PDA

צפה בגרסא המלאה : סקר חוות דעת אישית וכנה שלכם על ....

טל יואב
09-01-07, 20:01
שלום לכולם ,

כידוע יש לנו מספר מנהלים בפורום שלנו בפוסט זה כל אחד ירשום את דעתו על המנהלים והדירוג שלו על כל אחד ואחד מהמנהלים .

מספר כללים :

1. נא לשמור על שפה תקינה ותרבותית ומכובדת .

2. לא להלעליב ולפוגע ובלי אינפנטיליות .

אין פה עיניין חלילה של מחנות או לקחת צד לכאן או לכאן לכתוב רק ביקורת בונה אם אתם מעדיפים מישהו לציין למה דוקא הוא? וכיצד הוא עזר לכם ?

מנהלים נא לא להגיב ולא לנעול את הפוסט הזה בבקשה .
אנו כאן על מנת לקבל משוב חיובי מהגולשים הקבועים של הפורום , אין חשש לנקמה או חיפוש של משהו עקב דעתו .
עקב מעמדי כאן אני לא יכתוב את דעתי האישית את מי אני מעדיף .

חברים יקרים ,
בוא נשמור על רמה גבוה תודה מראש .
יואב טל כתב השרירים של האתר .

ofirdesign
09-01-07, 20:07
עומרי הוא אחלה מנהל, מבחינת הניהול הוא מעביר אשכולות שלא צריך סוגר ריבים ועושה ת'עבודה
מבחינת הפורום הוא פעיל מעלה נושאים מביא כתבות ודיונים שלו מגיעים למלא עמודים אני אוהב את ההשקפות שלו גם אבל זה לא קשור :P

יש את powerull גם מנהל אחלה וגם גולן עושה ת'עבודה בכללי אין תלונה על מנהלים =]

Leo
09-01-07, 20:08
חוץ מעומרי ומגולן שלא פעיל כבר יש מנהלים??

הם יעילים מאוד , עושים את העבודה בשקט כנראה

SuzukiR
09-01-07, 20:12
לדעתי אין מה להגיד מנהלים טובים

ran_z
09-01-07, 20:20
ציון לשבח לכולם.
רן.

shpitz
09-01-07, 20:22
בכללי, כולם עושים את העבודה שלהם כמו שצריך!!

גולן-לא מרבה להגיב הרבה, אבל היו כמה אשכולות מעניינים איתו, בלי קשר למדתי ממנו הרבה..

עמרי-אחד האנשים שבאמת גורמים לי לצחוק...=], בלי קשר, הוא יודע להיות רציני כשצריך וגם ליצן, פותח אשכולות מעניינים, בעל יידע-רב, אי-אפשר להיתעלם מזה....

שלומק'ה, עוזר הרבה, אני שם לב לזה....

ומוטק'ה- את מוטק'ה אני סתם אוהב=], סתם, מוטק'ה גם עוזר, כולם אחלה.....

ran_z
09-01-07, 20:24
שכחת את אור, גיא שפיצברג :))

Nimrod
09-01-07, 20:26
גולן - המון המון ידע, שלא תורם הרבה מהידע שלו מסיבה לא ברורה.
עומרי - בזכותו פורום דיבורים כללי מחזיק מעמד! גם בן אדם נחמד.
מוטי - אחלה בן אדם, לא פעיל הרבה בזמן האחרון אבל עוזר לאנשים שהוא פעיל.
שלומי - ה (!) נשמה, תמיד עוזר - אחלה גבר!!
אור - מנהל רציני בעיקר של העניינים הטכניים.

shpitz
09-01-07, 20:27
שכחת את אור, גיא שפיצברג :))

פאק, ידעתי ששכחתי מישהו.....:disgust:

לא זכור לי אשכולות עם אור....
-רק עם הג'ינו, מקווה שהוא מרגיש טוב!:jockey:

VoRteX
09-01-07, 21:07
כולם כרישים חוץ מ"אדמין" חחח

HHHEELLBBOOYY
09-01-07, 21:41
עומרי, בן אדם טוב, איש אשכולות, איש תרבות, חבר בעת צרה, "האח הגדול".
=) עושה עבודה טובה בניהול כל הכבוד,
גולן- הוא לא מרבה לכתוב , לצערי אין לי מה להגיד עליו אבל ממה ששמעתי הוא איש טוב ורציני וכל הכבוד גם לו על הניהול,
שלומיק ופווארול מעולים גם, כל הכבוד ויאלה ביי'תר

P-a-n-1-c
09-01-07, 21:44
גולן- מגיב בצורה עיניינית אבל לא פעיל בצורה מספקת.
עומרי- לפעמים מגיב לעיניין ולפעמים לא. לדעתי עומרי אתה צריך להוריד הילוך מהפוזה הזאת של הפאשיסט. אבל בסה"כ אתה המנהל שהכי פעיל ותורם פה, תמשיך ככה! תדאג אבל להתמקד בפיתוח גוף (כי אל תשכח שאתה מנהל פורום של פיתוח גוף) ופחות בפוליטיקה.
שלומיק- המנהל הכי תותח פה! באמת כל הודעה שלו מלמיליאן! מגיב בצורה עיניינית מאוד ובהחלט תורם.
המנהל הרביעי (פאוורול נראה לי)- בקושי פעיל, גם כשהוא עונה הוא עונה לא לעיניין ועדיף שלא יענה בכלל.

slim shady
09-01-07, 21:47
בכללי המנהלים בסדר...עומרי גולן מוטי ואת אור ושלומי לא יצא לי להכיר...
יש לי רק בעיה אחת שכבר פניתי למנהלים בקשר אליה ואף אחד מהם לא חזר אליי...בקשר לחתימה...בטח אחד מהם קורא את זה אז אם אפשר לענות לי..
חוץ מזה כולם בסדר במיוחד עומרי...וואלה מביא דברים מעניינים לדיבורים כללי וגם איש דיון משהו לפנים...

מסכים עם הלבויי..."יאללה בית"ר"!!!!!!!

OMRI-TURBO
09-01-07, 21:53
יש לי רק בעיה אחת שכבר פניתי למנהלים בקשר אליה ואף אחד מהם לא חזר אליי...בקשר לחתימה...בטח אחד מהם קורא את זה אז אם אפשר לענות לי..
חוץ מזה כולם בסדר במיוחד עומרי...וואלה מביא דברים מעניינים לדיבורים כללי וגם איש דיון משהו לפנים...

מסכים עם הלבויי..."יאללה בית"ר"!!!!!!!

תודה רבה, אבל לא קיבלתי שום הודעה שלך לגבי החתימה.
תשלח לי אימייל , הכתובת רשומה בחתימה.

Bodybuilder
09-01-07, 22:03
גולן - המנהל הכי רציני כאן והכי" קשור לפיתוח גוף... לא מתעסק בפוסטים מטומתמים ולא מגיב לשטויות ! כול הכבוד לבן אדם !

אור - בחור טוב לפי מה שאפשר לשפות + מנסה לפתור סיכסוכים בין חברי הפורום !

שלומיק - אחד האנשים הנחמדים כאן - לא יודע מזה קללות - עוזר הרבה לאנשים, ועוד ...בקיצור אחלה מנהל !
כול הכבוד גם לך !

פווארול - ניראה לי גם מנהל
כמאט ולא רואים אותו כאן ! אבל ממה שזכור לי בחור רציני ולעיניין !...

עומרי: אחחח עומרי עומרי ... אתה לא קשור בזמן האחרון ! משחקים,חדשות,אמא הכניסה ילד למיקרוגל ... וכ"ד ... לא קשור לפיתוח הגוף ! אבל אני אוהב את עומרי כיף להיתווכח איתו :) בדרך כלל הוא קורא לי חוצפן http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon11.gif ורוצה לשלוח אותי בחזרה מאיפה שבאתי ...
אומר לי : לא טוב לך בארץ, תחזור משם מאיפה שבאתה ... http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif
עומרי אני לא אולך לשום מקום אני נשאר כאן !!!!!!!!!!!!!!!!!http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon12.gif
תיהיה בריא אחי, בלעדיך הפורום היה משתעמם :)

עם שכחתי איזה שהו מנהל אז אני מצטאר !

NIRAN
09-01-07, 22:06
ומתקן לך תשגיאות כתיב, או לפחות מעיר לך עליהם חחח
:)

Bodybuilder
09-01-07, 22:07
ומתקן לך תשגיאות כתיב, או לפחות מעיר לך עליהם חחח
:)

רגע למי אתה מתכוון ? כולם מתקנים אותי :) תודה ...

slim shady
09-01-07, 22:15
גולן - המנהל הכי רציני כאן והכי" קשור לפיתוח גוף... לא מתעסק בפוסטים מטומתמים ולא מגיב לשטויות ! כול הכבוד לבן אדם !

אור - בחור טוב לפי מה שאפשר לשפות + מנסה לפתור סיכסוכים בין חברי הפורום !

שלומיק - אחד האנשים הנחמדים כאן - לא יודע מזה קללות - עוזר הרבה לאנשים, ועוד ...בקיצור אחלה מנהל !
כול הכבוד גם לך !

פווארול - ניראה לי גם מנהל
כמאט ולא רואים אותו כאן ! אבל ממה שזכור לי בחור רציני ולעיניין !...

עומרי: אחחח עומרי עומרי ... אתה לא קשור בזמן האחרון ! משחקים,חדשות,אמא הכניסה ילד למיקרוגל ... וכ"ד ... לא קשור לפיתוח הגוף ! אבל אני אוהב את עומרי כיף להיתווכח איתו :) בדרך כלל הוא קורא לי חוצפן http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon11.gif ורוצה לשלוח אותי בחזרה מאיפה שבאתי ...
אומר לי : לא טוב לך בארץ, תחזור משם מאיפה שבאתה ... http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif
עומרי אני לא אולך לשום מקום אני נשאר כאן !!!!!!!!!!!!!!!!!http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon12.gif
תיהיה בריא אחי, בלעדיך הפורום היה משתעמם :)

עם שכחתי איזה שהו מנהל אז אני מצטאר !

*לשפוט...
*כמעט...
*מצטער..:wiggle: :wiggle: :jockey:

Gamerrrrr
09-01-07, 22:26
עומרי לפי דעתי הוא המנהל הפעיל והטוב ביותר, הוא המנהל הראשון של ישראלבודי, מתקופת הפורום השחור, עוד עם אופיר15 (שהיום בן 18) ושי345. הוא תורם לפורום בצורת מאמרים על אקטואליה וכשהיה על מה לדבר בפורום אימונים גם שם (אשכול כוח-מסה למי שזוכר) וכמובן שעומרי הוא די מומחה לתזונה ותרם שם הרבה מאוד

בעיקרון כל שאר המנהלים לא פעילים ואני יודע שכמעט כולם קוראים כל יום בפורום אז..

HHHEELLBBOOYY
09-01-07, 22:32

מסכים עם הלבויי..."יאללה בית"ר"!!!!!!![

ניסיתי לחקות את דוד מYNET למי שמכיר...:jockey:

טל יואב
09-01-07, 23:04
בהתחלה לא רציתי לכתוב את דעתי אך כעת שניתי את דעתי , (ולא זה לא הזדמנות שלי להתחנף אלייהם ) .

עומרי טורבו ,

הרבה למדתי מהבחור היקר הזה , הוא איש שיחה מעניין עם תחומי התעניינות רבים ומגוונים . לדעתי ולדעת רבים כאן הוא באמת העמוד השידרה של כל הפורום הזה ,שומר על הגחלת ועל האש לבעור . זכיתי לשיחות רבות ומעמיקות עם הבחור שנראה רע מבחוץ אבל מתחת לחזות המאיימת מסתתר איש יקר ונחמד שרבים חייבים לו המון .

גולן ,
איש שקשה לפיצוח ופעינוח אבל אדם טוב עם הרבה ידע בתחום פיתוח הגוף .
גולן = פרנק מגארת הישראלי .

מוטי,
קצת רגיש , מאוד חכם ואינטילגנט , אני יזכור לו לטובה לנצח את הפוסט שהוא פתח כאשר בני נולד .ואך הוא כמעט הוריד לי את הראש כאשר הערתי לו על התמונה של הכלב שלו שבתמים באמת לא ידעתי סה"כ אחלה בחור .

אור
09-01-07, 23:08
בהתחלה לא רציתי לכתוב את דעתי אך כעת שניתי את דעתי , (ולא זה לא הזדמנות שלי להתחנף אלייהם ) .

עומרי טורבו ,

הרבה למדתי מהבחור היקר הזה , הוא איש שיחה מעניין עם תחומי התעניינות רבים ומגוונים . לדעתי ולדעת רבים כאן הוא באמת העמוד השידרה של כל הפורום הזה ,שומר על הגחלת ועל האש לבעור . זכיתי לשיחות רבות ומעמיקות עם הבחור שנראה רע מבחוץ אבל מתחת לחזות המאיימת מסתתר איש יקר ונחמד שרבים חייבים לו המון .

גולן ,
איש שקשה לפיצוח ופעינוח אבל אדם טוב עם הרבה ידע בתחום פיתוח הגוף .
גולן = פרנק מגארת הישראלי .

מוטי,
קצת רגיש , מאוד חכם ואינטילגנט , אני יזכור לו לטובה לנצח את הפוסט שהוא פתח כאשר בני נולד .ואך הוא כמעט הוריד לי את הראש כאשר הערתי לו על התמונה של הכלב שלו שבתמים באמת לא ידעתי סה"כ אחלה בחור .
:diractor:

Deja Vu
09-01-07, 23:24
חברה אני מנצל את הבמה הזאת לשאלה חסרת תקט מה אתם מרוויחים בזה ש:blush: אתם מנהלים?

P-a-n-1-c
09-01-07, 23:28
חברה אני מנצל את הבמה הזאת לשאלה חסרת תקט מה אתם מרוויחים בזה ש:blush: אתם מנהלים?

לא הכל זה פונקציה של רווח והפסד בחיים.
אפשר לעשות דברים סתם בשביל הכיף..

OMRI-TURBO
09-01-07, 23:29
מרוויחים? כלום.
אני אישית לקחתי את התפקיד הזה לפני איזה שנתיים כי לא היה מנהל בפורום. היה רק בלאגן, זה היה בפורום הישן, אז הצעתי לגיל שאני אנהל את הפורום, ככה זה התחיל, אחרי זה הוספנו עוד מנהלים.

Deja Vu
09-01-07, 23:31
מרוויחים? כלום.
אני אישית לקחתי את התפקיד הזה לפני איזה שנתיים כי לא היה מנהל בפורום. היה רק בלאגן, זה היה בפורום הישן, אז הצעתי לגיל שאני אנהל את הפורום, ככה זה התחיל, אחרי זה הוספנו עוד מנהלים.
בונה יתותח אל תגיד לי שגיל לפחות לא מצפר אותך?

P-a-n-1-c
09-01-07, 23:33
בונה יתותח אל תגיד לי שגיל לפחות לא מצפר אותך?

מה מצ'פר?
וואלה הייתי עושה את זה בשביל הכיף, בסה"כ זה כולה פורום זה לא איזה עבודה. איפה יש פה לצ'פר?

erezg
09-01-07, 23:35
עזבו אתכם מנהלים שממנהלים..

שמישהו יחזיר את קרלוס וגל ט.

Deja Vu
09-01-07, 23:37
מה מצ'פר?
וואלה הייתי עושה את זה בשביל הכיף, בסה"כ זה כולה פורום זה לא איזה עבודה. איפה יש פה לצ'פר?
וואלה עומרי ממש פעיל ולמיטב הבנתי הוא כל יום כמה שעות בפורום עושה סדר עבודה מהסוג הזה מצריכה תמורה לדעתי בכל אופן:blush:

OMRI-TURBO
09-01-07, 23:40
וואלה עומרי ממש פעיל ולמיטב הבנתי הוא כל יום כמה שעות בפורום עושה סדר עבודה מהסוג הזה מצריכה תמורה לדעתי בכל אופן:blush:

אני נהנה, ואני רואה את הפורום הזה כמו בית, בגלל זה אני כל כך הרבה כאן, אפילו אם אני קצת ב-"OFF SEASON" מפיתוח גוף. את הבית לא נוטשים אף פעם..

slim shady
09-01-07, 23:43
אני נהנה, ואני רואה את הפורום הזה כמו בית, בגלל זה אני כל כך הרבה כאן, אפילו אם אני קצת ב-"OFF SEASON" מפיתוח גוף. את הבית לא נוטשים אף פעם..

אני מאמין שככה כל המנהלים פשוט היד של עומר יותר קלה על ה-"הוסף תגובה"..:jockey:
ובאמת זה אחד הפורומים היותר בייתיים שקימים בשוק...בגלל זה אני חושב הוא מושך לאחרונה כל כך הרבה משתמשים חדשים...
(ד"א...שלחתי לך...תענה לי כשתוכל...)

Moshe
09-01-07, 23:50

מעניין באמת איפה הם
בקשר למנהלים , אור כרגיל אוכל חינם ... :]
עומרי אני רואה שהכי פעיל ובאמת מגיעה לך קרדיט
גולן קראתי כמה דברים שלו רואים שיש ידע לבחור
כל השאר לא רואה בפורום .
עצה?, הייתי מגדיל את הצוות קצת

Gamerrrrr
10-01-07, 00:25

קרליטו בפלס"ר
וגל T איפה שהוא :blush:

- Idan -
10-01-07, 01:02
עומרי שלחתי לך E-MAIL. :basketball:

OMRI-TURBO
10-01-07, 01:41
עומרי שלחתי לך E-MAIL. :basketball:

קיבלתי, רשמתי לך בחזרה, ולא הצלחתי להחזיר. יכול להיות שהתיבה שלך מלאה? זה רושם לי שזה לא מצליח לשלוח לך לכתובת הזאת. יש לך אימייל נוסף? בכל אופן תרשום לי שוב את התכתובת.

- Idan -
10-01-07, 01:46
קיבלתי, רשמתי לך בחזרה, ולא הצלחתי להחזיר. יכול להיות שהתיבה שלך מלאה? זה רושם לי שזה לא מצליח לשלוח לך לכתובת הזאת. יש לך אימייל נוסף? בכל אופן תרשום לי שוב את התכתובת.
הממ מוזר, התיבה שלי לא מלאה. :huh:
תנסה את הכתובת הזאת,

idan_nnnn@walla.com

OMRI-TURBO
10-01-07, 02:21
הממ מוזר, התיבה שלי לא מלאה. :huh:
תנסה את הכתובת הזאת,

idan_nnnn@walla.com

זאת הכתובת שניסיתי.

OMRI-TURBO
10-01-07, 02:23
אוקיי שלחתי.

Daniel-Barak
10-01-07, 09:26
כל המנהלים פה מעולים אחד אחד, בין אם זה עומרי ושלומיק שהכי פעילים, לשאר המנהלים (מוטי, אור וגולן שמשום מה נעלם... מישהו יודע מה איתו!? שגם עושים אחלה עבודה!)

רק מה שאני לא אוהב זה את התדמית ה"פאשיסטית" שיצרת לעצמך, עומרי, בין אם אתה רוצה את זה (ואם כן זה ממש ממש ממש גרוע, אפשר גם להסביר למה) לבין אם לא... בכל מקרה מה שקשור לקיצוניות בכל תחום, וקל וחומר שבפוליטיקה ושאתה מביא את זה לפורום, מבחינתי זה חסר עבורך.

PcGunMan
10-01-07, 09:43
אני חושב שבאמת יש פה אחלה מנהלים אחד אחד יש פעילם יותר ויש פחות אבל כולם טובים באמת!:jockey:

אבל בעיני אני חושב שזה לא יפה לדרג את המנהלים!

Night_Wolf
10-01-07, 09:45
טוב זאת דעתי:jockey:

דבר ראשון עומרי-מנהל מאוד פעיל,מגיב בהיגיון ובבירור לכל פוסט,תענוג לקרוא את הפוסטים שהוא מעלה (למרות שאני לא מתחבר בזמן האחרון לפורום מסיבות מושכות חחחח),וחוץ מזה שהוא עושה את העבודה שלו כמו שצריך הוא אחלה בן אדם וכמובן חבר טוב:jockey: :diractor:

אור-וואלה אור תותח כמו אח שלי רק איפה הנקניק הזה בזמן האחרון לא מתחבר?!,אבל עדין הוא מנהל פעיל ותותח :)

גולן-מנהל גם דיי פעיל למרות שאני לא רואה הודעות שלו הרבה אבל אני מאמין שהוא עושה את העבודה שלו כמו שצריך גם אם זה לא מדובר בתגובות בפורום

שלומיק-שלומיק החטוב:jockey: מנהל מאוד פעיל!כל פעם מעלה תמונות ודברים חדשים מבית ישראלבודי תמיד מגיב בכינות וואלה תענוג:jockey:

מוטי-טוב איתו לא ממיזמן היה לי סיכסוך אז לדעתי צריך פשוט להעיף אותו מפה ב 2 סטירות חחחחחחחחחחח סתם סתם טאחלס אם כל המריבה מוטי גם מנהל מאוד פעיל,מגיב הרבה:),ושומר על הסדר של הפורום ועושה את הג'וב שלו כמנהל :jockey:

יש לנו אחלה מנהלים :diractor:

amir harduf
10-01-07, 10:05
עומרי: תותח על.. מעשיר לכולנו את הידע ועוזר לנו להיות מעודכנים.

גולן: בחור זהב.. תורם בפורום אימונים בעיקר...

שלומיק: תותח.. תמיד עוזר בפורום תוזנה ותוספים ובכלל בחור טוב ובעל חוש הומור בריא=)

אור: פחות מכיר אותו... עוזר פה בבעיות היותר רציניות בדר"כ ככה נראה לי

מוטי: גם אותו אני לא מכיר... עוזר איפה שצריך.. בזן האחרון לא ראיתי אותו הרבה נראה לי

SmaMMiT
10-01-07, 10:39
אני יגיב רק לשני המנהלים שעוד איחשהוא היה לי איזה דיבור איתם פה ושם
גולן בחור אחלה יודע לא מעט על תזונה אימונים רק חבל שהוא לא מגיב הרבה
עומרי בן אדם אחלה עם ראש 10!! כל תגובה שלו צודקת וגם אני חושב שאנשים ( לא משנה באיזה צבע) לא צריכים למשש לחם!!! חחחחחחחחחחחח:jockey: אוהב אתכם ישראלבודי!

סוליקו
10-01-07, 12:29
תאמת !!
אני מרגיש שרק עומרי ואולי טיפה גם גולן עושה את העבודה פה ושאר המנהלים אני בקושי מכיר

עומרי : אחלה מנהלל לדעתי הוא הכי טוב יש לו את הידע ומתי שאפשר לבקש ממנו עזרה הוא תמיד עוזר

SiX PACK
10-01-07, 22:49
רציתי להגיד תודה מיוחדת לעומרי טורבו שהחליט להזיר אותי לפורום אחרי שהושעתי...

יש לציין שכיבלתי 2 הזדמנויות עוד לפני שנחסמתי ואף אל פי כך הוא הסכים לשמוע אותי והחליט לתת לי הזדמנות שלישית ולהחזירני לפורום תודה...

בנוסף רציתי לבקש סליחה על כל מה שאמרתי ועל כל הבלאגן שעשיתי פה בפורום...

את שאר המנהלים לא יצא לי להכיר עד כה...

Fatty
10-01-07, 23:36
אני מאוד מרוצה מהמנהלים כולל טורבו שההערה היחידה שלי אליו היא טיפה להוריד הילוך בקטע של להיות קיצוני כלכך, לא כי זה רע (מדינהחופשית) אלא כי פיתוח גוף הוא גם ספורט שאוהבים אותו דרוזים וערבים בישראל (וגם הרבה מצליחים בו) ועומרי קצת מבריח אותם מכאן, הייתי אומר. עם כל הכבוד, או אם כל החוסר כבוד שלך לערבים, כל עוד לכולנו יש את אותו התחביב בחיים, וכולנו יכולים לחלוק מידע וחוויות על זה, אז זה נראה לי קצת חבל להבריח אותם.

OMRI-TURBO
10-01-07, 23:37
אין לי בעיה עם דרוזים לא יודע מאיפה קיבלת את הרעיון הזה.
דבר נוסף הסקר לא בא לשאול אם אתה אוהב דעות אישיות של מנהל אלא את התפקוד שלו בניהול הפורום וכו'.

Ori-Silver
10-01-07, 23:42
גולן-מנהל מצויין חבל שהוא לא פעיל כמו פעם בעיקר בפורום אימונים ששם הוא מאוד מועיל ויש לו ידע עצום
עומרי-מנהל מצויין צריך קצת להוריד קצת את הקיצוניות אבל סה"כ מתחת לכל הכשיחות הוא נראה לי אחלה של בן אדם הוא גם המנהל הכי פעיל כאן ומקדיש המון מהזמן שלו בהתנדבות
שלומיק-בדרך כלל עוזר מאוד בפורום תזונה ותוספים עושה רושם של בן אדם מאוד נחמד שאוהב לעזור
מוטי-אני לא מכיר כל כך הוא לא כל כך פעיל אבל לפי מה שראיתי עד עכשיו שהוא כאן הוא עושה את העבודה כמו שצריך
אור-גם כמו מוטי לא כל כך פעיל אבל שהוא כאן הוא מנהל את הענינים יפה מאוד

Fatty
10-01-07, 23:45
אין לי בעיה עם דרוזים לא יודע מאיפה קיבלת את הרעיון הזה.
דבר נוסף הסקר לא בא לשאול אם אתה אוהב דעות אישיות של מנהל אלא את התפקוד שלו בניהול הפורום וכו'.

חלק מהתפקוד של מנהל זה לא להבריח את המשתמשים מהפורום.
אני גם לא כתבתי אם אני אישית אוהבת את הדעות שלך או לא, אלא בכלליות.

נ.ב אני לא ערבי או משהו :whistle: