PDA

צפה בגרסא המלאה : בשביל מה צריך לעבוד על כתפיים?

bolt
22-09-08, 23:25
אני לא מבין את זה הרי באימון חזה הכתף עובדת חזק מאוד במיוחד כשעושים תרגילים כמו דחיקה בשיפוע חיובי , גם בחלק מתרגילים הגב אפשר להרגיש לא רע את הכתפיים אז מה זה שווה אחרי זה עוד לאמן כתפיים בנפרד כשזה גם לא נחשב בכלל לשריר גדול? זה לא בערך כמו לאמן אמות ?
נגיד אני אחרי בנץ' פרס מאסיבי לא מסוגל בכלל להרים את הכתף אחרי זה בשביל לעשות סטים של כתף , אפילו עם משקל של 2.5 קילו הכתף שלי לא מסוגלת להתרומם מרב שהיא עבדה כל כך חזק באימון חזה...
מה דעתכם?

The-One
22-09-08, 23:29
למה אתה מאמן ידיים זה עובד חזק מאוד בגב שאלה מפגרת מאוד אחי..

צריך להביא לכתף גירוי ישיר וזה הרבה יותר יעיל מאשר לעשוץ תרגילים אחרים (גירוי עקיף).

king l8
22-09-08, 23:29
זהזה לא קשור אחי כמו שאתה עובד על כל שריר ..אז אתה עובד גם עליו ! ואתה לא צריך להרגיש כל כך חזק את הכתפיים באימון חזה

bolt
22-09-08, 23:33
זהזה לא קשור אחי כמו שאתה עובד על כל שריר ..אז אתה עובד גם עליו ! ואתה לא צריך להרגיש כל כך חזק את הכתפיים באימון חזה

איך אפשר לא להרגיש את הכתף בדחיקה ב30 מעלות למשל? מרגישים אחושרמוטה

Cookie
23-09-08, 00:18
אתה לא מסוגל להרים אותה בגלל חומצות החלב
אתה לבד לא יכול לקבוע עד כמה האימון אפקטיבי לפי הרגשה
מה גם שכל בן אדם מתפתח אחרת,יש כאלו שהאמות שלהם תאומים וכל שריר אחר גודלים מצויין גם מתרגילים אחרים
למשל אלון סיקס פאק כמעט לא מאמן כתפיים לפי מה שאני זוכר,ותראה את הכתפיים שלו,אבל אתה לא סיקס פאק נכון?
אם אתה רואה שהאימונים מהחזה+גב מספיקים לכך,אז שיהיה לך בכיף

itaiprz1
23-09-08, 00:28
אתה לא מסוגל להרים אותה בגלל חומצות החלב
אתה לבד לא יכול לקבוע עד כמה האימון אפקטיבי לפי הרגשה
מה גם שכל בן אדם מתפתח אחרת,יש כאלו שהאמות שלהם תאומים וכל שריר אחר גודלים מצויין גם מתרגילים אחרים
למשל אלון סיקס פאק כמעט לא מאמן כתפיים לפי מה שאני זוכר,ותראה את הכתפיים שלו,אבל אתה לא סיקס פאק נכון?
אם אתה רואה שהאימונים מהחזה+גב מספיקים לכך,אז שיהיה לך בכיף

בדיוק, אם תמרגיש שהם מגורות מספיק אל תעשה ,

bolt
23-09-08, 00:28
השאלה היא מה באמת תהיה התועלת לעשות אימון לכתפיים אחרי שהן מתעייפות כל כך מהאימון חזה? זה נראה לי לא יעיל פשוט נראה לי שאני אפסיק עם זה...

Cookie
23-09-08, 00:40
השאלה היא מה באמת תהיה התועלת לעשות אימון לכתפיים אחרי שהן מתעייפות כל כך מהאימון חזה? זה נראה לי לא יעיל פשוט נראה לי שאני אפסיק עם זה...

אתה עובד על חזה וכתפיים באותו אימון?
למה שלא תעביר את הכתפיים ליום אחר?

bolt
23-09-08, 00:46
כן , באותו אימון עובד על שניהם. בעייה בשבילי להזיז ליום אחר כי אז יהיו התנגשויות ...

RappiN
23-09-08, 01:08
יש לך אפשרות אם אתה עובד abc לעבוד באימון אחד כתפיים + רגליים, ואז בשום מצב אין לך התנגשויות.
או שלחילופין כשאתה עובד ab, פשוט תעשה מרווח של יום אחד בין a ל-b, ואז הכתפיים מתאוששות.
אבל במצב הזה אהת צריך לבצע חלוקה מחדש של האימונים - יותר בסגנון של a - חזה, קדמית, רגליים
b - גב, אחורית, כתפיים.