PDA

צפה בגרסא המלאה : ביקורת שלי על מספר מוצרים שצרכתי לאחרונה

senate
10-09-08, 23:32
muscletech nanox9:
ניטריק אוקסייד, מתחרה בניטריק בוסט של אופטימום ובניטרקס של BSN ודומיהם:

התחלתי לצרוך אותו לפני שבוע.
מרגישים אותו דיי מיידית, הם רושמים 9 שניות הוא מתחיל להיתעכל, נחשים מפחידים יותר מהתמונות שפירסמתי בגלריה יוצאים אחרי רבע שעה.
באימון עצמו, אני לא אכנס למושג פאמפ כי אני לא בטוח יודע מה זה אבל בהחלט יש תחושה בכל חזרה וחזרה כאילו אפשר לסחוט עוד מהמשקלים,
לא יודע אולי זה התחושה שהכיאלו הגוף יותר "מוצף בדם", אבל תחושה כזו לא היתה לי לפני כן בוודאות.

BSN SINTHA 6:
אבקת חלבון שמורכבת מ 6 סוגי חלבון כמו מי גבינה קזאין וכו'

רכשתי את המוצר בטעם מילקשייק שוקו, מאוד מזכיר את הטעם של צמפיון שוקולד, אפילו מתוק יותר אבל פחות טעם של שוקולד.

כל סקופ של 44 גרם מכיל 22 גרם חלבונים ו 15 גרם פחמימות וגם מכיל 6 גרם שומן. (אולי טעיתי שגרם או 2 אבל אין לי כח ללכת שוב למטבח כדי לדייק)

זה יוצא דווקא טוב שיש בו פחמימות כי עדיין לא מצאתי פה בארה'ב סוכר ענבים אז ככה אני צריך לטחון איתו פחות תמרים אחרי האימון.

אבל בהמשך אני לא חושב לרכוש אותו בשנית אלא רק חלבון WHEY רגיל.

צמפיון WHEY , מספר טעמים:
מאחר ולקח לי כמה ימים להיתמקם פה אז רכשתי מבעוד מועד מנות אישיות של צמפיון.

תות:
הרבה קצף, אחרי שעירבבתי אותו עם הבלנדר תוך מספק שניות האבקה שוב שוקעת לקרקעית
בכלל לא מתוך, נאלצתי להוסיך לו ממתיק, דיי מגעיל הטעם הזה בטוח לא הייתי רוכש אפילו עוד אריזה אישית שלא נדבר על דלי

וניל
לא יודע איך אפשר לפספס עם הטעם הזה אבל צ'מפיון פיספסו בגדול, לא מזכיר וניל, דווקא מרגיש מר אז שלא נדבר על מתיקות שאין, לא אהבתי בכלל.

שוקולד:
טעם שוקולד חזק, עם מיים ניראה כאילו חסר לו משהו "חלבי" לדעתי יכלו לתסף את האבקה עם משהו שיתן מראה יותר קרמי,
טעם טעים מאוד, עם חלב הוא מושלם, עם ממתיק זה טעם אלוהי !! פשוט משקה שוקולד איכותי, באקט בטוח !!

קרם עוגיות:
אכן טעם של קרם עוגיות, קצת יותר מתוק מהשוקולד, גם קניה בטוחה של דלי.

בננה
בהחלט טעים יותר מהבננה של אופטימום, אין בכלל ספק למרות שהטעם של הבננה עמנו חלש יותר האבקה מתערבבת טוב יותר וקרמית יותר,
אני באופן כללי לא אוהב בננה אז לא היית יקונה דלי, אבל לאוהבי הבננה זה קניה בטוחה

מוקצינו (אולי טעיתי במינוח אבל זה קפה שוקולד כזה, זרקתי את האריזה):
הטעם טוב אבל מי ששותה כל היום קפה זה יכול להימאס אם לא ממש מכורים לטעם של הקפה למרות שהוא לא חזק.
מתערבב מעולה וקצף קרמי איכותי.

חטיפי חלבון:

BIG 100 של MET-RX טעם קראנצ עוגיות:
חטיף די יגדול יחסית לאחרים לפחות ב 20%, הכי טעים שטעמתי, יש לו חלק קרמי עליון ממש אדיר
32% חלבון, 43% פחמימות מורכבות, 14% שומן מתוכו 8 רווי (כניראה בגלל זה הוא טעים)

למרות השומנים ושיש לו יחסית לאחרים פחות חלבון הייתי לוקח אות וכי דווקא הפחמימות שלו איכותיות והטעם !! אחח הטעם אממממ.

HI-PROTEIN של יוניברסל
גם טעים, שברירי ב85 גרם יש 33 גרם חלבון, 33 גרם פחמימות שמתוכם 26 רב כהלים, 6 גרם שומן.

תאכלס עם החברה הזו אני לא מאמין לכמות חלבון הגבוהה המוצהרת, והפחמימות חרא וגם לא מאמין להצהרה של הכמות שומן הנמוכה יחסית לחטיפים.

לא יודע לא הייתי נוגע בזה שוב.

WORLD WIDE PURE PROTEIN טעם שוקולד דלוקס
מרגיש כאילו יש לו פיצפוצי אורז בפנים והוא מתפורר יחסית, אבל הטעם שוקולד ממש חזק וטוב

41% חלבון , 33.3% פחמימות שמתוכם 5% זמינות, 8.9% שומן שמתוכו 6.4 רווי ו 0 טראנס.

מוצר מעולה לדעתי, גם מבחינת טעם וגם ערכים.

בכל אופן מאחר ואני בארץ האפשרויות האינסופיות בחודש הבא אצרוך מוצרים נוספים/אחרים ואם תהיו ילדים טובים אולי אני יעלה שוב ביקורת :P

וואלה רשמתי את זה בשבילכם אז מקווה שזה יעזור למישהו

itaiprz1
11-09-08, 00:24
תודה אחי ההיתי צריך את זה.

hypertrophy
11-09-08, 03:14
השתמשת פעם בניטריק אוקסייד אחר שיש לך איך להשוות? לומר מה יותר טוב?
אפשר להשיג אותו בארץ?

senate
11-09-08, 03:49
לא ניסיתי אחר, אבל שזה יגמר לי עוד שבועיים אני אקנה משהו אחר אז נשווה :]

בכל אופן הוא עושה את העבודה, קניה טובה בהחלט למרות שהוא יחסית יקר לשאר הניטרקסים.

VIKING
11-09-08, 05:06
חוץ מארגינין מה הנאנו x9 מכיל עוד?

boris19
11-09-08, 09:19
איפה מוכרים בארץ את הnanox9 ?

YONI
11-09-08, 10:27
איפה שאתה רוצה

HardCor3
11-09-08, 11:02
חוץ מארגינין מה הנאנו x9 מכיל עוד?

מכיל גם יהומבין שממריץ.

eyalamzleg
11-09-08, 12:30
בכמיות שיש ^^ בתוסף אני לא חושב שזה באמת משפיע.

HardCor3
11-09-08, 14:05
בכמיות שיש ^^ בתוסף אני לא חושב שזה באמת משפיע.

אתה לוקח כמות נאה של כדורים זה משפיע האמן לי.

Bar's
11-09-08, 15:45
על טעם וריח אין מה להתווכח (:
יכול להיות שיהיו אנשים שיבואו ויגידו הפוך... לא שאני פוסל אותך חס וחלילה
וגם אני הייתי צריך את זה.. תודה אחי (קונה קרם עוגיות בראשון)