PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לעלייה במסה...

lir85
03-10-08, 15:48
נכסנתי עכשיו לתוכניות אימון ורשום שם שלפי מחקר בחודש עד חודשיים הראשונים של האימון אין עלייה בנפח השרירים...אני התחלתי להתאמן בימים האחרונים ורכשתי אבקה לעלייה במסה, גם במיקרה שאני לוקח את האבקה לא תיהיה גדילה? אולי כדאי לי לקחת את האבקה רק אחרי חודשיים של אימון?? כי חבל זה דבר יקר ואם הוא לא יתן לי שינוי מה הטעם?!

the animal
03-10-08, 15:56
נכסנתי עכשיו לתוכניות אימון ורשום שם שלפי מחקר בחודש עד חודשיים הראשונים של האימון אין עלייה בנפח השרירים...אני התחלתי להתאמן בימים האחרונים ורכשתי אבקה לעלייה במסה, גם במיקרה שאני לוקח את האבקה לא תיהיה גדילה? אולי כדאי לי לקחת את האבקה רק אחרי חודשיים של אימון?? כי חבל זה דבר יקר ואם הוא לא יתן לי שינוי מה הטעם?!

זה הפוף, בתחילת הדרך העליה במסת השריר תהיה קלה יותר ותתרחש יותר במהירות, לעומת אחרי שנה+

lir85
03-10-08, 16:59
תודה אחי! יש עוד חוות דעת??
בכל מקרה את האבקה מומלץ לקחת?

agrox
03-10-08, 18:06
מומלץ לקחת את האבקה אם קשה לך להשלים קלוריות במהלך היום בכל מקרה, אם לא אז האוכל יספיק.
בהצלחה.

lir85
04-10-08, 16:19
תודה רבה...עכשיו עוד שאלה לא קשורה...יש לי את הסיריוס מאס בננה, שאני עושה את השייק מופיעות נק' כתומות שלאט לאט מתרבות, זה בסדר?

agrox
04-10-08, 17:43
תודה רבה...עכשיו עוד שאלה לא קשורה...יש לי את הסיריוס מאס בננה, שאני עושה את השייק מופיעות נק' כתומות שלאט לאט מתרבות, זה בסדר?

אף פעם לא השתמשתי בסיריוס מאס אבל מה שאתה מתאר נשמע לי ממש מגעיל...