PDA

צפה בגרסא המלאה : צ'יטינג

Hava
26-09-08, 02:41
קורה לכם לפעמים שאתם פשוט נטרפים על אוכל ובמיוחד על מתוק?
החזקתי את עצמי כל כך טוב במשך שבועיים ,הרגשתי איך אני מתחטבת והיום בהרמת כוסית בעבודה שלי טעמתי מכל עוגה אפשרית (והיו לא מעט) שהטבחיות התותחיות שלנו אפו....
זה קורה לכולם או ש רק אני מתרסקת טוטלית ככה?

senate
26-09-08, 02:49
מה קורה חווה ?

מה אתה רוצה שנענה לך ? למי זה כן קורה ולמי לא ? זה תלוי בחולשות של כל אחד.

אני במקומך לדוגמא הייתי מחזיק מעמד ואולי הייתי טועם כפית אחת, אבל אם זה היה פיצות ולא עוגות אז הייתי רוצח מישהו.

Hava
26-09-08, 02:54
זהו שאני לא נמשכת כל כך לממתקים
אבל כשאני מקזזת בפחמימות לתקופות יש לי משברים כאלה
איך למזער את הנזק לאחר מכן?לעשות קרדיו על הבוקר,לקזז בפחמימות יום למחרת, מה???

adilevy
26-09-08, 03:03
זהו שאני לא נמשכת כל כך לממתקים
אבל כשאני מקזזת בפחמימות לתקופות יש לי משברים כאלה
איך למזער את הנזק לאחר מכן?לעשות קרדיו על הבוקר,לקזז בפחמימות יום למחרת, מה???

The first thing you need to understand is DONT FEEL BAD ABOUT EATING JUNK,because it will become a cycle of eating crap and then doing cardio for2-hours the next day to burn the calories,so you dont want to develop an eating disorder.now,the second thing,if you are on a low carb diet for a while-then once a week of splurging with sugar will not kill you-just DONT OVER EAT.you need to incoperate some fiber in your diet to keep you a little full and to cut the cravings for those carbs.just try not to eat any carbs at night.

Hava
26-09-08, 03:09
תודה רבה!

adilevy
26-09-08, 03:20
!your welcome

reshos123
26-09-08, 03:56
אני אוכל כל היום בכל שעה
אבל לא יודע מה כזה טוב במתוקים - זה לא תמיד טעים ובטח לא משביע

אני גם על הבוקר אוהב לאכול מקדונאלדס וסטייקים אבל מתוקים זאת מחלה שאני מאוד שמח שאין לי - אין בזה כלום גם ככה

adilevy
26-09-08, 04:33
אני אוכל כל היום בכל שעה
אבל לא יודע מה כזה טוב במתוקים - זה לא תמיד טעים ובטח לא משביע

אני גם על הבוקר אוהב לאכול מקדונאלדס וסטייקים אבל מתוקים זאת מחלה שאני מאוד שמח שאין לי - אין בזה כלום גם ככה

Your a lucky guy,a lot of people are sugar addicts...

Philip1123
26-09-08, 10:37
אני בהחלט יכול להזדהות. גם אני לא כזה פריק של ממתקים ביום יום, אבל כשאני נמצא בחיטוב ושבוע לא הכנסתי כמעט פחמימה לפה, ברגע שמאיפשהו צצים ממתקים (כמו בעבודה בחגים למשל) אני מתקיף אותם כמו חייל קאמיקאזה יפני. זה בדיוק מה שקרה לי לפני יומיים כשעשו אצלנו תחרות עוגות. פשוט לא יכולתי להפסיק...
לגופו של עניין, צ'יט אחד, עצבני ככל שיהיה, פעם בשבוע-שבועיים הוא לא נוראי בכלל (אפילו יש האומרים שרצוי), והשפעתו מינימלית עד אפסית. בסה"כ אנחנו לא מתחרים מקצועיים, אז קחו דברים בפרופורציה

ואן דאם
26-09-08, 10:48
קורה לכולם . הגוף צריך גם מתוק לפעמים מה לעשות :)

coacher
26-09-08, 10:58
מקסימום אכלת עוגה אז תפחיתי את אותה כמות קלוריות מאוכל אחר

SiX PACK
26-09-08, 11:03
the first thing you need to understand is dont feel bad about eating junk,because it will become a cycle of eating crap and then doing cardio for2-hours the next day to burn the calories,so you dont want to develop an eating disorder.now,the second thing,if you are on a low carb diet for a while-then once a week of splurging with sugar will not kill you-just dont over eat.you need to incoperate some fiber in your diet to keep you a little full and to cut the cravings for those carbs.just try not to eat any carbs at night.

צודק במאה אחוז !

Hava
26-09-08, 11:15
כן אבל השפעה מינימלית של צ'יטים זה כשאתה מה שנקרא על "סוס"
כשחילוף חומרים שלך כה מהיר שזה נשרף בין רגע
אני לא מצליחה להוריד אחוזי שומן בגלל הצ'יטים האלה,זה קורה פעם בשבוע ובהתרסקות!!!
זה נראה כאילו אני עושה 2 צעדים קדימה ו 3 אחורה
טוב,היום אקצץ בפחמימות לגמרי
הדבר היחיחד שמנחם בהצ,יט הבא אחריו הוא פחות עוצמתי ןכבד

trx--->sus
26-09-08, 11:23
אין לי שום בעיה לעמוד במתוקים אני גם לא כל כך מת על עוגות

אבל אני לא יכול להשאר עדיף לסטייק/אסאדו/צלעות כבש וכו'

ואני מאוד אוהב בירות ויין

coacher
26-09-08, 12:30
the first thing you need to understand is dont feel bad about eating junk,because it will become a cycle of eating crap and then doing cardio for2-hours the next day to burn the calories,so you dont want to develop an eating disorder.now,the second thing,if you are on a low carb diet for a while-then once a week of splurging with sugar will not kill you-just dont over eat.you need to incoperate some fiber in your diet to keep you a little full and to cut the cravings for those carbs.just try not to eat any carbs at night.

יש לי שאלה

למה אתה תמיד כותב באנגלית? הרי אתה יודע עברית(כי אתה עונה על שאלה שכתובה בעברית)

UltraShay
26-09-08, 12:34
לזה את קורא צ'יט? כנסי לפוסט שפתחתי לפני כמה ימים http://www.israelbody.com/showthread.php?t=41562

ועכשיו לעיניננו..הגוף לא מוכנה וגם לא הנפש. צריכים פעם ב... לתת לו את הפינוק הזה. הכי חשוב שלא תשברי ותמשיכי לעבוד כמו שעבדת עד עכשיו והתוצאות יגיעו. הכל בראש

rosilio
26-09-08, 13:35
אממ כן בתאחלס זה קרה לי לפני איזה שבוע בנאפיס :-[

אני לא רואה את זה כזה נורא כי פשוט אחרי זה חזרתי לאותו משקל

אבל מותר מידי פעם צ'טינג אל תשכחי

blackbimer
26-09-08, 21:43
אני לפחות פעם בשבוע נופל מה לעשות אני בנאדם

הנה היום אכלתי בארוחה שחרי האימון 3 עופות וכוס וחצי אורז עם סלט היה מעולה הרשתי טוב מבחינה קלורית

ארוחה כמו שצריך (מסה) אחרי זה באב שלי הביא רוגלעכים חמים..נו מה אני יכול לעשות כוס עמק לא לקחת???

אז אם לא הייתי מקפיד הייתי אוכל איזה 2-4 כמו כולם בגלל שאני כן אכלתי אחד...

מה לעשות.

מתאמנת בפוטנציה
26-09-08, 23:03
קורה לכם לפעמים שאתם פשוט נטרפים על אוכל ובמיוחד על מתוק?
החזקתי את עצמי כל כך טוב במשך שבועיים ,הרגשתי איך אני מתחטבת והיום בהרמת כוסית בעבודה שלי טעמתי מכל עוגה אפשרית (והיו לא מעט) שהטבחיות התותחיות שלנו אפו....
זה קורה לכולם או ש רק אני מתרסקת טוטלית ככה?

קורה. לכל אחד יש את החולשה שלו. אני למשל נמצאת עכשיו על תפריט שצמצם באופן משמעותי
את צריכת הקפאין שלי :cry: ממיליון כוסות ביום, ירדתי לשתיים.וקשה לי. וקשה לי גם שאסור אלכוהול ב כ ל ל :nono: אבל יש לי מטרה, ובכל פעם שאני עומדת להישבר אני מזכירה לעצמי את המטרה שלי ושותה עוד כוס מים :sbb4:

אם החולשה שלך זה מתוקים, דאגי לכך שתמיד יהיה לך את "הרע במיעוטו" בהישג יד.
יש חטיף light של אנרג'י שיש בו משהו כמו 60 קלוריות והוא מאוד מתוק, כך שבעיתות לחץ את יכולה לתת ביס ואז השד לא כזה נורא. וגם אם נשברת פעם ב... זה לא כזה נורא, זה עדיין פחות ממה שהיית אוכלת "ברגיל".

עוד "פטנט" שאני משתמשת בו, אם יש משהו שממש ממש מגרה אותי (כמו ערימת סושי היום:bow:) אני עושה לזה "דמוניזציה" ומדמיינת את זה כמשהו מגעיל במיוחד ...לרוב זה עובד.

מתאמנת בפוטנציה
26-09-08, 23:03
אני לפחות פעם בשבוע נופל מה לעשות אני בנאדם

הנה היום אכלתי בארוחה שחרי האימון 3 עופות וכוס וחצי אורז עם סלט היה מעולה הרשתי טוב מבחינה קלורית

ארוחה כמו שצריך (מסה) אחרי זה באב שלי הביא רוגלעכים חמים..נו מה אני יכול לעשות כוס עמק לא לקחת???

אז אם לא הייתי מקפיד הייתי אוכל איזה 2-4 כמו כולם בגלל שאני כן אכלתי אחד...

מה לעשות.

3 עופות??:eek:
בלי עין הרע:wacko:

ואן דאם
26-09-08, 23:08
לא צריך לקחת כל כך ללב כל דבר טעים שאוכלים...
חיים פעם אחת אנשים צריך להנות מהחיים... מה כל הטעם בלשמור ולא להנות ?
ברור שאני לא אומר פה לרדת על 10 כוסות וודקה.. או על 10 חבילות שוקולד...
אבל פעם בשבוע מותר לשחרר תרסן פה ושם.. מקסימום מקזזים באירובי :) הכי חשוב זה להנות מהגוף , אבל לתת גם לו להנות קצת...

shahar123
27-09-08, 00:00
כחו לדגומא חזרתי אכשיו ממסעדה עם המשפחה חגגנו לאמא יום הולדת הרבצתי ים לחם עםמטבלים ואחר כך פיצה ענקית עם פפרוני והיה בא ים שמן זין היה לי כול כך טעים אבל אני כול כך מבואס אכשיו למרות שהתאמנתי היום ואחר כך נסעתי למסעדה בא לי למות מדכאון )-:

orel
27-09-08, 00:16
כחו לדגומא חזרתי אכשיו ממסעדה עם המשפחה חגגנו לאמא יום הולדת הרבצתי ים לחם עםמטבלים ואחר כך פיצה ענקית עם פפרוני והיה בא ים שמן זין היה לי כול כך טעים אבל אני כול כך מבואס אכשיו למרות שהתאמנתי היום ואחר כך נסעתי למסעדה בא לי למות מדכאון )-:
אז זה אומר לגבייך ולגבי החיים משהו, תחשוב טוב..
אתה לא מתחרה, אתה נער, מדי פעם אתה צריך תדברים האלה ליהנות מהחיים, אני בטוח שמבין החברים שלך אתה היחידי שתיכנס לדיכאון אחרי כזה דבר :bye1:

Hava
27-09-08, 02:17
לא חברים!!צריך לפתח כח רצון!!אחרת זה לא גישה מקצועית
תראו את סטס!!רק בזכות הרצינות שלו הוא זכה!!!
זה אופי של אלוף !
אסור להתפשר

shahar123
27-09-08, 13:18
אתה צודק במאה אחוז אין לי כוונה לעלות על במה בחיים ולהתחרות אבל כן יש את הרצון לשמור על צורה ... אין מה לעשות...

agrox
27-09-08, 16:24
כל המתוקים האלה זה רק נותן לך את הטעם בפה רק לכמה דקות.
אם אתה ממש רוצה תאכל קצת, אין צורך לאכול הרבה.
אני לא מתחבר לכל העניין הזה.

Hava
01-10-08, 01:48
אתה צודק במאה אחוז אין לי כוונה לעלות על במה בחיים ולהתחרות אבל כן יש את הרצון לשמור על צורה ... אין מה לעשות...

אני אישה