PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה סימנים לאימון יתר.....

The-One
02-10-08, 20:57
בזמן האחרון בשבועים האחרונים אני כל הזמן עייף לא יודע למה אני שוכב במיטה נרדם בקושי מצליח לזוז ואני חושב שאני מתקרב לאימון יתר אשמח עם תסבירו לי ממה זה נובע איך נמענים מזה

אני מתאמן כבר 6חודשים אתמול כבר חצי שנה בלי הפסקה אחת אפילו פעם אחת נסעתי לטיול עם המשפחה שהייתה הפסקה שפספסתי אימון אחד אבל בכללי רצוף בלי להספיק בכלל.

תחושת העייפות כל הזמן זה קורה לי ואני מפחד להגיע לאימו ןיתר אשמח ע להסבר על סימנים לאימון יתר.

אני כרגע בהספקה מהאימונים התחלתי מיום שלישי שלא היה מכון במלא בגלל ראש השנה עד יום ראשון שזה 5ימים ביום ראוןש חוזר אבל לדעתכם כדי לי לקחת הספקה יותר גדולה? בכל זאת לא נחתי פעם מאז שאני מתאמן גם קצת ירד לי החשק לאכול..

אני לא יודע עם זה סימן לאימו יתר אז אשמח להסבר על כל הקטע של אימוני יתר תודה מראש.

TheRock
02-10-08, 21:14
מומלץ לקחת הפסקה של שבועיים אם אתה מתאמן מעל חצי שנה זה יאושש את הגוף.
בקשר לעייפות יש מצב שזה אימון יתר תנסה להפחית במשקלים או בתדירות האימון.

The-One
02-10-08, 21:17
מומלץ לקחת הפסקה של שבועיים אם אתה מתאמן מעל חצי שנה זה יאושש את הגוף.
בקשר לעייפות יש מצב שזה אימון יתר תנסה להפחית במשקלים או בתדירות האימון.

יש מאמר על אימו יתר משהו אחי זה ממש חשוב לי..

כנראה בגלל שלא לקחתי הפסקה מתחילת האימונים אני יקח עד אחרי כיפור שבכיפור במלא אני מפספס 2אימונים a b ביום רביעי חמישי מה דעתך זה יוצא שבוע וחצי ואז יום ראשון חוזרים להפציץ.

אז בסדר ניקח תהפסקה ניתן לגוף לנוח נקנה גם קריאטין עד אז חח..

ד.א אפשר לאבד מאסת שריר בזמן שכזה שבוע וחצי -שבועים כמובן עם שמירה על התזונה בזמן הזה אפשר לאבד?..

itaiprz1
02-10-08, 21:24
להגיד לך תאמת אחרי שאתה מתאמן הרבה אתה תדע מה זה אימון יתר,
לי היה לפני איזה שלוש שבועות שקלטי שהתחיל להיות לי, אני ידעתי את זה כי הרגשתי עייף
כשבאתי לעשות לחיצות חזה לא היה לי כוח, ירדתי במשקלים, ופשוט אתה מרגיש את זה אז מה שעשיתי הורדתי כמה תרגילים והיסתדר לי ,

חוץ מזה תוכאל הרבה אוכל יש קשר ישיר בין חוסר אוכל לעיפות.

TheRock
02-10-08, 21:28
יש מאמר על אימו יתר משהו אחי זה ממש חשוב לי..

כנראה בגלל שלא לקחתי הפסקה מתחילת האימונים אני יקח עד אחרי כיפור שבכיפור במלא אני מפספס 2אימונים a b ביום רביעי חמישי מה דעתך זה יוצא שבוע וחצי ואז יום ראשון חוזרים להפציץ.

אז בסדר ניקח תהפסקה ניתן לגוף לנוח נקנה גם קריאטין עד אז חח..

ד.א אפשר לאבד מאסת שריר בזמן שכזה שבוע וחצי -שבועים כמובן עם שמירה על התזונה בזמן הזה אפשר לאבד?..

כמעט ולא,אם אתה שומר על תזונה נכונה ולא אוכל ג'אנק
ותיקח הפסקה שבוע-שבועיים, אתה תראה שתחזור אחרי זה לאימונים כמו חדש

The-One
02-10-08, 21:29
כמעט ולא,אם אתה שומר על תזונה נכונה ולא אוכל ג'אנק
ותיקח הפסקה שבוע-שבועיים, אתה תראה שתחזור אחרי זה לאימונים כמו חדש

אממ תודה ומזה כמעט ולא אפשר או לא אחי זה מעצבן עם אפשר חבל לנוח.. חח.

Bono
02-10-08, 21:57
תנוח!

reshos123
03-10-08, 03:16
אל תנוח - החלבון יגמר והשריר יברח
הצילוווווווווו

raiber
03-10-08, 03:28
אל תנוח - החלבון יגמר והשריר יברח
הצילוווווווווו

חחחחחחחחחח
אל תדאג אחי
זה בסדר גמור לקחת הפסקה מהאימונים..
אני עשיתי את זה כבר כמה פעמים.. ולא רק שחזרתי בכושר שיא אלה אפילו יותר מזה :basketball:

reshos123
03-10-08, 04:34
זה לא בסדר
זה רצוי אם לא חובה

לפעמים לרצות יותר מדי רק מרחיק אותך מהמטרה
תנוח קצת זה גם יעזור לך לעלות במשקלים