PDA

צפה בגרסא המלאה : התחלה של חיטוב

avram1
17-09-08, 22:25
אני בחיטוב מאז שהתחלתי להתאמן בחדר כושר (הייתי מתאמן בבית)
אני עושה אימון של שעה ורבע ועוד חצי שעה שחייה זה האירובי שלי
ואני בשבוע הראשון הורדתי קילו ואחרי שבועיים העלתי 2 קילו ואני ראיתי שינוי בגוף שלי מבחינה של שריר והוא יותר מעוצב אני עקבתי אחרי התפריט
מה זה יכול להיות ?

adimenia
17-09-08, 22:44
נתונים

ומה התפריט שלך ותכנית אימונים

Bono
17-09-08, 22:45
מה עם תזונה?... אירובי עוזר בשריפת קלוריות אבל התזונה היא זו שבסופו של דבר קובעת

HardCor3
17-09-08, 23:04
תעלה תפריט ואת תכנית האימונים שלך שנוכל לקבל קצת יותר רקע לגבייך.
בעקרון אם אתה רוצה לבדוק התקדמות של דיאטה הייתי ממליץ לך לעשות בדיקת אחוזי שומן פעם בכמה זמן זה מדד יותר מדוייק ממשקל.

iGotMilk
17-09-08, 23:16
אני לא מחשיב שחייה בתור אימון אירובי כי 95% מהאנשים לא שוחים נכון, מה שגורם להם לאבד אנרגיה על שום דבר ולרוב שוחים לאט כדי שיוכלו להחזיק יותר זמן.

אם אתה לא שוחה חתירה בקצב טוב של מקסימום 25 שניות ל 25 מטר אין לך מה להכנס לבריכה.
"ספרינט" שלי זה 25 מטר ב 17 שניות ואני שוחה מהר, חבר שלי מתאמן בקבוצה מקצועית והוא עושה 15.5 שניות..

מה גם שאחרי 50 מטר לרובינו קשה להמשיך.. ואז עושים הפסקה של 5 דקות מה שדופק את הכל..

הצעה שלי תתחיל לרוץ כל יום עד שתגיע למצב שאתה יכול לרוץ 5 ק"מ ב15 דקות, זה כושר בסיסי כדי לשחות בצורה אפקטיבית..
ואז תלמד לשחות בשיטת ה Total Immersion, עד אז..רוץץץץץץץץץץץץץ

HardCor3
17-09-08, 23:22
אני לא מחשיב שחייה בתור אימון אירובי כי 95% מהאנשים לא שוחים נכון, מה שגורם להם לאבד אנרגיה על שום דבר ולרוב שוחים לאט כדי שיוכלו להחזיק יותר זמן.

אם אתה לא שוחה חתירה בקצב טוב של מקסימום 25 שניות ל 25 מטר אין לך מה להכנס לבריכה.
"ספרינט" שלי זה 25 מטר ב 17 שניות ואני שוחה מהר, חבר שלי מתאמן בקבוצה מקצועית והוא עושה 15.5 שניות..

מה גם שאחרי 50 מטר לרובינו קשה להמשיך.. ואז עושים הפסקה של 5 דקות מה שדופק את הכל..

הצעה שלי תתחיל לרוץ כל יום עד שתגיע למצב שאתה יכול לרוץ 5 ק"מ ב15 דקות, זה כושר בסיסי כדי לשחות בצורה אפקטיבית..
ואז תלמד לשחות בשיטת ה total immersion, עד אז..רוץץץץץץץץץץץץץ

הגזמת "קצת" הייתי אומר.
כל אחד וקצב השחייה שלו וזו פעילות אירובית לכל דבר.
בתור אחד שהיה רץ 80 ק"מ לא הגעתי לרוץ 5 ק"מ ב-15 דקות מדובר בקצב של 3 דקות לק"מ ולא נשכח ששיא העולם הוא 12-13 דקות.

buzaglo
17-09-08, 23:35
זה לא משנה איך אתה שוחה אם אתה מרגיש מותש ומרגיש שעבדת זה ברור שלא שוחים כמו ברווזים אבל כל עוד שוחים בצורה סבירה אין סיבה שזה לא ישמש כאירובי לכל דבר...