PDA

צפה בגרסא המלאה : פיגור רציני בין יד אחורית לקדמית.

buzaglo
15-09-08, 23:02
שלום לכולם,
אני מתאמן כבר 8 חודשים מתוכם 3 חודשים עם תזונה, יש תוצאות לדעתי ממש יפות בגב ובחזה וביד קדמית בכלל, אבל משום מה יד אחורית בעיקר אבל גם כתפיים נמאאות בפיור רציני ביחס לגוף, היד אחורית שלי אני לא יגיד חלשה כי המשקלי עבודה שלי די טובים, אבל היא ממש לא בולטת וזה הורס את כל הצורה של היד, כל אימון חזה אני עובד אינטנסיבי גם על יד אחורית( לא יותר מידי) עושה את האימון של יד אחורית בתחילת השבוע ומוסיף עוד אימון בסוף השבוע לאחר יום מנוחה אבל כבר 4 חודשים ועדיין אין שיפור רציני, התזונה שלי כמו שכתבתי 4 חודשים סבבה ואני ממש מקפיד על תזונה האימון הולך ככה:
לחיצה צרפתית- 4x8
פשיטה מאחורי הראש ידיים בנפרד-3x12
פשיטה במוט v לפנים-3x10

חשבתי אויל זה גנטי או משו, אם מישהו יכול לתת לי הסבר למה היא לא מתפתחת כי בעיקרון אני עובד עמו שצריך ואוכל כמו שצריך ויושן כמו שצריך אין סיבה ליד אחורית למה לא לגדול, אשמח אם תציעו לי עוד מה לעשות כי אני מתחרפן.
תודה לעוזרים! וסליחה על החפירה.

tal_s
15-09-08, 23:07
בהנחה שהאימון שלך טוב ובשאר הגוף אתה גודל,זה פשוט עניין של זמן.
אל תתרגש מזה, גם לי היתה בעייה בחזה שהוא לא התפתח והיה בפיגור עצום ואחרי תקופה מסויימת הוא נתן קפיצה והשתווה לשאר הגוף.

buzaglo
15-09-08, 23:18
אתה מבין איזה סרט אחי בקושי ויש לי צורה ליד יד יד לי יד קדמית ממש סבבה יחסית ל8 חודשים אבל היד אחורית ממש קטנה וזה מבאס לאללה....

TheRock
15-09-08, 23:23
אוליי רק אתה חשוב ככה...
יש לך תמונה?
ואמרת שאתה עובד אחרי חזה ישר יד אחורית אז קח בחשבון שתרגילים לחזה גם משפיעים עליה

ויש מצב זה גנטי גם

buzaglo
15-09-08, 23:27
אני יודע שזה ככה כי בכל זאת אני רואה את השינוי בחזה ובגב אז הייתי אמור לראות גם ביד אחורית ואין תמונה אני לא מצטלם עד שאני סוגר שנתיים כי יש לי תמונה מתחילת האימונים ואני מעדיף לראות את השינוי לטווח הארוך בשנתיים חוץ מזה יש תמונה פה תמונה שם אבל הם לא נשמרות...

hypertrophy
16-09-08, 01:49
שני דברים....זה ישמע מוזר אבל תאכלס זה גיוני....תוריד את אחד התרגילים...אני הייתי מוריד את הלחיצה הצרפתית או עם מוט וי לפנים [תשאיר אחד מהם וגם את הפשיטה מאחורי הראש]
ככה שיצא לך רק שני תרגילים כשכל אחד במנח שונה של היד...

אם זה לא יעזור...יש מצב שזה גנטי אל תתאבס...קורה דברים גנטיים כאלה ששריר מסויים נמצא בפיגור

Masquerade
16-09-08, 13:13
תנסה להחליף תרגילים, לעבוד בפירמידה, לשנות מספר סטים..