PDA

צפה בגרסא המלאה : טוב חברה בקרוב חורף והגיע הזמן להפציץ אז התיעצות תוספי תזונה ח חכנסו.

The-One
25-09-08, 00:44
בקרוב חורף אנשים אני רוצה לתת תנשמה לחזור אחרי חורף שונה טוב אז קודם כל ברור שאני במאסה אני רציתי בהתחלה לקנות גיינר פעם אחת קניתי סריוס מאס השתשמתי בוא עליתי 3-4קילו שזה אחלה והכול אבל זה נגמר אחרי חודש וחצי בערך אז קודם כל נתונים שלי כיום
ד.א שהתחלתי להתאמן שקלתי 55 עליתי 12 קילו ב 5 וחצי חודשים שמתוכם 3חודשים אימון רציני בערך
משקל 67
גובה 181

טוב אז ככה אני חושב אישית לקנות קריאטין מונו +אבקת חלבון אופטמיום השאלות שלי כאלה הקריאטין הזה טוב? הוא עובד עליכם איך אתם מרגישים איתו ?:) למי שמשתמש או השתמש..

אז חברה מה אתם ממליצים לי לקנות שוב פעם גיינר שיגמר אחרי חודש לא חבל?:] או שאתם ממליצים תשיטה להכנת גיינר ביתי עם אבקת חלבון(מה עידף אופטמיום או צאמפיון )? מה אתם אומרים על שילוב קריאטין זה יעזור?:)

אשמח לעצות באמת שזה חשוב לי למה אני הולך לתת תנשמה שלי בחצי שנה הקרובה ואז לעלות תמונות ותראו תשינוי כי אני באמת יעשה הכול אבל הכול כדי להתקדם.

odedik
25-09-08, 00:55
בשבילך רק גיינר עזוב תאבקת חלבון ... אתה 67 קילו בנאדם ...

itaiprz1
25-09-08, 01:14
בקרוב חורף אנשים אני רוצה לתת תנשמה לחזור אחרי חורף שונה טוב אז קודם כל ברור שאני במאסה אני רציתי בהתחלה לקנות גיינר פעם אחת קניתי סריוס מאס השתשמתי בוא עליתי 3-4קילו שזה אחלה והכול אבל זה נגמר אחרי חודש וחצי בערך אז קודם כל נתונים שלי כיום
ד.א שהתחלתי להתאמן שקלתי 55 עליתי 12 קילו ב 5 וחצי חודשים שמתוכם 3חודשים אימון רציני בערך
משקל 67
גובה 181

טוב אז ככה אני חושב אישית לקנות קריאטין מונו +אבקת חלבון אופטמיום השאלות שלי כאלה הקריאטין הזה טוב? הוא עובד עליכם איך אתם מרגישים איתו ?:) למי שמשתמש או השתמש..

אז חברה מה אתם ממליצים לי לקנות שוב פעם גיינר שיגמר אחרי חודש לא חבל?:] או שאתם ממליצים תשיטה להכנת גיינר ביתי עם אבקת חלבון(מה עידף אופטמיום או צאמפיון )? מה אתם אומרים על שילוב קריאטין זה יעזור?:)

אשמח לעצות באמת שזה חשוב לי למה אני הולך לתת תנשמה שלי בחצי שנה הקרובה ואז לעלות תמונות ותראו תשינוי כי אני באמת יעשה הכול אבל הכול כדי להתקדם.

הכנת גיינר ביתי עדיף בהרבה,
1.יותר זול בהרבה
2.זה לתקופה לא מוגבלת, לא עוד להעלות 4 קילו ולעצור ,
3.הרבה פחמימות לי אישית יוצא לי איזה 300 פחמימות ליום רק מהגיינר הביתי שלי,

ובקשר לקריאטין את זה תשכול אחרי שתתחיל לאכול,

The-One
25-09-08, 01:16
הכנת גיינר ביתי עדיף בהרבה,
1.יותר זול בהרבה
2.זה לתקופה לא מוגבלת, לא עוד להעלות 4 קילו ולעצור ,
3.הרבה פחמימות לי אישית יוצא לי איזה 300 פחמימות ליום רק מהגיינר הביתי שלי,

ובקשר לקריאטין את זה תשכול אחרי שתתחיל לאכול,

תודה על התגובה מה אתה מוסיף לגיינר הביתי שלך שיוצא לך ערכים טובים אחי אשמח לעצות..

haas
25-09-08, 01:21
עזוב גיינר זה לא שווה את הכסף לטעמי במיוחד שאתה עוד לא שוקל 100 קילו והצריכה הקלורית שלך עדיין לא אמורה להיות בשמיים.
זה הרבה יותר פשוט ממה שאתה עושה את זה סהכ תדחוף לבטן הרבה שיבולת שועל בתוספת כל הדברים החשובים כמו גבינות (בשביל החלבון והסידן) , ירקות ופירות (בשביל הויטמנים והסיבים), בשר (בשביל הברזל והחלבון) ובטח יש עוד כמה דברים ששכחתי אבל זה בעיקרון מה שחשוב ...
אם קשה לך להגיע לכמות החלבון היומית שאתה צריך אז תקנה אבקת חלבון וזהו...לא צריך להסתבך עם הוצאות מיותרות שסתם קורעות לך את הכיס .

tal_s
25-09-08, 02:07
אתה יכול להוסיף מליון דברים לגיינר
לדוגמא: שיבולת שועל, חמאת בוטנים,אגוזים,חלב,קוטג,פירות,סוכר ענבים, מלטודקסטרין,פירות יבשים,אבקת קקאו, דבש.
ויש עוד מלא דברים שאפשר להוסיף, כמובן לא הכל ביחד אחרת יהיה טעם של חרא :)
לגבי קריאטין, אני ממליץ לך לקנות, זה עוזר בהתאוששות ובכח:)

The-One
25-09-08, 15:08
:boxing:עוד עצות חברה?

doldol360
25-09-08, 15:57
סעמק רק אני עוד תקוע בחיטוב.. :(

Bono
25-09-08, 16:03
אתה יכול להוסיף מליון דברים לגיינר
לדוגמא: שיבולת שועל, חמאת בוטנים,אגוזים,חלב,קוטג,פירות,סוכר ענבים, מלטודקסטרין,פירות יבשים,אבקת קקאו, דבש.
ויש עוד מלא דברים שאפשר להוסיף, כמובן לא הכל ביחד אחרת יהיה טעם של חרא :)לגבי קריאטין, אני ממליץ לך לקנות, זה עוזר בהתאוששות ובכח:)

זו העצה הכי טובה.. חבל על הכסף של הגיינר.

The-One
25-09-08, 16:55
זו העצה הכי טובה.. חבל על הכסף של הגיינר.

הקיצר אתם אומרים אבקת חלבון+ש"ש סוכר ענבים ...?

Bono
25-09-08, 17:03
אבקת חלבון+ ש"ש \ מולטידקסטרין (או איך שלא קוראים לזה..)+ חלב+ אפשרות לתוספות(פירות יבשים\ דבש מה שבא לך בטוב בשיק הזה...)

סאראמאגו
25-09-08, 17:16
בשבילך רק גיינר עזוב תאבקת חלבון ... אתה 67 קילו בנאדם ...

+1 ...

Rendi Orton
25-09-08, 17:36
אתה עוד לא צריך קריטאין פשוט תאכל ותעלה הרבה במשקלי עבודה,רק כשתתחיל להתקע תקח קריטאין.

sagif
25-09-08, 18:04
אחי רק רציתי להגיד שיהיה לך בהצלחה ..
תתאמן חזק, תאכל הרבה ואתה תעלה
אני התחלתי עם 65 על 1.82 והיום אני 72.5 אחרי כמעט 5 חודשים

blackbimer
25-09-08, 22:16
איזה טעם קנית את החלבון שזה יצא טעים עם השבולת?

coacher
26-09-08, 08:45
לי ניראה שהתחיל החורף איפו שאני גר יש כבר גשם

ואני החורף הזה רוצה להגיע למשקל 60-63 ואז חיטוב ואני מאושר

king l8
26-09-08, 13:40
לי ניראה שהתחיל החורף איפו שאני גר יש כבר גשם

ואני החורף הזה רוצה להגיע למשקל 60-63 ואז חיטוב ואני מאושר

מהה??? מה המשקל שלך שאתה רוצה להגיע רק עד 60-63??

Bono
26-09-08, 14:12

מאיפה אתה קובע שזה "רק"? אתה יודע כמה הוא שוקל עכשיו?( לא שאני יודע אבל יכול להיות גם50)

coacher
26-09-08, 16:18

55 קילו
אבל אני 158~אולי 160

king l8
26-09-08, 17:56
מאיפה אתה קובע שזה "רק"? אתה יודע כמה הוא שוקל עכשיו?( לא שאני יודע אבל יכול להיות גם50)

כי הוא אמר שהוא עושה אחרי זה חיטוב !..

coacher
26-09-08, 18:35
כי הוא אמר שהוא עושה אחרי זה חיטוב !..

מה הבעיה עם זה? אני מגיע למשקל 60-63 ודופק חיטוב
איפו הבעיה זאת?

תחשוב שאני יהיה 160 על 60-63 קילו
לא מספיק?

king l8
26-09-08, 19:45
מה הבעיה עם זה? אני מגיע למשקל 60-63 ודופק חיטוב
איפו הבעיה זאת?

תחשוב שאני יהיה 160 על 60-63 קילו
לא מספיק?

סבבה אחי ... לא ידעתי מה הגובה שלך

coacher
26-09-08, 20:20
עם זה אני ממליץ לך לקנות קריאטין מונו של צ'מפיון..........

.

אחי השתמשתה בקראטין של צ'מפיון? אם כן איך הוא כי אני רוצה לקנות ואני יסמך לקבל חוות דעת ממישהו שהשתמש

אני מתלבט בין הצמפיון ל ניצ'רס בסט

סבבה אחי ... לא ידעתי מה הגובה שלך

בקטנה אחי