PDA

צפה בגרסא המלאה : התיעצות, אבקת חלבון.

N18
17-09-08, 15:35
שלום, שמי ניר ואני חדש פה.
רציתי להתיעץ אתכם בקשר לאבקת חלבון.
אני בן 18, מטר 82 ושוקל 90 קילו, אני בחיטוב כרגע ורוצה לדעת איזה אבקת חלבון הכי תתאים לי.
המליצו לי בחדר כושר שאני מתאמן בו על אבקה הנקראת "whey prostar protein" ובאתי להתיעץ איתכם בנוגע לאבקה מסוג זה.

תודה מראש..

HardCor3
17-09-08, 15:39
האבקה שהמליצו לך היא לא אבקה איכותית זה בעצם השם השני של החברה "Ultimate nutrition".
החלבון שלהם נכשל בבדיקת מעבדה והכיל ריכוז גבוה של סוכר וריכוז נמוך של חלבון.
אם אתה בחיטוב הייתי ממליץ לך לקנות את האבקה של אופטימום הגולד שמכילה גם גלוטמין וחומצות אמינו מסועפות,BCAA,דבר שיסייע לך בהתאוששות ובשמירה על מסת השריר.

פרטים על האבקה תוכל למצוא בלינק הבא:

http://israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=139

N18
17-09-08, 16:13
תודה רבה על התשובה הזריזה,
הבעיה שהתקציב שלי כרגע הוא 250 ש"ח פחות או יותר, יש אפשרות לקנות קופסא של מה שהצעת לי במשקל קטן יותר?

יניב צוות ישראלבודי
17-09-08, 17:01
יש לך אבקת חלבון מצויינת abb אריזה של 2 קילו 20 גרם חלבון למנה במחיר של 299
מבחינת החברה עצמה.. חברת abb היא חברת בת של אופטימום נוטרישיין והאיכות של החלבון היא איכות מצויינת

UltraShay
17-09-08, 17:07
עזוב , תחסוך עוד 100 שקל ותקנה צמפיון או אופטימום שאלו החברות הכי איכותיותת

itaiprz1
18-09-08, 00:09
או שפשוט תקנה mrm זה עולה פחות מ300 בספורט :):):):), והוא אחלה חלבון,

N18
19-09-08, 00:37
אוקיי, תודה רבה על העזרה.
אם אני בוחר לקנות מחנות האתר, יש אפשרות להגיע למקום ולקנות? אם כן היכן נמצאת החנות?

N18
20-09-08, 04:54
אוקיי תודה רבה על התגובה,
עכשיו יש לי שאלה אחרונה...אני עוד חודשיים מתגייס ורציתי לשאול אם יש טעם לקנות אבקת חלבון? כי המנוי בחדר כושר יגמר ואני אחזור כנראה רק שישי שבת הביתה והאימונים היחידים שאני יוכל לעשות זה בבסיס\בבית...
ואם כן אז כדאי כבר לקנות חבילה קטנה שתספיק לחודשיים או שה2.3 קילו זה לחודשיים +-? כי נאמר לי שהקילו זה 60 מנות שזה חודשיים פחות או יותר...

תודה מראש...

HardCor3
20-09-08, 11:06
אוקיי תודה רבה על התגובה,
עכשיו יש לי שאלה אחרונה...אני עוד חודשיים מתגייס ורציתי לשאול אם יש טעם לקנות אבקת חלבון? כי המנוי בחדר כושר יגמר ואני אחזור כנראה רק שישי שבת הביתה והאימונים היחידים שאני יוכל לעשות זה בבסיס\בבית...
ואם כן אז כדאי כבר לקנות חבילה קטנה שתספיק לחודשיים או שה2.3 קילו זה לחודשיים +-? כי נאמר לי שהקילו זה 60 מנות שזה חודשיים פחות או יותר...

תודה מראש...

יש לאבקה תוקף ארוך מה מפריע לך שיהיה לך דלי יותר גדול?

N18
20-09-08, 16:10
יש לאבקה תוקף ארוך מה מפריע לך שיהיה לך דלי יותר גדול?

זה לא עניין של ישאר או לא ישאר, כנראה לא הסברתי את עצמי טוב...
השאלה אם זה לא מזיק לצרוך אבקת חלבון במשך חודשיים ואז ישר להפסיק לתקופה ארוכנה [טירונות] ואז לחזור?
וגם רציתי לדעת אם זה כדאי לצרוך את האבקת חלבון גם כאשר אני עושה תרגילים בסיסיים בבית\בבסיס?

ArschGesicht
20-09-08, 16:14
חלבון זה לא איזה חומר מסוכן שיהרוג אותך, זה אבן הבנייה של השריר
אם לא תצרוך מספיק חלבונים לא יקרה לך נזק, השריר שלך יתפרק ותו לא (לא במיידי אבל עדיין)
קח את הצריכה היומית של החלבון שלך גם אם אתה תעשה רק אימונים בסיסיים בשביל לשמר את השריר ולמנוע פירוק כמה שאפשר בזמן שאתה לא יכול להתאמן סדיר

N18
20-09-08, 16:21
אוקיי אז להמשיך להשתמש גם במהלך האימונים בבית...סבבה!
תודה רבה על העזרה.