PDA

צפה בגרסא המלאה : התיעצות תוספי תזונה...

The-One
11-09-08, 01:30
אוקי קודם כל אני רוצה להתיעץ איתכם

לקחתי עד עכשיו סריוס מאס ונגמר לי אחרי חודש וחצי בערך שהתחלתי לקחת תסריוס הייתי 62 קילו כיום אני 66:] ובכלל שהתחלתי להתאמן הייתי 55-56 .. אז מה שאני שואל בדוגרי אתם ממליצים לי שוב לקנות תסריוס מאס או שעדיף לי כבר לקחת איזה קריאטין שיספיק לי ל 4חודשים כי אני רוצה משהו חסכוני שיפסיק לי להרבה זמן אני חושב שאני פשוט יכול לאכול יותר להוסיף קלוריות במקום לקנות עוד סריוס ולשלב קריאטין טהור שיספיק לי ל 4חודשים ..

אז במצב הזה שלי מה הייתם ממליצים שוב גיינר?:] או פשוט אולי לקנות חלבון עם ש"ש ואז יצאו ערכים טובים יחסית מבחינת הקלוריות אשמח לעצות..

m0she
11-09-08, 01:46
הגיינר והקריאטין בכלל לא קשורים. אם אתה חושב שאתה יכול לאכול מספיק, עזוב את הגיינר בכל אופן. אם אתה חושב שאתה צריך קריאטין, תקנה קריאטין בכל אופן.

ArschGesicht
11-09-08, 01:50
נדיר למצוא מישהו שממש קשה לו לאכול מספיק על משקל כזה.. אפשר לדחוף בקלות 3 אלף קלוריות שזה כנראה יותר ממספיק בשבילך רק מאוכל מוצק שזה גם משביע וגם חוסך את כל הטרחה אח"כ של לנקות את השייקר מאבקה המסריחה \ בלנדר וגם לפעמים אפילו לא טעים לשתות את זה (ושלא לדבר על זה שזה יקר)
אני אומר אוכל, 66 קילו זה אפילו לא מצריך אבקת חלבון הייתי אומר

The-One
11-09-08, 15:19
נדיר למצוא מישהו שממש קשה לו לאכול מספיק על משקל כזה.. אפשר לדחוף בקלות 3 אלף קלוריות שזה כנראה יותר ממספיק בשבילך רק מאוכל מוצק שזה גם משביע וגם חוסך את כל הטרחה אח"כ של לנקות את השייקר מאבקה המסריחה \ בלנדר וגם לפעמים אפילו לא טעים לשתות את זה (ושלא לדבר על זה שזה יקר)
אני אומר אוכל, 66 קילו זה אפילו לא מצריך אבקת חלבון הייתי אומר

66 על 1.81 אחי לא סתם 66 אז אתה אומר אוכל+קריאטין? כי אני גם רוצה להתקדם במשקלים באיומן+זה עוזר למאסת השריר.

HardCor3
11-09-08, 15:34
66 על 1.81 אחי לא סתם 66 אז אתה אומר אוכל+קריאטין? כי אני גם רוצה להתקדם במשקלים באיומן+זה עוזר למאסת השריר.

כמה זמן אתה מתאמן?

Masquerade
11-09-08, 15:50
קנה אבקת חלבון, תכין גיינר ביתי.

gil-da91
11-09-08, 15:53
שמע אחי, לפי הנתונים שלך אתה בתת משקל עצבני! המטרה שלך זה לעשות עכשיו במשקל אבל גם במסאת שריר. תבנה תפריט מאסה, קח גיינר. ותשלב גם עם קריאטין. זאת לא בעיה. אני עושה את זה.

The-One
11-09-08, 16:00
שמע אחי, לפי הנתונים שלך אתה בתת משקל עצבני! המטרה שלך זה לעשות עכשיו במשקל אבל גם במסאת שריר. תבנה תפריט מאסה, קח גיינר. ותשלב גם עם קריאטין. זאת לא בעיה. אני עושה את זה.

אתה לא מלמד אותי מה אני צריך לעשות בסדר? כבנאדם שהתחיל 55קילו להתאמן על אותו גבוה אני יודע מה לעשות ויש לי מספיק ידע לזה אני רק מתיעץ מה כדי לקנות..

ומתאמן 5חודשים כבר..

gil-da91
11-09-08, 16:02
אתה לא מלמד אותי מה אני צריך לעשות בסדר? כבנאדם שהתחיל 55קילו להתאמן על אותו גבוה אני יודע מה לעשות ויש לי מספיק ידע לזה אני רק מתיעץ מה כדי לקנות..

ומתאמן 5חודשים כבר..

בונא יא פלוץ דבר יפה זה דבר ראשון.
רצית עצה - נתתי לך.
לפי מה שכתבת פה לא נראה כאילו אתה מבין כל כך.

The-One
11-09-08, 16:31
בונא יא פלוץ דבר יפה זה דבר ראשון.
רצית עצה - נתתי לך.
לפי מה שכתבת פה לא נראה כאילו אתה מבין כל כך.

אני מבין בסדר גמור ותפסיק לדבר ככה:]

השאלה היא על מה לבזבזת כסף אני רוצה על משהו שיתרום על קריאטין חשבתי שיעזור לי כי לבזבז שוב כסף על גיינר שיגמר אחרי חודש ואז ושב לקנות? מה היתרון בזה

Bono
11-09-08, 16:33
אם אתה רוצה לבזבז את הכסף תביא אותו לי.
קונים אם צריך לא סתם כדי לבזבז . אם אתה אוכל מספיק אז אתה לא צריך גיינר.
תפרט למה אתה צריך קריאטין.

The-One
11-09-08, 16:42
אם אתה רוצה לבזבז את הכסף תביא אותו לי.
קונים אם צריך לא סתם כדי לבזבז . אם אתה אוכל מספיק אז אתה לא צריך גיינר.
תפרט למה אתה צריך קריאטין.

בעיקר עליה במשקלי עבודה.....

Bono
11-09-08, 16:44
בעיקר עליה במשקלי עבודה.....

נתקעתה במשקלים?

The-One
12-09-08, 07:28
חברה עוד יעוץ אשמח..

tal_s
12-09-08, 07:35
אם על 60 קילו אתה צריך גיינר מה יהיה שתיהיה 80 קילו..
גיינר זה תוסף למפונקים , תתחיל לדחוף אוכל וזהו.. זה לא בעיה להגיע ל מאזן חיובי על 60 קילו .
לגבי קריאטין, על תקח סתם אתה מתאמן רק 4 חודשים ואין מצב שכבר נתקת במשקלים אלה אם אתה לא מתאמן נכון.
קיצר, תשמור תכסף לדברים יותר חשובים או קנה אבקת חלבון

itaiprz1
12-09-08, 13:19
אם על 60 קילו אתה צריך גיינר מה יהיה שתיהיה 80 קילו..
גיינר זה תוסף למפונקים , תתחיל לדחוף אוכל וזהו.. זה לא בעיה להגיע ל מאזן חיובי על 60 קילו .
לגבי קריאטין, על תקח סתם אתה מתאמן רק 4 חודשים ואין מצב שכבר נתקת במשקלים אלה אם אתה לא מתאמן נכון.
קיצר, תשמור תכסף לדברים יותר חשובים או קנה אבקת חלבון

אחי בידיוק מה שאני אומר,
כל אחד על 50 -60 קילו בא אומר אני צרייך גינר wtf?!?!
אם ההיתי במשקל הזה ההיתי גומר את התפריט שלי ב2 ארוחות,

Bono
12-09-08, 13:21
חברה עוד יעוץ אשמח..

מה עוד יעוץ
תענה על מה ששאלתי אותך כבר

The-One
12-09-08, 13:42
מה עוד יעוץ
תענה על מה ששאלתי אותך כבר

לא בדיוק נתקעתי במשקלים אני מעלה לפעמים שקל לי אבל יהיה טוב לעוד משקל חח הקיצר

אתה מציע לי לקנות אבקת חלבון חסוכנית שתעזור לי להשלים את כמות החלבון היומית ןלהוסיף ש"ש ויהיה ערכים נחמדים?:] מה אתה ממליץ אני צריך משהו שיספיק להרבה זמן.

Bono
12-09-08, 14:13
לא בדיוק נתקעתי במשקלים אני מעלה לפעמים שקל לי אבל יהיה טוב לעוד משקל חח הקיצר

אתה מציע לי לקנות אבקת חלבון חסוכנית שתעזור לי להשלים את כמות החלבון היומית ןלהוסיף ש"ש ויהיה ערכים נחמדים?:] מה אתה ממליץ אני צריך משהו שיספיק להרבה זמן.

אם אתה עולה במשקלים אז אתה לא צריך קריאטין עכשיו.
אתה מגיע לכמות החלבון היומית נכון? (אתה עולה במשקל וכו..)
אז שמור את הכסף או שתשתמש בו למשהו אחר שאתה צריך.

The-One
12-09-08, 16:05
אם אתה עולה במשקלים אז אתה לא צריך קריאטין עכשיו.
אתה מגיע לכמות החלבון היומית נכון? (אתה עולה במשקל וכו..)
אז שמור את הכסף או שתשתמש בו למשהו אחר שאתה צריך.

חשבתי לקנות אבקת חלבול להוסיף ש"ש בננה ולהגיע לערכים נחמדים של 400-300קלוריות שזה גם משהו השאלה שלי איזה אבקת חלבון אתה ממליץ לי לקנות משהו טוב שיספיק לי להרבה זמן וכמה סקופים יש בזה אשמח לתשובה תודה מראש גבר:}

DrGYM
12-09-08, 16:11
חשבתי לקנות אבקת חלבול להוסיף ש"ש בננה ולהגיע לערכים נחמדים של 400-300קלוריות שזה גם משהו השאלה שלי איזה אבקת חלבון אתה ממליץ לי לקנות משהו טוב שיספיק לי להרבה זמן וכמה סקופים יש בזה אשמח לתשובה תודה מראש גבר:}

אופטימום גולד.

ותאכלס, אני לא מבין מה הבעיה להכין גיינר בייתי..
נראה לי אפילו יותר טעים.

The-One
12-09-08, 16:21
אופטימום גולד.

ותאכלס, אני לא מבין מה הבעיה להכין גיינר בייתי..
נראה לי אפילו יותר טעים.

מה הכוונה גיינר ביתי יענו עם האבקת חלבון?:]

ובטח שזה יותר טעים וגם יותר קל להכניס לבטן זה לא מכביד כומ גיינר שיש בו מין הסתם הרבה קלוריות.

blackbimer
12-09-08, 19:45
כן אבל לשם כל הקלוריות האלה זה עולה כ"כ יקר

גיינר זה פתרון מעולה ואם כסף לא היה פקטור זה היה דבר מדהים..700 קלוריות במנת הגשה..

לא להגזים עם הקטילות פה...

בכל מקרה תקנה אבקת חלבון או אופפטימום או צמפיון
סקופ שלהם זה 24 גרם חלבון
תקנה שבולת שועל תוסיף בערף 10 כפות מזה לבללנדר
כוס חלב ותשתה כמוןבן שאפשר להוסיף חמאת בוטנים או אגוזים בשביל השומן
זה לא יוצא בול הקלוריות של הגיננר וגם תצטרך לאכול עם כפית קצת כי לא כל השיבולת מצליחה להיגרס

reshos123
12-09-08, 20:43

ומתאמן 5חודשים כבר..

בגלל שיש לך מספיק ידע אתה עדיין שחיף, ובגלל שיש לך מספיק ידע אתה מערבב בין דברים שלא קשורים אחד לשני

ובקשר לשאלה, אם זה לא יכביד על אבא כלכלית אז תיקח גיינר, אם אין אפשרות לגיינר תצטרך להסתדר בלעדיו

The-One
12-09-08, 21:20
כן אבל לשם כל הקלוריות האלה זה עולה כ"כ יקר

גיינר זה פתרון מעולה ואם כסף לא היה פקטור זה היה דבר מדהים..700 קלוריות במנת הגשה..

לא להגזים עם הקטילות פה...

בכל מקרה תקנה אבקת חלבון או אופפטימום או צמפיון
סקופ שלהם זה 24 גרם חלבון
תקנה שבולת שועל תוסיף בערף 10 כפות מזה לבללנדר
כוס חלב ותשתה כמוןבן שאפשר להוסיף חמאת בוטנים או אגוזים בשביל השומן
זה לא יוצא בול הקלוריות של הגיננר וגם תצטרך לאכול עם כפית קצת כי לא כל השיבולת מצליחה להיגרס
אפשר לדעת תמחיר של האבקות חלבון וכמה סקופים יש בה?

Bono
12-09-08, 21:30
אפשר לדעת תמחיר של האבקות חלבון וכמה סקופים יש בה?

כתוב באתר הראשי .. כנס, תבחר ותעשה הזמנה\ לך לחנות

פאראמדיק
13-09-08, 12:43
אם יש באפשרותך להכין גיינר ביתי, אכן אבקת חלבון תיהיה הקנייה הנכונה.

בתאבון,