PDA

צפה בגרסא המלאה : Pride 3000 אשדוד

טל יואב
20-09-08, 15:02
שלום לכולם ,

בשעה טובה ומוצלחת נרשמתי לחדר הכושר המוביל ביותר באשדוד והסביבה פרייד .

לאחר חודשיים וחצי של בטלה מוחלטת אני מנסה לחזור לשיגרת האימונים ולתזונה .

נפל בחלקי הכבוד והעונג להכיר את הבעלים של המכון ואדים .

ואדים ,
הוא תומך נלהב של ספורט פיתוח הגוף, אומנויות הלחימה , "ופאוואר ליפטינג ".
זהו אדם של מעשים ועזרה עם לב רחב .

ביום חמישי הקרוב בתאריך 25.9.2008 ייערך יום הפנינג ענק במכון הכושר פרייד .

הכניסה תהיה חופשית לכל מי שיירצה להתאמן במכון ללא שום כל התחייבות זאת ועוד :

1. שתייה חופשית עם טעימות של כל החברות המובילות בתוספי המזון .
2. הופעת ראווה חופשית של סטס מר ישראל ואלוף האלופים .
3. הופעת ראווה של סרגיי מר ישראל קטגוריית מאסטרס .
4. חנייה חינם בשפע .
5. ייעוץ והכוונה + תוכניות אימונים .

חשוב מאוד לציין כי חברת פרייד ובפרט הבעלים של המכון ואדים הם הספונסר העיקרי אשר תומך בספורטאי העולה סטס . ואדים בעצמו מימן את כרטיס הטיסה של סטס למנצ"סטר שבאנגליה לתחרות מר יוניברס , שייערך בעוד כשבועים וחצי .

למרות שישנם גופים רבים וגדולים אשר מודעים להיישגיו המרשימים של סטס , אשר נתון למצב כלכלי של טיסה לאנגלייה לייצג את ישראל שום גוף לא נרתם לעזור ולו בקצת למימון ההוצאות מלבד מכון הכושר pride 3000 אשדוד .

חברים יקרים ,
אני רוצה רגע שתחשבו לעומק יש אשדודי שהולך להגיע למנצ"סטר לייצג אותנו בספורט פיתוח הגוף זה מאוד משמעותי וחשוב בעיניי כל חובב רציני של ספורט פיתוח הגוף .

אז מה כל כך מיוחד במכון הכושר pride 3000 אשדוד ?

ראשית מלבד שזהו מכון אשר עמוס בספורטאים מובילים מהשורה הראשונה בארץ , הציוד המיקצועי , היחס החם והלבבי של ההנהלה .

מלבד זאת המכון כרגע התרחב ועובר שיפוץ משמעותי של הוספה של קומה שנייה נוספת ומלאה במייטב הציוד והאיבזור והמון המון ברזל חופשי בשפע עם הציוד המתקדם ביותר .

בקרוב מאוד סטס ייחל להעביר אימונים אישיים של אחד על אחד במכון , לצוות ההדרכה המיקצועי מצטרף גם סרגיי האלוף מזה מספר שנים בקטגוריית המאסטרס שכבר זכה בתואר מר יוניברס בקטגורייה זו.

בוריס אשר התחרה השנה במר ישראל בקטגוריית משקל מעל 82 ק""ג איגוד nabba גם הוא מדריך במכון הכושר .

במקום ניתן לרכוש תוספי מזון , ישנה מחלקה מלאה ועשירה של ביגוד עם מייטב המותגים של טייגר ספורט , פיטבול וחולצות של פרייד ,

לציין כי יום הפנינג ביום חמישי הקרוב לכניסה חופשית ייחל החל מהשעה 7 בערב ועד לשעה 11 בלילה רצוף .

כולכם מוזמנים בהמונייכם להגיע להינות ולהתרשם הולך להיות קרנבל אמיתי ותענוג רצוף של 4 שעות וכל זה בחינם ללא כל רישום או חובה מיצדכם .

Pro_XXL_Universe
20-09-08, 15:30
מעולה,זאת אומרת שאני יכול לבוא להרביץ שם אימון?:)ד"ר דיזל תענה כבר לטלפון מה ניסגר איתך!!
יהיה כייף לראות את האלופים סטס ואת סרגיי בהחלט;)
יואב אתה הולך להתאמן ברצינות ולהשקיע אם כל המוטיבציה שאתה תקבל במכון?או שאתה הולך לפרוש אחרי שבועיים כרגיל?

xfiter
20-09-08, 15:50
ואדים באמת אחלה גבר התאמנתי אצלו פעם האבקות. ופרייד באמת המכון הכי טוב באשדוד וברגע שנגמר לי המנוי בחדר כושר איפו שאני מתאמן אני ישר עובר לפרייד

gilsXM
20-09-08, 16:01
הלוואי והייתי גר באשדוד מזה
נשמע מכון לפנים

ניגרי ענק
20-09-08, 17:34
אנטון ידידי הזמין אותי באופן אישי אך לצערי זה רחוק מידי עבורי.
כל הכבוד למכון הזה על כך שהוא תומך בסטאס, בהחלט תקדים מבורך.
הלוואי שעוד מכוני כושר יילכו בעקבותיו ויתנו כבוד לבאדיבילדרים.
הגיע זמן שיבינו שאטרקטיביות של מקום נבנית בין השאר סביב היכולת שלו להציג ספורטאים רציניים, שיהוו דוגמא.

Pro_XXL_Universe
20-09-08, 17:39
באמת זה מכון מעולה יצא לי לבקר בו פה ושם ואפילו לראות את סטס באימון חזה:sbb4:שזה דבר מאוד מרשים לצפות בו!
מה שכן אני בחיים לא אחליף את חיטובים איפה שכל הגדולים התחילו וגדלו:sbb4:

ניגרי ענק
20-09-08, 17:42
באמת זה מכון מעולה יצא לי לבקר בו פה ושם ואפילו לראות את סטס באימון חזה:sbb4:שזה דבר מאוד מרשים לצפות בו!
מה שכן אני בחיים לא אחליף את חיטובים איפה שכל הגדולים התחילו וגדלו:sbb4:

ידידי טנק המרכבה, האם המייל הישן שלך כבר לא תקף?
שלח לי מייל במיידי כדי שאעדכן, יש לי כמה הפתעות לשלוח לך...

coacher
20-09-08, 17:46
וואלה באמת אחלה חדר כושר עם אחלה של מתאמנים
יש שם הרבה סוסים

KALINA
20-09-08, 18:16
יום חמישי 19.00 כולם בפרייד!!!
לניגרי- אנטון חבר שך ולא ידיד. ידידים יש לכוסיות ונשנשים :)))) תבוא! בתור איש תקשורת ומעורע בחיי הבודיבילדינג בארץ אתה לא יכול להרשות לעצמךלפספס ארוע כזה! אני פונה גם לצלמים- כזה כמות של beef אתם לא תראו במקום אחד לפחות שנה הקרובה.

ניגרי ענק
20-09-08, 18:56
יום חמישי 19.00 כולם בפרייד!!!
לניגרי- אנטון חבר שך ולא ידיד. ידידים יש לכוסיות ונשנשים :)))) תבוא! בתור איש תקשורת ומעורע בחיי הבודיבילדינג בארץ אתה לא יכול להרשות לעצמךלפספס ארוע כזה! אני פונה גם לצלמים- כזה כמות של beef אתם לא תראו במקום אחד לפחות שנה הקרובה.

:d

מדובר בשלוש וחצי שעות כל כיוון, עם כל הרצון, זה לא יוכל לקרות.

noni
20-09-08, 19:07
כול הכבוד לבעלי המכון על היוזמה ודי מוזר לשמוע שסטאס לא מקבל לפחות עזרה חלקית במימון ההוצאות לתחרות בחו"ל מידי האיגוד שאותו הוא הולך לייצג ..., היוזמה של בעלי המכון זה תמיד מבורך, יואב - תנסה לצלם שם כמה תמונות ולהעלות לכאן , נשמע שהולך להיות שם ערב די מעניין (ולפי מה שכתבת זה יהיה מעניין הרבה יותר מההופעה של פול מקארטני באותו ערב בדיוק) .

Pro_XXL_Universe
20-09-08, 23:06
ידידי טנק המרכבה, האם המייל הישן שלך כבר לא תקף?
שלח לי מייל במיידי כדי שאעדכן, יש לי כמה הפתעות לשלוח לך...

המייל עדכני,בדוק אותו.
אני לא אגיע,רבוטה בלאט חחחחחחח חחחחחחחח אני צריך ספונסרים גם כדי לממן את עצמי חחחחחחחח בנתיים רק אוכל חרא בישביל כסף אבל אני מוכן גם לרצוח בישביל ההצלחה שלי:laughing:

Hava
22-09-08, 16:51
אין על החדר כושר הזה ועל המאמנים שם ובמיוחד וואדים שנהיה הגורו הרוחני שלי!!!
בזכותו ובזכות היחס האישי, האיכפתיות,הדאגה והרצון לעזור הגעתי לתוצאות תוך כמה חודשים שבחדרי כושר אחרים (את שמם לא אנקוב כאן) הייתי מגיעה אולי אחרי שנים!!!בא לי פשוט לתבוע אותם על הזמן והכסף שביזבזתי אצלם!!
אני סוגדת לוודים ושאר מדריכי הכושר שנמצאים שם!
כמובן לסטס,לסרגיי ולבוריס על הטיפים וסיוע באימונים!!!