PDA

צפה בגרסא המלאה : מתי תגמר "עונת הליצנים" - פוסט הימורים!

The Sun
15-09-08, 22:23
ברוך הבא לשעשועון :

מתי תגמר "עונת הליצנים" - פוסט הימורים!

כפי שאתם בוודאי חשתם על בשרכם, עם הקיץ הגיעו המון "ליצנים" גם למכון וכמו-כן גם לפורום.
אשכול זה יהיה למטרת ה"חוויות" שצברתם בתקופת הליצנים במכון או בפורום, אתם מוזמנים לשתף מה ראיתם או שמעתם במכון מבחורים חדשים וכו'!

אגב - אתם מוזמנים להמר בעוד כמה זמן תגמר עונת הליצנים!

הימור שלי: עם הגשם הראשון.

snirzaharonz
15-09-08, 22:38
תגמר אחרי שיראו תפוסט הזה :)

tipakess
15-09-08, 22:39
הימור שלי: עם הגשם הראשון.

בדיוק שאם לא ילכו למכון כי יורדים כמה טיפות

slim shady
15-09-08, 22:43
הליצנים הם כמו פשפשים. קופצים לביקור מציקים קשה להיפטר מהם בדרך כלל באים בכמויות ומפסיקים לבוא עם הגשם הראשון...

The Sun
15-09-08, 22:51
הליצנים הם כמו פשפשים. קופצים לביקור מציקים קשה להיפטר מהם בדרך כלל באים בכמויות ומפסיקים לבוא עם הגשם הראשון...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח

Ja Rule
15-09-08, 22:52
אני אישית העפתי כמה במו ידי כשהייתי אחראי על חדר כושר בב"ש. (לא אחראי מלא)
זאת תקופה די מציקה, אין לי בעיה לעזור לאנשים במכון, אבל כשהם עושים מה שבא להם מבלי לתת כבוד,
זה קצת מבליט את הווריד במצח.
למזלי לא ראיתי ליצנים כאן בהולנד.

Soprano
15-09-08, 22:56
ילד עם ידי סנוקר מרים 3 קילו ומרוב לחץ נהיה אדום כ"כ שיצאו לו ורידים בצוואר ובמצח.. :\ הזדעזתי..

*DAVID*
15-09-08, 22:59
כוס עמקק הייתי לפני איזה שבועיים במכון באתי להגיד שם שלום
פיתאום אני רואה הכל היתשנה
מאמן מטומטם
מאלללאאאא מאלאאאאא שחיפים משו כמו 7-10
בדרך כלל יש איזה 2-3 בזמן שאני מיתאמן ככה שזה לא ממש מפריע כי המכון גדול
אבל הפעם הם באו בכמות כוס אימא שלהם עד שאני לוקח יוזמה ובא למכון הם יושבים שם וחופרים

slim shady
15-09-08, 23:00
חחחחחח ידי סנוקר.. אהבתי..
אני יכול להתחרפן מאלה שבאים עושים 3 סטים חזה 3 סטים יד קדמית 3 סטים יד אחורית 3 סטים גב הולכים אוכלים טונה..(זהו אין יורת חלבון אלא אם כן יש חלבון בגלידה ואני לא שמעתי?) באים יום אחרי זה ועשים אותו דבר... למוווותתתת
אה כה.. יש את היותר גרוע.. אלה שעושים 15 חזרות ואומרים שהם רוצים חיטוב לא ניפוח... זה על גבול החארקירי..
אה.. ואלה שקונים אבקת חלבון ושותים את זה אחרי אימון וזהו.. לא חזה עוף.. לא גביע קוטג'.. גם כן מכות..

חח אני מתלונן וזה אבל אני בכלל מתאמן בבית... חחח
אבל רואים ושומעים את הליצנים בתקופה הזאת בכל מקום

Ja Rule
15-09-08, 23:03
זה עוד שטויות, הם לא יודעים איך מתאמנים כראוי, מה לעשות אף אחד לא נולד גאון.
אפשר להעיר להם פה ושם.

iinader
15-09-08, 23:04
בא איזה שחיף אפס ידע בא עושה כמה סטים של יד קדמית אחורית וכל מיני ושתי התרגילים האחרונים שלו באימון הם סקוואט ודדליפט.מיותר לציין שלביצוע שלו אי אפשר לקרוא ביצוע ועוד הוא עושה את שתיי התרגילים האלה אחד אחרי השני :confused::ohmy:<_<:laughing:

The Sun
15-09-08, 23:06
סלים שיידי - מילא אלה שאוכלים רק אחרי אימון חלבון.
מה תגיד על מה ששמעתי במכון: " אני אוכל מלאאאאא חלבון מלאאאאאא 12 ביצים בבוקר, חצי קילו עוף בצהריים, 2 קופסאות טונה בערב ו2 כפות אבקת חלבון אחרי אימון וקוטג' בעבודה" וכו' וכו' וכו', שאלתי אותו אם הוא במאסה אז הוא ענה לי שכן, חשבתי יש לי עסק עם סייקליסט.
אחרי זה שאלתי אותו כמה קל' ביום? ומה עם פחמימות?
"פחמימות זה משמין אני כל התפריט של זה רק חלבונים אני רוצה לגדול להתנפח ..."

להרוג

slim shady
15-09-08, 23:08
זה עוד שטויות, הם לא יודעים איך מתאמנים כראוי, מה לעשות אף אחד לא נולד גאון.
אפשר להעיר להם פה ושם.

אני בעד להעיר אבל בד"כ... הם לא רוצים לשמוע והם חושבים שהם יודעים.. אז שיקחו את המוט וידחפו אותתו לתחת עם הסוגר... אח"כ אתה עוד יוצא חפרן ולא יודע ורק ניפוח.. יאללה

hasman90
16-09-08, 07:29
וואלה למכון שלי הצטרפו דווקא דיי גדולים.. אבל אלה החדשים באמת אני נותן להם מקסימום חודש במכון אחרי זה נמאס להם.. צריך התמדה בשביל זה , זה לא פשוט לכולם... 90% לא נשארים אחרי התקופה של ה3 חודשים.

custello
16-09-08, 07:37
סלים שיידי - מילא אלה שאוכלים רק אחרי אימון חלבון.
מה תגיד על מה ששמעתי במכון: " אני אוכל מלאאאאא חלבון מלאאאאאא 12 ביצים בבוקר, חצי קילו עוף בצהריים, 2 קופסאות טונה בערב ו2 כפות אבקת חלבון אחרי אימון וקוטג' בעבודה" וכו' וכו' וכו', שאלתי אותו אם הוא במאסה אז הוא ענה לי שכן, חשבתי יש לי עסק עם סייקליסט.
אחרי זה שאלתי אותו כמה קל' ביום? ומה עם פחמימות?
"פחמימות זה משמין אני כל התפריט של זה רק חלבונים אני רוצה לגדול להתנפח ..."

להרוג

כנראה כמו שתיארת אני "ליצן" (מתאמן מתחיל) , לא מבין בהרבה דברים ואני שואל הרבה שאלות.
אבל בוא נגיד שגם אתה היית פעם "ליצן" ובכל זאת רצית שיענו לך על שאלות / לא ידעת איך להתאמן נכון אז ניג'סת למדריך.
כל אחד שנכנס למשהו חדש במיוחד דרך חיים חדשה צריך את העזרה שלו.
אז שאתה רואה מישהו ששואל שאלה בפורום אימונים או תזונה / במכון כושר במקום לצחוק עליו תן לו כמה עצות. קורה הרבה פעמיים בפורום שמישהו חדש רושם תגובה ואיזה משתמש כותב לו " אתה בחיים לא תעלה במסה " או בולשיט כזה.

The Sun
16-09-08, 08:19
מה אתה רוצה ממני?

maorstyle
16-09-08, 08:31
הוא פונה אליך כי אתה פתחת את הפוסט הדפוק הזה מהתחלה

The Sun
16-09-08, 08:33
ומה אתה רוצה ממני?

BodyKilo
16-09-08, 08:48
אתמול הערתי לאיזה ילד על הטכניקה של הסקוואט שלו... הסברתי לו מילה במילה והראתי לו גם... בסוף מה אומר לי?

"טוב עזובבבבב אותי אחי מזה מה זה התרגיל המסובך הזה" ודופק לי חיוך גדול.

אמרתי בלב שלי לך כוסאמק.

The Sun
16-09-08, 09:13
אתמול הערתי לאיזה ילד על הטכניקה של הסקוואט שלו... הסברתי לו מילה במילה והראתי לו גם... בסוף מה אומר לי?

"טוב עזובבבבב אותי אחי מזה מה זה התרגיל המסובך הזה" ודופק לי חיוך גדול.

אמרתי בלב שלי לך כוסאמק.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Yoshi-Moto
16-09-08, 09:17
אחחח כמה שהאשכול הזה פונה אליי
המכון שלי הפך לקייטנה, אתם רואים את המדריך אני כ"כ מרחם עליו מוקף בילדים בני 12 שמחרפנים לו את הצורה, כל תרגיל 10 פעמים צריך להסביר, הוא אומר משהו והם עושים מה שבראש שלהם.

עזבו את הידע, זה החוסר רצינות.
אני עושה פשיטת ברכיים באים אליי שניים "אפשר להכנס איתך?" "יאללה למה לא בואו, אבל שיהיה זריז כי אני משתדל לנוח זמן סביר" עבדו בקצב סביר, אבל החוסר עניין באימון שלהם זה פשוט מוציא את המוטיבציה, עושים פשיטת ברכיים 15 קילו, לא מתאמצים, תוך כדי הסט מספרים בדיחות מתפוצצים מצחוק מדברים כרגיל כמו 2 כוסיות על הליכון

מוציא את החשק להתאמן לפעמים

The Sun
16-09-08, 09:20
וואי יושימוטו אם יש אנשים שאני לא מסוגל להתאמן לידם זה אנשים שמדברים תוך כדי סטים או מצליחים בכלל לחייך תוך כדי סט... איך אפשר????????? כואב לי כל כך הדיבור היחידי שיוצא מהפה שלי בסוף סט זה קללות

///Efi///
16-09-08, 09:24
אחחח כמה שהאשכול הזה פונה אליי
המכון שלי הפך לקייטנה, אתם רואים את המדריך אני כ"כ מרחם עליו מוקף בילדים בני 12 שמחרפנים לו את הצורה, כל תרגיל 10 פעמים צריך להסביר, הוא אומר משהו והם עושים מה שבראש שלהם.

עזבו את הידע, זה החוסר רצינות.
אני עושה פשיטת ברכיים באים אליי שניים "אפשר להכנס איתך?" "יאללה למה לא בואו, אבל שיהיה זריז כי אני משתדל לנוח זמן סביר" עבדו בקצב סביר, אבל החוסר עניין באימון שלהם זה פשוט מוציא את המוטיבציה, עושים פשיטת ברכיים 15 קילו, לא מתאמצים, תוך כדי הסט מספרים בדיחות מתפוצצים מצחוק מדברים כרגיל כמו 2 כוסיות על הליכון

מוציא את החשק להתאמן לפעמים

מה הם קשורים? אצלי זה להפך, ליראות את האפסים האלה ולדעת שאני עליון מהם, רק מעלה לי את המוטיבציה ואני מרביץ יותר מישקל

toxicity
16-09-08, 09:44
וואי יושימוטו אם יש אנשים שאני לא מסוגל להתאמן לידם זה אנשים שמדברים תוך כדי סטים או מצליחים בכלל לחייך תוך כדי סט... איך אפשר????????? כואב לי כל כך הדיבור היחידי שיוצא מהפה שלי בסוף סט זה קללות

ואו אתה פשוט הארדקור מטורף אחי..
עשיתם את האימון שלכם כאילו איזה סאדו שמישהו בא מצליף בכם כל האימון

The Sun
16-09-08, 09:49

כשאני מניח מוט אחרי סקוואט ורואה איזה טמבל מדבר על זה שאני מתחכם במקום לעשות כמו כולם לחיצה במכונה כי אני דופק ת'ברכיים ואז הוא עושה פושאפס ותוך כדי מספר על הבירה שהוא שתה אתמול זה מכעיס...
לא מנסה להיות הארדקור1!!!11! ולא כלום: כואב לי, אני מקלל, לא טוב למישהו? יש מספיק מקום בחד"כ לא לעמוד לידי ולא כזה אכפת לי מה x חושב עליי...

Yoshi-Moto
16-09-08, 10:19
מה הם קשורים? אצלי זה להפך, ליראות את האפסים האלה ולדעת שאני עליון מהם, רק מעלה לי את המוטיבציה ואני מרביץ יותר מישקל
כשאני מתאמן אני מעדיף שיהיו באזור אנשים רציניים ולא חרטטנים, אני רוצה אוירה טובה.

עכשיו נפתח באריאל קאנטרי, כל החברים שלי עוזבים לשם, אני מבסוט. לפעמים העובדה שכל השכבה במכון עושה את המכון כ"כ שכונתי שאנשים שוכחים שבאנו להתאמן.

בכל מקרה, ממש לא בכיוון של לשחק אותה הארדקור, פשוט צריך אוירה נורמאלית כשמתאמנים ולא להתאמן עם ילדים שמשאירים את המשקלים והולכים\ הולכים מכות עם מגבות האימון.

reshos123
16-09-08, 12:20
כנראה כמו שתיארת אני "ליצן" (מתאמן מתחיל) , לא מבין בהרבה דברים ואני שואל הרבה שאלות.
אבל בוא נגיד שגם אתה היית פעם "ליצן" ובכל זאת רצית שיענו לך על שאלות / לא ידעת איך להתאמן נכון אז ניג'סת למדריך.
כל אחד שנכנס למשהו חדש במיוחד דרך חיים חדשה צריך את העזרה שלו.
אז שאתה רואה מישהו ששואל שאלה בפורום אימונים או תזונה / במכון כושר במקום לצחוק עליו תן לו כמה עצות. קורה הרבה פעמיים בפורום שמישהו חדש רושם תגובה ואיזה משתמש כותב לו " אתה בחיים לא תעלה במסה " או בולשיט כזה.

יש הבדל בין לדעת שאתה לא יודע ולסתום תפה
לבין לחשוב שאתה יודע ובעצם אין לך מושג בגרוש

זאת הפואנטה

אין בעיה עם שחיפים שבאים למכון ועושים חזה יד קדמית עד המוות (למרות שזה צובט בעין)
יש בעיה עם השטויות שהם אומרים

or16
16-09-08, 12:25
חחח צריך לעשות מיבחנים להכינס למכוני כושר טובים..פשוט זה טיפשי הם מפריעים.מזיקים לעצמם ..

BodyKilo
16-09-08, 12:31
גבר אתה סתם בא ומפזר שטויות... לא קשור להארדקור.

ששני שחיפערסים תופסים לי את הספה לחצי שעה ולא מפסיקים לדבר, לא יודע איך זה אצלך... אבל אני רותח מזה.
ושאתה בא להסביר להם ולתקן אותם בטכניקה של התרגילים שלהם והם שמים עלייך זין אחד גדול, אני רותח מזה.

שבסוף האימון רואים אותך שותה את השייק חלבון ואומרים "בגלל זה אתה מנופח סטרואידים אה לא שווה?" אחרי שהסברת להם כבר בפעם הקודמת שזה לא וביזבזת 10 דק' מהחיים שלך על להסביר להם מזה, אני רותח מזה.

The Sun
16-09-08, 12:40
גבר אתה סתם בא ומפזר שטויות... לא קשור להארדקור.

ששני שחיפערסים תופסים לי את הספה לחצי שעה ולא מפסיקים לדבר, לא יודע איך זה אצלך... אבל אני רותח מזה.
ושאתה בא להסביר להם ולתקן אותם בטכניקה של התרגילים שלהם והם שמים עלייך זין אחד גדול, אני רותח מזה.

שבסוף האימון רואים אותך שותה את השייק חלבון ואומרים "בגלל זה אתה מנופח סטרואידים אה לא שווה?" אחרי שהסברת להם כבר בפעם הקודמת שזה לא וביזבזת 10 דק' מהחיים שלך על להסביר להם מזה, אני רותח מזה.

איך אתה לא יוצא עליהם? אם מישהו לא מתאמן ותופס לי משהו אני לא חושב בכלל לפני שאני אומר לו משהו על זה - לא משנה אם הוא ענק או שחיף.

BodyKilo
16-09-08, 12:52
בטח שיוצא עליהם אחי מה אתה חושב שאני טמבל שאני אחכה להם עד שיסיימו, אומר להם שמעו או שאתם מתאמנים שאו תתנו לי לעבוד... והופ, תוך דקה קמים מהספה.
:):):):) פעם אחת איזה רוסי ממש ענק בא וכמעט הביא להם מכות זה היה מצחיק אש... ההם אומרים לו כזה "למה זה המכון של אבא שלך" וההוא עוד שנייה הביא להם אגרוף לפנים.. מזל שהמדריך היה שם חחח...

זה היה מפחיד אחי..... אחרי איזה שבועיים בקיץ שלא הייתי במכון באתי וכולו היה מלא בילדי חזה-יד קדמית משהו מפחיד...

אבל בסדר עכשיו נרגע המצב... אפשר להתאמן יותר בשקט..

///Efi///
16-09-08, 13:07
כשאני מתאמן אני מעדיף שיהיו באזור אנשים רציניים ולא חרטטנים, אני רוצה אוירה טובה.

עכשיו נפתח באריאל קאנטרי, כל החברים שלי עוזבים לשם, אני מבסוט. לפעמים העובדה שכל השכבה במכון עושה את המכון כ"כ שכונתי שאנשים שוכחים שבאנו להתאמן.

בכל מקרה, ממש לא בכיוון של לשחק אותה הארדקור, פשוט צריך אוירה נורמאלית כשמתאמנים ולא להתאמן עם ילדים שמשאירים את המשקלים והולכים\ הולכים מכות עם מגבות האימון.

כשאני מיתאמן לבד, אז אני מישתדל שלא לחלום יותר מידי, זאת אומרת שאם אני בסט אני שקוע עד הסוף בסט, ואם אני בין סטים אני אם העיינים על השעון/ מתכנן את הסט או התרגיל הבא. הדבר היחיד שיכול ליגרום לי לאבד ריכוז זה איזה כוסית, אבל חוץ מזה, מצידי שכל שאר האנשים במכון יבואו כדי לזיין את העציצים, זכותם, הם שילמו כמוך.. כל עוד הם לא מעקבים לי את האימון, לא מיסתכל עליהם אפילו.

Shauder
16-09-08, 14:58
:):):):) עם זה יגמר אז במכון שלי ישארו 3 אנשים מתוך 35

toxicity
16-09-08, 15:45
כשאני מניח מוט אחרי סקוואט ורואה איזה טמבל מדבר על זה שאני מתחכם במקום לעשות כמו כולם לחיצה במכונה כי אני דופק ת'ברכיים ואז הוא עושה פושאפס ותוך כדי מספר על הבירה שהוא שתה אתמול זה מכעיס...
לא מנסה להיות הארדקור1!!!11! ולא כלום: כואב לי, אני מקלל, לא טוב למישהו? יש מספיק מקום בחד"כ לא לעמוד לידי ולא כזה אכפת לי מה x חושב עליי...

נו בסדר אפשר לחשוב
תנו לאנשים לעשות מה שהם רוצים מה בכלל אכפת לכם מה אנשים אחרים עושים
אתם מתנהגים כאילו אתם מעל כולם, תנו לאנשים לעשות מה שהם רוצים, לא כולם הולכים למכון בשביל להיות באדיבילדרים, מה אכפת לך מאנשים אחרים בכלל תתרכז בעצמך...

BodyKilo
16-09-08, 15:46
אז בשביל מה הם הולכים למכון?

toxicity
16-09-08, 15:48
בשביל מה משחקים כדורגל
בשביל להיות רונאלדו? תנו לאנשים לעשות מה שהם רוצים בלי להכנס להם לוריד

BodyKilo
16-09-08, 15:50
אני שואל אותך רציני, בשביל מה? זה נשמע כאילו אתה יודע את הסיבה...

באדיבילדינג = פיתוח גוף.

ואני לא מבין איך השוות בין כדורגל לפיתוח גוף... (אז הם סתם באים למכון בשביל הכיף להעביר ת'זמן?)

toxicity
16-09-08, 15:51
אנשים הולכים למכון כי הם רוצים
למה זה כל כך מעניין אותך מה הסיבה שלהם??? חשבת אולי פשוט זה עדיף במקום לשבת בבית ולאכול? מה כל כך אכפת לך ראבק
תתעסק בעצמך ולא באנשים אחרים

BodyKilo
16-09-08, 15:52
ומה שאמרת פה הוא דיי אירוני... אנחנו לא נכנסים להם לוריד, אלא ההפך...

BodyKilo
16-09-08, 15:53
אנשים הולכים למכון כי הם רוצים
למה זה כל כך מעניין אותך מה הסיבה שלהם??? חשבת אולי פשוט זה עדיף במקום לשבת בבית ולאכול? מה כל כך אכפת לך ראבק
תתעסק בעצמך ולא באנשים אחרים
אכפת לי כי זה מפריע לי אישית באימון, יש לי זכות להתלונן על כך... אני מאמין שזה סיבה מספיק טובה.

אבל בוא נעצור פה את הוויכוח המפגר הזה בגלל כמה שחיפערסים, שיהיה לכולנו יום טוב ואנאבולי.

toxicity
16-09-08, 15:54
להפך? אתה לא מפסיק לדון באיך "השחיפים המטומטמים" האלה הורסים לך תאימון
מעניין איך אני לא שם לב לאנשים שחיפים שמתאמנים אצלי במכון
אולי בגלל שזה לא מעניין?????
מי ששואל אותך שאלה טיפשית פשוט תתעלם לא הבנתם את זה עוד?

The Sun
16-09-08, 15:54
נו בסדר אפשר לחשוב
תנו לאנשים לעשות מה שהם רוצים מה בכלל אכפת לכם מה אנשים אחרים עושים
אתם מתנהגים כאילו אתם מעל כולם, תנו לאנשים לעשות מה שהם רוצים, לא כולם הולכים למכון בשביל להיות באדיבילדרים, מה אכפת לך מאנשים אחרים בכלל תתרכז בעצמך...

אתה צודק בהכל חוץ מהטענה שלא צריך להיות אכפת לי מאנשים אחרים - לא מדוייק.
ברגע שמישהו עובד ומדבר תוך כדי על מכשיר שאני צריך הוא מעכב אותי, וזה מאוד מכעיס.

חוצמזה סטיתם לגמרי מנושא הדיון - עד מתי שחיפים של חזה בייספס ובטן ? יאללה הימורים!

BodyKilo
16-09-08, 15:55
אני אומר עד החודש הבא :)

The Sun
16-09-08, 15:56
אני אומר עד החודש הבא :)

יענו אוקטובר אין יותר ? :ph34r:

BodyKilo
16-09-08, 15:56
משהו כזה...

מינימום - אוקטובר, מקסימום - עם בוא הגשם הראשון. חעחע... :)

eyalamzleg
16-09-08, 16:19
עד נוב'

gilsXM
16-09-08, 16:42
יש אצלי כמה.
אחד שבא עושה רק חזה ויד קדמית... ר-ק
כל אימון שלו זה 10 דקות חחח
וגם יש את אלה שאתה רואה עושים תתרגילים הצורה הכי גרועה, והם חשים תעצמם מבינים גדולים

אכן תגמר עם הגשם הראשון

The-One
16-09-08, 17:10
באמת יש אנשים שרק עובדים אצלכם על היד הקידמית והחזה?:) אצלי זה רק האנשים הלא רציניים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם ועושים יד קידמתי בטן וחזה חחח אני שואל אותם לא למה לא רגלים הם עושים לי לא צריך רגלים זה""חרא"" והתחלתי פשוט להתעצבן ולחזור לסט דפוק במוח הבחור..

trx--->sus
16-09-08, 19:52
אצלנו הם כבר התחילו הפחתה

gilsXM
16-09-08, 19:53
באמת יש אנשים שרק עובדים אצלכם על היד הקידמית והחזה?:) אצלי זה רק האנשים הלא רציניים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם ועושים יד קידמתי בטן וחזה חחח אני שואל אותם לא למה לא רגלים הם עושים לי לא צריך רגלים זה""חרא"" והתחלתי פשוט להתעצבן ולחזור לסט דפוק במוח הבחור..

בונא רגליים זה אחד השרירים, השריר שמשדר הכי הרבה עוצמה
איך אפשר לא לעבוד עליו זה משגע אותי

TAMIRSUS
16-09-08, 19:56
לצחי נקראו המכנסיים במכון :d

The-One
16-09-08, 20:51
לצחי נקראו המכנסיים במכון :d

חחחחחחחחחחח שתוקקק:happy::happy::happy::happy::happy:

UltraShay
16-09-08, 20:55
אחרי החגים

amir
16-09-08, 21:13
אצלנו הם כבר התחילו הפחתה

מה כבר אתה פורש?

Ori-Silver
16-09-08, 21:52
יש לי במכון 4 חברה,שמתאמנים ביחד,בזמן אימון הם יוצאים לפחות 2-3 פעמים להפסקת סיגריה.

Rendi Orton
16-09-08, 21:57
אוקטובר-נובמבר
אבל אצלי כבר עזבו כולם ב-8בערב זה כמו בית אבות :)

hypertrophy
16-09-08, 22:53
יש לי במכון 4 חברה,שמתאמנים ביחד,בזמן אימון הם יוצאים לפחות 2-3 פעמים להפסקת סיגריה.

אין מצב בעולם..!!

OverPower
17-09-08, 16:31

jחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

trx--->sus
17-09-08, 16:46
מה כבר אתה פורש?

זה היה חלש ביותר :(

אני הכי חזק בעולם:sbb4:

*DAVID*
17-09-08, 23:02

:):):):) אני לא רואה בזה שום בעיה:flowers:

imported_NIR_B
17-09-08, 23:24
חח אורגינל ןא דבר יותר טוב מסיגריה אחרי אימון

Mr.Bazooka
18-09-08, 02:22
חח אורגינל ןא דבר יותר טוב מסיגריה אחרי אימון
כמו ללכת לשווארמה חזן אחרי יום כיפור ולברוח לו בלי לשלם

itaiprz1
18-09-08, 07:24
אין מה לעשות ברגע שהליצנים ילכו יבואו חדשים ככה זה,

amir
18-09-08, 07:30
כמו ללכת לשווארמה חזן אחרי יום כיפור ולברוח לו בלי לשלם

יש שווארמת חזן בעוד מקום חוץ מרחובות??

ran7
18-09-08, 07:38
יש שווארמת חזן בעוד מקום חוץ מרחובות??
שווארמה חזןן זה רק בחיפה,לפי מה שאני יודע.

bundy
18-09-08, 08:00
כמו ללכת לשאוורמה של אבוטבול בנתניה ולא לשלם

gilsXM
18-09-08, 13:58
שחיפים זה כמו דובים, לשניהם יש שנת חורף, בחורף הם פשוט נעלמים!

amir
18-09-08, 21:24
שווארמה חזןן זה רק בחיפה,לפי מה שאני יודע.

יש גם ברחובות.

BBoyabon
18-09-08, 23:34
אני לא אשכח בחיים שלי שאיזה ילד שרק בא למכון שהייתי בוא תפס לי את הבנצ אז אמרתי לו ביפה אחי אני הייתי תן לי לסיים עוד סט אחד וזהו סיימתי והוא לא היתיחס כזה אז מה שעשיתי פה היה להרים אותו מהבנצ לא בצורה עדינה ( בשיא הרצינות ומי שמכיר אותי יודע שאני נידפק אני מסוגל לזה ) והמשכחתי באימון

הבן **** היתלונן עלי והעיפו אותי מהמכון ווקיבלתי משם צו הרחקה שאני מאמין שכבר ניגמר אבל גם ככה אני בצבא אז לא משנה

Ido
18-09-08, 23:53
אחחח איזה פוסט עלוב.. עם כל הכבוד לכל התארים שמקבלים פה.. אלה הפוסטים שאתם פותחים? את מי זה מעניין כל הליצנים שמא לייצנים? קח אותם ודחוף אותם לתחת.. מה הקטע שלך? בינתיים אתה יוצא פה לייצן עם הפוסט הזה..

לך תוציא עצבים בחדר כושר על הלייצנים ואל תתן לנו להוציא פה עצבים

The Sun
19-09-08, 00:22
אחחח איזה פוסט עלוב.. עם כל הכבוד לכל התארים שמקבלים פה.. אלה הפוסטים שאתם פותחים? את מי זה מעניין כל הליצנים שמא לייצנים? קח אותם ודחוף אותם לתחת.. מה הקטע שלך? בינתיים אתה יוצא פה לייצן עם הפוסט הזה..

לך תוציא עצבים בחדר כושר על הלייצנים ואל תתן לנו להוציא פה עצבים

1. תסתכל מתי פתחתי את הפוסט
2. לא טוב לך אל תגיב

Ido
19-09-08, 00:56
1. תסתכל מתי פתחתי את הפוסט
2. לא טוב לך אל תגיב

1. נו אז לפני 2-3 ימים פתחת אותו. נו... ו ?
2. אני יגיב איפה שאני רוצה ואני רק בעד הפורום ובעד הפיתוח גוף ולא כל הזיוני מוח האלה אם לא טוב לך לך תדחוף את האצבעות עמוק לתחת.

עלוש
14-10-08, 15:57
מקפיץ!!
אני מכריז רשמית על סיום עונת הליצנים במכון שלי :)

Holy_Templar
14-10-08, 16:05
מקפיץ!!
אני מכריז רשמית על סיום עונת הליצנים במכון שלי :)

חחחחחחחחחחחחחחח

אצלי עוד לא נגמרה עונת הליצנים ...

צריך עוד תחמושת חיה בשבילם

The Sun
14-10-08, 16:07
גם אצלינו עדיין לא נגמרה, למרות שרואים דילול לטובה.
טמפלר תארגן משלוח של המון תחמושת כבדה, יש עדיין כמות מכובדת מיועדת לחיסול.

עלוש
14-10-08, 16:12
אצלי אין זכר לשחיפים וליצנים ימח שמם וזכרם :d

Pro_XXL_Universe
14-10-08, 17:13
בחדר הכושר חיטובים בקניון הרי בחוף ראשל"צ אין זכר לליצנים:)
כולנו באים להיתאמן יש כאלו שמחפשים כוח יש כאלו שמחפשים חיטוב ויש כאלו שבאים פשוט להיות בודיבילדרים!
כולם מעריכים בודיבילדינג כולם מפרגנים!לא תשמעו "אבל שתפסיק להיתאמן יהיה לך הכל מדלדל" ולא תשמעו "מה זה עושה זין קטן כל החומרים?" ולא תשמעו "זה יותר מדי מנופח" אלה תשמעו רק ...
LIGHT WEIGHT BABYYYYYYYYYYYYYY ואוירה הארדקור מעולה ומה שעוד יפה שהחדר כושר הזה מפוצץ באנשים רציניים גם מבוגרים וגם צעירים וגם צעירות:idea:כולם באים לגן עדן הזה וברוך ה' החדר כושר הזה בסט!

OmriF
14-10-08, 17:22
כולנו באים להיתאמן יש כאלו שמחפשים כוח יש כאלו שמחפשים חיטוב ויש כאלו שבאים פשוט להיות בודיבילדרים!
כולם מעריכים בודיבילדינג כולם מפרגנים!לא תשמעו "אבל שתפסיק להיתאמן יהיה לך הכל מדלדל" ולא תשמעו "מה זה עושה זין קטן כל החומרים?" ולא תשמעו "זה יותר מדי מנופח" אלה תשמעו רק ...
Light weight babyyyyyyyyyyyyyy ואוירה הארדקור מעולה ומה שעוד יפה שהחדר כושר הזה מפוצץ באנשים רציניים גם מבוגרים וגם צעירים וגם צעירות:idea:כולם באים לגן עדן הזה וברוך ה' החדר כושר הזה בסט!
גן עדן עלי אדמות.

היום איזה ברנש אחד בחדר כושר בזמן ביצוע סט בבנץ' (הגעתי למשקל שיא שלי: 85 ק"ג), אומר לי:"בן כמה אתה? בונה זה לא בריא מה שאתה עושה לעצמך המשקלים האלו".
ואז בסוף האימון שהכנתי את השייק (שדרך אגב עברתי עכשיו לצ'מפיון בננה - אחלה של טעם), אומר לי איזה ילדון כזה: "אתה עדיין על אבקות? אבל למה אחרי שאתה מפסיק זה ניהיה מדלדל"

חחח דיי אמרתי לו חג שמח והמשכתי לשתות..

Real
14-10-08, 17:25
light weight babyyyyyyyyyyyyyy ואוירה הארדקור מעולה ומה שעוד יפה שהחדר כושר הזה מפוצץ באנשים רציניים גם מבוגרים וגם צעירים וגם צעירות:idea:כולם באים לגן עדן הזה וברוך ה' החדר כושר הזה בסט!

יקר לשכור דירה בראשון?

Pro_XXL_Universe
14-10-08, 17:26
גן עדן עלי אדמות.

היום איזה ברנש אחד בחדר כושר בזמן ביצוע סט בבנץ' (הגעתי למשקל שיא שלי: 85 ק"ג), אומר לי:"בן כמה אתה? בונה זה לא בריא מה שאתה עושה לעצמך המשקלים האלו".
ואז בסוף האימון שהכנתי את השייק (שדרך אגב עברתי עכשיו לצ'מפיון בננה - אחלה של טעם), אומר לי איזה ילדון כזה: "אתה עדיין על אבקות? אבל למה אחרי שאתה מפסיק זה ניהיה מדלדל"

חחח דיי אמרתי לו חג שמח והמשכתי לשתות..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אין פשוט אין אצלנו כאלו לא מכיר רק בחדר כושר הקודם היו ...עכשיו פשוט איןןןןןןןןןן
אגב גם שהייתי בחיטוב לתחרות והייתי עושה אירובי בבוקר ובא לחדר כושר...לא היו כל מיני קשישים ששומעים לך בקול רם חדשות על האירובי ומריחים מגעיל מהבית שחי ויוצא להם מוגלה מהפה חחחחחח היו פרגיות אם טיץ וטראקים על הבוקר וכולם מרביצים ספרינטים עוד לפני שפתחו את העיניים:book::book::book:

Shauder
14-10-08, 17:29
מתוך 40 הלידים בחדר כושר יש רק 1 או אני לבד רציניים... :|

וכל יום שומעים תחרא הזה "מה זה שווה הוא על אבקות"

gilsXM
14-10-08, 17:43

אצלי זה גם ככה, כל הילדים מסתכלים עלי כאילו נפלתי עליהם מהשמיים...

SaharKazes
14-10-08, 17:45

מילה במילה.
יש כאלה שלפעמים אומרים לי שהמשקלים שאני מרים הם יותר מדי גבוהים ויכול לקרות לי משהו חמור וממשיכים לזיין תשכל..
תאמינו לי שימו mp3 שלא יגשו אליכם ויזיינו לכם תשכל.. זה דיי עובד

Real
14-10-08, 17:47
"מה זה שווה הוא על אבקות"

איזה משפט מרתיח אתה לא מבין כמה אני שומע את זה גם..

"אתה על אבקה אז מה הקטע שלך, עדיף אל תספר לאף אחד..
אם הייתי על אבקה הייתי לוקח אותך, אז מה הקטע"..

BodyKilo
14-10-08, 18:49
ילדים כאלה פשוט דורשים כדור לראש...

dethMAN
14-10-08, 19:08
היה לי איזה שחיף טמבל במכון... עובד כמו דפוק הורס לעצמו את הגב...
אני אומר לו אחי אאתה לא עובד נכון תיישר את הגב תעבוד לאט יותר ...
הוא עושה לי "מה אתה רוצה לא כואב לי הגב הכל בסדר ומסתכל עליי במבט עוין" אני מהרהר לעצמי
"פעם אחרונה שאני עוזר למישהו שישברו את הראש לבד הזונות"

OmriF
14-10-08, 19:30
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אין פשוט אין אצלנו כאלו לא מכיר רק בחדר כושר הקודם היו ...עכשיו פשוט איןןןןןןןןןן
אגב גם שהייתי בחיטוב לתחרות והייתי עושה אירובי בבוקר ובא לחדר כושר...לא היו כל מיני קשישים ששומעים לך בקול רם חדשות על האירובי ומריחים מגעיל מהבית שחי ויוצא להם מוגלה מהפה חחחחחח היו פרגיות אם טיץ וטראקים על הבוקר וכולם מרביצים ספרינטים עוד לפני שפתחו את העיניים:book::book::book:

ואוו באמת נשמע חלום. מתי אני בא לאימון איתך? :o

אצלנו איזה כמה מבוגרים רוצים שישימו מכונת קפה איפה שהשולחן של המדריך כדי שאחרי השבע שעות הליכון שהם נרדמים עליו במהירות 3 הם ישתו איזה קפה ויוכלו להמשיך עוד איזה שעתיים. רק חסר שיבקשו קוראסונים...

ראבק אני לא אשכח שפעם אחת יצאתי על איזה זקן מבוגר שעושה אצלנו הרבה רעש וחושב שהחדר כושר שלו. הזקן הזה לא רוצה שירוצו לידו בהליכון. לא הייתי קשור לוויכוח אבל ישר התערבתי. המעצבן הזה בא התחיל הליכון ליד איזה אחד שרץ בדרך כלל על הליכון ואומר לו תירד אני לא רוצה שתרוץ לידי.. ראבק איך התעצבנתייי

WEST $ SIDE
14-10-08, 19:38
לא נוהג לצחוק על אנשים , בדר"כ אם מישהו זורק הערה מפגרת אני מנסה לתקן אותו ולהסביר לו אלא אם כן הוא בור ואז יש בעיה...

Bono
14-10-08, 19:42
לא נוהג לצחוק על אנשים , בדר"כ אם מישהו זורק הערה מפגרת אני מנסה לתקן אותו ולהסביר לו אלא אם כן הוא בור ואז יש בעיה...

זה הבעיה אחי בד"כ הם לא מקשיביםובטוחים שהם אלו שצודקים ..
וככה אתה מנסה להסביר לכמה אנשים משהו (נניח על אבקת חלבון) והם בטוחים שאתה זה שמבלבל את המוח והם גאונים . בגלל זה אני כבר הפסקתי לנסות להסביר להם... כל מה שהם אומרים נכון:sweatdrop:

The Sun
14-10-08, 19:48
וככה אתה מנסה להסביר לכמה אנשים משהו (נניח על אבקת חלבון) והם בטוחים שאתה זה שמבלבל את המוח והם גאונים . בגלל זה אני כבר הפסקתי לנסות להסביר להם... כל מה שהם אומרים נכון:sweatdrop:

:happy:
שמח שאתה ככה, לדעתי כולנו צריכים להיות ככה.

rosilio
14-10-08, 19:53
אחרי החגים הם יבואו כמו פשפשים
כמה ישרדו לחורף (כדי לפתח לקיץ) ויפלו לאט לאט חודש לפני האביב

Bono
14-10-08, 20:05
אותי הכי מעצבנים אלו שמדברים בפלאפון באמצע אימון (כן, יש אצלנו כאלו :( ) בין הסטים של פשיטת ברכיים מנהלים שיחות נפש כשהם יושבים על המכשיר :):):):)

OmriF
14-10-08, 20:32

לי היה מקרה מוזר לפני שבוע:
בזמן ביצוע תרגיל לתאומים בסמית' איזה מבוגר אחד שואל אותי אם אני משתמש באבקת חלבון. עניתי לו שכן. ואז הוא אמר לי אתה יודע זה לא בריא ומסוכן ולא טבעי וכימי ובלה בלה בלה. ואז הבאתי לו חפירה על היתרונות של זה ומה זה מכיל ולמה זה בריא. לאט לאט אני קולט שהוא משתנה. בקיצור אחרי 10 דק' שחשבתי שסיימתי איתו את הנושא, הוא בא אליי ושואל אותי מאיפה אני קונה את האבקה ואם אני מכיר מקום שמוכרים במחיר טוב..

:eek:

Bono
14-10-08, 20:42
לי היה מקרה מוזר לפני שבוע:
בזמן ביצוע תרגיל לתאומים בסמית' איזה מבוגר אחד שואל אותי אם אני משתמש באבקת חלבון. עניתי לו שכן. ואז הוא אמר לי אתה יודע זה לא בריא ומסוכן ולא טבעי וכימי ובלה בלה בלה. ואז הבאתי לו חפירה על היתרונות של זה ומה זה מכיל ולמה זה בריא. לאט לאט אני קולט שהוא משתנה. בקיצור אחרי 10 דק' שחשבתי שסיימתי איתו את הנושא, הוא בא אליי ושואל אותי מאיפה אני קונה את האבקה ואם אני מכיר מקום שמוכרים במחיר טוב..

:eek:

פששש נדיר...
אני כבר התייאשתי אחי
פעם משהו במכון אמר שזה לא טיבעי- זה מכיל כמות חלבןון בריכוז גבוהה לכן אם אתה משתמש בזה אז זה כבר "לא שווה " כי זה מנפח אותך... ואני כמו אידיט מנסה להסביר לו שזה אותו דבר כמו קופסאת טונה חזה עוף,קוטג' וכו..) והוא לא מקשיב.....:boxing: מאז אני מפסיק להקשיב לשטיות שמדברים לידי במכון ומתרכז אך ורק באימון. לפעמים אני מתאמן ואני לא יודע אם להתחיל לצחוק או לבכות מהשטויות שאנשים מדברים שם.
דוגמה שהייתה השבוע: אחד המדריכים אמר למשהו שרק התחיל להתאמן (עם אחוז שומן גבוהה - צריך לעשות קודם חיטוב) שיעשה הרבה בטן זה יבנה לו שם קוביות על חשבון השומן:sad::confused:

ThE HummeR
14-10-08, 20:56
אשכרה !
איזה אחד במכון שלי חירטט לי על האבקות שזה לא טוב (כי הוא ראה אותי שותה)
אז אחרי איזה שבועיים הוא שאל איפה קונים וזה ..חחחחחח

אי אי אי צריך לתת לילדים כאלה מכות .

benwin21
14-10-08, 21:07
"עזוב אותך. הוא נראה ככה בגלל האבקת חלבון"

morons

Pro_XXL_Universe
14-10-08, 21:57
ואוו באמת נשמע חלום. מתי אני בא לאימון איתך? :o

אצלנו איזה כמה מבוגרים רוצים שישימו מכונת קפה איפה שהשולחן של המדריך כדי שאחרי השבע שעות הליכון שהם נרדמים עליו במהירות 3 הם ישתו איזה קפה ויוכלו להמשיך עוד איזה שעתיים. רק חסר שיבקשו קוראסונים...

ראבק אני לא אשכח שפעם אחת יצאתי על איזה זקן מבוגר שעושה אצלנו הרבה רעש וחושב שהחדר כושר שלו. הזקן הזה לא רוצה שירוצו לידו בהליכון. לא הייתי קשור לוויכוח אבל ישר התערבתי. המעצבן הזה בא התחיל הליכון ליד איזה אחד שרץ בדרך כלל על הליכון ואומר לו תירד אני לא רוצה שתרוץ לידי.. ראבק איך התעצבנתייי

תבוא אח שלי בכייף!
תאמין לי אם אתה מאיזור ראשון תקפוץ וכל הגו אקטיב הזה כמה שזה חדר כושר מלא ציוד מדהים וכמה שהוא מרשים ויפה יש בו אולי איזה 5 בודיבילדרים עוד איזה 10 חבר'ה שלא מתחרים אבל רציניים ועוד 300 לוזרים שלא באים להיתאמן אלה לזיין בשכל.
בחיטובים?רצינות יש בכולם אין חרטות אין בולשיט אחי!

OmriF
15-10-08, 03:18
תבוא אח שלי בכייף!
תאמין לי אם אתה מאיזור ראשון תקפוץ וכל הגו אקטיב הזה כמה שזה חדר כושר מלא ציוד מדהים וכמה שהוא מרשים ויפה יש בו אולי איזה 5 בודיבילדרים עוד איזה 10 חבר'ה שלא מתחרים אבל רציניים ועוד 300 לוזרים שלא באים להיתאמן אלה לזיין בשכל.
בחיטובים?רצינות יש בכולם אין חרטות אין בולשיט אחי!
וואלה אם רק הייתי גר באזור ראשון... אני מאזור חיפה..
נשמע תענוג לאללה להתאמן בחדר כושר כזה.. אני בנתיים מסתדר בקאנטרי קלאב שלנו - זקנים ומפתחי גוף רוסים זקנים.. =]

וואלה "חיטובים" נשמע חדר כושר בצפון תל אביב אבל אתה אומר שהוא על רמה אז אולי ישנו את השם ל Gold GYM :)

The-One
19-10-08, 02:29
"עזוב אותך. הוא נראה ככה בגלל האבקת חלבון"

morons

:clap:

מתחילן
19-10-08, 08:15

יפה אמרת

ao-ao
19-10-08, 11:27
זה יגמר שיהיה קר וגשם
משהו בסביבות 3 שבועות-חודש

YOG558
20-10-08, 04:31
עונת הליצנים תיפסק מתי שעונת הליצניות תיפסק וזאת אומרת ידידי לעולם לא (בארצנו)