PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה | חיטוב+אירובי.

gosu1
03-10-08, 14:13
שלום לכולם.
יש לי כמה שאלות בנוגע לחיטוב ואירובי.

1.בחיטוב מורידים מסת שריר ובהיקפים?
2.בחיטוב יורדים במשקלי עבודה?
3.באירובי מורידים במסת שריר והיקפים?
4.אם עושים הרבה אירובי וריצות יורדים במשקלי עבודה?

אני כרגע עומד על 23% שומן.
אני רוצה להוריד ל17% שומן בלי לרדת במשקלי עבודה ובהיקפים האם זה אפשרי?
ולהוריד אחוזי שומן אם ריצה קלה של 20 דקות אחרי אימון בלי לשנות את התכנית אימונים או את מה שאני אוכל זה אפשרי?

תודה רבה למי שיענה זה ממש חשוב לי.
שבת שלום לכולם.

the animal
03-10-08, 15:24
שלום לכולם.
יש לי כמה שאלות בנוגע לחיטוב ואירובי.

1.בחיטוב מורידים מסת שריר ובהיקפים?
2.בחיטוב יורדים במשקלי עבודה?
3.באירובי מורידים במסת שריר והיקפים?
4.אם עושים הרבה אירובי וריצות יורדים במשקלי עבודה?

ולהוריד אחוזי שומן אם ריצה קלה של 20 דקות אחרי אימון בלי לשנות את התכנית אימונים או את מה שאני אוכל זה אפשרי?

תודה רבה למי שיענה זה ממש חשוב לי.
שבת שלום לכולם.

1. בחיטוב מחושב טוב הירידה במסת שריר תהיה נמוכה או לא בכלל (יש דרכים גם להעלות מסת שריר בחיטוב). בהיקפים תהיה ירידה אלא אם כן תצליח להעלות מסת שריר לירידה בשומן (זה גם אפשרי...).
2. תלוי עד כמה אתה דל בפחמימות, כמה מסת שריר יורדת\עולה לך והאם יש לך עזרים מבחוץ.
3. לא הבנתי את השאלה ממש. אירובי זה לא מה שיוביל לירידה במסה ובהקפים אלא מאזן קלורי שלילי.
4. הירידה במשקלי עבודה תקרה בעקבות ירידה במסת השריר או מחסור באנרגיה (שתכניס לעצמך מעט אנרגיה לגוף באופן יחסי).

gosu1
03-10-08, 20:38
1. בחיטוב מחושב טוב הירידה במסת שריר תהיה נמוכה או לא בכלל (יש דרכים גם להעלות מסת שריר בחיטוב). בהיקפים תהיה ירידה אלא אם כן תצליח להעלות מסת שריר לירידה בשומן (זה גם אפשרי...).
2. תלוי עד כמה אתה דל בפחמימות, כמה מסת שריר יורדת\עולה לך והאם יש לך עזרים מבחוץ.
3. לא הבנתי את השאלה ממש. אירובי זה לא מה שיוביל לירידה במסה ובהקפים אלא מאזן קלורי שלילי.
4. הירידה במשקלי עבודה תקרה בעקבות ירידה במסת השריר או מחסור באנרגיה (שתכניס לעצמך מעט אנרגיה לגוף באופן יחסי).

תודה על התשובות!

ויש לי עוד שאלה:

Bono
03-10-08, 22:18
חיטוב זה קודם כל תזונה.

the animal
04-10-08, 13:25
חיטוב זה קודם כל תזונה.

+23140783125730570284357023945872309076841-259843