PDA

צפה בגרסא המלאה : מה התופעות השליליות שMHP T-Bomb II יכול לתת

senate
22-09-08, 00:54
המוצר הזה:
**אין לפרסם אתרים מתחרים**
צריך לעשות משהו אחרי שמפסיקים איתו או שהוא יכול לגרום למשהו לא טוב בזמן השימוש ?

הבנתי שזה מוצר טוב מחוות דעת שקראתי
אני בארהב וגם מצאתי אותו ב 40$

boris19
22-09-08, 09:54
לא רשום שצריך לעשות ptc.

ironman
22-09-08, 10:44
זה רק מעודד טסט זה לא פרו הורמון

HardCor3
22-09-08, 13:11
בן כמה אתה שאתה כבר צריך מעודד טסטוסטרון?
בכל מקרה אם זה לא פרו הורמון/סטרואיד זה בולשיט .

senate
22-09-08, 15:22
מה משמעות הגיל ?

HardCor3
22-09-08, 15:56
בגיל 18-21 יש לך בגוף רמות הורמונים גבוהות גם כך אז לא תהיה לזה השפעה.

VIKING
22-09-08, 16:11
מוצר אדיר, אני מכיר אנשים שניסו אותו, הוא נותן כח מעולה, גם מסה יפה מאוד, זאת תערובת הורמונים. מוצר חזק עם המון תגובות טובות.
לא ראיתי או שמעתי על תופעות לוואי אבל בלינק שהבאת יש אזהרות שימוש אז תקרא אותם.

adimenia
22-09-08, 16:20
עזוב אותך אחי זה כולה Tribulus זה סתם קישקוש אם אתה רוצה להרים את רמת הטסטורון אתה צריך לעשות סייקל של סטרואידים או פרו הורמון (בבסיס סטרואיד מוחלש) כל השאר זה שטויות במקום לבזבז 50 דולר על T-BOMB אני הייתי הולך על AI טבעי (Aromatse Inhibitor) וככה מעלה את הרמה הטיבעית של הגוף למרות שגם זה לא מומלץ אני לא היתי עושה את זה בכל מקרה אין טעם וviking זה ממש לא טערובת הורמונים אחרת לא היו מוכרים אותו באופן חוקי והיית צריך לעשות PCT לאחר שהיית מסיים איתו המרכיב העיקרי במוצר זה Tribulus Terrestris שזה צמח שמחקרים מסויימים מראים שהוא יעיל בהעלאת הטסט בגוף (יש המון מחקרים שמראים שהוא לא עושה כלום)

VIKING
22-09-08, 17:55
כתוב לך בלינק שהוא מכיל 5 שלבי הורמונים, ומה הקשר בין הורמונים וחוקי לא חוקי??? ומי אמר שצריך pct לכל סטרואיד?

HardCor3
22-09-08, 18:31
כתוב לך בלינק שהוא מכיל 5 שלבי הורמונים, ומה הקשר בין הורמונים וחוקי לא חוקי??? ומי אמר שצריך pct לכל סטרואיד?

אם לא צריך pct זה לא סטרואיד/פרו הורמון.

HardCor3
22-09-08, 18:31
עזוב אותך אחי זה כולה tribulus זה סתם קישקוש אם אתה רוצה להרים את רמת הטסטורון אתה צריך לעשות סייקל של סטרואידים או פרו הורמון (בבסיס סטרואיד מוחלש) כל השאר זה שטויות במקום לבזבז 50 דולר על t-bomb אני הייתי הולך על ai טבעי (aromatse inhibitor) וככה מעלה את הרמה הטיבעית של הגוף למרות שגם זה לא מומלץ אני לא היתי עושה את זה בכל מקרה אין טעם וviking זה ממש לא טערובת הורמונים אחרת לא היו מוכרים אותו באופן חוקי והיית צריך לעשות pct לאחר שהיית מסיים איתו המרכיב העיקרי במוצר זה tribulus terrestris שזה צמח שמחקרים מסויימים מראים שהוא יעיל בהעלאת הטסט בגוף (יש המון מחקרים שמראים שהוא לא עושה כלום)

מוכרים שם גם מוצרים שהם פרו הורמונים שמצריכים pct באופן חוקי.

VIKING
22-09-08, 19:58
אם לא צריך pct זה לא סטרואיד/פרו הורמון.

אל תדבר שטויות טוב?

HardCor3
22-09-08, 20:08
אל תדבר שטויות טוב?

ברגע שאתה מכניס לגוף שלך הורמונים ממקור חיצוני הגוף מפסיק את הייצור העצמי,לכן יש צורך ב-pct.

VIKING
22-09-08, 20:10
אם אתה אומר...

HardCor3
22-09-08, 20:11
אם אתה אומר...

זה לא "אם אני אומר" זה מחקרים וזה ידוע, מפני שזה נושא אסור כאן בפורום אני לא אפרט בנוגע לזה.

VIKING
22-09-08, 20:34
תפרט... אני מרשה.

itaiprz1
22-09-08, 21:54
זה לא "אם אני אומר" זה מחקרים וזה ידוע, מפני שזה נושא אסור כאן בפורום אני לא אפרט בנוגע לזה.

אני יודע על מה אתה מדבר אבל אם תבדוק שוב אתה תיראה שלא כולם חיביים,
תיכנס לאתר *** משם ראיתי את זה (אני מדבר על פרו הורמונים)

ולבעל האשכול בן כמה אתה, זה חשוב למה אם אתה צעיר זה לא ממש יעזור אתה יכול לנסות
Hyperdrol X2 עם mass fx קראתי שזה אחלה של שילוב,

עוד מעט אני מתחיל את זה,

ironman
22-09-08, 22:51
המוצר הזה ספציפי הוא לא פרו הורמון צאו מהסרט והוא לא צריך שום pct בשבילו
אני גם בספק הוא יעשה משהו

senate
23-09-08, 01:30
אני קרוב ל 30

איזה מוצר יכול להיות טוב לעליה במאסה ממה שאני יכול להשיג בחו'ל שנימצאים על המדף כמו ב bb
(מוצרים מעבר לאבקת חלבון/קריאטין/ניטרקס.)

HardCor3
23-09-08, 02:33
אני קרוב ל 30

איזה מוצר יכול להיות טוב לעליה במאסה ממה שאני יכול להשיג בחו'ל שנימצאים על המדף כמו ב bb
(מוצרים מעבר לאבקת חלבון/קריאטין/ניטרקס.)

אין לך הרבה מעבר לכך במדף "הטבעי".

senate
23-09-08, 06:33
מה כן יש ?

HardCor3
23-09-08, 12:07
מה כן יש ?

מוצרים כמו שפירסמת מעודדי טסטוסטרון,מעודדי הורמון גדילה.

adimenia
23-09-08, 13:38
כל צריכה של הורמון ממקור חיצוני תפסיק את הייצור הטבעי בגוף ולאחר סיום הסייקל יש אי איזון הורמוני ולכן יש צורך
ב PCT זה נכון לגבי כל הורמון אנדרוגני כגון טסטורון לגבי המוצר הנ"ל כמו שאמרי המרכיב העקרי זה tribulus שזה בסך הכל צמח אני ממש בספק אם זה יעזור מאופן משמעותי אם בכלל אתה יכול לבדוק מוצרים של anabolic extreme כגון 3-AD ו MASSFX שהם מוצרים טובים מניסיון אבל צריך PCT

itaiprz1
23-09-08, 14:03
כל צריכה של הורמון ממקור חיצוני תפסיק את הייצור הטבעי בגוף ולאחר סיום הסייקל יש אי איזון הורמוני ולכן יש צורך
ב PCT זה נכון לגבי כל הורמון אנדרוגני כגון טסטורון לגבי המוצר הנ"ל כמו שאמרי המרכיב העקרי זה tribulus שזה בסך הכל צמח אני ממש בספק אם זה יעזור מאופן משמעותי אם בכלל אתה יכול לבדוק מוצרים של anabolic extreme כגון 3-AD ו MASSFX שהם מוצרים טובים מניסיון אבל צריך PCT

שום pct אל תבלבל אותו,
אם אתה לא מבין תקרא על זה טוב טוב ואז תחזור,
לmass fx לא צריך pct אבל לad-3 כן צריך pct,

adimenia
23-09-08, 14:14
זה מה שאמרתי ואם תקרא תבין שאם אתה עושה stack של 3-AD ו MASSFX אתה צריך PCT כי 3-AD זה פרוהורמון

boris19
23-09-08, 14:17
זה מה שאמרתי ואם תקרא תבין שאם אתה עושה stack של 3-ad ו massfx אתה צריך pct כי 3-ad זה פרוהורמון

mass fx זה לא פרו הורמון, ולא מצריך שום ptc, למה לך לשלב אותו יחד עם ad-3, איזה תועלת תצא לך מזה ?

בכל מקרה הוא כן מצריך ptc, נ.ב של איזה חברה ?

itaiprz1
23-09-08, 14:32
זה מה שאמרתי ואם תקרא תבין שאם אתה עושה stack של 3-ad ו massfx אתה צריך pct כי 3-ad זה פרוהורמון

אם אתה עושה את שניהם ביחד אז כן חשבתי היתכוונתה כל אחד לחוד,

adimenia
23-09-08, 14:43
למה לשלב את שניהם?! כדי לקבל תוצאות טובות יותר תכנס לאתר של anabolic extreme ותקרא בידיוק למה הם ממליצים לשלב דרך אגב יש עוד מוצר שאפשר לשלב שניקרא hypodrol X2 שהוא anti aromatse טבעי שמונע את ההמרה של טסטסטורון לאסטרוגן ועוד פעם אם לא הייתי ברור ברגע שאתה לוקח סטרואיד או פרו הורמון הדבר מצריך PCT לא משנה אם אתה לוקח ביחד עוד מוצר שלבדו לא מצריך PCT עצם העניין שהכנסת לגוף הורמון ממקור חיצוני הגוף יפסיק או יאט את היצור הטבעי באם לא לעשה PCT לאחר הסייקל יהיה אי איזור הורמונלי ואתה תאבד את כל המסה שהסגת במהלך הסייקל ועוד תופעות לוואי אנדרוגניות כגון ירידה בדחף המיני וכו' (למרות שזה יותר נוגע לסטרואידים)

itaiprz1
23-09-08, 14:49
למה לשלב את שניהם?! כדי לקבל תוצאות טובות יותר תכנס לאתר של anabolic extreme ותקרא בידיוק למה הם ממליצים לשלב דרך אגב יש עוד מוצר שאפשר לשלב שניקרא hypodrol X2 שהוא anti aromatse טבעי שמונע את ההמרה של טסטסטורון לאסטרוגן ועוד פעם אם לא הייתי ברור ברגע שאתה לוקח סטרואיד או פרו הורמון הדבר מצריך PCT לא משנה אם אתה לוקח ביחד עוד מוצר שלבדו לא מצריך PCT עצם העניין שהכנסת לגוף הורמון ממקור חיצוני הגוף יפסיק או יאט את היצור הטבעי באם לא לעשה PCT לאחר הסייקל יהיה אי איזור הורמונלי ואתה תאבד את כל המסה שהסגת במהלך הסייקל ועוד תופעות לוואי אנדרוגניות כגון ירידה בדחף המיני וכו' (למרות שזה יותר נוגע לסטרואידים)

mass fx + hypodrol X2 אמור להיות משהוא מפוצץ,
יש על זה הרבה תגובות טובות הבעיה היא המחיר , לכן אני ינסה mass fx לבד ואני יפתח על זה לוג שיראו איך זה,

adimenia
23-09-08, 15:10
בתור אחד שלקח את שלושתם אני יכול להגיד שזה אחלה stack תוצאות ממש יפות מומלץ

HardCor3
23-09-08, 15:27
mass fx + hypodrol X2 אמור להיות משהוא מפוצץ,
יש על זה הרבה תגובות טובות הבעיה היא המחיר , לכן אני ינסה mass fx לבד ואני יפתח על זה לוג שיראו איך זה,

יש לחברת אנאבוליק אקסטרים מוצר שנקרא Advanced PCT שמומלץ לשלב אותו עם כל מוצר אחר שלהם כדי לשמר את התוצאות.

adimenia
23-09-08, 15:32
אכן כן advanced pct חייב להילקח בחשבון

HardCor3
23-09-08, 15:34
אכן כן advanced pct חייב להילקח בחשבון

רשמת שהיית מרוצה מן המוצרים תוכל לרשום במה זה התבטא?
בנוגע לאתר של אנאבוליק אקסטרים ,הם ממליצים על שילוב של 3 מוצרים ביניהם lean fx והמוצר לא נמצא ברשימת המוצרים.

adimenia
23-09-08, 15:43
זה התבטא ברמות כח גבוהות ועליה של מסת שריר נקי זה לא יהפוך אותך לסופר מן זה לא סטרואידים אבל אני בהחלט יכול לדווח על עליה של 3-4 קילו שריר נקי ומראה "קשיח" בתקופה של הסייקל (12 שבועות) זאת לאחר הגעה של מישור מעצבן שלא יכולתי לצאת ממנו ה-stack הזה ממש עזר לי לשבור את המישור עוד פעם אין לצפות לעליה של 20 קילו במשקלים אבל תוספת הכח בהחלט מורגשות לגבי ה-lean fx אפשר לקחת אבל זה יותר מוצר חיטוב שלהם מאשר מסה עם כבר הייתי הולך על Trisorbagen שמגביר את הספיגה של 3-ad ומאריך את ה- half life שלו

ironman
23-09-08, 18:34
אני ממליץ על המוצרים של ams הם טובים בטוחים והתוצאות נשמרות איתך שלא כמו פרו סטרואידים שמיועדים לטווח קצר בשל רעילותם.

ArschGesicht
23-09-08, 19:02
אני ממליץ על המוצרים של ams הם טובים בטוחים והתוצאות נשמרות איתך שלא כמו פרו סטרואידים שמיועדים לטווח קצר בשל רעילותם.

איך זה שלמוצרים שלהם אין תוית כלשהי מגיל מסויים?
אני משער שצריך להיות בן 18\21 להשתמש בהם לא?

ironman
23-09-08, 19:52
איך זה שלמוצרים שלהם אין תוית כלשהי מגיל מסויים?
אני משער שצריך להיות בן 18\21 להשתמש בהם לא?

יש דווקא וכנס לאתר שלהם יש שם סטאקים טובים יש לי חבר שהתנסה גם והתוצאות טובות.
בעיקרון לא ממולץ לאנשים מתחת ל21 לגעת בדברים אילו.

adimenia
23-09-08, 20:35
המוצרים של AX הם לא c17 alpha alkylated ואינם רעילים לכבד בכל מקרה 10-12 שבועות סייקל לא
יגרמו נזק משמעותי

ironman
23-09-08, 23:11
המוצרים של AX הם לא c17 alpha alkylated ואינם רעילים לכבד בכל מקרה 10-12 שבועות סייקל לא
יגרמו נזק משמעותי

רק בכיס

adimenia
24-09-08, 09:22
כמו רוב התוספים אחי:)