PDA

צפה בגרסא המלאה : תגישו מישהו שמע על התוספים החדשים של מסלטק

shayetet13
01-10-08, 10:10
שמעתי שיש כמה חזקים במיוחד ננו וייפור, והיילו
תוספים מטורפים שאין בר\ארץ, דרך אגב לחברת מסלטק יש עשרות מוצרים שאין בארץ ולפי מה שאני רואה חצי מהמתמודדים בתחרות מר אולימפייה משתמשים בהיילו בוייפור של מסל טק...

agrox
01-10-08, 10:14
אל תהיה כל כך בטוח שהמתמודדים באמת משתמשים בתוספים שהם מפרסמים...

התוספים של מסלטק מקבלים די הרבה שנאה בחו"ל.
הם עובדים בדרך כלל אבל המחיר שלהם מאוד גבוה ביחס למה שהמוצר באמת מכיל.
הם מתבססים בעיקר על פרסום לפי דעתי.

shayetet13
01-10-08, 10:18
לא אחי ראיתי סרטונים פרטיים של המתמודדים עם כל התזונה של מה שהם צורכים בלי קשר לפירסומים של חברות, ויענו רובם השתמשו באותם תוספים, ומסלטק בחול לא כל כך יקרה בחול הכל זול עד פי 6 יותר מבארץ...

agrox
01-10-08, 10:33
זה שזה יותר זול מפה זה ברור אבל ביחס למוצרים אחרים בחו"ל, הם די יקרים.
קח לדוגמא את cell tech שהוא כולה שילוב של קריאטין וסוכר עולה 50 דולר ל 30 מנות.

itaiprz1
01-10-08, 10:56
לא אחי ראיתי סרטונים פרטיים של המתמודדים עם כל התזונה של מה שהם צורכים בלי קשר לפירסומים של חברות, ויענו רובם השתמשו באותם תוספים, ומסלטק בחול לא כל כך יקרה בחול הכל זול עד פי 6 יותר מבארץ...

מה אתה אומר,
בחול כולם מתלוננים על כל המוצרים שלהם והם אומרים שזה לא שווה את המחיר,

shayetet13
01-10-08, 17:53
מה אתה מדבר אחי יש ויש, התוספים של PRE WORKOT הכי טובים :
Leukic Hardcore
hano vapor
CREAKIC® Hardcore

והתוספים של POST WORKOUT :
Anabolic Halo!!!!!!

itaiprz1
01-10-08, 19:29
מה אתה מדבר אחי יש ויש, התוספים של PRE WORKOT הכי טובים :
Leukic Hardcore
hano vapor
CREAKIC® Hardcore

והתוספים של POST WORKOUT :
Anabolic Halo!!!!!!

תיראה שמה זה עולה רבע מהארץ ואולי פחות ואתה יודע מה הם רושמים בתגובות
שזה לא שווה את הכסף ביחס לתוצאה, לא לפי דעתי אני בדקתי תיכנס לפורומים בחול ותיראה
כולם ימליצו לך גם שמה על מונו, BSN סל טאק כל המוצרים שלהם מתפרסמים כי החברות האלה משלמות על הפירסום הזה,

אני לא אומר שהפורמולות שוות לתחת בהחלת ניתן כל כמה זמן לעשות איזה ניסוי לקבל פאמפ אבל לא צרייך להגזים וליקנות 2 סל מס 2 נוז וכוו
אני אישית מאמין רק באוכל וגיינרים,

אה ודרך אגב הם עשו הצבעה בפורום וכל מי שניסה superpump250 רשם שזה הפורמולה הכי טובה,

YONI
01-10-08, 19:34
תעשה לי טובה אם אתה לא מנסה אל תגיד סתם שטויות ותתפוס טראמפ יחד עם הקמצנים שלא קונים כלום בשביל עצמם והמוצרים של מסלטק יקר להם אבל שטויות מפה ועד הודעה חדשה כן יש כסף לקנות..
כשתנסה אז תעביר ביקורת , יש גם מלא ביקורות מעולות של אנשים שהתגברו קצת על הקמצנות וניסו

HardCor3
01-10-08, 20:15
אל תתייחס לכל הסרטונים במיוחד לא של האנשים שמפרסמים את המוצרים.
אתה כנראה נאיבי מדי ורואה הכל ורוד.
תדאג לתפריט תזונה מתאים למטרות שלך וכנ"ל לגבי תכנית אימונים ואם אתה כל כך רוצה לשלב תוספים תלך על הבסיסיים ביותר כמו - קריאטין מונוהידרייט,אומגה 3 ומולטי ויטמין טוב (אם יש צורך).

itaiprz1
01-10-08, 20:31
תעשה לי טובה אם אתה לא מנסה אל תגיד סתם שטויות ותתפוס טראמפ יחד עם הקמצנים שלא קונים כלום בשביל עצמם והמוצרים של מסלטק יקר להם אבל שטויות מפה ועד הודעה חדשה כן יש כסף לקנות..
כשתנסה אז תעביר ביקורת , יש גם מלא ביקורות מעולות של אנשים שהתגברו קצת על הקמצנות וניסו

אז שנייה אתה מצדיק ליקנות סל מאס ב515
וביחד צריך חלבון או גיינר שזה עוד 350

שזה יוצא 865 כשהסל מס נגמר תוך חודש והחלבון 3, זה כבר לא קשור לקמצנות .

לא יודע מה הבעיה שלך אולי אתה שתול פה אולי לא אבל אל תתחיל לזיין בשכל,
ומה הקשר קמצנים זה לא קשור ביכלל לכסף זה שקניתה הופך אותך לנדיב ,

ואם אתה לא יודע אנשים קוראים מה שרשום על כל המוצרים האלה שזה יגדיל אותם למימדים חדשים וכל החרא הזה והם מתלהבים וקונים.

YONI
01-10-08, 20:59
לא מצדיק את המחירים בארץ אבל זאת עובדה מה תעשה? לא טוב לך אתה לא עושה טובה למישהו שאתה לא קונה משהו, שכל אחד יעשה את החשבונות שלו, וכשביקורות מבוססות רק על מחיר זה כן קמצנות ואני מדבר על המוצרים של מסלטק בחו"ל. מי דיבר על סלמאס וגיינר בכלל
ואפשר לחשוב שאתה לא מוציא על עצמך כסף במחירים כאלה על דברים אחרים שלא קשורים לפיתוח גוף

YONI
01-10-08, 21:02
אל תתייחס לכל הסרטונים במיוחד לא של האנשים שמפרסמים את המוצרים.
אתה כנראה נאיבי מדי ורואה הכל ורוד.
תדאג לתפריט תזונה מתאים למטרות שלך וכנ"ל לגבי תכנית אימונים ואם אתה כל כך רוצה לשלב תוספים תלך על הבסיסיים ביותר כמו - קריאטין מונוהידרייט,אומגה 3 ומולטי ויטמין טוב (אם יש צורך).

אני יוריד את המשקפיים הוורודות , ואסגור את הסירטונים של ג'יי קאטלר וגוסטאבו בארדל משכנעים לקנות את המוצרים של מסלטק ואני אחזור אליך שנייה

itaiprz1
01-10-08, 21:29
אני יוריד את המשקפיים הוורודות , ואסגור את הסירטונים של ג'יי קאטלר וגוסטאבו בארדל משכנעים לקנות את המוצרים של מסלטק ואני אחזור אליך שנייה

חחחחחחחחח שניה אתה רוצה להגיד לי שאתה אומר שאם ג'אי קטלר באיזה סירטון אומר שהוא משתמש בזה אז זה טוב, אם כן אז יצאתה דפוק אם לא לא הבנתי למה היתכוונתה,

לא מצדיק את המחירים בארץ אבל זאת עובדה מה תעשה? לא טוב לך אתה לא עושה טובה למישהו שאתה לא קונה משהו, שכל אחד יעשה את החשבונות שלו, וכשביקורות מבוססות רק על מחיר זה כן קמצנות ואני מדבר על המוצרים של מסלטק בחו"ל. מי דיבר על סלמאס וגיינר בכלל
ואפשר לחשוב שאתה לא מוציא על עצמך כסף במחירים כאלה על דברים אחרים שלא קשורים לפיתוח גוף

לא יודע מה איתך אבל אני מסתובב הרבה בפורומים שהקהילות שמה מארה"ב וגם שמה
הם מתלוננים על המחיר מה תגיד על זה, אם שמה שהמחיר הוא 160 שקל לתוסף מתלוננים וחוסכים אז אתה קובע שמי שלא קונה ב420 שקל תוסף הוא קמצן ,

ובקשר לכסף ולאיכות זה לא מדויק הביקורת לא הולכת רק על הכסף אנשים אומרים שמה שזה נותן לא שווה את הכסף, למה שהם יקנו ב200 שקל משהוא שנותן תוצאות כמו של מוצר ב100 שקל,

Perfect-Body
01-10-08, 21:48
חבר שלי קנה מהם...
הוא ממש מאוכזב הם יחסית בסדר אבל ממש אבל ממש לא שווים את המחיר