PDA

צפה בגרסא המלאה : רוצח ומתעלל ביתו הולך לכלא

Gamerrrrr
08-01-07, 18:04
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3349591,00.html

לוי לליק (לוי שם פרטי ד"א:wacko: ) הורשע בהריגת בתו, הוא נשפט על הריגה ולא על רצח והאישום על התעללות בביתו בת השנתיים גם כן הורד

Leo
08-01-07, 18:08
שהמשפט יטפל בו , אנחנו נדון למה לשתות אלכוהול בלי אחריות זה דבר רע :>

Gamerrrrr
08-01-07, 18:12
ציטוטים נבחרים:

לטענת הפרקליטות לליק עינה את הפעוטה וגרם לשברים בצלעותיה ולדימומים בראשה ובפניה. על פי כתב האישום, לאחר שמתה, גרם לה לכוויות בכל חלקי גופה. לליק נאשם גם בתקיפת אשתו.
----------------------------------------------------------------------
תב האישום מגולל מסכת מחרידה של התעללות שהחלה כמעט מיום היוולדה של התינוקת: במהלך חודש נובמבר, העיר לליק את בתו משנתה וכאשר היא החלה לבכות, הרים אותה כשהוא אוחז ברגליה וכשראשה מטה. לליק היכה את התינוקת בישבנה, בבטנה ובפניה, עיקם את ידיה ורגליה, הפשיט והלביש אותה מספר פעמים.

כאשר אשתו ביקשה ממנו להפסיק, הוא תקף גם אותה - והיכה אותה עד שנאלצה לברוח לשכנים. על כך הוא נאשם בהתעללות בחסר ישע.
---------------------------------------------------------------------
ב-23 בדצמבר, בעת שהשגיח לליק לבדו על התינוקת, הוא צבט אותה, הפעיל לחץ על גופה באזור הצלעות, הגב והבטן ומעך את ראשה בידיו. כתוצאה מכך נגרמו לה דימומים עוריים ותת עוריים בפנים, בגב ובגפיים ושברים בצלעות משני הצדדים. הוא גרם לשברים בכיפת הגולגולת של בתו הקטנה ולדימומים במוח הגדול ובכך למעשה גרם למותה.

לאחר שנפטרה, סובב לליק בכוח את ירכיה של התינוקת וגרם לה לשברים. הוא אף גרם לה לכוויות בידה הימנית, בבטנה, בכף רגלה וכן גרם לה לפצעי קרע באיבר מינה ובפי הטבעת.
באכזריותו המשיך פגע והתעללה בה גם לאחר מותה. אירוע התעללות זה הנו שיאה של מסכת אלימות שנקט כלפי אשתו ובתו בחודשים הספורים מאז עלו ארצה ולידת בתו".

Leo
08-01-07, 18:25
ציטוטים נבחרים:

לטענת הפרקליטות לליק עינה את הפעוטה וגרם לשברים בצלעותיה ולדימומים בראשה ובפניה. על פי כתב האישום, לאחר שמתה, גרם לה לכוויות בכל חלקי גופה. לליק נאשם גם בתקיפת אשתו.
תב האישום מגולל מסכת מחרידה של התעללות שהחלה כמעט מיום היוולדה של התינוקת: במהלך חודש נובמבר, העיר לליק את בתו משנתה וכאשר היא החלה לבכות, הרים אותה כשהוא אוחז ברגליה וכשראשה מטה. לליק היכה את התינוקת בישבנה, בבטנה ובפניה, עיקם את ידיה ורגליה, הפשיט והלביש אותה מספר פעמים.

כאשר אשתו ביקשה ממנו להפסיק, הוא תקף גם אותה - והיכה אותה עד שנאלצה לברוח לשכנים. על כך הוא נאשם בהתעללות בחסר ישע.
ב-23 בדצמבר, בעת שהשגיח לליק לבדו על התינוקת, הוא צבט אותה, הפעיל לחץ על גופה באזור הצלעות, הגב והבטן ומעך את ראשה בידיו. כתוצאה מכך נגרמו לה דימומים עוריים ותת עוריים בפנים, בגב ובגפיים ושברים בצלעות משני הצדדים. הוא גרם לשברים בכיפת הגולגולת של בתו הקטנה ולדימומים במוח הגדול ובכך למעשה גרם למותה.

לאחר שנפטרה, סובב לליק בכוח את ירכיה של התינוקת וגרם לה לשברים. הוא אף גרם לה לכוויות בידה הימנית, בבטנה, בכף רגלה וכן גרם לה לפצעי קרע באיבר מינה ובפי הטבעת.
באכזריותו המשיך פגע והתעללה בה גם לאחר מותה. אירוע התעללות זה הנו שיאה של מסכת אלימות שנקט כלפי אשתו ובתו בחודשים הספורים מאז עלו ארצה ולידת בתו".

זה מה שקורה כששותים , זה לא המקרה היחיד , לא חסרות דקירות בימי שישי של כל מיני סטלנים

OMRI-TURBO
08-01-07, 18:27
זה מה שקורה כששותים

לא, זה לא מה שקורה ששותים. השתיה מוציאה הפרעות נפשיות שקיימות.
בן אדם נורמלי שישתה לא יעשה כאלה דברים לבת שלו. ושתיה זה לא תירוץ.

Leo
08-01-07, 18:29
מי אמר שזה תירוץ , תשמע הפרעות נפשיות וכאלה גם אם יש לך זה דורש טיפול והתגברות עליהם כי כל אחד והבעיות שלו ולך תדע אם יש מישהו שהערצ אפילו לשנייה ומה מתתר לו בראש שהוא שמר שמה כל החיים שלו

יש אנשים הכי נורמליים ומצליחים שיש ששותים אלכהול והורסים לאנשים אחרים את החיים ,

חות מזה אין לי עצבים לכתוב תגובות כמו "בווווווז תורידו לו את הראששששש ותהרגו אותו בעינויים קשיםםם"" אין לי עצבים לזעם ההמון הזה שישימו אותו בטיפול ועונש מאסר. קשה

OMRI-TURBO
08-01-07, 18:32
יש הבדל בין אדם ששותה והלך מכות קצת באיזה פאב, למעשה כזה חולני שעוד לא התבצע כאן(לפי מה שאומרים במערכת המשפטית לגבי ההתעללות)

Leo
08-01-07, 18:38
יש הבדל בין אדם ששותה והלך מכות קצת באיזה פאב, למעשה כזה חולני שעוד לא התבצע כאן(לפי מה שאומרים במערכת המשפטית לגבי ההתעללות)
זה לא הפעם הראשונה שהחרא הזה קורה, אבל אני לא מבין לאיזה דיון אתם מצפים עם הנושא הזה..
יש בשביל זה חדשות ואת האמת הדברים החשובים באמת אף אחד לא מדווח.

roni0102
08-01-07, 18:46

וואלה, הסבר טוב.
לא חשבתי על זה

Leo
08-01-07, 18:58
וואלה, הסבר טוב.
לא חשבתי על זה

נ.ב גם בן אדם נורמאלי ששותה יכול לעשות דברים לא דברים

roni0102
08-01-07, 19:06
נ.ב גם בן אדם נורמאלי ששותה יכול לעשות דברים לא דברים

לא נראה לי.
אני שתיתי ולא הרגשתי צורך להרוג או להתעלל או לפגוע וכו'

אני בטוח שגם אתה!

Leo
08-01-07, 19:10
לא נראה לי.

אני בטוח שגם אתה! כן אבל בפרופורציה לא כמו המפגרים האלה ששותים לי בקבוק אבסולוט שלם בעצם יש גם כאלה שאני מכיר שיכולים לשתות את זה ורק יקבלו פרצוף תחת אבל זה עדיין גורם למלא חרא מיותר

סהר!
08-01-07, 20:25
כן ראיתי כואב הלב תאמין לי.
למה מביאים ילדים לעולם אם הם לא מקבלים אהבה?

יiסי
08-01-07, 20:26
שאתה רואה מקרה כזה אתה מזדעדע עד העצמות מפחיד ביותר בן אדם כזה צריך לשרוף חד משמעית בזמן שהוא אזוק בידיים וברגליים זה חולי נפש רציני שרואים דברים כאלה אתה מבין כמה אתה בסדר ואיזה חולי מסתובב בעולם בקיצור מפחידדד :sad: :sad: :sad:

Dino Psaras
08-01-07, 20:46
שירקב בכלא, חתיכת אפס.

Psychopath
08-01-07, 21:02
וואייי איך זה העביר בי צמרמורת
מה כבר נשאר לי להגיד על אנשים כאלה
למה תינוקת ? איך היא בידיוק יכולה להתנגד יא בנזונה ?!!?!?
הייתי מת לפגוש אותו במציאות עם עוד כמה חברים יאוווווווווווווווווווווו
לא מבין למה זה הריגה ולא רצח

OMRI-TURBO
08-01-07, 21:18
לא נראה לי.

אני בטוח שגם אתה!

בוא אני אגלה לך סוד, יום שבת שתיתי וויסקי, ולא עשיתי לאף אחד כלום אחרי זה! מפתיע אה?
זה בגלל שאנחנו אנשים שפויים. השתיה, כמו סמים, יכולה להוציא מחלות נפשיות ופסיכופטיות. יש מיליונים שמשתכרים כל יום ומעטים הסיפורים האלה.. במדינה שלנו אני לא זוכר הרבה סיפורים כאלה. אולי 2 לא יותר בכל הזמנים.

Night_Wolf
09-01-07, 01:45

מחזק!!!!!!!!!!!!!!!:diractor: :diractor: :diractor:

meni32
09-01-07, 03:35

ירדו לי דמעות שקראתי את זה...אני לא צוחק בכלל.
לא מבין איך אפשר לעשות דבר כזה...זה פשוט לא מחלחל לי למוח.

P-a-n-1-c
09-01-07, 09:01
הריגה?
זה רצח!

Psychopath
09-01-07, 11:20
בוא אני אגלה לך סוד, יום שבת שתיתי וויסקי, ולא עשיתי לאף אחד כלום אחרי זה! מפתיע אה?
זה בגלל שאנחנו אנשים שפויים. השתיה, כמו סמים, יכולה להוציא מחלות נפשיות ופסיכופטיות. יש מיליונים שמשתכרים כל יום ומעטים הסיפורים האלה.. במדינה שלנו אני לא זוכר הרבה סיפורים כאלה. אולי 2 לא יותר בכל הזמנים.

נכון.
אם אפילו עשירית מכל האנשים שמשתכרים כל יום יעשו כזה דבר אז היינו במצב גרוע
עובדה ששומעים על מקרים כאלה פעם ב...
שתייה מקצינה את השריטות שיש לך אבל היא לא הופכת אותך לבנאדם אחר.

HHHEELLBBOOYY
09-01-07, 11:24
פשוט מזעזע

oR1515
09-01-07, 13:07
הוא רוסי?