PDA

צפה בגרסא המלאה : קבלו את קאי גרין מ- 1999 והיום.

SiX PACK
03-10-08, 01:52
רק שתבינו את השינוי שהוא עשה, ואיך שהוא היה נראה פעם.

מ- 1999 - http://www.youtube.com/watch?v=9knqgY_uIkU&eurl=http://www.musclemecca.com/showthread.php/kai-greene-world-amateur-champ-1999-31769.html
(בסוף הסרטון ניתן לראות את פאקו באוטיסטה שנראה פשוט מטורף!!!)

קאי כיום - http://www.youtube.com/watch?v=4CWzlnwEjuc

Bodybuilder
03-10-08, 02:06
גועל נפש - הוא היה קוקסינל גם כשהיה צעיר יותר ...

אבל ללא ספק אחד המוכשרים !

shahar-king
03-10-08, 03:14
הוא תמיד הולך רחוק עם הרוטינות שלו עם הרוטינה ב99 הוא הלך קצת יותר מידי רחוק וזה טיפה לא ניראה כמו רוטינה של מפתח גוף

reshos123
03-10-08, 03:22
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח

dethMAN
03-10-08, 04:00
חחחחח גם שהוא צעיר הוא כזה גיי...
בכל מקרה כבאדיבילדר יש לו את כל האלמנטים!

mmaorc
03-10-08, 04:15
בעע איזה רוטינות של קוקסינל
לא אוהב את הגוף שלו. כרס gh עצומה (ועוד גודלת) שנותנת לגוף שלו מראה מצחיק לגמרי.

erezg
03-10-08, 04:50
לא הבנתי איך זה מ-99 והשירים יצאו לפני שנתיים.
(או שמי שהעלה את הסרטון הוסיף את השירים באיכות ממש גרועה)

zuko
03-10-08, 05:45
אותי באופן אישי הוא ממש מפחיד.

Dino Psaras
03-10-08, 06:12
לא הבנתי איך זה מ-99 והשירים יצאו לפני שנתיים.
(או שמי שהעלה את הסרטון הוסיף את השירים באיכות ממש גרועה)

חח כן גם אני לא הבנתי את זה אבל זאת נשמעת מנגינת רקע באולם עצמו. בכל מקרה, לקאי גרין הזה יש גוף מטורף אבל הוא חולה נפש, יש לו משהו חולני במבט סעמק..

תראו את הסרטון הזה של פאקו באוטיסטה :ph34r:
http://www.youtube.com/watch?v=QEJInWmCblE&feature=related

custello
03-10-08, 07:40
לפי דעתי יש לו גוף מדהים
חוץ מהבטן

Philip1123
03-10-08, 08:48
מה שלא תגידו עליו, אחד המדהימים שיש כיום ואיום וודאי על התארים החשובים בשנים הקרובות.

ניגרי ענק
03-10-08, 08:56
מישהו צריך להגיד לו שהפוזינג הזה רק מעורר אנטגוניזם.
כשהוא יביא רוטינה של הארדקור בלי כל השטיקים של החשפן, יתיחסו אליו הרבה יותר ברצינות.
בכל מקרה הבנאדם נראה מיליון דולר, מה שמדהים זה בעיקר השיפור המטורף שהוא עשה, לא רק מ 99, אלא אפילו ביחס ל 2007.
אם הוא ימשיך בקצב הזה אנחנו נראה אותו כתף אל כתף מול פיל הית' וויקטור מרטינז בקרב על התואר האמיתי.

DrGYM
03-10-08, 09:06
אני סומך עליו ועל מרטינז שהם יעוררו את ההייפ סביב אולימפיה 09, שיחזירו אותנו לימים הטובים של דוריאן קולמן ושות'.

noni
03-10-08, 09:21
חתיכת שיפור עשה מאז, תמיד כיף לראות אותו, מופיע "שונה" מהאחרים ותכלס זה יותר שואו לקהל, הרי התוצאות של התחרות כבר נקבעו בבוקר בשיפוט המקדים ככה שאין לזה כמעט מישקל .

Pro_XXL_Universe
03-10-08, 11:24
ניראה מעולה!
גם אז ידע להגיע מוכן ואסטטתי לתחרות,וגם אז ידע לעשות את אותו פוזינג מגוחך ומטופש שהוא עושה היום,טוב לא בידיוק כמו היום עוד אז היה אפשר לראות מלא פוזות שהוא עשה ברוטינה שהיו ממש מרשימות היום הוא מתעסק בלהעמיד לשופטים את האיבר<_<
לעומת זאת אחי סתכל כמה דקות קדימה אחרי שהליצן מסיים לקפץ ותיראה את פאקו באטיסטה איזה באדיבילדר איכותי ואיזה פוזינג יפה:book:

gilsXM
03-10-08, 11:30
אני עוד לא הבנתי מה הקטע בפוזינג המפגר הזה? הוא דפוק בראש או מה?

ובאוטיסטה הזה ענק ואסטתי לאללה

StaSus
03-10-08, 13:14
באטסיטה אחד הבאדיבילדרים הכי אי אסתטים וכי אי פרופורציונלים שיש..

Dr. Muscle
03-10-08, 13:22
אוקיי קאי גרין עוזה פוזינג מגוחך וגרוע זה לא קרקס או בית זונות, זו תחרות. פאקו אחד המדהימים!!! ועושה פוזינג גרוע, לשיר גרוע.... באמת שמבין המקצוענים לא ראיתי posers גרועים מאלו אפילו פול דילט רמה מעליהם.

gil-da91
03-10-08, 14:00
מבחינת נתונים הבן אדם מפלצת! הוא אסטתי וגדול.
אבל הרוטינה - מה הוא קוקסינל? מה זאת הרוטינה הזאת?
אם הוא היה עושה רוטינה יותר נורמאלית הבן אדם היה מגיע רחוק הרבה יותר מאיפה שהוא עכשיו.

Pro_XXL_Universe
03-10-08, 14:09
כשהוא יביא רוטינה של הארדקור בלי כל השטיקים של החשפן, יתיחסו אליו הרבה יותר ברצינות.
בכל מקרה הבנאדם נראה מיליון דולר, מה שמדהים זה בעיקר השיפור המטורף שהוא עשה, לא רק מ 99, אלא אפילו ביחס ל 2007.
אם הוא ימשיך בקצב הזה אנחנו נראה אותו כתף אל כתף מול פיל הית' וויקטור מרטינז בקרב על התואר האמיתי.

חחחחחחחחח קאי גרין יכול לחלום לעמוד אם פיל הית' ואם ויקטור אחי!
בכלל ויקטור זה מתחרה שהוא כרגע איזה 2 רמות מעל כל המתחרים באולימפיה ואם לא הפציעה שלו ברגל הוא היה עולה השנה לוקח תאולימפיה בלי הרבה בעיות.

הבעיה באולימפיה שיש פוליטיקה כל מי שחתום באיגוד של ויידר(weider athlit תקנו אם רשמתי אם שגיאות)מתיחסים אליו הרבה יותר בכבוד באולימפיה וכל מי שחתום גם אם פלקס אז כנ"ל.
אין זה פולטיקה גם שם ושמאסל טק הספונסרית הראשית של האולימפיה אז חבל על הזמן...

arbel2
03-10-08, 15:20
אל תתבלבלו ככה צריכה להראות רוטינת פיתוח גוף

בתחרות נשים...

odedik
03-10-08, 16:21

בגלל אנשים כמוך הספורט הזה לא פופולרי :].

וגם בגלל שאלי האנה אומר שזה תחרות יופי ולא ספורט ... מעורר רחמים :].

odedik
03-10-08, 16:23
הוא עוד יהיה מר אולימפיה ד"א

Pro_XXL_Universe
03-10-08, 16:30

אני לא מבין איך אתה יכול להתרשם מריקוד כזה אחי בשיא הרצינות...תחשוב שאתה יושב בשורה הראשונה והוא עושה את הפוזינג הזה מול הפרצוף שלך...הוא עוד מסוגל לרדת לקהל ולנענע לך את התחת שלו בפנים אז גם תחשוב שהפזונינג הזה טוב?ושזה עושה את הספורט פופולרי?
ועדיף שהספורט של הבאדיבילדינג ישאר אותו ספורט קלאסי ואיכותי והפוזינג יהיו כמו בold school בלי כל הריקודים הטפשיים האלו זה אשכרה לא קשור לספורט ולדעתי רק גורם לקהל לפחות לאנשים אם דיעות כמו שלי לחשוב דברים רעים ולזלזל בבודיבילדר שעושה את זה גם אם הוא יהיה בשייפ של קולמן.
וקאי מבחינה מקצועית בחיים לא יהיה מר אולימפיה בחיים ומי שיסתכל על המבנה שלו טוב טוב יודע ויבין למה ואני לא אכנס לזה כי אין לי כוח להתוכח כאן:)

SiX PACK
03-10-08, 16:34

כניראה שלא הבנת אותו.............
קאי גרין עושה מעצמו צחוק, ובסופו של דבר עושה צחוק מהספורט, אז מה הקשר עכשיו..?
מה שאלי האנה אמר זה באמת מטומטם.

shahar-king
03-10-08, 16:37
אני לא מבין איך אתה יכול להתרשם מריקוד כזה אחי בשיא הרצינות...תחשוב שאתה יושב בשורה הראשונה והוא עושה את הפוזינג הזה מול הפרצוף שלך...הוא עוד מסוגל לרדת לקהל ולנענע לך את התחת שלו בפנים אז גם תחשוב שהפזונינג הזה טוב?ושזה עושה את הספורט פופולרי?
ועדיף שהספורט של הבאדיבילדינג ישאר אותו ספורט קלאסי ואיכותי והפוזינג יהיו כמו בold school בלי כל הריקודים הטפשיים האלו זה אשכרה לא קשור לספורט ולדעתי רק גורם לקהל לפחות לאנשים אם דיעות כמו שלי לחשוב דברים רעים ולזלזל בבודיבילדר שעושה את זה גם אם הוא יהיה בשייפ של קולמן.
וקאי מבחינה מקצועית בחיים לא יהיה מר אולימפיה בחיים ומי שיסתכל על המבנה שלו טוב טוב יודע ויבין למה ואני לא אכנס לזה כי אין לי כוח להתוכח כאן:)

מסכים איתך לגמרי גילעד הופעות כאלה מיותרות בקשר לקאי קרין לא ייה מר אולימפיה אני לא כל כך בטוח בקשרלזה אני דווקא חושב שיש לו סיכוי

Rendi Orton
03-10-08, 17:31
קאי מדהים והחיתוכים שלו ברגליים מדהימים גם בטן טובה,אבל לדעתי הוא לא עולה על וולף או פיל..

Pro_XXL_Universe
03-10-08, 18:45
מסכים איתך לגמרי גילעד הופעות כאלה מיותרות בקשר לקאי קרין לא ייה מר אולימפיה אני לא כל כך בטוח בקשרלזה אני דווקא חושב שיש לו סיכוי

כולם פה בוכים על מותן צרה מותן קטנה אז הינה לכם..לקאי גרין יחסית למבנה גוף שלו יש מותן גדולה וזה עוד אחד מהחסרונות שלו.
עזבו שזה מטופש ולא רלוונטי כי קטלר לקח פעמים אולימפיה אם המותן ברוחב ג'יפ שלו:p

Holy_Templar
03-10-08, 18:49
אל תתבלבלו ככה צריכה להראות רוטינת פיתוח גוף

בתחרות נשים...

+11111

הרגת אותי!

אחת היציאות ..

Philip1123
03-10-08, 21:24
אל תקטלו אותו. אני בטוח שהוא שומע את כל הביקורות (כי כמו שכאן מבקרים אותו, תהיה בטוח שגם בארה"ב מבקרים אותו ופי אלף), ובייחוד שיש עניינים כספיים על הפרק (כמו ספונסרים, חוזי פרסום וכד'), יש סיכוי שהוא ישנה את דרכיו ויעשה פוזינג טיפה יותר "מתון". ואז נראה מה כל ההומופובים כאן ובעולם יגידו עליו.