PDA

צפה בגרסא המלאה : לפני כניסתי לסייקל של פירות אסורים חחח אני מעדכן אותכם בתמונות חודש אחרי מר ישראל

Pro_XXL_Universe
26-09-08, 16:47
אני עומד להכנס לסייקל עצבני ואני רוצה להראות לכם תמונות שצלמתי של לפני אז ככה

נתונים:
אחוז שומן 15
היקף בייספס 51 וחצי
משקל 132 קילו
משקל בתחרות 120 קילו

פול מאסל(מוסט מוסקיולר)

http://img219.imageshack.us/img219/2466/img2081zl6.jpg

פרונט דאבל בייספס:

http://img54.imageshack.us/img54/5532/img2082hn6.jpg

פריסת גב מאחורה

http://img81.imageshack.us/img81/8048/img2084oi9.jpg

באק דאבל בייספס

http://img54.imageshack.us/img54/6418/img2087hl4.jpg

אללה סייקל מסה כוס אמא של כולם אני הולך להתמקד בסייקל הזה על איכות איכות איכות ועוד איכות!!!וגם אני אקח קצת קלן כדי לא להיות דאבה מדי חחחחחחח ובקיצור מה שאיאל יגיד אני עושה בלי לשאול הרבה שאלות:sbb4::sbb4::sbb4:

שתהיה לכולם שבת נהדרת ומקוה שהרשמתי אותכם
ותודה רבה לכל מי שפירגן לי בפוסטים האחרים השבוע אני מקוה להגיע לאיזה 150 קילו בסייקל הזה ולא להשמין כמו שנה שעברה להגיע גג ל16 17 אחוז לא מעבר לזה אני אוכל נקי ולא צריך צ'יטינג ואני בכלל לא חושב על זה.

שבת שלום שוב חבר'ה ולהיתראות אני עפתי

tipakess
26-09-08, 16:50
בהצלחה אחי
יש לך כוח רצון של סוס ני בטוח שתצליח

HardCor3
26-09-08, 16:52
בהצלחה שיהיה.

The Sun
26-09-08, 16:52
בהמה

לך תשתזף גלעד אתה נראה כמו ארטיק מסטיק עם הפסים האלה !

Pro_XXL_Universe
26-09-08, 16:56
בהמה

לך תשתזף גלעד אתה נראה כמו ארטיק מסטיק עם הפסים האלה !

מה לעשות חחחחחחחחחח עבדתי באבטחה בחוף ראשון שבועיים וחצי במתחם של תעשיה אוירית ואמרו לי להישאר אם גופיה כי אני מפחיד חחחחחחחחח :D:bye1:

Soprano
26-09-08, 16:57
רק בהצלחה אחינו.
שבת שלום גם לך :)

The Sun
26-09-08, 16:59
קיצר אתה בהמה עם פסים = אתה זברה

Rendi Orton
26-09-08, 17:00
אתה 15%שומן כרגע? לא הייתה 8% בתחרות? או שלא הבנתי :)
נראה פצצה אחי,טנק מרכבה

Philip1123
26-09-08, 17:02
גודל מרשים ביותר, אין מילים... אם יש מתחרה בארץ שיכול להגיע למימדים מפחידים, אפילו בלי סייקלים כלשהם, לדעתי זה אתה.

buzaglo
26-09-08, 17:07
נראה רחב וענק מאוד, שיהיה בהצלחה!

goldBEN
26-09-08, 17:09
מה לעשות חחחחחחחחחח עבדתי באבטחה בחוף ראשון שבועיים וחצי במתחם של תעשיה אוירית ואמרו לי להישאר אם גופיה כי אני מפחיד חחחחחחחחח :d:bye1:

האהאהאהאהאהאהאהא?!?!??!?!
כנס למסן דחוף

boris19
26-09-08, 17:09
כמה כוח רצון, כל הכבוד
למדת מהשנה שעברה, שעלית הרבה מאוד שומן ואת התוצאות של זה ראית בתחרות, או שלא הגעת חטוב מספיק או ייבש מספיק

שנה הבא בטוח תפציץ .

Fiberglass
26-09-08, 17:11
בהצלחה שיהיה עשית שיפור אדיר ואני מאמין שתעשה שיפור עוד הרבה יותר טוב הפעם בגלל שיש לך כוח רצון ממש חזק

Mr.Olimpia
26-09-08, 17:13
גלעד תגיד יש לך רישיון לידיים האלה ? כל יד נראה כמו מזוודה.
גדלתה בטירוףףף. בהצלחה בסייקל !

talvolik
26-09-08, 17:14
בן כנס למסן.. החלפת מסנג'ר תגיד ?

האדמור
26-09-08, 17:18
:sbb4: גילעד אתה ענק! לא יודע מה יהיה איתך בעוד כמה חודשים?! :rolleyes:אולי תהפוך לרחוב שלם שלא יהי בו מקום לאף אחד מלבדך :bye1:

Trenbolone
26-09-08, 17:23
פייייי איזה מפלצת אתה שתהיה בריא אחי
יאללה בהצלחה בסייקל אחי ;) ;) ;).

TAMIRSUS
26-09-08, 17:35
נראהה מעוללה
סליחה על הבורות אבל מזה סקייל :p

StaSus
26-09-08, 17:43
ידיים מרשימות ביותר !
גב לפנים , משהו חבל"ז !
בהצלחה!

eyalamzleg
26-09-08, 17:49
מרשים

Eliran_M
26-09-08, 17:55
אללללה גילעד סוס הולנדי

בהצלחה בסקייל אח שלנו תעלה תמונות של אחרי הסייקל ניראה תגדול העצום יותר

or16
26-09-08, 17:56
גילעד אחשלי .גבר.אתה יודע מה אני חושב דיברנו כול הכבוד אוהב אותך !

kristine_87
26-09-08, 18:03
:) הכי טוב מכולם

orelllll
26-09-08, 18:04
אתה רציני שוקל 132 קילו?

דנידין
26-09-08, 18:14
בהצלחה אחינו מחזיק ממך.
אחח כמה רעל וכמה רעל כל הכבוד,המשך ככה.

VIKING
26-09-08, 18:19
מה גלעד ניהיית ביישן מה עכשיו חולצה? חחח
תמיד היה לך גב שאפשר להקרין עליו סרט יא ענק ירוק.

adirsommer
26-09-08, 18:20
ע-נ-ק o:

גילעד, מה הגובה והגיל שלך ?

בהצלחה בהמשך גבר !

Logout
26-09-08, 18:24
כמה רוחבבבבבבבבבבבבבב סעמקקקק
מטורף! יאללה בהצלחה בסייקל! כל שנה אתה מחכים ועושה דברים יותר טוב...רוצה לראות אותך שנה הבאה על הבמה כברר!!! בהצלחה בהמשךך!

gil-da91
26-09-08, 18:28
אתה עצום! יש לך גב וידיים מאוד מרשימים.
כמה אתה שוקל? ולאיזה משקל בערך אתה מכוון במאסה?

גדי 21
26-09-08, 18:36
וואי, קשה לעכל את הגודל שלך - השם ירחם.. מה מצפה לנו שנה הבאה?? כל הכבוד אחי. יישר כוח והמשך בדרךם החזקה והבלתי מתפשרת שלך. ברור שבלי צ'יטינג - הרי קוראים לך גלעד, לא??
יאללה, עדכן אותנו בפרטים ובתמונות מדי חודש.. נקנא בשקט :)
בהצלחה אלוף.

ניגרי ענק
26-09-08, 18:47
בהצלחה תותח, נראה מפלצת!

xfiter
26-09-08, 18:50
בהצלחה גבר . נראה מעולה במיוחד הידיים בבק דאבל בייספיס ! :sbb4:

little_friend
26-09-08, 18:55
מאסה מרשימה עד כה- באמת בהמה.

אבל למה לעזאזל אתה צריך סייקל???

למה הצטלמת עם חולצה? אני מתפלא עליך. מילא הילדים המושפעים פה אבל אתה? איך נוכל להעביר חוות דעת על הגוף שלך כשאתה מצטלם עם חולצה, חוץ מעל הידיים הענקיות מלכתחילה שלך?

ומה עם רגליים?...

בקיצור- תביא תמונות קצת יותר רציניות ובהצלחה בהמשך!

Pro_XXL_Universe
26-09-08, 18:58
מאסה מרשימה עד כה- באמת בהמה.

אבל למה לעזאזל אתה צריך סייקל???

למה הצטלמת עם חולצה? אני מתפלא עליך. מילא הילדים המושפעים פה אבל אתה? איך נוכל להעביר חוות דעת על הגוף שלך כשאתה מצטלם עם חולצה, חוץ מעל הידיים הענקיות מלכתחילה שלך?

ומה עם רגליים?...

בקיצור- תביא תמונות קצת יותר רציניות ובהצלחה בהמשך!

בלי חולצה?בישביל מה שאני יראה לך שאין לי קוביות?אני על 15 אחוז שומן חוץ מבטן אין לי מה להראות לך מתתחת לחולצה חחחחחחחחח רוצה לראות רגלים?שכחתי לצלם אבל כדי לרענן תזכרון שלך

רגלים מהתחרות של מר ישראל 2008(אני עומד בצד ימין):

http://simg.mekusharim.co.il/19663516_65EAACC2022BFE708D17_files_album.jpg

little_friend
26-09-08, 19:01
בלי חולצה?בישביל מה שאני יראה לך שאין לי קוביות?אני על 15 אחוז שומן חוץ מבטן אין לי מה להראות לך מתתחת לחולצה חחחחחחחחח רוצה לראות רגלים?שכחתי לצלם אבל כדי לרענן תזכרון שלך

רגלים מהתחרות של מר ישראל 2008(אני עומד בצד ימין):

http://simg.mekusharim.co.il/19663516_65eaacc2022bfe708d17_files_album.jpg

לא בהכרח קוביות.. גם חזה והעובי שלו, הלאטס מלפנים.. אז מה אם אתה על 15 אחוז שומן.. זה יהיה נורא נחמד לראות אותך אחרי סייק וחיטוב ולהשוות לתמונות האלו. זה שיש לך אחוז שומן גבוה ועודף עור זה מובןם וידוע.

HardCor3
26-09-08, 19:03
לא בהכרח קוביות.. גם חזה והעובי שלו, הלאטס מלפנים.. אז מה אם אתה על 15 אחוז שומן.. זה יהיה נורא נחמד לראות אותך אחרי סייק וחיטוב ולהשוות לתמונות האלו. זה שיש לך אחוז שומן גבוה ועודף עור זה מובןם וידוע.

15 אחוז שומן זה לא אחוז שומן גבוה במיוחד למשקל שבו הוא נמצא.

Pro_XXL_Universe
26-09-08, 19:13

אין לי עודף עור כמו שאתה מתאר לעצמך שיש לי
15 אחוז שומן זה אחוז נורמלי לא אחוז לתחרות אבל לא אחוז גבוה
בקשר לחזה ולשאר הפוזינג אתה צודק אבל קצת מהרתי ולא היה לי זמן אולי אני אוסיף בהמשך
אני תמיד עושה השוואות ומעלה תמונות אני חושב שזה מקצועי והכרחי ובכלל מוסיף לערך של אנשים כלפייך בתחום.

Pro_XXL_Universe
26-09-08, 19:15
:) הכי טוב מכולם

אני אוהב אותך:wub1::wub:

xLaes
26-09-08, 19:16
מאוד עבה..

MagneZium
26-09-08, 19:17
מפלצת שיפרת את הביספס חבל על הזמן אחי !! הגב והרגליים כרגיל טנק מרכבה
רק מה שלי אישית "מציק" לעין ואני חושב שתסכים איתי זה שהכתפיים שלך יחסית חלשות(מבחינת מסה) אני בטוח שמבחינת משקלים אתה מעים דמבלים לאויר בסייקל תן דגש קל על הכתפיים אחי זה יתן לך מבנה ענק יוסיף לך רוחב ענק לגוף!!
בכול מקרה בהצלחה אחי תעדכן בהמלך הסייקל ואחריו בעוד קצת תמונות

Pro_XXL_Universe
26-09-08, 19:19
מפלצת שיפרת את הביספס חבל על הזמן אחי !! הגב והרגליים כרגיל טנק מרכבה
רק מה שלי אישית "מציק" לעין ואני חושב שתסכים איתי זה שהכתפיים שלך יחסית חלשות(מבחינת מסה) אני בטוח שמבחינת משקלים אתה מעים דמבלים לאויר בסייקל תן דגש קל על הכתפיים אחי זה יתן לך מבנה ענק יוסיף לך רוחב ענק לגוף!!
בכול מקרה בהצלחה אחי תעדכן בהמלך הסייקל ואחריו בעוד קצת תמונות

אח שלי!!
חופשי כתפיים אצלי מפגרות וזה דיי מעצבן האמת כי אני חזק יחסית בכתפיים אבל עדין כפי שציינתי בהודעה אחי איכות איכות ואיכות וזה מה שאני עשיתי אני שמתי אימון לכתפיים לבד!!כמו שאני עובד רגלים וגב אחי ונותן עליהן דגש בן **** בעיקר על החלק הקדמי אתה יודע לקבל את הצורא העגולה היפה הזאת של הכתף:cool:

HardCor3
26-09-08, 19:22
אח שלי!!
חופשי כתפיים אצלי מפגרות וזה דיי מעצבן האמת כי אני חזק יחסית בכתפיים אבל עדין כפי שציינתי בהודעה אחי איכות איכות ואיכות וזה מה שאני עשיתי אני שמתי אימון לכתפיים לבד!!כמו שאני עובד רגלים וגב אחי ונותן עליהן דגש בן **** בעיקר על החלק הקדמי אתה יודע לקבל את הצורא העגולה היפה הזאת של הכתף:cool:

יש לך את הכלים הנכונים לגרום לה לקבל צורה יפה :basketball:

AkunaMatata
26-09-08, 19:23
בואנה אתה נראה עוד צעיר
מתי היה לך זמן לצבור את כל המסה הזאת?
עשיתה צבא? כמה שנים אתה מתאמן?
תאמין לי אני מאחל לך שנה טובה ומוצלחת בbb

eyalamzleg
26-09-08, 19:24
דווקא הכתפיים? הכתפיים שלך לא רעות בכלל!

Pro_XXL_Universe
26-09-08, 19:25
בואנה אתה נראה עוד צעיר
מתי היה לך זמן לצבור את כל המסה הזאת?
עשיתה צבא? כמה שנים אתה מתאמן?

אני בן 20
לא ולא לשאול למה אני לא רוצה להפוך את הדיון הזה לדיון צבאי מה שהיה היה.
אני מתאמן 5 שנים...

אבל התקדמתי וקבלתי מראה מרשים רק בחצי שנה האחרונה מאז שאיאל התחיל לאמן אותי:cool:

Mr.Dino
26-09-08, 19:26
ידיים מטורפות הגב נראה קצת חלש אני צודק?
בהצלחה חביבי

MagneZium
26-09-08, 19:27
אח שלי!!

אואואו הבנת לגמרי את הראש שלי!!! הרבה לחיצות כבדות ,הנפות לצדדים, הרמת מוט לסנטר,כפיפות כתף לפנים!!! ותמונות הבאות שאתה מעלה במקום כתף יושב לך שם כדור כדורסל!!:boxing::boxing::sbb2::sbb2:

MagneZium
26-09-08, 19:28
בהצלחה חביבי
שמישהו יתן לו באן:(

Pro_XXL_Universe
26-09-08, 19:30
אואואו הבנת לגמרי את הראש שלי!!! הרבה לחיצות כבדות ,הנפות לצדדים, הרמת מוט לסנטר,כפיפות כתף לפנים!!! ותמונות הבאות שאתה מעלה במקום כתף יושב לך שם כדור כדורסל!!:boxing::boxing::sbb2::sbb2:

בטח אחי גם יש לך תתרגיל הנאו נאצי הזה ששוחט לך תכתף הנפת מוט קדימה אם הידיים ישרות שיהיה במקביל לפנים אין זה תרגיל לאושוויץ אחי רוצח לך תכתף הקדמית:1eye:

UltraShay
26-09-08, 19:30
בואנה אחי אתה פשוט חתיכת..קרנף הרים שוודי , כל הכבוד :)

denous
26-09-08, 19:39
וואלה אחשלי מכובד ביותר...!
רק מה שהציק לי בתמונות אלו הכתפיים שבאמת לא יושבות טוב כזה ומפגרות וגם הבייספ חסר הפיק למרות שאי אפשר להתעלם מהגודל האדיר שלו... והדבר שהכי נראה לעין האמה שמפגרת הרבהההה אחרי היד בהשוואה לבייספ טרייספ נראת כמו מקל ארטיק ! דחוף לקרוע אותה אחשלי...!
לגבי הגב אין מה להגיד רחב עבה ! גב כמו שצריך !

arbel2
26-09-08, 19:40
המון המון מסה יש על הילד הזה :)
כמו שאתה יודע בעצמך ,מסה זאת לא הבעיה שלך ,כרגע יש לך מסה של מתחרה בוגרים לגיטימי במשקל פתוח
אתה צריך להתמקד בנקודות בעיתיות ,המטרה בסופו של דבר היא לא רק להיות גדול יותר ,אלא טוב יותר

כתפיים צריכות להשתפר קצת ,וחסרה קצת מסה נקודתית באמצע הגב ,בעיקר גב תחתון אבל זה יבוא עם הזמן וגם לבחור גבוה קשה יותר לבנות שם מסה ,אוף סיזן טוב של הרבה דדליפט יפתור את זה יפה מאוד :)

תאכלס ? התרשמתי מאוד מאוד ,עכשיו תן בראש בסייקל :)

Logout
26-09-08, 19:55
בהצלחה חביבי

wtff!!?

The Sun
26-09-08, 20:21
דינו - הגב שלו זה מסך קולנוע איך בדיוק הוא חלש?

dethMAN
26-09-08, 20:26
יחסית לידיים הגב שלו באמת טיפה חלש.. כמובן שהכל יחסי.
לדעתי מסה מעולה.. תמשיך לגדול אבל אל תשכח גם את העיצוב=] בהצלחה גבר.

bigwave1
26-09-08, 20:27
שמע אתה מפחיד

BodyKilo
26-09-08, 20:34
חיה רעה אתה אחי... בהצלחה במסה, תן בראש אחי!

ברק_איפרגן
26-09-08, 20:46
מרשים מאוד גלעד , הגעת למסה גדולה יש לך פוטניצאל מדהים לטעמי ואני בטוח שעם אייל חסון התותח שתגיע רחוק מאוד מאוד , בהצלחה בהמשך הדרך .

שייקה
26-09-08, 20:46
פיייייייי אחי אתה ענק, שיהיה בהצלחה בסייקל

Logout
26-09-08, 21:03
דינו - הגב שלו זה מסך קולנוע איך בדיוק הוא חלש?

המסך הענק בסינימה סיטי :]

Furious1988
26-09-08, 22:06
אתה שור חולה נפש אין דברים כאלה יש לך עתיד גדול בתחום

shahar-king
26-09-08, 22:19
בהצלחה במאסה י'תותח

Biceps mAn
26-09-08, 22:21
וואלה אחשלי מכובד ביותר...!
רק מה שהציק לי בתמונות אלו הכתפיים שבאמת לא יושבות טוב כזה ומפגרות וגם הבייספ חסר הפיק למרות שאי אפשר להתעלם מהגודל האדיר שלו... והדבר שהכי נראה לעין האמה שמפגרת הרבהההה אחרי היד בהשוואה לבייספ טרייספ נראת כמו מקל ארטיק ! דחוף לקרוע אותה אחשלי...!
לגבי הגב אין מה להגיד רחב עבה ! גב כמו שצריך !

על האמה נפלת דווקא מה אתה רציני היא יצאה ענקית בתמונה הראשונה.

גלעד יא ענק בהצלחה ותעדכן אחרי הסייקל!

Vodex
26-09-08, 22:26
קודם כל אתה נראה משהו מטורף!! מסה מטורפת צברת!
אני חושב שאתה צריך להתמקד בלשפר את החזה ואת אנטריור דלטיוד ופשוט לחטב עד העצם!! מסה אתה לא צריך אתה פאקינג שוקל 130 קילו 120 בתחרות על 8 אחוז שומן זה מטורף!!! אתה פשוט לא צריך עוד עובי לשפר נוקודות חלשות ולחטב את העצם
שיהיה בהצלחה!

denous
26-09-08, 22:50
על האמה נפלת דווקא מה אתה רציני היא יצאה ענקית בתמונה הראשונה.

גלעד יא ענק בהצלחה ותעדכן אחרי הסייקל!

אחי האמה ענקית... אין על מה להתווכח בכלל אבל ביחס ליד (טרייספ בייספ ) תסתכל בפרונט בייספ ביחס ליד אחי היא קטנה.
וצודק במוסט מסקיולר היא יצאה ענקית אבל לא רואים את הגודל של היד שלו ממש במוסט מסקיולר בגלל זה לא שמים לב להבדל...

Jones
26-09-08, 23:52
נראה טוב מאוד..מפלצת מסה!

Ido
27-09-08, 00:04
אתה נראה כמו מדינה אשכרה עם הגודל שלך, הגב שלך נראה כמו חומת סין, הבייספס מינימום כמו כיפת הזהב האמות כמו מגדלי פיזה..בקיצור פשוט לא יאמן.. אם תגיע ל150 קילו יצטרכו לקחת אותך בחברת הובלות לתחרות חחחחחחח :)

בכל מקרה אתה פשוט ענק גלעד בסופו של דבר נראה לי תהיה זן נדיר בספארי !

בהצלחה במאסה אח שלי

Pro_XXL_Universe
27-09-08, 01:02
מרשים מאוד גלעד , הגעת למסה גדולה יש לך פוטניצאל מדהים לטעמי ואני בטוח שעם אייל חסון התותח שתגיע רחוק מאוד מאוד , בהצלחה בהמשך הדרך .

לשמוע את זה מאחד כמוך אחי היקר!
זה רק מעלה ומעלה ומעלה את המוטיבציה 2000 רמות למעלה:cool:

חבר'ה תודה לכולם על התגובות:)

Shauder
27-09-08, 01:16
אני זוכר רק איך נכנסתה לפורום...כולם התלהבו
עד היום אפשר להתלהב אבל יותר :]

Dr. Muscle
27-09-08, 10:34
טוב... נראה לי שאחרי שני עמודים של תגובות שאולי קצת מעלות לך חיוך , אבל לא תורמות, כדאי לתת כן ביקורת.
מטרה מספר אחת לאופסיזן - חזה ובטן. אתה יודע את זה בעצמך ואני משוכנע שגם איאל.
שתיים - ההחלטה להתחיל את העליה שלך לחורף הזה כבר מ15 אחוז שומן היא בעייתית. מכיוון שהמטרה שלך היא 150 קילו, זה אומר שאתה צריך להעלות מעל לעשרה קילו לסייקל, ושיארו 10 קילו יבשים וטובים. זה בלתי אפשרי במצבך, שיש עליך כבר כמויות יפות מאד של שריר. אני הייתי אומר שתחטב קצת שוב (איכס, אני יודע) ותתחיל מעשרה אחוז (לא קריטי, חודש אחד) או שלא תשאל לכזו עלייה מסיבית. גם עליה של 8 קילו בכל האופסיזן, שהם יבשים לגמרי, ומרוכזים בחזה ובבטן, יתנו לך לוק לגמרי אחר!!!
שלוש - אני אומר שתהיה מרוכז בבאדיבילדינג, למה לא?? זה דבר שנותן לך כח נפשי ואנרגיות, אבל אל תיקבע כבר עכשיו אופסיזן בלי צ'יטינג, תן לעצמך לחיות, קצת :) כדי שתוכל להמשיך בזה עוד כמה שנים, אתה צריך להיות מאוזן. תעשה צ'יטינג במידה, זה הכל :)

המון בהצלחה אחי

SaharKazes
27-09-08, 11:15
מרשים ביותר!! ענקי פשוט!

Pro_XXL_Universe
27-09-08, 11:43
טוב... נראה לי שאחרי שני עמודים של תגובות שאולי קצת מעלות לך חיוך , אבל לא תורמות, כדאי לתת כן ביקורת.
מטרה מספר אחת לאופסיזן - חזה ובטן. אתה יודע את זה בעצמך ואני משוכנע שגם איאל.
שתיים - ההחלטה להתחיל את העליה שלך לחורף הזה כבר מ15 אחוז שומן היא בעייתית. מכיוון שהמטרה שלך היא 150 קילו, זה אומר שאתה צריך להעלות מעל לעשרה קילו לסייקל, ושיארו 10 קילו יבשים וטובים. זה בלתי אפשרי במצבך, שיש עליך כבר כמויות יפות מאד של שריר. אני הייתי אומר שתחטב קצת שוב (איכס, אני יודע) ותתחיל מעשרה אחוז (לא קריטי, חודש אחד) או שלא תשאל לכזו עלייה מסיבית. גם עליה של 8 קילו בכל האופסיזן, שהם יבשים לגמרי, ומרוכזים בחזה ובבטן, יתנו לך לוק לגמרי אחר!!!
שלוש - אני אומר שתהיה מרוכז בבאדיבילדינג, למה לא?? זה דבר שנותן לך כח נפשי ואנרגיות, אבל אל תיקבע כבר עכשיו אופסיזן בלי צ'יטינג, תן לעצמך לחיות, קצת :) כדי שתוכל להמשיך בזה עוד כמה שנים, אתה צריך להיות מאוזן. תעשה צ'יטינג במידה, זה הכל :)

המון בהצלחה אחי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח שאמא שלך תכנס לחיטוב עכשיו חחחחחחחח תגיד לי מה אתה דפוק?:crazy:גבר לרדת מ15 ל10 אחוז זה לא בא ברגל...זה לא כמו לרדת מ30 אחוז ל25 שאתה יכול להעיף את זה בשבוע וחצי אם השורפי שומן הנכונים..זה ממש הדבר האחרון שאני צריך עכשיו,מה שכן:
הייתי 8 אחוז בתחרות ואחרי התחרות עשיתי כולה 2 צ'יטינג אומללים אני אוכל נקי ושומר על עצמי כפי שרשמתי אני מתכוון לקחת גם שורפי שומן תוך כדי העליה ולשלב אירובי כמו שכל מקצוען עושה באוף סיזן CARDIO מדי פעם גם אני יעשה את זה חוץ מזה עזוב אחי אני לא רוצה להרחיב על הסייקל ועל מה אני יקח ואיך תהיה בטוח שגם אני ירד באחוזי שומן תוך כדי העליה בוא נגיד ככה:cool:
בכל מקרה תודה על התגובה אחי שמח שהגבתה:king:

אגב זה שאני אומר שאני אגיע ל150 קילו זה לא בגלל שאני מתכנן שוב אוף סיזן שמלא בשומן ובג'אנק זאת רק השערה שלי כי מכל הזמן שאני מכיר את הגוף שלי אני יודע שאני עולה במשקל מהר סתם שיערתי...אם אני יעלה מכל הביזנס הזה רק 10 קילו ויהיה 142 אני גם מרוצה חביבי.

boris19
27-09-08, 11:50
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח שאמא שלך תכנס לחיטוב עכשיו חחחחחחחח תגיד לי מה אתה דפוק?:crazy:גבר לרדת מ15 ל10 אחוז זה לא בא ברגל...זה לא כמו לרדת מ30 אחוז ל25 שאתה יכול להעיף את זה בשבוע וחצי אם השורפי שומן הנכונים..זה ממש הדבר האחרון שאני צריך עכשיו,מה שכן:
הייתי 8 אחוז בתחרות ואחרי התחרות עשיתי כולה 2 צ'יטינג אומללים אני אוכל נקי ושומר על עצמי כפי שרשמתי אני מתכוון לקחת גם שורפי שומן תוך כדי העליה ולשלב אירובי כמו שכל מקצוען עושה באוף סיזן cardio מדי פעם גם אני יעשה את זה חוץ מזה עזוב אחי אני לא רוצה להרחיב על הסייקל ועל מה אני יקח ואיך תהיה בטוח שגם אני ירד באחוזי שומן תוך כדי העליה בוא נגיד ככה:cool:

אגב זה שאני אומר שאני אגיע ל150 קילו זה לא בגלל שאני מתכנן שוב אוף סיזן שמלא בשומן ובג'אנק זאת רק השערה שלי כי מכל הזמן שאני מכיר את הגוף שלי אני יודע שאני עולה במשקל מהר סתם שיערתי...אם אני יעלה מכל הביזנס הזה רק 10 קילו ויהיה 142 אני גם מרוצה חביבי.

אתעה בטוח שאתה על 15% ? כי בתמונות אתה נראה רק עם נוזלים ולא על אחוז כזה..

Pro_XXL_Universe
27-09-08, 12:38
אתעה בטוח שאתה על 15% ? כי בתמונות אתה נראה רק עם נוזלים ולא על אחוז כזה..

תאמת אחי יש מצב שנוטה טיפה פחות אני פשוט מדדתי אם מד שומן הידני הזה..לא החשמלי זה שאתה צריך לחשב את האחוז שומן שלך בראש בעזרת מחברת כזאת..חחח
אני לא מאמין בקליפר החשמלי למה מדדתי פעם חבר שלי שחיף אם זה והיה רשום שם 30 אחוז :confused:

custello
27-09-08, 13:51
אין מילים אחי אתה פשוט תותח
עשית לי תיאבון :p

Ferrari F430
27-09-08, 14:34
מטורף !!!
בהצלחה בהמשך..:)

Dr. Muscle
27-09-08, 15:08
הייתי 8 אחוז בתחרות ואחרי התחרות עשיתי כולה 2 צ'יטינג אומללים אני אוכל נקי ושומר על עצמי כפי שרשמתי אני מתכוון לקחת גם שורפי שומן תוך כדי העליה ולשלב אירובי כמו שכל מקצוען עושה באוף סיזן cardio מדי פעם גם אני יעשה את זה חוץ מזה עזוב אחי אני לא רוצה להרחיב על הסייקל ועל מה אני יקח ואיך תהיה בטוח שגם אני ירד באחוזי שומן תוך כדי העליה בוא נגיד ככה:cool:

נתתי הצעה אבא'לה :) אבל מבין אותך שלא מתאים עכשיו חיטוב. אני מאד מאחל לך בהצלחה עכשיו... זה יהיה אופסיזן קשה, הפעם תשמור על עצמך בשבע עיניים לא להפריז בשומן! ולחזק את מה שחלש. התקדמות כמו שהיתה לך השנה , תשים אותך בשנה הבאה... במקום מעולה בעולם הבאדיבילדינג הישראלי.

ניגרי ענק
27-09-08, 16:43
אלון ידידי כשאתה מציע לבאדיבילדר אחרי חיטוב לתחרות לעשות עוד חיטוב קטן, קטנטן, חיטובונצ'יק, אתה מסתכן בחייך...
המחשבה על חיטוב בשנתיים הקרובות עלולה לגרום לי לשבור את הקיר של הסלון כדי לקצר את הדרך למטבח (ואלוהים יודע שיש לי את הכוח לעשות את זה).
לגבי עניין הצ'יטינג, פה אמרתי לגלעד אישית שלדעתי חבל, מפני שצ'יטינג שבועי לבנאדם שמתאמן כל כך קשה, לעולם לא יוכל להזיק או להוסיף שומן.
אבל זה עניין שלו.
לבנאדם הזה יש משמעת של פלדת אל חלד.

UltraShay
27-09-08, 16:53
אביב יש לך מייל? , אני רוצה לשאול אותך שאלה.:)

The Sun
27-09-08, 17:21
אלון ידידי כשאתה מציע לבאדיבילדר אחרי חיטוב לתחרות לעשות עוד חיטוב קטן, קטנטן, חיטובונצ'יק, אתה מסתכן בחייך...
המחשבה על חיטוב בשנתיים הקרובות עלולה לגרום לי לשבור את הקיר של הסלון כדי לקצר את הדרך למטבח (ואלוהים יודע שיש לי את הכוח לעשות את זה).
לגבי עניין הצ'יטינג, פה אמרתי לגלעד אישית שלדעתי חבל, מפני שצ'יטינג שבועי לבנאדם שמתאמן כל כך קשה, לעולם לא יוכל להזיק או להוסיף שומן.
אבל זה עניין שלו.

גדול, חנקת אותי מצחוק!

custello
27-09-08, 18:42
אבל זה עניין שלו.

סתם לדעת , שאתם מדברים על צ'יטינג שבועי , לאילו כמויות אתם מתכוונים?

mmaorc
27-09-08, 18:55
אתה בדרך להיות מפלצת מסה רצינית.
המון בהצלחה!

ניגרי ענק
27-09-08, 22:09
סתם לדעת , שאתם מדברים על צ'יטינג שבועי , לאילו כמויות אתם מתכוונים?

בגדול אני מרשה לעצמי ארוחה אחת בלי חשבון ביום שבת, זה יכול להיות 2 באגטים שווארמה 2 דאבל בורגר טוסטים או מגש פיצה שלם.
גם ביום שישי, בארוחת ערב משפחתית אתה תראה אותי אוכל חלה כמו בנאדם, אני לא אנסתי ילדים שמגיע לי עונש כל השנה, לדעתי זו שטות גמורה לנעול את הפה לכל החיים.
בשבוע עצמו אני מקפיד על תפריט לפי הספר, לפחות כרגע, במאסה הקודמת התפרעתי בלי חשבון.
עכשיו החלטתי לעשות את זה יותר נקי, לפחות עד החורף, מאמין שבינואר אני אשחרר קצת חבל..

ניגרי ענק
27-09-08, 22:24
דרך אגב אין בנאדם בעולם כולו שיכול לשכנע אותי שארוחה אחת פלילית ככל שתהייה תפגע, או תשמין בנאדם שעושה ספורט כל כך אינטנסיבי ומקפיד שבוע שלם לפי הספר.
הגוף פשוט לא סופר את הארוחה הזאת, חד משמעית, ולכן חבל לוותר על הפינוק הזה - שהוא טוב בעיקר לנפש ומגיע כל כך לכל מי שעובד קשה.

The Sun
27-09-08, 22:38
דרך אגב אין בנאדם בעולם כולו שיכול לשכנע אותי שארוחה אחת פלילית ככל שתהייה תפגע, או תשמין בנאדם שעושה ספורט כל כך אינטנסיבי ומקפיד שבוע שלם לפי הספר.
הגוף פשוט לא סופר את הארוחה הזאת, חד משמעית, ולכן חבל לוותר על הפינוק הזה - שהוא טוב בעיקר לנפש ומגיע כל כך לכל מי שעובד קשה.

כל הכבוד!
אנשים צריכים להבין שצריך למצוא את הבאלאנס - לא יתכן שתקרעו את התחת שבוע אחרי שבוע ולא תניחו לעצמכם פעם בשבוע או לחולי נפש מבינינו פעם בשבועיים לעשות משהו פלילי כמו שתייה בלי תחתית או ארוחה מטורפת - לא על זה תיפול או תקום תקופת החיטוב\מאסה שלכם.

ניגרי ענק
27-09-08, 22:52
גם פעם בשבועיים זה מטופש.
אמרתי לך, תביא כל תזונאי בעולם שיתווכח איתי על זה: פעם בשבוע, ולא יקרה שום דבר.
באחריות.

The Sun
27-09-08, 22:53
בשביל זה כתבתי לחולי נפש מביניכם... פעם בשבוע זה סביר ולא יקרה כלום גם אם "בטעות" זה יהיה פעמיים.

עכשיו אם תסלח לי ניגרי ענק ומפונק, יש לי אורחים ואורחות לארח עם הרבה שתייה ;)

ahtung
28-09-08, 00:33
גילי שיהיה בהצלחה עם העסק d: ,אני רואה שאתה לא מוותר אחי כי גדלת בצורה מפחידה , הלוואי תצליח!

BIGROY
28-09-08, 18:42

אוי איזה יופי גבר
צודק 100% .