PDA

צפה בגרסא המלאה : אפילו בקנדה מזועזעים מהתוצאה של מישל בתחרות של אשר

LAMPARD
15-09-08, 01:14
LAMPARD
--------------------------------------------------------------------------

היכנסו לקישור ,תראו איזה תמונה יפה.

http://www.daylife.com/photo/0aGSgXd84D7rq/israel

טכנאי פורום
15-09-08, 01:16
arbel2
--------------------------------------------------------------------------------

תמונה מדהימה
למישל יש משפחה זהב ,אחד אחד תותחים !

טכנאי פורום
15-09-08, 01:18
ValkYriE
--------------------------------------------------------------------------------

תמונה טובה מאוד

טכנאי פורום
15-09-08, 01:18
OverPower

איזה תמונה יפהההה

טכנאי פורום
15-09-08, 01:19
LAMPARD

עוד תמונה יפה של מישל.
מזכיר את דניס וולף...

http://mr1.co.il/Mishel/mmt2.jpg

טכנאי פורום
15-09-08, 01:19
Pro_XXL_Universe

הלו מישל טרוני!!אתה קורא פה????אח שלך אוהב אותך!רק רוצה שתידע!
ואני אומר לך שוב אתה בישבילי מקום ראשון אחי וזה שלקחו את המקום הראשון ברמאות זה לא אומר שזה יכול לשבור אותנו אחי!
אלכס אומנם היה ניראה מעולה באמת אבל לא הגיע לו לקחת אותך פשוט לא!
מה שחשוב עכשיו אחי זה להמשיך קדימה ובקרוב יקום כאן איזה משהו רציני שיתחיל למחוק את כל המשחקי כבוד האלו מהתחרויות של הבאדיבילדינג בישראל!
חבר'ה אנחנו רוצים תחרות מקצועית ולא תחרות שנבנת על מוניטין וכסף!

מישל טרוני מספר אחת!מר ישראל לשנת 2008 למשקל החופשי של איגוד IFBB יחנקו הקנאים!

שבוע טוב

טכנאי פורום
15-09-08, 01:20
Philip1123

אני כנראה היחיד שחושב כאן שמישל לא הגיע בשייפ המספק כמו בשנה שעברה. הרבה אנשים כאן נותנים לתחושה הסובייקטיבית שלהם יותר מדי ביטוי ולא אובייקטיביים. אני לא אומר שהמקום הראשון היה מושלם, אבל הוא הגיע עם מסה גדולה יותר, והיה חטוב ויבש יותר ממישל. עם כל הצער שבדבר, הגיע למישל המקום השני. העליה בקטגוריה אחת היתה אולי מהירה מדי בשבילו. אני בטוח שבשנה הבאה הוא יגיע מוכן ועם מוטיבציה בשמים ויקח את המקום הראשון.

טכנאי פורום
15-09-08, 01:21
Lampard

שמעת על פורפורציה ,יופי וגב???
מישל לא היה פחות חטוב ויבש ממנו!

טכנאי פורום
15-09-08, 01:21
ניגרי ענק

לא במקרה טרם הבעתי את דעתי ואני אסביר: כיוון שלא התאפשר לי להגיע פיזית ולצפות בתחרות, אני חושב שזה יהיה לא רציני ולא אחראי לשפוט או להשוות בין שני מתחרים, ששניהם ברמה גבוהה מאוד, על סמך תמונות ממצלמת פלאפון מעפנה.
כל מי שלא היה שם לא יכול לפסוק בכזאת ידענות.
בכל אופן מעניין לשמוע יותר פרטים על אלכס, מתחרה מעולה, שנקלע שלא באשמתו לתוך קלחת הויכוחים הזאת.
אגב אם אינני טועה למישל ואלכס יש עניין משותף: לשניהם אחים שגם הם באדיבילדרים מצטיינים.
אצל מישל מדובר במיודענו גדי, זוכה פעמים במר ישראל עד 75 קילו, ואצל אלכס זהו וובה - אלוף האלופים של אי אף בי בי ב 2004.

BIGROY
15-09-08, 23:24
אביב עומר , חידשת לי על אלכס .
דרך אגב זאת הסיבה שאני לא מביע דעה בנושא .

Jones
15-09-08, 23:33
ללא ספק מקום ראשון שלו!