PDA

צפה בגרסא המלאה : נמעס לי לגמריי מהם

Leo
09-01-07, 19:07
כל ניאו ערסים \ פסואדו אינטלקטואלים \ חוכמולוגים \ אינטלקטואלים בשקל שאני מוקף בהם
וכל המפגרים שמפחדים להראות טיפה של בינה ושמים אותם בסטטוס של אל.

נראה לי שאני חיחיד ששמתי לזה לב אבל יש אנשים (והרבה מאוד אפילו בפיתוח גוף למרות שאני בסדר עם אלה) ששמים לעצמם סטטוס השכלתי על כלום וחושבים שהם יותר מתקדמים מאנשים אחרים ובעצם מעליהם? ( אפילו שלכאורה הם פולטים שטויות גמורות ואני ממש לא מתכוון לאלו בפיתוח גוף אלא בכל חור שקיים שיש בו אנשים ביקום הזה)
זה טבע האדם המעמדות האלה בהכל או שזה תופעה חולפת של אנשים שחשים את עצמם מודרניים או משהו או שזה איזה קטע של ישראלים יותר אפילו שגם באנשים מחוץ לארץ באינטרנט אני נתקל בהם ( למרות שאני לא פגשתי אף אחד מחוץ לארץ במקום מגוריו כבר הרבה שנים אז אני לא יכול לומר בוודאות)

דיי נמאס לי מאותם אנשים זה המקום היחיד שנראה לי שיבינו אותי כי זה הפורום עם האנשים היחסית יותר בוגרים שאני חבר בו שהוא בעברית ( אני סך הכל נמצא ב 3 פורומים ואני פעיל בעיקר פה)

כל פוץ אקראי חש את עצמו גאון.

אני לא אומר שאני אחד כזה אבל זה משגע הם בכל חור

מישהו כאן מזדהה איתי?

מתן18
09-01-07, 19:10
אתה מתכוון אליי :whistle: ?

igorek
09-01-07, 19:11
מסכים איתך, במיוחד לגבי כל הפסואדו אינטלקטואלים. יש לי כל-כך הרבה כאלה בבית-הספר שאפשר להשתגע פשוט. מי ששמע על בית-ספר לייד"ה בירושלים בטח יודע איזה מוניטין של פילוסופים פלצנים יש לבית-הספר.

ohadhost
09-01-07, 19:12
אתה מתכוון אליי :whistle: ?
או אליי?

Leo
09-01-07, 19:12
אתה מתכוון אליי :whistle: ? דווקא לא באו כמה אנשים עם 20 הודעות שהיו כאלה אבל בישראלבודי יש ריכוז הכי נמוך שלהם מכל מקום ברשת , בגלל זה פתחתי את זה פה. אולי מישהו אחר קלט את זה

וגל לא לך אוהד , זה אנשים ברחוב , בבית ספר , באינטרנט , וכו'....
אני אחפש הגדרה לזה בויקיפדיה זה תופעה מחרידה

ואם היה אחד בישראלבודי זה הזה ____ החליף שהיה פה שתפס תחת על כל הפורום עד שהוא קיבל השעייה זה היה ממש אבל ממש בוטה אצלו התכונה הזאת

מתן18
09-01-07, 19:15
דווקא לא באו כמה אנשים עם 20 הודעות שהיו כאלה אבל בישראלבודי יש ריכוז הכי נמוך שלהם מכל מקום ברשת , בגלל זה פתחתי את זה פה. אולי מישהו אחר קלט את זה

חח לא יודע שאני קראתי את זה אני הרגשתי שזה נכתב עליי..מתאים לי קצת:blush:

אבל שמע זה לא העניין,כל אחד יכול להביע את דעתו,אף אחד לא אמור לשאול אותך,מה שכן אם זה מפריע לך אפשר להעיר,אחרת מאיפה הם ידעו??

Ori-Silver
09-01-07, 19:20
מה זה פסואדו אינטלקטואלים?לא הבנתי מה זה כל כך מפריע לך אני מכיר כל כך הרבה אנשים שמדברים שטויות ובטוחים שהידע שלהם הוא מעל כולם וזה ממש לא מפריע לי ההיפך זה ממש משעשע

Leo
09-01-07, 19:21
זה לא זה ,

זה שילוב של סנוביות אליטיסטית (בעצם יותר בכיוון של כל השאר מפגרים ואנחנו מברירת מחדל טובים קחו לדוגמה שמאלאני ממוצע בארץ), טיפשות וחוסר ידע , אשליות , ואטימות כרונית.

והייתי מעיר על זה אבל זה תופעה המונית , אני בכיתה מדעית שבה יש 37(לא כולם אבל הרוב) חרשניות שתופסות מעצמן גאוניות הדור ומאשימות את המורים בכל דבר כי הרי הן לא יכולות לפשל , (ו8 בנים שאף אחד לא חורש) בגלל זה הם גרמו לירידה ברמה של הכיתה כי הם הורידו לנו את פסקל במחשבים וככה ירדה הרמה של הכיתה בבית ספר שנה שעברה.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=psuedo-intellectuals

אחלה הגדרה

Antonator1
09-01-07, 19:30
מזדהה איתך ועוד איך! ראשית, אני ואיגור לומדים באותה כתה כבר קרוב ל - 6 שנים אז אני יודע על מה הוא מדבר. זו תופעה שאני כל כך שונא שאין לי ממש מספיק מלים לגנות אותה.

אבל יש עוד תופעה, שאם אתה סתם משתעשע לפעמים (לא יודע, מתוך חשק זורק איזה עיפרון בזמן שיעור), אז יש את החכמולוגים האלה שישר מתחילים לחפור בשכל על איך שאתה אינפנטיל ולמה אתה עושה את זה. הכל כדי להתעלות מעליך ולהראות כמה שהוא בוגר ואתה לא. לא יודע איך להסביר...

Leo
09-01-07, 19:31
מזדהה איתך ועוד איך! ראשית, אני ואיגור לומדים באותה כתה כבר קרוב ל - 6 שנים אז אני יודע על מה הוא מדבר. זו תופעה שאני כל כך שונא שאין לי ממש מספיק מלים לגנות אותה.

אבל יש עוד תופעה, שאם אתה סתם משתעשע לפעמים (לא יודע, מתוך חשק זורק איזה עיפרון בזמן שיעור), אז יש את החכמולוגים האלה שישר מתחילים לחפור בשכל על איך שאתה אינפנטיל ולמה אתה עושה את זה. הכל כדי להתעלות מעליך ולהראות כמה שהוא בוגר ואתה לא. לא יודע איך להסביר...

בידיוק כמו הקטע עם העיפרון

Antonator1
09-01-07, 19:37
---

Leo
09-01-07, 19:43
טוב זה שיעור אומנות "טיפוסי" חח

ohadhost
09-01-07, 19:45
צודק ויש עוד תופעה של ילדים שמנים או פוזהיסטים באים עליך בפוזה .

Leo
09-01-07, 19:47
צודק ויש עוד תופעה של ילדים שמנים או פוזהיסטים באים עליך בפוזה .
אתה מתכוון לאחד כזה?
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=14367

ofirdesign
09-01-07, 19:57
דוגמא חיה לזה בפורום - נמרוד, חושב שהוא מבין גדול מקריאת כמה מאמרים והוא כולה שחיף עם שומן ובן 14
הבנאדם הזה פשוט מצחיק אותי ולפעמים הוא כל כך בטוח בעצמו שבא לי להוריד לו כאפה

Leo
09-01-07, 19:59
דוגמא חיה לזה בפורום - נמרוד, חושב שהוא מבין גדול מקריאת כמה מאמרים והוא כולה שחיף עם שומן ובן 14
הבנאדם הזה פשוט מצחיק אותי ולפעמים הוא כל כך בטוח בעצמו שבא לי להוריד לו כאפה

עזוב אל תקח שמות של סתם אנשים בפורום (אלא אם זה אחד שעיצבן את כל הפורום כמו הדוגמה שנתתי שגם קיבל השעייה)

יש את זה בכל אחד גם אני שפתחתי את הנושא הזה חשבתי לעצמי שנהייתי כזה שבכלל הזכרתי את זה חח

הקטע שאנשים צריכים להפתח טיפה ולהיות עם טיפה יותר ערכים ( אמיתיים לא החרא ששוטפים את השכל שלך איתו בבית ספר)

SuzukiR
09-01-07, 20:00
חחח יש לי אחת כזאת בכיתה

אחת שחצנית מיתנשאת כלבה בת :):):):) שתמות אמן אינשאללה

כל דבר שאני עושה מלשינה ואומרת כמה שאני לא "בוגר"

שתמות הבת שרלילה הזאת

SuzukiR
09-01-07, 20:02
הקטע שאנשים צריכים להפתח טיפה ולהיות עם טיפה יותר ערכים ( אמיתיים לא החרא ששוטפים את השכל שלך איתו בבית ספר)[/quote]

כל מילה גלגל של טרקתורר

את הערכים האמתים מלומדים בחוץץ!!
כמה שאי יודע את זה!

Gangsta
09-01-07, 20:15
חחח יש לי אחת כזאת בכיתה

אחת שחצנית מיתנשאת כלבה בת :):):):) שתמות אמן אינשאללה

כל דבר שאני עושה מלשינה ואומרת כמה שאני לא "בוגר"

שתמות הבת שרלילה הזאת

חחחחח נראה לי אתה בכיתה שלי
יש לי בדיוק אחת כזאת(יותר נכון אחת שיש איתה עוד כמה חברות שמושפעות ממנה)
משחקות אותה חכמות קוראות ספרים של איזה 1000 עמודים אבל מה בעצם חבורה של שרמוטות
מתנשאות קופות שאף חד לא סובל מגעילות
שונא אותם כל כך!!!!

ושימו לב שהתופעה הזאת היא בעיקר אצל בנות ופחות אצל בנים...

SuzukiR
09-01-07, 20:18
חחחחח נראה לי אתה בכיתה שלי
יש לי בדיוק אחת כזאת(יותר נכון אחת שיש איתה עוד כמה חברות שמושפעות ממנה)
משחקות אותה חכמות קוראות ספרים של איזה 1000 עמודים אבל מה בעצם חבורה של שרמוטות
מתנשאות קופות שאף חד לא סובל מגעילות
שונא אותם כל כך!!!!

ושימו לב שהתופעה הזאת היא בעיקר אצל בנות ופחות אצל בנים...

:):):):) נכון!

למרות שיש כמה ערסים צעצוע משחקים לי אותה עבריינים מכיר את אלה?

אלה הכי מצחיקים אותי כל הפוזה שלהם והם לא שווים אגורה

Nimrod
09-01-07, 20:29
אני מסכים איתך ב100 אחוז.
בד"כ זה קורה לבנות סביב גיל 16 לכל החרשניות השקטות שמתחילות לדבר.
יש לי כמה כאלו בכיתה, אבל אני שם עליהן זין כל השמאלניות האלו.

Kagemusha
09-01-07, 20:39
sry to disappoint u guyz,
אבל בפורום הזה קיים ריכוז גבוה במיוחד של אנשים שהדיון הזה מדבר עליו.
אנשים שקוראים כמה מאמרים וחושבים עצמם דוקטורים לתזונה.
רדו מהפוזה שלכם.
אבל בניגוד אליהם יש גם אנשים באמת שאחלה פה בפורום.
ועכשיו בנוגע לדיון... יש דרך אחת להתמודד עם המטומטמים האלה:
להיות יותר חכם. הרי אחרי הכל, הם לא חכמים, הם פוזאיסטים.
רוצים לשמוע סיפור מצחיק?
יש אצלי בלונדינית (אוריגינל) שרמוטה (באמת), סתומה, ומשחקת אותה פרופסור. תמיד נמרחת על כולם. אני לא מתלונן כשהיא נמרחת עליי (כי הילדה שווה) אבל כשהיא משחקת אותה חכמה זה כ"כ כיף להוציא אותה טיפשה.
בקיצור היא התחילה וויכוח בשיעור לשון עם אחד הילדים והשתמשה לא נכון במילה "כביכול". (אמרה אותה נכון, אבל לא הבינה מה המילה אומרת בכלל) אז היא פשוט מדברת ומתווכחת ומשתמשת במילה הזו כל הזמן ולא מבינה למה כולם צוחקים עליה. אז זו דרך אחת, להניח להם לדבר והם יוציאו את עצמם דפוקים. הם יחפרו לעצמם את הבור\יהדקו את החבל סביב צווארם וכו' וכו'. :)
ויש עוד כמה דרכים.
1) לשחק אותה תמים ולא מבין וציני, וככה לרדת לעומק לשטויות שהם מדברים. דוגמא. אם הם אומרים משהו דפוק? אז תשאלו אותם שאלות תמימות וציניות כמו "למה?" ואז הם יכנסו למלכודת של לדבר בפרטים על הדעות שלהם וככה כולם יראו עד כמה מפגרים הם.
2) פשוט להגיד משהו מאוד שנון שהם לא יבינו וככה לא יגיבו טוב.
אבל סה"כ אפשר לא לעשות כלום כשזה לא נוגע אלייך ופשוט לשבת בצד ולהשתעשע :jockey:

Antonator1
09-01-07, 20:42
פעם זרקנו איזה כסא (לא זוכר למה), ואז פתאום נכנס אותו "בוגר" והתחיל עוד פעם לחפור "למה אתם עושים את זה", "ממש בוגר מצדכם" וכו... אז אחד פשוט אמר לו - "רוצה את זה בראש? לא? אז שתוק."

Leo
09-01-07, 20:52
הדבר היותר מסוכן זה כשיש לאנשים כאלה סמכות כלשהיא.

או שהם אנשים שיודעים לדבר בצורה חלקלקה.

כמו שאמרתי יש את זה אצל כולם , גם אצלי ואצליכם , אבל זה הכי מסוכן כש כמו שקגהמושה אמר קוטלים אותם , והם שוב חוזרים על השטויות שלהם ,

קחו לדוגמה את השמאלאנים בארץ , הם כ"כ משוכנעים שהם צודקים אפילו שחצי מהחברים שלהם כבר הבינו שהם טעו ועברו לימין , זה דוגמה אחת ,

אני לא כ"כ מחבב חרדים אבל אותם אנשים שמתלוננים כביכול על כפייה דתית תמיד מביאים אותה בסטריאוטיפים כמו "כאן זה איראן" (אתם עושים את זה דומה לפסואדו קמוקרטיה של איראן לא הם לכו תלמדו על המדינה קודם)
"הם פרימיטיביים" וכו'

ובעצם זה הדבר האחרון שעלה לי לראש כי כל סרראוטים שיש מקורם באנשים האלה

לדוגמה מכירים את הקטע שבאיזה מקום מראים תחרות בודיבילדינג אז ישר אחד קופץ

"אם כל הסטרואידים שלהם למה הם לא אימנו את המוח"

עריכה : יש לי חתימה חינוכית חדשה שהכנתי מרוב שיעמום

NIRAN
09-01-07, 21:05
מכיר...
יש כאלו בכל מקום.
אני מסכים עם כל הדרכים שתיארו אותם כאן, זה בדיוק ככה.

VoRteX
09-01-07, 21:12
פעם זרקנו איזה כסא (לא זוכר למה), ואז פתאום נכנס אותו "בוגר" והתחיל עוד פעם לחפור "למה אתם עושים את זה", "ממש בוגר מצדכם" וכו... אז אחד פשוט אמר לו - "רוצה את זה בראש? לא? אז שתוק."

נו, וזריקת כיסא כאילו אתה גבר זה לא פוזה?

Leo
09-01-07, 21:14
ולמי זה אמור להפריע?

Takima
09-01-07, 21:16
אני חושב שזאת בעיה של גאוותנות כי היא גורמת לאנשים להיות סגורי-מחשבה ומתנשאים, שזה בעצם פסאודו-אינטלקטואלים.

אני גם חושב ש"פסאודו-אינטלקטואלים" זה אנשים מאד גאוותנים וגאוותנות זאת בעיה שקיימת כמעט בכולם במידות מסוימות.

מישהו מסכים איתי?

Antonator1
09-01-07, 21:20
את הכסא לא אני זרקתי, מי שזרק - לא זרק עליו, ומי שאמר - לא הייתי אני.

VoRteX
09-01-07, 21:25
את הכסא לא אני זרקתי, מי שזרק - לא זרק עליו, ומי שאמר - לא הייתי אני.

לא אמרתי שאתה זרקת את זה...
שאלתי אותך אם אתה חושב שזריקת כיסא זה לא פוזה?

Takima
09-01-07, 21:25
בכל מקרה ליאו, אני לא חושב שיש סיבה להתרגז מהאנשים שאתה מתאר. עדיף לא להתייחס פשוט.

Leo
09-01-07, 21:41
בכל מקרה ליאו, אני לא חושב שיש סיבה להתרגז מהאנשים שאתה מתאר. עדיף לא להתייחס פשוט.
בדרך כלל לא הייתי מתייחס אבל בזמן האחרון קרו הרבה מקרים לא נעימים בהקשר לאנשים האלה והשטויות שלהם זה העלה לי את הסעיף

וגאוותנות \ פוזות זאת הכללה גדולה מידי.

זה ערבוב מסויים של תכונות או דעות אצל אנשים שתמיד באות בייחד ובדרך כלל גם הם מאוד אוהבים אחד את השני ומכבדים אחד את השני וגאילו עדים לסמכותם.

Johnny
09-01-07, 22:10
תגיד לי מה אתה לוקח ללב, אני באמת לא מבין מה מעצבן אותך, בקצב הזה תהיה לך התקפת לב :) האנשים האלו הם האנשים שבשבילם אני חי, רק מחכה לרגע שאני אוכל לעשות את עצמי טיפש איתם ופשוט ליפול מצחוק בלי שהם מבינים למה.
קח את זה בהומור, זו הדרך הכי טובה כי התופעה הזו לא תעלם, אז למה לא להנות ממנה?

Antonator1
09-01-07, 22:13
יש לנו כמה כאלה (בעיקר בנות) שמתנשאים\אות על מורים כאילו המורים נולדו אתמול. מאשימים אותם ב - 1001 טעויות ודברים מעצבנים בעיניהם שהם עשו כאילו הם לא אנשים מבוגרים.