PDA

צפה בגרסא המלאה : 2 דברים שמתנגשים אחד בשני.

Lioneer
11-09-08, 18:10
יש לי בעיה, עליתי במשקל כהרבה (12 קילו) אך בעקבות זאת עליתי גם באחוז שומן ככה שהריבועים הרבה פחות בולטים לי, אבל כל שאר החלקים בגוף סבבה לגמרי. אני די רזה, חסרים לי עוד 1-3 קילו.
179 על 64 ק"ג

מה לעשות במצב כזה? חיטוב או מסה?
אחרי ההעלאה למשקל המבוקש להתחיל חיטוב? אני נורא מבולבל.

P-a-n-1-c
11-09-08, 18:14
179 על 64 קילו זה על הפנים אחי... תמשיך לעלות ב80 קילו תחשוב על חיטוב

Lioneer
11-09-08, 18:36
עזוב את זה, אני לא בקטע של באדיבילדינג, אני רק רוצה גוף חטוב ולא מפחיד מדי, אל תתייחס למשקל מטרה.

P-a-n-1-c
11-09-08, 18:44
בסדר אבל 64 קילו על 179 זה שחיף...

Lioneer
11-09-08, 18:51
אז תחשוב שאני 75 קילו

אל תסטה מהשאלה בבקשה

Masquerade
11-09-08, 18:54
שמע, אתה תצטער אם תיכנס לחיטוב. תמשיך מסה עד לקראת סוף החורף, תשתדל כמה שיותר נקי, ורק אז תחטב. אתה תבזבז זמן ותצטער אם תחטב.

HardCor3
11-09-08, 19:00
כמו שאמרו לך כאן עד 80 קילו אין לך מה לחשוב על חיטוב.

!Demon!
11-09-08, 19:14
אם תעשה יחטוב עכשיו לא תשיג הרבה חבל תעלה עוד במסה ואז כבר חיטוב

shukila
11-09-08, 19:26
מה אתה רוצה לחטב את מה שאין?

king l8
11-09-08, 20:04
על מה אתה מדבר אחי ?? רק מסה!

Lioneer
11-09-08, 20:23
ומה עם הבטן? איך היא תשתפר?

nirbin
11-09-08, 20:27
עזוב את זה, אני לא בקטע של באדיבילדינג, אני רק רוצה גוף חטוב ולא מפחיד מדי, אל תתייחס למשקל מטרה.

חבר יקר.
אם אתה חושש שיום אחד תתעורר בבוקר אחרי אימון ותגלה ששריריך תפחו בטעות למימדים של בודיבילדר מפחיד, הרשה לי להניח את דעתך וחששך - זה לא יקרה. גם אם תבלע שוקת מלאה בסטרואידים, זה לא יקרה. אף מר עולם לא זכה פתאום בגוף שלו בלוטו - הוא עבד על זה תקופה ארוכה ומייגעת עם הרבה כוונה להראות כמו שהוא נראה.
אם מעולם לא היה לך גוף חטוב (מראה אתלטי-לייט, קצת ריבועים, קצת שרירים, לא מפחיד, סבבה לחוף הים), ואתה רוצה אחד כזה יש שתי דרכים:

אם אתה לא בקטע של בודיבילדינג אתה יכול לעשות כל ערב 30 שכיבות סמיכה ו-50 עליות בטן ולהחזיק ליד המיטה משקולת 3 ק"ג (לכל החברים הצפונבונים שלי יש כזו ליד המיטה, בשידה, מעל ערימה של בלייזרים ישנים, מהמשקולות המצופות גומי/ספוג כזה, מכירים?), אולי להשתמש במכשירים האלה של ערוץ הקניות, ותגיע לזה תוך כמה שנים אם לא תאכל יותר מדי.

אם אתה רוצה תוצאות ומהר, אני ממליץ לך להיכנס לקטע של בודיבילדינג, להתאמן בצורה תכליתית ורצינית במטרה לעצב את הגוף שלך (=בודיבילדינג) לצורה הרצוייה. אם אתה חושש מתוצאה כמו התנפחות יתר, ראה את ההערה שלי בהתחלה.

itaiprz1
11-09-08, 23:23

או קי תיראה מה זה לא בקטע של בודיבילדיג אם לא שמתה לב באיזה פורום אתה בדוק שוב,
עכשיו מה זה גוף לא מפחיד פעם ראיתה גוף שפחדתה מימנו ?!?!?!,
ובקצרה אם תתחיל חיטוב תיהיה שחיף אם לא גם תיהיה שחיף אם תעלה מסה אז אתה לא תיהיה שחיף,

haas
11-09-08, 23:30
אתה מעדיף ריבועים וגוף דק ורזה ( שחיף =) ) ??.
אני מעדיף להיות על 20 גרם שומן ולא להיות שחיף !
בכל מקרה תעלה מסה והרבה לפחות עד סוף החורף ורק אחר כך בקיץ תתן חיטובון קטן ותגיד שלום לריבועים בחזרה ..
השאלה מה הבנות מעדיפות...בינינו...

tal_s
11-09-08, 23:48
השאלה מה הבנות מעדיפות...בינינו...

עצוב.. אם בגלל זה אתה מתאמן ומשקיע תנשמה...

haas
12-09-08, 00:16
עצוב.. אם בגלל זה אתה מתאמן ומשקיע תנשמה...

באופן אישי זאת ממש לא הסיבה שבגללה אני מתאמן... אם זה חשוב אז אני מתאמן בשביל לזרז את חילוף החומרים בגוף שלי כי יש לי בעיה בנושא וגם בשביל האתגר. אבל ברור שאי אפשר שלא לחשוב על הנושא של בנות כשאתה אומר שמצידך להיות מפוצץ בשומן העיקר לא להיות שחיף...עזוב בנות, אפילו סתם בין החבר'ה שלי לא הייתי רוצה להסתובב מפוצץ בשומן גם אם זה מלווה במסת שריר שאף אחד לא ממש יכול לראות במצב של 20 אחוז שומן ומעלה..

itaiprz1
12-09-08, 00:22
באופן אישי זאת ממש לא הסיבה שבגללה אני מתאמן... אם זה חשוב אז אני מתאמן בשביל לזרז את חילוף החומרים בגוף שלי כי יש לי בעיה בנושא וגם בשביל האתגר. אבל ברור שאי אפשר שלא לחשוב על הנושא של בנות כשאתה אומר שמצידך להיות מפוצץ בשומן העיקר לא להיות שחיף...עזוב בנות, אפילו סתם בין החבר'ה שלי לא הייתי רוצה להסתובב מפוצץ בשומן גם אם זה מלווה במסת שריר שאף אחד לא ממש יכול לראות במצב של 20 אחוז שומן ומעלה..

1. להאיץ תחילוף חומרים wtf?!.
2.בשביל אתגר תעבוד עם כבר כוח.
3.לא יודע לי ניראה שעדיף להיות עם 16-7 אחוז שומן כשרואים שיש לך ידים גדולות,(ובחורף אף אחת לא ראה תבטן) העיף להיות ככה מאשר להיות על 8 אחוז שומן ולשקול 50.

וחוץ מזה למה אתה חושב שתגיע ל20 אחוז שומן קודם תעלה קילו אחר קח בוא תדבר על שומנם.

haas
12-09-08, 00:47
1. להאיץ תחילוף חומרים
כן יש לי בעיה של חילוף חומרים בגוף שעדיף שכאן אני אגמור לדבר על זה כי זה לא ממש נעים wtf?!.
2.בשביל אתגר תעבוד עם כבר כוח.
לא מאתגר אותי כוח..מאתגר אותי לראות עד לאן אני יכול להביא את הגוף שלי מבחינת פיתוח

3.לא יודע לי ניראה שעדיף להיות עם 16-7 אחוז שומן כשרואים שיש לך ידים גדולות,(ובחורף אף אחת לא ראה תבטן) העיף להיות ככה מאשר להיות על 8 אחוז שומן ולשקול 50.
חח אחי 7-16 אחוז זה טווח קצת גדול אתה לא חושב? ב7 אחוז אתה תראה קוביות אפילו אם אין עלייך מאסה בכלל, ב16 אתה לא תראה כמעט כלום גם אם יש עלייך מאסה מכובדת...ואני מעדיף להראות מחוטב תמיד מאשר שיהיו לי ידיים ענקיות מלאות שומן. מה לעשות עניין של העדפה.
וחוץ מזה למה אתה חושב שתגיע ל20 אחוז שומן קודם תעלה קילו אחר קח בוא תדבר על שומנם.
ל20 אחוז שומן אני בחיים לא אגיע, ועליתי כבר 7 קילו מאז שהתחלתי להתאמן (לפני חודשיים)

......

itaiprz1
12-09-08, 07:10
......

ב16 יראו הרבה הרבה אל תיאג,
ולחילוף חומרים פשוט שתה מים ותאכל כל בוקר אקטיב של דנונה,
ובקשר לעליה במשקל 7 קילו בחודשיים אתה אומר ששקלתה 57 אז זה לא הכל שריר אתה יודע יש גם נוזלים,

סכל מקרה עוד לא הגעתה למצב שאתה צריך חיטוב כמו שאמרו תגיע ל70 קילו אל תידאג ב70 לא תיהיה כלכך שמן ואם ממש יש לך בעיה עם השומן פשוט תעלה נקי.