PDA

צפה בגרסא המלאה : ספיחת נוזלים במסה

OmriF
28-09-08, 16:08
שלום לכם..
יש לי שאלה בקשר לספיחת נוזלים במסה. הייתי שואל את גיל שאני איתו בפגישות יעוץ, אבל הוא נסע לאולימפיה, אז אין עם מי לדבר..

מזה חודש ושבועיים שאני במסה לאחר חודשיים של חיטוב וחודש של נייטראלי לאחריו.
עכשיו ככה, בימים האחרונים הצטברו לי נוזלים בבטן ובצידי הבטן וזה נראה ממש מוזר. במיוחד שיש לי דיי צורת גיטרה וזה רק מוסיף לצורה. אם אני מאמץ שרירי בטן קוראים קוביות, אבל אם לא זה נראה נוזלי כזה ולא אסטטי בצידי הבטן.

האם זה דבר לגיטימי לצבור ככה נוזלים במהלך עלייה של מסה נקייה? יש אפשרות להוריד אותם במהלך המסה? להמנע מסוג של אוכל מסויים?

אני מבצע גם במהלך המסה אירובי, אומנם לא כמו בחיטוב, אבל אירובי. האם להגביר את האינטסיביות שלו יעזור?

תודה לכם.

UltraShay
28-09-08, 16:32
אתה משתמש בקרטיאין? כי אם כן אני חושב שזה בגלל זה..... בכל אופן אחרי עוד חיטוב כל הנוזלים ירדו.

OmriF
28-09-08, 16:53
לא משתמש בקריאטין.
וזה דיי ברור שאחרי חיטוב הנוזלים יורדים, אבל השאלה שלי האם זה לגיטימי שזה ככה?

alpha
28-09-08, 16:58
זה בסדר, אתה יכול לקצץ קצת בפחמימות בשביל להוריד קצת נוזלים..

dor_dru
28-09-08, 17:03
אחי זה לדעתי בלתי נמנע (מנסיון)
מה שכן שמתי לב אליו שהאירובי שומר על עליה מתונה בנוזלים ביחס לתקופת מאסה בלי אירובי.

OmriF
28-09-08, 18:03
אז לגיטימי וקורה פה לכל מי שעולה במסה?

HardCor3
28-09-08, 18:08
לדעתי מדובר יותר בקטע פסיכולוגי,כמה עלית כבר בחודש הזה במשקל?

Holy_Templar
28-09-08, 18:10
אז לגיטימי וקורה פה לכל מי שעולה במסה?

אני נראה כמו בלון :) זה סבבה מסה ! מסה!

חורף נאכל כמו דובים!

OmriF
28-09-08, 18:37
לדעתי מדובר יותר בקטע פסיכולוגי,כמה עלית כבר בחודש הזה במשקל?
קילו משהו.
זה לא עניין פסיכולוגי.. כל מי שראה אותי בלי חולצה אמר לי שרואים שעליתי בנוזלים וגם אני רואה את זה ומרגיש את זה(הבטן נוזלית כזאתי מידי וגם בצדדים).

יאללה נמשיך את המסה, ולקראת הקיץ נחטב... מקווה רק לא לחזור לאיך שהייתי פעם ב-14 אחוז שומן על 73 ק"ג ..=\

HardCor3
28-09-08, 18:39
קילו משהו.
זה לא עניין פסיכולוגי.. כל מי שראה אותי בלי חולצה אמר לי שרואים שעליתי בנוזלים וגם אני רואה את זה ומרגיש את זה(הבטן נוזלית כזאתי מידי וגם בצדדים).

יאללה נמשיך את המסה, ולקראת הקיץ נחטב... מקווה רק לא לחזור לאיך שהייתי פעם ב-14 אחוז שומן על 73 ק"ג ..=\

אם עלית ק"ג ורואים עלייך נוזלים מה יהיה שתהיה חצי שנה במסה...

OmriF
28-09-08, 18:47
ממממ אני לא רוצה לדמיין את זה..
אין לי מושג למה זה ככה, ואני לא יכול לשאול את גיל כי הוא נסע הבחור לאולימפיה והוא לא עונה לאימיילים..

תראה רואים את זה בקטנה, אבל רואים.

OmriF
28-09-08, 20:36
תראה יש מצב שזה אצלי מורגש ככה לאחר חודש ומשהו כי הייתי פעם שמן ויש עליי עודף עור... שלכן עכשיו במסה עם הנוזלים הוא יותר בולט מאשר על 8 אחוז שומן בחיטוב..

The Sun
28-09-08, 20:37
יש לך חשיבה של אנורקס - שוב אתה מתעסק בבטן שלך, מה יהיה?

The-One
28-09-08, 20:40

:helpsmilie::helpsmilie:

OmriF
28-09-08, 20:45

חחח הינה קורן נכנס לתמונה.. חיכיתי לזה..
על הזין שלי אני רוצה לשמור על הקוביות לפחות עד שהחורף יתחיל.. וגם המראה הנוזלי מגעיל - זה שאתה אוהב להיות עם נוזלים ולא דיי יבש זה לא בעיה שלי. למישהו יש בעיה עם זה?
במקום לענות תכלס אתה שוב משגע ת'שכל? שאני אבוא לשיחת בירור במסנג'ר?

The Sun
28-09-08, 20:49
תעשה מה בראש שלך, אבל החשיבה שלך היא ממש לא חשיבה של מישהו רציני.
"אוי ואבוי שוד ושבר ! עליתי בנוזלים ואין לי חיטובים מה בשם כל השדים והרוחות אני יעשה עכשיו?!"

כשעולים במאסה אז עולים במאסה, ולא מחפשים קוביות בבטן, פסים בכתפיים או הפרדות בגב.
היחיד שצריכה להיות לו בעיה זה אתה, כי עם בכיינות על נוזלים ושאר ירקות אתה לא תתקדם.

shahar-king
28-09-08, 21:47
זה דבר טיבעי לצבור נוזלים בתקופת המאסה

OmriF
28-09-08, 23:14
תעשה מה בראש שלך, אבל החשיבה שלך היא ממש לא חשיבה של מישהו רציני.
"אוי ואבוי שוד ושבר ! עליתי בנוזלים ואין לי חיטובים מה בשם כל השדים והרוחות אני יעשה עכשיו?!"

כשעולים במאסה אז עולים במאסה, ולא מחפשים קוביות בבטן, פסים בכתפיים או הפרדות בגב.
היחיד שצריכה להיות לו בעיה זה אתה, כי עם בכיינות על נוזלים ושאר ירקות אתה לא תתקדם.

אני לא אמרתי "אויי ואבוי" כמו שאתה מתאר את זה. אני אמרתי שעליתי בנוזלים יותר מידי ואני מרגיש את זה!

בנתיים מי שמדבר פה כמו אנורקס זה אתה: "אויי נמאס לי ללעוס חזה עוף ואורז כל היום, מתפרקת לי הלסת". מסכן של אמא.

רבאק נמאס מהשטויות שלך ונמאס לי לשתוק לך !

The Sun
28-09-08, 23:42
אין שום סיבה להמנע מנתרן אם אתה לא לקראת תחרות, לא במאסה ולא בחיטוב.

orel
28-09-08, 23:46
עומרי בחיית תפסיק עם זה, זה טבעי וזהו, אתה עולה במאסה, צא מהמחשבה של האנורקס באמת, גם לי לקח זמן להבין את זה וקורן עזר לי להבין את זה טוב מאוד, אין כזה דבר מאסה של 200 גרם בחודש נקייה, צריך לעלות גם קצת בשומן, אין מה לעשות, ואין מה לעשות, שעולים נראים נוזליים יותר, אתה עוד עולה נקי.., החיטוב שיבוא אחרי החורף יהיה לך קל יותר ותיראה מיליון דולר.

itaiprz1
28-09-08, 23:55
לא יודע מה איתך אבל לדעתי אתה צריך לשמוח ספיחת נוזלים עוזרת למסה,

ironman
29-09-08, 00:21
תשחק עם הפחמימות ימים גבוהים וימים נמוכים ותעשה אירובי פעמיים שלוש זה יאזן את העליה בנוזלים.

reshos123
29-09-08, 04:07
אם אתה חושב כמו שחיף אתה תשאר שחיף

אם אתה רוצה לגדול ולהיות גדול אתה תצטרך להתמודד עם המצבים האלה
אי אפשר להנות מכל העולמות (לא שיש משהו רע בזה, כוס אמק יורד גשם מי צריך תשרירי חוף האלה גם ככה)

OmriF
29-09-08, 16:46
אם אתה חושב כמו שחיף אתה תשאר שחיף
אם אתה רוצה לגדול ולהיות גדול אתה תצטרך להתמודד עם המצבים האלה
אי אפשר להנות מכל העולמות (לא שיש משהו רע בזה, כוס אמק יורד גשם מי צריך תשרירי חוף האלה גם ככה)

צודק :)
חשבתי על זה וזהו חורף מתחיל לא צריך עכשיו קוביות..

The Sun
29-09-08, 16:47
העיקר שאני לא בסדר

OmriF
29-09-08, 17:07
חחח סורי קורן, התרגלתי שאני יוצא עלייך בחזרה.

קבל את סליחתי ושתיהיה לך שנה טובה ומתוקה ורק דבש בחיים :)

OmriF
01-10-08, 21:31
ראבק חברה אני מרגיש נוזלייי ביותרר ררר.. זה לא אסטטי, ניהיה לי נוזלים בחזה והבטן מלאה בנוזליםםםם..
אני מרגיש שאני הולך כאילו אני סוחב איתי אקווריום של מים עליי.. מזה החרא הזה? :o
רק מה שהזוי זה שפתאום עכשיו שאני עם חולצה אני מקבל מחמאות כמו: "איזה גוף פיתחת, איזה גדול" לעומת בחיטוב שרק שהייתי בלי חולצה שמו לב לזה שאני מתאמן..

ודרך אגב, אני מגיב ככה לנוזליים האלו בגלל שאין מה לעשות פעם הייתי שמן מאוד ואני מפחד לחזור למה שהייתי פעם לפני ההרזיה והחיטוב (חח זה נראה לי מצחיק שקרעתי את עצמי חודשיים + בחיטוב ואז עכשיו אני חוזר לנק' התחלה) - מישהו מוכן לעודד אותי נפשית ולהגיד לי שאני לא בדרך לחזור למה שהייתי פעם לפני החיטוב ושהנוזלים האלו זה רק למטרה טובה למען עליית מסה?

שבוע טוב שיהיה לנו..

boris19
01-10-08, 22:27
ראבק חברה אני מרגיש נוזלייי ביותרר ררר.. זה לא אסטטי, ניהיה לי נוזלים בחזה והבטן מלאה בנוזליםםםם..
אני מרגיש שאני הולך כאילו אני סוחב איתי אקווריום של מים עליי.. מזה החרא הזה? :o
רק מה שהזוי זה שפתאום עכשיו שאני עם חולצה אני מקבל מחמאות כמו: "איזה גוף פיתחת, איזה גדול" לעומת בחיטוב שרק שהייתי בלי חולצה שמו לב לזה שאני מתאמן..

ודרך אגב, אני מגיב ככה לנוזליים האלו בגלל שאין מה לעשות פעם הייתי שמן מאוד ואני מפחד לחזור למה שהייתי פעם לפני ההרזיה והחיטוב (חח זה נראה לי מצחיק שקרעתי את עצמי חודשיים + בחיטוב ואז עכשיו אני חוזר לנק' התחלה) - מישהו מוכן לעודד אותי נפשית ולהגיד לי שאני לא בדרך לחזור למה שהייתי פעם לפני החיטוב ושהנוזלים האלו זה רק למטרה טובה למען עליית מסה?

שבוע טוב שיהיה לנו..

אתה תופעה אחי

הכריש בקרייסלר
01-10-08, 22:33
אין מה לעשות אחי ככה זה במסה וגם אני נמצא עכשיו במסה הרצינית ביותר שלי ואני משמין אבל אל תדאג כשנגיע לסוף המסה ונתחיל חיטוב נחזיר את הקוביות ונהיה יותר גדולים אתה תהיה ברמה אחת ואפילו 2 רמות מעל החיטוב שסיימת לא מזמן.

orel
01-10-08, 23:20
עומרי בחיית רעבק, תחשוב שאתה כבר לא סיס, אתה לא תחזור להיות שמן בחיים, כל מה שאתה עושה למטרה של יותר יופי ויותר אסתטיקה בסופו של דבר, אתה בחיים לא תחזור להיות שמן - יש לך ידע רחב ונרחב מדי בתזונה, אתה עולה במאסה, לדעתי עלייה יותר מדי נקייה, אבל זו כבר החלטה שלך, בסופו של דבר אתה תתחטב ותראה מיליון דולר, אחי עכשיו חורף, לא הולכים לים-(וגם אם כן שים זין).

OmriF
02-10-08, 17:33
עומרי בחיית רעבק, תחשוב שאתה כבר לא סיס, אתה לא תחזור להיות שמן בחיים, כל מה שאתה עושה למטרה של יותר יופי ויותר אסתטיקה בסופו של דבר, אתה בחיים לא תחזור להיות שמן - יש לך ידע רחב ונרחב מדי בתזונה, אתה עולה במאסה, לדעתי עלייה יותר מדי נקייה, אבל זו כבר החלטה שלך, בסופו של דבר אתה תתחטב ותראה מיליון דולר, אחי עכשיו חורף, לא הולכים לים-(וגם אם כן שים זין).

צודק.. פשוט חשבתי על זה ולא יודע הזוי לי כזה כל הנוזלים האלו ושתוך חודש וקצת הקוביות עומדות להיעלם למרות שאני יודע שזה רק נווזלים שיורדים תוך שבוע בחיטוב.

למישהו יש פה מחשבון טוב ומדוייק לבדוק את כמות הקלוריות שיש לי בתפריט שנבנה על ידי גיל?
מעניין אותי לדעת על כמה מאזן קלורי חיובי אני..

gilsXM
02-10-08, 17:41
זה טבעי ויותר
וחאלס אנשים, תפסיקו לרוץ אחרי הקוביות זה לא הכל בפיתוח גוף מאסה יותר חשובה בתכלס.
מה אה שווה אם יש לך 6 קוביות הכי יפות בעולם והיקף יד 20? או רגליים מסריחות? כלום

OmriF
02-10-08, 18:09
זה טבעי ויותר
וחאלס אנשים, תפסיקו לרוץ אחרי הקוביות זה לא הכל בפיתוח גוף מאסה יותר חשובה בתכלס.
מה אה שווה אם יש לך 6 קוביות הכי יפות בעולם והיקף יד 20? או רגליים מסריחות? כלום
אתה צודק, אבל סתם זה לא רק עניין הקוביות זה עניין הרגשת הנוזליות... והפנים שלי התעגלו יותר, יש אומרים שזה טוב יותר כרגע =\ חח ובקשר לרגליים, יש לי דווקא רגליים גדולות מאוד, גנטי.

OmriF
02-10-08, 22:51
קיצור למישהו יש פה מחשבון לחישוב קלוריות טוב?

Bono
02-10-08, 22:54
קיצור למישהו יש פה מחשבון לחישוב קלוריות טוב?

קח אחי
http://www.olympusfit.co.il/show_mamarim.asp?cat_id=11&id=46
http://www.goleango.com/

OmriF
02-10-08, 23:13
תודה.
מחר בע"ה אני אעלה תמונות מתקופת תחלת המסה, לפני הנוזלים :)

bolt
02-10-08, 23:39
מה זה שמישהו יסביר לי בבקשה מה זה נוזלים אני דופק מסה של החיים ואוכל כמו דב וכמובן שמעלה גם שומן וגם שריר אבל עוד לא הבנתי מה זה נוזלים יעני איך מבדילים מה זה נוזלים ומה זה שומן? לי זה סתם נראה כמו שומן בגוף איך אתם מרגישים שזה נוזלים? לא מבין את הקטע הזה...

orel
02-10-08, 23:44
עומרי כמה אתה עולה בערך בחודש? אתה בקושי במאזן קלוריות נכון? המאסה שלך ממש ממש ממש נקייה..
תאמין לי אחרי החיטוב שיבוא בסוף המאסה תיראה מיליון דולר..

OmriF
02-10-08, 23:53
לא נראה לי שאני על "בקושי"..
וואלה מחר אני אחשב הכל, נראה כמה יצא..
לדעתי אני בפלוס 300 או 400..
אני יודע שאני בערך על 2700 ק' טוטל.

denous
02-10-08, 23:59
חרטא אחשלי...
זה פסיכלוגי...
אני גם בטוח שאתה מסתכל על עצמך כל יום במראה וגם אני וכולם ואנחנו חוקרים את האמאמא של הגוף שלנו ומוצאים כל דבר קטן חדש שיוצא אז אתה רואה את השטויות האלו זה דברים שאף אחד לא רואה...
וגם אם כן אל תקשיב לאנשים שמזיינים לך את השכל ואומרים קריאטין...
קריאטין אחי זה לא איזה דלי של מים שמזריקים לך לגוף זה קצת נוזלים שמנפחים אותך לפעמים זה גם נותן מראה נחמד....
הסיבה האמיתית שאתה רואה את זה זה בגלל הירידה שלך וזה קשה אחושרמוטה אתה רואה כל שינוי קטן של שומן או נוזלים בגוף שלך ופוחד שתחזור להיות שמן אחי...
וזה הסיבה שאתה לא תצליח במאסה כי בעוד חודש זה יהיה באמת ככה ולא פסיכלוגי ואתה ישר תגיד לעצמך וואי אני אעשה חיטוב שלושה שבועות ואוריד את הנוזלים וזה יהיה בזבוז זמן על כלום !
אז כדאי לך להתחיל למצוא דרך להתמודד עם הדבר הזה כבר עכישו כי אתה תאכל חרא גדול אחי ולא תצבור מאסה ככה גם לי היה את זה ואין מה לעשות לבסוף חייבים לסבול את הדבר הזה.

bolt
03-10-08, 00:37
מה זה שמישהו יסביר לי בבקשה מה זה נוזלים אני דופק מסה של החיים ואוכל כמו דב וכמובן שמעלה גם שומן וגם שריר אבל עוד לא הבנתי מה זה נוזלים יעני איך מבדילים מה זה נוזלים ומה זה שומן? לי זה סתם נראה כמו שומן בגוף איך אתם מרגישים שזה נוזלים? לא מבין את הקטע הזה...

מישהו?

reshos123
03-10-08, 04:51
יש דבר יותר טוב מלהיות חטוב על 8-9 אחוז, וזה להיות חטוב על 8-9 אחוז עם מאסת שריר מכובדת
ולזה אבויה אתה לא תגיע אם תמשיך לבכות על הנוזלים וכל שאר השטויות האלה

תעשה לעצמך ולגוף שלך טובה ותחליט שעד תחילת הקיץ אתה תתאמן חזק, תאכל בערימות ותנוח טוב

בחורף כולם מעילים קפוצ'ונים מי יראה תשטויות שאתה מדבר עליהם?
הפעם היחידה שתראה זה או שאתה באמצע חירבון או כשאתה נכנס למקלחת

ironman
03-10-08, 11:29
בחורות רואות הכל או בחורים אצל המאכזבים..