PDA

צפה בגרסא המלאה : אלי האנה יומן אישי 2008 מלך!!

עלוש
09-09-08, 21:05
http://www.nabba.co.il/eli2008_yoman.html

eyalamzleg
09-09-08, 21:12
מעניין מאוד
אבל אני מאמין שעם הרצון שלו והרצון הטוב יש לציין
הוא יצליח!

ValkYriE
09-09-08, 21:45
מעניין מאוד
אבל אני מאמין שעם הרצון שלו והרצון הטוב יש לציין
הוא יצליח!

+1....

Philip1123
09-09-08, 22:19
הוא כותב שסטס יתחרה באוקטובר הקרוב (ז"א בעוד חודש) במר יוניברס... יפה מאוד, אני לא מספיק מכיר את התחרות הזו - האם הרמה שלו הנוכחית מספיק לשם או שאולי לדעתכם הוא יזדקק אפילו לעוד מסה?...

gilsXM
09-09-08, 22:29
סוף סוף יצא אחד חדש איזה כיף חולה עליו

arbel2
09-09-08, 22:31
הוא כותב שסטס יתחרה באוקטובר הקרוב (ז"א בעוד חודש) במר יוניברס... יפה מאוד, אני לא מספיק מכיר את התחרות הזו - האם הרמה שלו הנוכחית מספיק לשם או שאולי לדעתכם הוא יזדקק אפילו לעוד מסה?...

סטאס יכול לתת שם בראש

Pro_XXL_Universe
09-09-08, 22:34
ואני אלי האנה היקר בתור ספורטאי של איגוד נאבא מודה לך על התחרות הנפלאה שהרמתה!ובאמת שלדעתי היה מדהים והסאונד היה מעולה והכל היה בסדר ומי שמקטר על הדברים הקטנים מוזמן ללכת לפריג' ביחד אם יואב טל הבכיין שאם הוא היה בוכה באיזור טבריה כמו שהוא בכה על מר ישראל 2008 אולי הכינרת שלנו הייתה מתמלאת קצת..
ואני אציין זאת שוב!קרובי משפחה שלי הגיעו מארצות הברית!!והם היו עדים לתחרויות באדיבילדינג מקצועיות והם רק נתנו שבחים לתחרות של מר ישראל 2008 של נאבא ויותר מזה שמחו שהתחרתי באיגוד הזה ושקבלתי מקום מאוד יפה!!ושהתיחסו אלי כמו ספורטאי ובכבוד ולא ירקו עלי כמו שקרה אצל סאדם חוסיין לפני שנה ב2007 במר ישרHELL שלו.

אני מאחל הצלחה עצומה :sbb4::sbb4::sbb4:לסטס:sbb4::sbb4::sbb4: שפשוט מדהים שהתחרות השניה בחיים שלו הולכת להיות תחרות מקצועית בחו"ל סטס כל הכבוד לך אחי ואנחנו מחזיקים לך כאן אצבעות!תהיה חזק כמו שאתה ותיתן בראש כמו שאתה יודע!!
כנ"ל לגבי עדאל חאג' שבאמת הגיע הזמן של המתחרה האיכותי הזה לצאת לחו"ל אני גם מחזיק לך אצבעות אחי אתה בן אדם זהב ומתחרה מקצועי ואני יודע שלא תאכזב!
וכמובן שוב בהצלחה לאלון צוקרמן ולאירה מעיין שהולכים כרגיל לתת בראש שוב פעם ולהוכיח לכולם שגם מישראל יוצאים באדיבילדרים איכותיים!

המשך לילה טוב לכולם:cool:

גלעד.

נ.ב
אני שמח שעכשיו כל הספורטאים שברחו לאשר קיבלו השעיה לצמיתות מנאבא בעיקר אני שמח שהשעו את יורי האפס הזה טפו!יודע ללכלך עלי ולהיתנהג אחרי זה כמו פחדן ?תשאר אצל אשר וניראה לאן תגיע חחחחחחחחחחח גם שם ילעסו אותך.

עלוש
09-09-08, 22:36
חחח כמה חיכיתי להודעה שלך גילי :)

ניגרי ענק
09-09-08, 22:46
איזה כיף לשמוע שיש לאלי את השאיפה להמשיך ולקדם את הספורט, והמוטיבציה שלו רק גוברת בעקבות ההצלחה השנה.
אכן אולם מלא עד אפס מקום וסיקור טלוויזיוני נרחב, זה תקדים נהדר עבור הספורט שלנו.
עם כל הצער שבדבר, אני חושב שנכון גם להשעות מתחרים, לאחר שניתנה לכולם מחילה בשנה שעברה והובהר חד משמעית שהפעם הם יצטרכו לבחור.
אניאוהב את אלי, אני יודע שהוא מתרגז מביקורת.
הייתי רוצה לקוות שהוא יודע להבדיל בין ביקורת בונה לביקורת שבאה מתוך מטרה להקניט וגם מחוסר ידע.
למשל מי שלא טרח להגיע לתחרות, אין לו זכות להגיד מילה אחת של ביקורת.
אבל יש דברים שטעונים שיפור, ובסך הכל ביקורת חיובית יכולה לעזור.
אני חושב שהדברים שאלון כתב, גם אם כנראה הרגיזו את אלי, היו ברובם מתוך רצון לשפר.
אני חושב שכמה הערות שאני העלתי, היו במקום ומתוך אהבה לאיגוד ולספורט.
צריך לאמץ את החיובי לתקן את הטעון שיפור, להוסיף עוד תבלינים - ולהמשיך להמריא.
בסך הכל אנחנו בדרך הנכונה!
תודה לך אלי על מה שאתה עושה עבור הספורט הזה.

דרך אגב יש שמועה שלאחר שאי אף בי בי ארגנו תחרויות במגרש כדורסל ומגרש טניס, אפשר שתתקיים בשנה הבאה תחרות באצטדיון כדורגל...

BIGROY
09-09-08, 22:48
גלעד , נהנתי לאללה לקרוא את ההודעה שלך

בקשר לאלי , בהצלחה אני איתו עד הסוף .

מתחרה מקצועי
09-09-08, 22:57
סטאס יכול לתת שם בראש

יאכלו אותו בלי מלח,,,זאת דעתי

Pro_XXL_Universe
09-09-08, 23:00

שוב פעם אתה יא נאצי קטן?
מה אתה יותר טוב מסטס?הוא יכול להשתין לך בפה ליטרים של פיפי ואתה תשתה כמו ילד טוב יא לוזר ואתה מתחרה במציצות ישראל תישב בלול היטלר יאלה סע

ניגרי ענק
09-09-08, 23:02
סטאס מתחרה מדהים בכל קנה מידה, אין לי ספק שהוא ייצג אותנו בכבוד.

ניגרי ענק
09-09-08, 23:03
בהצלחה גם לעאדל, לאלון, ולאירה.

zuko
09-09-08, 23:06
למה אלי האנה עצמו לא נותן איזה תצוגת ראווה?,ניראה שהוא עדיין בשייפ(רק בן 40).
זה יהיה מעניין.

arbel2
09-09-08, 23:20
בהצלחה ענקית לסטאס ,הגבר שבגברים שיוצא להתחרות ביוניברס
חבר'ה ,הוא עוד יכול לחזור עם תואר !!

Dr. Muscle
09-09-08, 23:25
בהצלחה לסטאס , ספורטאי ברמ"ח איבריו.

מתחרה מקצועי
10-09-08, 08:51
היתה אחלה תחרות אלי...
אני מקווה שבפעם הבאה לא תיתן לאנשים עם 15% שומן לעלות לבמה.
שלא נראה תגובה של באדיבילדר מכובד מאוד שאמר בטלויזיה
"אין בטן אין כלום"

Raffib
10-09-08, 10:06
איזה כיף לשמוע שיש לאלי את השאיפה להמשיך ולקדם את הספורט, והמוטיבציה שלו רק גוברת בעקבות ההצלחה השנה.
אכן אולם מלא עד אפס מקום וסיקור טלוויזיוני נרחב, זה תקדים נהדר עבור הספורט שלנו.
עם כל הצער שבדבר, אני חושב שנכון גם להשעות מתחרים, לאחר שניתנה לכולם מחילה בשנה שעברה והובהר חד משמעית שהפעם הם יצטרכו לבחור.
הייתי רוצה לקוות שהוא יודע להבדיל בין ביקורת בונה לביקורת שבאה מתוך מטרה להקניט וגם מחוסר ידע.
אני חושב שהדברים שאלון כתב, גם אם כנראה הרגיזו את אלי, היו ברובם מתוך רצון לשפר.

דרך אגב יש שמועה שלאחר שאי אף בי בי ארגנו תחרויות במגרש כדורסל ומגרש טניס, אפשר שתתקיים בשנה הבאה תחרות באצטדיון כדורגל...

מסכים עם כל מילה, אני גם מאמין באלי וכשיש אנשים כמו אלי בענף שלנו, השמים הם הגבול.
גם אותי מעצבנים כל המבקרים שלא הזיזו את התחת שלהם ולא הגיעו לתחרות ויודעים רק לבקר ולהקניט כאן על גבי הפורום.
כנ"ל לגבי הכתבה, אנחנו מקבלים זמן אוויר בפריים טיים של ערוץ מסחרי שלא מנסה להוציא אותנו קופים מנופחים ושובר את הסטגימה של בודיבילדר שכל מה שמענין אותו זה ניפוח ומראה שישנם בודי בידלרים שהם אנשים נורמטיבים, והתגובות כאן הם בסגנון של "חרא של כתבה" ומה זה אמר על ההוא.
בחיית חברים תתבגרו ותנסו לראות את התמונה הכללית !!

בנתיים אלי עשה כמעט את כל מה שהבטיח, אני מסכים שישנם דברים שניתן לשיפור, אבל שוב אני מאמין באלי ומאמין שאנחנו עם הפנים קדימה.

תודה לאלי, כן ירבו אנשים כמוך בתחום.
ושיתביישו כל העורקים לאיגוד השני :thumbdown: !!!

Bodybuilder
10-09-08, 11:55

דעתך לא מעניינת את אף אחד !
ילד 0 שמתחבה מאחורי כינוי !

BodyKilo
10-09-08, 13:57
היתה אחלה תחרות אלי...
אני מקווה שבפעם הבאה לא תיתן לאנשים עם 15% שומן לעלות לבמה.
שלא נראה תגובה של באדיבילדר מכובד מאוד שאמר בטלויזיה
"אין בטן אין כלום"
איך אתה לא מתבייש להגיד דבר כזה לגלעד?

Ferrari F430
10-09-08, 17:57

חחחחחחחחחחח חזקק..
בהצלחה לארגון הזה ולאלי האנה ולכל מי שיוצא להתחרות בחו"ל, המון בהצלחה...

arbel2
10-09-08, 19:20

דעתך ממש טיפשית
אם אלון צוקרמן נכנס לעשירייה ,וסטאס יותר טוב מצוקרמן פי כמה וכמה ,אין שום סיבה שסטאס לא יכנס לחמישייה ,במיוחד בהתחשב בעובדה שנאבבא בחו"ל זה לא כזה ביג דיל (בלי לזלזל בהישג של לזכות ביוניברס)

ניגרי ענק
10-09-08, 19:29
דעתך ממש טיפשית
אם אלון צוקרמן נכנס לעשירייה ,וסטאס יותר טוב מצוקרמן פי כמה וכמה ,אין שום סיבה שסטאס לא יכנס לחמישייה ,במיוחד בהתחשב בעובדה שנאבבא בחו"ל זה לא כזה ביג דיל (בלי לזלזל בהישג של לזכות ביוניברס)

סטאס יכול להתברג כבר עכשיו גבוה ביוניברס למרות שזו תהייה רק התחרות השנייה שלו (!), ובעוד שנתיים שלוש הוא יוכל להמריא גם לרמות גבוהות יותר, הבנאדם הזה הוא פשוט תופעת טבע!

monster
10-09-08, 19:38
צוקרמן היה במר עולם..ולקח מקום עשירי(מי יודע אולי היו שם 10 משתתפים?)
סטס נוסע למר יוניברס שזו רמה יותר גבוהה(תקן אותי אם אני טועה)
יהיה לו קשה יש שם גורילות לא קטנות...

Pro_XXL_Universe
10-09-08, 20:40
דעתך ממש טיפשית

יאלה דחוף לנאצי הזה באן:mad:

Pro_XXL_Universe
10-09-08, 20:48
איך אתה לא מתבייש להגיד דבר כזה לגלעד?

הוא לא מתבייש אח שלי:)
הוא קוקסינל מאחורי מחשב הוא מתחרה מקצועי אבל תהיה בטוח שלא בפיתוח גוף:cool:

ולמתחרה מקצועי
מה אתה עדין בוכה ומקנא חהחהחה באתי על 4000 אחוז וחזרתי אם גביע איך???איך????תמות יא קנאי טפו יא זבל.

Status76
12-09-08, 12:20
חברים,תובה על עידוד ותמיכתחם!!!אני לה מצפה לתוצאות גבוהות הפעם כי יש לי לא מעט נקודות חלשות בגוף.אבל אני אשתדל לעלות על הבמה הכי מוכן שאני יכול.המטרה שלי כרגע לצבור ניסיון תחרותי כדי להצליח בתחרויות הבאות בחו"ל.

arbel2
12-09-08, 12:22
חברים,תובה על עידוד ותמיכתחם!!!אני לה מצפה לתוצאות גבוהות הפעם כי יש לי לא מעט נקודות חלשות בגוף.אבל אני אשתדל לעלות על הבמה הכי מוכן שאני יכול.המטרה שלי כרגע לצבור ניסיון תחרותי כדי להצליח בתחרויות הבאות בחו"ל.

די להיות צנוע יא תותח עולם!
אמרתי לך גם אחרי התחרות של IFBB ,אתה יכול להצליח מאוד בחו"ל ,תפרגן לעצמך קצת ! :clap::sbb4:

Pro_XXL_Universe
12-09-08, 12:42

הדבר היחידי שאתה צריך לחשוב עליו אחי זה להציג את עצמך הכי טוב שאתה יכול אלוף:cool:
כי מבחינה מקצועית אתה בהחלט רמה של חו"ל אז שתהיה לך המון בהצלחה גבר אנחנו כולם פה מחזיקים לך אצבעות ומחכים בקוצר רוח לתחרות הזאת!
תחרות שניה בחיים שלך זה בחו"ל פשוט לא יאומן אחי אתה תותח!

Pro_XXL_Universe
12-09-08, 12:43
די להיות צנוע יא תותח עולם!
אמרתי לך גם אחרי התחרות של IFBB ,אתה יכול להצליח מאוד בחו"ל ,תפרגן לעצמך קצת ! :clap::sbb4:

ארבל תשעה את מתחרה מקצועי בבקשה:)
אחרת אני יצבע את הקירות בבית שלך אם הדם שלו לכבוד ראש השנה:rolleyes:

עלוש
12-09-08, 12:45

חחחחחח כן הגיע הזמן להעיף את הקוקסינל הזה מפה
הוא רק הורס!!

arbel2
12-09-08, 12:52

כשאני אחזור הביתה אני אכנס לאדמין ואסגור עניין,אני כרגע לא בבית.