PDA

צפה בגרסא המלאה : נושא עצוב מאוד

SuzukiR
07-01-07, 11:12
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3343778,00.html

sustanon
07-01-07, 11:46
באמת עצוב...עצוב מאוד ומאכזב שלאף אחד ראסמי לא אכפת

SuzukiR
07-01-07, 12:25
דרך אגב אתה גם חבר בחזית הלאומית אחי ?
ומסכים איתך אחי
זה ממש עצוב ואשקרה לאף אחד לא אכפת תאכלס

אום שמום חס תועלת לחלוטין האו"ם

OMRI-TURBO
07-01-07, 13:28
הכתבה שהבאתי אז בשרשור עם האמא ששמה את התינוק שלה במיקרוגל, שהפך לדיון על המלחמה והרצח עם באפריקה הרבה יותר מזעזעת. פה ב-ynet הם לא רושמים את הפרטים המזעזעים,אונס לא מזעזע יחסית למה שהם עושים אחרי האונס.
בכל אופן אם חשבתם שבשואה שלנו נירצחו הכי הרבה אנשים בקצת זמן בגלל שמדובר במפעלים למוות, אז תחשבו שנית, בשואה שם של האפריקאים אחד בשני היה רצח עם שכלל מיליון בני אדם בחודש אחד! אי אפשר להשוות את זה את זה אפילו לשואה שלנו. ודרך אגב הם ביצעו את הרצח הזה בלי מתקנים משוכללים ובלי כלום.

sustanon
07-01-07, 13:43
דרך אגב אתה גם חבר בחזית הלאומית אחי ?
ומסכים איתך אחי
זה ממש עצוב ואשקרה לאף אחד לא אכפת תאכלס

אום שמום חס תועלת לחלוטין האו"ם

כן אחי כבר הרבה זמן אני חבר בחזית.

Leo
07-01-07, 13:48
בהיסטוריה באופן של % היהודים מכלל היהודים בעולם והאוכלוסייה בעולם היו לנו " אבידות" כבדות מהשואה.
ולא פעם או פעמיים

SuzukiR
07-01-07, 13:51
הכתבה שהבאתי אז בשרשור עם האמא ששמה את התינוק שלה במיקרוגל, שהפך לדיון על המלחמה והרצח עם באפריקה הרבה יותר מזעזעת. פה ב-ynet הם לא רושמים את הפרטים המזעזעים,אונס לא מזעזע יחסית למה שהם עושים אחרי האונס.
בכל אופן אם חשבתם שבשואה שלנו נירצחו הכי הרבה אנשים בקצת זמן בגלל שמדובר במפעלים למוות, אז תחשבו שנית, בשואה שם של האפריקאים אחד בשני היה רצח עם שכלל מיליון בני אדם בחודש אחד! אי אפשר להשוות את זה את זה אפילו לשואה שלנו. ודרך אגב הם ביצעו את הרצח הזה בלי מתקנים משוכללים ובלי כלום.
אני זוכר את זה עומרי
ומה שהבאתי רק קצה הקרחון למה שעושים האפרקאים האלה

עומרי נו ניכנסתה לחזית לאומית?

SuzukiR
07-01-07, 13:52
כן אחי כבר הרבה זמן אני חבר בחזית.
וואלה אני קוראים לי שם ISRaL
גם אני רוצה להיצטרף

Leo
07-01-07, 15:38
האתר הזה של החזית מזכיר לי איזשהיא פרודיה =\

תהיו קצת יותר רציניים בחיאת

SuzukiR
07-01-07, 15:40
האתר הזה של החזית מזכיר לי איזשהיא פרודיה =\

תהיו קצת יותר רציניים בחיאת

למה אתה חושב ככה נכון שהאתר והתנועה בחיתולים עדיין אבל לאט לאט

רומא לא נבנתה ביום אחד

תיכנס תירשם תביא מאמרים אני בטוח שאחד אם ידע כמו שלך יוכל ליתרום הרבה ולעורר מודעות לנושא ולעורר תפורום שם

ליאו אחי תחשוב על זה

slim shady
07-01-07, 15:45
סליחה על הבורות....אבל...מה זאת "החזית הלאומית".??

Leo
07-01-07, 15:46
למה אתה חושב ככה נכון שהאתר והתנועה בחיתולים עדיין אבל לאט לאט

רומא לא נבנתה ביום אחד

תיכנס תירשם תביא מאמרים אני בטוח שאחד אם ידע כמו שלך יוכל ליתרום הרבה ולעורר מודעות לנושא ולעורר תפורום שם

ליאו אחי תחשוב על זה אני חבר בפורום בסגנון (JTF) ולדעתי יש שמה אנשים יותר משכילים

אבל כל העסק הזה זה דיבורים באוויר.
אני יכול לכתוב ספר שלם איך צעד אחר צעד קבוצה אפילו בת 100 חברים יכולה להשיג מטרות אדירות בכיוון של זה בתוך מספר שנים. אבל המקום ל זה זה לא באינטרנט בפורום פתוח אלא בחדרי חדרים כי יש דרכי פעולה שאני מפחד לתאר אותם בפורום שלא יבואו עלי שוטרים.

ויש עוד כמה דברים שאני לא מסכים עם ימניים קיצוניים.

סהר!
07-01-07, 15:46
כן שמעתי על זה בעבודה אבל לא ראיתי ת'כתבה עצמה.
באמת עצוב וכל העולם יודע ושתוק
אבל אני מקווה שהמונדיאל הקרוב שיהיה ישפר את המצב העגום שאפריקה נמצאת בו

SuzukiR
07-01-07, 15:56
אני חבר בפורום בסגנון (JTF) ולדעתי יש שמה אנשים יותר משכילים

אני יכול לכתוב ספר שלם איך צעד אחר צעד קבוצה אפילו בת 100 חברים יכולה להשיג מטרות אדירות בכיוון של זה בתוך מספר שנים. אבל המקום ל זה זה לא באינטרנט בפורום פתוח אלא בחדרי חדרים כי יש דרכי פעולה שאני מפחד לתאר אותם בפורום שלא יבואו עלי שוטרים.

יש לך אולי קישור אחי?

יש לך אולי אחי מסנגדר?

Leo
07-01-07, 17:42
אבל גדבול כל מה שאתם עושים זה דיבורים באוויר , אפילו מחיקה של פרופוגנדה מוסלמית מיוטוב ה"ימין האמיתי" לא יכול להתאגד בשביל זה.
ומי שכן עושה לא חבר בפורומים שונים או לא פעיל בהם ( כמוני )

יש לפורומים האלה שימוש רק שהוא לא מבוצע נכון. תתנו לי סמכות ברמה של פקודה צבאית עבור כל חברי הפורומים האלה תראו איך אחרי שנה יש מודעות ענקית וחיובית בארץ לעסק.

jtf.org/forum_hebrew/index.php

Gamerrrrr
07-01-07, 18:26
אבל גדבול כל מה שאתם עושים זה דיבורים באוויר , אפילו מחיקה של פרופוגנדה מוסלמית מיוטוב ה"ימין האמיתי" לא יכול להתאגד בשביל זה.
ומי שכן עושה לא חבר בפורומים שונים או לא פעיל בהם ( כמוני )

יש לפורומים האלה שימוש רק שהוא לא מבוצע נכון. תתנו לי סמכות ברמה של פקודה צבאית עבור כל חברי הפורומים האלה תראו איך אחרי שנה יש מודעות ענקית וחיובית בארץ לעסק.

jtf.org/forum_hebrew/index.php
הם לא מבריקים מידי. סתם כמה דתיים שמדברים באוויר על קידוש יגאל עמיר.
שלטון בולשביקי??? אני לא ידעתי שאנחנו קומוניסטים, אומנם השלטון בארץ הוא די שמאל ומבליג אבל הוא לא קומוניסטי.
טיהור המתייוונים ימח שמם. אני לא צם ביום כיפור כלומר צריך להעיף אותי מהארץ הזאת??? צריך להעיף אותי מהארץ שסבא שלי עזר לבנות במו ידיו??? שהוא עזר ליישוב הצפון ואותי צריך להעיף מפה?? מעניין. בעיקר העובדה שאף אחד שם לא עשה צבא.

גם ראיתי פוסט שם עכשיו שמתעסק בלמה המוסלמים רוצים את א"י, כתוב שם שלפי הקוראן שלהם צריך להשמיד את כל הלא-מוסלמים. זה לא נכון בעליל, החובה היא להרוג את עובדי האלילים, ליהודים מותר לחיות כל עוד הם משלמים שכר גולגולת כל חודש

בולדוג
07-01-07, 18:48
סתם אתר של כמה חבר'ה דפוקים שמתעסקים בפנטזיות על בית המקדש השלישי , שלטון שייכפה דת ולאומיות על האזרחים ועוד כול מיני שטויות כאלה ....
האבסורד הוא שאני בטוח שאלו כמה ילדודס מתלהבים או כמה יוצאי צבא מתוסכלים שמדמיינים מלחמת ארמגדון .
הם משתמשים שם בדירוג לכותבים כהניסט מוסמך , כהניסט מקצועי , כהניסט בכיר וכו' .
למרות שיש שם כמה דברים חכמים לפי דעתי הרוב שם הוא שטויות .

Leo
07-01-07, 19:17
הם לא מבריקים מידי. סתם כמה דתיים שמדברים באוויר על קידוש יגאל עמיר.
שלטון בולשביקי??? אני לא ידעתי שאנחנו קומוניסטים, אומנם השלטון בארץ הוא די שמאל ומבליג אבל הוא לא קומוניסטי.
טיהור המתייוונים ימח שמם. אני לא צם ביום כיפור כלומר צריך להעיף אותי מהארץ הזאת??? צריך להעיף אותי מהארץ שסבא שלי עזר לבנות במו ידיו??? שהוא עזר ליישוב הצפון ואותי צריך להעיף מפה?? מעניין. בעיקר העובדה שאף אחד שם לא עשה צבא.

גם ראיתי פוסט שם עכשיו שמתעסק בלמה המוסלמים רוצים את א"י, כתוב שם שלפי הקוראן שלהם צריך להשמיד את כל הלא-מוסלמים. זה לא נכון בעליל, החובה היא להרוג את עובדי האלילים, ליהודים מותר לחיות כל עוד הם משלמים שכר גולגולת כל חודש

בגלל זה אמרתי שאני לא מסכים איתם 100% תקרא את ההודעות שלי.
ובגלל זה ירדתי על כל הכותבים בפורומים האלה למיניהם.
אבל הם עדיין יותר משכילים ממה שראיתי באתר החזית.

אה ולא כל מה שאמרת נכון כי זה שמנחה את התוכניות אמר בצורה חד משמעית שיש להכיר ביהדות אבל אסור לכפות שום דבר ככה שהם לא בעד להוציא אותך מהארץ אם אתה לא צם ביום כיפור.

מה שאני מסכים איתם זה:
1. ארץ ישראל השלמה
2.טרנספר לערבים המוסלמים
3.תגובה קשה לכל החמאסניקים ופלוגות עכברי הג'יהד למיניהם
4. הכרה בכך שגם מצריים וירדן לא כ"כ נאורות ושוחרות שלום
5. הכרה באופי היהודי של מדינת ישראל , מדינת ישראל תהיה המדינה האוברסליסטית האחרונה מצידי , לנו זה לא קל כמו לאחוד האירופאי , ובעצם עדיף שיהיה גבול.

דבר שני , אתה לא ממש מבין את הקוראן ונדבקת לפסוק אחד ויחיד שמה מול הרבה מאוד פסוקים אחרים הנוגדים אותו. חוץ מזה תסתכל מה קורה??? ומה קרה בכלל

ואז תחליט איך הם מפרשים את הקוראן

מתן18
07-01-07, 19:23
סתם אתר של כמה חבר'ה דפוקים שמתעסקים בפנטזיות על בית המקדש השלישי , שלטון שייכפה דת ולאומיות על האזרחים ועוד כול מיני שטויות כאלה ....
האבסורד הוא שאני בטוח שאלו כמה ילדודס מתלהבים או כמה יוצאי צבא מתוסכלים שמדמיינים מלחמת ארמגדון .
הם משתמשים שם בדירוג לכותבים כהניסט מוסמך , כהניסט מקצועי , כהניסט בכיר וכו' .
למרות שיש שם כמה דברים חכמים לפי דעתי הרוב שם הוא שטויות .

כל מילה חצובה בסלע(חוץ מהקטע "יש שם כמה דברים חכמים"..נו באמתתתת)

Leo
07-01-07, 19:24
כל מילה חצובה בסלע(חוץ מהקטע "יש שם כמה דברים חכמים"..נו באמתתתת)
יש שמה הרבה דברים חכמים , זה שאתה לא מסכים להם זה דבר שונה

OMRI-TURBO
07-01-07, 19:24
אני זוכר את זה עומרי
ומה שהבאתי רק קצה הקרחון למה שעושים האפרקאים האלה

עומרי נו ניכנסתה לחזית לאומית?

לא לא יצא לי אני בקושי מתחבר גם לכאן יש לי כרגע עבודות לעשות אני אבדוק אותו בימים הקרובים

OMRI-TURBO
07-01-07, 19:25
אני חבר בפורום בסגנון (JTF) ולדעתי יש שמה אנשים יותר משכילים

פוליטיקה זה 100 אחוז דיבורים גם, הכל זה דיבורים ותאוריות, זה מה שבני אדם אוהבים לעסוק בו, תאוריות. לא משנה אם זה במדע של הטבע או בכל מדע אחר.

Gamerrrrr
07-01-07, 19:26
דבר שני , אתה לא ממש מבין את הקוראן ונדבקת לפסוק אחד ויחיד שמה מול הרבה מאוד פסוקים אחרים הנוגדים אותו. חוץ מזה תסתכל מה קורה??? ומה קרה בכלל

ואז תחליט איך הם מפרשים את הקוראן

בוא אני יספר לך משהו מעניין. ב1992 אבא נפצע בלבנון, רימון התפצץ סמוך אליו וריסיסים פגעו לו בכל הראש, בעקבות זה הוא איבד את השמיעה באוזן אחת ובשנייה הוא שומע חצי. הצבא נתן לו חופשה של שנה עד שנתיים בהתאם להתפתחות הפציעה והחליטו לממן לו לימודים אוניברסיטאיים. אבא שלי בחר ללמוד מזרחנות, והתמקד על שני נושאים, אחד שולי שהוא הנפט במזה"ת והשני הוא דת האסלאם. והוא הסביר לי (והוא יודע יותר טוב משנינו) בדיוק את מהות הג'יהד, כמו שכתבתי, את עובדי האלילים חובה להשמיד או לאסלם, ואילו את מאמיני הדתות המונוטאיסטיות אפשר להשאיר בחיים כל עוד הם משלמים מס גולגולת.

OMRI-TURBO
07-01-07, 19:34
את עובדי האלילים חובה להשמיד או לאסלם, ואילו את מאמיני הדתות המונוטאיסטיות אפשר להשאיר בחיים כל עוד הם משלמים מס גולגולת.

זה בדיוק אותם חוקים של הנצרות הקדומה בתקופה של הצלבנים. את השבטים הפאגנים בצפון/מערב אירופה היתה חובה או לנצר או להשמיד, גם מבחינת החוקים של הנוצרים עובדי האלילים הם הכי כופרים.

Gamerrrrr
07-01-07, 19:36
זה בדיוק אותם חוקים של הנצרות הקדומה בתקופה של הצלבנים. את השבטים הפאגנים בצפון/מערב אירופה היתה חובה או לנצר או להשמיד, גם מבחינת החוקים של הנוצרים עובדי האלילים הם הכי כופרים.
זה בעיקר כי שלושת הדתות המונוטאיסטיות הן די קרובות, ליהודים ולנוצרים יש הרבה במשותף וכך גם למוסלמים ולנוצרים. אבל ההבדל היפה הוא שבין הנוצרים למוסלמים אין חיבה רבה אחד לשני מכיווןש המוסלמים רואים בנוצרים עובדי אלילים בגלל שהם מתפללים לישו, כמו שהנוצרים רואים במוסלמים כופרים.

ד"א עוד דבר המוסלמים רואים ביהודים "בני חסות" אנחנו משלמים פרוטקשיין בעצם

dstyle
07-01-07, 21:00
באמת עצוב וכנראה שזה לא הולך להשתנות

blinki
07-01-07, 21:17
המטרה של הג'האד לפי מה שהבנת זה בסוף לסלק אותנו מן המדינה, אבל הם לא דוגלים בתבוסה היהודים אלא הם מאמינים שזה תהליך ארוך שייקח הרבה שנים והם מאמינים בהודנה ארוכת טווח, שבסופה מטרתה לטהר תא א"י מיהודים אבל זה לא העניין אני מקווה ומאמין שמרבית הפלסטינים לא ג'האדניקים.
וחברים, צאו מהסרט שלכם אנחנו כן נצטרך לדבר וכן נצטרך לעשות וויתורים כאובים ואין כזה דבר א"י השלמה צאו מזה, וגם אם לא יהיה שלום בחיים(מה שכנראה יקרה)

בולדוג
07-01-07, 21:49
בלינקי אתה מבלבל מונחים .
ג'יאהד = מלחמת קודש של מוסלמים בכופרים , תחת ההגדרה כופרים נכנסים כל מי שתוקף מוסלמים + עמים עובדי אלילים (כאשר הישראלים הציונים ולא כלל היהודים נכנסים בקטגוריה הראשונה עפ"י פסקי הלכה של אישי דת מוסלמים) .
הודנה = מונח שלקוח ממלחמות בין שבטים מוסלמים בעבר ואומר הפסקת אש לזמן מוגבל לצורכי התאוששות החברה האזרחית , בהסתכלות מקומית על הסכסוך שלנו ההודנה משמשת להתחמשות והצטיידות לקראת גל העימותים הבא .

ארץ ישראל השלמה זו פנטזיה בדיוק כמו שגירוש וביצוע טרנספר של ערבים הוא פנטזיה ולא שלא הייתי רוצה לעשות את זה , פשוט במציאות שמדינת ישראל חיה בה כיום שהיא תלויה בארה"ב באופן כמעט טוטאלי זה בלתי אפשרי .
בתור אחד שבילה שירות עמוס חיכוכים עם אוכלוסייה אזרחית בשטחים וזה כולל טחינת 8/8 במחסומים ביצוע מעצרים וגם פחד מדקירות כל פעם שאתה נכנס להפגנה שקצת יוצאת משליטה אני רוצה לומר שלפי דעתי הפתרון הכי טוב הוא היפרדות מוחלטת , צה"ל ואזרחים ישראלים יוצאים מהגדה המערבית למעט גושי התנחלויות גדולים .

Leo
08-01-07, 16:04
יש 100+ פסקאות בקוראן שאומרות שיש להשפיל ולהרוג יהודים בהקשרים שונים
ורק אחד שלכאורה נותנת להם מעמד של דהימיז (וגם לא משנה אם זה ארץ של נוצרים או יהודים המולמים צריכים לכבוש אותה)

זה שבמזרחנות לומדים בעיקר שמאלאנים ועוד כמה מורים לערבית בבית הספר שלי שבוא נגיד שלום עכשיו קטן עליהם לא אומר שהם צודקים =\

חוץ מזה כל זה קורה אי אפשר להתווכח עם המציאות

Gamerrrrr
08-01-07, 16:30
יש 100+ פסקאות בקוראן שאומרות שיש להשפיל ולהרוג יהודים בהקשרים שונים
ורק אחד שלכאורה נותנת להם מעמד של דהימיז (וגם לא משנה אם זה ארץ של נוצרים או יהודים המולמים צריכים לכבוש אותה)

זה שבמזרחנות לומדים בעיקר שמאלאנים ועוד כמה מורים לערבית בבית הספר שלי שבוא נגיד שלום עכשיו קטן עליהם לא אומר שהם צודקים =\

חוץ מזה כל זה קורה אי אפשר להתווכח עם המציאות
מה הקשר?? לא אמרתי שהם אוהבים אותנו, ההפך הוא הנכון, אנחנו לפי הקוראן שלהם "הכלבות" שלהם. אבל(!!) אין קשר לג'יהאד

Leo
08-01-07, 16:43
אם אמרתי שיש קשר לג'יהד אז כנראה התבלבלבלתי בכל אופן המטרה של האיסלאם זה להשתלט על העולם ורואים את זה וזה כתוב להם בקוראן , בגלל זה אין דבר כזה מוסלמים מתונים כי כל פעם יצוצו כמה שיתרגמו את הקוראן כמו שהוא אמור להיות ויתחילו לעשות בעיות.

Gamerrrrr
08-01-07, 16:56
אם אמרתי שיש קשר לג'יהד אז כנראה התבלבלבלתי בכל אופן המטרה של האיסלאם זה להשתלט על העולם ורואים את זה וזה כתוב להם בקוראן , בגלל זה אין דבר כזה מוסלמים מתונים כי כל פעם יצוצו כמה שיתרגמו את הקוראן כמו שהוא אמור להיות ויתחילו לעשות בעיות.
נכון הם רוצים להשתלט על העולם, אבל הם לא ישמידו\יאסלמו את היהודים כי אנחנו נועדנו להיות העבדים שלהם. די דומה ליחס של הנאצים לסלאבים

Leo
08-01-07, 19:02
נכון הם רוצים להשתלט על העולם, אבל הם לא ישמידו\יאסלמו את היהודים כי אנחנו נועדנו להיות העבדים שלהם. די דומה ליחס של הנאצים לסלאבים
אם עכשיו כל העולם יתאסלם והאיסלאם יהיה כמו שהוא עכשיו אפשר רק לומר שלהיות יהודי זה כמו להיות חיידק בקבקוק אנטיביוטיקה

Gamerrrrr
08-01-07, 19:18
אם עכשיו כל העולם יתאסלם והאיסלאם יהיה כמו שהוא עכשיו אפשר רק לומר שלהיות יהודי זה כמו להיות חיידק בקבקוק אנטיביוטיקה
העולם לא יתאסלם. הנצרות חזקה מידי בשביל זה וכך גם האיטאיסטים

Leo
08-01-07, 19:25
העולם לא יתאסלם. הנצרות חזקה מידי בשביל זה וכך גם האיטאיסטים
נגיד והוא יתאסלם , זה מה שאמרתי.

בכל אופן האתאיסטים ה"חוכמולוגים" הכי חזקים לכאורה הם כבר ימחקו את האיסלאם ויעלמו אחרי זה