PDA

צפה בגרסא המלאה : לוג חדש שלי!!

עמודים : [1] 2

Nimrod
06-01-07, 12:43
אוקי אז ככה, סיימתי את החיטוב, לא הגעתי לריבועים שחשבתי עליהם, לקראת הקיץ אני אסיים, רק הורדתי את העודפי שומן שהציקו לי בגינסים ובבטן, הגב ניהיה מחוטב (גם הידיים יותר מחוטבות), בבטן התחתונה עוד לא נפתרתי מהשכבה, אבל לקראת הקיץ הבא אעשה הכל.
עד הקיץ אני עושה מסה די נקייה - תפריט שנוח לי עם 1900 קלוריות - (100 מעל התחזוקה).
אני הולך להחליף תוכנית אימונים כל שבועיים, בנתיים אני מתחיל עם תוכנית fbw בלי רגליים (אני לא יכול לאמן רגליים בנתיים), התוכנית היא כאילו יומים בשבוע התמקדות על חזה וגב ויום בשבוע אני עושה בעיקר את השרירים הקטנים ומתחזק את החזה והגב.
אני מקווה שאצליח להתאושש מ5 סטים לשריר גדול בfbw, נראה....

FBW:
יום שלישי:
לחיצת חזה 3x4-6
לחיצת חזה שיפוע חיובי עם דאמבלים 2x8
מסור 3x4-6
מתח 3x3
לחיצת כתפיים 2x10-12
חתירה בעמידה 2x10-12

יום חמישי:
לחיצת כתפיים 4x4-6
חתירה בעמידה 4x4-6
לחיצה צרפתית 4x8
כפיפות מרפקים בעמידה עם מוט 4x6
לחיצת חזה 2x10-12
מסור 2x10-12

יום שבת:
לחיצת חזה 3x4-6
לחיצת חזה שיפוע חיובי עם דאמבלים 2x8
מסור 3x4-6
מתח 3x3
לחיצת כתפיים 2x10-12
חתירה בעמידה 2x10-12

כמו כן אני מאוד חלש, אז בבקשה להגיב על ההתקדמות במשקלים ולא על המשקלים.
היום יהיה אימון ראשון. בהצלחה לי.

igorek
06-01-07, 13:23
עם 100 קלוריות מעל התחזוקה אתה לא תתקדם לשום מקום.

Antonator1
06-01-07, 13:27
נכון, מסה זה מינימום 300 - 400 מעל התחזוקה, 100 מעל התחזוקה זה מאזן שלילי\נייטרלי כי אתה מתאמן ושורף את ה - 100 קלוריות האלו וכך מגיע אולי אפילו למאזן שלילי.

אין דבר כזה תפריט שנוח. נכון, לא נוח לי לאכול איזה 3400+ קלוריות ביום, אבל מה לעשות, מסה זו מסה.

Daniel-Barak
06-01-07, 13:30
התוכנית נראית טובה בהחלט
תוסיף קלוריות לתפריט, כמושנאמר פה, אבל בגלל שלא מזמן סיימת חיטוב, תעלה לאט לאט. 250 קלוריות מעל התחזוקה, מינימום, וככל שהזמן יעבור תעלה

Nimrod
06-01-07, 16:57
בקשר לתזונה - רק יצאתי מחיטוב, עוד שבועיים אוסיף איזה 200 קלוריות, כמו כן אני מאמין שאם אני מקפיד לאכול נכון (אני אוכל מאוד נכון) ומספיק חלבון והכול אני אשתפר.
בקשר לאימונים - שמתי לב שבתוכנית אני נוטש את ה8 חזרות לגמרי, אני אערוך אותה ואוסיף קצת, נראה איפה..

תודה לכולם אני הולך להתאמן עוד רבע שעה ותצפו לעידכון

Nimrod
06-01-07, 19:02
עידכון אימון ראשון ה6.1.2007:
לחיצת חזה - 47.5 קילו
שיפוע חיובי - 19 קילו (כל דאמבל 19 קילו לא ביחד - 8 חזרות).
מסור - 27.5 קילו (הרבה זמן לא עשיתי את התרגיל ודווקא הלך לא רע).
מתח - bw
לחיצת כתפיים - 12.5 קילו (כל יד, עשיתי 12 חזרות ויכלתי יותר)
חתירה בעמידה - 27 קילו (10 חזרות, פעם ראשונה בחיים שאני עושה את זה).

החלטתי להוסיף עוד 100 קלוריות לתפריט ל2000, כי גיליתי שהתחזוקה שלי 2000.
(הbmr שלי 1500 נכפיל ב1.2 אקטיביות זה 1800 נוסיף איזה 300 קלוריות אפקט תרמוגני של המזון - 2100 קלוריות).

Bullet
06-01-07, 19:44
מה זה ה5 סטים לשריר גדול?!?!
ותשכח מהאפקט התרמוגני.

P-a-n-1-c
06-01-07, 19:51
לדעתי כדאי לך לעבוד עם המכונה הזאת של המתח על מנת להשתפר
3 חזרות עם משקל גוף זה לא הכי טוב (בלשון המעטה), ועם המכונה אתה תשתפר לאט לאט.

Nimrod
06-01-07, 19:53
מה זה ה5 סטים לשריר גדול?!?!
בלי עבודה על רגליים, בלי עבודה על ידיים, עם טווחי חזרות 4-6 וזה גירוי של פעמים בשבוע כי פעם בשבוע הוא מקבל 2 סטים..
תסתכל על הסה"כ לא ספציפית.

לדעתי כדאי לך לעבוד עם המכונה הזאת של המתח על מנת להשתפר
3 חזרות עם משקל גוף זה לא הכי טוב (בלשון המעטה), ועם המכונה אתה תשתפר לאט לאט.
תראה בכל מקרה אני רציתי לעבוד 4-6, בד"כ אני עושה 2 סטים של 3-5 חזרות, כתבתי 3 כי זה המינימום

בולט למה לשכוח מהאפקט התרמוגני?
bmr + tee + tef כמדומני

Bullet
06-01-07, 20:05
בלי עבודה על רגליים, בלי עבודה על ידיים, עם טווחי חזרות 4-6 וזה גירוי של פעמים בשבוע כי פעם בשבוע הוא מקבל 2 סטים..
תסתכל על הסה"כ לא ספציפית.

תראה בכל מקרה אני רציתי לעבוד 4-6, בד"כ אני עושה 2 סטים של 3-5 חזרות, כתבתי 3 כי זה המינימום

בולט למה לשכוח מהאפקט התרמוגני?
bmr + tee + tef כמדומני

יום חמישי: יש לך רק 2 סטים לגב. אני מניח שחתירה בעמידה זה לא בנט-אובר-רוו, אלא חתירת עם מוט W לסנטר.
לשכוח מהאפקט הזה כי אני לא חושב שזה יהיה משמעותי עבורך.
מה, יש לך איזה 100-120 קל' TEF מחלבון, ועוד 60 גג מהפחממות והשומנים. ביחד זה 160-180, נו בחייך, מה אתה מתעסק בדקויות, אל תהיה קטנוני :1eye: . וגם לכל בן אדם הTEF שונה. יש כאלו שאצלם זה קטן יותר. לפחות על כך קראתי.

ואתה לא עד כדי כך חלש, יש לי 2 חברים, אחד יא' ואחד יב' שהמשקלים שלהם בבנצ' יותר קטנים ממך, (עזוב שהם באים לחדכ פעם ב3 חודשים אבל לבן אדם בגילך אני חושב שזה סביר)

Nimrod
06-01-07, 20:18
תפריט שלי קבלו אותו:

בוקר (7:40):
200 מל חלב 1 אחוז
70 גרם ברנפלקס
כדור אומגה 3
יוגורט 0אחוז יופלייט
10 גרם אגוזי מלך ללא קליפה
10 גרם זרעי פשתן
ביצה קשה

ביניים (11:40):

2 פרוסות לחם קל
100 גרם לבנה 5%

צהריים (3:40):
60 גרם חזה עוף אחרי בישול
160 גרם אורז לבן אחרי בישול
כדור אומגה 3
200 גרם עגבנייה
40 גרם חומוס
יוגורט 0אחוז יופלייט

אחרי אימון (19:20):
300 מל חלב 1 אחוז
כף אבקת חלבון

6 כפיות - 30 גרם סוכר ענבים
ארוחת לפני השינה (9:30)
120 גרם גבינת משק יעקובס
כדור אומגה 3
3 פרוסות לחם קל
150 גרם פלפל אדום
100 גרם מלפפון עם קליפה
200 גרם עגבנייה
כפית שמן זית
40 גרם חומוס

קלוריות: 2007
חלבון: 135
פחמימה: 206
שומן: 69.8

מבחינת תוספים אני לפני השינה לוקח סידן + מגנזיום + אבץ , אבקת חלבון, קריאטין לפני אימון 5 גרם והאומגה 3.

** ביום ללא אימון אני מוריד את החלב והסוכר ענבים שאחרי האימון ולוקח חצי כף אבקה בבוקר וחצי אח"צ.

Bullet
06-01-07, 20:20
איפה קנית את הסידן והמגנזיום ואיזה סוג של תוספים זה?

P-a-n-1-c
06-01-07, 20:21
מעט מאוד(!!!) ירקות.
ואתה שוקל ירקות?? :huh:
ולמה כ"כ קצת סוכר ענבים אחרי אימון? :\

Nimrod
06-01-07, 20:21
יום חמישי: יש לך רק 2 סטים לגב. אני מניח שחתירה בעמידה זה לא בנט-אובר-רוו, אלא חתירת עם מוט W לסנטר.
לשכוח מהאפקט הזה כי אני לא חושב שזה יהיה משמעותי עבורך.
מה, יש לך איזה 100-120 קל' TEF מחלבון, ועוד 60 גג מהפחממות והשומנים. ביחד זה 160-180, נו בחייך, מה אתה מתעסק בדקויות, אל תהיה קטנוני :1eye: . וגם לכל בן אדם הTEF שונה. יש כאלו שאצלם זה קטן יותר. לפחות על כך קראתי.

ואתה לא עד כדי כך חלש, יש לי 2 חברים, אחד יא' ואחד יב' שהמשקלים שלהם בבנצ' יותר קטנים ממך, (עזוב שהם באים לחדכ פעם ב3 חודשים אבל לבן אדם בגילך אני חושב שזה סביר)

מה רע? 2 סטים של 12 חזרות לגב מספיק בשביל לתחזק אותו ולשמור על המשקלים בטווחים הגבוהים (גם ככה פאדיחה באימוני ריקון גליקוגן המשקלים הנמוכים).

חחח אתה צודק, אני לוקח את בחשבון כ100-200 קלוריות ככה, 2000 קלוריות זה נראה לי כמות שאני אעלה איתה במסה עם הגנטיקה שלי.

כן ראיתי גם אני איזה אחד בן 25 במכון שאני יותר חזק ממנו, אבל סה"כ אני מאוד חלש יחסית לצורה שלי.

Nimrod
06-01-07, 20:24
איפה קנית את הסידן והמגנזיום ואיזה סוג של תוספים זה?

מזתומרת סוג?
את הכדורים האלו קניתי בחו"ל הנה פה:
http://www.vitaminshoppe.com/store/en/browse/sku_detail.jsp?id=SL-1066

האמת שאני מפחד שיש התנגשות בין המגנזיום לסידן, פשוט אם אני לא לוקח את הכדור הזה יש לי דומס אז אני לוקח אחד כזה (מה שכתוב זה ל3 כדורים).
בחיטוב לקחתי 3.

מעט מאוד(!!!) ירקות.
ואתה שוקל ירקות?? :huh:

1. כן זה מעט :sad: אני גם מוסיף איזה 30 גרם של עגבנייה בסנדויץ לבצפר, אני פשוט לא מחשב את זה ואין מה לעשות אני לא מתכוון לסבול.

2. לא, 200 גרם עגבנייה זה עגבנייה גדולה, 150 גרם פלפל אדום זה פלפל אדום גדול ו100 גרם מלפפון זה אחד קטן...

P-a-n-1-c
06-01-07, 20:25
לאדע אני אישית אוכל בהרבה יותר קלוריות ממך ואוכל גם איזה 13 ירקות ביום..
ומה זה 40 גרם עגבניה? :):):):)

Bullet
06-01-07, 20:31
אתה רוצה לתחזק את הגב ואתה עוד עושה 3 מתח בלבד?

eliran767
06-01-07, 20:43
תגיד גבר מה הנתונים שלך גובה משקל וכו'?

Nimrod
06-01-07, 21:15
אתה רוצה לתחזק את הגב ואתה עוד עושה 3 מתח בלבד?

באימון שאני שם דגש על הכתפיים והידיים אני רוצה לתחזק אותו ולשמר או לשפר את הטווח חזרות הגבוה, בשאר הזמן חשוב לי שהוא יגדל, אני לא מבין מה אתה אומר בדיוק..

ד"א
אין שופט bb בעולם שיוריד לך נקודות על גב גדול מידי :ph34r:

Nimrod
06-01-07, 21:16
תגיד גבר מה הנתונים שלך גובה משקל וכו'?
גובה 165
משקל 65
אחוז שומן 13-14

P-a-n-1-c
06-01-07, 21:34
נמרוד דווקא נתונים טובים יש לך
תביא תמונות

Nimrod
06-01-07, 21:49
נמרוד דווקא נתונים טובים יש לך
תביא תמונות
בואו נקבע יום למפגש יבואו חברה מהפורום תראו אותי.. לא רוצה להצטלם..

אני מעדיף לא בחנות של גיל כי אין רכבת קרובה, בואו בעזריאלי...

ד"א
המשקל שלי טיפונת מטעה, תמיד הייתי ילד (גם שהייתי שחיף) ששוקל הרבה, פעם הייתי שמן ושקלתי יותר מילדים שמנים ממני, כנראה יש לי מסת עצם גדולה...

jonathan
06-01-07, 22:03

ד"א
המשקל שלי טיפונת מטעה, תמיד הייתי ילד (גם שהייתי שחיף) ששוקל הרבה, פעם הייתי שמן ושקלתי יותר מילדים שמנים ממני, כנראה יש לי מסת עצם גדולה...
אפשר ללכת מעזריאלי ברגל לחנות...
ובד"כ הרכבות שברכבת "השלום" מגיעה גם לרכבת מרכז(סמוך לחנות)
סתם לידע כללי.

תפריט לא טוב לדעתי

P-a-n-1-c
06-01-07, 22:06

ד"א

אני בדיוק ההיפך :(
אבל בצורה קיצונית

Nimrod
06-01-07, 22:43
תפריט לא טוב לדעתי

סתם שאלה, למה?

פאניק, מה רע בלשקול מעט? להיות קליל, לרוץ יותר טוב, יותר טוב בתרגילים משקל גוף וכו..

P-a-n-1-c
06-01-07, 22:47
סתם שאלה, למה?

פאניק, מה רע בלשקול מעט? להיות קליל, לרוץ יותר טוב, יותר טוב בתרגילים משקל גוף וכו..

סתם האמת שבאמת זה לא מזיז, יש לזה יתרונות כפי שציינת. אבל כששואלים אותך כמה אתה שוקל ואתה אומר את זה חושבים שאתה שחיף :X

Nimrod
06-01-07, 22:50
סתם האמת שבאמת זה לא מזיז, יש לזה יתרונות כפי שציינת. אבל כששואלים אותך כמה אתה שוקל ואתה אומר את זה חושבים שאתה שחיף :X

תאמת לא כלכך אכפת לי מה חושבים אנשים באינטרנט שמכירים אותי כמספרים יבשים.
העיקר איך אני נראה ואיך אני מרגיש.

jonathan
06-01-07, 22:51
סתם שאלה, למה?

למה?
הכמות חלבון שלך היא כמות של תינוק.
הרבה שומן על הבוקר(16?משהו כזה..)
יותר מדי בלבולי שכל שם הולך.
תעשה תפריט מאוזן וכמו שצריך.
בלי 70 מקורות בארוחה
ושתיהיה לי בריא..מי שוקל ירקות?

Nimrod
06-01-07, 22:53
למה?
הכמות חלבון שלך היא כמות של תינוק.
הרבה שומן על הבוקר(16?משהו כזה..)
יותר מדי בלבולי שכל שם הולך.
תעשה תפריט מאוזן וכמו שצריך.
בלי 70 מקורות בארוחה
ושתיהיה לי בריא..מי שוקל ירקות?

1. למה? משקל הגוף שלי כפול 2 זה מספיק..
2. מיתוס, אתה באמת חושב שזה רע שומן בבוקר?
3. חחח
4. מה לא מאוזן בתפריט הזה? :helpsmilie:
5. לא הבנתי מה זה 70 מקורות בארוחה
6. אני לא שוקל, אני יודע בע"פ ש150 גרם זה פלפל אדום גדול, 200 גרם זה עגבנייה גדולה, 100 גרם זה מלפפון גדול...

Bullet
06-01-07, 22:58
עדיף לשקול יותר

jonathan
06-01-07, 23:01
1. למה? משקל הגוף שלי כפול 2 זה מספיק..
2. מיתוס, אתה באמת חושב שזה רע שומן בבוקר?
3. חחח
4. מה לא מאוזן בתפריט הזה? :helpsmilie:
5. לא הבנתי מה זה 70 מקורות בארוחה
6. אני לא שוקל, אני יודע בע"פ ש150 גרם זה פלפל אדום גדול, 200 גרם זה עגבנייה גדולה, 100 גרם זה מלפפון גדול...
1.ספרתי מקסימום 80 גרם חלבון
2.אם זה לא רע שומן בבוקר,אז תשים 16 גרם חלבון בכל ארוחה..חופשי..(למקרה שבאמת אתה חריג,התכוונתי שיש לך הרבה שומן בבוקר,ולא שזה רע..הבנת הנקרא נמרוד..הבנת הנקרא)
4.לא מאוזן נקודה.כל ארוחה כמות שונה של חלבונים שומנים ופחמימות.
5.תקרא שוב תבין
6.יפה שיש לך זכרון טוב,אבל מצטער להגיד לך שכל פלפל אדום לא שוקל כמו השני,וכל עגבנייה לא שוקלת כמו עגבנייה אחרת.ככה שלא אמרתי שצריך למדוד כל פעם את הירק שאוכלים,אלא לא להתחשבן ופשוט לאכול הרבה ירקות,לך על מספר ירקות בארוחה(כל ירק שונה מהשני)ולא על כמה גרמים אתה אוכל אותם.
בקיצור..
אני אומר להחליף תפריט או לפחות תאזן אותו קצת

Nimrod
06-01-07, 23:10
1.ספרתי מקסימום 80 גרם חלבון
2.אם זה לא רע שומן בבוקר,אז תשים 16 גרם חלבון בכל ארוחה..חופשי..(למקרה שבאמת אתה חריג,התכוונתי שיש לך הרבה שומן בבוקר,ולא שזה רע..הבנת הנקרא נמרוד..הבנת הנקרא)
4.לא מאוזן נקודה.כל ארוחה כמות שונה של חלבונים שומנים ופחמימות.
5.תקרא שוב תבין
6.יפה שיש לך זכרון טוב,אבל מצטער להגיד לך שכל פלפל אדום לא שוקל כמו השני,וכל עגבנייה לא שוקלת כמו עגבנייה אחרת.ככה שלא אמרתי שצריך למדוד כל פעם את הירק שאוכלים,אלא לא להתחשבן ופשוט לאכול הרבה ירקות,לך על מספר ירקות בארוחה(כל ירק שונה מהשני)ולא על כמה גרמים אתה אוכל אותם.
בקיצור..
אני אומר להחליף תפריט או לפחות תאזן אותו קצת

1. אולי 80 גרם חלבון מלא?
סה"כ יש 135 גרם חלבון, זה מדוייק ב100 אחוז אצלי הכול דופק.
2. לא הבנתי מה אתה רוצה פה.
4. לא צריך שזה יהיה מאוזן, זה מיתוס, למרות שהוא מאוד מאוזן, זה לא משנה.
(יש בכל אחת מה3 ארוחות גדולות בין 450-550 קלוריות , ארוחת ביניים אחת של 150 קלוריות וארוחה אחרי אימון עוד איזה 400).
5. אני פורש.
6. עגבנייה גדולה זה בין 180-220, אז זה דקויות בין זה לבין זה, למרות שאני אספר לך סוד, אני שם את הצלחת של הסלט על המשקל ואני כן שוקל את הירקות, אבל אם יוצא פחות או יותר אני לא מאזן את זה.

Bullet
06-01-07, 23:12
אתה אפילו לא צריך את כל ה135, זה מסה לא חיטוב.

P-a-n-1-c
06-01-07, 23:12
נמרוד באמת יש לך קצת מאוד חלבון. לדעתי צריך פי 2+ חלבון מלא.

Nimrod
07-01-07, 16:35
אתה אפילו לא צריך את כל ה135, זה מסה לא חיטוב.

למה על משקל של 65 קילו זה כמות טובה..

נמרוד באמת יש לך קצת מאוד חלבון. לדעתי צריך פי 2+ חלבון מלא.
מחשבים חלבון מלא וחסר באותה מידה ואין לי טעם להיות בעודף חלבון..

P-a-n-1-c
07-01-07, 22:11
בהצלחה נמרוד, תעדכן.
ד"א שמתי תמונה שלי בחתימה, מקווה שעכשיו תפסיק להעלות את התמונה הישנה שלי..
אתה עדיין טוען שאתה יותר גדול וחטוב ממני? :)

Nimrod
08-01-07, 22:23
בהצלחה נמרוד, תעדכן.
ד"א שמתי תמונה שלי בחתימה, מקווה שעכשיו תפסיק להעלות את התמונה הישנה שלי..
אתה עדיין טוען שאתה יותר גדול וחטוב ממני? :)
חטוב 100 אחוז לא, למרות שההפרש קטן, אתה נראה לי 10-12 ואני 13-14.
בקשר למסה, התמונה הזאת לא מספיקה וגם אם אתה יותר מאסיבי בגלל הגובה הנמוך שלי אני חושב שאראה מאסיבי ממך, בייחוד בגב.
אבל מי יודע, במפגש נראה, נצלתם ביחד והכול ;)

עריכה:
במבט שני, אני גם לא חושב שאראה גדול ממך, יש לך אחלה כתף וחזה.
תחשף כבררר :P

P-a-n-1-c
08-01-07, 22:49
חטוב 100 אחוז לא, למרות שההפרש קטן, אתה נראה לי 10-12 ואני 13-14.
בקשר למסה, התמונה הזאת לא מספיקה וגם אם אתה יותר מאסיבי בגלל הגובה הנמוך שלי אני חושב שאראה מאסיבי ממך, בייחוד בגב.
אבל מי יודע, במפגש נראה, נצלתם ביחד והכול ;)

עריכה:
במבט שני, אני גם לא חושב שאראה גדול ממך, יש לך אחלה כתף וחזה.
תחשף כבררר :P

עדיין לא נחשף :) כשאני אגיע למטרה הסופית שלי אני אחשף.
בקשר לאחוז שומן אני לא 12, אני משהו כמו 9-10
לא רציתי לשים את התמונה הזאת, אבל ממש עיצבן אותי שאתה מראה תמונה שלי מלפני איזה חצי שנה-שנה וצוחק עליי שאתה יותר חטוב וגדול ממני.

Nimrod
08-01-07, 22:56
עדיין לא נחשף :) כשאני אגיע למטרה הסופית שלי אני אחשף.
בקשר לאחוז שומן אני לא 12, אני משהו כמו 9-10
לא רציתי לשים את התמונה הזאת, אבל ממש עיצבן אותי שאתה מראה תמונה שלי מלפני איזה חצי שנה-שנה וצוחק עליי שאתה יותר חטוב וגדול ממני.

לא צוחק, ציינתי עובדה.
באיזה כיתה אתה בכלל?
אני ט'.

P-a-n-1-c
08-01-07, 23:03
לא צוחק, ציינתי עובדה.
באיזה כיתה אתה בכלל?
אני ט'.

אני יב.
אחי עזוב אני לא רוצה לפתוח בדיון הזה בכלל. אני יודע שאני לא גדול (בלשון המעטה), אבל זו גם לא המטרה שלי. אני השגתי כמעט את המטרה שלי ואני לא מתכוון להמשיך לגדול עוד הרבה.
אתה רציני חושב שאתה יותר גדול וחטוב ממני? מה אתה עושה צחוק ממני כאילו? אני יודע שאני קטן, אבל יותר גדול ממך זה כן.

maradona
09-01-07, 00:02
חברה חברה לא לריב :jockey:

נמרוד אני רואה שאתה משקיע עד הסוף...התפריט באמת מועט מדי בקלוריות אתה עושה מסה לא?!
אם כל ההליכות שאתה עושה ביום וכל האנרגיה שאתה מבזבז אתה מגיע למצב לדעתי שהתחזוקה שלך היא בסביבות ה 2100 קלוריות...אתה רוצה להוסיף שריר או להוסיף נקלואטיד אחד ביום לשריר?
בקיצור תוסיף עוד איזה 200 קלוריות ותראה במשך חודש איך הולך..

לגבי האימונים...בחיים לא התנסתי בתוכנית FBW כזאת...אך אני רואה שאתה משלב כוח עם היפרטרופיה(אני יודע שזה לא המילה המדוייקת להגדיר)קצת מוקדם לדעתי להיות בכזאת כמות חזרות במיוחד בגיל הזה ובנסיון שלך..בהצלחה בחור

Nimrod
09-01-07, 15:24
אני יב.
אחי עזוב אני לא רוצה לפתוח בדיון הזה בכלל. אני יודע שאני לא גדול (בלשון המעטה), אבל זו גם לא המטרה שלי. אני השגתי כמעט את המטרה שלי ואני לא מתכוון להמשיך לגדול עוד הרבה.
אתה רציני חושב שאתה יותר גדול וחטוב ממני? מה אתה עושה צחוק ממני כאילו? אני יודע שאני קטן, אבל יותר גדול ממך זה כן.

1. חח מה לא המטרה שלך? אין גבול ידידי !!!
2. התכוונתי שציינתי עובדה שאני יותר גדול וחטוב מהתמונה מיותר חצי שנה.
בתמונה הנוכחית זה נראה כאילו אתה יותר גדול ויותר חטוב.

Nimrod
09-01-07, 16:13
חברה חברה לא לריב :jockey:

נמרוד אני רואה שאתה משקיע עד הסוף...התפריט באמת מועט מדי בקלוריות אתה עושה מסה לא?!
אם כל ההליכות שאתה עושה ביום וכל האנרגיה שאתה מבזבז אתה מגיע למצב לדעתי שהתחזוקה שלך היא בסביבות ה 2100 קלוריות...אתה רוצה להוסיף שריר או להוסיף נקלואטיד אחד ביום לשריר?
בקיצור תוסיף עוד איזה 200 קלוריות ותראה במשך חודש איך הולך..

לגבי האימונים...בחיים לא התנסתי בתוכנית FBW כזאת...אך אני רואה שאתה משלב כוח עם היפרטרופיה(אני יודע שזה לא המילה המדוייקת להגדיר)קצת מוקדם לדעתי להיות בכזאת כמות חזרות במיוחד בגיל הזה ובנסיון שלך..בהצלחה בחור

חחח עם כמות הציטים שלי זה יוצא לי 2300-2800 קלוריות ביום מינימום.
אמא שלי פיצצה עכשיו את הבית בעוגות ועוגיות ממאפיה שאני ממששש אוהב, בנתיים אני במסה עצבנית :ph34r:
בכל מקרה אני גם שותה קפה עם חלב ובכלל זה יוצא לי יותר קלוריות מה2000-2100 הבסיסיות.

Gamerrrrr
09-01-07, 18:01

ד"א
רכבת ת"א מרכז, יוצאים מהתחנה, פונים שמאלה, הולכים ישר, ומגיעים לחנות אחרי עשר דקות כולל 5 דקות ברמזור שם

Nimrod
09-01-07, 20:16
רכבת ת"א מרכז, יוצאים מהתחנה, פונים שמאלה, הולכים ישר, ומגיעים לחנות אחרי עשר דקות כולל 5 דקות ברמזור שם

בכיף תקבעו יום חמישי כלשהו...

עידכון יום שלישי היה אימון טוב, אבל השיפור במשקלים כנראה בגלל הקריאטין (לקחתי 15 גרם ביום - אני עושה חצי העמסה בשביל להגיע מהר לרוויה בשרירים).

לחיצת חזה במוט - 50 קילו
לחיצת חזה שיפוע חיובי - כל דאמבל 20 קילו
מסור - עשיתי 30 קילו, לקחתי את ה32.5, עשיתי ביד ימין, ביד שמאל פשוט לא הצלחתי לתפוס את המשקולת ובכלל היה פאמפ רק באמות, אני חייב להשיג עד יום חמישי רצועות !!
מתח - עשיתי סופר סט אחד של 5 חזרות בחיטוב הייתי עושה איזה 8-9.
לחיצת כתפיים - 12.5 כל דאמבל, הלך ממש קל 12 חזרות כמו כלום.
חתירה בעמידה - 27 קילו , 12 חזרות הלך בקלות.

gog
09-01-07, 21:44
הגב שלך ממש (אבל בקיצוניות) יותר חזק משאר חלקי הגוף.
מרשים מאוד ה-30 קילו מסור לעומת 50 קילו בנצ'.

כיף לך שאתה מתחיל בגיל כזה! בגיל 17 כולם יסתכלו עליך עם פה פתוח.

P-a-n-1-c
09-01-07, 21:48
1. חח מה לא המטרה שלך? אין גבול ידידי !!!
2. התכוונתי שציינתי עובדה שאני יותר גדול וחטוב מהתמונה מיותר חצי שנה.
בתמונה הנוכחית זה נראה כאילו אתה יותר גדול ויותר חטוב.

לא כאילו :)

Nimrod
09-01-07, 21:57
הגב שלך ממש (אבל בקיצוניות) יותר חזק משאר חלקי הגוף.
מרשים מאוד ה-30 קילו מסור לעומת 50 קילו בנצ'.

כיף לך שאתה מתחיל בגיל כזה! בגיל 17 כולם יסתכלו עליך עם פה פתוח.

כן וזה גם קל לי.
זה ממש מוזר, כי הבייספס שלי חלשים, במתח אני חלש, משום מה אני תותח בחתירות..

P-a-n-1-c
10-01-07, 18:31
מוזר מאוד
אתה בטוח שאתה עושה את המסור כמו שצריך?
היחס בין המסור למתח ולדחיקה הוא הזוי
כמה חזרות עשית במסור?

Nimrod
10-01-07, 21:07
מוזר מאוד
אתה בטוח שאתה עושה את המסור כמו שצריך?
היחס בין המסור למתח ולדחיקה הוא הזוי
כמה חזרות עשית במסור?

במסור 6.. ואני עולה עד למעלה.. כולם מעירים לי שזה מוזר... :ph34r:

Nimrod
11-01-07, 20:37
עידכון יום חמישי:
לחיצת כתפיים - 16.5 קילו כל יד - הרגשתי שאני יכול יותר, הכתפיים לא היו מותשות, אבל כל פעם אני ממש מעקם את הגב, לא יודע לא מצליח לשנות את זה וחגורה לא עוזרת :(
חתירה בעמידה - סטים ראשונים עשיתי עם 32 קילו, היה לי יחסית קל ובמכה אחת העלתי ל37, ב37 כבר לא עליתי עד הסוף ורק 4 חזרות.. אימון הבא אנסה באמצע (35 קילו).
לחיצה צרפתית - פעם ראשונה שלי בחיים עם התרגיל הזה, עשיתי 22 קילו 12 חזרות בקלות (כי רק רציתי ללמוד את הטכניקה, אימון הבאה אעבוד יותר כבד).
כפיפות מרפקים בעמידה - 32 קילו, עבדתי די מלוכלך וגם זייפתי סט אחרון, אני מקווה שעוד שבוע אוכל לעשות את זה נקי, אבל לא אעלה משקל.
ותחזוקה גב עשיתי מתח במכונה במקום מסור 10 חזרות ולחיצת חזה שיפוע חיובי עשיתי עם דאמבלים 15.5 קילו כל יד 12 חזרות בקלות.

Bullet
12-01-07, 00:57
אולי תפסיק לעבוד במשקלים שגורמים לך לכתוב "עשיתי את זה בקלות" ותעבוד במשקלים שאח"כ תכתוב "היה קשה, והגעתי לכשל"?

Nimrod
12-01-07, 02:40
אולי תפסיק לעבוד במשקלים שגורמים לך לכתוב "עשיתי את זה בקלות" ותעבוד במשקלים שאח"כ תכתוב "היה קשה, והגעתי לכשל"?

אני לא אוהב להגיע לכשל.
בקלות אצלי זה 2 חזרות לפני כשל.

ממ.. כל אימון אני נותן ב60-70 אחוז מהתרגילים רצח ובאחרים יותר קל, פשוט אני מעדיף ככה לא להפצע וגם ככה יש לי כאבים בכתף בתרגילי פוש וכאבים בשורש כף היד בפוול, יש לי תחושה שאני לקראת פציעה.
אתה מבין בתרגילים חדשים או תרגיל שעבדתי עליו הרבה זמן עם 12 חזרות אני לא מכיר את היכולות שלי ואני לא רוצה להפציץ על ההתחלה.

Gamerrrrr
12-01-07, 13:03
זה אימון שלם?? לחיצת כתפיים חתירה בעמידה ולחיצה צרפתית?

וידעתי שאתה פשוט לא רוצה לעשות רגליים :p

Nimrod
12-01-07, 13:15
זה אימון שלם?? לחיצת כתפיים חתירה בעמידה ולחיצה צרפתית?

וידעתי שאתה פשוט לא רוצה לעשות רגליים :p

לא, עשיתי את אימון A2 של יום חמישי במלואו תקרא את ההודעה הראשונה...

Nimrod
12-01-07, 20:52
ידעתי שהסיבה שאני אשנא את הfbw זה שאני אוהב להיות במכון כמה שיותר והפרידות האלו קשות לי :(
לחשוב שרוב השבוע אני לא מתאמן עושה לי כאב ראש

Homie
12-01-07, 21:23
למה אתה לא עושה רגליים לא הבנתי ?

PoweRule
12-01-07, 21:40
למה אתה לא עושה רגליים לא הבנתי ?
כי הוא אשכנזי :wiggle:

Nimrod
13-01-07, 03:54
כי הוא אשכנזי :wiggle:

:):):):) תראו ההונגרי פולני ששומע פריקים מדבר איתי על אשכנזים..
חמוד אני מהשכונה :ph34r:

Psychopath
13-01-07, 15:55
קראתי .. בהצלחה! לפי דעתי אתה יכול לגדול יותר אם לא תשחק כל הזמן עם התנוזה ותדפוק פחות חשבון..

Nimrod
13-01-07, 16:25
קראתי .. בהצלחה! לפי דעתי אתה יכול לגדול יותר אם לא תשחק כל הזמן עם התנוזה ותדפוק פחות חשבון..

כן אני פחות דופק חשבון..
הציטים אוי הציטים................

Nimrod
13-01-07, 19:00
עידכון !!!!!!!!!!

היה היום את האימון אחד המטורפים שהיו לי בחיים, צרחתי כמו מטורף במסור ואחרי המסור פשוט נשכבתי על הרצפה.. הזעתי כמו לא יודע מה.
ד"א, כל התרגילים של ה4-6 אני עושה 6 חזרות חוץ מהלחיצת חזה שאני עושה בסט האחרון 5 חזרות.

לחיצת חזה - 52.5 קילו היה טוב, עשיתי בטעות 4 סטים.
לחיצת חזה שיפוע חיובי עם דאמבלים - 21.5 קילו כל יד (אבל רק 6 חזרות, הייתי די עייף וסתם לקחתי את זה הייתי צריך לקחת את ה20).
מסור - 32.5 קילו כל יד, היה מ-ט-ו-ר-ף כמה התאמצתי אבל עבדתי יפה 6 חזרות - פעם ראשונה שלי עם הרצועות אחיזה, זה לא נתן לי הרבה יותר כוח אבל זה ממש עוזר.
מתח - עשיתי רק 2 סטים 4 חזרות, אחרי המסור לא היה לי כוח.
לחיצת כתפיים - 14 קילו כל יד 10 חזרות, היה די קל.
חתירה בעמידה - 27 קילו , היה טוב.

אוף עכשיו עד שלישי לא מתאמנים :((((

P-a-n-1-c
13-01-07, 19:02
נמרוד בלי להעליב לא הבנתי למה הוא היה כ"כ מטורף אם המשקלים פחות או יותר אותו דבר..

Nimrod
13-01-07, 19:18
נמרוד בלי להעליב לא הבנתי למה הוא היה כ"כ מטורף אם המשקלים פחות או יותר אותו דבר..

לא יודע למה, זה פשוט היה ככה.

בלי קשר שלהרים 50% משקל גוף במסור זה יפה.

P-a-n-1-c
13-01-07, 22:05

אבל שאר המשקלים שלך לא תואמים את המסור..

Antonator1
13-01-07, 22:17
לא לאכול למשל 4 - 5 שעות ולחבר ארוחות זה לא נקרא לחפף... העיקר שאתה מקבל מספיק קלוריות, פחמימות, חלבון ושומן.

Nimrod
13-01-07, 22:18
אבל שאר המשקלים שלך לא תואמים את המסור..

בסדר לא אמרתי שאני סוס עולם, רק אמרתי שמסור 50 % ממשקל הגוף זה משהו נדיר.

Psychopath
13-01-07, 22:26
בסדר לא אמרתי שאני סוס עולם, רק אמרתי שמסור 50 % ממשקל הגוף זה משהו נדיר.

לפי דעתי בנץ פרס פי שניים ממשקל הגוף שלך (בלי סטרואידים) יותר נדיר ואני חושב שבגיל 16 וחצי זה גם בלתי אפשרי

Nimrod
13-01-07, 22:35
לפי דעתי בנץ פרס פי שניים ממשקל הגוף שלך (בלי סטרואידים) יותר נדיר ואני חושב שבגיל 16 וחצי זה גם בלתי אפשרי

חחח ברור שגיימר לא רואה אותי..
רק אמרתי שהמסור שלי כבד.

Nimrod
14-01-07, 11:10
עידכון קטן:
1. נתפס לי הגב מהאימון אתמול, כנראה כי כיפפתי את הגב הרבה זמן שנסיתי לשים את הרצועות אחיזה בצורה הכי טובה והמשקולת הייתי על הרצפה.
2. אני חולה :( מקווה להבריא עד יום שלישי.
3. עוד 100 קלוריות בתפריט:
ביום אימון:

200 מל חלב 1 אחוז
חטיף גרנולה נייצור וואלי
כדור אומגה 3
יוגורט 0אחוז יופלייט
20 גרם אגוזי מלך ללא קליפה

2 פרוסות לחם קל
ביצה קשה

צהריים (2:40-4:40)
100 גרם חזה עוף אחרי בישול
כדור אומגה 3
200 גרם עגבנייה
40 גרם חומוס
יוגורט 0אחוז יופלייט

אחרי אימון (19:20):
300 מל חלב 1 אחוז
כף אבקת חלבון
6 כפיות - 30 גרם סוכר ענבים
5 גרם קריאטין מונו נקי
(+ עוד 5 גרם 40 דקות לפני האימון)

120 גרם גבינת משק יעקובס 5%
כדור אומגה 3
3 פרוסות לחם קל
פלפל אדום גדול
מלפפון גדול עם קליפה
עגבנייה גדולה עם קליפה
כפית שמן זית
40 גרם חומוס
כדור סידן (333מ"ג) + מגנזיום (133 מ"ג) + אבץ (5מ"ג)

קלוריות : 2121
חלבון: 133
פחמימה: 212
שומן: 74

Nimrod
14-01-07, 11:12
ביום בלי אימון:
200 מל חלב 1 אחוז
חטיף גרנולה נייצור וואלי
כדור אומגה 3
יוגורט 0אחוז יופלייט
חצי כף אבקת חלבון
5 גרם קריאטין

2 פרוסות לחם קל
ביצה קשה

כדור אומגה 3
200 גרם עגבנייה
40 גרם חומוס
יוגורט 0אחוז יופלייט
5 גרם קריאטין

ערב (19:00):
300 מל חלב 1 אחוז
חצי כף אבקת חלבון

כדור אומגה 3
3 פרוסות לחם קל
פלפל אדום גדול

מלפפון גדול עם קליפה
עגבנייה גדולה
כפית שמן זית
40 גרם חומוס

קלוריות : 2009
פחמימה: 184

Gamerrrrr
14-01-07, 18:43

לא זה לא :\ הרמתי מעל ל90 ממשקל הגוף שלי וזה מכובד לא יפה

SiX PACK
14-01-07, 18:57
גיימר חלאס להתלהב

Nimrod
14-01-07, 19:30

:):):):) יחסית למשקלים האחרים שלי זה יפה :whistle:

אבל איך מעל 90 אחוז? כאילו זה הגיוני שאתה יכול, אבל מאיפה השגת דאמבלים של מעל 60 קילו?

VoRteX
14-01-07, 19:44

חחח מה אתה משווה אותו אליך עוד לא פרח לו האפרוח

Gamerrrrr
14-01-07, 19:58
:):):):) יחסית למשקלים האחרים שלי זה יפה :whistle:

אבל איך מעל 90 אחוז? כאילו זה הגיוני שאתה יכול, אבל מאיפה השגת דאמבלים של מעל 60 קילו?
מרכיבים :sad: סיפור מהתחת אבל מה לעשות זה חובה כשרוצים לגדול.

Dino Psaras
14-01-07, 20:03
בואנה גיימר זה כבר באמת חירטוט, אפילו מקס לא מתקרב למשקל הזה במסור!! :huh:

SiX PACK
14-01-07, 20:53
גיימר תפסיק לבלבל תמוח אתה רוצה לומר לי אתה עושה חתירה עם דמבל של 70 - 60 קילו

Gamerrrrr
14-01-07, 20:56
בואנה גיימר זה כבר באמת חירטוט, אפילו מקס לא מתקרב למשקל הזה במסור!! :huh:
תשמע, אתה רוצה תאמין אתה רוצה אל תאמין אני אמרתי את משקלי העבודה שלי

SIX PACK, אני לא חושב שאתה במעמד לדבר אליי במיוחד אחרי חזרתך לפורום

SiX PACK
14-01-07, 21:07

למה מי אתה ביכלל? ומה כבר אמרתי, כל עוד לא פגעתי השמצתי או דיברתי גסויות יש לי זכות להגיב. עלק "לא במעמד לדבר אליי"...

Bodybuilder
14-01-07, 21:08

מה אתה מזיין http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif
אני זוכר אותך אם הסירטונים של 65-70 קילו במוט,ואחשיו אתה אומר 60 קילו כול יד ?
חחחחח לא היתה מזיז את זה ...:whistle:

Bodybuilder
14-01-07, 21:09
ביום בלי אימון:

200 מל חלב 1 אחוז

חטיף גרנולה נייצור וואלי

כדור אומגה 3

יוגורט 0אחוז יופלייט

חצי כף אבקת חלבון

5 גרם קריאטין

2 פרוסות לחם קל

ביצה קשה

כדור אומגה 3

200 גרם עגבנייה

40 גרם חומוס

יוגורט 0אחוז יופלייט

5 גרם קריאטין

ערב (19:00):

300 מל חלב 1 אחוז

חצי כף אבקת חלבון

כדור אומגה 3

3 פרוסות לחם קל

פלפל אדום גדול

מלפפון גדול עם קליפה

עגבנייה גדולה

כפית שמן זית

40 גרם חומוס

קלוריות : 2009

פחמימה: 184

עולה במסה או מתחטב ? :blink:

Gamerrrrr
14-01-07, 21:11
מה אתה מזיין http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif
אני זוכר אותך אם הסירטונים של 65-70 קילו במוט,ואחשיו אתה אומר 60 קילו כול יד ?
חחחחח לא היתה מזיז את זה ...:whistle:
איזה סרטונים??? :wacko: הסרטונים שהעלתי היו:
בנצ' 105 קילו
חתירה יד יד עם 90 קילו
לחיצה רצפתית 55 קילו
כתפיים 35 קילו כל יד
לחיצת כתפיים 70 קילו

מסור לא העלתי אף פעם ואני מדבר על מסור

Bodybuilder
14-01-07, 21:24
בנצ' 105 קילו
חתירה יד יד עם 90 קילו
לחיצה רצפתית 55 קילו
כתפיים 35 קילו כל יד
לחיצת כתפיים 70 קילו

רגע רגע רגע רגע :blink: סליחה טעות שלי ...
חשבתי שאמרתה שלחצתה בקתפיים 60 קילו כול יד :wacko:
טעות שלי...

משור ? 60 קילו כול יד ?
אני אישית מאמין !

יצאתי חומוס ...

ו RECOBA אני לא יודע עפ איזה משקל מקס עושה אבל אני אישית כשהיתי בשיא שלי הגתי ל 55 קילו במשור ! מש/סור איך שרושמים את זה ...

igorek
14-01-07, 22:49
רגע רגע רגע רגע :blink: סליחה טעות שלי ...
חשבתי שאמרתה שלחצתה בקתפיים 60 קילו כול יד :wacko:
טעות שלי...

משור ? 60 קילו כול יד ?
אני אישית מאמין !

יצאתי חומוס ...

ו RECOBA אני לא יודע עפ איזה משקל מקס עושה אבל אני אישית כשהיתי בשיא שלי הגתי ל 55 קילו במשור ! מש/סור איך שרושמים את זה ...
*אמרת
*כתפיים
*כל
*מסור
*הגעתי

יאללה עכשיו גם אני אתקן אותך:wiggle:

Nimrod
14-01-07, 23:04
*אמרת
*כתפיים
*כל
*מסור
*הגעתי

יאללה עכשיו גם אני אתקן אותך:wiggle:

איגור, יש לך תמונות יותר טובות מההיא בחתימה.
לצומת לבך.

ואתה מוזמן לתת תגובה על הלוג :1eye: יש כאלו שזה הוסיף להם ס"מ בבייספס.

Bullet
14-01-07, 23:09
איך בדיוק אתה מייצב 60 קילו במסור? אתה לא נופל הצידה?

Nimrod
14-01-07, 23:11
איך בדיוק אתה מייצב 60 קילו במסור? אתה לא נופל הצידה?
שולחים את הרגל שעל הרצפה יותר הצידה ופחות אחורה, זה דווקא לא נשמע בעיה.

Fatty
14-01-07, 23:11
אין לי ממש כוח לקרוא את כל התגובות אבל אתה יכול להסביר בקצרה למה יש כלכך קצת סטים וכ'ו?

Bullet
14-01-07, 23:23
שולחים את הרגל שעל הרצפה יותר הצידה ופחות אחורה, זה דווקא לא נשמע בעיה.
קשה לשמור על גב ישר באופן הזה.

Nimrod
15-01-07, 00:27
אין לי ממש כוח לקרוא את כל התגובות אבל אתה יכול להסביר בקצרה למה יש כלכך קצת סטים וכ'ו?

תתן לי סיבה מה יעזרו עוד סטים לאדם עם הגנטיקה הממוצעת ואשים עוד :jockey:

קשה לשמור על גב ישר באופן הזה.

חגורה...
ככה אני עושה, הרגל שלי יחסית הצידה ככה יותר קל לי לאזן את המשקל.

ד"א
אני מרגיש את הבטן ואת התאומים עובדים שאני מאזן את המשקל במסור.

P-a-n-1-c
02-02-07, 07:34
ד"א
אני מרגיש את הבטן ואת התאומים עובדים שאני מאזן את המשקל במסור.

כשאני עושה פולי עליון עם מוט V ליד אחורית אני מרגיש אחושארמוטה את הבטן, זה אמור להיות ככה?

ותעדכן כבר יא גרביל :]

Nimrod
02-02-07, 12:17
טוב אז לא עדכנתי כי התקדמתי מעט בשבועיים האחרונים, גם התאמנתי פחות כי הרגשתי ככה ככה..
הלחיצה שלי שלי עלתה ל57.5 אבל זה רק 4 חזרות וה55 היה 6 חזרות אז זה בקושי עלייה
המסור שלי נשאר 32.5
הלחיצה חזה שיפוע חיובי עדין אני מתעסק עם ה21.5 וה22.5 תלוי אם הגעתי לכשל בלחיצה הרגילה
המתח 4-5 חזרות תלוי במסור
לחיצת כתפיים קצת השתפרתי בטווח הגבוה אני עושה 12 חזרות עם 15 קילו..
שאר הדברים אותו דבר בערך.
בהתחלה התקדמתי הרבה עכשיו נעצרתי, בייחוד כי בשביל להמשיך לעלות במשקלים הייתי צריך להגיע לכשל חיובי ולהגיע לכשל חיובי בfbw פעמים באימון זה מפריע להתקדמות.
אני עכשיו עושה שבוע קל ואפתח לוג חדש או אמשיך בזה אני עוד לא יודע, יש לי רעיון אני עכשיו כותב את התוכנית החדשה.

פאניק כמדומני שמרגישים את הבטן זה אומר שהמשקל גבוה והיא מייצבת, זה טוב..

עריכה:
עוד שבוע אני מקבל תעודות מחצית ורציתי לשתף אתכם במטרות שלי לסוף שנה:
60-65 קילו בנץ פרס
73 קילו
37.5 קילו מסור
10 חזרות מתח

במטרות שהיו לי תחילת שנה למחצית עמדתי (המטרה היחידה הייתה בנץ פרס 50 קילו rm 8)

jonathan
02-02-07, 13:00
בנצ' 105 קילו
חתירה יד יד עם 90 קילו
לחיצה רצפתית 55 קילו
כתפיים 35 קילו כל יד
לחיצת כתפיים 70 קילו

חתירה יד יד=מסור?

P-a-n-1-c
02-02-07, 14:45
חתירה יד יד=מסור?

לא.
הוא העלה פעם סירטון, זה עם המכונה הזאת..

P-a-n-1-c
02-02-07, 14:46
טוב אז לא עדכנתי כי התקדמתי מעט בשבועיים האחרונים, גם התאמנתי פחות כי הרגשתי ככה ככה..
הלחיצה שלי שלי עלתה ל57.5 אבל זה רק 4 חזרות וה55 היה 6 חזרות אז זה בקושי עלייה
המסור שלי נשאר 32.5
הלחיצה חזה שיפוע חיובי עדין אני מתעסק עם ה21.5 וה22.5 תלוי אם הגעתי לכשל בלחיצה הרגילה
המתח 4-5 חזרות תלוי במסור
לחיצת כתפיים קצת השתפרתי בטווח הגבוה אני עושה 12 חזרות עם 15 קילו..
שאר הדברים אותו דבר בערך.
בהתחלה התקדמתי הרבה עכשיו נעצרתי, בייחוד כי בשביל להמשיך לעלות במשקלים הייתי צריך להגיע לכשל חיובי ולהגיע לכשל חיובי בfbw פעמים באימון זה מפריע להתקדמות.
אני עכשיו עושה שבוע קל ואפתח לוג חדש או אמשיך בזה אני עוד לא יודע, יש לי רעיון אני עכשיו כותב את התוכנית החדשה.

פאניק כמדומני שמרגישים את הבטן זה אומר שהמשקל גבוה והיא מייצבת, זה טוב..

עריכה:
עוד שבוע אני מקבל תעודות מחצית ורציתי לשתף אתכם במטרות שלי לסוף שנה:
60-65 קילו בנץ פרס
73 קילו
37.5 קילו מסור
10 חזרות מתח

במטרות שהיו לי תחילת שנה למחצית עמדתי (המטרה היחידה הייתה בנץ פרס 50 קילו rm 8)

אממ כן לדעתי המשקל גבוה (בשבילי לפחות) - 63.5 קילו
אז זה טוב שאני מרגיש את הבטן?

Nimrod
02-02-07, 14:58
אממ כן לדעתי המשקל גבוה (בשבילי לפחות) - 63.5 קילו
אז זה טוב שאני מרגיש את הבטן?

כן, כי זה אומר שהיא שומרת על גוף ישר ומיוצב למרות המשקל הגבוה.

פאניק כמה אתה לוחץ חזה rm 6-8?

P-a-n-1-c
02-02-07, 14:59
כן, כי זה אומר שהיא שומרת על גוף ישר ומיוצב למרות המשקל הגבוה.

פאניק כמה אתה לוחץ חזה rm 6-8?

זה התרגיל הכי חלש שלי למרות שחזה זה השריר אולי הכי טוב שלי :sad:
היום הצלחתי RM6 (אבל זה אחרי אימון גב אינטנסיבי אז תתחשב בזה) 60 קילו
היום היה לי אימון אחד החזקים. הצלחתי לעשות RM8 (והאמת יכלתי לעשות אני מאמין עוד חזרה או שתיים) סקוואט עם 35.5 קילו כל צד בסמית' - יוצא משהו כמו 75-80 קילו :]
מסור הצלחתי לעשות היום 3X8 עם 70 פאונד (משהו כמו 32-33 קילו), חזה עליון עשיתי עם 25 קילו כל יד, פלייס RM10 עם 35 פאונד.
אבל שים לב שאני עושה קודם גב אחרי זה חזה אחרי זה רגליים, אז כשאני מגיע כבר לרגליים אני מת מעייפות.

אה וגם הרבה אומרים לי שגדלתי, אפילו אחותי שרואה אותי פעם בשבוע :]

Nimrod
02-02-07, 15:43
זה התרגיל הכי חלש שלי למרות שחזה זה השריר אולי הכי טוב שלי :sad:
היום הצלחתי RM6 (אבל זה אחרי אימון גב אינטנסיבי אז תתחשב בזה) 60 קילו
היום היה לי אימון אחד החזקים. הצלחתי לעשות RM8 (והאמת יכלתי לעשות אני מאמין עוד חזרה או שתיים) סקוואט עם 35.5 קילו כל צד בסמית' - יוצא משהו כמו 75-80 קילו :]
מסור הצלחתי לעשות היום 3X8 עם 70 פאונד (משהו כמו 32-33 קילו), חזה עליון עשיתי עם 25 קילו כל יד, פלייס RM10 עם 35 פאונד.
אבל שים לב שאני עושה קודם גב אחרי זה חזה אחרי זה רגליים, אז כשאני מגיע כבר לרגליים אני מת מעייפות.

אה וגם הרבה אומרים לי שגדלתי, אפילו אחותי שרואה אותי פעם בשבוע :]

אתה י'ב?
בכל מקרה המשקלים לא רעים וכל אחד בקצב שלו...
אתה נראה מצויין בכל מקרה..

P-a-n-1-c
02-02-07, 15:46
אתה י'ב?
בכל מקרה המשקלים לא רעים וכל אחד בקצב שלו...
אתה נראה מצויין בכל מקרה..

אני יב'.
המשקלים שלי נמוכים ואני מודע לזה, אבל בקטנה :jockey:

stimpy0
02-02-07, 15:47
אני מאמין שתשיג את המטרות עוד קודם

Nimrod
02-02-07, 15:49
אני מאמין שתשיג את המטרות עוד קודם

אמן אלוהים שומע אותך!!! :diractor:

maradona
02-02-07, 20:50
אני יב'.
המשקלים שלי נמוכים ואני מודע לזה, אבל בקטנה :jockey: אתה עובד עם המשקלים שלי בערך אז אל תגיד שהם נמוכים כי זה מעליב אותי :jockey:
אגב
עזוב אותך משקלים העיקר איך אתה נראה
כך את אליאב קרייסלר לדוגמה הבחור לא מרים משקלים גבוהים מדיי אבל הבחור מפלצת.
גם אני הייתי בקטע של התלהבות עם המשקלים עבדתי עם 60 קילו לחיצת חזה 7 חזרות
32.5 קילו מסור 6 חזרות,22 קילו כל דמבל בלחיצת חזה בשיפוע חיובי 8 חזרות
ותאכלס אני כולה בן 14 וחודשיים,אני נפצע גם לעיתים קרובות והתחלתי עכשיו להוריד משקלים ולעלות חזרות
נחמד לחזור לטווח של ה 10-12 חזרות =]
אגב פאניק אתה באמת נראה מצויין לעומת התמונות שפירסמת לפני כשנה בערך
תמשיך ככה!

נמרוד אני גאה בך :jockey:

P-a-n-1-c
02-02-07, 20:53
אתה עובד עם המשקלים שלי בערך אז אל תגיד שהם נמוכים כי זה מעליב אותי :jockey:
אגב
עזוב אותך משקלים העיקר איך אתה נראה
כך את אליאב קרייסלר לדוגמה הבחור לא מרים משקלים גבוהים מדיי אבל הבחור מפלצת.
גם אני הייתי בקטע של התלהבות עם המשקלים עבדתי עם 60 קילו לחיצת חזה 7 חזרות
32.5 קילו מסור 6 חזרות,22 קילו כל דמבל בלחיצת חזה בשיפוע חיובי 8 חזרות
ותאכלס אני כולה בן 14 וחודשיים,אני נפצע גם לעיתים קרובות והתחלתי עכשיו להוריד משקלים ולעלות חזרות
נחמד לחזור לטווח של ה 10-12 חזרות =]
אגב פאניק אתה באמת נראה מצויין לעומת התמונות שפירסמת לפני כשנה בערך
תמשיך ככה!

נמרוד אני גאה בך :jockey:

תודה אחי, תגובות כאלה באמת מביאות מוטיבציה להמשך :jockey:
אני דווקא מרוצה מהמשקלי עבודה שלי, חוץ מהלחיצת חזה..

dormazor
02-02-07, 21:43
חתירה יד יד=מסור?

גיימר יא חרטטן כתפיים העלת 30 כל יד וגם זה לא נראה ככה

Nimrod
09-02-07, 00:41
טוב חברה היום יום חמישי עשיתי אימון אחרון בתוכנית הfbw.
הפסקתי להתקדם במשקלים, 57.5 זה היה השיא של לחיצת חזה, 32.5 מסור (יד ימין אני יכול יותר ויד שמאל לא :blink:) בכתפיים עליתי ב2 התרגילים, ביד אחורית השתפרתי למרות שאני לא אוהב את הלחיצה הצרפתית, אני מת לעשות מקבילים אבל החזה כבר עייף בד"כ, יד קדמית השריר הכי חלש בגוף שלי והוא גם לא אוהב להתקדם.
ד"א קיבלתי היום תעודה ממוצע 86 אני סוס עולםםםםם!!!!

התוכנית החדשה אני אמשיך בפוסט הזה:
שבוע 1:

A push:
לחיצת חזה 1x8,2x6
פלייס 2x12
לחיצת חזה בשיפוע חיובי 2x12
לחיצת כתפיים 3x12
לחיצה צרפתית 2x12

B pull:
מסור 1x8, 2x6
ראוו על ספה 2 ידיים עם דאמבלים 2x12
מתח 2x12
חתירה בעמידה 3x12
כפיפות מרפקים בעמידה עם מוט דאבל יו 2x12
גב תחתון 3x12

שבוע 2:

A push:
לחיצת חזה 1x8,2x6
פלייס 2x10
לחיצת חזה בשיפוע חיובי 2x10
לחיצת כתפיים 3x10
לחיצה צרפתית 2x10

B pull:
מסור 1x8, 2x6
ראוו על ספה 2 ידיים עם דאמבלים 2x10
מתח 2x10
חתירה בעמידה 3x10
כפיפות מרפקים בעמידה עם מוט דאבל יו 2x10
גב תחתון 3x10

שבוע 3:
A push:
לחיצת חזה 3x5
פלייס 3x8
לחיצת חזה בשיפוע חיובי 2x8
לחיצת כתפיים 3x8
לחיצה צרפתית 2x8

B pull:
מסור 3x5
ראוו על ספה 2 ידיים עם דאמבלים 3x8
מתח 2x8
חתירה בעמידה 3x8
כפיפות מרפקים בעמידה עם מוט דאבל יו 2x8
גב תחתון 3x8

שבוע 4:
A push:
לחיצת חזה 5x5
לחיצת חזה שיפוע חיובי 3x6
לחיצת כתפיים 4x6
פלייס 1x10, 1x8

B pull:
מסור 5x5
מתח 3x6
חתירה בעמידה 4x6
כפיפות מרפקים בעמידה עם מוט דאבל יו 3x6
ראוו על ספה 2 ידיים עם דאמבלים 1x10, 1x8
גב תחתון 4x6

שורה תחתונה כמו hst רק עם סטים לתחזוקה בהתחלה (מסור ולחיצת חזה) ובסוף תחזוקה של ראוו על הספה ופלייס.
תגידו פלייס אף פעם לא עשיתי כמה אתם חושבים בהתאם למשקלים שלי הrm 12 שלי?
מבחינת ימים התוכנית החדשה תיהיה ימי שני, שלישי וחמישי, שישי.

Bullet
09-02-07, 00:51
תעשה פשיטות גב תחתון בסוף. אתה לא רוצה לעשות כפיפות מרפקים בעמידה כשהגב עייף

Nimrod
09-02-07, 09:21
תעשה פשיטות גב תחתון בסוף. אתה לא רוצה לעשות כפיפות מרפקים בעמידה כשהגב עייף
המון הגיון, רעיון מעולה, אוהב אותך.

מה אתה אומר יש טעם להוסיף שראגס עם כמות סטים כמו הבייספס לאורך כל התוכנית?
ובטן, לעשות 3x12 רק בpush (כי יש יותר סטים בpull), לאורך כל התוכנית? או לעשות גם בבטן את הקטע הזה עם ההדרגתיות?

Bullet
09-02-07, 09:33
אתה יכול להוסיף שראגז, אין לך פה דדליפט.
לא מבין מה זה ההדרגתיות. הייתי שם בטן בpush.

Nimrod
09-02-07, 10:45
אתה יכול להוסיף שראגז, אין לך פה דדליפט.
לא מבין מה זה ההדרגתיות. הייתי שם בטן בpush.

כן בטן אשים בpush, אירובי אני לא עושה.
הדרגתיות יעני הסדר הלינארי הזה 12-10-8-6...

P-a-n-1-c
09-02-07, 12:25
למה אתה לא עושה אירובי? זה חשוב

Nimrod
09-02-07, 12:41
למה אתה לא עושה אירובי? זה חשוב

כי אני משחק כדורסל \ כדורגל עם חברים לפחות 2-5 פעמים בשבוע, אני לא מגיע לדופק גבוה כמו ריצה אבל אירובי זה אירובי.

P-a-n-1-c
09-02-07, 12:45
כי אני משחק כדורסל \ כדורגל עם חברים לפחות 2-5 פעמים בשבוע, אני לא מגיע לדופק גבוה כמו ריצה אבל אירובי זה אירובי.

אתה עולה במשקל מהתפריט שלך? אתה באיזה +100\200, זה מספיק לך בשביל לעלות במשקל? כשאתה מחרבן אתה שורף יותר מהתחזוקה שלך מה אתה רציני? זה תפריט של חיטוב חביבי
תוסיף אוכל

Nimrod
09-02-07, 12:56
אתה עולה במשקל מהתפריט שלך? אתה באיזה +100\200, זה מספיק לך בשביל לעלות במשקל? כשאתה מחרבן אתה שורף יותר מהתחזוקה שלך מה אתה רציני? זה תפריט של חיטוב חביבי
תוסיף אוכל

אם אני רוצה ואם אני לא רוצה יש לי 200-500 קלוריות של ציטים ביום :cry_1:

P-a-n-1-c
09-02-07, 13:02
אם אני רוצה ואם אני לא רוצה יש לי 200-500 קלוריות של ציטים ביום :cry_1:

אתה בקטע של עליה נקיה או כמו שעלית עד עכשיו?

maradona
09-02-07, 13:05
נמרוד נראה אחלה תוכנית
אבל האמת במקומך הייתי עושה אותה עוד שנה או לפחות מעלה קצת חזרות בקטעים שיש בהם 5 חזרות.
זה לא סוד ואתה יודע את זה שלא מומלץ לרדת מה 6 חזרות בטווחי גילאים עד גיל 18
בכאלה משקלים יש עומס יתר על הגידים,רצועות,מפרקים וכו'...
gal t הסביר כאןפ עם אחת שהוא לא ממליץ לעשות תוכניות סטייל 5X5 למי שעדיין לא סיים את הגדילה שלו(אני לא אומר שהתוכנית שלך היא 5X5 פשוט הכמות חזרות נראה לי נמוכה מדי)
כל השאר חוץ מזה נראה לי דווקא דיי אחלה אולי הייתי מחליף את הכפיפת מרפקים במוט ישר /אולימפי במקום המוט W

Bullet
09-02-07, 13:33
עוד דבר, לא מומלץ לעשות פשיטות גב בצורה שאני חושב שאתה עושה בטווח חזרות כזה. עדיף לעשות 10+ חזרות. אתה מכופף את הגב?

Nimrod
09-02-07, 13:35
נמרוד נראה אחלה תוכנית
אבל האמת במקומך הייתי עושה אותה עוד שנה או לפחות מעלה קצת חזרות בקטעים שיש בהם 5 חזרות.
gal t הסביר כאןפ עם אחת שהוא לא ממליץ לעשות תוכניות סטייל 5X5 למי שעדיין לא סיים את הגדילה שלו(אני לא אומר שהתוכנית שלך היא 5X5 פשוט הכמות חזרות נראה לי נמוכה מדי)
כל השאר חוץ מזה נראה לי דווקא דיי אחלה אולי הייתי מחליף את הכפיפת מרפקים במוט ישר /אולימפי במקום המוט W

ברוב התרגילים הכי נמוך שלי 6, רק ב2 תרגילים 5 חזרות אני עושה מהסיבות שלי.
אל תדאג 1-4 אני לא נוגע.

עוד דבר, לא מומלץ לעשות פשיטות גב בצורה שאני חושב שאתה עושה בטווח חזרות כזה. עדיף לעשות 10+ חזרות. אתה מכופף את הגב?

אין שום כיפוף גב.

מה אתה אומר את הגב תחתון + בטן לעשות כל הזמן 12 חזרות ובסוף האימון (גב בpull בטן בpush) או גם בהם 12-10-8-6?

Bullet
09-02-07, 13:37
אה אם אין שום כיפוף גב זה בסדר, אבל זה פשוט תמוה לי. אתה כאילו מחזיק 2 פלטות של 20 קילו בידיים ואז עולה על הספסל הזה ועושה פשיטת גב או מה?

Nimrod
09-02-07, 13:41

אין כיפוף בגב, אבל בכל מקרה, מה אתה אומר את הגב תחתון לעשות תמיד 12 חזרות בסוף אימון pull ואת הבטן תמיד 12 חזרות בסוף אימון push או גם בהם 12-10-8-6?

נמרוד נראה אחלה תוכנית

כן אחי אני משתדל לא לרדת מ6 חזרות רק ב3 תרגילים אני יורד כי אני רוצה בכל מקרה שיהיה לי משקל יותר גבוה מה6 חזרות של התחזוקה ;)

Nimrod
09-02-07, 13:44
אה אם אין שום כיפוף גב זה בסדר, אבל זה פשוט תמוה לי. אתה כאילו מחזיק 2 פלטות של 20 קילו בידיים ואז עולה על הספסל הזה ועושה פשיטת גב או מה?
חחח חשבתי שזה לא שלח בפעם קודמת אז כתבתי שוב זה שלח חחח..

חכה אני מביא לך סרטון

הנה:
http://exrx.net/WeightExercises/ErectorSpinae/Wt45Hyperextension.html

רק ששלנו זה בערך 60 מעלות והעצבאות של הרגליים נוגעות בערך ברצפה..

Bullet
09-02-07, 13:51
קודם כל, אסור לכופף את הגב כמו שהיא עושה (מותר אבל זה יהיה תרגיל אחר ובשום פנים ואופן לא עושים אותו עם משקלים גבוהים). הגב צריך להיות ישר כמו קרש. דבר שני: היא פושטת את הגב בנקודה העליונה יתר על המידה. זה לא בריא.

עם איזה משקל אתה תעשה 6 חזרות? תיקח ביד 40 קילו?

Nimrod
09-02-07, 13:55
קודם כל, אסור לכופף את הגב כמו שהיא עושה (מותר אבל זה יהיה תרגיל אחר ובשום פנים ואופן לא עושים אותו עם משקלים גבוהים). הגב צריך להיות ישר כמו קרש. דבר שני: היא פושטת את הגב בנקודה העליונה יתר על המידה. זה לא בריא.

כן היא בסוף יורדת נמוך מידי ומעקמת את הגב ועולה גבוה מידי.
מממ לא יודע, עוד לא עשיתי את זה אף פעם, מקסימום אני אקח פלטה של 20 יהיה מצחיק :wacko:

אז מה אתה אומר לעשות כמו שאמרתי, תמיד 12 חזרות בגב תחתון ובבטן למשך כל התוכנית?

Bullet
09-02-07, 13:56
חושב שכן.

Nimrod
09-02-07, 14:00
חושב שכן.

ככה אעשה אם לא אשמע טיעון אחר מעניין.

טוב בנתיים בנוסף לתגובות על התוכנית החדשה אם למישהו יש רעיון לתוכנית בשבילו לאחרי זה יהיה נחמד ;)

Nimrod
09-02-07, 14:03
שבוע 1:

A push:
לחיצת חזה 1x8,2x6
פלייס 2x12
לחיצת חזה בשיפוע חיובי 2x12
לחיצת כתפיים 3x12
לחיצה צרפתית 2x12
בטן 3x12

B pull:
מסור 1x8, 2x6
ראוו על ספה 2 ידיים עם דאמבלים 2x12
מתח 2x12
חתירה בעמידה 3x12
כפיפות מרפקים בעמידה עם מוט דאבל יו 2x12
גב תחתון 3x12

שבוע 2:

A push:
לחיצת חזה 1x8,2x6
פלייס 2x10
לחיצת חזה בשיפוע חיובי 2x10
לחיצת כתפיים 3x10
לחיצה צרפתית 2x10
בטן 3x12

B pull:
מסור 1x8, 2x6
ראוו על ספה 2 ידיים עם דאמבלים 2x10
מתח 2x10
חתירה בעמידה 3x10
כפיפות מרפקים בעמידה עם מוט דאבל יו 2x10
גב תחתון 3x12

שבוע 3:
A push:
לחיצת חזה 3x6
פלייס 3x8
לחיצת חזה בשיפוע חיובי 2x8
לחיצת כתפיים 3x8
לחיצה צרפתית 2x8
בטן 3x12

B pull:
מסור 3x6
ראוו על ספה 2 ידיים עם דאמבלים 3x8
מתח 2x8
חתירה בעמידה 3x8
כפיפות מרפקים בעמידה עם מוט דאבל יו 2x8
גב תחתון 3x12

שבוע 4:
A push:
לחיצת חזה 5x5
לחיצת חזה שיפוע חיובי 3x6
לחיצת כתפיים 4x6
פלייס 1x10, 1x8
בטן 3x12

B pull:
מסור 5x5
מתח 3x6
חתירה בעמידה 4x6
כפיפות מרפקים בעמידה עם מוט דאבל יו 3x6
ראוו על ספה 2 ידיים עם דאמבלים 1x10, 1x8
גב תחתון 3x12

shahaflol
09-02-07, 14:14

על איזה שריר בדיוק אתם רוצים שהתרגיל יעבוד? על הזוקפי גו? אם כן אז חייב להיות כיפוף ופשיטה בגו כדי שהזוקפים יעבדו. גו ישר כמו קרש= זוקפי גו עובדים כמייצבים בלבד.

P-a-n-1-c
09-02-07, 14:34
נמרוד מה הנתונים העדכניים שלך?
היקף מותן\יד, משקל, גובה, אחוז שומן..

Nimrod
09-02-07, 14:36
משקל 69 אבל אני רק קריאטין אני מאמין שאני ארד 3 קילו כשאסיים.
גובה 167-168
אחוז שומן סביב 14.5 אני מעריך
היקפים לא מודד

P-a-n-1-c
09-02-07, 14:45
משקל 69 אבל אני רק קריאטין אני מאמין שאני ארד 3 קילו כשאסיים.
גובה 167-168
אחוז שומן סביב 14.5 אני מעריך
היקפים לא מודד

תבדוק היקף מותן, גב ויד
זה מעניין
ואל תחרטט, עלק אתה לא מודד היקפים נו..

m0she
09-02-07, 14:54
על מה רצית שאני אגיב? :|

Nimrod
09-02-07, 15:26
על מה רצית שאני אגיב? :|

חחח זה היה בצחוק הקטע עם הלוג שלי ;) אבל תגובה כמו:

"נמרוד יכוסון ימהמם תעשה לי שלישייה" תתקבל בברכה.. חח ;)

Nimrod
10-02-07, 11:57
תבדוק היקף מותן, גב ויד
זה מעניין
ואל תחרטט, עלק אתה לא מודד היקפים נו..

נשבע לך שלא חחח..
יש לי סרט מדידה, לפני כמה חודשים ניסיתי למדוד את היד יצא לי כל פעם תוצאה אחרת.
לא מעניין אותי ההיקפים שלי מה אני דוגמנית.

2 דברים אני לא אעשה בחיים:
אוכל חסה
אמדוד היקפים

:jockey:

maradona
10-02-07, 14:12
בגלל זה לא מודדים לעצמך
תבקש מחבר שימדוד לך.
ולמה אתה כל כך נגד?
אני זוכר שפעם אחת הבאת את ההיקף יד שלך.

Nimrod
10-02-07, 19:22
בגלל זה לא מודדים לעצמך
תבקש מחבר שימדוד לך.
ולמה אתה כל כך נגד?
אני זוכר שפעם אחת הבאת את ההיקף יד שלך.

כן ניסיתי למדוד, יצא לי פעם אחת 38, פעם אחת 34, פעם אחת 36..

אני נגד כי דוגמניות אוכלות חסה ומודדות היקפים.
אני מרים ברזלים ואוכל בשר.
יש בנינו גבול דק אבל ברור, אם אתחיל לאכול חסה ולמדוד היקפים הגבול יטשטש וזה בעיה.

maradona
10-02-07, 19:40
נמרוד יש לך איזה הפרעה או משהו?
מה זה היציאה הזאת?!
איך לעזאזל זה קשור לדוגמניות שאוכלות חסה??????????????
מודדים היקפים כדי לראות את ההתקדמות

Nimrod
10-02-07, 20:16
נמרוד יש לך איזה הפרעה או משהו?
מה זה היציאה הזאת?!
איך לעזאזל זה קשור לדוגמניות שאוכלות חסה??????????????
מודדים היקפים כדי לראות את ההתקדמות
יש לו יותר מהפרעה אחת :X

התקדמות מבחינתי זה עם אני מרים יותר ברזל.

maradona
10-02-07, 21:28
כן המפקד :jockey:

PcGunMan
10-02-07, 21:57
היקפים זה מאוד חשוב ככה אתה יודע את מדד התקדמות שלך!
ומה הקשר לדוגמנית?

Nimrod
10-02-07, 22:00
היקפים זה מאוד חשוב ככה אתה יודע את מדד התקדמות שלך!
ומה הקשר לדוגמנית?

לדוגמניות מודדים הקפים.

מדד ההתקדמות שלי זה עם אני מרים יותר ברזל ממה שהרמתי פעם לא עם הבייספס שלי גדל בס"מ.

Bullet
10-02-07, 22:08
כן ניסיתי למדוד, יצא לי פעם אחת 38, פעם אחת 34, פעם אחת 36..

בכלל לא הגזמנו :whistle:

jonathan
10-02-07, 22:11
לדוגמניות מודדים הקפים.

מדד ההתקדמות שלי זה עם אני מרים יותר ברזל ממה שהרמתי פעם לא עם הבייספס שלי גדל בס"מ.
אז תכניס לך לראש שגם מפתחי גוף מודדים היקפים..
אם אכפת לך רק מההתקדמות במשקל אז למה העלת תמונות?

Nimrod
10-02-07, 22:18
אז תכניס לך לראש שגם מפתחי גוף מודדים היקפים..
אם אכפת לך רק מההתקדמות במשקל אז למה העלת תמונות?

די חשוב לי להראות טוב, אבל לא ממש מעניין אותי עוד ס"מ פחות ס"מ או אם התקדמתי ס"מ ביד או בגב.
בולט, לא הגזמנו אני גם מאמין שיש לי היקף מעל 36, יש לי עצמות מאוד רחבות ויד גדולה יחסית.

Bullet
10-02-07, 22:22
בולט, לא הגזמנו אני גם מאמין שיש לי היקף מעל 36, יש לי עצמות מאוד רחבות ויד גדולה יחסית.
:XDemoticon: היי מר גרג ולנטינו :laugh:
http://www.synthol.com/home_lsidemostmusc.jpg

Dino Psaras
10-02-07, 22:27
די חשוב לי להראות טוב, אבל לא ממש מעניין אותי עוד ס"מ פחות ס"מ או אם התקדמתי ס"מ ביד או בגב.

נמרוד, אני מעריך אותך והכל, אבל זה סבסבא של החירטוטים, תעלה תמונה עם סרט מדידה. בגילך ועוד בגובה שלך בחיים אין מצב ליד 36.

אלא אם כן אתה שמן 110 קילו שכל היד שלו זה שומן, אבל אתה לא.

תעשה לעצמך ולנו טובה ותמנע ויכוחים מיותרים.

Nimrod
10-02-07, 22:42
לא ויכוחים, יש סיכוי שאין לי יד 36, מדדתי לפני כמה זמן ככה יצא אבל מדדתי עקום אחושרמוטה כי לא הצלחתי..
לא אכפת לי אם תגיד שיש לי 25 אני אגיד לך סבבה...

עדין אני אומר שיש לי יד מאוד גדולה, לא יודע כמה זה, היא מאוד גדולה (בגלל עצמות).
זהו

Dino Psaras
10-02-07, 23:00
תעלה תמונה נמרוד.

Nimrod
10-02-07, 23:18
תעלה תמונה נמרוד.
עדכנית יש לי רק של פנים:
http://img515.imageshack.us/img515/4378/26499892zh1.jpg

אני יודע שאני נראה קצת כמו יונק סויה אשכנזי, חח אין מה לעשות ;)

אין לי מי שיצלם אותי בפוזה של bb, אמא נמאס לה והיא אחר כך מציקה וחברים של מתפקעים מצחוק בזמן הצילום וזה יוצא עקום :X

P-a-n-1-c
10-02-07, 23:27
בינינו מי שלא מפרסם נתונים סימן שהוא מתבייש בהם
:wiggle:

Nimrod
10-02-07, 23:29
בינינו מי שלא מפרסם נתונים סימן שהוא מתבייש בהם
:wiggle:

אתה מזיין את השכל.
אם הייתי מתבייש במשהו לא הייתי מפרסם את המשקלי עבודה שלי וזה..
אני שלם עם עצמי ב100 אחוז, אני מארגן מפגש תבוא ותראה אותי.

Bullet
10-02-07, 23:51
משקלי עבודה ומסה זה 2 דברים שונים... במיוחד כשאתה עובד בטווחים די נמוכים, ואתה עובד בטווחים נמוכים נמרוד.

P-a-n-1-c
10-02-07, 23:54
אתה מזיין את השכל.
אם הייתי מתבייש במשהו לא הייתי מפרסם את המשקלי עבודה שלי וזה..
אני שלם עם עצמי ב100 אחוז, אני מארגן מפגש תבוא ותראה אותי.

אנילא מאמין במפגשי פורומים. לדעתי זו הקצנה והגזמה.

Moshe
11-02-07, 00:03
אתם ילדים קטנים...
שהבן אדם יעשה ויחשוב מה בזיין שלו מה אכפת לכם

SuzukiR
11-02-07, 00:17
נימרוד בהצלחה לך

אולי גם אני יפתח לוג

אבל אני מאוכזב מעצמי :(
נוסע בערך 40 דקות למכון

והחודש וחצי האחרונים הזנחתי והייתי רק 3 פעמים ככה שהזנחתי תיד האחורית תכתפיים ותגב :(:(

השבוע זה הולך להישתנות אני הולך לירשום הכל ולהקפיד על התרפיט והאימונים מגיל ולהרביץ אותה!

שיהיה לך בהצלחה

Nimrod
11-02-07, 16:27
אנילא מאמין במפגשי פורומים. לדעתי זו הקצנה והגזמה.

למה? מעניין לראות את הפנים את האנשים.
אני לא יוצא את כל הכסף רק למפגש, אני אלך בטח עם חברים לת"א, בדרך אעבור אגיד שלום ואשב קצת עם החברה פה אקיר אותם במציאות, דווקא מעניין..

משקלי עבודה ומסה זה 2 דברים שונים... במיוחד כשאתה עובד בטווחים די נמוכים, ואתה עובד בטווחים נמוכים נמרוד.

לא כלכך חסר לי מסה, זה גם לא כלכך מעניין אותי.

נימרוד בהצלחה לך

אולי גם אני יפתח לוג

אבל אני מאוכזב מעצמי :(
נוסע בערך 40 דקות למכון

והחודש וחצי האחרונים הזנחתי והייתי רק 3 פעמים ככה שהזנחתי תיד האחורית תכתפיים ותגב :(:(

השבוע זה הולך להישתנות אני הולך לירשום הכל ולהקפיד על התרפיט והאימונים מגיל ולהרביץ אותה!

שיהיה לך בהצלחה

תודה גבר..

Nimrod
11-02-07, 19:01
מישהו מוכן להגיד לי כמה בערך לעבוד עם פלייס מחר אין לי מושג לא עשיתי את זה בחיים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PcGunMan
11-02-07, 19:32
חחחח די עם הויכוחים לי יש זין 30 דיייי למי אכפת!!!!
אתה שלם עם עצמך אתה אומר שיש לך יש 36 שהיה לך בכיף ראסמי זה לא ממש מעניין אם זה נכון או לא!!!:diractor:

וזה פוסט של נמרוד אל תהרסו לו בשיא הרצינות!

maradona
11-02-07, 20:34
נמרוד תנסה עם 12.5 קילו כל יד..אני מאמין שזה יספיק

P-a-n-1-c
11-02-07, 20:47
נמרוד תנסה עם 12.5 קילו כל יד..אני מאמין שזה יספיק

אני מאמין שביחס למשקלי עבודה שלו זה יהיה לו קשה
אבל תלוי באיזה שלב הוא מגיע לפלייס וזה

עכשיו ראיתי שהוא עושה את זה בתחילת אימון
אז אכן 12.5 הגיוני

PcGunMan
11-02-07, 21:34
אני מאמין שביחס למשקלי עבודה שלו זה יהיה לו קשה
אבל תלוי באיזה שלב הוא מגיע לפלייס וזה

עכשיו ראיתי שהוא עושה את זה בתחילת אימון
אז אכן 12.5 הגיוני
לא זה היה לו בסדר גמור אני מאמין שאפילו קל (אם הוא אמר שהוא דוחק 57.5 קילו ולא שיקר!)
12.5 בפלייס זה כלום!!! תתחיל עם זה ותתקדם!

Nimrod
11-02-07, 23:15
לא זה היה לו בסדר גמור אני מאמין שאפילו קל (אם הוא אמר שהוא דוחק 57.5 קילו ולא שיקר!)

1. תאמין לי אני לא משקר בכלום.
2. אני רוצה 12 חזרות ואימון אחרי זה להשתפר, כאילו לעבוד עם 80-90 אחוז מהמקסימום..
אני אקח 11 או 10 ואראה איך אני מתקדם.

תודה לכולם.

maradona
11-02-07, 23:22
אני דוחק 60 קילו ושהייתי מתאמן עם הפלייס הייתי עובד עם 12.5 קילו וזה היה קשה(9 חזרות)
אבל זה היה התרגיל האחרון שלי באימון חזה
אם התרגיל הוא בהתחלה אני מאמין ש 12.5 יהיה לו סבבה ואפילו קל

Dino Psaras
11-02-07, 23:37
1. תאמין לי אני לא משקר בכלום.
2. אני רוצה 12 חזרות ואימון אחרי זה להשתפר, כאילו לעבוד עם 80-90 אחוז מהמקסימום..
אני אקח 11 או 10 ואראה איך אני מתקדם.

תודה לכולם.

כשיש טכניקה טבוה בפלייס הוא הופך לקל, כשדחקתי בקושי 60 קילו בבנצ', עבדתי עם 20 קילו פלייס בכל ידץ

Bullet
11-02-07, 23:39
כשיש טכניקה טבוה בפלייס הוא הופך לקל, כשדחקתי בקושי 60 קילו בבנצ', עבדתי עם 20 קילו פלייס בכל ידץ
בבנצ' טכניקה עוזרת יותר תאמין לי...

PcGunMan
12-02-07, 19:56
אני דוחק 60 קילו ושהייתי מתאמן עם הפלייס הייתי עובד עם 12.5 קילו וזה היה קשה(9 חזרות)
אבל זה היה התרגיל האחרון שלי באימון חזה
אם התרגיל הוא בהתחלה אני מאמין ש 12.5 יהיה לו סבבה ואפילו קל
לפני כמה חודשים דחקתי 50 קילו אני זוכר והיה לי ממש קל עבדתי אפילו עם 13 14 קילו כל יד פלייס
היום אני דוחק יותר 76 7 חזרות!

Nimrod
12-02-07, 20:26
השמשתי ב10 ולקראת סוף כל חזרה אחרי 9 רימית טיפה.
:(

P-a-n-1-c
12-02-07, 20:29
לפני כמה חודשים דחקתי 50 קילו אני זוכר והיה לי ממש קל עבדתי אפילו עם 13 14 קילו כל יד פלייס
היום אני דוחק יותר 76 7 חזרות!

לא הבנתי.
לפני כמה חודשים היית דוחק 50 והיום 76??

PcGunMan
12-02-07, 21:24
לא הבנתי.
לפני כמה חודשים היית דוחק 50 והיום 76??
כי הוא אמר שהוא דוחק 60 קילו, ובפליס ו12-13 קילו בסוף האימון קשה לו
אז אמרתי שלפני כמה חודשים שדחקתי 50 קילו פחות משקל ממנו, ועשיתי פלייס עם 12 13 היה לי יותר קל
ועשיתי 9 סטים ככה באימון!
וה76 הוספתי בשביל שלא תחשבו שאני דוחק 50!:wub1: (חחח זה נשמע ככה אבל זה לא)

Nimrod
12-02-07, 21:38
בן כמה אתה?

PcGunMan
12-02-07, 21:42
בן כמה אתה?

16.......:blush:

Nimrod
12-02-07, 21:43
16.......:blush:

סבבה אתה לא חלש..

עוד עם יאיר להב? כמה זמן איתו? או שהיית איתו? מה אתה אומר עליו? ומה הנתונים שלך גופניים מהבוד פוד שלו

PcGunMan
12-02-07, 21:44
סבבה אתה לא חלש..

עוד עם יאיר להב? כמה זמן איתו? או שהיית איתו? מה אתה אומר עליו? ומה הנתונים שלך גופניים מהבוד פוד שלו

:jockey:.....איך אתה יודע שאני עם יאיר להב?

Dino Psaras
12-02-07, 22:22
בבנצ' טכניקה עוזרת יותר תאמין לי...

מתקדם, אבל כוסעמק עם הפציעות.

Nimrod
13-02-07, 09:53
:jockey:.....איך אתה יודע שאני עם יאיר להב?

כי אתה היחיד בפורום שאיתו, אז זכרתי את זה.
אתה יכול לענות בבקשה, ממש מעניין אותי.

טוב חברה אני חולה, האימון אתמול היה חרא הייתי ממש חלש (גם המון סטים בתוכנית הזאת :CARRY86W:).
אני אתחיל ביום חמישי מההתחלה, ואעשה גם את יום חמישי וגם את שישי ב12 חזרות, שבוע אחר כך שוב 12 חזרות ואז אמשיך לשבוע על כל טווח חזרות.

כאסיים את התוכנית הזאת אבנה AB סטנדרטי שנוח לי לחיות איתו ואפסיק עם הקריאטין.

PcGunMan
13-02-07, 15:39
[quote=Nimrod]כי אתה היחיד בפורום שאיתו, אז זכרתי את זה.

הוא תותח על אין לי מילים עליתי איתו במשך 3 חודשים 3 וחצי קילו שריר נקי
שומן כמעט ולא עליתי 500-700 גרם היקף היד 36 בחודש שעבר
גובה 165 משקל 70+- אחוז שומן 15-16 והתחלתי מסה מ13 14 אז סבבה..
אבל התאמנתי איזה 7 חודשים בלעדיו! התחלתי מ52 163 ככה
והתחלתי עכשיו עם קראטין אני מאמין שעלה היקף
בחודש הראשון עליתי 1.8 שריר וירדיה של 1.3 שומן מדהים
חודש שני עליה של 300 גרם לא נורא כי עליתי הרבה בחודש קודם
חודש שלישי 1.1 זה היה סבבה
חודש רביעי זהו הגוף כבר התאיש איך שאומרים לא עליתי
לכן לקחתי הפסקה של שבוע באימונים ומה עשיתי בשביל זה
הפסקה של שבוע+תוכנית ותפריט חדשים הוא עלה לי קלוריות והתחלתי בקראטין
והקראטין הזה אין לי מילים פשוט אין לי מילים מדהים!

Nimrod
13-02-07, 16:02
[quote=Nimrod]כי אתה היחיד בפורום שאיתו, אז זכרתי את זה.

הוא תותח על אין לי מילים עליתי איתו במשך 3 חודשים 3 וחצי קילו שריר נקי
שומן כמעט ולא עליתי 500-700 גרם היקף היד 36 בחודש שעבר
גובה 165 משקל 70+- אחוז שומן 15-16 והתחלתי מסה מ13 14 אז סבבה..
אבל התאמנתי איזה 7 חודשים בלעדיו! התחלתי מ52 163 ככה
והתחלתי עכשיו עם קראטין אני מאמין שעלה היקף
בחודש הראשון עליתי 1.8 שריר וירדיה של 1.3 שומן מדהים
חודש שני עליה של 300 גרם לא נורא כי עליתי הרבה בחודש קודם
חודש שלישי 1.1 זה היה סבבה
חודש רביעי זהו הגוף כבר התאיש איך שאומרים לא עליתי
לכן לקחתי הפסקה של שבוע באימונים ומה עשיתי בשביל זה
הפסקה של שבוע+תוכנית ותפריט חדשים הוא עלה לי קלוריות והתחלתי בקראטין
והקראטין הזה אין לי מילים פשוט אין לי מילים מדהים!

יפה, סחטיין!

PcGunMan
13-02-07, 17:02
[quote=PcGunMan]

יפה, סחטיין!

תודה! :jockey:

מה אתה רוצה גם ללכת אליו?(אמרת שזה מאוד מעניין אותך)

Nimrod
13-02-07, 17:05
[quote=Nimrod]

תודה! :jockey:

מה אתה רוצה גם ללכת אליו?(אמרת שזה מאוד מעניין אותך)

מאוד מעניין אותי כי בחיים לא ראיתי תוכנית של מישהו שמתאמן איתו וסתם זה מעניין אותי :X
אני אישית לא צריך מאמן או תזונאי וסומך רק על עצמי...

P-a-n-1-c
13-02-07, 17:53
[quote=PcGunMan]

מאוד מעניין אותי כי בחיים לא ראיתי תוכנית של מישהו שמתאמן איתו וסתם זה מעניין אותי :X

עזוב שטויות
גיל גרנות וזהו :CARRY86W:

PcGunMan
13-02-07, 18:43
[quote=Nimrod]

עזוב שטויות
גיל גרנות וזהו :CARRY86W:
לא מזלזל בגיל אבל בהחלט ששנהם בטופ 1,2 בארץ..סבבה?:sbb3::emb2:

P-a-n-1-c
13-02-07, 21:50
quote=Nimrod]]

אני אישית לא צריך מאמן או תזונאי וסומך רק על עצמי...[/quote]

לפעמים זה לא מספיק :bye1:

Nimrod
13-02-07, 22:59
quote=Nimrod]]

לפעמים זה לא מספיק :bye1:[/quote]

לא הבנתי אותך מאמי

SiX PACK
13-02-07, 23:00
אני בדעה של נמרוד, לא צריך אף אחד שילמד אותי שום דבר, אני גם לא סומך על אף אחד...

PcGunMan
14-02-07, 14:05
לפעמים זה לא מספיק :bye1:
לא הבנתי אותך מאמי[/quote]

נמרוד בתגובה הזאת אני לא מתכוון חס וחלילה לעליב
1) אתה לא יודע תזונה ואימונים כמו אחד למד בוינג והיה בעצמו BB
2) לפי התמונות האחרונות ששמת פה אני זוכר שהרוב אמרו לך שהעלת כמתוך ה0-7 קילו הרוב שומן
3)צריך לפעמים להוריד את האגו באמת!
אני סומך על יאיר כי היו חודשים שנגיד לא עליתי כמו שצריך נגיד 300 גרם כמו שכתבתי הוא לקח על עצמו את האחריות ושינה לי את כל התוכנית אימונים ותפריט ועליתי בחודש אחר מכן קיל קילו שריר1.1
שמע, הבן אדם אוהב את מה שהוא עושה והוא פשוט תותח הוא היה בעצמו BB
אמא שלי חודשים איתו והיא ירדה כמעט 10 קילו ואין הוא דעתי מס1
גיל גרנות יותר מיועד להכין אנשים לבמה מאשר דיאטות לאנשים רגילים ולכן הולכים אליו פחות!
ואצל יאיר להב איך שהוא מציב לך את התשלומים וכו' זה סבבה לגמרה
אם אתה משלם לו 2400 שקל לשנה אם אתה במסה מגיע כל חודש אם בחיטוב כל שבוע אתה אצלו
אני לא בא פה להשוואת אבל זאת המציאות!

Nimrod
14-02-07, 17:46
1. מה הוא יודע שאני לא יודע?
2. הם לא ראו אותי מלפני זה, זה פיגור להגיד את זה.
3. כמו אחד.

Bullet
14-02-07, 20:51
אני סומך על יאיר כי היו חודשים שנגיד לא עליתי כמו שצריך נגיד 300 גרם כמו שכתבתי הוא לקח על עצמו את האחריות ושינה לי את כל התוכנית אימונים ותפריט ועליתי בחודש אחר מכן קיל קילו שריר1.1

אם אתה משלם לו 2400 שקל לשנה אם אתה במסה מגיע כל חודש אם בחיטוב כל שבוע אתה אצלו
אני לא בא פה להשוואת אבל זאת המציאות!
עם 2400 שקל אתה יכול להפוך את עצמך לאלוהים.
קילו שריר בחודש זה די גרוע...

ונמרוד, זה לא בושה להגיד שמישהו יודע יותר ממך.

PcGunMan
14-02-07, 21:04
קילו שריר בחודש זה די גרוע...

בטח שהוא יודע יותר טוב ממך מה אתה ממשווה בככלל!
חחחחחחח קילו שריר בחודש זה הרבה מה אתה סטלן!!!!
אתם פה עולים 3 4 קילו בחודש אבל הרוב זה שומן
ואניי שם לך כסף שאתה בדרך כלל לא עולה יותר מקילו שריר נקי בחודש!
כמה אתה עולה בחודש? ואני מדבר טבעי! ובלי קראטין החודש הזה התחלתי עם קראטין נראה כמה עלייתי!

Nimrod
14-02-07, 21:07

חחח ברור שהוא יודע פי 101003023 יותר ממני.
אבל אני חושב שעם התפריט שלי והאימונים שלי מול מה שהוא היה נותן לי לא הייתי מתקדם בחצי גרם של שריר יותר, פשוט כי אין שום דבר שרלווטי לגבי שהוא יודע ואני לא.
הדגש הוא על המילה רלוונטי לגבי.
אני חושב שאין בעולם תזונאי או מאמן שהיה מקדם אותי במילימטר יותר ממה שאני מקדם את עצמי, למרות שיש מליונים של אנשים שלא רואים אותי בידע.

בלי קשר שב2400 ש"ח אני קונה סייקל איכותי של איזה חודשיים וחצי טסט נקי עם תוספת + פיסיטי ואז אני באמת אראה תוצאות פי 1000 יותר טובות ממה שהוא היה נותן לי.

P-a-n-1-c
14-02-07, 21:07
1. מה הוא יודע שאני לא יודע?
2. הם לא ראו אותי מלפני זה, זה פיגור להגיד את זה.
3. כמו אחד.

מה הוא יודע שאתה לא?
תירד כבר מהעץ שלך ילדון
ואיך הגעת לעזאזל ל2400 שקל?? זה כולה יעלה לך איזה 700 בשנה

PcGunMan
14-02-07, 21:10
לצורך העניין, אם אתה אומר שקילו שריר נקי בחודש זה די גרוע אתה רוצה להגיד לי שכל חודש את עולה 3 4 קיל ושריר נקי!!!!!!!!!!:diractor::huh:

Nimrod
14-02-07, 21:15
לצורך העניין, אם אתה אומר שקילו שריר נקי בחודש זה די גרוע אתה רוצה להגיד לי שכל חודש את עולה 3 4 קיל ושריר נקי!!!!!!!!!!:diractor::huh:

לא אמרתי, זה מצויין, אבל זה תלוי בגוף שלך לא שלו.

אני תקרא את התגובה שלי לבולט.

מה הוא יודע שאתה לא?
תירד כבר מהעץ שלך ילדון
ואיך הגעת לעזאזל ל2400 שקל?? זה כולה יעלה לך איזה 700 בשנה

1. תענה לי ואני ארד מהעץ, תקרא את התגובה שלי לבולט, זה כולל את גיל.
2. דיברנו על יאיר להב זה המחיר שלו.

PcGunMan
14-02-07, 21:17
[quote=Nimrod]לא אמרתי, זה מצויין, אבל זה תלוי בגוף שלך לא שלו.

לא כתבתי את זה נכון,הגבתי לבולט ולא אליך!

שמע,מסה זה הכי קל לבד פשוט לאכול מעל התחזוקה...לאכול פחמימות,חלבון,שומנים,וירקות
ולאכל כמות חלבון פי 2.3 משקל גופך.
אבל מה שהכי בעיה זה החיטוב!!! איןן אם אתה לא תדע לעשות חיטוב כמו שצריך אתה יכול לאבד הרבה שריר לא חבל על כל המאמץ והשקעה? לכן זה אחד הדברים שהלכתי אליו!

Bullet
14-02-07, 21:24
בטח שהוא יודע יותר טוב ממך מה אתה ממשווה בככלל!
חחחחחחח קילו שריר בחודש זה הרבה מה אתה סטלן!!!!
אתם פה עולים 3 4 קילו בחודש אבל הרוב זה שומן
ואניי שם לך כסף שאתה בדרך כלל לא עולה יותר מקילו שריר נקי בחודש!
כמה אתה עולה בחודש? ואני מדבר טבעי! ובלי קראטין החודש הזה התחלתי עם קראטין נראה כמה עלייתי!
אני אמרתי שאני מבין יותר ממנו?
קילו שריר בחודש זה די גרוע... הנה דוגמא לתוכניות מסה חכמות שאנשים עלו כמו שצריך:
Tester A: Was in his 40’s with 5+ years bodybuilding experience. When bulking in the past he would typically put 2 pounds of fat for every pound of muscle. He went through 2 different versions of this plan and on both occasions averaged nearly a 2lb muscle gain per week without any fat gains whatsoever.

Tester B: Was a guy in his late 20’s with about 9 years of bodybuilding experience. Even with very clean eating habits and dedicated training the best he could do in the past when bulking was net a gain of 1:1 lean to fat ratio. On this plan he was able to gain a consistent one pound of solid muscle per week without any fat gain.

Tester C: Was a guy in his early 20’s with about 5 years of training experience. He was about 200 pounds at 12% bodyfat. He followed the plan and was able to shed approximately 10 pounds of bodyfat while slightly increasing his muscle mass.

Tester D: Was a young guy with less than one year of bodybuilding experience who got some rather freakish results. He put on 13 lbs of muscle in only 40 days with a loss of bodyfat to boot. (This is not exactly a typical case)

Tester E: Was a 27 year old athlete with 7 years training experience. He started off at 145 pounds at about 6% bodyfat. Over a 6 month period of time he took his scale weight all the way up to 170 pounds while only gaining 1% in bodyfat.
Tester F: Was a 30 year old guy with 9 years of training experience. He gained 7 lbs. in 5 weeks without any increase in
fat mass.

[/quote]
אני בטוח שאם תשלם לו עוד קצת הוא ילמד אותך הבנת הנקרא, נראה שאתה זקוק לזה.
קילו בחודש זה באמת לא כזה הרבה, כמה זמן אתה מתאמן?
כמה אני עולה בחודש? וואלה לא יודע, אני לוקח אבקות וקריאטין אז אני לא טבעי.

Nimrod
14-02-07, 21:28
[quote=Nimrod]לא אמרתי, זה מצויין, אבל זה תלוי בגוף שלך לא שלו.

לא כתבתי את זה נכון,הגבתי לבולט ולא אליך!

שמע,מסה זה הכי קל לבד פשוט לאכול מעל התחזוקה...לאכול פחמימות,חלבון,שומנים,וירקות
ולאכל כמות חלבון פי 2.3 משקל גופך.
אבל מה שהכי בעיה זה החיטוב!!! איןן אם אתה לא תדע לעשות חיטוב כמו שצריך אתה יכול לאבד הרבה שריר לא חבל על כל המאמץ והשקעה? לכן זה אחד הדברים שהלכתי אליו!

אני חושב שגם במסה וגם בחיטוב הוא לא יתן לי תוצאות יותר טובות ממה שאני אתן לעצמי.

האמת שאני יתן לעצמי יותר מכל אחד אחר, כי אני משקיע 100 אחוז בכל תפריט או תוכנית לעצמו, הוא זורק לך משהו ורוצה מהר לעבור למטופל הבא, כי אתה משלם מראש והוא רוצה לחזור הבייתה לאשתו :jockey:

PcGunMan
אני אמרתי שאני מבין יותר ממנו? אני בטוח שאם תשלם לו עוד קצת הוא ילמד אותך הבנת הנקרא, נראה שאתה זקוק לזה.
כמה אני עולה בחודש? וואלה לא יודע, אני לוקח אבקות וקריאטין אז אני לא טבעי.
התכוונתי לנמרוד..הכל התבלבל לי בתגובות (בקשר לשאלה הראשונה)
חחחחח לא התווכנתי לזה שאתה לוקח אבקות וקראטין אז אתה לא טבעי!:disgust:
ברור שזה נראה לך קילו בחודש לא כזה הרבה
אני זוכר את עצמי מעלה באיזה 15000 קלוריות מעל התחזוקה עולה בחודש 3 קילו לא יודע אם זה שומן או לא מה אכפת לי עליתי שלושה קילו לך זה נראה כלום כי אתה לא יודע כמה עלית שריר
אם אתה לא משתמש בקראטין זה בערך הממוצע 800-1200 פחות או יותר אם אתה משתמש בקראטין אפשר לעלות עם קראטין בחודש מלא!!!! 2-3 קילו שריר נקי!
באפריל היה שנה!

נמרוד...אתה לא היית אצלו אתה חיי בסרט!!!! ואשליה שאתה מלך העולם ואתה יודע יותר טובמ מגיל גרנות ויאיר להב דיייי חחחחחח
למה נראה לך? בפגישה הראשונה שלי שעתיים!!!! שלמות
הכניס אותי למכונה הכין לי תפריט תוכנית מתאים הכל שעתיים
זה נראה לך לזרוק למטופל הבא?

P-a-n-1-c
אני אמרתי שאני מבין יותר ממנו?

fat mass.

אני בטוח שאם תשלם לו עוד קצת הוא ילמד אותך הבנת הנקרא, נראה שאתה זקוק לזה.
כמה אני עולה בחודש? וואלה לא יודע, אני לוקח אבקות וקריאטין אז אני לא טבעי.[/quote]

גם אתה וגם נמרוד צריכים לרדת מהעץ ודי מהר. אתם עושים פה פוזות כאילו כל אחד מכם מינימום קולמן וחבריו ועושים יותר רוח מאשר תוצאות. אז בחיאת חלאס לזבל בשכל.

Bullet
14-02-07, 21:29
תסתכל בתגובה שלי למעלה (http://www.atraf-f.net/or/showpost.php?p=243661&postcount=193)

P-a-n-1-c
14-02-07, 21:32
תסתכל בתגובה שלי למעלה (http://www.atraf-f.net/or/showpost.php?p=243661&postcount=193)

והם היו טבעים כמו השדיים של פמלה

Nimrod
14-02-07, 21:33
תסתכל בתגובה שלי לבולט.
זה שאנחנו משקיעים ולומדים ולא מתפנקים על תזונאי ומאמן שיגגב לנו את התחת שאנחנו גומרים. מאמינים שאנחנו יכולים להתקדם יפה בלי זה לא אומר כלום.

הכיף שלי זה ללמוד את הדברים לבד ולנסות מליון גישות ודברים על עצמי, לא יכתוב לי לאכול 5 פרכיות וכף קוטג' ואני יעשה את זה.
אני אוהב לשאול למה, הרבה אנשים שאני שואל למה אומרים לי שאני מזלזל.

גם מבחינה חינוכית אתה מסכים איתי שאם תשקיע את הנשמה תוכל להתאמן ולאכול לבד? אז למה לבזבז כסף?

P-a-n-1-c
14-02-07, 21:35
תסתכל בתגובה שלי לבולט.
זה שאנחנו משקיעים ולומדים ולא מתפנקים על תזונאי ומאמן שיגגב לנו את התחת שאנחנו גומרים. מאמינים שאנחנו יכולים להתקדם יפה בלי זה לא אומר כלום.

הכיף שלי זה ללמוד את הדברים לבד ולנסות מליון גישות ודברים על עצמי, לא יכתוב לי לאכול 5 פרכיות וכף קוטג' ואני יעשה את זה.
אני אוהב לשאול למה, הרבה אנשים שאני שואל למה אומרים לי שאני מזלזל.

גם מבחינה חינוכית אתה מסכים איתי שאם תשקיע את הנשמה תוכל להתאמן ולאכול לבד? אז למה לבזבז כסף?

שמע בלי להעליב עובדה שאתה לא מגיע לתוצאות כמו שצריך בכוחות עצמך..
אני לא אומר שאי אפשר, אבל עובדה שזה ידוע ומוכח שאדם שלוקח מישהו שמבין קצת יותר ממך ו\או מבולט מגיע לתוצאות יותר טובות ממך ו\או מבולט.

PcGunMan
14-02-07, 21:35
1) אתה לא יודע באמת אם זה טבעי או לא
2) כתוב שמה שהוא בן 30 אני לעזאל בן 16 הטוסטרון (איך שכותבים את זה) יותר נמוך בגיל הזה!
3) בעיניך זה גרוע אבל מה אני יעשה שהגניטקה שלי לא נותנת לי יותר מה אני יעשה???

אם אני אתנסה ואנסה לבד שאני היה בן 70 אני לא יגיע למה שאני רוצה מה אתה צוחק?
מפסיק לי ללכת אליו הוא מסביר לי כל דבר שאני רוצה
שצריך אני שולח לו הודעות מתי שבא לי והוא עונה באמת שהוא עונה! ככה אני לומד
כל אחד לומד אחרת אבל ההבדל שאני רוצה להשיג כבר את התוצאות ולא להתנסות!
כולנו יודעים שהתחום BB בשביל לראות תוצאות צריך הרבה השקעה ממאץ וכמובן סבלנות ואני יחכה ויעשה ניסיום מה אתה בסדר?

Nimrod
14-02-07, 21:37
אני לא אומר שאי אפשר, אבל עובדה שזה ידוע ומוכח שאדם שלוקח מישהו שמבין קצת יותר ממך ו\או מבולט מגיע לתוצאות יותר טובות ממך ו\או מבולט.

מאיפה לך לעזאזל מה התוצאות שלי ומה המטרות שלי?
אתה לא יודע את המצב הגופני\ העבר שלי \ הגנטיקה שלי \ האימונים שלי אתה לא יודע כלום עלי, לא ראית אותי במציאות בחיים.

שוב אני צודק ואתה מתקפל.

ד"א
בולט אני לא מסכים איתך, מאיפה אתה יודע אם הקילו בחודש זה הרבה או קצת? יש כאלו שחצי קילו בחודש זה מעולה להם ויש כאלו ש5 קילו מעט להם.
זה כלכך אידיוידואלי.

Bullet
14-02-07, 21:39
תמיד יש דוגמאות טובות ודוגמאות רעות. זה לא שאם יאיר להב ייקח איזה יונק סויה בן 14 ויעשה ממנו סוס... ואני לא מבין אותכם, אני בכלל לא העברתי ביקורת על יאיר להב או על אף אחד אחר :huh: . ואני חושב שמה שנמרוד מנסה להגיד פה זה שBB זה BB. מסה זה לאכול הרבה ולהתאמן, וחיטוב זה לאכול פחות ולהתאמן. פה ושם יש טריקים אבל בגדול העקרון פשוט.

PcGunMan
14-02-07, 21:39
אתה לא יודע את המצב הגופני\ העבר שלי \ הגנטיקה שלי \ האימונים שלי אתה לא יודע כלום עלי, לא ראית אותי במציאות בחיים.

שוב אני צודק ואתה מתקפל.

ד"א
בולט אני לא מסכים איתך, מאיפה אתה יודע אם הקילו בחודש זה הרבה או קצת? יש כאלו שחצי קילו בחודש זה מעולה להם ויש כאלו ש5 קילו מעט להם.
זה כלכך אידיוידואלי.

קצת הגזמנו 5 קילו בחודש נקי?????
כמו שאתה אומר אולי יש כאלה עם גנטיקה יותר טובה פחות טובה אבל 5 קילו???

Bullet
14-02-07, 21:42
ד"א
זה כלכך אידיוידואלי

סקווט התחלתי לפני 4 חודשים ואני עושה סקווט 100 קילו 12 חזרות:jockey:

הוא נראה לי די גדול.. ולך? התחיל סקוואט לפני 4 חודשים וכבר עובד במשקלים כאלו. והוא עוד בוכה על הגנטיקה שלו.

P-a-n-1-c
14-02-07, 21:42

שוב אני צודק ואתה מתקפל.

ד"א
זה כלכך אידיוידואלי.

אתה פשוט כ"כ מומחה בלהתעסק בקקה כמו רגישות לאינסולין והתנזרות ממין שעתיים וחצי לפני אימון שאת התכלאס אתה מפספס.

Nimrod
14-02-07, 21:46
תמיד יש דוגמאות טובות ודוגמאות רעות. זה לא שאם יאיר להב ייקח איזה יונק סויה בן 14 ויעשה ממנו סוס... ואני לא מבין אותכם, אני בכלל לא העברתי ביקורת על יאיר להב או על אף אחד אחר :huh: . ואני חושב שמה שנמרוד מנסה להגיד פה זה שBB זה BB. מסה זה לאכול הרבה ולהתאמן, וחיטוב זה לאכול פחות ולהתאמן. פה ושם יש טריקים אבל בגדול העקרון פשוט.

:):):):) אתה רומז שאני יונק סויה ? :):):):) ;)

אני לא חושב שזה רק לאכול הרבה ולאכול קצת, אני חושב שלא צריך להיות עצלנים צריך לקרוא ספרים, לקרוא כל מאמר שיש, כשאתה לא בטוח במשהו לחפש מחקרים, לקרוא תוכניות אימון ומליון גישות של מליון מאמנים אחרים.
ולגבש שיטה שאתה מאמין בה.
אני את שלי גיבשתי ואני בתהליכי קריאה של כל מיני ספרים וחלק כבר קראתי.
אם הייתי לי אנגלית טובה הייתי ברמה עכשיו יותר מגל טי, הבעיה שאני קורא ספרים ומאמרים עם מורפיקס ליידי.
יש לי סבלנות על ללמידה, אני מראה לך סיכומים שלי אתה לא מאמין.. (אני תלמיד ממש חרא בהתנהגות , אבל אוטודידקט)
שורה תחתונה לשלם 2400 ש"ח לתזונאי זה פינוק, גם 700, תלמדו חברים בייחוד שזה תחביב!

קצת הגזמנו 5 קילו בחודש נקי?????
כמו שאתה אומר אולי יש כאלה עם גנטיקה יותר טובה פחות טובה אבל 5 קילו???

מישהו בסייקל על משקל נמוך, מישהו מטר 80 על 70 קילו עם נסיון של חצי שנה באימונים בסייקל יכול לעלות בחודש האחרון של הסייקל עם תזונה ממש נכונה 5 קילו נקי.

shahaflol
14-02-07, 21:46
בולט, אז לאיזו עליה אתה קורא עליה יפה בחודש? שני קילו שריר? אם אתה עולה שני קילו שריר נקי בחודש, אתה עולה 24 קילו שריר בשנה (תרשה לי לגחך) ו48 קילו מסת שריר בשנתיים, אתה רוצה שאני אצחק או אבכה? כי עליה כזו גם אנשים על סטרואידים לא רואים ברוב המקרים, אז אנשים טבעיים לא יעלו כזו עליה במסת שריר בתקופה כזו, וזה לא כולל עליה של שומן ונוזלים שיכולים להסתכם עם המסת שריר ב60 קילו בערך בשנתיים...
נמרוד, 5 קילו שריר בחודש זו עליה קטנה בשביל חלק מהאנשים? על השטות הזו בכלל לא שווה להגיב. כמובן שאני מדבר פה על אנשים טבעיים

Bullet
14-02-07, 21:49
בולט, אז לאיזו עליה אתה קורא עליה יפה בחודש? שני קילו שריר? אם אתה עולה שני קילו שריר נקי בחודש, אתה עולה 24 קילו שריר בשנה (תרשה לי לגחך) ו48 קילו מסת שריר בשנתיים, אתה רוצה שאני אצחק או אבכה?
אה כן? אוקיי. נניח וקילו בחודש זה עליה יפה? אז אתה תגיע ל48 קילו שריר תוך 4 שנים ולא שנתיים. מה זה משנה? אתה הרי יודע שגדילה לא הולכת בקצב ליניארי ותמיד תגיע לאסימפטוטה.

shahaflol
14-02-07, 21:51
אה כן? אוקיי. נניח וקילו בחודש זה עליה יפה? אז אתה תגיע ל48 קילו שריר תוך 4 שנים ולא שנתיים. מה זה משנה? אתה הרי יודע שגדילה לא הולכת בקצב ליניארי ותמיד תגיע לאסימפטוטה.
נכון, אבל אתה דיברת בכללי ולא הזכרת בשביל מי זו עליה לא רצינית. בשביל מישהו שמתאמן כמה שנים זו עליה יפה, וגם זה תלוי בגנטיקה ובתזונה שלו, ואילו בשביל מישהו שמאתמן חודש זו באמת לא עליה משמעותית, אבל יצאתי מנקודת הנחה שאתה לא מתאמן מתחיל מאחר ואתה הערת את ההערה.

Nimrod
14-02-07, 21:52
נמרוד, 5 קילו שריר בחודש זו עליה קטנה בשביל חלק מהאנשים? על השטות הזו בכלל לא שווה להגיב. כמובן שאני מדבר פה על אנשים טבעיים

קח מישהו במשקל 80 קילו 10 אחוז שומן על מטר 90, מתאמן חודשיים, תן לו 400 מג טסט נקי זריקה פעם ב5 ימים + כל מיני חומרים "עזר" (אני לא מספיק מבין) למשך חודשיים.
בוא נתערב שבחודש השני הוא יעלה 7 קילו נקי ככה?
וזה היה דוגמה, אתה נתפס למשהו שלא חשבתי לפני שכתבתי אותו..

ד"א לפי דעתי בהרבה מצבים קילו שריר בחודש זה מעולה, זה תלוי במליון דברים וזה מאוד אישי.
אני לא אשפוט תזונאי על פי נתונים של מישהו אחד.

P-a-n-1-c
14-02-07, 21:52
חחחח אתה רומז שאני יונק סויה ? חחחח ;)

אני לא חושב שזה רק לאכול הרבה ולאכול קצת, אני חושב שלא צריך להיות עצלנים צריך לקרוא ספרים, לקרוא כל מאמר שיש, כשאתה לא בטוח במשהו לחפש מחקרים, לקרוא תוכניות אימון ומליון גישות של מליון מאמנים אחרים.
ולגבש שיטה שאתה מאמין בה.
אני את שלי גיבשתי ואני בתהליכי קריאה של כל מיני ספרים וחלק כבר קראתי.
אם הייתי לי אנגלית טובה הייתי ברמה עכשיו יותר מגל טי, הבעיה שאני קורא ספרים ומאמרים עם מורפיקס ליידי.
יש לי סבלנות על ללמידה, אני מראה לך סיכומים שלי אתה לא מאמין.. (אני תלמיד ממש חרא בהתנהגות , אבל אוטודידקט)
שורה תחתונה לשלם 2400 ש"ח לתזונאי זה פינוק, גם 700, תלמדו חברים בייחוד שזה תחביב!

מישהו בסייקל על משקל נמוך, מישהו מטר 80 על 70 קילו עם נסיון של חצי שנה באימונים בסייקל יכול לעלות בחודש האחרון של הסייקל עם תזונה ממש נכונה 5 קילו נקי.

תשמע בסופו של דבר בעולם הBB ידע=גודל (במידה ואתה רוצה לגדול).
ואם ידע לא שווה לגודל (שוב, בהנחה שהמטרה שלך היא לגדול!) אז כנראה שהידע דפוק.

נק' למחשבה. :book:

ובקשר לשורה שהדגשתי - חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עוד עריכה:
לדעתי קילו שריר בחודש זה מצויין, בולט אם אתה עולה 3 קילו שריר בחודש אז כנראה שיש לך גנטיקה מצויינת, כי לעלות 3 קילו שריר בחודש זה הרבה.

shahaflol
14-02-07, 21:54
נמרוד, התגובה שלך לא רלוונטית כי רשמתי שהכוונה היא לאנשים טבעיים.

ד"א, אמרתי את זה בלי קשר לויכוח הזה על התזונאים.

Bullet
14-02-07, 21:54
תשמע בסופו של דבר בעולם הBB ידע=גודל (במידה ואתה רוצה לגדול).
ואם ידע לא שווה לגודל (שוב, בהנחה שהמטרה שלך היא לגדול!) אז כנראה שהידע דפוק.

נק' למחשבה. :book:

ובקשר לשורה שהדגשתי - חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני מסכים איתך ידידי. אבל לצערי זה לא יכול להתייחס אליי

- Idan -
14-02-07, 21:55
http://img2.tapuz.co.il/forums/65278695.gifhttp://img2.tapuz.co.il/forums/65278695.gif
http://img2.tapuz.co.il/forums/65278695.gifhttp://img2.tapuz.co.il/forums/65278695.gif

Bullet
14-02-07, 21:56
אני מציע שתמחק את כל התגובות של שלושתינו

P-a-n-1-c
14-02-07, 21:57
אני מציע שתמחק את כל התגובות של שלושתינו

קודם שנמרוד יגיב לי על ההודעה שלי.

Nimrod
14-02-07, 22:04
קודם שנמרוד יגיב לי על ההודעה שלי.

מה אתה רוצה?:wacko:

PcGunMan
14-02-07, 22:05
כתבתי קודם באחת הודעות שעליתי באיזה חודש 1.8 ירדתי שומן1.3
זה לאחר שלא התאמנתי חודש בגלל שנסעתי לארה"ב שמרתי על תזונה אבל לא 100 אחוז כי היה קשה אתה בחול בכל זאת הולכים מלא וזה מוצאים המון אנרגיה ולא שומרים על תזונה כמו שצריך ולא מתאמנים חודש ירדתי אני מאמין חצי ס"מ +- ביד וכחזרתי עשיתי את זה בירבית
אבל אין עוד דברים כאלה יכול לקרות רק לאחר סיקל ראשון של קראטין

אז אתה מדבר איתי שקילו שריר בחודש זה כלום?

P-a-n-1-c
14-02-07, 22:08
מה אתה רוצה?:wacko:

http://www.atraf-f.net/or/showpost.php?p=243720&postcount=212

שפשוט תתחיל להצטנע קצת

PcGunMan
14-02-07, 22:13

שפשוט תתחיל להצטנע קצת

חחחחחח טוב שהוא לא אמר שאם הוא היה יודע אנגלית הוא היה יודע יותר טוב מגיל גרנות!:huh:
בעולם הזה כמו פאנינק אמר ידע שווה כוח לא רק בתחום ה-BB
אם האנגלית שלך לא טובה הפסדת!

Nimrod
14-02-07, 22:13

שפשוט תתחיל להצטנע קצת

זה הייתה הקצנה מסויימת בשביל להדגיש נקודה, תמיד אני עושה את זה ותמיד בפורום הזה תופסים אותי על הקטעים הלא רלוונטים ולא דנים איתי על העיר, רק בויכוח הזה לפחות פעמים.
כמו שאני יגיד שאם הייתי הבן של שרי אריסון הייתי יותר גדול מאלי האנה..

P-a-n-1-c
14-02-07, 23:06
זה הייתה הקצנה מסויימת בשביל להדגיש נקודה, תמיד אני עושה את זה ותמיד בפורום הזה תופסים אותי על הקטעים הלא רלוונטים ולא דנים איתי על העיר, רק בויכוח הזה לפחות פעמים.
כמו שאני יגיד שאם הייתי הבן של שרי אריסון הייתי יותר גדול מאלי האנה..

קיצר תביא תמונה עדכנית שלך

maradona
14-02-07, 23:08
פאניק יש לך פשוט אובססיה מגעילה לנסות להפיל את נמרוד,דיי תרפה קצת.
אתם מפספסים את כל הרעיון של לוג האימונים,הלוג נועד בשביל לדבר על ההתקדמות של המשתמש במהלך תוכנית האימונים הספציפית שלו ולא לדון אם זה שווה ללכת ליאיר להב או לא ואם 2 קילו שריר בחודש זה טוב.
תפסיקו לעסוק בקקה אמרו חכמים ממני =]
חבל שהלוג סתם ינעל...

P-a-n-1-c
14-02-07, 23:09
פאניק יש לך פשוט הובססיה מגעילה לנסות להפיל את נמרוד,דיי תרפה קצת.
אתם מפספסים את כל הרעיון של לוג האימונים,הלוג נועד בשביל לדבר על ההתקדמות של המשתמש במהלך תוכנית האימונים הספציפית שלו ולא לדון אם זה שווה ללכת ליאיר להב או לא ואם 2 קילו שריר בחודש זה טוב.
תפסיקו לעסוק בקקה אמרו חכמים ממני =]
חבל שהלוג סתם ינעל...

כי הוא מדבר שטויות ותופס תחת על פארש

ד"א - אובססיה*

Nimrod
14-02-07, 23:20
כי הוא מדבר שטויות ותופס תחת על פארש

ד"א - אובססיה*

מתי תפסתי תחת? אתה סטלן.

אין מקום על המסך שלך ברוחב לגב שלי. :1eye:

P-a-n-1-c
14-02-07, 23:24
מתי תפסתי תחת? אתה סטלן.

אין מקום על המסך שלך ברוחב לגב שלי. :1eye:

מתי תפסת תחת? בכל פעם שהבאת את התמונה הישנה שלי והשווצת שאתה יודע גדול וחטוב ממני.
מתי תפסת תחת? כשהשמצת את גיל ואמרת שהוא עושה קופה על אנשים עם הקריאטין אקסטרים.
מתי תפסת תחת? כשהשוות את עצמך בצורה כזו או אחרת לגל.ט
מתי תפסת תחת? כשאמרת שהידע של התזונאים לא יחדש לך כלום ולא יתרום לך בכלום.

להמשיך?

Nimrod
14-02-07, 23:28
מתי תפסת תחת? בכל פעם שהבאת את התמונה הישנה שלי והשווצת שאתה יודע גדול וחטוב ממני.
מתי תפסת תחת? כשהשמצת את גיל ואמרת שהוא עושה קופה על אנשים עם הקריאטין אקסטרים.
מתי תפסת תחת? כשהשוות את עצמך בצורה כזו או אחרת לגל.ט
מתי תפסת תחת? כשאמרת שהידע של התזונאים לא יחדש לך כלום ולא יתרום לך בכלום.

להמשיך?
1. לא השמצתי אותו, אמרתי שהוא עושה קופה על אנשים עם קריאטין אקסטרים, אני עומד מאחורי הדברים שלי.
2. זה היה סתם לצורך המחשה, אתה נתפס לדבר מפגר, ברור שלא הייתי מגיע לרמה שלו, זה כמו שתגיד לבחורה שהיית קוטף את הירח בשבילה, או שאתה אוכל גלידה ואתה אומר שהיא הכי טובה בעולם....
3. יחדש לי כן כי הם יודעים יותר ממני, יתרום לא? אני לא חושב שהידע שיש להם ואין לי רלוונטי לגבי.

תגיד אתה עולה חדש?
תשקיע את ה150 ש"ח שלך פעם בחודש בשיעורי הבנת הנקרא.

ד"א
אני מתאפק לא לפתוח עליך פה, פשוט זה לא הסגנון שלי לתפוס דברים שאני אומרים ולרדת עליהם על זה.

P-a-n-1-c
14-02-07, 23:30
1. לא השמצתי אותו, אמרתי שהוא עושה קופה על אנשים עם קריאטין אקסטרים, אני עומד מאחורי הדברים שלי.
2. זה היה סתם לצורך המחשה, אתה נתפס לדבר מפגר, ברור שלא הייתי מגיע לרמה שלו.
3. יחדש לי כן כי הם יודעים יותר ממני, יתרום לא? אני לא חושב שהידע שיש להם ואין לי רלוונטי לגבי.

תגיד אתה עולה חדש?
תשקיע את ה150 ש"ח שלך פעם בחודש בשיעורי הבנת הנקרא.

ד"א
אני מתאפק לא לפתוח עליך פה, פשוט זה לא הסגנון שלי לתפוס דברים שאני אומרים ולרדת עליהם על זה.

בוא נסגור את הויכוח\דיון או איך שלא תקרא לזה.
זה לא מוביל לשום מקום וסתם הרס לך את הלוג.

אז תמשיך לגדול.

אה וד"א חמוד, "תשקיע את ה150 ש"ח שלך פעם בחודש בשיעורי הבנת הנקרא" - אתה עדיין מביא תיק אוכל לבצפר מה אתה מדבר איתי על הבנת הנקרא? אתה כולה כיתה ז' ח' לא יודע מה.

קיצר סלמאת נגמר הדיון.

Nimrod
14-02-07, 23:33
אה וד"א חמוד, "תשקיע את ה150 ש"ח שלך פעם בחודש בשיעורי הבנת הנקרא" - אתה עדיין מביא תיק אוכל לבצפר מה אתה מדבר איתי על הבנת הנקרא? אתה כולה כיתה ז' ח' לא יודע מה.

קיצר סלמאת נגמר הדיון.

ט', :):):):) בהעמסת פחמימות פחמימות הבאתי תיק אוכל.
תגיד אתה ביב' לא ? מה אתה יורד על בצפר ? :):):):)

Bullet
14-02-07, 23:35
פאניק ונמרוד, כבר הבאתם אחד לשני וורד לכבוד יום האהבה?

מנהלים כדאי שמישהו ימחוק את החפירה הארוכה הזאת למען האסתטיקה.

Nimrod
14-02-07, 23:40
פאניק ונמרוד, כבר הבאתם אחד לשני וורד לכבוד יום האהבה?

מנהלים כדאי שמישהו ימחוק את החפירה הארוכה הזאת למען האסתטיקה.

קניתי עוד נרגילה לכבוד יום האהבה .
:blush:

פאניק רוצה וורד?

Moshe
15-02-07, 14:03
נימרוד אני חייב לציין שאתה ילד קטן ורואים את זה , הגישה שלך לדברים היא גישה מפגרת לטעמי ואתה אולי לא תבין בזמן הקרוב אבל בעתיד אתה תבין שהגישה שלך לגבי דברים מסויימים בחיים הייתה דפוקה.
מאחל לך רק בהצלחה.

Nimrod
15-02-07, 14:10
מאחל לך רק בהצלחה.
תודה אחי.

חברה מחר אני חוזר למכון, בתקופה האחרונה התאמנתי פעם ב3-4 ימים כל הזאת מחלות.
אינעל העולם...

eliran767
15-02-07, 19:26
ט', :):):):) בהעמסת פחמימות פחמימות הבאתי תיק אוכל.
תגיד אתה ביב' לא ? מה אתה יורד על בצפר ? :):):):)

אני זוכר את ההודות הראשונות שלך שפורום ממש לא דיברתה בסגנונן הזה.

דיברתה כמו ילד קטן לא שעכשיו אתה ילד גדול אתה עדיין קטן ולא מבין כלום מהחיים!!

זה ברור שאתה נסה להיות קשוח כמו שגיימר קשוח או את הסגנונון שלו אתה סתם מעתיקן!!

כל מה שתגיד פשוט לא יעזור אתה ססתם מעתיקן לא נורא יש אנשים כאלה אבל לפחות תימצא לך דברב בחיים משלך לא משל אחרים!!

תיבגר מעתיקן כל מה תנסה ליצחוק על ההודעה שלי זה רק אומר שאתה יודע בעצמך..

מיצטער לא יתפקתי לי נימאס מצורה הזאת ואגב אתה לא פה היחיד בפורום!!

Nimrod
15-02-07, 19:54
תגיד מה אתה דפוק.
אני תמיד מחמיא ונותן ביקורת בונה לאנשים שמעלים תמונות וזה..

מתן18
15-02-07, 20:01
אני זוכר את ההודות הראשונות שלך שפורום ממש לא דיברתה בסגנונן הזה.

דיברתה כמו ילד קטן לא שעכשיו אתה ילד גדול אתה עדיין קטן ולא מבין כלום מהחיים!!

זה ברור שאתה נסה להיות קשוח כמו שגיימר קשוח או את הסגנונון שלו אתה סתם מעתיקן!!

כל מה שתגיד פשוט לא יעזור אתה ססתם מעתיקן לא נורא יש אנשים כאלה אבל לפחות תימצא לך דברב בחיים משלך לא משל אחרים!!

תיבגר מעתיקן כל מה תנסה ליצחוק על ההודעה שלי זה רק אומר שאתה יודע בעצמך..

מיצטער לא יתפקתי לי נימאס מצורה הזאת ואגב אתה לא פה היחיד בפורום!!

צודק.

נמרוד אני לא מבין הרבה באימונים אומנם,אבל אהבתי את הפשטות שבתוכנית שלך.

Takima
15-02-07, 20:27
*עריכה: למחוק*

Nimrod
15-02-07, 21:02
צודק.

איזה מהן?

eliran767
15-02-07, 22:32
צודק.

חחח מתן מצב קצת קשה:emb1: :emb1:

P-a-n-1-c
15-02-07, 23:26
נמרוד פתחת לוג בשביל לעדכן לא? :sbb2:
ד"א שיניתי בשבילך את האווטאר שלי, לכבוד הורד שנתת לי

Nimrod
15-02-07, 23:35
אהבתי את הבייספס.
אני חולה אני לא יכול לעדכן וגם ככה אני לא אעדכן מבחינתי אפשר לנעול.
אני עכשיו מתלבט עם להכנס לחודש חיטוב ואז את התוכנית החדשה או קודם את התוכנית החדשה.

P-a-n-1-c
16-02-07, 08:05
אהבתי את הבייספס.
אני חולה אני לא יכול לעדכן וגם ככה אני לא אעדכן מבחינתי אפשר לנעול.
אני עכשיו מתלבט עם להכנס לחודש חיטוב ואז את התוכנית החדשה או קודם את התוכנית החדשה.

כמה אחוז שומן אתה? 13? 14? תעלה בחודשיים האלה נקי עד כמה שאפשר גג לעלות בעוד אחוז ואז תחטב.
ולמה שלא תעדכן?
וד"א זה סתם חרטה כל הלוגים האלה, הכי טוב קח מחברת לכל אימון ותכתוב בה את משקלי העבודה שלך. מומלץ מאוד זה ממש עוזר להתקדם במשקלים!

Kachok
16-02-07, 13:32
זה נאחס רצח ללכת עם מחברת לחדר כושר,אני עשיתי את זה בשבועיים הראשונים כשעברתי מכון כושר ורציתי לעקוב אחרי ההתקדמות אבל זה נמאס אחרי ממש קצת זמן , כי למי יש זין לרשום את כל זה ,כמות סטים,כמות חזרות....עדיף לשמור הכל בראש

P-a-n-1-c
16-02-07, 14:23
זה נאחס רצח ללכת עם מחברת לחדר כושר,אני עשיתי את זה בשבועיים הראשונים כשעברתי מכון כושר ורציתי לעקוב אחרי ההתקדמות אבל זה נמאס אחרי ממש קצת זמן , כי למי יש זין לרשום את כל זה ,כמות סטים,כמות חזרות....עדיף לשמור הכל בראש

לי זה ממש עוזר, אתה עולה במשקלים הרבה יותר בזכות זה.
וגם אתה יכול לראות התקדמות וזה..

Nimrod
16-02-07, 15:53
כמה אחוז שומן אתה? 13? 14? תעלה בחודשיים האלה נקי עד כמה שאפשר גג לעלות בעוד אחוז ואז תחטב.
ולמה שלא תעדכן?
וד"א זה סתם חרטה כל הלוגים האלה, הכי טוב קח מחברת לכל אימון ותכתוב בה את משקלי העבודה שלך. מומלץ מאוד זה ממש עוזר להתקדם במשקלים!

לא יודע אני לא אוהב את הדברים, תודה על ההצעה.

תראה אני רוצה חיטוב עכשיו 3 שבועות בלבד, לרדת 2-3 אחוזי שומן.
חיטוב ממש אני מנסה להמנע מלעשות כי זה לא טוב בגיל ההתבגרות, אבל בגלל שעד גיל 13 הייתי ממש שמן ואני ממשפחה של שמנים אני כל פעם מתחיל מסה ומשמין מהר מידי, עכשיו לחיות במסה עם 150 גרם פחמימות ולהשלים קלוריות משומן וכל מיני דברים שיעזרו לי לשמור על המשקל אין לי כוח, אני לא יכול לחיות בסבל!
קיצור אני יעשה חיטוב 3 שבועות ללכת של פורים וליומולדת שלי ב11.3 ואז אשמין בחזרה :disgust:

maradona
16-02-07, 17:12
שמע אני גם בדעה שמאזן קלוריות שלילי חריף בגיל ההתבגרות הוא לא טוב
השאלה עד כמה המאזן חריף.
נגיד הדיאטה של משה היא לא קיצונית יותר מדי ולדעתי זה יהיה בסדר לעשות אותה
לעומת זאת Psmf בגיל ההתבגרות זה פשוט רצח להורמונים.

למה חיטוב עכשיו?במה זה בדיוק יעזור לך?

Bullet
16-02-07, 17:33
שמע אני גם בדעה שמאזן קלוריות שלילי חריף בגיל ההתבגרות הוא לא טוב
השאלה עד כמה המאזן חריף.
נגיד הדיאטה של משה היא לא קיצונית יותר מדי ולדעתי זה יהיה בסדר לעשות אותה
לעומת זאת Psmf בגיל ההתבגרות זה פשוט רצח להורמונים.

למה חיטוב עכשיו?במה זה בדיוק יעזור לך?
העניין הוא שמאזן קלורי שלילי חריף גם יימשך פחות זמן.

נמרוד בוא תנסה לעשות את הדבר הבא... 3 אימוני FBW בשבוע, העמסת פחממות אחרי כל אימון באורך של 5 שעות. בין הימים תעשה ימי PSMF, נראה איך זה יעבוד.

maradona
16-02-07, 17:36
אתה צודק זה יקח פחות זמן,אבל הנזק עצמו הוא נזק קיצוני מדי בגיל ההתבגרות
Kidd פעם הסביר על זה,זה יכול להוות בעיות שהן בלתי הפיכות.

מתן18
16-02-07, 17:37
איזה מהן?

הראשונה,ראיתי רק אותה