PDA

צפה בגרסא המלאה : תפריט שלי, הביעו דעה.

custello
15-09-08, 16:09
הוא מחולק לקצת ארוחות אבל גדולות ולא הרבה ארוחות קטנות:

פרטים עליי אפשר לראות בחתימה שלי :)
אני שורף כ1540 קלוריות במנוחה.
ככה זה הולך

7:00בוקר :100 גרם ברנפלקס + 300 מ"ל חלב - 20 חלבונים + 400 קל
10:00ביניים: סנדוויץ עם קופסת קוטג' + פלפל קלוי / קופסת טונה + תירס משומר.- 30 חלבונים + 400 קל
15:00צהריים: כוס וחצי / 2 כוסות אורז , 200 גרם חזה עוף ואופונה משומרת ( מטוגן )- 50 חלבון 900 קל

17:30 ~אימון~

18:45ערב: ( אחרי אימון) סלט ירקות , חצי קופסת קוטג' + חצי קופסת טונה / 2 ביצים 1 חלמון,
תירס משומר / שעית ירוקה + 250 גרם פסטה - 35 חלבונים 700 קלוריות
21:00לפני השינה: יוגורט יופלה 0% קפוא בפריזר ( כמו קרטיב ) - 6 חלבונים 60 קלוריות

סה"כ חלבונים: 140 סה"כ קלוריות 2500 + -

אם נחוץ לכם ערכים של פחממות ושומנים אני יעשה את זה בלילה. - אני כמעט ולא עושה ימי צ'יטינג ובכלל בכלל לא אוכל ממתקים / דברים בעלי ערך שומני גבוהה.
פה ושם אני לוקח פרי אבל זה לא תמיד.

ilayzror
15-09-08, 16:36
יש לי תפריט דומה מאוד לשלך

custello
15-09-08, 16:46
^ אני צריך דעות על התפריט , עוד אנשים?

Bono
15-09-08, 16:48
חסר שומן, כמצו שמן זית, אגוזים, שקדים, טחינה ..

custello
15-09-08, 16:49
אחי אתה בטוח? יכול להיות שמה שאני יגיד לך זה בולשיט אחד גדול אבל יש לי נטייה להשמנה.

Bono
15-09-08, 16:51
מה קשור נטייה להשמנה?
שומן זה אבל מזון שאתה חייב לצרוך אותו בכל דיאטה.
תחשב שוב את הערכים של התפריט במחשבון תזונה ותכתוב אותם כאן.

UltraShay
15-09-08, 16:54
קשה לי להאמין שהתפריט הזה מגיע ל2500 קל' , אתה בטוח?

custello
15-09-08, 16:58
^ אתה מתכוון שהוא יותר או שהוא פחות?

ובלילה אני יעשה את הערכים יש לי אימון עוד חצי שעה

UltraShay
15-09-08, 17:01
נראה פחות

custello
15-09-08, 17:03
בלילה אני יעשה ערכים מלאים של הכל, אבל תגיד לי איך הארוחה לפני האימון ואחרי האימון , היא בסדר?

UltraShay
15-09-08, 17:08
מצוין

St.SillaNF
16-09-08, 03:13
אחי אתה בטוח? יכול להיות שמה שאני יגיד לך זה בולשיט אחד גדול אבל יש לי נטייה להשמנה.

אין לך נטייה להשמנה.. זה תלוי מה אתה אוכל ומה אתה עושה

ואני לא מבין למה הוא נתן לך ברנפלקס, אם יש לך נטייה להשמנה, ואתה במשקל כזה.. אז אתה לא צריך להגזים בסיבים תזונתיים - בעצם להמעיט בכולסטרול ויותר ערכים אחרים

לא הבנתי את ההגיון שבתפריט, באמאשלי

custello
16-09-08, 07:02
לא הבנתי למה התכוונת ההיגיון, ברנפלקס אני אוכל כי אני אוהב, תאמין לי הסיבים לא משביעים אותי אני בן אדם רעב :) אני לא מחמיץ ארוחות , לרוב אני מוסיף ארוחות

St.SillaNF
20-09-08, 10:37
לא הבנתי למה התכוונת ההיגיון, ברנפלקס אני אוכל כי אני אוהב, תאמין לי הסיבים לא משביעים אותי אני בן אדם רעב :) אני לא מחמיץ ארוחות , לרוב אני מוסיף ארוחות

זהו.. שלהוסיף ארוחות אתה לא צריך, צר לי לבאס.. אבל אם אתה צריך להוסיף ארוחות אז או:
1. אתה צריך לעלות טיפה - את הארוחות שלך אתה אמור להרגיש כפיצוץ אנרגיה, ואח"כ אחרי שתגיע למשקל של 66 עם גובה 1.66 אתה גם:תגבה יותר טוב, ואתה גם תשיג מאסה וגוף יותר טוב.. (כמובן שזה תלוי בתוספים )- אבל אם אתה מוסיף ארוחות התפריט הזה לא נכון
2.ברנפלקס רק מעלה חילוף חומרים בגלל הסיבים שבו - והמעיים שלך מפרקים אותו מהר אז גם ערכים מהמזון לא נספגים טוב בגוף, wtf.. לא הבנתי את התפריט הזה
הוא אמור להתנגד ולהביא לך משהו כמו דליפקאן או ..

ואני לא איש מקצוע, בסה"כ אמרתי לך מה אמרה לי הדיאטנית קלינית
*וברור שכשאתה מרזה יותר מדי בסופו של דבר, עם התפריט האחרון שלך אתה צריך להגדיל אותו, כי שוב.. בשביל לגדול צריך לאכול, והרבה .

St.SillaNF
20-09-08, 10:40

אתה לא מבין?אין לך נטייה, אתה צריך להשמין
אה ועוד משהו, למתאמן שצריך להשמין לא נותנים ארוחה שעתיים וחצי לפני אימון, להיפך.. אוכלים משהו קטן שעה לפני כמו יוגורט עם תפוח או משהו כזה.. מתאמנים חזק - ובאים וטורפים מקרר,
נשבע לך? אין לי פאקינג מושג מה התועלת שתצא מהתפריט הזה ואני לא מנסה לרדת פה על אף אחד
והוא ממממממממש לא מגוון, ממש ממש לא
זה דבר שנועד לעשות לך כיף, ולא כמרשם רופא.. פשוט מדהים .

custello
20-09-08, 10:44
אז מה שאתה אומר זה לשנות את הארוחת ערב וצהריים?
ממה שאני הבנתי בפורום הזה , שלא משנה מתי אתה מכניס את הערכים, כל עוד בסוף היום זה נכנס זה טוב.
אם אני מכניס אחרי האימון 40 חלבונים בערך, ועוד פחמימות והכל , מה זה משנה ?

אממ, אולי באמת לשנות את הברנפלקס לקרונפלקס הרגיל הזהוב של התרנגול 50 גרמ?

St.SillaNF
20-09-08, 10:55
אז מה שאתה אומר זה לשנות את הארוחת ערב וצהריים?
ממה שאני הבנתי בפורום הזה , שלא משנה מתי אתה מכניס את הערכים, כל עוד בסוף היום זה נכנס זה טוב.
אם אני מכניס אחרי האימון 40 חלבונים בערך, ועוד פחמימות והכל , מה זה משנה ?

אממ, אולי באמת לשנות את הברנפלקס לקרונפלקס הרגיל הזהוב של התרנגול 50 גרמ?

זה לא משנה אם אתה לא מתאמן..
כי אם אתה מתאמן ואוכל אחרי אימון משהו?
תסתכל על זה ככה, לא באתי לשפוט. באתי לעזור אחי(:
כמו, שאחרי אימון קשה אתה לא תאכל שקית במבה, כי סביר להניח שתרצה לפמפם, לא ככה?
מה שאני אומר זה ללכת למישהי שעברה תואר בתזונה, לא מאמין לה? שטויות, יש גם תזונאי ספורט קליני.. הם פשוט סוסים בתפריטים שלהם, מנסיון - אבל שיהיה קליני .

custello
20-09-08, 11:08
שמע - אני לא במצב שלבזבז כסף , אני מעריך את העצות שלך אבל אני מעדיף לא לשלם על זה.
וגם שים לב שאחרי האימון אני כן אוכל דברים טובים ולא "שקית במבה" - 250 גרם פסטה זה לא מספיק? תפוחי אדמה וכו'.

יכול באמת להיות שהברנפלקס לא יעיל?

St.SillaNF
20-09-08, 11:14
שמע - אני לא במצב שלבזבז כסף , אני מעריך את העצות שלך אבל אני מעדיף לא לשלם על זה.
וגם שים לב שאחרי האימון אני כן אוכל דברים טובים ולא "שקית במבה" - 250 גרם פסטה זה לא מספיק? תפוחי אדמה וכו'.

יכול באמת להיות שהברנפלקס לא יעיל?

לא, תתפלא אבל ברנפלקס זה לאנשים מבוגרים, כי החילוף חומרים שלהם איטי אז הם צריכים גירוי, הבנת?
וזה לא עולה הרבה כסף.. תזונאי ספורט קליני, אין לי מושג כמה..
אבל דיאטנית קלינית, אם אתה רזה מאד - אתה יכול להגיע ל-4 מפגשים בחינם..אתה רק צריך בדיקת דם, ואם תיקח את זה רציני, תתמיד ותפמפם שרירים ותעשה אירובי, בסוף הטיפול ובמהלכו אתה תגיע לתוצאות יפות
אבל לפני הכל, התפריטים האלה יניעו אותך לכיוון של הגוף של מייקלואיס, ולא של מאסה ענקית ומטורפת,
אבל לדעתי זה שרירים יפים יותר, כי הקוביות הן החזקות והגדולות ביותר בקטע הזה(:

Bono
20-09-08, 11:16
לא, תתפלא אבל ברנפלקס זה לאנשים מבוגרים, כי החילוף :וזה לא עולה הרבה כסף.. תזונאי ספורט קליני, אין לי מושג כמה..
אבל דיאטנית קלינית, אם אתה רזה מאד - אתה יכול להגיע ל-4 מפגשים בחינם..אתה רק צריך בדיקת דם, ואם תיקח את זה רציני, תתמיד ותפמפם שרירים ותעשה אירובי, בסוף הטיפול ובמהלכו אתה תגיע לתוצאות יפות
אבל לפני הכל, התפריטים האלה יניעו אותך לכיוון של הגוף של מייקלואיס, ולא של מאסה ענקית ומטורפת,
אבל לדעתי זה שרירים יפים יותר, כי הקוביות הן החזקות והגדולות ביותר בקטע הזה(:

:confused:מה זה השטוות שאתה כותב ?????????
ברנפלקס מתאים לכולם...
תזונאי ספורט עולה כמה מאות שקלים לפגישה.

St.SillaNF
20-09-08, 11:21
:confused:מה זה השטוות שאתה כותב ?????????
ברנפלקס מתאים לכולם...
תזונאי ספורט עולה כמה מאות שקלים לפגישה.

באמת? כי איזה קטע, לתזונאית(קלינית) שאני הלכתי.. היו דעות נוגדות לשלך
אז לא חייבים תזונאי ספורט,
אפשר גם ללכת למישהי(קלינית) בגיל הזה - ואם זה מספיק חשוב, אז בגיל יותר מבוגר באמת להשקיע בזה, הרי בסופו של דבר.. אם צריך תשיג מתישהו ת'כסף בשביל זה, לא ככה?

Bono
20-09-08, 11:23
לך תבקש מתזונאית קלינית שלך סימוכין לזה שברנפלקס מיועד רק לאנשים מבוגרים
בטח תזונאית קלינית תביא לו תפריט של 1500 קלוריות,גרם חלבון פר קילו גוף ותגיד לו שעם זה הוא יעלה במסה:nono:

St.SillaNF
20-09-08, 15:33
אי אפשר לעלות עם 1500 קלוריות מאסה, אפשר לעשות עם זה הרזייה.. אבל לא מאסה,
במקרה שלו.. רק תפריט משמין במיוחד יתן לו מאסה(שכולל גם חלבונים כמובן.. ולא רק שומנים)

הוא צריך לעלות בקיצור..

St.SillaNF
20-09-08, 15:35
לך תבקש מתזונאית קלינית שלך סימוכין לזה שברנפלקס מיועד רק לאנשים מבוגרים
בטח תזונאית קלינית תביא לו תפריט של 1500 קלוריות,גרם חלבון פר קילו גוף ותגיד לו שעם זה הוא יעלה במסה:nono:

wtf?ממש לא .

custello
20-09-08, 15:54
שמע אני אוכל מספיק למשקל שלי ואני בטוח בזה לפי המאמרים שקראתי.
סתם לאכול עוד יהיה מיותר ואני יגיע לסוף המסה באיזה 20-25 % שומן

St.SillaNF
20-09-08, 16:28
תעשה מה שאתה רוצה

the animal
20-09-08, 16:35
שמע אני אוכל מספיק למשקל שלי ואני בטוח בזה לפי המאמרים שקראתי.
סתם לאכול עוד יהיה מיותר ואני יגיע לסוף המסה באיזה 20-25 % שומן

אתה לא יכול להיות בטוח בזה אלא אם כן אתה רואה תוצאות בשטח, לכל אחד גנטיקה שונה שצבירת השומן שלו והמטבוליזם שלו נקבעים לפיה. אולי יש לך חילוף חומרים סילוני ואתה לא יודע את זה

OmriF
20-09-08, 16:56
מי קבע שברנפלקס לאנשים מבוגרים?
הדגנים הטובים ביותר המכילים המון סיבים תזונתיים וכמובן ללא סוכר.

St.SillaNF
20-09-08, 20:07
מי קבע שברנפלקס לאנשים מבוגרים?
הדגנים הטובים ביותר המכילים המון סיבים תזונתיים וכמובן ללא סוכר.

עוד אחד..
שמע חבוב, סוכר.. בשונה ממה שאתה חושב - מונע דיכאון, ואפילו עוזר לך למערכת רבייה.. ועכשיו אני פאקינג מצטט כי נמאס לי כבר מהשטויות שאתם מוציאים מהפה שלכם .
אני שנה שלמה אכלתי ברנפלקס, הלכתי לתזונאית קלינית - לא היה לי זיקפה ולא כלום.. ומאז שהלכתי אליה, אני 5 ימים פשוט נשפכתי על הרצפה מצחוק.. ומדברים שבקושי מצחיקים.. והכל חזר לעצמו - וסוף סוף השגתי את השרירים ש(באמת רציתי)
אז אחי - חלאס ברצינות.. תעשו מה שאתם רוצים...
וכל אחד עושה מה שטוב לו..
אבל בחייאת, רדו ממני
דיברתי עם הבנאדם הזה כי באמת אכפת לי.. ואתם כולכם קופצים, wtf?!~