PDA

צפה בגרסא המלאה : טנק אמריקאי עושה ממכונית עיראקית פחית שימורים

OMRI-TURBO
09-01-07, 19:21
אחלה סרטון, חיילים אמריקאים תפסו עיראקים בוזזים והחליטו למעוך להם את המכונית עם הטנק! (מי שמצלם זה איזה עיתונאי שמאלני טינופת)
http://www.youtube.com/watch?v=AT1I95dqrAY&NR

roni0102
09-01-07, 19:25
קצת עצוב,
בסוף מבינים שבעל הרכב הוא נהג מונית

Leo
09-01-07, 19:30
חזק הם מנסים להוציא לבוש ולמלחמה בעיראק שם רע , זה לא דבר טוב אבל כמה דברים יותר גרועים מתרחשים בעולם ואף אחד לא שם זין ?
לדעתי היה צריך ליזיין להם את המדינה ולברוח שיעשו מה שהם רוצים אר"הב סתם שופכת כסף על זה וזה מחדש כל פעם את הסיפור ונותן לאירופאים ולרוסים הזדמנות לנגח באמריקאים (aהרבה יותר טובים מהם )

OMRI-TURBO
09-01-07, 19:31
קצת עצוב,
בסוף מבינים שבעל הרכב הוא נהג מונית

נהג מונית שבוזז. לפי החוק המוסלמי היו חותכים לו את היד. אני חושב שהוא יצא בזול שהטנק מעכך את הטרנטה שלו.
ובגלל זה אמרתי שזה צולם על ידי עיתונאי,לכן יש מצב ענק שזה שקר.

Antonator1
09-01-07, 19:33
עכשיו כשסוכנות המוניות שמה תראה את הסרטון בטוח הנהג יזכה באיזו פריווילגיה קטנה...

Leo
09-01-07, 19:37
עכשיו כשסוכנות המוניות שמה תראה את הסרטון בטוח הנהג יזכה באיזו פריווילגיה קטנה...
אשכרה כל הארגונים האלה צבועים ( רובם ) בצונמי ב2004 באסיה הייתה שחיטות אדירה , כל התרומות הלכו לחברות ששום דבר לא הגיע כמו שצריך (ראיתי את זה באל ג'זירה , כשזה רק נפתח ביס)

אני שונא את זה כשגורמים מסויימים כאילו "נלחמים בתופעה רעה" רק כדי לקדם אינטרסים אישיים.

קחו לדוגמה את המאנייקים האירופאים הערבים הצרפתים שמפיצים את קונספירציית 9\11 וכל אלה...
(לכו ליוטוב תסתכלו בשמות משתמש של אלה שמפיצים סרטונים על זה)

roni0102
09-01-07, 19:40
נהג מונית שבוזז. לפי החוק המוסלמי היו חותכים לו את היד. אני חושב שהוא יצא בזול שהטנק מעכך את הטרנטה שלו.
ובגלל זה אמרתי שזה צולם על ידי עיתונאי,לכן יש מצב ענק שזה שקר.

אתה לא בדיוק אוהד תקשורת?! (-:

Leo
09-01-07, 19:45
אתה לא בדיוק אוהד תקשורת?! (-:
מי אוהד אותם?

אפילו בויקיפדיה יש נטייה פוליטית לאדמינים (במיוחד בישראלית שהיו מלא מקרים שין לי כוח להזכיר שאיבדתי לגמרי את האמות בויקיפדיה הישראלית) באנגלית זה עדיין בשליטה ויש מאמרים נייטרליים ( למרות שמוסלמים קיצוניים שולטים בויקיחדשות האנגלי ביד ברזל ומעיזים לכתוב שמה שקרים וניפוחים ולתת באנים חופשי)

Gamerrrrr
09-01-07, 19:47
ת'אמת, זה לא משנה למה מוחצים את המכונית או למי, העיקר לראות טנק מוחץ מכונית :) העירקי זה רק פלוס לעיניין

Leo
09-01-07, 19:48
ת'אמת, זה לא משנה למה מוחצים את המכונית או למי, העיקר לראות טנק מוחץ מכונית :) העירקי זה רק פלוס לעיניין
את האמת אף פעם לא האמנתי שזה אפשרי , חשבתי שמכונית תיגרר קדימה עם הטנק או משהו או שהיא תתקמט רק קצת.........

roni0102
09-01-07, 19:56
את האמת אף פעם לא האמנתי שזה אפשרי , חשבתי שמכונית תיגרר קדימה עם הטנק או משהו או שהיא תתקמט רק קצת.........

אני חושב שעדיין אפשר לנהוג בה.

THE_JUGGERNAUT
09-01-07, 20:15
נראה דיי מבוים

OMRI-TURBO
09-01-07, 21:35
נראה דיי מבוים

למה הכוונה? רואים פה טנק עולה על אותו ומועך אותו.

Night_Wolf
09-01-07, 21:38
חחחחחחחחחח מזכיר לי את רד אלרט :jockey:

OMRI-TURBO
09-01-07, 21:38

תתחבר עכשיו

Leo
09-01-07, 21:42
עומרי יש לך רד אלרט? היה זמן שחיפשתי את זה לשחק בזה זוב ( רד אלרט 2 עם התוספת)

Bodybuilder
09-01-07, 21:43
אמריקאים בני ***** (זאת הדיעה שלי) וכול אחד יש לו זכול להגיד מה הוא חושב ....
http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon13.gif בושה

יותר נכון לא כול האמריקאים זונות : התכוונתי לזה שזה בושה למחוץ לחבורת מסקנים את האותו שלהם ...
בושה למי שעסה את זה...

Antonator1
09-01-07, 22:04
חחח כן, בטריילר יש משהו דומה לזה בטירוף!

SuzukiR
09-01-07, 22:06

יותר נכון לא כול האמריקאים זונות : התכוונתי לזה שזה בושה למחוץ לחבורת מסקנים את האותו שלהם ...
בושה למי שעסה את זה...

אתה היחיד שצריך להיתבייש

אתה לא מודע בשיט למה שהמוסלמים וביכלל מדינות ערב עושות והתגובות הילדתויות שלך בדיון שהיה אז בזמנו אם עומרי רק מוכחיות שאתה רק מדבר בלי להיות מודע לעובדות
ומזיין תשכל בדברים שלא קשורים

קיצר
אתה שמאלני מצוי

Leo
09-01-07, 22:09

בושה למי שעסה את זה...

מכיר אותך ואת כל האירופאים שחושבים שמה שהאמריקאים עושים זה כ"כ נורא כשבאותו מקום המוסלמים מפוצצים את האמא של הצד השני של הדת שלהם שמאמנים בדוד אחר של מוחמד
וכורתים להם ראשים

בעצם בלי מלחמה אפילו בסעודיה גם יש.

מה שהולך עכישו בעיראק זה כלום לעומת מה שהלך כמה גם בלי האמריקאים (מלחמת איראן עירק + מי שסאדאם חוסיין חיסל)
אבל פתאום כשאמריקה באה הם אשמים בהכל לפני שהם באו העולם שם זיין אחד גדול

וכנ"ל באפריקה ומה שהמוסלמים עושים שמה

SuzukiR
09-01-07, 22:13
מכיר אותך ואת כל האירופאים שחושבים שמה שהאמריקאים עושים זה כ"כ נורא כשבאותו מקום המוסלמים מפוצצים את האמא של הצד השני של הדת שלהם שמאמנים בדוד אחר של מוחמד
וכורתים להם ראשים

בעצם בלי מלחמה אפילו בסעודיה גם יש.

מה שהולך עכישו בעיראק זה כלום לעומת מה שהלך כמה גם בלי האמריקאים (מלחמת איראן עירק + מי שסאדאם חוסיין חיסל)
אבל פתאום כשאמריקה באה הם אשמים בהכל לפני שהם באו העולם שם זיין אחד גדול

וכנ"ל באפריקה ומה שהמוסלמים עושים שמה

תותח אתה תאמין לי ליאו פשוט תותח

OMRI-TURBO
09-01-07, 23:01
אני חושב שאנחנו צריכים לעשות תצוגת שרירים כזאת בעזה.
רק הבעיה היא שהעולם לנו, לא ישתוק, מה לעשות אנחנו לא מעצמה.

סהר!
10-01-07, 00:50
תודה אני אראה

Leo
10-01-07, 14:25
אני חושב שאנחנו צריכים לעשות תצוגת שרירים כזאת בעזה.
רק הבעיה היא שהעולם לנו, לא ישתוק, מה לעשות אנחנו לא מעצמה.

נראה לי שלא פעם זה קרה...
הקטע שבעזה של עכשיו עם יעמדו ככה שתי חיילים וירו לכיוון האוטו הם יחטפו כדור בראש