PDA

צפה בגרסא המלאה : צו ראשון

Leo
05-01-07, 23:35
סליחה אם מישהו שאל את זה פשוט אני חייב ללכת עוד מעט ורציתי להשאיר את הנושא שמי שמחובר עכשיו יענה ת כמה פעמים אפשר לדחות צו ראשון עד שעוצרים אותך \ לא יודע מה קורה

כי יש לי מתכונת באותו יום של הצו הראשון ואין לי עצבים למועד ב' (והיו עוד סיפורים עם הצו הקודם)

Ori-Silver
05-01-07, 23:40
סליחה אם מישהו שאל את זה פשוט אני חייב ללכת עוד מעט ורציתי להשאיר את הנושא שמי שמחובר עכשיו יענה ת כמה פעמים אפשר לדחות צו ראשון עד שעוצרים אותך \ לא יודע מה קורה

כי יש לי מתכונת באותו יום של הצו הראשון ואין לי עצבים למועד ב' (והיו עוד סיפורים עם הצו הקודם) אם אתה מפספס פעם פעמיים אחרי שקוראים לך לא יקרה כלום אל תתרגש יותר מידי הם עושים סתם רוח אבל אף אחד לא יבוא לעצור אותך אולי רק אחרי מלא פעמים שלא התיצבת

סהר!
05-01-07, 23:56
Leo רק אחרי 4\5 קריאות יש דבר שנקרא צו אדום.
זה שבאים לקחת אותך מהבית ועוצרים אותך ואתה נכנס לכלא לזמן מה.
אבל גם לי היה אותו סיפור עם מתכונת בהיסטוריה ללכת לצו ראשון אבל בסוף לא הלכתי לא לזה ולא לזה.
לצו לא הלכתי כי דחיתי בגלל המתכונת ולמתכונת לא הלכתי כי חליתי

Bullet
06-01-07, 00:24
Leo אל תעשה את זה, תלך לצו 1 כי אם אתה לא הולך הם חושבים שאין לך מוטיבציה ואז הקב"א שלך יכול להפגע.

Ori-Silver
06-01-07, 00:28
Leo אל תעשה את זה, תלך לצו 1 כי אם אתה לא הולך הם חושבים שאין לך מוטיבציה ואז הקב"א שלך יכול להפגע. חרטא ברטא לי יש קב"א 55 והברזתי להם 4 פעמים זה ממש לא מוריד כלום העיקר שאתה תראה לבוחנת שאתה בן אדם חברותי מאוד ובעל אופי מנהיגותי ושתוציא ציון גבוה בפסיכוטכני ממש לא שווה להפסיד מתקונת בגלל צוו מחורבן

sustanon
06-01-07, 00:52

כי יש לי מתכונת באותו יום של הצו הראשון ואין לי עצבים למועד ב' (והיו עוד סיפורים עם הצו הקודם)

אל תתרגש אחי שלחו לי בזמנו איזה 20 צווים אדומים ולא עשו כלום לא באו הביתה ולא כלום ואז פתאום אחרי חודשיים מהצו אדום האחרון שלחו לי תאריך גיוס ובזה זה ניגמר...

Nareznoy
06-01-07, 00:56
אל תתרגש אחי שלחו לי בזמנו איזה 20 צווים אדומים ולא עשו כלום לא באו הביתה ולא כלום ואז פתאום אחרי חודשיים מהצו אדום האחרון שלחו לי תאריך גיוס ובזה זה ניגמר...

בטח התקשרו אליך איזה 100 פעם ואיימו עליך :)

Bullet
06-01-07, 00:58
חרטא ברטא לי יש קב"א 55 והברזתי להם 4 פעמים זה ממש לא מוריד כלום העיקר שאתה תראה לבוחנת שאתה בן אדם חברותי מאוד ובעל אופי מנהיגותי ושתוציא ציון גבוה בפסיכוטכני ממש לא שווה להפסיד מתקונת בגלל צוו מחורבן
אני שמעתי שבראיון האישי המאבחנת תשאל אותך למה לא באת לקודמים ואם תגיד לה תרוץ דפוק זה ידפוק לך את הציון של הראיון.

Nareznoy
06-01-07, 00:59
אני שמעתי שבראיון האישי המאבחנת תשאל אותך למה לא באת לקודמים ואם תגיד לה תרוץ דפוק זה ידפוק לך את הציון של הראיון.

הכי טוב להגיד שהיית חולה

THOMPSON
06-01-07, 01:06
שאלו אותך? אותי לא, וכל מי שאני מכיר לא שאלו.
בראיון רואים איזה בן אדם אתה, השקפתך כלפי דברים מסויימים, לימודים, עבודה החיים-בכלליות
לא משנה להם למה לא באת בצו הראשון, או בזימון השני

Ori-Silver
06-01-07, 01:06
אני שמעתי שבראיון האישי המאבחנת תשאל אותך למה לא באת לקודמים ואם תגיד לה תרוץ דפוק זה ידפוק לך את הציון של הראיון.חח מה פתאום אתה חושב שהמאבחנת מסתכלת על התיק שלך לפני שאתה נכנס?יש שם כל כך הרבה אנשים אין סיכוי אפילו שהם ישאלו את זה כי בשביל זה הם צריכים להתחיל לעבור על התיק שלך וממש אין להם זמן לזה

Leo
06-01-07, 14:33
שיהיה זה סבבה , איזה חרישה דפקתי אתמול בשביל המתכונת.... חומר של 20 שעות ב 5 שעות ללא הפסקה עם כאפות ושכיבות שמיכה מול החומר כל פעם שהתחלתי להרדם ואיבדתי ריכוז...

עריכה : תודה לכל מי שעזר .
אני ליחידות קרביות לא מכוון בגלל הראייה לא בא לי להסתובב במקום מלא ערבים עם משקפיים שיכולים ליפול ברגע ואז אני לא יזהה מי ערבי ומי לא

VoRteX
06-01-07, 14:37
שיהיה זה סבבה , איזה חרישה דפקתי אתמול בשביל המתכונת.... חומר של 20 שעות ב 5 שעות ללא הפסקה עם כאפות ושכיבות שמיכה מול החומר כל פעם שהתחלתי להרדם ואיבדתי ריכוז...

עריכה : תודה לכל מי שעזר .
אני ליחידות קרביות לא מכוון בגלל הראייה לא בא לי להסתובב במקום מלא ערבים עם משקפיים שיכולים ליפול ברגע ואז אני לא יזהה מי ערבי ומי לא

במה יש לך בגרות אחי?

Leo
06-01-07, 14:41
מתכונת במתמטיקה

4 יחידות.

בגדול חרשתי כ"כ חזק שעכשיו אני יכול לראות אי שויון ריבועי עם שברים שהוא לא מסודר ואחרי 2 דקות בלי לרשום שום דבר לדעת את הפתרונות.

blinki
06-01-07, 18:58
.
זה הסיבה הכי עלובה ששמעתי בחיי.

Leo
06-01-07, 19:04
זה הסיבה הכי עלובה ששמעתי בחיי.
אני בקושי יכול לשחק כדורגל בגלל הראייה אז נראה לך אני ילך לשם בלי תיקון ראייה?

אם אפשר לדחות את השירות לשנה אחרי הבית ספר אני עושה תיקון ראייה והולך לקרבי

Gamerrrrr
06-01-07, 23:00
חרטא ברטא לי יש קב"א 55 והברזתי להם 4 פעמים זה ממש לא מוריד כלום העיקר שאתה תראה לבוחנת שאתה בן אדם חברותי מאוד ובעל אופי מנהיגותי ושתוציא ציון גבוה בפסיכוטכני ממש לא שווה להפסיד מתקונת בגלל צוו מחורבן
זה מה שאתה חושב :whistle:

L-aD
06-01-07, 23:21
שלחו לי צוים בכל צבעי הקשת בזמנו אל תדאג אחי עליי לא קורה כלום....

sustanon
07-01-07, 01:50
אני אומר לך לא יקרה כלום לא הגעתי לאף צו פשוט שךחו לי תאריך גיוס עזוב שגם אליו לא הלכתי אבל זה כבר עניין אחר

Leo
07-01-07, 12:59
עזבו אני בא לזה בפעם הבאה פשוט מחר מתכונת ואין לי עצבים להכשל אפילו שאני לא יודע למה אני צריך את הזבל הזה