PDA

צפה בגרסא המלאה : גועל נפש

Antonator1
08-01-07, 17:09
http://www.sport5.co.il/Articles/Article.413.15111.html

OMRI-TURBO
08-01-07, 17:37
" יחד עם חבורת רצים בני ארצו, ומאז הוא מייצג את המדינה המוסלמית"

לא הבנתי מה הבעיה כאן Anton

PoweRule
08-01-07, 17:40
מה אתה לא מבין ?
הוא בא מהארץ שלו לייצג אותה במרתון טבריה. לאור המעשה שלו, מדינתו שללה ממנו את אזרחותו, ולכן הוא לא שייך כעת לשום מדינה.
מה שלא יפה מצד ישראל הוא לא לתת מענה או יחס כשלהו לאותו ספורטאי

OMRI-TURBO
08-01-07, 17:44
מה אתה לא מבין ?
הוא בא מהארץ שלו לייצג אותה במרתון טבריה. לאור המעשה שלו, מדינתו שללה ממנו את אזרחותו, ולכן הוא לא שייך כעת לשום מדינה.
מה שלא יפה מצד ישראל הוא לא לתת מענה או יחס כשלהו לאותו ספורטאי

הבנתי מה שרשום שם, לא הבנתי מה הבעיה.
לי ממש לא איכפת מהמוסלמי הזה,שישללו לו את האזרחות,שיזדיין למי איכפת!?!? יש דברים יותר רציניים בעולם מאשר איזה רץ מוסלמי ששללו לו את האזרחות.

Gamerrrrr
08-01-07, 17:44
ממילא לא הייתה צריכה להיות לו אזרחות

Ori-Silver
08-01-07, 17:45
למה צריך לתת לו מענה להוציא עוד כסף על אנשים לא יהודים שלא שייכים לכאן הוא לא יהודי והוא לא בא כדי לייצג את המדינה שלנו אלא את המדינה המוסלמית שלו לכן זה לא בעיה של המדינה שלנו

PoweRule
08-01-07, 17:48
אני לא הצדקתי אף אחד, רק אמרתי את מה שהבנתי מהכתבה

OMRI-TURBO
08-01-07, 17:49
ממילא לא הייתה צריכה להיות לו אזרחות

כנס רגע למסנגר

Leo
08-01-07, 19:01
אחח המוסלמים המעפנים האלה

דיי כבר מתי יפתרו את העולם מהם או לפחות ירגיעו אותם

Night_Wolf
08-01-07, 19:34
אחח המוסלמים המעפנים האלה

דיי כבר מתי יפתרו את העולם מהם או לפחות ירגיעו אותם

:):):):) פעם ראשונה שאני מסכים איתך קבל צל"ש:diractor:

pohdem
08-01-07, 20:21
הקריאה שלכם מאוד סלקטיבית.. "צריך לזכור שג'אוור לא מוסלמי, הוא אפריקאי נוצרי קתולי"
נכון, ישראל לא צריכה לתמוך בו כי הוא רק בא לתחרות ליצג את המדינה שלו. יותר מיזה הוא לא קשור למדינת ישראל.

יש דברים יותר רציניים בעולם
לא כל העולם סובב סביב פוליטיקה ומשברים עולמיים. אם שמת לב, הכתבה נימצאת באתר ערוץ הספורט כידוע וכמובן מדבר וסובב סביב הספורט. לכן, הכתבה נימצאת שם. לכן, מבחינת הספורט זה סיפור מעניין וחשוב. אני מבקש לא לחפש את מה שלא קיים עומרי... אפשר להיות טיפה יותר נחמד.. לא יקרה כלום.

Nareznoy
08-01-07, 20:46
ישראל צריכה לתת לו אזרחות.. לפחות באולימפידיה יהיה יותר כבוד לישראל

OMRI-TURBO
08-01-07, 21:16
הקריאה שלכם מאוד סלקטיבית.. "צריך לזכור שג'אוור לא מוסלמי, הוא אפריקאי נוצרי קתולי"
נכון, ישראל לא צריכה לתמוך בו כי הוא רק בא לתחרות ליצג את המדינה שלו. יותר מיזה הוא לא קשור למדינת ישראל.

לא כל העולם סובב סביב פוליטיקה ומשברים עולמיים. אם שמת לב, הכתבה נימצאת באתר ערוץ הספורט כידוע וכמובן מדבר וסובב סביב הספורט. לכן, הכתבה נימצאת שם. לכן, מבחינת הספורט זה סיפור מעניין וחשוב. אני מבקש לא לחפש את מה שלא קיים עומרי... אפשר להיות טיפה יותר נחמד.. לא יקרה כלום.

:):):):) אין לי מה להיות נחמד אליו או להרגיש סימפטיה אליו, אם אתה מרגיש, סבבה יופי. אני לא , מי זה הפלוץ הזה בכלל שמשקיעים עליו כתבה? אפשר לחשוב שמדובר באיזה מייקל גורדן ...

GLADIATOR
09-01-07, 00:46
לדעתי ישראל צריכה לתת לו אזרחות

sustanon
09-01-07, 00:59
:):):):) אין לי מה להיות נחמד אליו או להרגיש סימפטיה אליו, אם אתה מרגיש, סבבה יופי. אני לא , מי זה הפלוץ הזה בכלל שמשקיעים עליו כתבה? אפשר לחשוב שמדובר באיזה מייקל גורדן ...

מסכים עים כל מילה מי הוא בכלל שיזדיין זה לא מעניין אף אחד

Antonator1
09-01-07, 14:31
גם לי לא ממש אכפת ממנו, אבל מה שבחריין עשו לו זה גועל נפש.

אם הייתי במקום טוב באיגודי הספורט בארץ גם אני הייתי מצפצף עליו.
אבל אם הייתי בחרייני לא הייתי עושה את מה שהם עשו לו.