PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה קורנפלקס הכי מומלץ?

Avi
13-09-08, 00:10
אני היום אוכל פיטנס ויש בזה 80 גרם פחמימות על כל 100 גרם שזה מצוין. מתוכם 17 גרם סוכרים. רציתי לדעת אם יש קורנפלקס בעל ערכים יותר טובים?

Bar's
13-09-08, 00:12
מה שאני מכיר:
ברנפלקס
פייבר 1

shahar-king
13-09-08, 00:15
אני במאסה אוהב דגנים הם הרבה קלוריות זה מקל עליך במהלך היום להגיע לכמות קלוריות מספקת

בחיטוב ברנפלקס!
הפייבר עושה כאבי בטן ביגלל כמות הסיבים האסטרונומית שיש בו וגם חרא מסריח מאוד ורך כימעט שילשול
כל נוד אתה צריך מסכת אבך

eladddi
13-09-08, 00:38
אני במאסה אוהב דגנים הם הרבה קלוריות זה מקל עליך במהלך היום להגיע לכמות קלוריות מספקת

בחיטוב ברנפלקס!
הפייבר עושה כאבי בטן ביגלל כמות הסיבים האסטרונומית שיש בו וגם חרא מסריח מאוד ורך כימעט שילשול
כל נוד אתה צריך מסכת אבך

ניראה לי אתה זה הבעיה
לא הפייבר
חחחחח

Kazzanova
13-09-08, 01:23
פייבר1

liftt
13-09-08, 10:21
במסה דליפקאן או ברנפלקס+גרנולה
אלה עם שייק חלבון שוקו+חלב עליהם, מעדן :d

Bono
13-09-08, 10:27
אתה יכול לבשל את השיבולת שועלה עם מים, חלב, ממתיק ולהוסיף קינמון-מעדן.

mandarine
13-09-08, 10:37
מומלץ למה? ברנפלקס יבש וחסר טעם זה כמעט רק סובין עם טיפה קמח מלא ומלטיטול. הפייבר זה אוכל חולדות עם הרבההה מידי ממתיקים אספרטיים ואסולפם k שעושים כאבי בטן ורק בגלל זה אוהבים את זה. ויש בו יותר מדי סיבים, בכמות מוגזמת שסתם מגרה את הקיבה והמעי, לי שאוכל עוד סיבים מקמח מלא ממקורות אחרים וגם ירקות ופירות אז בכלל מוגזם.
אני אוהבת את הקראנצ'ים, צורה של גליל רחב, קמח חיטה מלא ושיבולת שועל, למי ששונא קווקר זה מאפשר לצרוך שיבולת שועל בלי לאכול את הדבר המגעיל האמיתי, יש גם בזה הרבה סיבים מ2 הסוגים. זה בלי סוכר אבל יש ממתיקים איזומלט ומלטיטול, למי שרגיש לאיזומלט זה בעיתי..
ויש את הטבעי של דייסת קווקר אולד פאשן עם חלב או גרנולה
יש גם אול בראן רגיל/עם סובין/עם פירות או של קלוגס, דליפקאן, פינוקי בריאות ופיטנס הם בסדר פשוט מכילים גם קצת סוכר או דבש

Avi
13-09-08, 12:23
תודה על התגובות.
אני אנסה את הפיבר 1 למרות שלא זכור לי שנתקלתי בזה בסופר, ואת הקראנצים עם השבולת שועל. הסיבה היחידה שאני אוכל היום שבולת שועל זה בשביל לקבל את הסיבים המסיסים אבל איך שאני לא אוכל את זה הטעם פשוט נוראי.

shahar123
13-09-08, 14:26
אין על קראנצים זה פשוט טעיםםםםםםםםםםםם פצצות

UltraShay
13-09-08, 14:27
:yup:ב-ר-נ-פ-ל-ק-ס