PDA

צפה בגרסא המלאה : ממרחים מתוקים ושמנים

mandarine
17-09-08, 20:13
אם רוצים לעלות במשקל ומתקשים להגיע לעודף הקלורי שדרוש,
האם לא כדאי להעזר בממרחים כמו דבש, ריבת פירות, טחינת שקדים, חטיפי שומשום וחלווה, מרציפן, ממרח תמרים, פירות יבשים, חטיפי גרנולה והרבה הרבה שיבולת שועל/סולת?
מה עם קוטג' 3%? חצי גביע- 125גרם ליום זה בעייתי?

HardCor3
17-09-08, 20:17
יש היום ממרחים עתירי קלוריות כמו ממרח שקדים,חמאת בוטנים,טחינה גולמית,ממרח חלבה ועוד שניתן להעזר בהם על מנת להגיע לכמות קלורית מספקת.
בנוגע לקוטג' 3%,גם אם תאכלי גביע או שניים לא תהיי שום בעיה.

Bono
17-09-08, 20:30
חלווה זה אחלה דבר - תכיני בעצמך- טחינה גולמית+ דבש
בקשר לקוטג, גם גביע 5% זה סבבה

amir
17-09-08, 21:51
אתה יכול גם לשתות חלב או שוקו בנוסף למים.

Masquerade
17-09-08, 22:07
הכל תלוי בתפריט כמובן, אבל נמנעים מלהוסיף דברים שמנים על מנת לעלות נקי. קוטג' זה מאכל אלוהי, מקור מעולה לחלבונים, בריא, טעים, מלא וריאציות.. לקוטג' אין קשר לשאר הדברים שפירטת.

blackbimer
17-09-08, 22:30
איזה כיף ךף שאץה אוהב קוטג תגיד תודה

אני אוכל קוטג עם אף סתום ולוקח לי בערך חצי שעה לסיים גביע ועוד איזה 7 כוסות מים ליד לפני השינה ככה...

גם טונה אני שונא וגבינה לבנה אבל מה לעשות למדתי לאכול את כל הגועל הזה...

פאראמדיק
17-09-08, 22:34
מקורות שומן איכותיים כפי שצויין קודם יהיו פתרון מצויין.

בהצלחה,

orel
18-09-08, 01:22
חמאת שקדים של משק אחים ליין בהחלט, כנ"ל חלווה "לייט".

itaiprz1
18-09-08, 07:28
טחינה זה טוב בשביל להעלות במשקל, וגם שומן טוב אפשר לאכול יחסית הרבה וזה לא עולה הרבה כסף.

mandarine
18-09-08, 08:26
מעולה תודה! אין לי מטרה "לעלות נקי" כי אני לא מסוגלת לעלות נקי, לא מתאמנת וחסר לי שומן
קוטג' 0.5% לא משהו, ה3% פשוט מעדן וגם כל היוגורטים בטעמי פירות שאפשר לאכול עם השיבולת שועל הדוחה.
ממרחים שמנים, ודבש ממש יעזרו לי להגיע לכמות קלוריות שצריכה כדי לעלות, אחרת כבר כמה אפשר לדחוף מאוכל שיותר דל בקל' כמו גבינות, פירות, יוגורט, חלב,ביצים, לחם, פסטה,בטטה, ירקות- עם האוכל הזה לבד אני מגיעה בסוף היום למאזן שלילי.

mandarine
18-09-08, 14:53
מה עם דבש וריבות ללא תוספת סוכר או רסק תפוחים לא מומלץ או שזה בריא? אני חייבת משהו להמתיק את השיבולת שועל
100 גרם דבש ביום לא מומלץ? סיימתי חצי צנצנת

orel
18-09-08, 15:22
רסק תפוחים זה אחלה דבר, אני אוהב את הש"ש המבושלת איתו.

HardCor3
18-09-08, 15:25
מעולה תודה! אין לי מטרה "לעלות נקי" כי אני לא מסוגלת לעלות נקי, לא מתאמנת וחסר לי שומן
קוטג' 0.5% לא משהו, ה3% פשוט מעדן וגם כל היוגורטים בטעמי פירות שאפשר לאכול עם השיבולת שועל הדוחה.
ממרחים שמנים, ודבש ממש יעזרו לי להגיע לכמות קלוריות שצריכה כדי לעלות, אחרת כבר כמה אפשר לדחוף מאוכל שיותר דל בקל' כמו גבינות, פירות, יוגורט, חלב,ביצים, לחם, פסטה,בטטה, ירקות- עם האוכל הזה לבד אני מגיעה בסוף היום למאזן שלילי.

תביאי לי את האוכל הזה(חלב ,ביצים וכ'ו) ואני אגיע גם ל-5 אלף קלוריות :)

orel
18-09-08, 15:27
תאכלס הא ירדן, חופשי אני בולע את זה, סתם בלי קשר - סבא שלי אוכל משהו כמו 3-4 קופסאות קוטג 3 אחוז ביום.. הוא חיי על מוצרים חלביים.
וזה אוכל שדל בקלוריות אבל בכלל לא משביע, אני דווקא אוהב לקבל קק"ל מאוכל כזה (קוטג,ביצים,גבינות,ירקות,לחם גם במאסה אני מעדיף קל אפילו).

HardCor3
18-09-08, 15:30
תאכלס הא ירדן, חופשי אני בולע את זה, סתם בלי קשר - סבא שלי אוכל משהו כמו 3-4 קופסאות קוטג 3 אחוז ביום.. הוא חיי על מוצרים חלביים.
וזה אוכל שדל בקלוריות אבל בכלל לא משביע, אני דווקא אוהב לקבל קק"ל מאוכל כזה (קוטג,ביצים,גבינות,ירקות,לחם גם במאסה אני מעדיף קל אפילו).

האמת שאני פשוט אוהב את האוכל הזה ש"ש,ביצים,חזה עוף,אורז...

orel
18-09-08, 15:32
אין כמו דייסה מ 100-150 גרם ש"ש, או חזה עוף עשוי טוב בגריל,
ד.א - אני לא מבין משהו, או שזה טעות אצלנו - או אצל אמריקאים, הם ממליצים על הרבה ביצים ליום, כולל החלמון, ולא מזהירים מפני כולסטרול וכו וטוענים שזה לא משפיע, לדוגמא תפריטים של מלא מתחרים מ bb.com יכילו 19 ביצים שלמות - משהו מטורף, זה הגיוני הדבר הזה?

HardCor3
18-09-08, 15:35
אין כמו דייסה מ 100-150 גרם ש"ש, או חזה עוף עשוי טוב בגריל,
ד.א - אני לא מבין משהו, או שזה טעות אצלנו - או אצל אמריקאים, הם ממליצים על הרבה ביצים ליום, כולל החלמון, ולא מזהירים מפני כולסטרול וכו וטוענים שזה לא משפיע, לדוגמא תפריטים של מלא מתחרים מ bb.com יכילו 19 ביצים שלמות - משהו מטורף, זה הגיוני הדבר הזה?

אני תומך בדעה של כל דבר במידה.
ממים ועד ביצים צריך לדעת את הגבול ולא להשתגע,כל דבר בהגזמה בסופו של דבר יפגע בגוף.

liftt
18-09-08, 15:36
אין שום דבר רע בצהוב של הביצה כל עוד אין לך בעיות מסויימות ואתה לא מגזים איתו, להפך.

HardCor3
18-09-08, 15:36
אין שום דבר רע בצהוב של הביצה כל עוד אין לך בעיות מסויימות ואתה לא מגזים איתו, להפך.

1-2 זה בסדר גמור ,אך 19 זה כבר מוגזם ומיותר.

liftt
18-09-08, 15:38
מוגזם ומיותר צודק, אבל אני לא חושב שאנשים משלבים 19 בתפריט שלהם, כי כמו שאמרת, אין בזה שום טעם.