PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לתזונה

vava_g
16-09-08, 20:17
אם אני לא יכול לאכול בדיוק אחרי האימון חלבון וחשבתי אם זה כל כך משנה שאני אחזור הביתה ושם כבר אני אוכל ארוחה עם חלבון+פחמימות.(העיקר להגיע לכמות חלבון יומית לא?,שלזה אני מגיע)

Bono
16-09-08, 21:11
תוך כמה זון אתה מגיע הביתה מסיום האימון?
אני לדוגמה עושה אירובי של עוד 20 דקות אחרי האימון ואז הולך מהר הביתה ואוכל .. כלומר אוכל כחצי שעה לאחר תום האימון..זה כי נגמרה האבקה ולא בא לי לקחת טונה למכון
השבוע או שבוע הבא נקנה אבקה..

HallucinogeN
16-09-08, 21:12
אין סיבה שלא תוכל לאכול אחרי האימון.
יש חשיבות רבה למתן חלבונים ופחמימות זמינות בזמן ולאחר האימון.
המינימום שאתה יכול לעשות הוא לקחת טונה במים וכמה תמרים לחד"כ.

Hava
17-09-08, 00:13
משתמע מכך שבמהלך האימון אני יכולה לאכול תמר או שניים?

HallucinogeN
17-09-08, 00:39
אם את מרגישה בנח עם אכילת אוכל מוצק בזמן אימון, שיהיה לבריאות, כל עוד זה בגבול הסביר.

HardCor3
17-09-08, 01:32
אם אני לא יכול לאכול בדיוק אחרי האימון חלבון וחשבתי אם זה כל כך משנה שאני אחזור הביתה ושם כבר אני אוכל ארוחה עם חלבון+פחמימות.(העיקר להגיע לכמות חלבון יומית לא?,שלזה אני מגיע)

כן זה בסדר גמור גם אם תאכל אוכל מוצק כשעה לאחר האימון,בהצלחה.

Antonyx
17-09-08, 05:56
לא חייבים ישר אחריי האימון לדחוף משהו לפה.
אני אף פעם לא הבנתי את אלה שרק מסיימים אימון ושנייה אחריי כבר על השייקר...

adimenia
17-09-08, 16:00
כדי לנצל את החלון "האנבולי" תכאל משהו עד שעה אחרי האימון למרות שמייד אחרי האימון זה הזמן

להכניס לגוף חומרים מזינים תשתדל:)

ilayzror
17-09-08, 16:32
יש באמת הבדל גדול בין לאכול פחמימות מורכבות אחרי אימון במקום פחמימות פשוטות?
אני יודע שזה נספג יותר מהר והכל , אבל עד כמה זה משנה?

adimenia
17-09-08, 16:35
זה משנה מבחינת הקיפצה באינסולין והתאוששות לאחר האימון בגלל שבחלון הנאבולי הסיכוי שאוכל יאגר כשומן נמוך מומלץ לצרוך פחממות פשוטות ולהגיע להתאוששות מקסימאלית

ilayzror
17-09-08, 16:37
ואם אתה לא עושה את זה , זה נחשב כמעשה " לא טוב " או משהו - או שזה בסדר לאכול גם פחמימות מורכבות.
כי אין לי אפשרות לאכול פחמימות פשוטות

adimenia
17-09-08, 16:42
לא זה בסדר גמור אין זה בעיה למרות שזה נחשב פחות "יעיל"

Bono
17-09-08, 16:43
אחרי אימון ממלץ לאכול פחמימות בעלות א"ג גבוהה בלי קשר אם הן מורכבות או לא.
דוגמה לפחמימה מורכבת בעלת א"ג גבוהה: לחם לבן.

adimenia
17-09-08, 16:48
ממתי לחם לבן זה פחממה מורכבת????? לחם לבן זה דגן מעובד שהופשטו ממנו כל הסיבים ובדרך כלל מוסיפים לבצק סוכר לחם לבן הוא ממש אבל ממש לא פחממה מורכבת לגבי אינדקס גליקמי נכון יש פחממות מורכבות בעלי אינדקס גליקמי גבוהה כמו maltodextrin שאכן יעוררו קפיצה באינסולין

trx--->sus
17-09-08, 16:58
עדיף שלא

כך את השייק/טונה/קוטג'/נבוכותנצר איתך לאימון

Bono
17-09-08, 17:00
ממתי לחם לבן זה פחממה מורכבת????? לחם לבן זה דגן מעובד שהופשטו ממנו כל הסיבים ובדרך כלל מוסיפים לבצק סוכר לחם לבן הוא ממש אבל ממש לא פחממה מורכבת לגבי אינדקס גליקמי נכון יש פחממות מורכבות בעלי אינדקס גליקמי גבוהה כמו maltodextrin שאכן יעוררו קפיצה באינסולין

לפי מה שאני יודע לחם (גם לבן)זו פחמימה מורכבת בעלת א"ג גבוה כמו גם פסטה ותפוח אדמה
נחכה לתגובה של משה\ פארמדיק\ אדם אחר שמבין..

adimenia
17-09-08, 20:58
משה אכן מבין הוא תותח אבל סמוך עלי לחם לבן זה כמו פיתה בגאט וכל הזבל הזה פחממה פשוטה בעליל עזוב את משה קח סתאם לינק מהאינטרנט
http://www.howtothinkthin.com/instincts2.htm
ותיראה בעצמך

HardCor3
17-09-08, 21:17
לפי מה שאני יודע לחם (גם לבן)זו פחמימה מורכבת בעלת א"ג גבוה כמו גם פסטה ותפוח אדמה
נחכה לתגובה של משה\ פארמדיק\ אדם אחר שמבין..

לחם לבן הנו פחמימה פשוטה.

Bono
17-09-08, 21:25
מצטער שטעיתי והטעתי חברים...
תמיד טוב ללמוד:)