PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום לכולם, אני חדש בעסק של התזונה ויש לי שאלה על שילוב תוספים

yorgenson
19-09-08, 20:04
אהלן, אז כמו שהכותרת אומרת, אני חדש בעסק של התוספים, והחלטתי סוף סוף לקנות תוספים, כדי ליצור אימון אפקטיבי ולהתחטב עד כה פשוט אכלתי טונה אחרי אימונים ופירות ובבקרים קורנפלקס וחטיף אנרגיה.

אז ככה, אני שוקל 75 קילו, גובהיי 180, ואני על 12 % שומן בערך

וחשבתי על קנייה כזאת:
-ויטה לייף 2000 - 90 טבליות - AHP [כדי לשרוף את השומן ולחטב כמה שיותר]
-חלבון טהור Perfect Whey - ק"ג 2.3 [כדי שהשריר לא יתפרק לאנרגיה, ולשמור על מסת השריר ומספיק חלבונים כדי להמשיך להתפתח]
- 1 ק"ג סוכר ענבים שאני אקבל בקנייה מעל 500 ש"ח [פחמימות מורכבות לפני אימון, והעלאת האינסולין ועקב כך ספיגה נכונה ומהירה של החלבון בשרירים]

עכשיו החלק שלכם הגיע,
האם שילוב זה טוב בשבילי עקב פירוט הנתונים והמטרה שלי?
או
שיש שילוב אחר של תוספים שהוא אפקטיבי יותר ונכון יותר אשר יעזור לי להתחטב, לשרוף שומן ולהישאר על מסת שריר מספקת?

נ.ב: הנה תמונה עדכנית שלי ומצבי הבריאותי חח ...
http://up13.siz.co.il/up2/yzaziojn1ty2.jpg (http://www.siz.co.il/)

נ.ב 2: תודה לכולם על הזמן, התמיכה והרצון הטוב :)
ושתהיה לכולכםםםםםםםםםםםםםםםם שנה טובה וחורף חם!!

WEST $ SIDE
19-09-08, 20:35
לפני שאני מדבר על תוספים שבחרת , למה לעזעזל חיטוב? אין לך בכלל מה לחטב אתה רוצה להיעלם?

or16
19-09-08, 20:42
אין לך מסת שריר אבל..אתה לא צריך לישמור כלום אתה לא צריך תוספים שיעזרו לך לישרוף מה אתה איזה מיתחרה ששוקל 130 קילו?מה אתה יש לך ביכלל שומן בגוף ..אתה רוצה לישרוף שומן?תעשה ארובי אתה סתם מנסה לידחוף חומרים ממש ממש לא יעיךלים אתה לא תעלה גרם אתה סתם תעשה דברים שאתה לא יודע אתה צריך ליגדול להשמין (מסה חביבי)תתחיל לאכול שמישו יכין לך תפריט ותירד מהעניין של כול התוספים הלא יעלים האלה!!גג חלבון זהווו או גיינר אתה לא צריך תשטיות האלה אתה עוד אחד מהאלה שמנסהל לידחוף דברים שהוא ביכלל לא מכיר פשוט שמע במכון מהמושפעים האלה שרק מזיינים תמוך

תפריט מסה שיהיה לך הרבה פחממות חלבונים שומנים ..אין לך צורך בחומרים האלה באמת אחי אתה זסתם אוכל סלט על עצמך ..

בימיוחד בעניין החיטוב הוא ביכללל ביכלל לא רלונטי

בהצלחה אחי.. !!!מכול הלב

jonathan
19-09-08, 20:43
יפה שיש בך מוטיבציה להתחיל חיטוב,אבל באמת שאתה לא צריך חיטוב,חסרה לך מסת שריר..אתה לא במצב שצריך להתחיל חיטוב..בטח שלא לקנות שורפי שומן.
הייתי מציע לך להתחיל תקופה של עליה במסה,אם אתה רוצה לנוחות תקנה גם אבקת חלבון+סוכר ענבים ותשלב את זה בתפריט שלך יחד עם תוכנית אימונים שיתאימו לך אישית.
אתה מוזמן לקרוא את המאמרים לעליה במסה שמפורסמים באתר,תחבר לעצמך תפריט מסה ותעלה לפורום תזונה ותוספים..אני אישית דואג שיהיה לך תפריט בנזונה ותוכנית אימונים איכותית ;)
רק שתדע מראש,עליה במסה יכולה להיות איכותית ונקיה,זה לא אומר שאתה תעלה בשומן עד כדי כך שיראו שהשמנת.להפך,אם תעלה במסת שריר ותצמצם את העליה בשומן(אפשרי מאוד),ייראה שהתחטבת בגלל האחוז שומן שירד כתוצאה מעליה במסת השריר.

מאחל לך הצלחה אחי,חורף טוב גם לך

king l8
19-09-08, 21:00
אחי איזה חיטוב בראש שלך ???אתה חייב מסה.. !מה יש לך לחטב אתה רצייני ??
ולפי דעתי אם אתה חושב על לקנות משהו אז זה גיינר

jonathan
19-09-08, 21:07
אחי איזה חיטוב בראש שלך ???אתה חייב מסה.. !מה יש לך לחטב אתה רצייני ??
ולפי דעתי אם אתה חושב על לקנות משהו אז זה גיינר
למה גיינר?למה סתם להמליץ למישהו לקנות משהו שעולה כל כך הרבה?
גיינר מיועד לאנשים שקשה להם להכניס מספיק קלוריות על מנת לעבור את רמת התחזוקה כדי לעלות במסה.לא כל אחד שצריך לעלות במסה צריך גיינר.

king l8
19-09-08, 21:13
למה גיינר?למה סתם להמליץ למישהו לקנות משהו שעולה כל כך הרבה?
גיינר מיועד לאנשים שקשה להם להכניס מספיק קלוריות על מנת לעבור את רמת התחזוקה כדי לעלות במסה.לא כל אחד שצריך לעלות במסה צריך גיינר.

סבבה אחי .. אבל אמרתי לו בציניות שכאילו הוא רוצה שורפי שומן אז במקום זה הוא כאילו צריך הפוך!!

ואני בכלל לא ממליץ על תוספי תזונה.. לפי דעתי לדחוף כמה שיותר אוכל ולא צריך את כל התוספי תזונה.. רק מי שממש במצב שלא יכול לעלות במשקל והוא תקוע אז סבבה גיינר

jonathan
19-09-08, 21:17
סבבה אחי .. אבל אמרתי לו בציניות שכאילו הוא רוצה שורפי שומן אז במקום זה הוא כאילו צריך הפוך!!

ואני בכלל לא ממליץ על תוספי תזונה.. לפי דעתי לדחוף כמה שיותר אוכל ולא צריך את כל התוספי תזונה.. רק מי שממש במצב שלא יכול לעלות במשקל והוא תקוע אז סבבה גיינר
אין בעיה עם תוספי תזונה..רק אני רואה בזה קצת בזבוז לקנות גיינר לבן אדם שרק מתחיל תפריט עליה במסה..הוא לא הר אדם שצריך תפריט עם הרבה אוכל..הוא עדיין רזה ובתפריט בלי יותר מדי אוכל הוא עדיין יעלה במסה..לכן גיינר זה סתם בזבוז כסף.

yorgenson
19-09-08, 21:18
הכל טוב ויפה רבותיי, הבעיה היחידה שאני עכשיו במכינה למנהיגות קדם צבאית [שנה לפני צבא בתנאי פנימיה, יום מאוד אינטנסיבי ומעייף]
ככה שיש שלוש ארוחות ביום מאוד מוקצבות בסך הכל
בוקר: ירקות (מלפפון עגבנייה) גבינה לבנה, קוטג', לחם, חלב, קונפרלקס, ולפעמים יש חביתה או פרנץ' טוסט.
צהריים: פסטה עם רוטב, ירקות חתוכים, לחם וחומוס/ עוף (לפעמים גם שניצל), תפוחי אדמה, ירקות חתוכים, לחם וחומוס/ אורז, קוסקוס, מרק, פתיתים, ירוקות חתוכים, חומוס ולחם. [כמו כן בכל האפשרויות יש תמיד פירות בסוף.]
ערב: שאריות של צהריים, לעיתים רחוקות חביתה, גבינה לבנה, קוטג'.

[נ.ב: באמצע היום אפשר ללכת למטבח אך מה שיש שמה זה פירות רק.. ושתייה מיכוון שלפני כל ארוחה קונים את המצרכים ומכינים כמות מדויקת או עם הרבה פחמימות שישיאר גם ל א.ערב]

חוץ מהאוכל, השינה מאוד מצומצמת, בממוצע אני ישן משהו כמו 4 שעות בלילה ועוד שעה באמצע היום.
רוב הזמן אנחנו בכיתה לומדים, ובבקרים של ראשון שני וחמישי יש מדס"ים [מדריך כושר צבאי, שכולל ריצה, ופק"ל כוח], כל האימונים האישיים שלי אני עושה מחוץ ללו"ז היומי [שנגמר ב11 וחצי בלילה אחרי שיחת סיכום], שבהם אני הולך לרוץ מסביב לגדר המערכת של הקיבוץ, ובכבישים, לאחר מכן מגיע לגן ציבורי ועושה שמה פק"ל כוח שכולל שכיבות שמיכה, כפיפות בטן, ג'ימסונים, מתח, ופושאפס בעמידת ידיים, ומידי פעם אם יש עוד כוח הולך לשחות כמה בריכות [שעוד שבועיים הבריכה תיסגר אז גם השחייה תרד מהפרק].

ככה שכמו שהבנתם, רוב היום לא בנוי על פעילות פיזית ואם לא נדאג כל אחד לעצמו נשמין והשרירים יתפרקו במהירות. וכמו כן לרוב אחרי כל היום הזה פשוט אין כוח, וסתם יושבים עם החב'רה לעשן נרגילה במרפסת, או סתם ללכת עם מישהי לחדר או לעשות סיבוב בקיבוץ, ואף לעיתים לרדת לאחד הפאבים באזור.
בכל מקרה תודה לכולם על העצות של האוכל והכל, אבל כמו שאתם מבינים מהפוסט הזה שתפריט מסודר ומאורגן הוא לא אפשרות.

ArschGesicht
19-09-08, 23:56
תפריט מסודר אתה לא יכול אבל שורף שומן אתה כן רוצה לקנות? אני לא מבין אותך בגרוש
אם אין לך אופצייה לתפריט אז גם השורף שומן לא יעזור לך
ואתה גם מתכנן להכניס את כל החלבונים שלך מהאבקה?

HardCor3
20-09-08, 00:49
סלח לי ,אבל אני לא אמליץ לאדם במצבך לבצע חיטוב.
על מנת לבצע חיטוב צריך שיהיה מה לחטב הכוונה שתהיי מספיק מסת שומן,אך מצד שני גם מספיק מסת שריר.
שיש מסת שריר ומסת שומן עושים חיטוב ולאחריו השריר נחשף.במקרה שלך אין שריר אז מה שיחשף יהיה עצמות.
ממליץ לך לקרוא מדריכים לעלייה במסה ,בהצלחה.

yorgenson
20-09-08, 01:04
תפריט מסודר אתה לא יכול אבל שורף שומן אתה כן רוצה לקנות? אני לא מבין אותך בגרוש
אם אין לך אופצייה לתפריט אז גם השורף שומן לא יעזור לך
ואתה גם מתכנן להכניס את כל החלבונים שלך מהאבקה?

החלבונים האחרים חוץ מהאבקה, יבואו מטונה, גבינה לבנה, קוטג', חזה עוף.. מה שיגישו בחדר אוכל :s

סלח לי ,אבל אני לא אמליץ לאדם במצבך לבצע חיטוב.
על מנת לבצע חיטוב צריך שיהיה מה לחטב הכוונה שתהיי מספיק מסת שומן,אך מצד שני גם מספיק מסת שריר.
שיש מסת שריר ומסת שומן עושים חיטוב ולאחריו השריר נחשף.במקרה שלך אין שריר אז מה שיחשף יהיה עצמות.
ממליץ לך לקרוא מדריכים לעלייה במסה ,בהצלחה.

ליתר דיוק יחשפו השרירים שיבנו במשך התקופה ומה שיש כרגע+ העצמות :P

ArschGesicht
20-09-08, 01:14
בכל אופן אם אין מצב לתפריט מסודר מה שהייתי ממליץ לך זה לצרוך את הכמות חלבונים היומית שלך שאמורה להיות בסביבות ה-150 ג'
זה יהיה סוג של הימור כי יכול להיות שתאכל קצת מדי ותתחטב, יכול להיות שתאכל נכון ותעלה במאסה ויכול להיות שתאכל יותר מדי ותשמין (זה עדיין 600 קלוריות רק חלבון, זה לא קצת)
פתח מחשבון תזונה ותעשה בערך, קנה אבקת חלבון רגילה בלי כל החרטא עם השורף שומן וכו'
ותסתכל על הערכים של הדברים שמגישים אצלכם לאכול בשביל לתאם את הצריכה מהאבקה
סתם דוגמה, אתה צריך 100 ג' חלבון ואכלת כמה שניצלים ששווים 50 ג' אז אתה לוקח 2 סקופים
וביום אחר אכלת קופסה של קוטג' שזה גם בערך 25 ג' אז אתה צריך לקחת 3 סקופים וכו'
הבסיס זה חלבון, איך לכוון מבחינת מטרות זה כבר הפחמימה והשומן
אם אתה רוצה אתה יכול לראות גם כמה פחמימה זה כל מנה מכל דבר בערך (למרות שכאן זה בעייתי כי משקל אין לך וכנראה שאתה גם לא יכול לדעת לפי העין, אולי תחפש מחשבון שעושה המרה בעזרת כוסות וזה יתן לך בערך כזה) וגם כן תעשה תפריט של בערך, כמה שאתה מסוגל
אין לי פתרון חד משמעי בשבילך כי אתה במצב בעייתי לפיתוח גוף, אבל אם אתה באמת רוצה אז תשקיע עד כמה שאפשר וגם ככה תראה תוצאות

yorgenson
20-09-08, 01:31
בכל אופן אם אין מצב לתפריט מסודר מה שהייתי ממליץ לך זה לצרוך את הכמות חלבונים היומית שלך שאמורה להיות בסביבות ה-150 ג'
זה יהיה סוג של הימור כי יכול להיות שתאכל קצת מדי ותתחטב, יכול להיות שתאכל נכון ותעלה במאסה ויכול להיות שתאכל יותר מדי ותשמין (זה עדיין 600 קלוריות רק חלבון, זה לא קצת)
פתח מחשבון תזונה ותעשה בערך, קנה אבקת חלבון רגילה בלי כל החרטא עם השורף שומן וכו'
ותסתכל על הערכים של הדברים שמגישים אצלכם לאכול בשביל לתאם את הצריכה מהאבקה
סתם דוגמה, אתה צריך 100 ג' חלבון ואכלת כמה שניצלים ששווים 50 ג' אז אתה לוקח 2 סקופים
וביום אחר אכלת קופסה של קוטג' שזה גם בערך 25 ג' אז אתה צריך לקחת 3 סקופים וכו'
הבסיס זה חלבון, איך לכוון מבחינת מטרות זה כבר הפחמימה והשומן
אם אתה רוצה אתה יכול לראות גם כמה פחמימה זה כל מנה מכל דבר בערך (למרות שכאן זה בעייתי כי משקל אין לך וכנראה שאתה גם לא יכול לדעת לפי העין, אולי תחפש מחשבון שעושה המרה בעזרת כוסות וזה יתן לך בערך כזה) וגם כן תעשה תפריט של בערך, כמה שאתה מסוגל
אין לי פתרון חד משמעי בשבילך כי אתה במצב בעייתי לפיתוח גוף, אבל אם אתה באמת רוצה אז תשקיע עד כמה שאפשר וגם ככה תראה תוצאות

תודה רבה בןאדם.
אני עכשיו מחפש אבקת חלבון עם מינון דיי גבוהה של חלבון כך שזה יסתדר, ואת המנות במכינה אני אנסה איך שהוא לחשב.. לא ידוע עדיין איך אבל אני אנסה.
ועדיין אני צריך לחשוב על השורף שומן הזה, כמוסה בבוקר במקום כוס קפה נראה לי פתרון דיי טוב לכל היום :)