PDA

צפה בגרסא המלאה : אתם רואים מה הדבר היחיד שההומואים מביאים לעולם??

Danielllo
07-01-07, 14:53
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3347465,00.html

אייחס!!

Leo
07-01-07, 15:36
אני לא אתפלא אם היו שומעים על איידס רק בקורסים אקדמאיים לרפוא בלעדיהם (אם בכלל כי יש לי כמה תיאוריות ש...)

Powerlifter
07-01-07, 18:14
איכס לעזאזל איתם אם אחד מתקרב אליי אני יורה בו

Red_Hot
07-01-07, 18:20
"ההתפרצות הנוכחית של המחלה התגלתה תחילה בגברים הומואים, בעיקר בכאלה שהם נשאים של Hiv (הנגיף הגורם לאיידס) והיא נקשרה, על-פי התחקירים הרפואיים שנערכו עד כה, גם לפעילות של פיסטינג ומסיבות מין לא בטוח, אבל בוא נבהיר מייד: המחלה אינה, בשום פנים, "מחלה של הומואים".

אז למה היא התגלתה דווקא אצלם?
כי גברים אלה נמצאים במעקב רפואי מתמיד ולכן קל לאבחן אצלם כל שינוי. בקרב אחרים, הומואים וסטרייטים כאחד, ייתכן שהמחלה זוהתה בטעות כמחלה אחרת, כיוון שהיא אינה מוכרת היטב במערב, או שלא זוהתה כלל."

כל מי שמקיים יחסי מין לא בטוחים עלול לחלות במחלת מין. אם יחסי מין בקרב סטרייטים לא היו מביאים איתם היריון אז גם אנחנו לא היינו תמיד משתמשים בקונדום.

קיצר דניאלו פעם הבאה תקרא מעבר לכותרת ולשתי השורות הראשונות.

Leo
07-01-07, 19:23
אתם כנראה לא מכירים את ההומואים האלה שהולכים מדביקים אנשים באיידס בכוונה , לא מזמן קראתי מכתב אחד שהמשטרה החזיקה לאיזה משהו שקשור למשפט אני לא יודע בידיוק אבל מדובר באב נשוי , נשא איידס , שלא מגלה על כך לאשתו ורוצה כביכול ש30 גברים יעשו את זממם בבן שלו ולהדביק אותו באיידס ,

תסתכלו על כל אלה ש"רוצים להדבר באיידס" ושמים את זה במודעות של הכרויות וכו'

קיצר זה איה קטע שלהם אני לא מבין כ"כ

OMRI-TURBO
07-01-07, 19:35
לא מספיק הביאו לנו את האיידס עכשיו גם את זה.
תודה רבה.

בולדוג
07-01-07, 19:58
נו חלאס אל תהיו בורים וטיפשים
מחלות מין הם דבר שעובר כשמו הוא ביחסי מין לא משנה אם זה בין הומואים לסביות או סטרייטים .
ייתכן שהסיבה שזה מתפשט מהר יותר בקהילות הומוסקסואליות הוא מכיוון ששם הגישה למין הרבה
יותר מתירנית ופתוחה רובם מזדיינים אם המון בני זוג ולא תמיד משתמשים באמצעי מניעה .
הדרך היחידה למנוע התפשטות מחלות כאלו כמו האיידס והטרופיקל בובו הזה הוא לחנך לשימוש באמצעי מניעה .

OMRI-TURBO
07-01-07, 20:11
זה התחיל מהקופים באפריקה, אחרי זה ההומואים תרמו להתפשטות המחלה.
נהדר.

pohdem
07-01-07, 20:17
"אבל בוא נבהיר מייד: המחלה אינה, בשום פנים, "מחלה של הומואים"

מתן18
07-01-07, 20:32
"אבל בוא נבהיר מייד: המחלה אינה, בשום פנים, "מחלה של הומואים"

חבל,מאוד.

pohdem
07-01-07, 20:37
אתה מוכן להיות יותר מפורט בבקשה?

מתן18
07-01-07, 21:16
אתה מוכן להיות יותר מפורט בבקשה?

לדעתי,זה מאוד סימלי שנגיפים נוראיים כאלה נמצאים בהומואים בהתחלה.

"החטא ועונשו:whistle: "

בולדוג
07-01-07, 21:53
מתן חבל לדבר שטויות שנובעות מבורות
אתה יודע שהאיידס התפשט באירופה לא ע"י הומואים בכלל אלא ע"י עירויי דם שניתנו
בעבר באופן קבוע לחולי המופיליה ושימשו בניתוחים חדרי מיון וכו' ....
רק עד שהבינו שיש נגיף כזה שעובר ע"י עירויי דם ובדקו כל בדיקה מראש כבר היו עשרות אלפי
חולים סטרייטים שכל אשמתם הייתה שהם חלו בהמופיליה או שרכב נכנס בהם והם הגיעו לחדר מיון עם איבוד דם .

pohdem
07-01-07, 22:01
לדעתי,זה מאוד סימלי שנגיפים נוראיים כאלה נמצאים בהומואים בהתחלה.

"החטא ועונשו:whistle: "
הבורות זורמת כמו מים..
זה גם ידוע שסטרייטים הם הסיבה העקרית לקטל בדרכים..

Johnny
07-01-07, 22:02
pohdem מה זה השטויות האלו? קטל בדרכים בגלל סטרייטים? רואים שאתה בלי רשיון, הגורם מספר 1 לקטל בדרכים הן נשים :)

pohdem
07-01-07, 22:05
pohdem מה זה השטויות האלו? קטל בדרכים בגלל סטרייטים? רואים שאתה בלי רשיון, הגורם מספר 1 לקטל בדרכים הן נשים :)
אז כניראה לא הבנת.. הייתי ציני =]
ועכשיו אני מבין גם אתה :)

Psychopath
07-01-07, 22:10
זה מה שנקרא, סיפור מהתחת.

מתן18
07-01-07, 22:30
הבורות זורמת כמו מים..
זה גם ידוע שסטרייטים הם הסיבה העקרית לקטל בדרכים..

חחח הבורות...יוו אני מת פהה...

אוקיי כל הצדיקים בעלי ההשכלה הגבוהה,אם יורשה לי,הפרמיטיב בעל הדעות הקדומות וחסר כל מחשבה ליברלית,המתחבא מאוחרי מסכת השמרנות בנסיון שנובע בטיפשות איפוא,להתגוננן מקבלת השונה,להגיב:

את האיידס גילו תחילה כאשר הנגיף נמצא בתרומות דם שהתקבלו בין היתר מעולים מאפריקה(דהיינו "כושים סמבו" בלשון הפרמיטיב) ולבסוף הגיע לכמה וכמה מין הזקוקים לדם,שרובם חלו באותה המחלה ולכן הזדקקו לדם.

בנוסף,התגלות המחלה הגדולה הרבה יותר הייתה בחברה ההומוסקסואלית בגלל אהבתם המוזרה לישבן של בן זוגם.

אממ..אחרי כל *יוני המוח מקווה שהבנתם.

pohdem
07-01-07, 22:55
חח שוב יצאת טיפש.. עדיף שתשתוק כי אתה רק מוציא את עצמך יותר ויותר טיפש.. (חולה על המילה הזאת דרך אגב)

מתן18
07-01-07, 23:00
חח שוב יצאת טיפש.. עדיף שתשתוק כי אתה רק מוציא את עצמך יותר ויותר טיפש.. (חולה על המילה הזאת דרך אגב)

חחחחח טיפש...שמע זה לא חכם להגיד לאדם שהוא טיפש ולא להסביר למה,אחרת כיצד ידע ויעשה חכם ואנטלגנטי כמוך??

אגב,בהודעה הקודמת כתבתי בציניות חריפה רק כדי להעמיד אותך על טעותך,אם לא הבנת..בעיה..

מתן18
07-01-07, 23:02
דאבללל

pohdem
07-01-07, 23:06
חחחחח טיפש...שמע זה לא חכם להגיד לאדם שהוא טיפש ולא להסביר למה,אחרת כיצד ידע ויעשה חכם ואנטלגנטי כמוך??

אגב,בהודעה הקודמת כתבתי בציניות חריפה רק כדי להעמיד אותך על טעותך,אם לא הבנת..בעיה..
נכון. זאת באמת לא חוכמה. אבל מה קורה כמנסים להסביר וזה לא עוזר ממש?

מתן18
07-01-07, 23:08
נכון. זאת באמת לא חוכמה. אבל מה קורה כמנסים להסביר וזה לא עוזר ממש?

מנסים לחושב,שאולי ההסבר הוא לא נכון,ולא דווקא שומע ההסבר.

Deja Vu
08-01-07, 00:18
מה קרה שכחתה את עופר ניסים ומאיר זוהר?

pohdem
08-01-07, 00:19
מה קרה שכחתה את עופר ניסים ומאיר זוהר?
חח מה?

Deja Vu
08-01-07, 00:29
חח מה?
הוא אמר שהדבר היחידי שהומואים תרמו לעולם זה מחלות ואני יכול לנקוב בהרבה דברים שהם תרמו אחד מהם זה פאקינג עופרה ניסים האדם שנימצא בפלילייסט של כל חדר כושר שאני מכיר

Deja Vu
08-01-07, 00:29
דרך אגב אחלה תמונה חשבתי אתה סתם שחיף מסריח

pohdem
08-01-07, 00:41
חח תודה..
הומואים לא תרמו להרבה דברים בגלל שהם הומואים.. הם בני אדם לכל דבר. אנשים מתקשים להאמין שהדברים השנתנו במהלך ה60 שנה האחרונות.=/

Deja Vu
08-01-07, 00:47
חח תודה..
הומואים לא תרמו להרבה דברים בגלל שהם הומואים.. הם בני אדם לכל דבר. אנשים מתקשים להאמין שהדברים השנתנו במהלך ה60 שנה האחרונות.=/
תלוי מאיפה אתה בא יש מקומות שלהיות הומו זה נחשב כבוד בעיקר בתל אביב והסביבה אבל הומו זה דבר מולד ולא משנה מאיפה אתה או מה אתה חושב על זה

Yoggie
08-01-07, 01:24
אני דווקא חולק עליך וחושב שזה דבר נרכש ויש לי הרבה תאוריות מאחורי זה אבל לא נכנס לזה.
בכל מקרה מה מפריע לכם כל כך שיש הומואים סה"כ מוריד מיחס המתחרים שלנו על כמות הנשים :jockey: אל תגררו את זה לויכוח גזעני.

Deja Vu
08-01-07, 02:08
אני דווקא חולק עליך וחושב שזה דבר נרכש ויש לי הרבה תאוריות מאחורי זה אבל לא נכנס לזה.
בכל מקרה מה מפריע לכם כל כך שיש הומואים סה"כ מוריד מיחס המתחרים שלנו על כמות הנשים :jockey: אל תגררו את זה לויכוח גזעני.
אני נאלץ לחלוק על החליקה שלך אני לא מדבר על התנשאות חד פעמית הוא על תקופה בחיים אני מדבר איתך על להתבגר כהומו זקן וכן במקומות שלהיות הומו זה מקובל זה יעלה את אחוז ההתנשאות במלא אבל בסופו של דבר אדם שלא הומו יבין את זה ואם אתה בא ממקום שלהיות הומו זה בושה סביר להניח שתדחה את זה אבל בסופו של דבר עם תהומו תתנשא בגיל מסוים וגם תאהב את זה זה בסך הכול דבר טבעי

Danielllo
08-01-07, 13:02
הוא אמר שהדבר היחידי שהומואים תרמו לעולם זה מחלות ואני יכול לנקוב בהרבה דברים שהם תרמו אחד מהם זה פאקינג עופרה ניסים האדם שנימצא בפלילייסט של כל חדר כושר שאני מכיר

הוא לא תרם כלום חוץ מהאוס מסריח ביותר שאני שונא!!

ורד הוט צא מהסרט של ה "המוטו שלי זה להיות שלילי כדי להצחיק אנשים"

הם (הומוהים) המפיצים המרכזיים בעולם של האיידס ושאר מחלות המין בגלל כל מסיבות המין והסקס שלהם הם חושבים שזה שהם מביאים בתחת לא צריך להשים קונדום, אנשים חולים.

עופר ניסים עוד יותר גועל נפש אם המוזיקה שלו והשיער הנשי שלו,

מה מה ציין לי דבר טוב שהביאו לעולם תועלת כלשהי?

בולדוג
08-01-07, 20:53
בואנה אתם פשוט חבורה של טיפשים באלוהים
"הומואים הם המפיצים המרכזיים של האיידס בעולם" דנילו ?!
רק בשביל שתדע שהאיידס מופץ היום בעולם בעיקר באפריקה ובמזרח הרחוק
במדינות ה"מערב" הוא פחות או יותר תחת שליטה .
באפריקה ואסיה ששם המודעות לאמצעי מניעה נמוכה יותר ובמדינות ערביות (איראן היא אחת המדינות עם אחוז החולים באיידס הגבוה ביותר) במדינות האלו האיידס משתולל
הם עושים סקס בדיוק כמוני וכמוך עם נשים אבל כמו שלי ולך יש ובעזרת ה' יהיו הרבה פרטנריות כל החיים גם להם ככה רק שהם לא שמים גומי וכך המחלה מופצת .
במדינת ליבריה באפריקה יש 29% חולי איידס אני יודע את זה כי בדיוק חברה שלי עושה על זה עבודה באוניברסיטה שלה , ואני יכול להבטיח לך שבמדינה אפריקאית ענייה ופרמיטיבית אין שום סיבה שיהיו יותר הומואים מבעיר שלך או בעיר שלי .
חלאס אנשים תפסיקו להיות בורים וגזענים .....

OMRI-TURBO
08-01-07, 21:11

חחח יפה, מיצית את הכל כרגע.:jockey:

בכל אופן אני לא חושב שעופר ניסים או עופרה ניסים איך שאתה קראת לו/לה, מחפים על הדברים שהם באמת הביאו, שזה המחלה הכי נוראית בעולם.

OMRI-TURBO
08-01-07, 21:13
בואנה אתם פשוט חבורה של טיפשים באלוהים
"הומואים הם המפיצים המרכזיים של האיידס בעולם" דנילו ?!
רק בשביל שתדע שהאיידס מופץ היום בעולם בעיקר באפריקה ובמזרח הרחוק
במדינות ה"מערב" הוא פחות או יותר תחת שליטה .
באפריקה ואסיה ששם המודעות לאמצעי מניעה נמוכה יותר ובמדינות ערביות (איראן היא אחת המדינות עם אחוז החולים באיידס הגבוה ביותר) במדינות האלו האיידס משתולל
הם עושים סקס בדיוק כמוני וכמוך עם נשים אבל כמו שלי ולך יש ובעזרת ה' יהיו הרבה פרטנריות כל החיים גם להם ככה רק שהם לא שמים גומי וכך המחלה מופצת .
במדינת ליבריה באפריקה יש 29% חולי איידס אני יודע את זה כי בדיוק חברה שלי עושה על זה עבודה באוניברסיטה שלה , ואני יכול להבטיח לך שבמדינה אפריקאית ענייה ופרמיטיבית אין שום סיבה שיהיו יותר הומואים מבעיר שלך או בעיר שלי .
חלאס אנשים תפסיקו להיות בורים וגזענים .....

גם אני לומד את זה, נכון אפריקה זה חור שחור. אבל אין קשר, בעולם המערבי זה התפשט דרך ההומואים,ומאזורים שבהם יש פעילות הומוסקסואלית מוגברת,סן פרנסיסקו. משם זה התפשט לכל אמריקה.

בולדוג
08-01-07, 21:23
לא משם זה התפשט זו טעות לראות את זה ככה .
שם זה התגלה , זה התפשט עוד הרבה לפני שזה התגלה .
האיידס התגלה בקרב קהילות של הומואים אבל לא התפשט דרכם , מבין מה אני אומר לך ?
האיידס התפשט בארה"ב בעיקר ע"י עירויי דם ויחסי מין של כאלה הנושאים את הנגיף שזה דרך אגב
לא אומר שהם חולים , אלא שיש נגיף "רדום" במערכת שלהם .
לאחר מכן הייתה צעקה גדולה והמודעות עלתה לשימוש באמצעי מניעה והמחלה פחות או יותר נבלמה
ואחוז החולים בקרב האוכלוסייה הוא יציב .
לעומת זאת מהעולם המערבי בו היא התגלתה , הנגיף עבר למדינות עולם שלישי שם אין להם לא את התקציב לא את היכולת ולא את הגורמים הפסיכולוגיים/דתיים להחדיר את השימוש באמצעי מניעה
ולכן היא מתפשטת שם כיום ומסכנת אוכלוסיות שלמות אפריקה וחלקים מאסיה .

OMRI-TURBO
08-01-07, 21:26
זאת התאוריה שלך,אתה מוזמן לחשוב מה שבא לך.
זה נכון שהאיידס בא מהכושים באפריקה, אבל ההומואים כן תרמו להתפשטות של המחלה בעולם המערבי,ותתפלא אבל רוב הנגועים במחלה בעולם המערבי, הם הומואים.

GLADIATOR
08-01-07, 21:28
בדיחה: איך מבדילים בין כבש הומו לכבש סטרייט?

תשובה: עם הכבש הומו אז השווארמה הפוכה!! חחח

OMRI-TURBO
08-01-07, 21:29

תגיד, המצאת את זה עכשיו נכון?:ph34r:

Johnny
08-01-07, 21:30
תשמע, אפילו אם אתה צודק (אני לא אומר לשנייה שכן), מה הבעיה שלך עם הומואים? הם בני אדם, יש לך בעיה עם לסביות? אני בטוח שלא :)
תאמין לי שאם היה לך מישהו קרוב שהוא הומו לא היית חושב ככה על הומואים.
ואם הם באמת המקור לאיידס כפי שאתה טוען, גם זונות תורמות יפה מאוד להתפתחות ולהפצה, מה אתה חושב עליהן?

בולדוג
08-01-07, 21:33
זה שלהומואים יש חלק עיקרי זה ברור אבל להגיד שהאיידס הופץ בעולם בגלל ההומואים זו בורות .

OMRI-TURBO
08-01-07, 21:41
מעניין למה באף מדינה לא לוקחים דם מהומואים.... :whistle: :whistle:
בכל אופן איזה קטעים, בדיוק יש על זה כתבה ב-YNET

"תנועת "הצבעים שלנו", הנוער הגאה של מרצ, תקיים מחר כנס במלאת ארבע שנים להקמתה. במהלך הכנס ייערך פאנל בנושא מדיניות מד"א, לפיה לא מתקבלות תרומות דם מהומואים. "מדובר בסעיף הומופובי", טוענים בעמותה. "אנחנו רק רוצים דם בטוח", מגיבים במד"א

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3349734,00.html

Johnny
08-01-07, 21:44
נו וזורקים מנות דם של אתיופים, מה הנקודה שלך? את זה אני מבין- חוסר בתקציב לבדוק את כל מנות הדם אז מסלקים את המנות שבסכנה.

pohdem
08-01-07, 21:45
אז רגע, אם יש סטרייט שחולה באיידס אז זה בסדר?

חח תגיד רגע עומרי.. אתה מאוד מאוד נגד ההומואים וכל זה.. יש מצב שכל זה בא בגלל שאתה בעצמך אחד כזה?

בולדוג
08-01-07, 21:49
כל מנות הדם נבדקות לאיידס וצהבת נגיפית , הסכנה בלקיחת דם מאוכלוסיות כאלו
היא לא האיידס אלא פחד ממחלות אחרות שהם נושאים מחלות מין אצל הומואים .

OMRI-TURBO
08-01-07, 21:54
נו וזורקים מנות דם של אתיופים, מה הנקודה שלך? את זה אני מבין- חוסר בתקציב לבדוק את כל מנות הדם אז מסלקים את המנות שבסכנה.

נכון זאת הנקודה שלי. שבגלל שידוע שהאוכלוסיה שלהם נגועה ברמות גבוהות אז ישר לא מקבלים מנות דם מהם.

OMRI-TURBO
08-01-07, 21:55
[pohdem]אז רגע, אם יש סטרייט שחולה באיידס אז זה בסדר? בסדר למה? לא הבנתי... הכוונה שלי היתה זה שמהתחלה לא לוקחים דם מהומו גם אם אין לו איידס,בניגוד לסטרייט. וזה בכל מדינה ככה לא רק אצלינו.

חח תגיד רגע עומרי.. אתה מאוד מאוד נגד ההומואים וכל זה.. יש מצב שכל זה בא בגלל שאתה בעצמך אחד כזה

אני לא ארד לרמה של להעליב אישית, מהסיבה שזה לא ממש פגע בי מה שאמרת...

THE_JUGGERNAUT
08-01-07, 21:56
אני פשוט נדהם כל פעם מחדש כמה אנשים כאן יכולים להיות גזעניים

שיהיה לכם בהצלחה

OMRI-TURBO
08-01-07, 21:59
כל מנות הדם נבדקות לאיידס וצהבת נגיפית , הסכנה בלקיחת דם מאוכלוסיות כאלו
היא לא האיידס אלא פחד ממחלות אחרות שהם נושאים מחלות מין אצל הומואים .

אוקיי , אז דבר ראשון טוב שהזכרת שיש פחד מעוד מחלות שנופוצות בקהילה שלהם, אבל העניין הוא שאתה קצת טועה החשש הוא מאיידס.

"שנער מסבירה שלמרות שעושים בדיקות איידס לתרומותיהם של כל האנשים, עדיין יש בעייתית בתרומה של ההומואים מאחר שיש תקופות שבהן הבדיקות לא מגלות את הזיהום, למרות שהוא כן קיים בדם"

"בשנים האחרונות אנחנו רואים בישראל ובעולם כולו עלייה נוספת במספר נשאי איידס בקרב גברים הומוסקסואלים צעירים."

pohdem
08-01-07, 22:00
בסדר למה? לא הבנתי... הכוונה שלי היתה זה שמהתחלה לא לוקחים דם מהומו גם אם אין לו איידס,בניגוד לסטרייט. וזה בכל מדינה ככה לא רק אצלינו.

אני לא ארד לרמה של להעליב אישית, מהסיבה שזה לא ממש פגע בי מה שאמרת...
לא בא להעליב.. באמת שלא.. זה היה יותר כמו בדיחונת אבל עדיין, לא מזיק לשאול לא? =] בדיוק כמו ששאלתם אותי.

מאוד מעניין אותי לדעת איך בדיוק יודעים במד"א אם בן אדם הוא הומו או לסבית..

OMRI-TURBO
08-01-07, 22:00

שיהיה לכם בהצלחה

חחחחחחחחח גזענים? בזה שמד"א וכל בתי החולים לא רוצים לקבל איידס מהומואים הם גזענים?
לך תפגין מולם אם יש לך בעיה.

THE_JUGGERNAUT
08-01-07, 22:02
חחחחחחחחח גזענים? בזה שמד"א וכל בתי החולים לא רוצים לקבל איידס מהומואים הם גזענים?
לך תפגין מולם אם יש לך בעיה.

אתה יודע שזה לא רק זה

היו פה מספיק תרדים שמראים את זה בבירור

OMRI-TURBO
08-01-07, 22:02
לא בא להעליב.. באמת שלא.. זה היה יותר כמו בדיחונת אבל עדיין, לא מזיק לשאול לא? =] בדיוק כמו ששאלתם אותי.

מאוד מעניין אותי לדעת איך בדיוק יודעים במד"א אם בן אדם הוא הומו או לסבית..

הם יוצאים מנוקדת הנחה שהם לא שקרנים שירמו בשאלון של הטופס.

OMRI-TURBO
08-01-07, 22:03
אתה יודע שזה לא רק זה

היו פה מספיק תרדים שמראים את זה בבירור

אז מה גזעני?
שאיידס הגיע מאפריקה , ואפריקה נגועה ב-30% מכלל האוכלוסיה ?
בחור, כל מה שנאמר פה הוא ריאלי לחלוטין ומגובה בנתונים.

pohdem
08-01-07, 22:04
הם יוצאים מנוקדת הנחה שהם לא שקרנים שירמו בשאלון של הטופס.
ושואלים אותך אם אתה הומו שם? ניראה לי די מוזר העסק הזה.. אפשר לראות מסמך? זו דיי אפליה.

Danielllo
08-01-07, 22:14
תשמע, אפילו אם אתה צודק (אני לא אומר לשנייה שכן), מה הבעיה שלך עם הומואים? הם בני אדם, יש לך בעיה עם לסביות? אני בטוח שלא :)
תאמין לי שאם היה לך מישהו קרוב שהוא הומו לא היית חושב ככה על הומואים.
ואם הם באמת המקור לאיידס כפי שאתה טוען, גם זונות תורמות יפה מאוד להתפתחות ולהפצה, מה אתה חושב עליהן?

ההבדל הוא שזונות הם נקיות, (תלוי איפה כן?? אבל הרוב נקיות) והם יודעות להשתמש בקונדומים כל פעם שלקוח מגיע.
ולסביות?? אין חדירות מיותרות חוץ מאצבעות וכמה צעצועי מין, לא כמו הומואים.
אם היה לי מישהו קרוב שהוא הומו עדיין הייתי חושב ככה גם אם זה היה אח שלי (חס וחלילה) זה לא היה משנה ת'דעה שלי עליהם.

הדגשתי ואמרתי שהומואים הם לא המקור למחלה, הם המפיצים העיקריים של מדינות המערב זה בדוק ונתונים לא משקרים.

THE_JUGGERNAUT
08-01-07, 23:16
ההבדל הוא שזונות הם נקיות, (תלוי איפה כן?? אבל הרוב נקיות) והם יודעות להשתמש בקונדומים כל פעם שלקוח מגיע.

נראה שאתה מבין בכל הענין הזה...:whistle:

מתן18
08-01-07, 23:31

שיהיה לכם בהצלחה

תדהם עד מחר,גזענות זה לא דבר פסול מעיקרו,העם היהודי כולו נחשב לגזעני.

THE_JUGGERNAUT
09-01-07, 01:12
תדהם עד מחר,גזענות זה לא דבר פסול מעיקרו,העם היהודי כולו נחשב לגזעני.

לא ממש הבנתי למה התכוונת

אז מה גזעני?
שאיידס הגיע מאפריקה , ואפריקה נגועה ב-30% מכלל האוכלוסיה ?
בחור, כל מה שנאמר פה הוא ריאלי לחלוטין ומגובה בנתונים.

רק צריך לקרוא את הכותרת

Johnny
09-01-07, 01:12
דניאלו, אם אתה חי באשליה שזונות נקיות צא לרחוב. בארץ שלנו תעשיית הזנות אולי לא מפותחת כמו בארה"ב למשל, שם כל הזונות קראק יעשו הכל בשביל מנה, וזה מוביל להדבקות באיידס.
אם היה לך אח הומו ואתה חושב שהיית נשאר עם הדעות שלך אתה טמבל. בנאדם לא נהיה הומו סתם בשביל לעשות דווקא, מדובר בנטייה מולדת, לא משנה מה תחשוב, מניסיון אישי אני אומר לך שזה מולד. אם באמת היית נשאר עם הדעות שלך עם אח הומו אתה חולה כי משפחה נמצאת מעל הכל, כסף וחיים, וכך לחשוב על משפחה זה פשוט לא בסדר.

Night_Wolf
09-01-07, 01:44
איכס איכס איכס איכס אני ראיתי תתמונה בצד של הגברים המתנשקים פשוט רציתי לזרוק את המחשב מהחלון!

מזה אני חושב על זה תחכתו לי את הזין ל 4 אני לא מנשק גבר איכסססססססס :wacko: :cry_1: :cry_1:

תודה רבה על המחלה
וד"א האחוז ההומוסקסואלי הגבוה בעולם אם אני לא טועה זה בצרפת ביחד איפה כל המסריחים גרים

Gamerrrrr
09-01-07, 14:12
דניאלו, אם אתה חי באשליה שזונות נקיות צא לרחוב. בארץ שלנו תעשיית הזנות אולי לא מפותחת כמו בארה"ב למשל, שם כל הזונות קראק יעשו הכל בשביל מנה, וזה מוביל להדבקות באיידס.
אם היה לך אח הומו ואתה חושב שהיית נשאר עם הדעות שלך אתה טמבל. בנאדם לא נהיה הומו סתם בשביל לעשות דווקא, מדובר בנטייה מולדת, לא משנה מה תחשוב, מניסיון אישי אני אומר לך שזה מולד. אם באמת היית נשאר עם הדעות שלך עם אח הומו אתה חולה כי משפחה נמצאת מעל הכל, כסף וחיים, וכך לחשוב על משפחה זה פשוט לא בסדר.
הזונות ברחוב מטונפות ומגעילות, בבית זונות המנהל של נותן שיהיה אקט בלי קונדום מה הוא צריך שיתבעו אותו על הריגה בנוסף לניצול מיני אחרי שלקוח שלו יקבל איידס

Johnny
09-01-07, 16:48
גיימר, אתה רוצה לומר לי שיש יותר זונות בבתי זונות מאשר ברחוב? חוץ מזה, הרבה זונות כמו שאמרתי מכורות לסמים, וכשהן בדודא נראה לך שבאמת אכפת להן על קונדום?
העובדה היא שהומואים הם לא המפיצים היחידים, אבל אליהם נטפלים והוכחה לכך היא שכשאתה שומע איידס מיד אתה חושב הומו, ולא כושי או קראק וסמים.

Leo
09-01-07, 17:50
כוסעמק ההומואים האלה , לא חסרים דברים שאתה נולד איתם ושמים אותך על זה בכלא אז אל תהיו לי נאורים בשקל.

שילכו לטיפול או שיעשו את זה בלי רעש כי אף אחד לא רוצה לשמוע את זה ( ואת האמת גם אצל חלק מהסטרייטים)

Gamerrrrr
09-01-07, 17:56
גיימר, אתה רוצה לומר לי שיש יותר זונות בבתי זונות מאשר ברחוב? חוץ מזה, הרבה זונות כמו שאמרתי מכורות לסמים, וכשהן בדודא נראה לך שבאמת אכפת להן על קונדום?
העובדה היא שהומואים הם לא המפיצים היחידים, אבל אליהם נטפלים והוכחה לכך היא שכשאתה שומע איידס מיד אתה חושב הומו, ולא כושי או קראק וסמים.
אני לא הולך להכנס שוב לוויכוח על גזעים
ואני לא יודע כמה זונות יש ברחוב וכמה יש בבית זונות זה לא הקטע שלי האמת :)

OMRI-TURBO
09-01-07, 19:34
גיימר,

תאמין לי שכן, כניראה אתה לא מכיר את גיימר.:jockey:

Gamerrrrr
09-01-07, 19:36
תאמין לי שכן, כניראה אתה לא מכיר את גיימר.:jockey:
הדברים שעולים לגיימר בראש כשאומרים איידס:
אפריקה
הומואים
דבעים שלא שמים קונדום ומזיינים כל חיה שקיימת
נרקומנים
קקי
פיפי

Johnny
09-01-07, 22:19
אם ככה אנחנו שווים בדיעותנו, חוץ מהעובדה שאין לי בעיה עם הומואים.

ליאו, עם מה אתה נולד שמכניסים אותך לכלא? פדופיליה? זה עדיין לא הוכח דבר ראשון (אם כן תאיר את עיני), דבר שני אתה רוצה להשוות בין לגעת בילדים קטנים לבין יחסים בין אותו מין? אם כבר מדברים על הפצת איידס, הומואים הם לא הבעיה, בי-סקסואלים הם הבעיה, הם אלו ששוכבים עם שני המינים.

shahaflol
09-01-07, 22:27

הייתי חייב להעיר: שווראמה לרוב עושים מתרנגול הודו.

OMRI-TURBO
09-01-07, 22:28
שפלול אתה אוהב שווארמה?

shahaflol
09-01-07, 22:30
שפלול אתה אוהב שווארמה?

מי לא אוהב??

למה?

Johnny
09-01-07, 22:33
אם אתה אוהב שווארמה אתה יודע שהכי טוב עגל!

OMRI-TURBO
09-01-07, 22:34
מי לא אוהב??

למה?

סתם, התחשק לי לקרוא לך שפלול.
פאק, עשית לי חשק לשווארמה.

shahaflol
09-01-07, 22:37
סתם, התחשק לי לקרוא לך שפלול.
פאק, עשית לי חשק לשווארמה.
אם כבר שווארמה, שתהיה בלאפה

OMRI-TURBO
09-01-07, 22:41
אם כבר שווארמה, שתהיה בלאפה

בלי ציפס, אני חושב שציפס לא קשור לשווארמה בכלל, אלא להמבורגר.
בכלל הציפסים של השווארמות ממש מגעילים. יש בהם יותר שמן מאשר תפוח אדמה:jockey:

shahaflol
09-01-07, 22:47

שווארמה עם כל סוגי הסלטים שיש, חומוס וטחינה לא קנוי אלא הכנה ביתית וכל זה בתוך לאפה. כמה לאפות כאלה יכולות לעשות טוב.

igorek
09-01-07, 22:54
כמה שאני מסכים איתך:1eye:

Red_Hot
10-01-07, 13:42
הוא לא תרם כלום חוץ מהאוס מסריח ביותר שאני שונא!!

ורד הוט צא מהסרט של ה "המוטו שלי זה להיות שלילי כדי להצחיק אנשים"

הם (הומוהים) המפיצים המרכזיים בעולם של האיידס ושאר מחלות המין בגלל כל מסיבות המין והסקס שלהם הם חושבים שזה שהם מביאים בתחת לא צריך להשים קונדום, אנשים חולים.

עופר ניסים עוד יותר גועל נפש אם המוזיקה שלו והשיער הנשי שלו,

מה מה ציין לי דבר טוב שהביאו לעולם תועלת כלשהי?
דבר ראשון אני לא שלילי כדי להיות מצחיק.

דבר שני התגובה שלי לא הייתה בשביל להצחיק היא הייתה כדי לסתום לך את הפה.

Gamerrrrr
10-01-07, 19:29
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3350303,00.html

OMRI-TURBO
10-01-07, 19:47
אין מה לעשות מד"א צודקים, כמו כל ארגון שאחראי על רפואה ובתי חולים בעולם המערבי, לא נלקחים דם מהומואים(שהם 50% מהנשאים בארץ!!!) או מאתיופים שהם 25% מהנשאים,כלומר לא רק אתיופים כל אחד שבא ממדינת עולם שלישי,לא רק אפריקה.

מתן18
10-01-07, 21:32
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3350303,00.html

סתם הומו(הכותב).