PDA

צפה בגרסא המלאה : סירטון של גדי טרוני.לא ניראלי העלו את זה וזה ניראלי חדש ?

or16
01-10-08, 09:16
תהנו אם העלו את זה אז סליחה ממש לא ידעתי חברים.

http://www.youtube.com/watch?v=cSEvTGvt45I

גדי אוהבים אותך פה .:) כולל אני..

וזה סירטון גם חדש של אדעל יש פה תמונות אפילו מהתרות האחרונה..נאבא..http://www.youtube.com/watch?v=SBdfAJxV2dw

or16
01-10-08, 09:27
http://www.youtube.com/watch?v=toc98x6dlpw&feature=related

זה של סטאס .יש לבחור את זה ....תחכו זה אחרי דקה יש מישו שהוא קודם ואז הוא..

ולסיום משו נחמד

http://www.youtube.com/watch?v=KVrGQqXQ944

or16
01-10-08, 09:49
?????????????????????????????????????????????????? ??..

גדי 21
01-10-08, 09:58
אוי אוי אוי, אני ממש לא אוהב את הסירטון הזה, גם לא נראיתי טוב בזמן הצילום וגם זווית הצילום הוציאה אותי עוד יותר קטן..
תודה על הכוונה הטובה, אבל אני אישית מתבאס מהסרט.

or16
01-10-08, 10:00
אוי אוי אוי, אני ממש לא אוהב את הסירטון הזה, גם לא נראיתי טוב בזמן הצילום וגם זווית הצילום הוציאה אותי עוד יותר קטן..
תודה על הכוונה הטובה, אבל אני אישית מתבאס מהסרט.

שטיות אחי כולנו יודעים מי אתה..:)תותח..

dethMAN
01-10-08, 12:21
בלי להעליב או משו גדי.. אבל הפוזות יצאו על הפנים=[

Philip1123
01-10-08, 13:00
הבעיה היא גם בתאורה בסרטון (יותר מדי, בלי צללים בכלל), שממנה אי אפשר ממש להתרשם מהשרירים ומההפרדות.

baboska
01-10-08, 13:04
אוי מי מעלה לי תשיר ? חחחחח
ואחלה סרטון לא יודע למה אתה מבואס

Pro_XXL_Universe
01-10-08, 13:48
http://www.youtube.com/watch?v=toc98x6dlpw&feature=related

זה של סטאס .יש לבחור את זה ....תחכו זה אחרי דקה יש מישו שהוא קודם ואז הוא..

ולסיום משו נחמד

http://www.youtube.com/watch?v=KVrGQqXQ944

סתכלו שניה בסרטון שסטאס מופיע בו תיראו את יורי נובוסאק האפס המזדיין הזה בהתחלה תסתכלו עליו ותסכלו על התמונות שלי מהתחרות!!!ותיראו איך לבן **** הזה אין בושה להגיד לי שאין לי בטן ואין לי כלום חבר'ה בחיאט תיראו איך הוא הגיע לתחרות ואיך אני הגעתי :cry::cry:

DARKISRBODY זה המשתמש שלי אגב.

גדי אח שלי אתה ניראה מדהים סרטון לא סרטון :cool:

UltraShay
01-10-08, 14:38
אנשים בלי שכל....

or16
01-10-08, 15:13
איך אדעל אני חושב שהוא באמת ניראה מדהים ..

! ראיתם ??..ונאור איזה מצחיק בסירטון האחרון נאור זיו

Holy_Templar
01-10-08, 15:50
אני לא מבין למה אתם מתלהבים מה"גדי" הזה..אלק בודיבילדר(בולשיט)אני בהרבה גדול ממנו אבל בהרבה...
הוא מעפן אין לו צורה בכלל..כחוש טמבל.

אתה גדול ממנו בהרבה? תעלה תמונות שנראה את הגודל שלך ...

עד שלא העלת תמונה , סרטון.

תסתום ת'פה ..

אם לא תיהיה מוכן להעלות תמונות או סרטון שלך , ולא תסתום את הפה .

תוכיח לכולנו שאתה אפס כחוש ... ילד בן 15 עם היקף יד 23 שחושב שהוא באדי בילדר, היו לנו כאלה כאן לא מתרגשים כל כך ...

יאללה תוכיח שאנחנו טועים שחיף-בוי ...

Philip1123
01-10-08, 16:20
ברור שמי שכתב את השטויות האלה הוא איזה ילד שסתם רוצה למשוך תשומת לב

Pro_XXL_Universe
01-10-08, 16:29
אני לא מבין למה אתם מתלהבים מה"גדי" הזה..אלק בודיבילדר(בולשיט)אני בהרבה גדול ממנו אבל בהרבה...
הוא מעפן אין לו צורה בכלל..כחוש טמבל.

מה המצב יא זבל?
תגיד מאיפה באתה יא כלב?מה אתה רוצה יא זין?כואב לך שהבן אדם משתין עליך?אם אתה יותר גדול ממנו זה רק בגלל שאתה כולך בלון מים מסריח או שמן.
לך תחפש מי יזיין אותך :bye1:

איך אני שונא תמלשינים המסריחים האלו שבאים לפה ופותחים תפה ישר כאילו הם מרי אולימפיה ובסוף מתברר שמאחורי המשתמש עומד איזה ילד בן 13 אם שקית במבה מול המחשב ביד אחד ויד שניה על הזין הקטן שלו מאונן.

or16
01-10-08, 16:40
מה המצב יא זבל?
תגיד מאיפה באתה יא כלב?מה אתה רוצה יא זין?כואב לך שהבן אדם משתין עליך?אם אתה יותר גדול ממנו זה רק בגלל שאתה כולך בלון מים מסריח או שמן.
לך תחפש מי יזיין אותך :bye1:

איך אני שונא תמלשינים המסריחים האלו שבאים לפה ופותחים תפה ישר כאילו הם מרי אולימפיה ובסוף מתברר שמאחורי המשתמש עומד איזה ילד בן 13 אם שקית במבה מול המחשב ביד אחד ויד שניה על הזין הקטן שלו מאונן.

הבחור הכי חריף בפורום..!:)

gil-da91
01-10-08, 16:48
אלי אלפורד הזה חיה! תראו איזה גוף יש לו במוסטמסקיולר בסוף....

dethMAN
01-10-08, 17:30
ברור שמי שכתב את השטויות האלה הוא איזה ילד שסתם רוצה למשוך תשומת לב

וכנראה שהוא הצליח.
למה אתה בכלל טורחים להגיב לו.?

גדי 21
01-10-08, 17:46
אנשים עם עודף שכל.... תשמידו את ש'יקו הזה, מה הוא רוצה בכלל מגדי? ואיפה ארבל? הוא בחו"ל? הילדים חוגגים פה..
יש לי תוכנית גדולה איך להיפטר מגיל גרנות אחת ולתמיד

מה נסגר איתכם היום חבר'ה?

עלוש
01-10-08, 17:48
נחמקו פה כמה תגובות ..
דברים כאלה לא מקובלות בפורום שלי , הבא שרק יחשוב לדבר ככה אל המתחרים , במיוחד גדי וגלעד , יעוף מפה על טיל ורוד קיבינמט.

גדי 21
01-10-08, 17:50
תודה עלי :)
טוב שיש אותך..

עלוש
01-10-08, 17:51
אין בעד מה :)

עלוש
01-10-08, 17:59
איזה מלך נאור זיו
מת על הבחור :)

moshon
01-10-08, 19:30
נחמקו פה כמה תגובות ..
דברים כאלה לא מקובלות בפורום שלי , הבא שרק יחשוב לדבר ככה אל המתחרים , במיוחד גדי וגלעד , יעוף מפה על טיל ורוד קיבינמט.

למה מחקתה את שלי? =/

arbel2
02-10-08, 20:53
אוקיי ,אחרי נעדרות של כמה ימים מהפורום (מה לעשות ,לפעמים אני צריך לעשות צבא על אמת )
אני חייב להגיד כמה דברים

1)עלו'ש מנהל בחסד עליון וכל הכבוד שהוא עושה מה שצריך בפורום פיתוח גוף תחרותי וזה דבר ראשון לשמור על הכבוד של מתחרים מקצועיים (וכן ש'יקו יא דג רקק ,פעמיים מר ישראל רצוף עושה אותך מקצועי )

2)אני בחיים לא אבוא בצורה מזלזלת למפתח גוף שאשכרה עלה על במה דרך מסך מחשב
אתה באמת חושב שגדי סתם ערס מפרדס כץ,או שהוא "כחוש וטמבל" ...בוא תגיד לו את זה בפנים ,אומנם לא הרבה זמן אחרי זה אתה תדבר דרך מכשיר אלקטרוני כמו סטיבן הוקינג, אבל לפחות אמרת את מה שיש לך להגיד כמו גבר

להשמיץ דרך האינטרנט אומר כמה דברים,שאתה פחדן ,שאתה לוזר ,ובעיקר שיש לך זין קטן :)

הבא שפותח ג'ורה על מתחרה מקצועי בכלל ,ועל גדי "כפרה עליו " טרוני בפרט ,אוכל זמבור אחושילינג ובאן לצמיתות.
שיהיה לכולנו גמר חתימה טובה :)

hell
02-10-08, 22:53
:)

הבא שפותח ג'ורה על מתחרה מקצועי בכלל ,ועל גדי "כפרה עליו " טרוני בפרט ,אוכל זמבור אחושילינג ובאן לצמיתות.
מסכים עם ארבל.
נו...מי מדבר לא יפה?
:p

Rendi Orton
02-10-08, 22:55
:):):):) אייל הרגת אותי :) !!

TAMIRSUS
02-10-08, 22:58
אוקיי ,אחרי נעדרות של כמה ימים מהפורום (מה לעשות ,לפעמים אני צריך לעשות צבא על אמת )
אני חייב להגיד כמה דברים

1)עלו'ש מנהל בחסד עליון וכל הכבוד שהוא עושה מה שצריך בפורום פיתוח גוף תחרותי וזה דבר ראשון לשמור על הכבוד של מתחרים מקצועיים (וכן ש'יקו יא דג רקק ,פעמיים מר ישראל רצוף עושה אותך מקצועי )

2)אני בחיים לא אבוא בצורה מזלזלת למפתח גוף שאשכרה עלה על במה דרך מסך מחשב
אתה באמת חושב שגדי סתם ערס מפרדס כץ,או שהוא "כחוש וטמבל" ...בוא תגיד לו את זה בפנים ,אומנם לא הרבה זמן אחרי זה אתה תדבר דרך מכשיר אלקטרוני כמו סטיבן הוקינג, אבל לפחות אמרת את מה שיש לך להגיד כמו גבר

להשמיץ דרך האינטרנט אומר כמה דברים,שאתה פחדן ,שאתה לוזר ,ובעיקר שיש לך זין קטן :)

:):):):) אני מת איזה מלך!! הרגתה אותתי