PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה

jfolk
03-10-08, 22:26
קניתי את הסיריוס מאס ואני גם לומד בבית ספר
האם אני יכול לשים את השייק מוכן אם חלב בבקבוק במשך שעתים מבלי שזה התקלקל

Fiberglass
03-10-08, 22:39
עזוב התקלקל זה יהיה חם ומגעיל לא ?

Duck and Cover
03-10-08, 22:49
מה הבעיה למלאות מים בבצפר?
עם מים זה יותר טעים

jfolk
03-10-08, 23:08
אחי אם מים זה מגעיל רצח ועוד בטעם שוקו

Duck and Cover
03-10-08, 23:13
אז נדפקת,מה אתה רוצה שאני אגיד לך?
פעם הבאה תקנה אבקה בטעם שתהיה טעימה עם מים (בננה,טרופי,פונץ,תות וכל הדומים)
חוצמזה בטח לא ניסית..האבקות האלה טעימות מאוד עם מים ואפילו יותר מחלב..למשל אני?
מעדיף ווניל עם מים מאשר ווניל עם חלב.

Fiberglass
03-10-08, 23:40
אני גם שותה עכשיו שוקו עם מים וזה אחלה ממש טעים לי , עם חלב יותר אבל גם עם מים סבבה
אם אתה מיתעקש ...לא נירא לי שתוך שעתיים זה התקלקל

עלוש
03-10-08, 23:54
כן , שים כמה קוביות קרח בתוכו .

sandrik
03-10-08, 23:54
מה אתה דפפוק???

תראה מה אני עושה.

לוקחת שייקר, אבקה בפנים, ובקבוק מים בצד. מכינה שייק בהפסקהץ

אם אתה רוצה עם חלב,
תקנה חלב עמיד בקרטונים,
אני מביאה אותו כדי לאכל ברקנפלקס בהפסקה...

אם אין לך כח לחלב עמיד, לך לחדר מורים.
יש מספיק אופציות

עלוש
04-10-08, 00:11
מה אתה דפפוק???

תראה מה אני עושה.

לוקחת שייקר, אבקה בפנים, ובקבוק מים בצד. מכינה שייק בהפסקהץ

אם אתה רוצה עם חלב,
תקנה חלב עמיד בקרטונים,
אני מביאה אותו כדי לאכל ברקנפלקס בהפסקה...

אם אין לך כח לחלב עמיד, לך לחדר מורים.
יש מספיק אופציות

כל הכבוד סנדרה !:ok::winked:
מתי יבוא היום שאשקיע בתזונה ואימונים כמוך :(?!?!

sandrik
04-10-08, 00:24

איזה משקיע...

היום בטעות אכלתי שקית אגוזים שללמה...(במקום 30 גרם עלובים חח)

(אל תגלו לגדי )

:cool:

הגעתי למצב שאני חולמת על שוקולדים,ואז מתחילה לבכות בחלום

sandrik
04-10-08, 00:25

ועם כל הכבוד,
אתה מתחרה,
אני לא;)

Antonator1
04-10-08, 00:27
מזכיר לי את הימים שהייתי בא עם קופסאות חזה עוף ואורז לביה"ס חח...

sandrik
04-10-08, 00:29
מזכיר לי את הימים שהייתי בא עם קופסאות חזה עוף ואורז לביה"ס חח...

כמה צוקים תפסים עלי..
אני מביאה טונה במים (כל הקופסא חח)
חזהעוף בקופסא.

קערה עם קורנפלקס וחלב בצד
שייק
מלא ירקות
גבינה לבנה שחצי יום במקרר בחדר מורים...

חחח:)

איך שאני שותה את השייק כל הכיתה יודעת שאני באיזור,
הריח מתפזר על כל המקיף...

גם הטונה :d

Antonator1
04-10-08, 00:31
כמה צוקים תפסים עלי..
אני מביאה טונה במים (כל הקופסא חח)
חזהעוף בקופסא.

קערה עם קורנפלקס וחלב בצד
שייק
מלא ירקות
גבינה לבנה שחצי יום במקרר בחדר מורים...

חחח:)

איך שאני שותה את השייק כל הכיתה יודעת שאני באיזור,
הריח מתפזר על כל המקיף...

גם הטונה :d
כל הביה"ס כבר הסריח עד שסיימתי י"ב מרוב מי טונה ששפכתי בכל מקום...

sandrik
04-10-08, 00:32
כל הביה"ס כבר הסריח עד שסיימתי י"ב מרוב מי טונה ששפכתי בכל מקום...

lol

"למה לפח אצלינו יש ריח של טונה???"

"סנדרה?"

Antonator1
04-10-08, 00:35
lol

"למה לפח אצלינו יש ריח של טונה???"

"סנדרה?"
עליי בהתחלה צחקו ואמרו "איכס" פה ושם על מצבים שהאוכל הגיע אליהם לפעמים אבל בסופו של דבר הגעתי למצב שחצי שכבה רצתה ללכת בעקבותיי.

sandrik
04-10-08, 00:38
עליי בהתחלה צחקו ואמרו "איכס" פה ושם על מצבים שהאוכל הגיע אליהם לפעמים אבל בסופו של דבר הגעתי למצב שחצי שכבה רצתה ללכת בעקבותיי.

נכון,
מצחיק שפתעום אתה מקבל מאנשים פתקים או אסמסים של :" מה התפריט שלך?"

או
"תעזרי לי גם עם התזונה, מה להביא לבית הספר"

וכו'...
נעים לשמוע....

יש את אלא אמרו שאני מגעילה שאני מביאה את כל זה למקיף
ואני קולטת אותם בסוף היום 5 בערב
רעבים מתוסכלים
מתחננים שאני אביא להם איזה טונה:d

עלוש
04-10-08, 00:39
ועם כל הכבוד,
אתה מתחרה,
אני לא;)

איזה מתחרה :(
אני בכלל לא מתאמן ולא אוכל
ואל תגידי לארבל :)

sandrik
04-10-08, 00:40
איזה מתחרה :(
אני בכלל לא מתאמן ולא אוכל
ואל תגידי לארבל :)

בייני לבינך;)

עלוש
04-10-08, 00:41
:)
אין כמוך

talll
04-10-08, 03:24
אזהרה:הודעה ארוכה :)

בואנה אנשים פה חיים בהגזמות מטורפות מה נסגר?
הגזמתם רצח...
אתם אפילו לא מתחרים מקצועיים ולא כלום גם אם שואפים להיות מתחילים ממשו אבל לא תריך להגזים חבר'ס..
אפשר להסתפק בסנדוויץ' או שתיים מלחם קל\מלא עם כמה פרוסות פסטרמה וכו' לא צריך להתחיל להביא שייקים וחזה עוף בקופסא וחלב וכל זה..
חוץ מזה שזה מגעיל לערבב את החלב והעוף(במקרה שאוכלים באותה ארוחה) עזבו כשר לא כשר לא כולם שומרים אבל זה מגעיל,גם האוכל מתקרר\מתחמם ניהיה מגעיל ג'יפה
לא צריך להגזים עם זה תהנו קצת מהחיים לא הכל זה פיתוח גוף לא שאני אומר לא להשקיע אבל גם לא להגזים צריך למתן כל דבר בחיים ולאזן אם מגזימים בדבר אחד וקיצוניים לגביו זה כבר לא טוב
מגיע לכם(והרבה מאוד לסנדרה) כל הכבוד על ההשקעה,אבל לא צריך להגזים עם העניין...

Fiberglass
04-10-08, 05:39

הגזמתם רצח...
אתם אפילו לא מתחרים מקצועיים ולא כלום גם אם שואפים להיות מתחילים ממשו אבל לא תריך להגזים חבר'ס..
אפשר להסתפק בסנדוויץ' או שתיים מלחם קל\מלא עם כמה פרוסות פסטרמה וכו' לא צריך להתחיל להביא שייקים וחזה עוף בקופסא וחלב וכל זה..
חוץ מזה שזה מגעיל לערבב את החלב והעוף(במקרה שאוכלים באותה ארוחה) עזבו כשר לא כשר לא כולם שומרים אבל זה מגעיל,גם האוכל מתקרר\מתחמם ניהיה מגעיל ג'יפה
לא צריך להגזים עם זה תהנו קצת מהחיים לא הכל זה פיתוח גוף לא שאני אומר לא להשקיע אבל גם לא להגזים צריך למתן כל דבר בחיים ולאזן אם מגזימים בדבר אחד וקיצוניים לגביו זה כבר לא טוב

לדעתי העיניין של האוכל ביית ספר הוא די משמעותי
אני גם כמו החברה הטובים כאן מביא קופסאות עם אוכל לבית ספר , יש לי אפילו תיק נוסף לאוכל ( אני מגיע עם רכב אז לא אכפאת לי לסחוב אותו)

בקשר ל " צריך להנות מהחיים "
אני חושב שמה שיעשה לי ממש שמח זה התוצאה שאני יראה אחרי חודש של תזונה טובה ואימונים
כי הרי בסופו של דבר מה שנותן לך את המוטיבציה ומשאיר אותך חזק בקרב זה התוצאות

sandrik
04-10-08, 09:00

הגזמתם רצח...

הודעה ממש ממש חופרת

אתה יודע מה ההנאה הכי גדולה שלי בחיים??

ללכת עם חברות לים ולהוציא לכולם את העיניים.

ללכת עם אנשים למסיבה בבגדים חשופים, ושכולם יסתכלו בתדהמה.

זה החיים הטובים,
ןלא לשבת ולבלוס איזה צ'יפס.

יש לי חברה שמנה,
שרואה אותי סוחבת לעבודה גבינה לבנה...(ואצלינו בעבודה אפשר חופשי לאכל מה שבא לנו-מסעדת אווזי)

והיא אומרת לי:"איך את יכולה לא להנות מהאוכל שלך?"

ואני חושבת לעצמי...
שבזמן שהיא נהנת מהשווארמה שלה עם הלאפה,

אני נהנת מהמון יחס, תגובות טובות והרגשה פנימית מצויינת.

אז בשביל זה ..לא אכפת לי קצת "לסבול",
למרות שרב התפריט לא כזה נורא.

לחם קל? טעים.
טונה במים? התרגלתי, טעים.
חזה עוף?ממש טעים.
שייק? מוסיפים סוכר ענבים וזה גם טעים.
אגוזים? טעים.
קוטג'?התגלתי,טעים.

הכל טעים לי.

ואז כשפעם בשבועוע שבועיים אני אוכלת איזה שווקולד,אז הטעם שלו נהיה טוב יותר פי 10000 מהטעם המקורי.

לפי דעתי אני נהנת יותר מכולם.
זה החיים הטובים.

Antonator1
04-10-08, 09:22
הודעה ממש ממש חופרת

זה החיים הטובים,

יש לי חברה שמנה,
שרואה אותי סוחבת לעבודה גבינה לבנה...(ואצלינו בעבודה אפשר חופשי לאכל מה שבא לנו-מסעדת אווזי)

ואני חושבת לעצמי...

לחם קל? טעים.
חזה עוף?ממש טעים.
אגוזים? טעים.
קוטג'?התגלתי,טעים.

הכל טעים לי.

ואז כשפעם בשבועוע שבועיים אני אוכלת איזה שווקולד,אז הטעם שלו נהיה טוב יותר פי 10000 מהטעם המקורי.

זה החיים הטובים.
צודקת! מה גם שכל המזון הדפוק והמפתה זה לא משהו שקל לאכול בכמויות גדולות לאורך זמן בניגוד למה שנראה בהתחלה ועם כמה שהוא מפתה. בשבילי לפחות. לדעתי צ'יט מספק הרבה יותר הנאה כשהוא בא פעם בשבוע\שבועיים. ואמנם כאילו כן, לא תמיד נעים ללעוס מסטיק בלי סוכר או לאכול חזה עוף עם דיאט קולה בזמן שהחברה' טוחנים שטויות כאילו אין מחר, אבל מצד שני זה משהו מאד רגעי והסבל הזה, בניגוד לסיפוק שמקבלים מהתוצאות - זה עובר מאד מהר. טונה במים בכמויות זה סבל, אני מודה, אבל זה לא מתקרב לסבל של להסתכל על אנשים גדולים\חטובים\שנהים ביחד מהצד בעודך נראה כמו קונדום... אולי הגזמת קצת עם הבגדים החשופים חחח - למרות שגם בזה אני די תומך:) אבל בכללי את ממש צודקת. השבחים שקיבלתי במהלך ה"קריירה" הספורטיבית שלי החליפו לי כבר מזמן הספקת שווארמה ופיצה לכל החיים.

sandrik
04-10-08, 09:27
צודקת! מה גם שכל המזון הדפוק והמפתה זה לא משהו שקל לאכול בכמויות גדולות לאורך זמן בניגוד למה שנראה בהתחלה ועם כמה שהוא מפתה. בשבילי לפחות. לדעתי צ'יט מספק הרבה יותר הנאה כשהוא בא פעם בשבוע\שבועיים. ואמנם כאילו כן, לא תמיד נעים ללעוס מסטיק בלי סוכר או לאכול חזה עוף עם דיאט קולה בזמן שהחברה' טוחנים שטויות כאילו אין מחר, אבל מצד שני זה משהו מאד רגעי והסבל הזה, בניגוד לסיפוק שמקבלים מהתוצאות - זה עובר מאד מהר. טונה במים בכמויות זה סבל, אני מודה, אבל זה לא מתקרב לסבל של להסתכל על אנשים גדולים\חטובים\שנהים ביחד מהצד בעודך נראה כמו קונדום... אולי הגזמת קצת עם הבגדים החשופים חחח - למרות שגם בזה אני די תומך:) אבל בכללי את ממש צודקת. השבחים שקיבלתי במהלך ה"קריירה" הספורטיבית שלי החליפו לי כבר מזמן הספקת שווארמה ופיצה לכל החיים.

הייתה תקופה שעבדתי באולם,ואכלתי שם ה-כ-ל,
עוגות,צ'יפס,סיגרים,קולה ושאר השטויות...
בשלב מסויים,פשוט רציתי איזה סלט טונה:|

הכל זה נחמד,עד גבול הטעם הטוב.

ואי אפשר לאאמר שזה כזה סבל גדול מה שאנחנו עושים,
אנחנו עושים זאת מבחירה,
ואם בחרנו ללכת בדרך הזו,זה אומר שזה מה שאנחנו רוצים.

תמיד אפשר להצטרף לעם ה"חלש" ו"קל הדעת"

הם אנשים חלשים במלוא מובן המילה.

כאילו שהם לא רוצים להראות טוב,
הם רוצים-מתעצלים

tima999
04-10-08, 09:31
הודעה ממש ממש חופרת

זה החיים הטובים,

יש לי חברה שמנה,

ואני חושבת לעצמי...

לחם קל? טעים.
חזה עוף?ממש טעים.
אגוזים? טעים.
קוטג'?התגלתי,טעים.

הכל טעים לי.

זה החיים הטובים.

רספקט! אהבתי את התגובה

Antonator1
04-10-08, 09:34
הייתה תקופה שעבדתי באולם,ואכלתי שם ה-כ-ל,
עוגות,צ'יפס,סיגרים,קולה ושאר השטויות...
בשלב מסויים,פשוט רציתי איזה סלט טונה:|

הכל זה נחמד,עד גבול הטעם הטוב.

ואי אפשר לאאמר שזה כזה סבל גדול מה שאנחנו עושים,
אנחנו עושים זאת מבחירה,
ואם בחרנו ללכת בדרך הזו,זה אומר שזה מה שאנחנו רוצים.

תמיד אפשר להצטרף לעם ה"חלש" ו"קל הדעת"

הם אנשים חלשים במלוא מובן המילה.

כאילו שהם לא רוצים להראות טוב,
הם רוצים-מתעצלים
רק כי זה לא אורח חיים יותר מדי נפוץ עושים מזה "לא להנות מהחיים", "סבל", "התחרפנתם" וכו... וכששואלים אותם מה הן ההנאות בחיים הם עונים לך משהו בסגנון "עוגות"... פחחח. אצלי למשל יש הנאות אחרות כמו המקלחת אחרי ריצה או משחק כדורגל, לראות את עצמך מתחטב, לעשות לחיצת חזה עם שיר מטאל טוב ברקע, להגיע למקסימום האינטנסיביות שאני יכול בפעילות גופנית, לפעמים ממש כיף דווקא "לטחון" איזה חזה עוף דל שומן על האש עם לחם קל או דיאט קולה במקום פיצה משפחתית או ארגז וודקה... מי שלא מוצא את הכיף בדברים כאלו סופו להצטרף לשאר החלשלושים.

sandrik
04-10-08, 09:42
רק כי זה לא אורח חיים יותר מדי נפוץ עושים מזה "לא להנות מהחיים", "סבל", "התחרפנתם" וכו... וכששואלים אותם מה הן ההנאות בחיים הם עונים לך משהו בסגנון "עוגות"... פחחח. אצלי למשל יש הנאות אחרות כמו המקלחת אחרי ריצה או משחק כדורגל, לראות את עצמך מתחטב, לעשות לחיצת חזה עם שיר מטאל טוב ברקע, להגיע למקסימום האינטנסיביות שאני יכול בפעילות גופנית, לפעמים ממש כיף דווקא "לטחון" איזה חזה עוף דל שומן על האש עם לחם קל או דיאט קולה במקום פיצה משפחתית או ארגז וודקה... מי שלא מוצא את הכיף בדברים כאלו סופו להצטרף לשאר החלשלושים.

גם כייף מאוד להכיר אנשים נוספים בתחום,
ליסוע לצפות בתחרויות,
לעשות אימונים משותפים,
ללמוד דברים חדשים ע הגוף שלך,

ההרגשה הטובה אחרי אימון חזק,
לסיים ריצה כשכולך מזיעה ולשפוך על עצמך בקבוק מים.
זה כייף.

לסיים יום ולדעת שמיצית אותו עד הסוף.

Fiberglass
04-10-08, 10:41
כל דבר טוב שתעשה אותו יתר מדי מאבד את הכיף שבו
אני יתן לך דוגמא
נגיד יש שיר שאתה ממש ממש אוהב ואתה חורש עליו כל היום , בסופו של דבר אתה תישמע אותו ברדיו מתי שהו ותעביר תחנה

Bono
04-10-08, 11:53
+15000000000
כמה שאתם צודקים
לי גם קרה כמה פעמים שהיו לי כמה ימים ברצף (טיולים עם משפחה) שלא יכלתי לאכול את האוכל הרגיל
(סלט דשן, טונה,לחם ,טחינה) והרגשתי שזה חסר כבר התגעגעתי לארוחות בריאות ...יש כאלו שגידו אתה אובססבי לכל הקטע הזה! חברים קוראים לי פריק של בריאות ! שיקפצו!:)

The Sun
04-10-08, 12:23
למה אבל אתם לוקחים כ"כ הרבה אוכל לבצפר? למה לא לקחת איזה סנביץ' לבצפר ולהשלים את שאר הקלוריות בבית?
אני הייתי לוקח לצבא המון אוכל ובחודשיים האחרונים הפסקתי ואני פשוט אוכל המון בבית, במקום 6 ארוחות אני אוכל 4 ומסתדר מצויין והרבה יותר נוח לא להכין כל יום מחדש תיק מעצבן עם הרבה אוכל

סנדרה אני מסכים איתך שהכל טעים, גם אני מעדיף לאכול לפי התפריט ולקבל את התוצאות והתגובות באהבה אבל קצת פרופורציות לא יזיקו, לא יקרה כלום אם אכלת שקית שלמה של אגוזים (אוי ואבוי אגוזים!) או במקרה שלי אם התפרעתי עם מלא אלכוהול באיזה לילה, זה זניח לעומת ההשקעה שאנחנו נותנים לגוף שלנו כל יום.

custello
04-10-08, 12:26
סתם לדעת אתם סובלים מהטונה במים והקוטג' חצי אחוז וכל שאר מוצרי הדיאט?
הם הרבה יותר טעימים מטונה בשמן או קוטג' 9אחוז...
ולתגובה של קורן, באמת למה אתם לא מכינים נגיד את הסנדוויץ עם הטונה כבר בבית במקום לפתוח אותה בבית ספר ושכולם מסתכלים.
או משלימים את הקלוריות אחרכך?

gil-da91
04-10-08, 12:31
:dרק כי זה לא אורח חיים יותר מדי נפוץ עושים מזה "לא להנות מהחיים", "סבל", "התחרפנתם" וכו... וכששואלים אותם מה הן ההנאות בחיים הם עונים לך משהו בסגנון "עוגות"... פחחח. אצלי למשל יש הנאות אחרות כמו המקלחת אחרי ריצה או משחק כדורגל, לראות את עצמך מתחטב, לעשות לחיצת חזה עם שיר מטאל טוב ברקע, להגיע למקסימום האינטנסיביות שאני יכול בפעילות גופנית, לפעמים ממש כיף דווקא "לטחון" איזה חזה עוף דל שומן על האש עם לחם קל או דיאט קולה במקום פיצה משפחתית או ארגז וודקה... מי שלא מוצא את הכיף בדברים כאלו סופו להצטרף לשאר החלשלושים.
לי אף פעם לא נמאסP:

boris19
04-10-08, 12:45
סנדרה את קצת מושפעת,
צריכים לשמור,להתמיד והלהקפיד מה אוכלים אבל לא באובססיביות כמו שאת רושמת, כולם רוצים להגיע לתוצאות הכי טובוות אבל עד הקטע שלהביא לבית הספר ארגזים של אוכל זה מוגזם.

מה רע לאכול קצת יותר בבית לפני/אחרי הלימודים כמו ש-the sun רשם או להביא איזו לחמניה (חיטה מלאה, סבבה :))

לפותח האשכול בחורף אין בעייה, בקיץ לא הייתי לוקח סיכון כשבחוץ סביב 35 מעלות

Duck and Cover
04-10-08, 12:49
תכלס אורח חיים בריא זה משהו שצריך להתרגל אליו בהתחלה ואחרכך אי-אפשר לעבור לאורח חיים אחר.
פעם הייתי יכול לטחון ג'אנק בכיף והייתי נהנה..היום אם אני אוכל איזו לאפה אני מרגיש את השומן בפה שלי וזה גורם לי לבחילה.. ם:

The Sun
04-10-08, 12:51
סנדרה את קצת מושפעת,
צריכים לשמור,להתמיד והלהקפיד מה אוכלים אבל לא באובססיביות כמו שאת רושמת, כולם רוצים להגיע לתוצאות הכי טובוות אבל עד הקטע שלהביא לבית הספר ארגזים של אוכל זה מוגזם.

מה רע לאכול קצת יותר בבית לפני/אחרי הלימודים כמו ש-the sun רשם או להביא איזו לחמניה (חיטה מלאה, סבבה :))

לפותח האשכול בחורף אין בעייה, בקיץ לא הייתי לוקח סיכון כשבחוץ סביב 35 מעלות

למה לשלם כפול על הלחמניה כדי שיהיה רשום חיטה מלאה :|?
כשאני מביא אוכל אם יש לי יום ממש ארוך משהו בלתי נסבל אז זה איזה פיתה עם חזה עוף וטחינה ואיזה מלפפון חמוץ בפנים או איזה ירק ככה בצד ובהצלחה שיהיה :blush:

sandrik
04-10-08, 12:53
יש לי בעיה,בבצפר אני תמיייידדדד רעבההההההה. אני חייבת להביא המון אוכל,בעיקר כי אני יוצאת מהבית ב7 וחצי בבוקר וחוזרת ב12-1 בלילה .
יש לי אימון ישר אחרי לימודים-אני לא נכנסת הביתה.

וישר אחרי אימון אני הולכת לעבוד(אבל עובדת רק 4 פעמים בשבוע)

האא והטונה שלי לא נכנסת ללחמנניה....
אני אוכלת טונהה ובצד חתיכת לחם

boris19
04-10-08, 13:21
למה לשלם כפול על הלחמניה כדי שיהיה רשום חיטה מלאה :|?
כשאני מביא אוכל אם יש לי יום ממש ארוך משהו בלתי נסבל אז זה איזה פיתה עם חזה עוף וטחינה ואיזה מלפפון חמוץ בפנים או איזה ירק ככה בצד ובהצלחה שיהיה :blush:

זה בחינם - בסיס מזון :clap:

r0y
04-10-08, 13:21
כל הכבוד לך סנדרה..אחת המשקיעות בפורום וגם צודקת חחח יאללה אז משקיעים קצת זה עדיף מאשר להסתכל במראה ולהתבאס :):):):)
רק איך את עומדת בכל זה?בתקופות כאלה של לצאת בבוקר ולחזור בערב כבר הייתי מת אחרי חודש..(מזל שזה לא קרה לתקופות של יותר מחודש)
העיקר בסוף נהנים חחח

sandrik
04-10-08, 13:30
כל הכבוד לך סנדרה..אחת המשקיעות בפורום וגם צודקת חחח יאללה אז משקיעים קצת זה עדיף מאשר להסתכל במראה ולהתבאס :):):):)
רק איך את עומדת בכל זה?בתקופות כאלה של לצאת בבוקר ולחזור בערב כבר הייתי מת אחרי חודש..(מזל שזה לא קרה לתקופות של יותר מחודש)
העיקר בסוף נהנים חחח
אז זהו, אני בתפריט רק מאז שהתחלתי לעבוד עם גדי -3 שבועות חחח
:d

The Sun
04-10-08, 13:36
זה בחינם - בסיס מזון :clap:

:ok: !!!

talll
04-10-08, 13:43
למה אבל אתם לוקחים כ"כ הרבה אוכל לבצפר? למה לא לקחת איזה סנביץ' לבצפר ולהשלים את שאר הקלוריות בבית?
אני הייתי לוקח לצבא המון אוכל ובחודשיים האחרונים הפסקתי ואני פשוט אוכל המון בבית, במקום 6 ארוחות אני אוכל 4 ומסתדר מצויין והרבה יותר נוח לא להכין כל יום מחדש תיק מעצבן עם הרבה אוכל

סנדרה אני מסכים איתך שהכל טעים, גם אני מעדיף לאכול לפי התפריט ולקבל את התוצאות והתגובות באהבה אבל קצת פרופורציות לא יזיקו, לא יקרה כלום אם אכלת שקית שלמה של אגוזים (אוי ואבוי אגוזים!) או במקרה שלי אם התפרעתי עם מלא אלכוהול באיזה לילה, זה זניח לעומת ההשקעה שאנחנו נותנים לגוף שלנו כל יום.

+1
כעיקרון זה מה שהתכוונתי,לא הסברתי את עצמי טוב.
וגם לא התכוונתי סובלים וכל זה,התכוונתי שתשחררו קצת חבל לא צריך להגזים בעניין,את אומרת סיימתי חבילה של אגוזים במקום 30 גרם כאילו שזה עכשיו יהרוס לך את כל המאסה ותיהיי קטאבולית ואלוהים יודע מה
לזה אני מתכוון מותר מדי פעם להשתחרר לא חיביים לעבוד כמו מכונה ולא צריך להגזים עם העניין,לא צריך להביא שייק למסיבות וג העניין של אוכל בבית ספר לא צריך בהגזמה.
כל אחד ומה שהוא בוחר לעשות,פשוט לדעתי יש דברים שהם קצת מוגזמים וקצת מעבר לגבול הטעם הטוב.

SaharKazes
04-10-08, 17:30
אחי זה יהיה חם ולא טעים..
אל תנסה אפילו

Antonator1
04-10-08, 17:32
עכשיו סיימתי אימון גב+רגליים+יד קדמית עם כמה תנועות אולימפיות... זה מה שנקרא כיף! הגוף בקושי מתפקד, מרגיש כמו בן אדם חצי מת אבל המקלחת שאחרי וההרגשה הזאת של השרירים + השומן שנשרף במהלך החיטוב - יותר טוב מהעוגה והמסיבה הכי טובה בעולם!

Duck and Cover
04-10-08, 18:34
עכשיו סיימתי אימון גב+רגליים+יד קדמית עם כמה תנועות אולימפיות... זה מה שנקרא כיף! הגוף בקושי מתפקד, מרגיש כמו בן אדם חצי מת אבל המקלחת שאחרי וההרגשה הזאת של השרירים + השומן שנשרף במהלך החיטוב - יותר טוב מהעוגה והמסיבה הכי טובה בעולם!

תכלס אתה צודק,גמני מרגיש ככה אחרי אימון מעולה במכון כושר כשאתה מרגיש שקרעת את התחת.

Bono
04-10-08, 18:35
תכלס מי לא אוהב תהרגשה שאתה יוצא מהמכון חצי צולע עם מבט עצבני בעיניים.

alons
04-10-08, 18:52
סנדרה עם כל הכבוד
אם את עושה את זה בשביל אחרים זה לא שווה כלום

תעשי את זה בשבילך שאת תרגישי טוב עם עצמך ולא שאחרים ירגישו כך..

בכל מקרה אני הייתי מביא ביופלקס עם חלב לבית ספר הייתי שם קרטון חלב עם כמה קרחונים ומכניס פנימה כף
של אבקת חלבונים) ומביא את הקרטון לבית ספר..
היה טוב

אגב רק אני לא אוהב ביופלקס? כל החברים שלי טעמו ונגנבו על זה זה הגיע למצב שאני הבאתי 200 גרם ביופלקס
100 לחברים שמפרקים לי ו100 לי

Antonator1
04-10-08, 20:00
מקלחת קרה אחרי אימון מטורף זה הכיף בהתגלמותו :)

Sugarzaza
04-10-08, 20:02
מה זה תנועות אולימפיות אנטון? דדליפט או משהו יותר מעניין?

Antonator1
04-10-08, 20:05
פאוור קלין... עם קצת תוספת פאוור שראגס. בחיטוב!

Sugarzaza
04-10-08, 20:07
נייס, מי לימד אותך את התנועה אבל?

The Sun
04-10-08, 21:21
נייס, מי לימד אותך את התנועה אבל?
אתה יכול ללמוד פאוור קלין דרך יוטיוב, זה לא הרבה יותר מסובך מדדליפט :sbb2:

Eskimo :-)
05-10-08, 17:31
איזה משקיע...

היום בטעות אכלתי שקית אגוזים שללמה...(במקום 30 גרם עלובים חח)

(אל תגלו לגדי )

:cool:

הגעתי למצב שאני חולמת על שוקולדים,ואז מתחילה לבכות בחלום

עכשיו אני פותח פוסט גדי כנס..

סנדרה אכלה קילו אגוזים

סתם

sandrik
05-10-08, 17:44
סנדרה עם כל הכבוד
אם את עושה את זה בשביל אחרים זה לא שווה כלום

תעשי את זה בשבילך שאת תרגישי טוב עם עצמך ולא שאחרים ירגישו כך..

בכל מקרה אני הייתי מביא ביופלקס עם חלב לבית ספר הייתי שם קרטון חלב עם כמה קרחונים ומכניס פנימה כף
של אבקת חלבונים) ומביא את הקרטון לבית ספר..
היה טוב

אגב רק אני לא אוהב ביופלקס? כל החברים שלי טעמו ונגנבו על זה זה הגיע למצב שאני הבאתי 200 גרם ביופלקס
100 לחברים שמפרקים לי ו100 לי

חח בשביל אחרים??? אם זה היה בשביל אחרים הייתי מקיאה עכשיו בשירותים כדי להראות רזה ולהכנס לסקיני ג'ינס...

אנשים אחרים חושבים שזה מכוער מה שאני עושה ושנאי דפוקה ואצטער על כך בעתיד.

זה כ"כ לא בשביל האחרים,
אך ורק לסיפוק עצמי.

האנשים שסביבי פרמטיבי מדי להבין מהו יופי אמיתי חזק ובריא של בחורה.

ולא בנות רזות חולות אנורקסיות וחלשות

Sugarzaza
06-10-08, 00:06
בהמשך למה שאנטון אמר, אני תמיד מוצא את עצמי מרחם על אנשים שסוכר וקמח עם קקאו זה התשוקה שלהם בחיים.. ובאמת, אם עוד מישהו אחד יכתוב באוואי שלו במסנג'ר "יאמממממממייייי מקס ברנר יאמ יאמ וופי דו איזה אושר :) :) :p :) :) :p :)" אני מתדפק על דלתו עם לום ומסור חשמלי. שישיגו חיים