PDA

צפה בגרסא המלאה : אחרי שהרבה זמן לא ניסיתי מונו נקי-אפשר קצת רקע לשימוש?

MagneZium
15-09-08, 14:25
טוב אז אחרי שניסיתי את כול הפורמולות שיש בשוק וניסיתי בוסטרים לפני ואחרי אימון החלטתי לחזור לשורשים לקריאטין מונו נקי באבקה אחרי שכול הפורמלות האלו שחטו לי תכיס חח הזמנתי קילו מונו נקי עכשיו השאלה שלי מה נסגר על המונו כול יומיים מחקרים חדשים?הפעם האחרונונה שלקחתי מונו נקי היה לפני שנתיים+
מה בסוף נסגר אין צורך בהעמסה נכון? מספיק 5 גרם לפני אימון 5 גרם מיד אחרי אימון עם השייק והסוכר ענבים?

Sugarzaza
15-09-08, 14:37
5 גרם וזהו לא משנה עם מה

Shlomik
15-09-08, 14:42
אם תשאל אותי אפשר גם לוותר על ההעמסה, בשורה התחתונה התוצאות היו זהות אם או בלי העמסה.

agrox
15-09-08, 14:45
אם תשאל אותי אפשר גם לוותר על ההעמסה, בשורה התחתונה התוצאות היו זהות אם או בלי העמסה.

גם אם תשאל כמעט את כל החוקרים שחקרו קריאטין...

Shlomik
15-09-08, 14:47
גם אם תשאל כמעט את כל החוקרים שחקרו קריאטין...
נראה לי אחלה ג'וב לחקור קריאטין, תחשוב איזה כמויות של קריאטין מסתובבות אצלך בבית.

HardCor3
15-09-08, 15:04
טוב אז אחרי שניסיתי את כול הפורמולות שיש בשוק וניסיתי בוסטרים לפני ואחרי אימון החלטתי לחזור לשורשים לקריאטין מונו נקי באבקה אחרי שכול הפורמלות האלו שחטו לי תכיס חח הזמנתי קילו מונו נקי עכשיו השאלה שלי מה נסגר על המונו כול יומיים מחקרים חדשים?הפעם האחרונונה שלקחתי מונו נקי היה לפני שנתיים+
מה בסוף נסגר אין צורך בהעמסה נכון? מספיק 5 גרם לפני אימון 5 גרם מיד אחרי אימון עם השייק והסוכר ענבים?

כן,ובימים ללא אימון 5 ג' .

The Sun
15-09-08, 15:05
אתה לא חייב לקחת מונו אחרי האימון בנוסף ל5ג' שאתה צורך באותו יום.
מספיק 5ג' וזהו, אין צורך ב10ג' בימי אימון.

Sugarzaza
15-09-08, 15:18
נראה לי אחלה ג'וב לחקור קריאטין, תחשוב איזה כמויות של קריאטין מסתובבות אצלך בבית.

אם זה על אותו עקרון, אז אם כבר אחלה ג'וב לחקור נשים. תחשוב איזה כמויות של בנות מסתובבות אצלך בבית

HardCor3
15-09-08, 15:25
אם זה על אותו עקרון, אז אם כבר אחלה ג'וב לחקור נשים. תחשוב איזה כמויות של בנות מסתובבות אצלך בבית

מעדיף לחקור הורמונים על אותו עקרון כמובן :basketball:

moo
15-09-08, 17:58
הכי חשוב בבוקר ואחרי אימון
תוסיף גם אומגה 3 מאוד חשוב לגדילה

ironman
15-09-08, 18:09

מקווה בשבילך שלמדת את הלקח..

MagneZium
15-09-08, 20:26
מקווה בשבילך שלמדת את הלקח..

לא עניין של לקח רשמתי איפשהו שלא הייתי מרוצה מהפורמולות? הם בסך הכול בסדר לא כמו שעושים מהם בפרסומת וזה אבל כן מרגישים וכן יש שיפור הקטע שלא בא לי לשלם על פורמולה 270-300 (וזה עוד זול זה הזמנה מחול) שתספיק לי לחודש בדיוק זה פשוט שחיטה

ironman
16-09-08, 00:36
לא עניין של לקח רשמתי איפשהו שלא הייתי מרוצה מהפורמולות? הם בסך הכול בסדר לא כמו שעושים מהם בפרסומת וזה אבל כן מרגישים וכן יש שיפור הקטע שלא בא לי לשלם על פורמולה 270-300 (וזה עוד זול זה הזמנה מחול) שתספיק לי לחודש בדיוק זה פשוט שחיטה

הם לא שוות גם שאתה מזמין משם וגם אם אתה גר שם לא נותנות תמורה לכסף. גם בשביל האמריקאים הם יקרים. אבל הם מסתדרים אבל פה זה בדיחה..זה כמו לשקר פי 3

SiX PACK
16-09-08, 00:46
הכי חשוב בבוקר ואחרי אימון
תוסיף גם אומגה 3 מאוד חשוב לגדילה

למה זה חשוב לגדילה..?

שלא תבין לא נכון, אני חסיד של אומגה, אין יום שלא עובר בלי 6 גרם אומגה שלוש, אבל תן פירוט.