפיטליזם (מהסוג חזירי) לא נכנס כאן טוב- כמו וירוס.

דנמרק נחשבת למדינה עם כלכלה ליברלית?
לדעתי היא המדינה הכי מוצלחת מבחינה כלכלית וסוציאלית

Sinai11
07-01-07, 15:51
המודל של דנמרק ושאר ארצות צפון אירופה יתאים כמו כפפה ליד לישראל. לי אין בעייה עם הגלובליזציה, אלא להיפך- הבעייה היא עם ישראל שקונה כל מה שפושעי הקפיטליזם (ביבי, הירשזון, פקידי האוצר) מוכרים לו ומקצצים לו. עם צמיחה רצופה של למעלה מ5% במשך כמה שנים לא מתווכחים.

Johnny
07-01-07, 17:38
למה האתר הזה הוא במה לכהנא? זה מגוחך.

OMRI-TURBO
07-01-07, 19:37

זה לא חוכמה אתה מדבר על מדינה עשירה,בלי אוייבים ובלי צורך לתקציב ביטחון. גם אם אנחנו היינו בסקנדיביה במקום במזרח התכון היינו יותר סוציאלים, אבל מה לעשות אצלינו הבטחון מקום ראשון כי אנחנו נלחמים על הקיום שלנו.

OMRI-TURBO
07-01-07, 19:39
המודל של דנמרק ושאר ארצות צפון אירופה יתאים כמו כפפה ליד לישראל. לי אין בעייה עם הגלובליזציה, אלא להיפך- הבעייה היא עם ישראל שקונה כל מה שפושעי הקפיטליזם (ביבי, הירשזון, פקידי האוצר) מוכרים לו ומקצצים לו. עם צמיחה רצופה של למעלה מ5% במשך כמה שנים לא מתווכחים.

הוא לא יתאים כי השיקולים שלנו הם בטחון ,בטחון ועוד בטחון,בעוד בסקנדיביה אין צורך להשקיע הכל בבטחון. הגלובליזציה לא טובה כי היא גורמת לתלות בין מדינות,ואחרי זה ליישום סנקציות נגד מדינה מסויימת כאשר העולם לא מרוצה מאיך שהיא מתפקדת.

Gamerrrrr
07-01-07, 19:40
רגע בחזית הזאת, מי זה שרירן89??? חחחחחחחחחחחחחח Lol!!

OMRI-TURBO
07-01-07, 19:41
אני ארשם לשם עוד מעט, אני רואה שכולם פה כבר נירשמו לשם:jockey:

Gamerrrrr
07-01-07, 19:42
אני ארשם לשם עוד מעט, אני רואה שכולם פה כבר נירשמו לשם:jockey:
לא לרמה שלי האמת :P אני לא אוהב חבר'ה כאלה אתה יודע את זה :blush:

blinki
07-01-07, 19:45
רגע בחזית הזאת, מי זה שרירן89??? חחחחחחחחחחחחחח Lol!!
זה פאור ליפטר שהיה בפורם, ואני די בטוח שהפורם הזה(החזית לאומית) מורכב או מפאנטיים דתיים או מנוער משועמם מטומטם שאין להם מושג מהחיים שלהם

Gamerrrrr
07-01-07, 19:46
זה פאורפטר שהיה בפורם, ואני די בטוח שהפורם הזה(החזית לאומית) מורכס או פמאנטיים דתיים או מנוער משועמם מטומטם
האמת אני מסכים איתך, אני ממש לא אוהב חבר'ה כאלה, בם ברובם לא מבססים את דעתם על כלום

OMRI-TURBO
07-01-07, 19:57
לא לרמה שלי האמת :P אני לא אוהב חבר'ה כאלה אתה יודע את זה :blush:

איזה חברה?

Gamerrrrr
07-01-07, 19:59
איזה חברה?
שקרובים לדת :P

OMRI-TURBO
07-01-07, 20:09
שקרובים לדת :P

אתה צריך להבין שאתה צריך להיות קרוב בצורה מסויימת לדת אם אתה ימין בארץ, ללא הימין הדתי אין כוח לימין מבחינת קולות. הדתיים הם חלק גדול מהימין, עכשיו הבעיה היא שאתה לא עושה הבדל בין ציונים חובשי כיפה שמשרתים בצבא ועושים עבודת קודש בזה שהם שומרים את הציונות במכשירי החייה(התנחלויות) לבין הדוסים עם החליפות השחורות. יש למפלגות כמו המפדל הרבה יותר משותף איתנו מאשר כל מפלגה אחרת, זה שהם חובשים כיפה זה לא מפריע לי בכלל, ואתה יודע שהיום הבעיה כאן היא התבוללות והגירה של לא יהודים,לכן אני מוצא את עצמי כל פעם יותר קרוב אליהם.

Gamerrrrr
07-01-07, 20:13
אתה צריך להבין שאתה צריך להיות קרוב בצורה מסויימת לדת אם אתה ימין בארץ, ללא הימין הדתי אין כוח לימין מבחינת קולות. הדתיים הם חלק גדול מהימין, עכשיו הבעיה היא שאתה לא עושה הבדל בין ציונים חובשי כיפה שמשרתים בצבא ועושים עבודת קודש בזה שהם שומרים את הציונות במכשירי החייה(התנחלויות) לבין הדוסים עם החליפות השחורות. יש למפלגות כמו המפדל הרבה יותר משותף איתנו מאשר כל מפלגה אחרת, זה שהם חובשים כיפה זה לא מפריע לי בכלל, ואתה יודע שהיום הבעיה כאן היא התבוללות והגירה של לא יהודים,לכן אני מוצא את עצמי כל פעם יותר קרוב אליהם.
אני ממזמן נטשתי את היהדות המסורתית, באמת שאני לא אוהב לדבר עם רובם אפילו (אל תבכה טאוס אתה חמוד, ניתן להסביר לך דברים) הבעיה אצל כמעט כל חובשי הכיפות שהם עם הראש בקיר אין דברים בצדדים והם עושים את זה בכל מובן בחיים שלהם. המורה שלי לתנ"ך היא מסרותית, פעם שאלתי אותה כמה שאלות שמערערות על אמונה באלוהים, היא התחילה לזבל לי דברים שלא קשורים לעולם. בכל אופן אפילו חיים ויצמן אמר פעם "הציונות מתבססת על חילוניות" ובאמת התנועה הציונית הייתה חילונית וגאה בזה. זו הסיבה שבגללה אני מת על שינוי ז"ל

blinki
07-01-07, 20:17
קבל במוניטין גיימר:jockey: מילים כדורבנות

OMRI-TURBO
07-01-07, 20:59
אני ממזמן נטשתי את היהדות המסורתית, באמת שאני לא אוהב לדבר עם רובם אפילו (אל תבכה טאוס אתה חמוד, ניתן להסביר לך דברים) הבעיה אצל כמעט כל חובשי הכיפות שהם עם הראש בקיר אין דברים בצדדים והם עושים את זה בכל מובן בחיים שלהם. המורה שלי לתנ"ך היא מסרותית, פעם שאלתי אותה כמה שאלות שמערערות על אמונה באלוהים, היא התחילה לזבל לי דברים שלא קשורים לעולם. בכל אופן אפילו חיים ויצמן אמר פעם "הציונות מתבססת על חילוניות" ובאמת התנועה הציונית הייתה חילונית וגאה בזה. זו הסיבה שבגללה אני מת על שינוי ז"ל

שינוי לא מתאימה, כי שינוי דוגלת באידיאולוגיה של אנטי דת, ושינוי בכיף היתה מכניסה לפה מהגרים לא יהודים וגם היתה פעילה בזוכויות של הומואים וכל הדברים הנוראים שיש בחילונות,הם לא שמרנים למשל כמו ישראל ביתינו. אתה צריך להסתכל על הדת לא בתור אמונה אלא בתור שיוך, ללא זה היה לך פה היום ביוב סגנון ארה"ב/אירופה מבחינת מהגרים. ואתה גם צריך להבין שהם חצי מהקולות של הימין ללא זה אין לגוש של הימין כוח. אני מעדיף בכל רגע להצביע לבן אדם שמאמין בציונות,בלהלחם בשביל המדינה,ולהתנגד לאיסלם בכל דרך, מאשר לבן אדם שלא מפריע לו הגירה לא יהודית ואיבוד של הזהות שלנו, תסתכל כמה חנויות "חזיר" של תרבות זרה יש לך בבת ים ובאשדוד למשל. אני מוצא יותר רע בחילוניות שמייצגת זכויות של הומואים,זכויות של מהגרים,איבוד זהות,התבוללות ותרבות זרה מאשר שאני מוצא רע במפלגות כמו המפדל.
אני לא מאמין באלוהים אבל אני כן מאמין באותם דברים שכל ימני שמרן מאמין בהם, סהכ יש לנו אותם מטרות.

sustanon
07-01-07, 21:31

כל הודעה אני מתחיל להעריך אותך יותר ויותר

sustanon
07-01-07, 21:32

חבל מאוד שזה מה שאתה חושב

OMRI-TURBO
07-01-07, 21:45
כל הודעה אני מתחיל להעריך אותך יותר ויותר

אז תחפור קצת אחורה באשכולות שפתחתי :jockey:

sustanon
07-01-07, 22:08
אז תחפור קצת אחורה באשכולות שפתחתי :jockey:

סבבה אחי...
דרך אגב: פאשיסט מוסמך במפלגת GAMER&TURBO
מה זה אומר?