PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום לכלום.

tomer55
22-09-08, 19:12
שלום לכלום שמי תומר ,אני חדש פה מי שלה מכיר השתתפתי במר ישראל החטוב ודורגתי במקום השני הגעתי לפה דרך אביב (הניגרי) בטוח שכולכים מיכרים.. ואני שמח להיות חבר בפורם.

HardCor3
22-09-08, 19:16
ברוך הבא :bye1:

HardCor3
22-09-08, 19:16
למי שלא יודע מדובר בבחור הזה:

http://www.zix.co.il/images/z-780087.JPG

arbel2
22-09-08, 19:17
קבל תואר מתחרה במתנה :)
מקווה לראות אותך כותב פה הרבה

buzaglo
22-09-08, 20:35
ברוך הבא לפורום!

The Sun
22-09-08, 21:02
נראית מצויין בתחרות! ברוך הבא!

UltraShay
22-09-08, 21:07
נראה טוב , ברוך הבא :) מקווה שתתרום לנו מהידע שלך.

tipakess
22-09-08, 21:07
ברוך הבא אחי

Holy_Templar
22-09-08, 21:08
שלום לכלום שמי תומר ,אני חדש פה מי שלה מכיר השתתפתי במר ישראל החטוב ודורגתי במקום השני הגעתי לפה דרך אביב (הניגרי) בטוח שכולכים מיכרים.. ואני שמח להיות חבר בפורם.

ברוכים הבאים אח יקר :) אנו שמחים שהצטרפת למשפחה הקטנה שלנו בישראלבודי :)

עוד אחד תמיד יותר נחמד ובמיוחד אם אתה מתחרה ... כבוד! :)

talll
22-09-08, 21:09
ברוך הבא אחינו נחמד שמתחיל להיות יותר ויותר מתחרים הרמה רק תעלה :)

האדמור
22-09-08, 21:15
ברוך הבא לפורום איש עם גנטיקה מעולה!

חברים, תומר בחור זהב, הכרתי אותו רק ביום התחרות, ישבנו בקפיטריה ושוחחנו קצת, תומר ביקש ממני לצבוע אותו ומיד התנדבתי כי מי כמוני יודע כמה קשה להיות במצב לפני תחרות לא מוכן וללא עזרה.
זו תחרות ראשונה שלו והרגשתי את הפרפרים בבטנו ואיתם גם החחשות מלהיות בפעם הראשונה על הבמה לאור הזרקורים, הוא לקח את המקום השני בכבוד בזכות גנטיקה ופרופורציות טובות! שוחחתי איתו השבוע והוא קיבל ממני טיפים, בקשתי ממנו שידחוף את עצמו קדימה בתחום כדי לקבל מאסה ועובי שחסרים לו כמובן ואכן התרשמתי שזו תהיה דרכו.
הבנתי ממנו שארבל הכין אותו לקראת התחרות ויש לציין שאכן הגיע מוכן-הכבוד לארבל!

אז תומר ברוך הבא לפורום ואני שמח שהצטרפת ומקווה שתהיה פעיל!

or16
22-09-08, 21:17

אני לפחות זוכר אותך יצא לנו לדבר אישתו של אמנון אמרה לך שאתה לא ניראה ב 25 שאתה ניראה פחות אז יתבאסתה באתה אמרתה לי איזה באסה מה שהיא אמרה .. חתמתה אצלי גם תופס יעני שאתה מחוייב להישאר באיגוד נאבא אם אתה זוכר אחי..

וברוך הבא ...וניראתה ממש טוב כול הכבוד,!!!!

ניגרי ענק
22-09-08, 21:42

חברים, תומר בחור זהב, הכרתי אותו רק ביום התחרות, ישבנו בקפיטריה ושוחחנו קצת, תומר ביקש ממני לצבוע אותו ומיד התנדבתי כי מי כמוני יודע כמה קשה להיות במצב לפני תחרות לא מוכן וללא עזרה.
זו תחרות ראשונה שלו והרגשתי את הפרפרים בבטנו ואיתם גם החחשות מלהיות בפעם הראשונה על הבמה לאור הזרקורים, הוא לקח את המקום השני בכבוד בזכות גנטיקה ופרופורציות טובות! שוחחתי איתו השבוע והוא קיבל ממני טיפים, בקשתי ממנו שידחוף את עצמו קדימה בתחום כדי לקבל מאסה ועובי שחסרים לו כמובן ואכן התרשמתי שזו תהיה דרכו.

קבל תיקון: מי שהכין את תומר מא עד ת היה ידידנו הנקניק הגדול מכולם גיל גרנות.
תומר ברוך הבא לפורום, אני רוצה לראות אותך כותב פה הרבה.
כבר דואג לך לתמונה טובה בסמלון, מגיע כבוד.
חברים למי שלא יודע, תומר מתאמן הרבה מאוד שנים אבל לא היה לו מושג בתזונה בהבדלים בין מאסה וחיטוב.
הוא בנה בסיס טוב, וכאשר ניגש לגיל וביקש לעשות חיטוב לקיץ עלה רעיון להעלות אותו להתחרות בפיטנס.
כפי שראיתם זה היה רעיון מוצלח ביותר.
אני מאמין ויודע שתומר ייקח צעד קדימה יעלה מאסה ויהפוך לבאדיבילדר של ממש.
הצעתי לו שייקח שנתיים לפחות כדי להוסיף בשר, אני מקווה שישמע לי, למרות שחיידק התחרויות דבר בו וכבר הבנתי שבכוונתו לנסות להתחרות שוב בשנה הבאה.

האדמור
22-09-08, 21:52
חברים למי שלא יודע, תומר מתאמן הרבה מאוד שנים אבל לא היה לו מושג בתזונה בהבדלים בין מאסה וחיטוב.
הוא בנה בסיס טוב, וכאשר ניגש לגיל וביקש לעשות חיטוב לקיץ עלה רעיון להעלות אותו להתחרות בפיטנס.
הצעתי לו שייקח שנתיים לפחות כדי להוסיף בשר, אני מקווה שישמע לי, למרות שחיידק התחרויות דבר בו וכבר הבנתי שבכוונתו לנסות להתחרות שוב בשנה הבאה.

קבלו תיקון
:whistle:נכון, התבלבלתי....אכן נזכרתי שבעצם גיל הכין אותו ולתפארת ,היינו שם בשולחן כמה חברה וכל אחד דיבר ודיבר וכנראה שזה מה שהבנתי....

:boxing:כל הכבוד לגיל גרנות ומקווה שלא עשיתי עוול לאף אחד.
ותודה לך ניגרי על שהסבת את תשומת ליבי.

arbel2
22-09-08, 22:16
אתם מתבלבלים,אני בסך הכל עזרתי בהכנה של רפי בכל מה שקשור לפוזינג :)

עלוש
22-09-08, 22:21
ברוך הבא לפורום :)

Jones
22-09-08, 23:12
ברוך הבא איש...

afarsek
22-09-08, 23:24

אתה דומה לרוס מחברים בתמונה הזאת

HardCor3
22-09-08, 23:26

אביב מה בנוגע לתומר אתה עוזר לו בתהליכי התקרנפות? :rolleyes:

Raffib
23-09-08, 09:34

ברוך הבא איש.
מה שלומך ?
שיחקת אותה בתחרות, כל הכבוד !
שמח לראות אותך כאן בפורום.

ניגרי ענק
23-09-08, 09:37
אביב מה בנוגע לתומר אתה עוזר לו בתהליכי התקרנפות? :rolleyes:

אני לשירותו בהחלט, והוא יודע את זה - אבל הוא יצטרך לקבל מספר החלטות אסטרטגיות אם באמת ירצה להתקדם, וזה תלוי בעיקר בו.
אני סבור שאדם חייב לסמן מטרה ולתכנן רחוק - רק ככה מגשימים.
כדוגמא, אני כבר מתוכנן טוב טוב שנתיים קדימה...

oz64
23-09-08, 09:41
ברוך הבא ובהצלחה :)

HardCor3
23-09-08, 12:14
אני לשירותו בהחלט, והוא יודע את זה - אבל הוא יצטרך לקבל מספר החלטות אסטרטגיות אם באמת ירצה להתקדם, וזה תלוי בעיקר בו.
אני סבור שאדם חייב לסמן מטרה ולתכנן רחוק - רק ככה מגשימים.
כדוגמא, אני כבר מתוכנן טוב טוב שנתיים קדימה...

שנתיים?
פשש לאן אתה רוצה להגיע :sbb4:

דנידין
23-09-08, 12:46
ברוך הבא! נקווה שתתרום לאתר מהידע שלך,נראה מצויין

ניגרי ענק
23-09-08, 21:38
שנתיים?
פשש לאן אתה רוצה להגיע :sbb4:

:yup::yup::yup:

UltraShay
23-09-08, 21:59