PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך את עזרתכם בלהבין איך מתנהל חיי באדיבילדר

ilayzror
15-09-08, 03:16
ilayzror

--------------------------------------------------------------------------------

רציתי לדעת במפורט איך מתנהל חיים של באדי בילדר בזמן המסה.
לא יעני מתי אתה הולך לחרבן או לצחצח שיניים.
אני מדבר על זמן אימונים , כמה פעמיים בשבוע אתה במכון כושר וכמה זמן, האם אתה עושה איזשהו ספורט אחר חוץ מהאימונים בזמן המאסה.
האם אתה עושה פה ושם שכיבות שמיכה / מתח / כפיפות בטן למרות שיש לך אימון נגיד אחר הצהריים?
הסטיגמה שקיבלתי זה שמישהו במסה , הדבר היחיד שהוא עושה זה מתאמן שעה פעם ביומיים ( בערך)
וכל הזמן האחר הוא הולך לפי התפריט שלו. כל הדברים האלה נכונים?

אם זה לא הפורום המתאים אז מצטער תמחקו את ההודעה

טכנאי פורום
15-09-08, 03:17
ArschGesicht

--------------------------------------------------------------------------------

מאסה? זה לא כזה משהו מיוחד כמו שעשית את זה..
אוכל מסודר ומתאמן מסודר זה הכל
בונה תפריט שמתאים לך ומתאמן רגיל.. ואתה גודל כתוצאה מכך זה לא כזה משהו מיוחד

טכנאי פורום
15-09-08, 03:18
ilayzror

תראה, אני לא התאמנתי כמו שצריך להתאמן והייתי עושה בין שעתיים-שלוש ספורט ביום 6 פעמיים בשבוע.
יעני המון. ופתאום אמרתי לעצמי בוא נעשה את זה כמו בן אדם אמיתי ונלך לפי החוקים.
אז רציתי לדעת מה מותר ואסור בנוגע למאסה.
האם אפשר לגנוב פה ושם סטים של מתח נגיד...
האם בזמן מנוחה מותר לעשות ספורט?
יש בי פחד לא לעשות אימונים ארוכים וטובים כדי לא להגיע לאימון יתר :|

העלתי את הנושא הזה כי פעם הייתי בלי הפסקה בפעילות, ועכשיו חוץ משעה ביומיים שאני עושה אימון אני רק אוכל.

טכנאי פורום
15-09-08, 03:18
bigwave1

בודיבילדר, בניגוד לסתם מתאמן, מקפיד על תפריט תזונה+תוכנית אימונים .

טכנאי פורום
15-09-08, 03:19
Dr. Muscle

לא עושים מתח ושכיבות סמיכה בנוסף לאימון. אפשר לפתוח אימון בסטים של חימום במשקל גוף למרות שכמעט אף אחד לא נוהג ככה.

טכנאי פורום
15-09-08, 03:19
SiX PACK

הם לא עושים אימון פעם ביומיים אלא לפחות 5 פעמים בשבוע, ולפעמים גם 2 אימונים ביום (אימון בוקר ואימון ערב)

טכנאי פורום
15-09-08, 03:20
toxicity

"פורסם במקור על ידי six pack
הם לא עושים אימון פעם ביומיים אלא לפחות 5 פעמים בשבוע, ולפעמים גם 2 אימונים ביום (אימון בוקר ואימון ערב)"

אני מכיר אישית באדיבילדרים שלא עוברים את ה2-3 אימונים בשבוע
ההכללה שלך טיפשית

טכנאי פורום
15-09-08, 03:20
custello

4 אימונים בשבוע באורך של שעה +- ונגיד ריצה פעם אחת בשבוע מספיקה כדי להתפתח?
כמובן שעם תפריט מצוין.

טכנאי פורום
15-09-08, 03:21
boris92

הדבר העיקרי שמפריד באדיבילדר לסתם מתאמן
זה התפריט תזונה,וכל הדברים שמתלווים אל זה [כל החומרים למיניהם]

טכנאי פורום
15-09-08, 03:22
עלוש

"פורסם במקור על ידי toxicity
ההכללה שלך טיפשית "

בהכנה לתחרות הם מתאמנים פעמיים ביום .
לא כולם אבל .

טכנאי פורום
15-09-08, 03:22
custello

"פורסם במקור על ידי boris92
הדבר העיקרי שמפריד באדיבילדר לסתם מתאמן
זה התפריט תזונה,וכל הדברים שמתלווים אל זה [כל החומרים למיניהם] "

וזמן האימון , מתאמן רגיל יכול להתאמן שעתיים במכון כי בא לו

טכנאי פורום
15-09-08, 03:23
doldol360

אני נגיד בדרך כלל לא מתאמן בשיעורי ספוט בבית ספר (גם עכשיו אני מתאמן אבל חלקית בלי שכיבות סמיכה ומתח וכאלה אבל ריצות אני עושה כי אני בחיטוב וזה לא יכול להזיק כי אני אוכל מסודר והכול)

טכנאי פורום
15-09-08, 03:24
shimonaz1

"פורסם במקור על ידי doldol360
אני נגיד בדרך כלל לא מתאמן בשיעורי ספוט בבית ספר (גם עכשיו אני מתאמן אבל חלקית בלי שכיבות סמיכה ומתח וכאלה אבל ריצות אני עושה כי אני בחיטוב וזה לא יכול להזיק כי אני אוכל מסודר והכול) "

למה אתה אתה לא מתאמן בבית ספר?

טכנאי פורום
15-09-08, 03:24
HardCor3

"פורסם במקור על ידי עלוש
בהכנה לתחרות הם מתאמנים פעמיים ביום .
לא כולם אבל . "

באוף סיזן נדיר לראות בודי בילדר עושה 2 אימונים ביום.

טכנאי פורום
15-09-08, 03:25
doldol360

"פורסם במקור על ידי shimonaz1
למה אתה אתה לא מתאמן בבית ספר? "

כי אם נגיד אני אחרי אימון חזה אז אני רוצה שהחזה שלי יתאושש לפני האימון הבא ואם יש לי נגיד באותו יום חזה אז בכלל.. אין מה לחשוב אפילו על שכיבות שמיכה.. אני רוצה להגיע מוכן ב100% לאימון הבא

טכנאי פורום
15-09-08, 03:26
shimonaz1

כי אם נגיד אני אחרי אימון חזה אז אני רוצה שהחזה שלי יתאושש לפני האימון הבא ואם יש לי נגיד באותו יום חזה אז בכלל.. אין מה לחשוב אפילו על שכיבות שמיכה.. אני רוצה להגיע מוכן ב100% לאימון הבא "

זה יכול לדפוק לך ת'ציון...
האמת זה תלוי גם איזה כיתה אתה?

טכנאי פורום
15-09-08, 03:26
doldol360

יא', שנה הבאה לא תהיה לי ברירה ואני יהיה חייב לעשות כי אצלנו בכיתה יב' הציון בספורט נכנס לבגרות ובלי בגרות בספורט אתה לא יכול להוציא תעודת בגרות :|

טכנאי פורום
15-09-08, 03:27
shimonaz1

יא', שנה הבאה לא תהיה לי ברירה ואני יהיה חייב לעשות כי אצלנו בכיתה יב' הציון בספורט נכנס לבגרות ובלי בגרות בספורט אתה לא יכול להוציא תעודת בגרות :| "

חחחזהו בגללל זה שאלתי
כי אני בי"ב ואם אני לא ישתתף יש מצב שלא תהיה תעודת בגרות
חחח כזה שואלים אותך יש לך תעודת בגרות אתה אומר לא , בגלל ספורט

טכנאי פורום
15-09-08, 03:27
doldol360

חחחזהו בגללל זה שאלתי
חחח כזה שואלים אותך יש לך תעודת בגרות אתה אומר לא , בגלל ספורט "

חחחחח כן איזה עלוב זה... נראה לי אפילו המורה שלי לספורט לא עושה מה שאני עושה בחדר כושר רק באנאירובי כאילו יש לו כושר (סיבולת לב ריאה) טובה

טכנאי פורום
15-09-08, 03:28
shimonaz1

חחחחח כן איזה עלוב זה... נראה לי אפילו המורה שלי לספורט לא עושה מה שאני עושה בחדר כושר רק באנאירובי כאילו יש לו כושר (סיבולת לב ריאה) טובה "

חחח אחי תגיד תודה אצלנו יש מורה לספורט עם כרס אין לו כושר בשיט
העיקר הוא מריץ אותנו הבן ז!נה

טכנאי פורום
15-09-08, 03:29
doldol360

חחח ככה זה 70% מהמורי ספורט אומרים צאו לריצה והוא נרדם מתחת לאיזה עץ עם לאפה על הכרס

טכנאי פורום
15-09-08, 03:29
iinader

יש לנו מורה אחד לספורט איזה בן 50+ לא נשאר לו שיער שחור הכל נהיה אפור ראיתי אותו איזה שיעור 10 פעם מתח ורגליים 90 מעלות ביצוע נקי. חוץ מזה הוא אוהב לצאת בשישי-שבת לריצות מבאר שבע לדימונה

טכנאי פורום
15-09-08, 03:30
doldol360

יש מורים לספורט שלא מעניין אותם שרירים וbb רק אירובי

טכנאי פורום
15-09-08, 03:30
Logout

חחחזהו בגללל זה שאלתי
חחח כזה שואלים אותך יש לך תעודת בגרות אתה אומר לא , בגלל ספורט "

חחח אחי מה אתה צוחק...
ראיתי כמה פעמים כבר כאלה בנות או בנים בני 25 שבאים לשיעוריי ספורט אצלינו ועושים ריצות ואת כל המיבחנים רק כדי להשלים את הבגרות בספורט ולקבל תודת בגרות..חחח אחד המצחיקים..

טכנאי פורום
15-09-08, 03:31
doldol360

"פורסם במקור על ידי Logout
חחח אחי מה אתה צוחק...
ראיתי כמה פעמים כבר כאלה בנות או בנים בני 25 שבאים לשיעוריי ספורט אצלינו ועושים ריצות ואת כל המיבחנים רק כדי להשלים את הבגרות בספורט ולקבל תודת בגרות..חחח אחד המצחיקים.. "

כן הם חוזרים אחרי הצבא כדי להשלים שעות בספורט... עצוב אבל מצחיק :)

טכנאי פורום
15-09-08, 03:32
shimonaz1

"פורסם במקור על ידי Logout
חחח אחי מה אתה צוחק...
ראיתי כמה פעמים כבר כאלה בנות או בנים בני 25 שבאים לשיעוריי ספורט אצלינו ועושים ריצות ואת כל המיבחנים רק כדי להשלים את הבגרות בספורט ולקבל תודת בגרות..חחח אחד המצחיקים.. "

חחח איזה מבאס זה בגלל מקצוע כזה מפגר לא לקבל תעודת בגרות....

טכנאי פורום
15-09-08, 03:32
doldol360

חחח איזה מבאס זה בגלל מקצוע כזה מפגר לא לקבל תעודת בגרות.... "

תגיד תודה למערכת החינוך בארץ

טכנאי פורום
15-09-08, 03:33
shimonaz1

תגיד תודה למערכת החינוך בארץ "

בטח אחי אני אומר לה תודה כל בוקר:clap:

טכנאי פורום
15-09-08, 03:34
doldol360

אני מתפלל אליה.. שתיכחד

טכנאי פורום
15-09-08, 03:34
עלוש

"פורסם במקור על ידי HardCor3
באוף סיזן נדיר לראות בודי בילדר עושה 2 אימונים ביום"

צודק , אני מדבר על השלבים האחרונים של ההכנה לתחרות.

טכנאי פורום
15-09-08, 03:35
HardCor3

"פורסם במקור על ידי עלוש
צודק , אני מדבר על השלבים האחרונים של ההכנה לתחרות. "

זה כן ולפעמים גם 3 אימונים ביום בוקר-צהריים-ערב /אירובי-משקולות-אירובי

טכנאי פורום
15-09-08, 03:35
ilayzror

בלבלתם אותי לגמרי.
בן אדם שרק התחיל מאסה רצינית צריך לעשות יותר מ4 בשבוע אפקטיבים של שעה בתוכנית a , b ?

טכנאי פורום
15-09-08, 03:36
HardCor3

"פורסם במקור על ידי ilayzror
בלבלתם אותי לגמרי.
בן אדם שרק התחיל מאסה רצינית צריך לעשות יותר מ4 בשבוע אפקטיבים של שעה בתוכנית a , b ? "

לא,4 פעמים ab יהיה אפקטיבי.

טכנאי פורום
15-09-08, 03:37
SiX PACK

"פורסם במקור על ידי toxicity
ההכללה שלך טיפשית "

איזה "באדיבילדרים" אתה מכיר..?

הצחקת אותי 2 אימונים בשבוע, לא חבל על הסטרואידים..?

טכנאי פורום
15-09-08, 03:37
haas

2 אימונים בשבוע הם בטוח לא עושים ...בשביל מה לקחת את כל החומרים האלה שמיועדים להתאוששות מהירה כמו שכל מפתחי הגוף עושים אחרי אימון אם האימון הבא שלך הוא בעוד 4 ימים ?

טכנאי פורום
15-09-08, 03:38
toxicity

"פורסם במקור על ידי SiX PACK
הצחקת אותי 2 אימונים בשבוע, לא חבל על הסטרואידים..? "

הזלזול שלך לא שווה אפילו תתגובה שלי

טכנאי פורום
15-09-08, 03:38
Sugarzaza

הכל תלוי איך האימונים שלך בנויים, יש אנשים שמתבססים על 3 פעמים בשבוע אבל.. אני לא מבין את הבעיה

goldBEN
15-09-08, 11:29
טכנאי הפורום יא ספאמר מספיק עם ההודעות יא מעאפן!!!