PDA

צפה בגרסא המלאה : קווין לברוני, רוני קולמן ופול דילט - אולימפיה 1994

Apocalipsa
16-09-08, 20:43
רוני- http://www.youtube.com/watch?v=G4xxXSY7fGc&feature=related

קווין- http://www.youtube.com/watch?v=CM8NLcFWu6Y&feature=related

דילט- http://www.youtube.com/watch?v=RyY_3RVAMzs&feature=related

תהנו :wiggle:

dethMAN
16-09-08, 21:00
קולמן נראה מעולה..
קווין בכלל...

Philip1123
16-09-08, 21:12
אין ספק שקווין לברון הטוב מהשלושה בתחרות הזו. אגב מי זכה אז? אם אני לא טועה, אלה היו השנים של דוריאן ייטס

Pro_XXL_Universe
16-09-08, 21:39
תקופה מדהימה של הבאדיבילדינג!
לברוני פשוט ניראה מטורף הרשים אותי הרבה יותר מקולמן ודילט!
מה שכן לא ניראה לי שיקום באדיבילדר אם ידיים כמו של פול דילט מה שהלך לו שם לא אנושי!
אני נורא אוהב את התקופה הזאת בעיקר בגלל הרוטינות של הבאדיבילדרים שבאים להתחרות מציגים את עצמם בגאווה ונותנים כבוד לספורט!
מראים את ההשקעה שלהם חתוכה בעצם אם הייבוש ולא רוקדים כמו המטומטמים של היום ניקח לדוגמא אידיוט כמו קאי גרין שבשעות הפנאי מצטלם לסרטי סקס ומפרסם תמונות שלו דוחף תזין לתוך אשכולית ומי שחושב שאני צוחק שידע שהוא טועה!
ועולה לבמה אם השיר solja fag שזה השיר האחרון שהייתי בוחר לפוזינג האחרון!הייתי עולה אם עופר לוי ולא אם השיר הזה.
שייאלה הלואי והאיכות מפעם תחזור לתקופה של היום:)

arbel2
16-09-08, 21:45
קווין לברון כמעט מושלם שם ...פשוט מדהים
לגזור ולשמור

arbel2
16-09-08, 21:54
אבל זה המלך הבלתי מעורער
ומי שמשיג לי את השיר הזה מלך !
http://www.youtube.com/watch?v=eJq4Tvl48xE

Philip1123
16-09-08, 21:56
תקופה מדהימה של הבאדיבילדינג!
לברוני פשוט ניראה מטורף הרשים אותי הרבה יותר מקולמן ודילט!
מה שכן לא ניראה לי שיקום באדיבילדר אם ידיים כמו של פול דילט מה שהלך לו שם לא אנושי!
אני נורא אוהב את התקופה הזאת בעיקר בגלל הרוטינות של הבאדיבילדרים שבאים להתחרות מציגים את עצמם בגאווה ונותנים כבוד לספורט!
מראים את ההשקעה שלהם חתוכה בעצם אם הייבוש ולא רוקדים כמו המטומטמים של היום ניקח לדוגמא אידיוט כמו קאי גרין שבשעות הפנאי מצטלם לסרטי סקס ומפרסם תמונות שלו דוחף תזין לתוך אשכולית ומי שחושב שאני צוחק שידע שהוא טועה!
ועולה לבמה אם השיר solja fag שזה השיר האחרון שהייתי בוחר לפוזינג האחרון!הייתי עולה אם עופר לוי ולא אם השיר הזה.
שייאלה הלואי והאיכות מפעם תחזור לתקופה של היום:)

הלכלוך כאן על קאי גרין ממש לא לעניין. מה שהוא עושה בזמנו החופשי לא רלוונטי. העובדה היא שמדובר בבודי בילדר מדהים מהשורה הראשונה והוא הולך להיות אחד השמות הגדולים בשנים הקרובות.

talll
16-09-08, 23:10
וואוו פשוט מדהים!
הגוף של דילט ושל לברוני פשוט נראה מפוסל!
מדהים
גם לברוני יודע לעשות רוטינה כמו שצריך
נראים פשוט מעולה אין מה להגיד שתיהם מפלצות אסתטיקה

Pro_XXL_Universe
17-09-08, 00:59
הלכלוך כאן על קאי גרין ממש לא לעניין. מה שהוא עושה בזמנו החופשי לא רלוונטי. העובדה היא שמדובר בבודי בילדר מדהים מהשורה הראשונה והוא הולך להיות אחד השמות הגדולים בשנים הקרובות.

אני חושב שהוא באדיבילדר מעולה!!!ופוטנציאל ענקי ובנוסף אני מאמין שהוא יקח מקום מכובד באולימפיה הבאה אפילו טופ 6!!!אבל אני כבר אמרתי שאני פשוט שונא את האופי שלו והתנהגות שלו על הבמה אם היא מייצגת את דרך החיים שלו או לא זאת בושה לבאדיבילדינג האיכותי,שזה אומר להציג את עצמך בצורא הכי מקצועית שאפשר מול קהל וצוות שופטים ולקבל ניקוד לא לנענע תתחת יותר מדי בפנים שלהם בתקווה שיעמוד להם.
לא באנו לראות את "שאקירה על 4 אחוז שומן אם מסת שריר מטורפת רוקדת על הבמה" באנו לראות באדיבילדינג!

Dino Psaras
17-09-08, 01:18
אבל זה המלך הבלתי מעורער
ומי שמשיג לי את השיר הזה מלך !
http://www.youtube.com/watch?v=eJq4Tvl48xE

השיר נקרא "Carl Orff - Carmina Burana - O Fortuna"
http://www.zshare.net/audio/1889876524fce624/

מה שיש לו שם זו גרסת רמיקס אחת מיני רבות לשיר הזה..

reshos123
17-09-08, 15:41
לברוני פשוט מטורף
אני לא מאמין איך הוא לא זכה אפילו פעם אחת באולימפיה זה פשוט לא הגיוני
וקולמן עם המותניים ה300 מטר לקח כל כך הרבה

///Efi///
17-09-08, 17:29
באיזה שנה לברוני היתחרה פעם אחרונה?

Logout
17-09-08, 17:41
באיזה שנה לברוני היתחרה פעם אחרונה?

ליפני שהוא פרש אני חושב..:XDemoticon:

///Efi///
17-09-08, 17:46
ליפני שהוא פרש אני חושב..:XDemoticon:

לא מצחיק...

:p

ZoonD
17-09-08, 18:37
לברוני פשוט מטורף
אני לא מאמין איך הוא לא זכה אפילו פעם אחת באולימפיה זה פשוט לא הגיוני
וקולמן עם המותניים ה300 מטר לקח כל כך הרבה

בוא אני יסביר לך איך זה עובד !
הרבה מתחרים כדוגמת פלק ווילרגם התלוננו על זה ..
האולמפיה המודרנית לעומת שנות ה 80 ומטה
עוסקת בעיקר במפלצות וענקים , כדוגמת רוני !
הרים של מסה שאיבדו את האסטתיקה שלהם

הרבה מתחרים טוענים שצריך להחליף את הגישה
ולבחור את המתחרה הגדול ואסתטי ביותר

לך תדע אולי עם השנים זה ישתנה
בינתיים המפלצות שולטות :whistle:

ZoonD
17-09-08, 19:43
הרבה מתחרים כדוגמת פלק ווילרגם התלוננו על זה .. :whistle:

התכוונתי לפלקס ווילר :sweatdrop:

Dr. Muscle
17-09-08, 20:21
אני חושב שהוא באדיבילדר מעולה!!!ופוטנציאל ענקי ובנוסף אני מאמין שהוא יקח מקום מכובד באולימפיה הבאה אפילו טופ 6!!!אבל אני כבר אמרתי שאני פשוט שונא את האופי שלו והתנהגות שלו על הבמה אם היא מייצגת את דרך החיים שלו או לא זאת בושה לבאדיבילדינג האיכותי,שזה אומר להציג את עצמך בצורא הכי מקצועית שאפשר מול קהל וצוות שופטים ולקבל ניקוד לא לנענע תתחת יותר מדי בפנים שלהם בתקווה שיעמוד להם.
לא באנו לראות את "שאקירה על 4 אחוז שומן אם מסת שריר מטורפת רוקדת על הבמה" באנו לראות באדיבילדינג!

קודם כל קרעת אותי מצחוק אחי. דבר שני אני מסכים, לדעתי קאי גרין הזה ליצן :( אם הוא רוצה להיות באדיבילדר מה הוא בזבז את השנים הכי טובות שלו בארגון הטבעי הזה (כביכול כן). וחוצמזה לא לעניין לדחוף את הזין לתוך פירות :mad::mad::mad:

The Sun
17-09-08, 20:59
קודם כל קרעת אותי מצחוק אחי. דבר שני אני מסכים, לדעתי קאי גרין הזה ליצן :( אם הוא רוצה להיות באדיבילדר מה הוא בזבז את השנים הכי טובות שלו בארגון הטבעי הזה (כביכול כן). וחוצמזה לא לעניין לדחוף את הזין לתוך פירות :mad::mad::mad:

יש איזה שחקן באמריקן פאי שעשה מזה קריירה...:lol:

reshos123
17-09-08, 21:11
בוא אני יסביר לך איך זה עובד !
הרבה מתחרים כדוגמת פלק ווילרגם התלוננו על זה ..
האולמפיה המודרנית לעומת שנות ה 80 ומטה
עוסקת בעיקר במפלצות וענקים , כדוגמת רוני !
הרים של מסה שאיבדו את האסטתיקה שלהם

הרבה מתחרים טוענים שצריך להחליף את הגישה
ולבחור את המתחרה הגדול ואסתטי ביותר

לך תדע אולי עם השנים זה ישתנה
בינתיים המפלצות שולטות :whistle:

זה משתמע ל2 פנים
כי כל פעם שאני מסתכל על לברוני, בעיקר בתמונות, זה נראה כאילו חתכו את הראש שלו ושמו בגוף לא שלו
הוא פשוט ענק כל כך שזה לא נראה הגוף שלו

ותאמין לי דקסטר ולברוני בשיא שלהם לא רואים את קולמן וקאטלר

רוני אחלה, הוא נראה לי יחד עם ג'וני ג'קסון הבאדיבילדר הכי חזק שהיה, אבל המותניים האלה הורסות אותו

Pro_XXL_Universe
17-09-08, 23:04

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הקטע אם הפירות נכון ידידי!
ובתור אחד כמוך שקורא בעוד פורומים בחו"ל אני בטוח שהגעתה כבר לקישורים הזוועתיים האלו:(

arbel2
17-09-08, 23:20
ובתור אחד כמוך שקורא בעוד פורומים בחו"ל אני בטוח שהגעתה כבר לקישורים הזוועתיים האלו:(

אחד הדברים הבודדים בחיים שלי שהשאירו אותי ער לילה שלם עם תחושת בחילה חזקה

Logout
17-09-08, 23:29

jחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איפה אפשר למצוא את זה xdddd